Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czarny do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czarnych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czarne do 2000 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z czarnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej marki iRobot. Urządzenie kolekcji i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 umożliwia iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy przystępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy samoczynny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, iż Roomba i7 podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, tworzy wirtualną mapę obszaru pracy i uczy się jejsprawniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 używany w Roombie i7 oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście poprzez iRobot w serii "i" na wyższy system potwierdza iż amerykańska marka w końcu goni konkurencje. Użytkownik może teraz, nie tylko oglądać robota jak sprzątatakże wybierać, którym pokójm ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej kolekcji robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji przy pomocy kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki temu Roomba osiąga pokaźnie ulepszone rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera umożliwia i7 precyzyjną orientacje w terenie. Pozwala to aby urządzenie w przypadku wyczerpania baterii w trakcie pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje posiadającą znacznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot stwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Pozwala na to wyboru pomieszczenia które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje też możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania i włączenia robota. IRobot HOME wytwarza raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji produktywność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej kolekcji – w koszu na skażenia. Standardowe dla takiej współpracy podzespołów są perfekcyjne efekty sprzątania na dywanach. Nie nowoczesny ale sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych linii robotów zagwarantuje jednostajną prace samoczynnego odkurzacza który zagwarantuje nieprzeciętne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujka umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect świetnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył zarówno serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Jest oparte on przede wszystkim na wydajnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 produktywnie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  produkowane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, skutecznie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich serii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się również kolorem. Sprawne odkurzanie iRobot Roomba i7 jest oparte na pracy szczotek głównych są one niezwykle ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im perfekcyjne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania rewelacyjnie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to skażeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 podczas sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak aby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak aby wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium używane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, zaczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się wyśmienicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 żeby sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 wyposażony jest w typowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieustannie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na skażenia

  duża zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek generujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło również konserwacje pojemnika na skażenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach linii i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została istotnie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion wykorzystywana w większości akumulatorów minimalnego kalibru, nieprzeciętnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy samoczynnego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z starannością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Należycie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • wariant filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7 w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Miele Triflex HX1

Miele Triflex HX1 Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX1
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością poręczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 ma pojemny akumulator, który pozwala na luźne używanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o objętości 0,5 litra starczy na długi czas użytkowania, dzięki temu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, iż odkurzacz jest bezworkowy, nie stwarza dodatkowych kosztów wynikających z podmiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki czemu codzienne użytkowanie jest komfortowe i funkcjonalne. Pojemny akumulator Akumulator umożliwia swobodne używanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to stosowny czas na jedno, lub dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki temu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to nawet do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o objętości 0,5 litra starczy na długi czas stosowania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie stosownego worka i zamianę go. Twist2Open nieskomplikowane otwieranie pojemnika, dzięki czemu opróżnianie go jest nad wyraz higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Dodatkowo odłączana, bezprzewodowa rączka, to dodatkowe możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno przystępnych miejscach. Tryb wygodny - do typowego odkurzania. Tryb pokaźnego zasięgu - odkurzanie trudno dostępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyposażony w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się szczególnie wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszystkich minimalnych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr zagwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo tradycyjnie podpiąć bezpośrednio przewód do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. wielka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh wielka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów, dodatkowo rozpoznaje powierzchnie i sama zwiększa obroty na dywanach, zapewniając ich skrupulatne czyszczenie. W komplecie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa oraz dysza do tapicerki, wielka szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszelkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego oraz uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.

Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Viomi Alpha 2 Pro Inteligentny robot Viomi Alpha 2 Pro dokładnie posprząta w Twoim domu za Ciebie. Podwójny system nawigacji laserowej Lidar powoduje, iż bez trudu wynajduje się w każdym pomieszczeniu i unika przeszkód.

  Może równocześnie myć i odkurzać podłogi, a jego siła ssania sięga 4000 Pa. Automatycznie wyrzuci także śmieci ze zbiornika dzięki wchodzącej w skład zestawu stacji opróżniania. Obsługuje jeszcze zdalne sterowanie za pomocą aplikacji albo komend głosowych.

  znakomicie wynajdzie się w Twoim domu Dzięki podwójnemu systemowi nawigacji z 4 inteligentnymi czujnikami laserowymi Lidar robot skrupulatnie wykrywa znajdujące się z przodu przeszkody na odległość do 70-90 mm.

  automatycznie omija ponad 150 modnych sprzętów, mebli czy przedmiotów takich jak kapcie, miski zwierząt czy kosze na śmieci. Sprawnie unika również zderzeń z rozmaitymi obiektami. Już nie musisz za każdym razem przygotowywać pomieszczeń przed sprzątaniem!

  starannie sprząta pomieszczenia i stwarza ich mapy Viomi Alpha 2 Pro detektor laserowy dzięki któremu może czyścić podłogi wzdłuż ścian i zróżnicowanych obiektów z dokładnością nawet 1,5 cm, sięgając również trudno dostępnych kątów i nie wywołując uszkodzenia mebli czy zadrapania farby.

  Co więcej, Alpha 2 Pro obsługuje inteligentne skanowanie 360°, co pozwala mu tworzyć dokładne mapy sprzątanych pomieszczeń i swobodnie poruszać się w nawet najistotniej złożonym otoczeniu. Algorytm AI LDS sprawia, że robot może nieustannie skanować w zasięgu 6 m!

  Sam wyrzuci śmieci Nie trać czasu ani energii na opróżnianie zbiornika na odpady robota. Viomi Alpha 2 Pro zrobi to za Ciebie! Wchodząca w skład zestawu stacja, a także system Auto-Dumping 2.0 umożliwiają produktywne sprzątanie i obniżają ryzyko wtórnego skażenia.

  Dzięki skróconemu kanałowi powietrznemu o długości 325 mm opróżnianie zbiornika trwa zaledwie około 15 sekund! dodatkowo potrójny system filtracji z filtrem HEPA pozwala blokować choćby 95% destrukcyjnych cząsteczek.

  ekspresowo rozprawia się z kurzem Pożegnaj kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Viomi Alpha 2 Pro uwydatnia się siłą ssania choćby 4000 Pa, co oznacza,błyskawicznie i efektywnie radzi sobie z brudem. Nadzwyczajnie nadaje się na dodatek do odkurzania dywanów.

  Inteligentnie je wyłapuje i samoczynnie powiększa na nich siłę ssania,precyzyjnie usunąć ukryty w ich włóknach kurz. Możeszprzystosować pracę robota do swoich oczekiwań, wybierając jeden z trybów przystępnych w aplikacji.

  Umyje podłogę za Ciebie Viomi Alpha 2 Pro umyje podłogi za Ciebie. Zbiornik na wodę robota jest kontrolowany elektronicznie, co oznacza, iż nakładka mopująca będzie za każdym razem optymalnie nawilżona. Dzięki czemu urządzenie skrupulatnie wyczyści wskazane powierzchnie, nie tworząc przy tym zacieków.

  Bez trudu poradzi sobie z choćby najmocniej uporczywymi plamami! przystępne są także rozmaite poziomy przepływu wody do wyboru. Niezawodny również w sporych domach Robot Viomi Alpha 2 Pro nadzwyczajnie spełni oczekiwania równocześnie w mniejszych mieszkaniach, jak i w dużych domach.

  Wytrzymały akumulator 5200 mAh, czas pracy do 200 minut oraz obfity zbiornik na wodę o pojemności 320 ml powodują, że może bez problemu za jednym razem starannie posprzątać podłogi o łącznej powierzchni choćby 420 m2.

  Co więcej, jeśli podczas sprzątania akumulator będzie bliski rozładowania, robot samoczynnie skieruje się do stacji, naładuje się, a następnie wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał. Jeszcze więcej możliwości z aplikacją Zainstaluj przeznaczoną aplikację i przejmij całkowitą kontrolę nad robotem.

  przy pomocy smartfona możesz na przykład przeglądać zapisane mapy pięter i je konfigurować. Stworzysz również szczegółowe harmonogramy sprzątania. Zwykłe odkurzanie wszelkich pomieszczeń co drugi dzień? A może dokładne mycie podłóg w każdy czwartek? dobór należy do Ciebie!

  Aplikacja pozwala również zdalnie kontrolować robota i wybierać tryby pracy. Teraz możesz uruchomić urządzenie, nawet gdy nie ma Cię w domu! Możliwość kontroli głosem komfortowo siedzisz na kanapie i nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem!

  Aby obsłużyć robota, nie musisz choćby ruszać się z miejsca. Alpha 2 Pro jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, iż możesz kontrolować go za pomocą prostych komend!

  Wydaj mu optymalne polecenie i patrz, jak zabiera się do pracy. Urządzenie może też wydawać komunikaty głosowe. W komplecie Robot Viomi Alpha 2 Pro Stacja opróżniania Zbiornik na wodę / kurz 2w1 Główna szczotka Szczotka boczna Filtr HEPA Worek na śmieci x3 Uchwyt na mopa Mop x2 Jednorazowy mop x10 Narzędzie do czyszczenia Osłona głównej szczotki Filtr HEPA do stacji opróżniania Instrukcja obsługi Przewodnik prędki Start Specyfikacja Robot firma Viomi Nazwa Alpha 2 Pro Model V-RVCLMD40B Waga 9,2 kg pojemność akumulatora 5200 mAh Czas pracy Do 200 minut (w trybie Quiet) Moc ssania 4000 Pa Aktualizacje OTA Tak Poziom głośności 68 dB (tryb Balanced) pojemność zbiornika na kurz 200 ml pojemność zbiornika na wodę 320 ml wymiary Ok.

  φ350 x 95 mm Moc znamionowa 55 W Napięcie znamionowe 14,4 V Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz Częstotliwość robocza 2400 – 2835 MHz Stacja opróżniania Model V-RVCLMD40B Moc znamionowa 1050W Wejściowe napięcie znamionowe 220-240 V~ Wyjściowe napięcie znamionowe 24 V 1,5 A Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz wymiary 405 x 238 x 295 mm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

RoboJet X-ONe

RoboJet X-ONe Najniższa Cena Online

RoboJet X-ONe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: RoboJet X-ONe
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  RoboJet X-One to robot sprzątający najnowszej generacji i najwyższej jakości zapewniający imponującą skuteczność sprzątania, mapowanie przestrzeni, największą moc przy zachowaniu najniższej ilości emitowanego hałasu.

  Dzięki technologii Laser360° PRO obraz zamieniany jest na tysiące punktów obrazujących otoczenie robota. Wszystkie punkty przetworzone poprzez konkretny 8 rdzeniowy procesor robota tworzą perfekcyjnie odwzorowaną mapę powierzchni dostępną w aplikacji przenośnej.

  Robot zapisuje mapę, dzięki czemu robot skrupulatnie posprząta w jeszcze krótszym czasie błyskawicznie i dokładnie. Inteligentne czujniki doskonałą orientację w przestrzeni, dzięki temu odkurzacz sprawnie omija przeszkody, a dzięki czujnikom odległości robot pousuwa starannie skażenia w bezpośrednim kontakcie z meblami i ścianami....


Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, czujnik ilości dozowanej wody, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:automatyczne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Lampa UV:nie;pojemność zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;typ:odkurzacz samoczynny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;Wysokość:0 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, technika TrueDetect 3D 2.0, technika TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Roidmi Eve PluS

Roidmi Eve PluS Najniższa Cena Online

Roidmi Eve PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eve PluS
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją opróżniania Roidmi Eve Plus Urządzenie od Roidmi to potrzebnik nowoczesnego domu. Odkurzacz automatycznie powraca do bazy, ma funkcję samoistnego opróżniania zbiornika i umożliwia odkurzanie i mycie na mokro równocześnie.

  Sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji i asystentów głosowych pozwoli przejąć całkowitą kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, 3200 Pa moc ssania wpływa na produktywność Eve Plus, a dzięki laserowi LDS odkurzacz wyśmienicie znajdzie się w Twoim mieszkaniu.

  Funkcja mapowania innowacyjny system nawigacji, a także laser LDS 4 generacji momentalnie przeskanują całe mieszkanie i samoczynnie utworzą mapę z wykorzystaniem algorytmu SLAM, z skrupulatnością wyższą o 40% w sytuacji poprzedniej generacji.

  Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, urządzenie utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i automatycznie wykryje czyszczoną przestrzeń. W dodatku, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód i wjeżdża tylko na przeszkody, których wysokość nie przekracza 2cm.

  Natomiast smukła konstrukcja pozwala Eve Plus dokładnie wyczyścić przestrzenie pod meblami. Żaden brud nie umknie jego uwadze 3200 Pa moc ssania wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia!

  Urządzenie skrupulatnie pozbywa się zabrudzeń choćby z trudno dostępnych miejsc. Dzięki specjalnemu czujnikowi TOF szczotka czyści przestrzenie wzdłuż ścian oraz w rogach więc możesz być pewien, że Twoje mieszkanie zostanie dokładnie odkurzone.

  Umyje Twoje podłogi Oprócz funkcji odkurzania Roidmi Eve Plus wyposażono dodatkowo w możliwość mopowania podłóg. Dzięki 3 trybom dozowania wody możesz przystosować jej poziom do rodzaju czyszczonej powierzchni.

  Co więcej, zastosowanie inteligentnych rozwiązań pozwala kontrolować ilość rozprowadzanej wody. W wyniku czego możesz być pewien, iż nakładka mopująca jest zawsze nawilżona, nie musisz się także martwić o ewentualne zacieki.

  Najniższe dozowanie stanie na wysokości zadania w sytuacji mycia płytek, średnie – do paneli, a najwyższy poziom wody pomoże zadbać o czystość kafelek w kuchni. Zbiornik o obszerności 250ml wystarczy na umycie 250m² powierzchni, więc z powodzeniem wykorzystasz go do mycia podłóg w dużym domu.

  dedykowana aplikacja Korzystaj z możliwości, jakie oferuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania – dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je konsolidować. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę albo strefy zakazane, aby Eve Plus wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia.

  Istnieje dodatkowo możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze większej kontroli nad urządzeniem. Opróżni zbiornik za Ciebie Stacja ładująca to na dodatek kosz na śmieci. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, odkurzacz powróci do stacji i opróżni go.

  Robot na dodatek ozonową technikę antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Ponieważ rura, poprzez którą są odprowadzane skażenia jest krótsza aniżeli w innych robotach, kurz szybciej trafia do zbiornika i nie blokuje jej.

  Zbiornik o objętości 3 litrów wystarcza na miesiąc więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

  Do 250m² czystej powierzchni na jednym naładowaniu Akumulator o pojemności 5200mAh i inteligentny system zarządzania baterią BMS powodują, iż Roidmi Eve Plus może pracować aż do 250 minut. Tak długi czas pracy pozwala na posprzątanie do 250m² powierzchni na jednym naładowaniu.

  Bateria urządzenia się rozładowała? Nie szkodzi! Odkurzacz odszuka stację ładowania, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał pracę. „Hej Alexa, rozpocznij sprzątanie.” Przejmij pełną kontrolę nad urządzeniem!

  Roidmi Eve Plus współpracuje z Google Assistant, a także Amazon Alexa, co oznacza, że możesz sterować nim głosowo. Starczy prosta komenda, aby rozpocząć sprzątanie, zatrzymać je lub odesłać urządzenie do stacji dokującej.

  choćby jeśli nie masz pod ręką smartfona, możesz kontrolować Eve Plus, nie ruszając się z fotela! Z dbałością o detale Odkurzacz został zaprojektowany ze szczególną uwagą na szczegóły, dzięki czemu olśniewa nie tylko skutecznością,w dodatku postępowym wyglądem.

  Obrotowa rolka szczotki, a także szczotki boczne precyzyjne czyszczenie. Na górze urządzenia umieszczono pomiędzy innymi przycisk zasilania dla komfortowej obsługi, a użycie wysokiej jakości tworzyw gwarantuje trwałość artykułu.

  Natomiast smukła konstrukcja pozwala Eve Plus wyczyścić powierzchnie pod meblami. W pakiecie Robot czyszczący x1 samoczynna stacja opróżniania x1 Zbiornik na wodę x1 Szczotka boczna x2 Mop jednorazowy x10 Mop x1 Worek na odpady x3 Specyfikacja firma Roidmi Nazwa Robot Vacuum and Mop Cleaner with Cleaning Base Moc ssania Maks.

  3200 Pa Zalecana powierzchnia obszaru czyszczenia Do 250 m2 Wysokość pokonywanych przeszkód Do 2 cm Akumulator 5200 mAh Czas ładowania Ok. 250 minut Czas sprzątania Ok. 250 minut objętość zbiornika na wodę Ok.

  250 ml pojemność zbiornika na odpady 300 ml Moc stacji opróżniania 850 W Moc robota 50 W Waga robota Ok. 3,5 kg rozmiary robota 355x355x100 mm Waga stacji opróżniania Ok. 4,3 kg wymiary stacji opróżniania 358x300x174 mm pojemność worka na śmieci 3 l kolor czarny


Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz samoczynny Xiaomi Vacuum Cleaner Roborock S5 Max Czarny

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa przez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować.

  Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, by naładować akumulator do poziomu koniecznego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. W trakcie gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, by uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu – mop. Ma pokaźniejszy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w porównaniu do 150 ml Roborock S5 / S6.

  W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) albo dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań

  Najnowszy Roborock S5 Max jest zaopatrzony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej dokładnego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swoim miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części.

  Wybrane sprzątanie pokoju

  Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, by zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, integrować lub dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz dodatkowo zaplanować mycie w określonym pokoju albo dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5.

  Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma skuteczny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki temu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej.

  Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz dodatkowo ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić i, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, aby utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  efektywność czyszczenia

  Roborock S5 Max zapewnia 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co powoduje,nadaje się do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Rozszerza siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, zapewniając najkorzystniejszy odbiór.

  Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest genialny dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest prosty w utrzymaniu.

  Specyfikacja:
  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie

  Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi

  Xiaomi Roborock S5 Max Black – bogata funkcjonalność i elegancja

  nad wyraz wytworny, a zarazem ergonomiczny i produktywny odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black został zaprojektowany z myślą o najmocniej wymagających użytkownikach, którzy cenią wydajność urządzenia sprzątającego i jego estetykę. Nowy lepszy Xiaomi Roborock S5 Max Black może pracować non-stop poprzez 180 minut na jednym ładowaniu, a kiedy rozpoczyna mu brakować mocy automatycznie szacuje ilość mocy potrzebnej do zakończenia zadania i wraca do stacji ładowania, by ją pobrać. W odróżnieniu od wcześniejszych modeli odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black doładowuje się wyłącznie do poziomu koniecznego do dokończenia sprzątania, a nie tak jak było to wcześniej do osiągnięcia 80% naładowania akumulatora. To pozwala sprzątać jeszcze szybciej i z pokaźniejszą skutecznością.

  Odkurzanie i mopowanie – Xiaomi Roborock S5 Max Black na podłogi dywanowe i twarde

  Xiaomi Roborock S5 Max Black to odkurzacz z funkcją mopa. Urządzenie zostało wyekwipowane w jeszcze pokaźniejszy zbiornik na wodę, co zezwala na jeszcze skuteczniejsze mycie podłóg bez konieczności wymiany wody. W trybie mycia podłóg odkurzacz może przejść w górę po obszarze czyszczenia aż trzykrotnie, co przekłada się na czyszczenie mieszkania o powierzchni 65 m2 (700 m2) lub domu o powierzchni 200 m2 (2600 m2) przy jednym uruchomieniu.

  Xiaomi Roborock S5 Max Black zapewnia moc ssania sięgającą 2000 Pa i z łatwością wspina się na przeszkody o wysokości do 20 mm, co skuteczne czyszczenie także grubszych dywanów. Co ważne robot samoczynnie rozpoznaje typ czyszczonej powierzchni i dostosowuje do niej siłę ssania, żeby zapewnić najszczególniej adekwatny efekt czyszczenia. Wyjmowana szczotka perfekcyjnie sprawdza się w przestrzeniach zamieszkiwanych poprzez zwierzęta domowe – jest nieskomplikowana do demontażu i utrzymaniu w czystości.

  Mapowanie pomieszczeń i planowanie pracy

  W zależności do Twoich potrzeb i preferencji Xiaomi Roborock S5 Max Black może wysprzątać całe mieszkanie albo wyłącznie wyróznione wnętrza. Możesz zaplanować odkurzanie lub odkurzanie z mopowaniem. Urządzenie mapuje przestrzeń i dzieli ją na strefy, które możesz dowolnie nazywać, zespalać i rozdzielać dla jeszcze bardziej skutecznego zarządzania pracą odkurzacza.

  w dodatku nowy Xiaomi Roborock S5 Max Black został wyposażony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej precyzyjnego mapowania i nawigacji. Czujniki informują Cię o stanie filtra, położeniu zbiornika na wodę, a także wszelkich innych nieprawidłowościach ustawienia urządzenia, które mogą zakłócić lub uniemożliwić wydajne wykonanie zaplanowanych zadań.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe iLife. Ranking TOP10 modeli

Puron PR10

Puron PR10 Najniższa Cena Online

Puron PR10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PR10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pani Gadżet testuje robota PURON PR10 PURON PR10 robot z mopem, laserem, lampą UV i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony robota PURON PR10$604 precyzyjna laserowa nawigacja przestrzeni 360° Lampa UV - zwalcza drobnoustroje Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie konkretna siła ssąca 2500 Pa (1800 Pa w trybie cichym, 2150 Pa w trybie standard) progresywna aplikacja mobilna - komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim, stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian, a także ustalenie do trzech map sprzątania bardzo wielki zbiornik - 600 ml na zanieczyszczenia suche i 360 ml dla funkcji mopowania szczególnie cicha praca - poniżej 50 dB wyjątkowo pojemna bateria - robot odkurza powierzchnie ok.

  200 m2 Długi czas pracy - 120 min podczas odkurzania, 150 min podczas mopowania doskonale odkurzone kąty progresywne czujniki antykolizyjne - robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, nie wciąga kabli, na bieżąco skanuje i produktywnie omija pojawiające się na drodze przedmioty Koła off-roadowe - pokonuje przeszkody do 2cm mała wysokość robota - posiada się pod meblami i nie klinuje się pod nimi samoczynny powrót na stację ładującą, a także rozpoczęcie w miejscu, gdzie robot przerwał pracę Robot sprzątający PURON PR10 - funkcje 3w1: nowoczesne sprzątanie, mycie podłóg i zwalczanie bakterii dokładne laserowe skanowanie przestrzeni 360 poziomów - mapa wnętrza w 4 sekundy Nawigacja laserowa to najmocniej zaawansowany technicznie typ mapowania wnętrza.

  Przy skanowaniu laserem, mapa powstaje już w 3-4 sekundy, jeszcze zanim robot zainicjuje pracę! To obfita przewaga nad robotami, gdzie skanowanie pomieszczenia odbywa się przy pomocy kamery. Wystający laser obraca się dookoła o 360° i skanuje pokój w odległości do 8 metrów od robota.

  Jest to doskonałe rozwiązanie nawigowania w kilkupokojowych mieszkaniach, ponieważ robot odkurzając pokoje nieprzerwanie skanuje i aktualizuje mapę mieszkania. Pojawienie się mapy jeszcze przed rozpoczęciem pracy robota umożliwia ustawienie w aplikacji stref sprzątania i wirtualnych ścian i jeszcze lepiej zaplanować pracę robota.

  istotnie, gdy możliwe jest utworzenie 3 różnorodnych map! Higieniczna czystość podłóg - lampa UV w robocie pomaga zwalczać drobnoustroje Promieniowanie UV produkowane przez lampę pod robotem jest na tyle silne, że pomaga zwalczyć organizmy chorobotwórcze.

  Badania wytworzone w Instytucie Mikrobiologii Akademii Nauk w Guangdong'u wykazały sprawność zwalczania bakterii gronkowca na poziomie przeciętnie 79.04%, natomiast bakterii E. Coli aż 84.14%*. PURON PR10 jest nad wyraz doceniany poprzez alergików oraz rodziców minimalnych dzieci.

  Światło UV podczas pracy robota jest niewidoczne dla człowieka, a po podniesieniu urządzenia lampa wyłącza się. Zniszczone przez lampę drobnoustroje zassane zostają do zbiornika. Dlatego tak ważne jest, żeby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

  mocna siła ssąca robota z możliwością jej regulacji Robot PURON PR10 może pracować z mocą choćby 2500 Pa - to dwukrotnie więcej niżeli moc konkurencyjnych robotów! Siłę ssącą można dowolnie regulować przy pomocy aplikacji i pilota (CICHO-standard-TURBO).

  ponadto centralna turboszczotka wspomaga siłę ssania robota i zbiera zanieczyszczenia z każdego typu powierzchni, równocześnie z dywanów, jak i z podłóg twardych. PURON PR10 czyści w 4 etapach: Brud zamiatany jest pod lampę UV przez szczotki boczne.

  Światło z lampy UV zwalcza drobnoustroje. Zanieczyszczenia podawane są przez turboszczotkę do ssawy. Z konkretną siłą ssącą do 2500 Pa brud wciągany jest do zbiornika. Funkcja mopowania - nieprzeciętnie czyste podłogi bez smug Czyste i połyskujące podłogi bez mycia - marzenie$605 Nie!

  Z robotem PURON PR10 to rzeczywistość:) Po zamontowaniu zbiornika z mopem Robot PURON PR10 sam samoczynnie przełącza się w tryb mopowania. Produktywne mopowanie robotem to: niezwykle duża objętość zbiornika 360 ml wystarcza na umycie ok.

  200 m2 podłóg - Zbiornik wypełniony wodą z płynem dedykowanym do robotów Clean to aż 80-120 minut mopowania! Cały zbiornik do pracy na mokro podzielony jest na dwie części - w jednej znajduje się roztwór myjący (360 ml), druga dedykowana jest na zanieczyszczenia suche (300 ml), zbierane poprzez turboszczotkę w trakcie mycia podłogi.

  dzięki temu podczas mopowania robot wstępnie odkurza podłogi zanim je umyje mopem. Uwaga! najlepszy efekt mopowania zostanie osiągnięty, kiedy najpierw robot odkurzy podłogę z wykorzystaniem zbiornika na zanieczyszczenia suche!

  Elektrozawór zabezpieczający przed zalaniem podłóg - Robot wyekwipowany został w system i-dropping - dzięki niemu ze zbiornika nie wylewa się woda, kiedy robot nie pracuje i stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

  dostosowywany stopień namoczenia mopa dopasowany do stopnia zabrudzenia podłóg - za pomocą aplikacji możliwa jest zmiana intensywności namoczenia szmatki, kiedy tylko Twoje podłogi są bardziej zabrudzone lub jeżeli wystarczy je tylko odświeżyć.

  Do dyspozycji są trzy stopnie namaczania: Min-kanon-Max. Ruch "w jodełkę" dla r ównomiernego mycia - PURON PR10 wykonuje ruchy odzwierciedlające mycie podłóg ręcznym mopem na kształt jodełki, do przodu i na boki, co znacząco rozszerza wydajność usuwania zanieczyszczeń.

  Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Cicha praca robota - nie obudzi nawet śpiącego dziecka niezwykle cichy robot, poziom głośności ok.50 dB, nie przeszkadza domownikom powszednich zajęciach.

  Kiedy PURON PR10 będzie sprzątał Twoje mieszkanie, Ty możesz pracować, czytać książkę, dzieci mogą się uczyć. Odkurzacz jest tak cichy, że nie przeszkadza choćby śpiącym dzieciom. Nowoczesne czujniki antykolizyjne dużo czujników, w które został zaopatrzony PURON PR10, pozwala na bezkolizyjną pracę robota - genialnie omija przedmioty, nie obija się o meble.

  na dodatek dzięki laserowi, ro bot nie spadnie ze schodów, kiedy dojedzie do ich skraju! Robot dzięki czujnikom nie wciąga kabli - po wjechaniu w nie wycofa się. Należy jednak pamiętać o niezostawianiu ładowarek, czy słuchawek w zasięgu pracy robota!

  idealnie czyste kąty W kątach pomieszczeń, na styku ścian i podłogi, w głównej mierze zalega kurz, pył i brud. PURON PR10 inicjuje sprzątanie właśnie od tych miejsc. Z pomocą dwóch szczotek bocznych, precyzyjnie wymiata zanieczyszczenia wzdłuż ścian i listew, a następnie kontynuuje sprzątanie w środku pokoju.

  niepokaźna wysokość robota PURON PR10 to robot, który zmieści się pod łóżka, fotele i inne meble na nóżkach. Jego wysokość to 7,6 cm i dodatkowe 2 cm wysokości lasera. Lekko uginający się laser pomaga wyjechać odkurzaczowi spod mebli, a czujniki odróżniają firany i zasłony od trwałych przeszkód i robot bez problemu odkurza przestrzeń pod nimi.

  Łatwe pokonywanie wzniesień Odkurzacz samojezdny PURON PR10 wyposażono w pokaźne i potężne off-roadowe koła,bez problemu wjeżdżał na dywany - choćby te wyższe. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.

  w dodatku koła rewelacyjnie sprawdzają się na każdej powierzchni, robot bez problem będzie przemieszczał się po dywanie, panelach, kafelkach. Szeroka objętość baterii to jeszcze dłuższa praca Bateria litowo-jonowa w robocie PURON PR10 o pojemności aż 3200 mAh, to aż 120 minut ciągłej pracy i 200 m2 posprzątanej powierzchni!

  Jeszcze precyzyjniejsze sprzątanie Robot sprzątający PURON PR10 w trybie odkurzania jeździ raz przy razie, miejsce przy miejscu, zatem niewątpliwie nie ominie miejsca, w którym zalega kurz. W trybie mopującym, robot pracuje inaczej.

  Wykonuje ruchy na kształt jodełki, do przodu i na boki, które są odwzorowaniem pracy ręcznego mopa. Taki system mopowania znacząco rozszerza produktywność mycia podłóg. Wznowienie pracy w miejscu przerwania Robot PURON PR10 został zaprojektowany z myślą o sporych potrzebach sprzątania.

  Jeżeli bateria robota podczas jego pracy wymagać będzie ładowania, PURON zjedzie do stacji, a po naładowaniu baterii powróci do pracy w miejscu, w którym przerwał pracę. W ten sposób nie powiela pracy, tylko wykonuje kolejne zadania w innych pomieszczeniach.

  samoczynny powrót do bazy Robot nie zgubi się w Twoim mieszkaniu, genialnie zapamiętuje miejsce ustawienia stacji łądującej, do której trafi bezproblemowo. Zaawansowana aplikacja w języku polskim na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota Moduł Wi-Fi, w który wyekwipowany został robot PURON PR10, pozwala sterować robotem przy pomocy aplikacji w smartfonie.

  Aplikacja WeBack, w której pojawia się zeskanowana poprzez laser mapa Twojego mieszkania, to sporo możliwości ustawień, w tym pomiędzy innymi: Harmonogram pracy robota przy pomocy aplikacji lub pilota możesz dowolnie zmieniać czas pracy robota.

  Stawianie wirtualnej ściany Wydzielenie przestrzeni, która nie ma być sprzątana. Robot nie przekroczy tej niewidzialnej linii ściany. W ten sposób możesz wykluczyć ze sprzątania kąt z butami albo cały pokój.

  wyróznionie przestrzeni wykluczonej ze sprzątania Usunięcie ze sprzątania całej kuchni fragmentu z niej, np. Miejsca z miskami psa lub dywanu z mopowania pokoju - starczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

  Wyznaczenie strefy sprzątania Ta funkcja aplikacji pozwala robotowi sprzątać tylko wskazany obszar, np. Mocny dywan, wnętrze. Dostosowywanie siły ssącej robota Robot inicjuje pracę ze typową siłą ssącą.

  Z aplikacjązwiększysz moc do maksymalnej siły 2500 Pa. Dzięki aplikacji możesz również: sterować robotem podobnie jak pilotem, regulować stopień namoczenia mopa, zmieniać wcześniej zapisane mapy (możliwość utworzenia 3 rozmaitych map), wyszczególnić miejsce, w które ma dojechać robot, sprawdzić historię sprzątania, kierować robota na stację ładującą, przyciszać lub wyłączać komunikaty głosowe zmieniać język zaktualizować oprogramowanie.

  W pakiecie wraz z robotem PURON PR10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE dostajesz 3 warianty mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $606 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - nieprzeciętny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $607 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $608 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący istotnie rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA skutecznOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw zawiera: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty posiadają płyny do robotów Clean$609 rekomendowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej firmy szczególnie skuteczne czyszczą gruntownie i błyskawicznie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub większej objętości należy optymalnie ograniczyć lub zwiększyć liczba płynu) *przy naświetlaniu lampą robota poprzez 10 minut z odległości 8 mm UWAGA!

  Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej przez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza może skończyć się nawet po kilku minutach.

  Funkcja mopowania TAK Sterowanie za pomocą aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK wariant nawigacji Laser skanujący 360*, lidar Moduł Wi-Fi - sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - szczególnie innowacyjna aplikacja z wieloma funkcjonalnościami Maksymalna siła ssąca tryb cichy - 1800 Pa tryb kanon - 2150 Pa tryb TURBO - 2500 Pa Czas pracy 120 min - przy odkurzaniu 180 min - przy mopowaniu pojemność zbiornika 600 ml - na sucho 660 ml - na mokro: 360 ml na wodę i 300 ml na zanieczyszczenia suche Szczotka centralna Jedna: z włosiem i silikonem Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne 50 dB Regulacja siły ssania TAK - 3 stopnie wariant baterii, pojemność litowo-jonowa, 3200 mAh Czas ładowania ok.

  5-6 godzin Waga z wyposażeniem 2,8 kg wymiary (sz. X dł. X w.) 330 x 330 x 95 mm Moc pełna 32 W Zasilanie 14,8 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej poprzez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Tristar. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba 981

iRobot Roomba 981 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 981 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 981
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba 981

  iRobot przedstawia swój najlepszy model w odświeżonej wersji iRobot Roomba 980. Nowa Roomba 981 odmieniona optycznie ukazuje się widowiskowo. Robot sprzątający dysponuje doskonałą technologią szczotkowania dopracowaną poprzez amerykańska firmę do perfekcji. Automatyczny odkurzacz zagwarantuje wysoką efektywność sprzątania oraz za sprawą nawigacji optycznej, płynną jazdę robota.

  Dowiedz się więcej na Naszym Blogu - kliknij


  Inteligentna nawigacja optyczna.

  Sprawdzona technika nadzwyczajnie współpracuje z innymi podzespołami robota sprzątającego, gwarantując stałą orientacje w terenie i płynne omijanie przeszkód napotkanych przez Roomba 981 na swej drodze.
  Za sprawą oka optycznego automatyczny odkurzacz:

  • Na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej.

  • Porusza się pasek przy pasku, co skutkuje wyraźnie produktywniejszym sprzątaniem.

  • w przypadku wyczerpania baterii podczas pracy, robot po naładowaniu wraca do miejsca w którym została ona przerwana aby ją kontynuować.


  Carpet Boost

  iRobot Roomba 981 jako ostatni z serii wyposażony został w technologie Carpet Boost. Nowa Roomba i7 nie posada już tej funkcji. Występowanie systemu Carpet Boost jest ogromną zaletą, za jego sprawą urządzenie powiększa moc ssącą w zależności od sprzątanej powierzchni. Technologia ta wyśmienicie sprawdza się przy sprzątaniu dywanów. Dopasowanie siły zasysającej pozytywnie wpływa na zużycie akumulatora podczas pracy robota. Samoczynny odkurzacz pobiera więcej energii gdy czujniki wykryją powierzchnie wymagającą większej mocy ssącej. Dzięki czemu robot odpowiednio wykorzystuje moc akumulatora, nie tracąc jej w przypadkach gdy system szczotkowania bez problemu samodzielnie upora się z zanieczyszczeniami.


  iRobot Home

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnując nad nim kontroli
  Za sprawą aplikacji przenośne iRobot użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalnego włączenia robota.
  • Zaprogramowania jego harmonogramu.
  • Kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika na brud.
  • Raporty Clean Map.
  • Powiadomień o skończonej pracy robota.

  Clean Spot

  iRobot Roomba 981 posiada 3 przyciski fizyczne.
  Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot.
  Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, rozszerzając obszar pracy z każdym produkowanym okrążeniem.
  Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp.
  Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.
  Warto jednak pamiętać ze automatyczny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zapoczątkuje samodzielnie pracy.  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  System polegający na 3-fazowym procesie sprzątania.
  iRobot Roomba 981:  1. Rozbija

  2. podwyższa

  3. Zasysa (kurz i brud).

  Poruszające się z obszerna szybkością szczotki Aeroforce eliminują brud napotkany na swej drodze w bezzwłocznym tempie.

  Dzięki zastosowaniu wyprofilowanych bezwłosowych szczotek sprzątanie stało się bezsprzecznie prostsze wydajniejsze.

  ulepszone szczotki poruszają się przeciwbieżnie rozbijając i zbierając kurz dokładniej, aniżeli wszystkie poprzednie modele.


  Akumulator litowo-jonowy (3300 mAh)

  To największa zmiana w stosunku
  do poprzednich serii. Potężny akumulator gwarantuje zrównoważoną prace urządzenia zapewniając bezpieczny przepływ energii.
  Brak efektu pamięci, a także leniwej baterii,
  pozwala urządzeniu na wykonanie
  ogromnej ilości cykli sprzątania
  – każdy po 120 minut.
  Czas ładowania:
  – 180 minut.  Filtr HEPA

  Jeden z najskuteczniejszych filtrów użytkowanych w samoczynnych odkurzaczach iRobot Roomba.
  udoskonalony względem linii 700.

  Za sprawą kartonikowej konstrukcji jest wstanie zatrzymać drobinki kurzu, pyłki i alergeny.
  Wysokiej jakości filtr powietrza jest ważnym czynnikiem w drodze do produktywnego odkurzania. IRobot Roomba 981 oferuje wydajną zaporę oczyszczającą powietrze przepływające poprzez robota w postaci, umieszczonego w pojemniku na skażenia filtra AeroForce HEPA  iAdapt 2.0

  unikatowy system nawigacji robota sprzątającego. Za jego sprawą bez problemu omija on przeszkody i utrzymuje płynność jazdy w trakcie pracy.
  Wersja 2.0 swoją inteligencje zawdzięcza zastosowanej kamerze która jest innowacją kolekcji 900.


  Cliff Detect

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba 981 są te odpowiedzialne za rekompensowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy także innych krawędzi.
  Dzięki nim bezpieczeństwo oraz precyzyjność, jadą razem w parze.
  Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co skutkowałoby poważnymi uszkodzeniami.


  Zaplanuj czas pracy

  Korzystając z możliwości ustawienia
  harmonogramu pracy, użytkownik
  zyskuje regularność sprzątania
  bez konieczności fizycznej obecności
  by uruchomić robota.
  Dzięki aplikacji przenośnej
  (tylko przez nią można ustawić harmonogram),
  w szybki i przezroczysty sposób otrzymujemy dostęp do wielu funkcji robota.


  automatyczne dokowanie i ładowanie

  Roomba 981 po skończonej pracy albo w sytuacji rozładowania wraca na stacje bazową.
  Dzięki tej funkcji robot jest stale gotowy do pracy i maksymalnie samodzielny. Zagwarantuje to ciągłość pracy, co daje możliwość pozostawienia samoczynnego odkurzacza, by wykonywał swoje obowiązki bez nadzoru.


  Sprząta przy krawędziach i narożnikach

  Wirująca szczotka boczna umożliwia robotowi dotarcie do najistotniej ukrytych zanieczyszczeń których,
  Roomba poprzez swój i budowę nie była żeby w stanie sprzątnąć. Robot dzięki szczotce bocznej zyskuje istotnie większe pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Dirt Detect

  System wykrywania miejsc bardzo zabrudzonych. Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wyszczególnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu.

  Umiejętność ta świetnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych gdzie zanieczyszczenia gromadzą się widocznie łatwiej.


  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba 981 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji.
  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:


  • Ściany - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.

  • Pierścienia - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  pakiet mieści
  • Robot iRobot Roomba 981
  • Akumulator litowo-jonowy (Li-ion)
  • Stacja dokująca z zastosowanym zasilaczem.
  • przewód zasilający
  • 2 wirtualne ściany (wraz z bateriami)
  • Dodatkowy filtr HEPA
  • Zapasowa szczotka boczna
  • Polska instrukcja obsługi
  • Polska Gwarancja 3 lata


  dane technologiczne:

  Wysokość – 9,2 cm

  Średnica – 35,1 cm

  Waga – 4,0 kg

  Kamera - Tak

  Akumulator – Li-ion

  Aplikacja przenośna - Tak

  Programowalny harmonogram tygodniowy – Tak

  Dirt Detect 2 – Tak

  iAdapt – Tak

  Carpet Boost – Tak

  Filtry – AeroForce

  typ pojemnika na brud – AeroFortce 3 generacji 0,6l

  Anti-Tangle – Tak

  Cliff Detect – Tak

  samoczynne ładowanie – Tak

  Wirtualna ściana Dual Mode – Tak


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba 981 w języku polskim.


Eta 5225 90000

Eta 5225 90000 Najniższa Cena Online

Eta 5225 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 5225 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane sprzęty domowe producenta ETA z kodem MDW4PL4 (ważna od 12.04. Do 18.04.2021 lub do wyczerpania zapasów)! Odkurzacz automatyczny 2w1 z funkcją mopa i bezdotykowym rozpoznawaniem przeszkód.

  ETA Raggio 5225 90000 można wygodnie obsługiwać przy pomocy aplikacji ETA RAGGIO z telefonu albo tabletu. Dzięki czujnikom uniemożliwiającym spadaniu ze schodów i wirtualnym ścianom nie musisz się martwić o jego poruszanie się podczas sprzątania.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czarny do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czarne do 2000 zł cena,
 • ranking z czarnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe czarne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czarne do 2000 zł, odkurzacz domowy czarny do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czarnych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych czarnych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *