Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czarny do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czarnych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czarne do 2000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z czarnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Irobot roomba i7

Irobot roomba i7 Najniższa Cena Online

Irobot roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba i7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, rozpoczyna nową serie „i7". Robot ma turbinę kreującą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która pozwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. Odświeżona aplikacja proponuje wyraźnie więcej funkcji niżeli w poprzednich latach. Seria i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską markę, znaczący choć nie przełomowy.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez firmę Samsung). Stacja ma 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota i opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały proces zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wyprodukowane poprzez iRobot – producent twierdzi że jeden worek zawiera do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika osiągalne jest dzięki wyjątkowej jego konstrukcji. Posiada on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania zezwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać iż szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić żeby iRobot Roomba i7 utrzymywał efektywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  udoskonalona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 iż Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to produktywnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił by iRobot podczas pracy stwarzał wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swym aktualnym położeniem. Użytkownik może teraz nie tylko oglądać robota jak sprzątateż wybierać, którym pomieszczeniem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą widocznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot buduje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Pozwala na to wyboru pomieszczenia które chcemy, żeby było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje w dodatku możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME wytwarza raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji produktywność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej linii – w koszu na skażenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są perfekcyjne efekty sprzątania na dywanach. Nie innowacyjny lecz sprawdzony system którego firma trzyma się od pierwszych linii robotów gwarantuje jednostajną prace automatycznego odkurzacza który gwarantuje wspaniałe efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to detektor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to dokładnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect rewelacyjnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Opiera się on głównie na sprawnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ skutecznie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  stworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, sprawnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Efektywne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one wyjątkowo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zagwarantuje im idealne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania genialnie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ podczas sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak żeby wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium używane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ zaopatrzona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je powiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się nieprzeciętnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ by sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  wielka zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek wytwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach linii i7 znajduje się dodatkowo specjalny składnik odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja samoczynnie pobiera zanieczyszczenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach linii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została istotnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion stosowana w większości akumulatorów niedużego kalibru, nadzwyczajnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy samoczynnego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base umożliwia całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu podmiany worka w stacji oraz konserwacji urządzenia. Dobrze zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • rodzaj filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz piorący bissell hydrowave 2571n, kolor czarny

Odkurzacz piorący bissell hydrowave 2571n, kolor czarny Najniższa Cena Online

Odkurzacz piorący bissell hydrowave 2571n, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz piorący bissell hydrowave 2571n, kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz piorący BISSELL HYDROWAVE 2571N aktywnie usuwa choćby najmocniej wtarty brud z dywanów. Dwa tryby pracy ułatwiające sprzątanie: tryb ekspresowy do szybkich, niespodziewanych porządków, a także dokładny, do usuwania najistotniej uporczywych plam.

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort Najniższa Cena Online

Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz MIELE Blizzard Cx1 Comfort
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 comfort - skmf5odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi.odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi. Szeroka wydajność czyszczenia dzięki technice vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime dokładne i skuteczne sprzątanie dzięki ssawce ecoteq plus ochrona dla twardych powierzchni – sprężysty parquet twister wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki dynamicdrive higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianie.ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu gwarantuje wyśmienite oddzielanie kurzu od wielkich cząsteczek brudu i niewiele znaczących zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi.dzięki technologii vortex tworzy się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z stanowczo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą sprawność czyszczenia. Obszerne zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki czemu nieprzeciętnie od siebie oddzielone.

  szerokie zabrudzenia wpadają do krystalicznego pojemnika na kurz, a niepokaźny pył do oddzielnego pojemnika z filtrem precyzyjnym.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom.postępowe czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie zapotrzebowania samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może w dodatku zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean gwarantuje stale wysoką wydajność czyszczenia.uchwyt comfortergonomiczna obsługa.ruchome mocowanie węża ssącego umożliwia funkcjonalną, wygodną obsługę.

  korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu ręki.odk


Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) Najniższa Cena Online

Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele triflex hx1 (biały) (4002516237464)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością poręczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 ma pojemny akumulator, który pozwala na luźne używanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o objętości 0,5 litra starczy na długi czas użytkowania, dzięki temu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, iż odkurzacz jest bezworkowy, nie stwarza dodatkowych kosztów wynikających z podmiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki czemu codzienne użytkowanie jest komfortowe i funkcjonalne. Pojemny akumulator Akumulator umożliwia swobodne używanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to stosowny czas na jedno, lub dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki temu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to nawet do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o objętości 0,5 litra starczy na długi czas stosowania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie stosownego worka i zamianę go. Twist2Open nieskomplikowane otwieranie pojemnika, dzięki czemu opróżnianie go jest nad wyraz higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Dodatkowo odłączana, bezprzewodowa rączka, to dodatkowe możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno przystępnych miejscach. Tryb wygodny - do typowego odkurzania. Tryb pokaźnego zasięgu - odkurzanie trudno dostępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyposażony w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się szczególnie wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszystkich minimalnych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr zagwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo tradycyjnie podpiąć bezpośrednio przewód do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. wielka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh wielka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów, dodatkowo rozpoznaje powierzchnie i sama zwiększa obroty na dywanach, zapewniając ich skrupulatne czyszczenie. W komplecie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa oraz dysza do tapicerki, wielka szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszelkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego oraz uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270)

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270) Najniższa Cena Online

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  RoboJet X-One to robot sprzątający najnowszej generacji i najwyższej jakości zapewniający imponującą skuteczność sprzątania, mapowanie przestrzeni, największą moc przy zachowaniu najniższej ilości emitowanego hałasu.

  Dzięki technologii Laser360° PRO obraz zamieniany jest na tysiące punktów obrazujących otoczenie robota. Wszystkie punkty przetworzone poprzez konkretny 8 rdzeniowy procesor robota tworzą perfekcyjnie odwzorowaną mapę powierzchni dostępną w aplikacji przenośnej.

  Robot zapisuje mapę, dzięki czemu robot skrupulatnie posprząta w jeszcze krótszym czasie błyskawicznie i dokładnie. Inteligentne czujniki doskonałą orientację w przestrzeni, dzięki temu odkurzacz sprawnie omija przeszkody, a dzięki czujnikom odległości robot pousuwa starannie skażenia w bezpośrednim kontakcie z meblami i ścianami....


Miele Blizzard CX1 Series 120, kolor czarny

Miele Blizzard CX1 Series 120, kolor czarny Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 Series 120, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1 Series 120, kolor czarny
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  marka Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele proponuje najróżniejsze modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki i filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dobranych do zróżnicowanych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z stosowania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i ma specjalną szczotkę elektryczną.

  Są w dodatku odkurzacze optymalnie dopasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko efektywnie likwiduje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,także dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania oczyszczanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a choćby nieduży kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji marki Miele dołączyły dodatkowo odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  dodatkowo posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry cechuje się szczególnie wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszelkich śladowych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w trakcie codziennych porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania oraz oferuje wysoką sprawność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której szybkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on idealnie kurz i obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.w dodatku Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się łatwo wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.na dodatek sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na dokładną regulację dostosowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury, a także uchwytu jest szczególnie prosty, a zarazem mocny. Połączenia długiego kabla, rury i węża daje nam istotnie duży zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można wygodnie pracować nawet na obszernych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został też wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.informacje techniczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– objętość worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Neato Robotics. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600)

Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pani Gadżet testuje robota PURON PR10 PURON PR10 robot z mopem, laserem, lampą UV i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony robota PURON PR10$604 precyzyjna laserowa nawigacja przestrzeni 360° Lampa UV - zwalcza drobnoustroje Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie konkretna siła ssąca 2500 Pa (1800 Pa w trybie cichym, 2150 Pa w trybie standard) progresywna aplikacja mobilna - komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim, stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian, a także ustalenie do trzech map sprzątania bardzo wielki zbiornik - 600 ml na zanieczyszczenia suche i 360 ml dla funkcji mopowania szczególnie cicha praca - poniżej 50 dB wyjątkowo pojemna bateria - robot odkurza powierzchnie ok.

  200 m2 Długi czas pracy - 120 min podczas odkurzania, 150 min podczas mopowania doskonale odkurzone kąty progresywne czujniki antykolizyjne - robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, nie wciąga kabli, na bieżąco skanuje i produktywnie omija pojawiające się na drodze przedmioty Koła off-roadowe - pokonuje przeszkody do 2cm mała wysokość robota - posiada się pod meblami i nie klinuje się pod nimi samoczynny powrót na stację ładującą, a także rozpoczęcie w miejscu, gdzie robot przerwał pracę Robot sprzątający PURON PR10 - funkcje 3w1: nowoczesne sprzątanie, mycie podłóg i zwalczanie bakterii dokładne laserowe skanowanie przestrzeni 360 poziomów - mapa wnętrza w 4 sekundy Nawigacja laserowa to najmocniej zaawansowany technicznie typ mapowania wnętrza.

  Przy skanowaniu laserem, mapa powstaje już w 3-4 sekundy, jeszcze zanim robot zainicjuje pracę! To obfita przewaga nad robotami, gdzie skanowanie pomieszczenia odbywa się przy pomocy kamery. Wystający laser obraca się dookoła o 360° i skanuje pokój w odległości do 8 metrów od robota.

  Jest to doskonałe rozwiązanie nawigowania w kilkupokojowych mieszkaniach, ponieważ robot odkurzając pokoje nieprzerwanie skanuje i aktualizuje mapę mieszkania. Pojawienie się mapy jeszcze przed rozpoczęciem pracy robota umożliwia ustawienie w aplikacji stref sprzątania i wirtualnych ścian i jeszcze lepiej zaplanować pracę robota.

  istotnie, gdy możliwe jest utworzenie 3 różnorodnych map! Higieniczna czystość podłóg - lampa UV w robocie pomaga zwalczać drobnoustroje Promieniowanie UV produkowane przez lampę pod robotem jest na tyle silne, że pomaga zwalczyć organizmy chorobotwórcze.

  Badania wytworzone w Instytucie Mikrobiologii Akademii Nauk w Guangdong'u wykazały sprawność zwalczania bakterii gronkowca na poziomie przeciętnie 79.04%, natomiast bakterii E. Coli aż 84.14%*. PURON PR10 jest nad wyraz doceniany poprzez alergików oraz rodziców minimalnych dzieci.

  Światło UV podczas pracy robota jest niewidoczne dla człowieka, a po podniesieniu urządzenia lampa wyłącza się. Zniszczone przez lampę drobnoustroje zassane zostają do zbiornika. Dlatego tak ważne jest, żeby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

  mocna siła ssąca robota z możliwością jej regulacji Robot PURON PR10 może pracować z mocą choćby 2500 Pa - to dwukrotnie więcej niżeli moc konkurencyjnych robotów! Siłę ssącą można dowolnie regulować przy pomocy aplikacji i pilota (CICHO-standard-TURBO).

  ponadto centralna turboszczotka wspomaga siłę ssania robota i zbiera zanieczyszczenia z każdego typu powierzchni, równocześnie z dywanów, jak i z podłóg twardych. PURON PR10 czyści w 4 etapach: Brud zamiatany jest pod lampę UV przez szczotki boczne.

  Światło z lampy UV zwalcza drobnoustroje. Zanieczyszczenia podawane są przez turboszczotkę do ssawy. Z konkretną siłą ssącą do 2500 Pa brud wciągany jest do zbiornika. Funkcja mopowania - nieprzeciętnie czyste podłogi bez smug Czyste i połyskujące podłogi bez mycia - marzenie$605 Nie!

  Z robotem PURON PR10 to rzeczywistość:) Po zamontowaniu zbiornika z mopem Robot PURON PR10 sam samoczynnie przełącza się w tryb mopowania. Produktywne mopowanie robotem to: niezwykle duża objętość zbiornika 360 ml wystarcza na umycie ok.

  200 m2 podłóg - Zbiornik wypełniony wodą z płynem dedykowanym do robotów Clean to aż 80-120 minut mopowania! Cały zbiornik do pracy na mokro podzielony jest na dwie części - w jednej znajduje się roztwór myjący (360 ml), druga dedykowana jest na zanieczyszczenia suche (300 ml), zbierane poprzez turboszczotkę w trakcie mycia podłogi.

  dzięki temu podczas mopowania robot wstępnie odkurza podłogi zanim je umyje mopem. Uwaga! najlepszy efekt mopowania zostanie osiągnięty, kiedy najpierw robot odkurzy podłogę z wykorzystaniem zbiornika na zanieczyszczenia suche!

  Elektrozawór zabezpieczający przed zalaniem podłóg - Robot wyekwipowany został w system i-dropping - dzięki niemu ze zbiornika nie wylewa się woda, kiedy robot nie pracuje i stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

  dostosowywany stopień namoczenia mopa dopasowany do stopnia zabrudzenia podłóg - za pomocą aplikacji możliwa jest zmiana intensywności namoczenia szmatki, kiedy tylko Twoje podłogi są bardziej zabrudzone lub jeżeli wystarczy je tylko odświeżyć.

  Do dyspozycji są trzy stopnie namaczania: Min-kanon-Max. Ruch "w jodełkę" dla r ównomiernego mycia - PURON PR10 wykonuje ruchy odzwierciedlające mycie podłóg ręcznym mopem na kształt jodełki, do przodu i na boki, co znacząco rozszerza wydajność usuwania zanieczyszczeń.

  Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Cicha praca robota - nie obudzi nawet śpiącego dziecka niezwykle cichy robot, poziom głośności ok.50 dB, nie przeszkadza domownikom powszednich zajęciach.

  Kiedy PURON PR10 będzie sprzątał Twoje mieszkanie, Ty możesz pracować, czytać książkę, dzieci mogą się uczyć. Odkurzacz jest tak cichy, że nie przeszkadza choćby śpiącym dzieciom. Nowoczesne czujniki antykolizyjne dużo czujników, w które został zaopatrzony PURON PR10, pozwala na bezkolizyjną pracę robota - genialnie omija przedmioty, nie obija się o meble.

  na dodatek dzięki laserowi, ro bot nie spadnie ze schodów, kiedy dojedzie do ich skraju! Robot dzięki czujnikom nie wciąga kabli - po wjechaniu w nie wycofa się. Należy jednak pamiętać o niezostawianiu ładowarek, czy słuchawek w zasięgu pracy robota!

  idealnie czyste kąty W kątach pomieszczeń, na styku ścian i podłogi, w głównej mierze zalega kurz, pył i brud. PURON PR10 inicjuje sprzątanie właśnie od tych miejsc. Z pomocą dwóch szczotek bocznych, precyzyjnie wymiata zanieczyszczenia wzdłuż ścian i listew, a następnie kontynuuje sprzątanie w środku pokoju.

  niepokaźna wysokość robota PURON PR10 to robot, który zmieści się pod łóżka, fotele i inne meble na nóżkach. Jego wysokość to 7,6 cm i dodatkowe 2 cm wysokości lasera. Lekko uginający się laser pomaga wyjechać odkurzaczowi spod mebli, a czujniki odróżniają firany i zasłony od trwałych przeszkód i robot bez problemu odkurza przestrzeń pod nimi.

  Łatwe pokonywanie wzniesień Odkurzacz samojezdny PURON PR10 wyposażono w pokaźne i potężne off-roadowe koła,bez problemu wjeżdżał na dywany - choćby te wyższe. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.

  w dodatku koła rewelacyjnie sprawdzają się na każdej powierzchni, robot bez problem będzie przemieszczał się po dywanie, panelach, kafelkach. Szeroka objętość baterii to jeszcze dłuższa praca Bateria litowo-jonowa w robocie PURON PR10 o pojemności aż 3200 mAh, to aż 120 minut ciągłej pracy i 200 m2 posprzątanej powierzchni!

  Jeszcze precyzyjniejsze sprzątanie Robot sprzątający PURON PR10 w trybie odkurzania jeździ raz przy razie, miejsce przy miejscu, zatem niewątpliwie nie ominie miejsca, w którym zalega kurz. W trybie mopującym, robot pracuje inaczej.

  Wykonuje ruchy na kształt jodełki, do przodu i na boki, które są odwzorowaniem pracy ręcznego mopa. Taki system mopowania znacząco rozszerza produktywność mycia podłóg. Wznowienie pracy w miejscu przerwania Robot PURON PR10 został zaprojektowany z myślą o sporych potrzebach sprzątania.

  Jeżeli bateria robota podczas jego pracy wymagać będzie ładowania, PURON zjedzie do stacji, a po naładowaniu baterii powróci do pracy w miejscu, w którym przerwał pracę. W ten sposób nie powiela pracy, tylko wykonuje kolejne zadania w innych pomieszczeniach.

  samoczynny powrót do bazy Robot nie zgubi się w Twoim mieszkaniu, genialnie zapamiętuje miejsce ustawienia stacji łądującej, do której trafi bezproblemowo. Zaawansowana aplikacja w języku polskim na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota Moduł Wi-Fi, w który wyekwipowany został robot PURON PR10, pozwala sterować robotem przy pomocy aplikacji w smartfonie.

  Aplikacja WeBack, w której pojawia się zeskanowana poprzez laser mapa Twojego mieszkania, to sporo możliwości ustawień, w tym pomiędzy innymi: Harmonogram pracy robota przy pomocy aplikacji lub pilota możesz dowolnie zmieniać czas pracy robota.

  Stawianie wirtualnej ściany Wydzielenie przestrzeni, która nie ma być sprzątana. Robot nie przekroczy tej niewidzialnej linii ściany. W ten sposób możesz wykluczyć ze sprzątania kąt z butami albo cały pokój.

  wyróznionie przestrzeni wykluczonej ze sprzątania Usunięcie ze sprzątania całej kuchni fragmentu z niej, np. Miejsca z miskami psa lub dywanu z mopowania pokoju - starczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

  Wyznaczenie strefy sprzątania Ta funkcja aplikacji pozwala robotowi sprzątać tylko wskazany obszar, np. Mocny dywan, wnętrze. Dostosowywanie siły ssącej robota Robot inicjuje pracę ze typową siłą ssącą.

  Z aplikacjązwiększysz moc do maksymalnej siły 2500 Pa. Dzięki aplikacji możesz również: sterować robotem podobnie jak pilotem, regulować stopień namoczenia mopa, zmieniać wcześniej zapisane mapy (możliwość utworzenia 3 rozmaitych map), wyszczególnić miejsce, w które ma dojechać robot, sprawdzić historię sprzątania, kierować robota na stację ładującą, przyciszać lub wyłączać komunikaty głosowe zmieniać język zaktualizować oprogramowanie.

  W pakiecie wraz z robotem PURON PR10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE dostajesz 3 warianty mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $606 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - nieprzeciętny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $607 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $608 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący istotnie rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA skutecznOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw zawiera: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty posiadają płyny do robotów Clean$609 rekomendowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej firmy szczególnie skuteczne czyszczą gruntownie i błyskawicznie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub większej objętości należy optymalnie ograniczyć lub zwiększyć liczba płynu) *przy naświetlaniu lampą robota poprzez 10 minut z odległości 8 mm UWAGA!

  Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej przez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza może skończyć się nawet po kilku minutach.

  Funkcja mopowania TAK Sterowanie za pomocą aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK wariant nawigacji Laser skanujący 360*, lidar Moduł Wi-Fi - sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - szczególnie innowacyjna aplikacja z wieloma funkcjonalnościami Maksymalna siła ssąca tryb cichy - 1800 Pa tryb kanon - 2150 Pa tryb TURBO - 2500 Pa Czas pracy 120 min - przy odkurzaniu 180 min - przy mopowaniu pojemność zbiornika 600 ml - na sucho 660 ml - na mokro: 360 ml na wodę i 300 ml na zanieczyszczenia suche Szczotka centralna Jedna: z włosiem i silikonem Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne 50 dB Regulacja siły ssania TAK - 3 stopnie wariant baterii, pojemność litowo-jonowa, 3200 mAh Czas ładowania ok.

  5-6 godzin Waga z wyposażeniem 2,8 kg wymiary (sz. X dł. X w.) 330 x 330 x 95 mm Moc pełna 32 W Zasilanie 14,8 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej poprzez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BOSCH GAS 25 L SFC Professional (3165140260510)

Odkurzacz BOSCH GAS 25 L SFC Professional (3165140260510) Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH GAS 25 L SFC Professional (3165140260510) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH GAS 25 L SFC Professional (3165140260510)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Uniwersalny odkurzacz do zastosowań przenośnych. Właściwości odkurzacz, to nieskomplikowane czyszczenie filtra dzięki półautomatycznemu systemowi oczyszczania filtra (SFC). Certyfikowany odkurzacz klasy ochrony przeciwpyłowej „L", zgodny z normą UE i zapewniający trafny poziom ochrony użytkownika. Łatwy w transporcie i załadunku dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji. Wydłużona żywotność filtra dzięki zastosowaniu czujnika napełnienia zbiornika wodą. Całkowite opróżnianie zbiornika: brak kantów – wewnątrz nie pozostają żadne osady. Dodatkowy komfort obsługi gwarantuje gniazdo do zdalnego włączania odkurzacza innym elektronarzędziem...

Bissell Odkurzacz 2602d

Bissell Odkurzacz 2602d Najniższa Cena Online

Bissell Odkurzacz 2602d - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell Odkurzacz 2602d
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bissell 2602D ICON PET 25V 3,2kg demonstrujemy bezprzewodowy odkurzacz BISSELL ICON Pet 25V — nasze najszczególniej progresywne urządzenie do pielęgnacji podłogi dedykowane do sprzątania domów aktywnych rodzin posiadających zwierzęta.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry:Elektryczna dysza z obrotową szczotką, w którą nie zaplątują się włosyWysoce produktywny cyfrowy silnikSystem przeciwalergiczny Smart SealMożliwość przekształcenia w odkurzacz ręczny i umożliwiający oczyszczenie wysoko położonych powierzchniWiele trybów czyszczeniaŁatwe opróżnianie zbiornika na odpadkiSzerokość: 27,94 cmWysokość: 112,39 cmGłębokość: 19,68 cmWaga: 3.18 kgPojemność pojemnika na brud: 0.4 lRodzaj podłogi: Dywaniki dywanowe i obszarowe, Płytki, Drewniane podłogi, Twarde podłogiW komplecie:Końcówka szczelinowa z diodami LEDSzczotka do odkurzaniaSzczotka do zbierania sierściElektryczna turboszczotkaUchwyt ścienny BISSELL® ICON 25VZbudowany na podstawie bezprzewodowego urządzenia BISSELL® ICON 25V silnik odkurzacza BISSELL ICON PET TM 25V dodatkowo pracuje z szybkością 675 km/godz.

  i zapewnia większą niżeli potrzeba siłę usuwania psiej i kociej sierści z krzeseł, kanap, schodów i innych miejsc. Pracujące urządzenie nie wystraszy pupili, ponieważ jest cichsze mnóstwo odkurzaczy ręcznych.

  w dodatku — dzięki naszej innowacyjnej obrotowej szczotce Tangle-Free — eliminuje irytujące przerwy w pracy wynikające z zablokowania dyszy czy zaplątania się włosów. Roll. FUNKCJONALNOŚĆ:Odkurzacz ICON Pet 25V jest zaopatrzony w konkretny cyfrowy silnik i akumulator litowo-jonowy.

  Oba te elementy choćby 50 minut efektywnego bezprzewodowego sprzątania w trybie niskiej mocy. Zapomnij o irytujących włosach zaplątanych na urządzeniu dzięki naszej innowacyjnej obrotowej szczotce Tangle-Free.

  Łatwo usuniesz włosy i inne odpadki spod łóżek i mebli, ponieważ urządzenie można położyć płasko na podłodze, a zamontowane na dyszy jasne diody LED oświetlają ciemne zakamarki. Bezprzewodowe urządzenie ICON ekspresowo zmienia się w odkurzacz ręczny, którym można oczyścić też wyżej położone powierzchnie.

  Dzięki wyposażeniu w szczotkę do okurzania, elektryczną turboszczotkę i końcówkę szczelinową z diodami LED można sprzątnąć wszystkie zakamarki w domu. Opróżnienie zbiornika po zakończeniu pracy nie nastręcza dużo trudności dzięki naszemu higienicznemu systemowi opróżniania.


ROBOT ODKURZAJĄCY IROBOT ROOMBA I3+ (I3554), kolor czarny

ROBOT ODKURZAJĄCY IROBOT ROOMBA I3+ (I3554), kolor czarny Najniższa Cena Online

ROBOT ODKURZAJĄCY IROBOT ROOMBA I3+ (I3554), kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: ROBOT ODKURZAJĄCY IROBOT ROOMBA I3+ (I3554), kolor czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprząta po Tobie i po sobie
  Robot i3+ samoczynnie opróżnia zbiornik na brud i kurz do worka AllergenLock, dzięki temu możesz zapomnieć o odkurzaniu choćby przez dwa miesiące.

  Znikaj, brudzie
  Odkurza uporczywy brud za pomocą 3-stopniowego systemu sprzątania, który wykorzystuje 2 gumowe szczotki główne do wszystkich powierzchni i 10x pokaźniejszą moc ssącą.

  Sprząta po Tobie i po sobie
  Zapomnij o odkurzaniu na dużo miesiący dzięki stacji Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu, która pozwala robotowi Roomba i3+ zmieścić zawartość do 60 dni sprzątania. Worki na brud AllergenLock wychwytują i zatrzymują 99% pyłków i pleśni

  Sprząta z wyczuciem
  Czujniki informują robota, gdzie może i nie może dotrzeć, co oznacza skrupulatniejsza nawigację przy meblach i większą wiedzę o tym, gdzie robot ma jeszcze posprzątać. A dzięki technologii Dirt Detect może skupić się na sprzątaniu tam, gdzie jest to najbardziej konieczne, na przykład w najbrudniejszych obszarach Twojego domu.

  O krok przed brudem
  Wspierany przez aplikacje iRobot Home robot uczy się Twoich potrzeb związanych ze sprzątaniem i proponuje dostosowane do nich harmonogramy. Sugeruje jeszcze rozwiązania, o których można choćby nie pomyśleć jak dopełniające sprzątanie w sezonie alergicznym - dopasowując sugestie do Twojego życia.

  precyzyjne, sprawne sprzątanie
  Doświadcz kompleksowej czystości dzięki 2 gumowym szczotkom głównym do wszystkich powierzchni i 10x mocy ssącej, która wciąga kurz, brud i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się znajdują, a szczotka do zamiatania przy krawędziach, zadba o szczegóły.

  Celowo. Logicznie. Schludnie.
  Nie przestanie, do czasu, aż zadanie nie zostanie wykonane. Celowo i logicznie sprząta w równych liniach wykorzystując czujniki śledzenia podłoża do nawigacji po domu. Gdy akumulator jest na wyczerpaniu, ładuje się i wznawia pracę od miejsca, w którym została przerwana, zapewniając sprzątanie całej dostepnej powierzchni

  Sprzątanie bez kiwnięcia palcem
  Rób dalej to, na co masz ochotę. Przy pomocy aplikacji iRobot albo asystentów głosowych Google czy Alexy powiedz robotowi, żeby posprzątał i miej to z głowy.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czarny do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czarne do 2000 zł cena,
 • ranking z czarnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe czarne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czarne do 2000 zł, odkurzacz domowy czarny do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czarnych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych czarnych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *