Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czarny do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czarnych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czarne do 2000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z czarnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. Wyekwipowany w akumulator o objętości 5200 mAh pozwalający na około 180 minut pracy. Precyzyjny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V objętość zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa idealnie radzi sobie równocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe eliminowanie brudu mocna, stworzona w pełni z gumy szczotka perfekcyjnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których usunie maksymalną ilość kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze sprawniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie polikwidować. Mop wyekwipowany w pompę elektroniczną oferuje 30 stopni przepływu wody, dzięki czemu możesz dopasować czyszczenie jednocześnie do typu podłogi jak i Twoich jednostkowych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 poziomów przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich.

  Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml objętość zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszelkich podłóg w większości domów. Skrupulatny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany przez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najbardziej efektywnego sposobu sprzątania Twojego domu.

  wytwarzane poprzez niego mapy prosto podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje pełną kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz choćby dodać meble czy dywany, żeby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, by po Tobie posprzątał. Możesz także ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, by sprzątanie było jak najszczególniej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, podczas gdy wirtualne ściany perfekcyjnie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszystkich piętrach Twojego domu, by nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki zaimplementowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki dedykowanej stacji autoopróżniającej, po każdym cyklu sprzątania, zbiornik na kurz jest samoczynnie opróżniany do worka na kurz o obszerności 2,5 l. Zagwarantuje to nawet do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wykrywające pokrywę zbiornika na kurz, zapobiegają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  ekstremalna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* prędko i skutecznie zlikwiduje wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota powodując, że jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  obszerny, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o obszerności 2,5 l, stworzony z materiału klasy E12*, spełnia równocześnie funkcję wydajnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu stosowania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym procesu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technicznA objętość zbiornika na wodę w mililitrach: 350 wariant mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa objętość akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 objętość zbiornika na kurz w mililitrach: 470 wymiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 typ nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w zestawie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, rozpoczyna nową serie „i7". Robot ma turbinę kreującą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która pozwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. Odświeżona aplikacja proponuje wyraźnie więcej funkcji niżeli w poprzednich latach. Seria i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską markę, znaczący choć nie przełomowy.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez firmę Samsung). Stacja ma 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota i opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały proces zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wyprodukowane poprzez iRobot – producent twierdzi że jeden worek zawiera do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika osiągalne jest dzięki wyjątkowej jego konstrukcji. Posiada on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania zezwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać iż szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić żeby iRobot Roomba i7 utrzymywał efektywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  udoskonalona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 iż Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to produktywnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił by iRobot podczas pracy stwarzał wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swym aktualnym położeniem. Użytkownik może teraz nie tylko oglądać robota jak sprzątateż wybierać, którym pomieszczeniem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą widocznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot buduje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Pozwala na to wyboru pomieszczenia które chcemy, żeby było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje w dodatku możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME wytwarza raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji produktywność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej linii – w koszu na skażenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są perfekcyjne efekty sprzątania na dywanach. Nie innowacyjny lecz sprawdzony system którego firma trzyma się od pierwszych linii robotów gwarantuje jednostajną prace automatycznego odkurzacza który gwarantuje wspaniałe efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to detektor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to dokładnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect rewelacyjnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Opiera się on głównie na sprawnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ skutecznie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  stworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, sprawnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Efektywne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one wyjątkowo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zagwarantuje im idealne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania genialnie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ podczas sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak żeby wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium używane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ zaopatrzona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je powiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się nieprzeciętnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ by sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników nieprzerwanie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  wielka zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek wytwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach linii i7 znajduje się dodatkowo specjalny składnik odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja samoczynnie pobiera zanieczyszczenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach linii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została istotnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion stosowana w większości akumulatorów niedużego kalibru, nadzwyczajnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy samoczynnego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z dokładnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base umożliwia całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu podmiany worka w stacji oraz konserwacji urządzenia. Dobrze zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • rodzaj filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20R9042T2

Samsung VS20R9042T2 Najniższa Cena Online

Samsung VS20R9042T2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20R9042T2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet VS20R9042T2Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet z wolnostojącą stacją ładującą i rurą teleskopową. Wyekwipowany w 5-warstwowy system filtracji HEPA. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Kolor: StalowySilnik: Digital InverterMoc silnika: 550 WCzas pracy (Maks.): 60 minPoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDElektroszczotka Turbo ActionZmywalny pojemnik na kurzWolnostojąca Stacja ładującaRura teleskopowa5-warstwowy system filtracji HEPA Zaskakująco efektywne odkurzanie 200 W mocy ssącej Silnik Samsung Digital Inverter generuje moc ssącą do 200 watów*, więc możesz odkurzać różne powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  Aerodynamiczny zarys optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja efektywnie zatrzymuje choćby niepokaźne cząsteczki kurzu. Wysoka produktywność Silnik Digital Inverter Wysoka moc silnika do 550 W* sprawne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki czemu poradzi sobie zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter i technika Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza gwarantują stale wysoką moc ssącą. Wykorzystaj arcytrudną moc ssącą Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej technice Jet Cyclone możesz dłużej cieszyć się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą*.

  System wyposażony w 27 wlotów powietrza wytwarza stosowną ścieżkę, która pozwala na zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie oddziela niewielkie cząsteczki kurzu od powietrza. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Turbo Action Elektroszczotka perfekcyjnie stanie na wysokości zadania na dywanach i sprawnie odkurzy z nich choćby sierść zwierząt.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest bardzo proste, starczy jedno kliknięcie aby ją odłączyć.

  Usuń choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu System filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, iż powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste.

  System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet™ atesty SLG i BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów**.

  Odkurzaj bez ładowania choćby przez 60 minut Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria pozwala na odkurzanie bez przerwy choćby poprzez 60 minut*.

  Po zakończonej pracy starczy odstawić do stacji dokującej, która zezwala na ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki czemu możesz odkurzać aż do 120 minut**. Ładuj w dowolnym miejscu Wolnostojąca stacja dokująca Postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany.

  Specjalnie zaprojektowana kompozycja stacji pozwala na ładowanie dwóch baterii równocześnie dzięki dodatkowemu adapterowi w podstawie*. Także specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów. *Dodatkowa bateria sprzedawana osobno.

  wystarczy rzut oka Cyfrowy wyświetlacz Zintegrowany cyfrowy ekran umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz zawsze działa trafnie. Możesz sprawdzić stan urządzenia, na przykład jego poziom mocy i rodzaj szczotki.

  w przypadku problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co stanowczo ułatwi Ci kontrolę nad odkurzaczem i sprzątanie. Nietrudny do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości.

  jednocześnie pojemnik, jak i system przefiltrowujący nadają się do mycia. Pojemnik można jeszcze opróżnić, przechylając go, bez odłączania go od rury. Wygodne używanie Teleskopowa rura Teleskopowa rura z 4-poziomową regulacją długości, pozwoli Ci dostosować jej długość do Twojego wzrostu.

  przejrzyj odkurzacz Jet w powiększonej rzeczywistościKrok 1 | Zeskanuj QR kod & zainstaluj aplikację SAMSUNG HA AR z Google Play StoreKrok 2 | Otwórz aplikację i wybierz do pobrania: urządzenia JetKrok 3 |

  Zeskanuj marker AR i zobacz jak działa odkurzacz Jet na żywo! Co jest w pudełku?Jet 90 petTurbo elektroszczotkaMini elektroszczotkaSzczotka do kurzu i szczeilinówkaElastyczna końcówkaBateriaWolnostojąca stacja ładująca Specyfikacja techniczna:dane ogólneKolor: StalowyKolor dodatkowy: NiebieskiSilnik: Digital InverterWydajnośćMoc silnika: 550 WMoc ssąca: 200 WCzas pracy (Min.): 6 minCzas pracy (Śr.): 30 minCzas pracy (Maks.): 60 minDust Collection Type: Multi CyclonePoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDSzczotkaGłówna: Elektroszczotka Turbo ActionBateriaTyp baterii: Li-ionNapięcie: 21,9 VOdłączana bateria: TakStacja ładownia: Z Station (wolnostojąca)AkcesoriaAkcesoria: Mini elektroszczotkaAkcesoria: Szczotka szczelinówka i do kurzuAkcesoria: rozciągliwa końcówkaAkcesoria: Stacja stojącaFiltrFiltr na wylocie: Ultra minimalny filtr przeciwpyłowyFiltr umieszczony przed silnikiem: TakF


Miele Triflex HX1

Miele Triflex HX1 Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX1
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością poręczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 ma pojemny akumulator, który pozwala na luźne używanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o objętości 0,5 litra starczy na długi czas użytkowania, dzięki temu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, iż odkurzacz jest bezworkowy, nie stwarza dodatkowych kosztów wynikających z podmiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki czemu codzienne użytkowanie jest komfortowe i funkcjonalne. Pojemny akumulator Akumulator umożliwia swobodne używanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to stosowny czas na jedno, lub dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki temu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to nawet do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o objętości 0,5 litra starczy na długi czas stosowania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie stosownego worka i zamianę go. Twist2Open nieskomplikowane otwieranie pojemnika, dzięki czemu opróżnianie go jest nad wyraz higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Dodatkowo odłączana, bezprzewodowa rączka, to dodatkowe możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno przystępnych miejscach. Tryb wygodny - do typowego odkurzania. Tryb pokaźnego zasięgu - odkurzanie trudno dostępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyposażony w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się szczególnie wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszystkich minimalnych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr zagwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo tradycyjnie podpiąć bezpośrednio przewód do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. wielka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh wielka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów, dodatkowo rozpoznaje powierzchnie i sama zwiększa obroty na dywanach, zapewniając ich skrupulatne czyszczenie. W komplecie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa oraz dysza do tapicerki, wielka szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszelkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego oraz uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.

Miele Blizzard Cx1 ComforT

Miele Blizzard Cx1 ComforT Najniższa Cena Online

Miele Blizzard Cx1 ComforT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard Cx1 ComforT
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 comfort - skmf5odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi.odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi. Szeroka wydajność czyszczenia dzięki technice vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime dokładne i skuteczne sprzątanie dzięki ssawce ecoteq plus ochrona dla twardych powierzchni – sprężysty parquet twister wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki dynamicdrive higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianie.ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu gwarantuje wyśmienite oddzielanie kurzu od wielkich cząsteczek brudu i niewiele znaczących zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi.dzięki technologii vortex tworzy się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z stanowczo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą sprawność czyszczenia. Obszerne zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki czemu nieprzeciętnie od siebie oddzielone.

  szerokie zabrudzenia wpadają do krystalicznego pojemnika na kurz, a niepokaźny pył do oddzielnego pojemnika z filtrem precyzyjnym.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom.postępowe czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie zapotrzebowania samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może w dodatku zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean gwarantuje stale wysoką wydajność czyszczenia.uchwyt comfortergonomiczna obsługa.ruchome mocowanie węża ssącego umożliwia funkcjonalną, wygodną obsługę.

  korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu ręki.odk

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujnik ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/t9;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot T9;objętość zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;rodzaj:robot sprzątający;linia (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, przy pomocy smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:0 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, technika TrueDetect 3D 2.0, technologia TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


iRobot Roomba 981

iRobot Roomba 981 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 981 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 981
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba 981

  iRobot przedstawia swój najlepszy model w odświeżonej wersji iRobot Roomba 980. Nowa Roomba 981 odmieniona optycznie ukazuje się widowiskowo. Robot sprzątający dysponuje doskonałą technologią szczotkowania dopracowaną poprzez amerykańska firmę do perfekcji. Automatyczny odkurzacz zagwarantuje wysoką efektywność sprzątania oraz za sprawą nawigacji optycznej, płynną jazdę robota.

  Dowiedz się więcej na Naszym Blogu - kliknij


  Inteligentna nawigacja optyczna.

  Sprawdzona technika nadzwyczajnie współpracuje z innymi podzespołami robota sprzątającego, gwarantując stałą orientacje w terenie i płynne omijanie przeszkód napotkanych przez Roomba 981 na swej drodze.
  Za sprawą oka optycznego automatyczny odkurzacz:

  • Na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej.

  • Porusza się pasek przy pasku, co skutkuje wyraźnie produktywniejszym sprzątaniem.

  • w przypadku wyczerpania baterii podczas pracy, robot po naładowaniu wraca do miejsca w którym została ona przerwana aby ją kontynuować.


  Carpet Boost

  iRobot Roomba 981 jako ostatni z serii wyposażony został w technologie Carpet Boost. Nowa Roomba i7 nie posada już tej funkcji. Występowanie systemu Carpet Boost jest ogromną zaletą, za jego sprawą urządzenie powiększa moc ssącą w zależności od sprzątanej powierzchni. Technologia ta wyśmienicie sprawdza się przy sprzątaniu dywanów. Dopasowanie siły zasysającej pozytywnie wpływa na zużycie akumulatora podczas pracy robota. Samoczynny odkurzacz pobiera więcej energii gdy czujniki wykryją powierzchnie wymagającą większej mocy ssącej. Dzięki czemu robot odpowiednio wykorzystuje moc akumulatora, nie tracąc jej w przypadkach gdy system szczotkowania bez problemu samodzielnie upora się z zanieczyszczeniami.


  iRobot Home

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnując nad nim kontroli
  Za sprawą aplikacji przenośne iRobot użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalnego włączenia robota.
  • Zaprogramowania jego harmonogramu.
  • Kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika na brud.
  • Raporty Clean Map.
  • Powiadomień o skończonej pracy robota.

  Clean Spot

  iRobot Roomba 981 posiada 3 przyciski fizyczne.
  Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot.
  Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, rozszerzając obszar pracy z każdym produkowanym okrążeniem.
  Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp.
  Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.
  Warto jednak pamiętać ze automatyczny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zapoczątkuje samodzielnie pracy.  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  System polegający na 3-fazowym procesie sprzątania.
  iRobot Roomba 981:  1. Rozbija

  2. podwyższa

  3. Zasysa (kurz i brud).

  Poruszające się z obszerna szybkością szczotki Aeroforce eliminują brud napotkany na swej drodze w bezzwłocznym tempie.

  Dzięki zastosowaniu wyprofilowanych bezwłosowych szczotek sprzątanie stało się bezsprzecznie prostsze wydajniejsze.

  ulepszone szczotki poruszają się przeciwbieżnie rozbijając i zbierając kurz dokładniej, aniżeli wszystkie poprzednie modele.


  Akumulator litowo-jonowy (3300 mAh)

  To największa zmiana w stosunku
  do poprzednich serii. Potężny akumulator gwarantuje zrównoważoną prace urządzenia zapewniając bezpieczny przepływ energii.
  Brak efektu pamięci, a także leniwej baterii,
  pozwala urządzeniu na wykonanie
  ogromnej ilości cykli sprzątania
  – każdy po 120 minut.
  Czas ładowania:
  – 180 minut.  Filtr HEPA

  Jeden z najskuteczniejszych filtrów użytkowanych w samoczynnych odkurzaczach iRobot Roomba.
  udoskonalony względem linii 700.

  Za sprawą kartonikowej konstrukcji jest wstanie zatrzymać drobinki kurzu, pyłki i alergeny.
  Wysokiej jakości filtr powietrza jest ważnym czynnikiem w drodze do produktywnego odkurzania. IRobot Roomba 981 oferuje wydajną zaporę oczyszczającą powietrze przepływające poprzez robota w postaci, umieszczonego w pojemniku na skażenia filtra AeroForce HEPA  iAdapt 2.0

  unikatowy system nawigacji robota sprzątającego. Za jego sprawą bez problemu omija on przeszkody i utrzymuje płynność jazdy w trakcie pracy.
  Wersja 2.0 swoją inteligencje zawdzięcza zastosowanej kamerze która jest innowacją kolekcji 900.


  Cliff Detect

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba 981 są te odpowiedzialne za rekompensowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy także innych krawędzi.
  Dzięki nim bezpieczeństwo oraz precyzyjność, jadą razem w parze.
  Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co skutkowałoby poważnymi uszkodzeniami.


  Zaplanuj czas pracy

  Korzystając z możliwości ustawienia
  harmonogramu pracy, użytkownik
  zyskuje regularność sprzątania
  bez konieczności fizycznej obecności
  by uruchomić robota.
  Dzięki aplikacji przenośnej
  (tylko przez nią można ustawić harmonogram),
  w szybki i przezroczysty sposób otrzymujemy dostęp do wielu funkcji robota.


  automatyczne dokowanie i ładowanie

  Roomba 981 po skończonej pracy albo w sytuacji rozładowania wraca na stacje bazową.
  Dzięki tej funkcji robot jest stale gotowy do pracy i maksymalnie samodzielny. Zagwarantuje to ciągłość pracy, co daje możliwość pozostawienia samoczynnego odkurzacza, by wykonywał swoje obowiązki bez nadzoru.


  Sprząta przy krawędziach i narożnikach

  Wirująca szczotka boczna umożliwia robotowi dotarcie do najistotniej ukrytych zanieczyszczeń których,
  Roomba poprzez swój i budowę nie była żeby w stanie sprzątnąć. Robot dzięki szczotce bocznej zyskuje istotnie większe pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Dirt Detect

  System wykrywania miejsc bardzo zabrudzonych. Robot sprzątający przy pomocy czujników akustycznych potrafi wyszczególnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu.

  Umiejętność ta świetnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych gdzie zanieczyszczenia gromadzą się widocznie łatwiej.


  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba 981 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji.
  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:


  • Ściany - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.

  • Pierścienia - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  pakiet mieści
  • Robot iRobot Roomba 981
  • Akumulator litowo-jonowy (Li-ion)
  • Stacja dokująca z zastosowanym zasilaczem.
  • przewód zasilający
  • 2 wirtualne ściany (wraz z bateriami)
  • Dodatkowy filtr HEPA
  • Zapasowa szczotka boczna
  • Polska instrukcja obsługi
  • Polska Gwarancja 3 lata


  dane technologiczne:

  Wysokość – 9,2 cm

  Średnica – 35,1 cm

  Waga – 4,0 kg

  Kamera - Tak

  Akumulator – Li-ion

  Aplikacja przenośna - Tak

  Programowalny harmonogram tygodniowy – Tak

  Dirt Detect 2 – Tak

  iAdapt – Tak

  Carpet Boost – Tak

  Filtry – AeroForce

  typ pojemnika na brud – AeroFortce 3 generacji 0,6l

  Anti-Tangle – Tak

  Cliff Detect – Tak

  samoczynne ładowanie – Tak

  Wirtualna ściana Dual Mode – Tak


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba 981 w języku polskim.


360 S10

360 S10 Najniższa Cena Online

360 S10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 360
 • Pełna nazwa odkurzacza: 360 S10
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. 360 S10 Black zaopatrzony jest w wpuszczany Lidar, dzięki któremu może podejść choćby pod niskie meble, samoczynne wykrywanie dywanów, aplikację z tworzeniem map 3D oraz sprawną baterię z obsługą do 3 godzin.

  Model otrzymał nagrodę RedDot Design Award.


Zaco A9S PRO

Zaco A9S PRO Najniższa Cena Online

Zaco A9S PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S PRO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A9s PRO robot z wibrującym mopem, kamerą i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe zalety robota ZACO A9s PRO$719 zaawansowana aplikacja w języku polskim - umożliwia stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian oraz ustalenie do trzech map - stref do sprzątania Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie Robot ma mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje podczas pracy, dzięki temu czyści skrupulatniej regulowanie przepływu roztworu myjącego w trakcie mopowania - umożliwia zmniejszenie wilgotności na panelach, albo rozszerzenie na plamach wyposażony jest w kamerę - skanuje pomieszczenie, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie sprzątał Nowy, dwukomorowy zbiornik na skażenia - gwarantuje stałą siłę ssania Inteligentna technologia i-Voice - robot powiadamia użytkownika o tym, co robi bezustanne skanowanie pomieszczeń - unika kolizji Możliwość ustawienia indywidualnego harmonogramu pracy dla każdego wnętrza Możliwość regulacji prędkości obrotów szczotek bocznych - przypasowanie do napotkanych zabrudzeń Dwie wymienne szczotki centralne Niski, dotrze pod większość mebli - 7,6 cm Robot szczególnie cichy -> poniżej 68 dB Regulacja siły ssącej (funkcja MAX -1000Pa) Mata pod stacją dokującą - jednostajne i skrupulatne dokowanie robota.

  Dzięki czujnikom ruchu otrzymujesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem. Robot sprzątający ZACO A9s PRO - progresywne sprzątanie i mycie podłóg Wibrujący mop gwarantuje skrupulatniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A9s PRO to oferta robota, który wykonuje dwa zadania: odkurzanie i mopowanie.

  Robot wyekwipowany został w wibrującą n asadkę mopującą, co znacząco rozszerza efektywność mopowania. Robot A9s PRO jest cięższy niżeli poprzedni model A9s. Zatem wywiera pokaźniejszy nacisk na podłogę podczas mycia - to dodatkowo sprawia obszerniejszą skuteczność robota.

  Dwukomorowy zbiornik na kurz - jeszcze c zystsze powietrze podczas odkurzania Robot ZACO A9s PRO został zaopatrzony w nowy, dwukomorowy zbiornik. Pokaźniejsze zanieczyszczenia, takie jak sierść, piach, zatrzymują się na specjalnie zaprojektowanej siatce i zostają oddzielone od tych drobniejszych (pyły, kurz).

  dzięki czemu w środku zbiornika zachowany jest zawsze optymalny przepływ powietrza, a tym samym zachowana jest wysoka siła ssąca niezależnie od poziomu napełnienia pojemnika. Nowoczesna technologia skanowania przestrzeni PanoView CV-SLAM zagwarantuje skrupulatne mopowanie Robot ZACO A9s PRO innowacyjny system nawigowania - wyekwipowany został w szerokokątną kamerę i żyroskop oraz ulepszone technologie CV-SLAM i PanoView.

  Dzięki tym progresywnym rozwiązaniom, robot jeszcze dokładniej zeskanuje wnętrza, a informacje o jego położeniu przekaże do aplikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu dokładnemu systemowi mapowania, robot nie wykonuje zbędnych przejazdów - jeździ na kształt liter,,S", miejsce przy miejscu, dzięki temu zaoszczędza poziom naładowania baterii.

  w sytuacji, gdy robot będzie wymagał doładowania podczas sprzątania - automatycznie zjedzie do stacji i po pełnym naładowaniu, samoczynnie wróci w miejsce, w którym przerwał pracę. Progresywna aplikacja na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota nowoczesna aplikacja przenośna ZacoHome to sterowanie robotem ZACO A9s PRO przy pomocy smartfona czy tableta.

  Aplikacja zezwala na ustalenie położenia i trasy robota na mapie w czasie rzeczywistym. To pozwala na bieżąco zmienić trasę, odciąć strefę lub rozszerzyć siłę ssącą. Możliwość zapisania trzech zróżnicowanych map w aplikacji To kolejna zaleta posiadania aplikacji.

  Jeżeli posiadasz mieszkanie dwupoziomowe lub mieszkasz w piętrowym domu - wystarczy przenieść stację dokującą i robota, by w pełni korzystać z nowej mapy pracy odkurzacza. Indywidualny harmonogram odkurzania dla każdego wnętrza Dzięki aplikacji możesz ustawić dni tygodnia i godziny, w których robot ma odkurzać konkretne pomieszczenia.

  Jeśli Twoja sypialnie nie musi być codziennie odkurzana, lub korytarz i kuchnia wymagają częstego sprzątania - aplikacja zezwala na rozciągliwe sprzątanie. Robot będzie pracował w czasie, kiedy Tobie to najszczególniej odpowiada.

  Bądź kreatywny, eksperymentuj i przypasuj pracę ZACO A9s PRO do swoich potrzeb. Ograniczanie przestrzeni - strefy specjalne i wirtualne ściany Z aplikacją wykluczysz na mapie ZACO miejsca, których w danej chwili nie chcesz sprzątać.

  Możesz postawić jedną lub sporo wirtualnych ścian, które będą stanowić niewidzialną przeszkodę na trasie robota. Nie przekroczy ich podczas sprzątania. Odgrodź w ten sposób pomieszczenia, w których nie chcesz odkurzać.

  Z nową funkcją Carpet Zone, możesz zaznaczyć miejsca, w których znajdują się dywany w domu. W trakcie mopowania robot je pominie. Nie musisz się więc martwić o ewentualne zniszczenie i zmoczenie dywanów.

  Natomiast w trybie odkurzania, robot użyje najmocniejszej siły ssącej,precyzyjnie wydobyć wszystkie skażenia ukryte głęboko we włosiu. Ustawianie strefy sprzątania Dzięki aplikacji możesz wyznaczyć robotowi powierzchnię w Twoim mieszkaniu, którą należy właśnie odkurzyć.

  Regulacja prędkości obrotów szczotek bocznych Kiedy Twój pupil rozsypie karmę, a szczotki kręcą się zbyt szybko, nie wszystkie kawałki zostają zebrane pod szczotkę główną. To żaden problem! dostosuj samodzielnie prędkość szczotek bocznych do swoich potrzeb i rodzaju skażeń.

  dostosowywanie mocy ssania i poziomu nawilżenia mopa myjącego Model A9s PRO umożliwia dostosowywanie mocy ssania z zastosowaniem aplikacji lub pilota. Prędko i wygodnie zmienisz ustawienia, gdy zabrudzenia są nieznaczne i chcesz by robot zachowywał się ciszej lub wręcz przeciwnie, gdy chcesz rozszerzyć siłę zbierania skażeń.

  Z aplikacją ZACOHome zmienisz poziomyń nawilżenia ściereczki mopującej - przypasujesz przepływ wody do stopnia zabrudzenia i typu powierzchni. Kiedy planujesz tylko codzienne,,odświeżenie" paneli podłogowych - wystarczy niepokaźna liczba wody.

  Do umycia płytek tarasowych, warto jednak rozszerzyć nawilżenie ściereczki dla skuteczniejszego mopowania. Łatwe pokonywanie przeszkód - małe wymiary i off-roadowe koła Robot A9s PRO jest wyjątkowo niski, ma jedynie 7,6 cm wysokości.

  dzięki czemu prosto dociera w trudno dostępne miejsca pod kanapami i meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Robot bez problemu pokonuje różnice w wysokości posadzek aż 2 cm. Z pomocą kół terenowych bezproblemowo wjedzie na każdy dywan i próg.

  Jeszcze lepsza stabilizacja bazy ładującej Robot ZACO A9s PRO ma matę stabilizującą bazę, do której robot wjeżdża w celu naładowania baterii. Dzięki silikonowym przyssawkom na spodzie maty, stacja ładująca nie przesuwa się.

  Jest to uzupełniające usprawnienie względem swojego poprzednika, ZACO A9s. Jak ustawić harmonogram$720 Jak działa wirtualna ściana$721 W zestawie wraz z robotem ZACO A9s PRO otrzymasz: dodatkowy filtr HEPA dwa zbiorniki (na zanieczyszczenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne stację ładującą podkładkę pod stację zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 typy profesjonalneGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $722 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - doskonały do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $723 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $724 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący szczególnie rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA skutecznOŚĆ PŁYNÓW rozszerzY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw posiada: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty mają płyny do robotów Clean$725 sugerowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej firmy wyjątkowo sprawne czyszczą gruntownie i prędko wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo większej obszerności należy trafnie zmniejszyć albo rozszerzyć ilość płynu) Konserwacja i stosowanie Łączenie z aplikacją UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne komponenty podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK typ nawigacji 360° PanoView-Navigation 2.0 Maksymalna siła ssąca 1000 Pa - stała siła ssąca, niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika Czas pracy do 110 minut pojemność zbiornika 450 ml dwukomorowy - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE - możliwość regulacji prędkości obrotów Ciśnienie akustyczne poniżej 68 dB Regulacja siły ssania TAK Czas ładowania ok.

  5 godzin Waga z wyposażeniem 3,1 kg rozmiary (sz. X dł. X w.) 330 x 320 x 76 mm Moc kompletna 22 W Zasilanie 14,4 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości pomieszczenia - może skończyć się nawet po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Profi. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  pakiet odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa konstrukcja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa* do prędkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza.

  automatyczny mechanizm zbierania kurzu w komplecie odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultran może uniemożliwiać zatykaniu się z wyższą wydajnością, gwarantując, że odkurzacz może działać płynnie i wydajnie przez cały czas.

  Super moc ssania 4000 Pa zaopatrzony w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zagwarantuje długookresowe, silne ssanie, aby oczyścić kurz, sierść zwierząt i zanieczyszczenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem. Zestaw odkurzacz ze stacją automatyczną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra wykorzystuje pojemnik na kurz o wielkiej objętości 550 ml.

  przystosuj moc ssania z czterech dostępnych poziomów. Spełnij różne potrzeby w zakresie sprzątania Inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę w komplecie odkurzacz ze stacją automatyczną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra sprawia, iż woda będzie dozowana równomiernie, uniemożliwia wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,dokładnie wyczyścić podłogę w domu.

  detektor klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku. Zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Aktywne unikanie przeszkód zestaw odkurzacz ze stacją automatyczną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany w technikę unikania przeszkód 3D, może namierzać kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód i odpowiednio wcześniej zwalniać żeby je ominąć dzięki czemu zapobiega kolizji i plątaninie.

  Przedni sensor ToF może skrupulatnie wykrywać dane przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czarny do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czarne do 2000 zł cena,
 • ranking z czarnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe czarne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czarne do 2000 zł, odkurzacz domowy czarny do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czarnych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych czarnych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *