Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy czarny do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych czarnych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe czarne do 2000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z czarnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Hobot Legee 668

Hobot Legee 668 Najniższa Cena Online

Hobot Legee 668 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hobot Legee 668
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot samodzielnie omija przeszkody, nie wpada na przedmioty ani nie wykonuje zbędnych ruchów. Pojemny worek nie wymaga częstego opróżniania, a zawartość pojemnika na wodę wystarcza na cykl sprzątania.

  Do urządzenia dołączony jest pilot, zasilacz i stacja dokująca.solidny odkurzacz został w wyposażony w 4-stopniowy system Fast Brush. Połączenie czyszczenia próżniowego, czyszczenia na sucho i mokro oraz nawilżania likwiduje wszystkie plamy i zanieczyszczenia.

  Odkurzacz zasysa kurz, sierść zwierząt i włosy, suchy mop zbiera pył, dwie dysze dozując ilość wody wstępnie rozcieńczają plamy, a drugi wibrujący mop wyciera na mokro i poleruje podłogę. Funkcja Smart Spray kontroluje liczba spryskiwanej wody.

  Dzięki laserom, kompasowi elektronicznemu, żyroskopowi i systemowi szacowania pozycji, HOBOT Legee 668 omija meble i swobodnie przemieszcza się po całym piętrze. Kształt litery D zagwarantuje skrupulatne oczyszczenie przy krawędziach ścian....


Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  zafunduj sobie świeżo zmytą podłogę każdego dnia dzięki s5 max. Ponieważ zaprojektowano go z myślą o bezproblemowym, zautomatyzowanym zmywaniu wyekwipowano go w spory zbiornik na wodę, staranną kontrolę jej ilości, wirtualne strefy-bez-mopowania i mnóstwo innych.

  w połączeniu z precyzyjnym laserowym mapowaniem pomieszczeń, progresywną nawigacją i intensywnym ssaniem próżniowym, uzyskanie podłóg bez skazy jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek. Jedyne co musisz zrobić to ustawić robota i zając się swoimi sprawami.mopuj raz za razem.zbiornik na wodę mieści aż 280 ml.

  to wystarczająco dużo, aby trzykrotnie posprzątać 65-metrowe mieszkanie albo 200-metrowy dom za jednym razem. Dzięki zupełnie nowej, skrupulatnej pompie perystaltycznej, używanej w szpitalnych kroplówkach, urządzenie będzie pracować bez żadnych problemów poprzez ponad 1500 godzin.

  teraz wszystko, co musisz zrobić, aby codziennie radować się umytą podłogą, to napełnić zbiornik i ustalić harmonogram.każda kropla na twój rozkaz.w aplikacji wybierz odpowiednią ilość wody dla każdego rodzaju podłogi, od niewielkiej do podłóg kamiennych, po dużą do brudnych kuchni.

  gdy robot inicjuje mopować, pompuje wodę, by zwilżyć mop. Podczas czyszczenia nieznacznych obszarów wyłącza dozowanie wody w miejscach, które już odwiedził. Po zakończeniu mopowania odcina wodę, zezwalając mopowi wyschnąć podczas powrotu do stacji bazowej.mopuj podłogi, nie dywany.nikt nie chce lubi mokrych dywanów.

  nie dopuść do tego dzięki wirtualnym strefom-bez-mopowania i barierom. Ogranicz dywany barierami albo w pełni wyklucz pokoje z dywanami żeby mopować bez przeszkód. Zdemontuj moduł mopa, a strefy-bez-mopowania znikną umożliwiając robotowi s5 max posprzątanie całego domu.

  używaj stref-bez-mopowanaia i stref-bez-wjazdu, by uzyskać całkowitą kontrolę nad tym, dokąd zmierza s5 max.równomierne czyszczenie zawsze.mycie ciężarem wody w zbiorniku oznacza, iż podłogi nie są stosownie czyszczone.

  gdy wykorzystywana jest woda, ściereczka dociska się słabiej. Brud pozost

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Miele. Ranking TOP10 modeli

Philips XC 8045

Philips XC 8045 Najniższa Cena Online

Philips XC 8045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 8045
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Philips kolekcji 8000 umożliwia kompleksowe sprzątanie domu z maksymalną mocą po jednym ładowaniu. To jedyny odkurzacz bezprzewodowy o pokaźnej mocy, która odkurza ponad 125 metrów kwadratowych po jednym ładowaniu, a wszystko to za sprawą nasadki zasysającej 360 stopni....

Bosch BCS61BAT2

Bosch BCS61BAT2 Najniższa Cena Online

Bosch BCS61BAT2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS61BAT2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jeden akumulator dla wszelkich 18V sprzętów Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...
  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL starczy jeden wymienny akumulator, który nadaje się do wszystkich maszyn domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych marki Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - wydajne odkurzanie.
  Zasługujesz na naprawdę dobrą skuteczność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która powoduje, że nasz cyfrowy silnik jest silny, bezawaryjny i bezemisyjny. W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni potężne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg.

  MOC-na-KLIK
  Jeśli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie albo z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz istotnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited. Dzięki czemu progresywnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich potrzebujesz. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe.

  Niemiecka jakość
  Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić. Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wykonane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.
  Odkurzanie tak proste jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową sprawia, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg. To powoduje,teraz możesz jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu.

  Odkurzanie na wszelkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Nieprzeciętny dodatkowo w samochodzie.
  Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, na dodatek meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek. Skutecznie odkurzysz jednocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited łatwo też zmienić w praktyczne urządzenie, które jest genialne do odkurzania w samochodzie.

  • Najlżejszy: luźne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji
  • Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można zastosować inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.
  • System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden
  • Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowania
  • sprawne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Neato Robotics Robotics Bovtac D6

Neato Robotics Robotics Bovtac D6 Najniższa Cena Online

Neato Robotics Robotics Bovtac D6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Neato Robotics Robotics
 • Pełna nazwa odkurzacza: Neato Robotics Robotics Bovtac D6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Neato Botvac D6 Connected

  towar producenta Neato Robotics

  Robot automatyczny do czyszczenia i sprzątania podłóg.


  Neato Botvac D6 Connected to wyjątkowo innowacyjny robot z 2018 roku. Jego specyficzny kształt sprawia,świetnie odkurza skażenia wzdłuż krawędzi i w rogach. Turbinę cechuje potężna moc zasysania. Akumulator Li-ion o pojemności 4200mAh zezwala na widocznie dłuższą pracę w porównaniu do innych modeli. Tryb 'Turbo' powiększa siłę ciągu robota, zmieniając go w odkurzacz jeszcze bardziej produktywny. Robot jest także przychylny dla jego użytkowników i środowiska dzięki wydajnym filtrom chroniącym przed alergenami i roztoczami. Model Botvac D6 Connected to inwestycja na lata.


  zalety Neato D6:

  - System COMBO - centralna szczotka główna, zaopatrzona w pióra włosiane, a także gumowe, rewelacyjnie wyczesuje dywany i wykładziny. Specjalny profil zasadniczo wpływa na jakość sprzątania, solidność szczotki oraz poziom głośności robota. Mechanizm sprzątający jest dwukrotnie obszerniejszy aniżeli w typowym robocie odkurzającym, co wpływa pozytywnie na powierzchnię odkurzaną przez Neato. Element ssący umiejscowiony przy samym froncie robota umożliwia najlepszą jakość sprzątania przy krawędziach.

  - UltraHepa - niezwykle produktywny i skuteczny filtr wydajnie wpływa na jakość powietrza w Twoim domu, zatrzymując niebezpieczne dla zdrowia roztocza i alergeny drastycznie minimalizując ich ilość w powietrzu i na powierzchniach podłóg.

  - LaserSmart ™ - system namierzania laserowego skanuje otoczenie w celu dobrania słusznej ścieżki robota. Neato, dzięki mapie którą tworzy, wybiera osiągalnie najszybszy sposób na obsłużenie powierzchni podłogi. Robot może też pracować w ciemności, dzięki czemu sprząta gdy Ty odpoczywasz. Funkcja wirtualnych ścian na aplikacji pozwala określić, żeby robot uważał na delikatne komponenty wyposażenia domu czy także miski dla zwierząt.

  - Upgrade - dzięki aplikacji Neato, w prosty sposób możesz zaktualizować robota przy pomocy swego smartfona. Kupując Neato decydujesz się na robota który w każdej chwili może zostać wzbogacony o świeże funkcje i stać się lepszym urządzeniem. Neato Robotics to sprzęt postępowy i postępowy. Botvac D7 Connected może być na dodatek obsługiwany przy pomocy zewnętrznych sytemów Apple Watch, Amazon Alexa, Google Home, IFTTT i inne.


  SPECYFIKACJA:

  Zawartość opakowania: 1x robot sprzątający Neato D6, 1x szczotka główna gumowa, 2x filtr zapasowy Ultra HEPA, 1x taśma magnetyczna, 1x narzędzie do czyszczenia szczotki, 1x stacja dokująca z zasilaczem, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.


Bosch GAS35

Bosch GAS35 Najniższa Cena Online

Bosch GAS35 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS35
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  mistrzowski odkurzacz przemysłowy GAS 35 L SFC+ firmy BOSCH. Jeden z najnowszych odkurzaczy przemysłowych firmy BOSCH certyfikowany klasy ochrony przeciwpyłowej „L", zgodny z normą UE i gwarantujący stosowny poziom ochrony użytkownika.

  zaopatrzony w gniazdo do podłączenia elektronarzędzi z funkcją samoczynnego włączania/wyłączania, a także funkcją opóźnienia, która ulepsza komfort pracy. Ma integrowane uchwyty na osprzęt oraz przewód i wąż.

  wygodny transport zapewnia konkretny mechanizm jezdny z kołami niebrudzącymi powierzchni. Płynna regulacja siły ssania na adapterze narzędziowym. Dzięki funkcji antystatycznej uniemożliwia naładowaniu elektrostatycznemu przez dostępne jako osprzęt węże przewodzące ładunki elektryczne.

  samoczynne wyłączenie po osiągnięciu maksymalnej objętości przy odsysaniu cieczy. Mocowanie do walizek systemowych L-BOXX jest ergonomicznym rozwiązaniem w czasie transportu i przechowywania. Komfortowy, półautomatyczny system oczyszczania filtra (SFC+) gwarantuje szybkie tempo pracy.

  trafny rezultat dzięki wydajnej turbinie 1.200 W tworzyjącej wysokie podciśnienie do 254 Mbar....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe turkusowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 5225 90000

Eta 5225 90000 Najniższa Cena Online

Eta 5225 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 5225 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane sprzęty domowe producenta ETA z kodem MDW4PL4 (ważna od 12.04. Do 18.04.2021 lub do wyczerpania zapasów)! Odkurzacz automatyczny 2w1 z funkcją mopa i bezdotykowym rozpoznawaniem przeszkód.

  ETA Raggio 5225 90000 można wygodnie obsługiwać przy pomocy aplikacji ETA RAGGIO z telefonu albo tabletu. Dzięki czujnikom uniemożliwiającym spadaniu ze schodów i wirtualnym ścianom nie musisz się martwić o jego poruszanie się podczas sprzątania.


RoboJet X-LEVEL

RoboJet X-LEVEL Najniższa Cena Online

RoboJet X-LEVEL - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: RoboJet X-LEVEL
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Każdy dom ma swój rytm i potrzeby. RoboJet w pełni to rozumie....


RoboJet X-ONe

RoboJet X-ONe Najniższa Cena Online

RoboJet X-ONe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: RoboJet X-ONe
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  RoboJet X-One to robot sprzątający najnowszej generacji i najwyższej jakości zapewniający imponującą skuteczność sprzątania, mapowanie przestrzeni, największą moc przy zachowaniu najniższej ilości emitowanego hałasu.

  Dzięki technologii Laser360° PRO obraz zamieniany jest na tysiące punktów obrazujących otoczenie robota. Wszystkie punkty przetworzone poprzez konkretny 8 rdzeniowy procesor robota tworzą perfekcyjnie odwzorowaną mapę powierzchni dostępną w aplikacji przenośnej.

  Robot zapisuje mapę, dzięki czemu robot skrupulatnie posprząta w jeszcze krótszym czasie błyskawicznie i dokładnie. Inteligentne czujniki doskonałą orientację w przestrzeni, dzięki temu odkurzacz sprawnie omija przeszkody, a dzięki czujnikom odległości robot pousuwa starannie skażenia w bezpośrednim kontakcie z meblami i ścianami....Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy czarny do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe czarne do 2000 zł cena,
 • ranking z czarnymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe czarne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe czarne do 2000 zł, odkurzacz domowy czarny do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych czarnych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych czarnych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.