Rankingi Odkurzaczy 3w1

Najlepsze odkurzacze 3w1. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 3w1. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 3w1,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 3w1.

[TOP10] Odkurzacze 3w1. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 3w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600)

Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający PURON PR10 (5903760246600)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pani Gadżet testuje robota PURON PR10 PURON PR10 robot z mopem, laserem, lampą UV i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe atuty robota PURON PR10$604 skrupulatna laserowa nawigacja przestrzeni 360° Lampa UV - zwalcza drobnoustroje Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie konkretna siła ssąca 2500 Pa (1800 Pa w trybie cichym, 2150 Pa w trybie kanon) innowacyjna aplikacja przenośna - komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim, stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian i ustalenie do trzech map sprzątania szczególnie obszerny zbiornik - 600 ml na zanieczyszczenia suche i 360 ml dla funkcji mopowania wyjątkowo cicha praca - poniżej 50 dB szczególnie pojemna bateria - robot odkurza powierzchnie ok.

  200 m2 Długi czas pracy - 120 min w trakcie odkurzania, 150 min w trakcie mopowania znakomicie odkurzone kąty progresywne czujniki antykolizyjne - robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, nie wciąga kabli, na bieżąco skanuje i sprawnie omija pojawiające się na drodze przedmioty Koła off-roadowe - pokonuje przeszkody do 2cm niewielka wysokość robota - mieści się pod meblami i nie klinuje się pod nimi automatyczny powrót na stację ładującą, a także rozpoczęcie w miejscu, gdzie robot przerwał pracę Robot sprzątający PURON PR10 - funkcje 3w1: postępowe sprzątanie, mycie podłóg i zwalczanie bakterii dokładne laserowe skanowanie przestrzeni 360 poziomów - mapa pomieszczenia w 4 sekundy Nawigacja laserowa to najmocniej nowoczesny technologicznie wariant mapowania pomieszczenia.

  Przy skanowaniu laserem, mapa powstaje już w 3-4 sekundy, jeszcze zanim robot zapoczątkuje pracę! To obfita przewaga nad robotami, gdzie skanowanie wnętrza odbywa się za pomocą kamery. Wystający laser obraca się dookoła o 360° i skanuje wnętrze w odległości do 8 metrów od robota.

  Jest to idealne rozwiązanie nawigowania w kilkupokojowych mieszkaniach, ponieważ robot odkurzając pokoje bezustannie skanuje i aktualizuje mapę mieszkania. Pojawienie się mapy jeszcze przed rozpoczęciem pracy robota zezwala na ustawienie w aplikacji stref sprzątania i wirtualnych ścian i jeszcze lepiej zaplanować pracę robota.

  szczególnie, gdy możliwe jest utworzenie 3 zróżnicowanych map! Higieniczna czystość podłóg - lampa UV w robocie pomaga zwalczać drobnoustroje Promieniowanie UV wytworzone przez lampę pod robotem jest na tyle silne, że pomaga zwalczyć organizmy chorobotwórcze.

  Badania wykonane w Instytucie Mikrobiologii Akademii Nauk w Guangdong'u wykazały skuteczność zwalczania bakterii gronkowca na poziomie przeciętnie 79.04%, natomiast bakterii E. Coli aż 84.14%*. PURON PR10 jest bardzo doceniany przez alergików oraz rodziców niewiele znaczących dzieci.

  Światło UV podczas pracy robota jest niewidoczne dla człowieka, a po podniesieniu urządzenia lampa wyłącza się. Zniszczone poprzez lampę drobnoustroje zassane zostają do zbiornika. Dlatego tak ważne jest, żeby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

  potężna siła ssąca robota z możliwością jej regulacji Robot PURON PR10 może pracować z mocą nawet 2500 Pa - to dwukrotnie więcej aniżeli moc konkurencyjnych robotów! Siłę ssącą można dowolnie regulować za pomocą aplikacji i pilota (CICHO-standard-TURBO).

  dodatkowo centralna turboszczotka wspomaga siłę ssania robota i zbiera zanieczyszczenia z każdego rodzaju powierzchni, równocześnie z dywanów, jak i z podłóg twardych. PURON PR10 czyści w 4 etapach: Brud zamiatany jest pod lampę UV poprzez szczotki boczne.

  Światło z lampy UV zwalcza drobnoustroje. Skażenia podawane są poprzez turboszczotkę do ssawy. Z potężną siłą ssącą do 2500 Pa brud wciągany jest do zbiornika. Funkcja mopowania - nieprzeciętnie czyste podłogi bez smug Czyste i lśniące podłogi bez mycia - marzenie$605 Nie!

  Z robotem PURON PR10 to rzeczywistość:) Po zamontowaniu zbiornika z mopem Robot PURON PR10 sam automatycznie przełącza się w tryb mopowania. Wydajne mopowanie robotem to: wyjątkowo znaczna pojemność zbiornika 360 ml wystarcza na umycie ok.

  200 m2 podłóg - Zbiornik wypełniony wodą z płynem dedykowanym do robotów Clean to aż 80-120 minut mopowania! Cały zbiornik do pracy na mokro podzielony jest na dwie części - w jednej znajduje się roztwór przemywający (360 ml), druga asygnowana jest na zanieczyszczenia suche (300 ml), zbierane poprzez turboszczotkę w trakcie mycia podłogi.

  dzięki czemu podczas mopowania robot wstępnie odkurza podłogi zanim je umyje mopem. Uwaga! najkorzystniejszy efekt mopowania zostanie osiągnięty, kiedy najpierw robot odkurzy podłogę z użyciem zbiornika na zanieczyszczenia suche!

  Elektrozawór zabezpieczający przed zalaniem podłóg - Robot wyposażony został w system i-dropping - dzięki niemu ze zbiornika nie wylewa się woda, kiedy robot nie pracuje i stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

  regulowany stopień namoczenia mopa dobrany do stopnia zabrudzenia podłóg - przy pomocy aplikacji realna jest zmiana intensywności namoczenia szmatki, kiedy tylko Twoje podłogi są bardziej zabrudzone lub jeżeli starczy je tylko odświeżyć.

  Do dyspozycji są trzy poziomy namaczania: Min-kanon-Max. Ruch "w jodełkę" dla r ównomiernego mycia - PURON PR10 wykonuje ruchy odzwierciedlające mycie podłóg ręcznym mopem na zarys jodełki, do przodu i na boki, co znacząco zwiększa wydajność usuwania skażeń.

  Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Cicha praca robota - nie obudzi choćby śpiącego dziecka niezwykle cichy robot, poziom głośności ok.50 dB, nie przeszkadza domownikom rutynowych zajęciach.

  Kiedy PURON PR10 będzie sprzątał Twoje mieszkanie, Ty możesz pracować, czytać książkę, dzieci mogą się uczyć. Odkurzacz jest tak cichy, że nie przeszkadza choćby śpiącym dzieciom. Zaawansowane czujniki antykolizyjne mnóstwo czujników, w które został zaopatrzony PURON PR10, pozwala na bezkolizyjną pracę robota - idealnie omija przedmioty, nie obija się o meble.

  również dzięki laserowi, ro bot nie spadnie ze schodów, kiedy dojedzie do ich skraju! Robot dzięki czujnikom nie wciąga kabli - po wjechaniu w nie wycofa się. Należy jednak pamiętać o niezostawianiu ładowarek, czy słuchawek w zasięgu pracy robota!

  perfekcyjnie czyste kąty W kątach pomieszczeń, na styku ścian i podłogi, typowo zalega kurz, pył i brud. PURON PR10 zaczyna sprzątanie właśnie od tych miejsc. Z pomocą dwóch szczotek bocznych, skrupulatnie wymiata skażenia wzdłuż ścian i listew, a następnie kontynuuje sprzątanie w środku pokoju.

  znikoma wysokość robota PURON PR10 to robot, który zmieści się pod łóżka, fotele i inne meble na nóżkach. Jego wysokość to 7,6 cm oraz uzupełniające 2 cm wysokości lasera. Lekko uginający się laser pomaga wyjechać odkurzaczowi spod mebli, a czujniki odróżniają firany i zasłony od trwałych przeszkód i robot bezproblemowo odkurza przestrzeń pod nimi.

  Łatwe pokonywanie wzniesień Odkurzacz samojezdny PURON PR10 wyposażono w obfite i solidne off-roadowe koła,bez problemu wjeżdżał na dywany - nawet te wyższe. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.

  w dodatku koła nieprzeciętnie sprawdzają się na każdej powierzchni, robot bez problem będzie przemieszczał się po dywanie, panelach, kafelkach. Duża objętość baterii to jeszcze dłuższa praca Bateria litowo-jonowa w robocie PURON PR10 o objętości aż 3200 mAh, to aż 120 minut ciągłej pracy i 200 m2 posprzątanej powierzchni!

  Jeszcze dokładniejsze sprzątanie Robot sprzątający PURON PR10 w trybie odkurzania jeździ raz przy razie, miejsce przy miejscu, zatem z całą pewnością nie ominie miejsca, w którym zalega kurz. W trybie mopującym, robot pracuje inaczej.

  Wykonuje ruchy na kształt jodełki, do przodu i na boki, które są odwzorowaniem pracy ręcznego mopa. Taki system mopowania znacząco powiększa skuteczność mycia podłóg. Wznowienie pracy w miejscu przerwania Robot PURON PR10 został zaprojektowany z myślą o obszernych potrzebach sprzątania.

  Jeżeli bateria robota podczas jego pracy wymagać będzie ładowania, PURON zjedzie do stacji, a po naładowaniu baterii powróci do pracy w miejscu, w którym przerwał pracę. W ten sposób nie powiela pracy, tylko wykonuje kolejne zadania w innych pomieszczeniach.

  automatyczny powrót do bazy Robot nie zgubi się w Twoim mieszkaniu, genialnie zapamiętuje miejsce ustawienia stacji łądującej, do której trafi bezproblemowo. Progresywna aplikacja w języku polskim na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota Moduł Wi-Fi, w który wyposażony został robot PURON PR10, pozwala sterować robotem za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Aplikacja WeBack, w której pojawia się zeskanowana poprzez laser mapa Twojego mieszkania, to sporo możliwości ustawień, w tym pomiędzy innymi: Harmonogram pracy robota za pomocą aplikacji lub pilota możesz dowolnie zmieniać czas pracy robota.

  Stawianie wirtualnej ściany Wydzielenie przestrzeni, która nie ma być sprzątana. Robot nie przekroczy tej niewidzialnej linii ściany. W ten sposób możesz wykluczyć ze sprzątania kąt z butami albo cały pomieszczenie.

  wyznaczonie przestrzeni wykluczonej ze sprzątania Usunięcie ze sprzątania całej kuchni fragmentu z niej, np. Miejsca z miskami psa lub dywanu z mopowania pokoju - starczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

  Wyznaczenie strefy sprzątania Ta funkcja aplikacji pozwala robotowi sprzątać tylko wskazany obszar, np. Mocny dywan, pomieszczenie. Regulowanie siły ssącej robota Robot zaczyna pracę ze charakterystyczną siłą ssącą.

  Z aplikacjąrozszerzysz moc do maksymalnej siły 2500 Pa. Dzięki aplikacji możesz na dodatek: sterować robotem podobnie jak pilotem, regulować stopień namoczenia mopa, zmieniać wcześniej zapisane mapy (możliwość utworzenia 3 różnorodnych map), wyróżnić miejsce, w które ma dojechać robot, sprawdzić historię sprzątania, kierować robota na stację ładującą, przyciszać albo wyłączać komunikaty głosowe zmieniać język zaktualizować oprogramowanie.

  W zestawie wraz z robotem PURON PR10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 typy mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $606 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - idealny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $607 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $608 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA sprawnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty mają płyny do robotów Clean$609 rekomendowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej producenta nad wyraz wydajne czyszczą gruntownie i błyskawicznie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni posiadają przyjemny zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub obszerniejszej objętości należy adekwatnie ograniczyć lub rozszerzyć liczba płynu) *przy naświetlaniu lampą robota przez 10 minut z odległości 8 mm UWAGA!

  Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej przez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza może skończyć się choćby po kilku minutach.

  Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK wariant nawigacji Laser skanujący 360*, lidar Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji TAK - bardzo progresywna aplikacja z wieloma funkcjonalnościami Maksymalna siła ssąca tryb cichy - 1800 Pa tryb kanon - 2150 Pa tryb TURBO - 2500 Pa Czas pracy 120 min - przy odkurzaniu 180 min - przy mopowaniu objętość zbiornika 600 ml - na sucho 660 ml - na mokro: 360 ml na wodę i 300 ml na zanieczyszczenia suche Szczotka centralna Jedna: z włosiem i silikonem Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne 50 dB Regulacja siły ssania TAK - 3 poziomy typ baterii, pojemność litowo-jonowa, 3200 mAh Czas ładowania ok.

  5-6 godzin Waga z wyposażeniem 2,8 kg wymiary (sz. X dł. X w.) 330 x 330 x 95 mm Moc całkowita 32 W Zasilanie 14,8 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się nawet po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Sencor. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz pionowy vm x pro marki Amica

odkurzacz pionowy vm x pro marki Amica Najniższa Cena Online

odkurzacz pionowy vm x pro marki Amica - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz pionowy vm x pro marki Amica
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM XPro Aqua 3w1 Bezprzewodowy 3 tryby LED Mop EPA Odkurzacz pionowy, bezprzewodowy z funkcją mopowania. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Kolor: Szary, metaliczny wariant odkurzacza: Bezprzewodowy Pojemnik na kurz: 0,7 l Czas pracy: 10-60 min Moc znamionowa: 420 W Elektroszczotka Podświetlenie LED elektroszczotki 3 tryby pracy Elektroniczna regulacja mocy w rączce Nakładka mopująca kolorowy wyświetlacz LCD Tryb Auto Tryb Auto sam dopasowuje moc ssania odkurzacza do stopnia zabrudzenia powierzchni, a wszystko dzięki zastosowaniu specjalnego czujnika DustSensor umieszczonego w głównej szczotce.

  w dodatku kiedy wjeżdżasz na dywan, odkurzacz rozpozna, że powierzchnia się zmieniła i samoczynnie zjednoczy swoją moc. Odkurzacz 3w1 Uciążliwe i czasochłonne odkurzanie, a potem mycie podłogi mopem? To już przeszłość!

  dzisiaj możesz uzyskać pełną czystość korzystając z jednego odkurzacza 3 w 1. Z ręcznym, bezprzewodowym odkurzaczem pionowym efektywnie posprzątasz na sucho i jednocześnie umyjesz podłogę na mokro. Trudno dostępne miejsca, meble, a także tapicerkę samochodu wygodnie posprzątasz, dzięki możliwości skorzystania ze skróconej rączki.

  ergonomiczne rozwiązania podnoszą jakość pracy i efekty sprzątania. Wszystko z myślą o pełnym porządku! Filtr EPA zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu stanowią dla ciebie zagrożenie? Szukasz rozwiązań, które redukują uciążliwy i zagrażający zdrowiu kurz, pyłki, roztocza czy bakterie? Wybierz odkurzacz wyekwipowany w filtr EPA.

  Filtr likwiduje z wydmuchiwanego powietrza od 85 do choćby 99,5% niepożądanych cząstek. Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo i czyste, zdrowe powietrze. Barwny ekran LCD Wyraźny, innowacyjny barwny wyświetlacz LCD ukazuje cztery ikony sygnalizujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  Bezprzewodowa praca Bateria litowo-jonowa umożliwia bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu. Dopełniające zasilanie w elektroszczotce Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Silnik BLDC Bezszczotkowy silnik zapewnia wyższą trwałość i skuteczność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku sprawia też, że pracuje on ciszej. Tryby pracy najróżniejsze w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Elektroniczna regulacja mocy W przystępny sposób przystosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu. Stojak na odkurzacz i akcesoria Przechowuj tak, jak lubisz – komfortowo, bezpiecznie, estetycznie, bez wiercenia dziur w ścianie.

  Gdzie tylko zechcesz. Umożliwi Ci to składany stojak na odkurzacz i akcesoria. Nakładka mopująca Specjalna nakładka mopująca ze zbiornikiem na wodę i ściereczką z chłonnego materiału potrafi zmyć nawet lepkie i zaschnięte plamy.

  Akcesoria do szczelin i książek pakiet akcesoriów dla powiększenia skuteczności odkurzania. Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność. Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia. Maksymalny czas pracy Długi czas pracy po naładowaniu do 60 minut - zezwala na odkurzenie całego mieszkania Czas pracy na pełnej mocy Akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Miękki start Odkurzacz rozpoczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją powiększa. SPECYFIKACJA technicznA Funkcjonalność Miękki start Zabezpieczenie przed przegrzaniem Miękkie, ciche koła - przód Elektroniczna regulacja mocy poręczny uchwyt i przyciski Podświetlenie LED elektroszczotki Bezprzewodowa praca Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Regulacja mocy w rączce Wyposażenie Filtr wylotowy: EPA12 Ssawka do szczelin Ssawka do książek Szczotka do parkietu Elektroszczotka Dodatkowy filtr przed silnikiem Akcesoria do szczelin i książek Ssawka 2 w 1 Ładowarka Wałek do podłóg twardych Silnik: BLDC typ rury: Metalowe informacje technologiczne Długość przewodu przyłączeniowego: 180 cm Szerokość netto: 255 mm Waga netto: 4.5 kg Wysokość netto: 1230 mm typ wtyczki: Wtyczka Euro Moc znamionowa (W): 420 typ odkurzacza: Bezprzewodowy Poziom hałasu: 84 dB objętość zbiornika na kurz: 0.7 l wariant worka: pojemnik na kurz Zasięg pracy: 0 m Długość rury teleskopowej: 74 cm Napięcie V: 25,9V/230V Czas pracy na pełnej mocy: 10 min Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania baterii: 4-6h dopełniające zasilanie w elektroszczotce (W): 10 Tryb pracy: 10min/20min/60min kolor wyświetlacza: wielobarwny Częstotliwość: 50Hz / 60Hz Materiał pokrywy: Plastikobudowy: Szary, srebrny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Philips. Ranking TOP10 modeli

BEKO VRT60221VD

BEKO VRT60221VD Najniższa Cena Online

BEKO VRT60221VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: BEKO VRT60221VD
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Beko VRT 60221 VD 21.6V 0.55l 3w1Lekki i funkcjonalny odkurzacz z linii ErgoClean to szereg udogodnień, żeby sprzątanie domu było szybsze i jeszcze bardziej staranne. Aż 45 min pracy, wysoka efektywność, ergonomiczne końcówki, podświetlana elektroszczotka i sporo innych - te odkurzacze są odpowiedzią na codzienne domowe potrzeby.NAJWAŻNIEJSZE cechyKolor: Czarny, niebieskiTyp baterii: Litowo-jonowaPojemność: 0.55 LNapięcie baterii: 21,6 VCzas pracy: 45 minMoc silnika: 110 WMoc ssąca (W): 25Oświetlenie: LEDFunkcja mopowaniaJednoczesne odkurzanie i mopowanieOszczędzaj czas, wykonując dwie czynności jednocześnie za pomocą odkurzacza Beko ErgoClean.

  Oprócz elektroszczotki nieprzeciętnej do twardych podłóg, ten odkurzacz dodatkowo instynktowną przystawkę mopującą, po której nałożeniu odkurzacz zyskuje możliwość mopowania.Dodatkowy tryb TurboDodatkowa moc dla jeszcze obszerniejszej wydajności – tryb Turbo poradzi sobie z najistotniej uporczywymi zabrudzeniami, kurzem w trudno przystępnych miejscach czy mocno przylegającą sierścią na tapicerce.

  Siłę ssącą łatwo zwiększysz jednym przyciskiem, kiedy tylko tego Ci potrzeba.Pojemnik TrayCleanWygodny pojemnik na kurz opróżnisz błyskawicznie i z łatwością bez konieczności demontażu całego zbiornika. Starczy, że naciśniesz stosowny przycisk i wysypiesz nieczystości bezpośrednio do kosza.

  Zajmie Ci to dosłownie minutę!Elektro-szczotka z podświetleniem LEDPraktyczne rozwiązanie dla jeszcze dokładniejszego sprzątania. Wybierz odkurzacz z progresywną elektro-szczotką z podświetleniem LED i ciesz się znakomitą czystością także w słabo oświetlonych miejscach.Ssawka szczelinowaChcesz wygodnie odkurzyć kanapę, fotel albo wnętrze samochodu? Wybierz poręczną końcówkę szczelinową i pozbądź się kurzu czy okruchów z każdego trudno przystępnego zakamarka.Szczotka do delikatnych powierzchniWciąż ścierasz kurze ściereczką? Wybierz dużo komfortowojsze i sprawniejsze rozwiązanie – przy pomocy odkurzacza ręcznego i szczotki z miękkim włosiem posprzątasz półki i regały w mgnieniu oka.Baza ładująca na ścianęDzięki naściennej bazie ładującej masz możliwość wygodnego przechowywania odkurzacza.

  Odłóż odkurzacz na stację, gdzie swoje miejsce mają także dopełniające końcówki, a wszystko co konieczne do czystości w swym domu wynajdziesz w jednym miejscu.SPECYFIKACJA technologicznAKluczowe właściwościCzas pracy: 45 minNapięcie baterii: 21.6 VMoc ssąca: 25 WWydajność i zużycieCzas pracy: 45 minPojemność: 0.55 LTyp silnika: DCPojemność urządzenia ręcznego: 0.55Czas ładowania: 4 - 5 godzinWskażnik poziomu baterii: TakPoziom hałasu: 80 dBAMoc silnika: 110Regulacja mocy ssącej: Regulator na rączceCzęstotliwość: 50 - 60 HzNapięcie: 100 - 240 VWtyczka: TakDesign nietrudne czyszczenie pojemnika na kurz Kolor: Niebieski wymiary i waga Wysokość: 122 cm Szerokość: 27 cm Głębokość: 22 cm Waga: 2.25 kg Wysokość z opakowaniem: 77 cm Szerokość z opakowaniem: 19 cm Głębokość z opakowaniem: 29 cm Waga z opakowaniem: 3.65 kg Zawartość pudełka Ssawka szczelinowa Sssawka tapicerska Szczotka do kurzu Przystawka mopująca Baza ładująca na ścianę


Toya Lund ręczny odkurzacz 3w1 kaśka szczotka obrotowa 360

Toya Lund ręczny odkurzacz 3w1 kaśka szczotka obrotowa 360 Najniższa Cena Online

Toya Lund ręczny odkurzacz 3w1 kaśka szczotka obrotowa 360 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Toya
 • Pełna nazwa odkurzacza: Toya Lund ręczny odkurzacz 3w1 kaśka szczotka obrotowa 360
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis towaruPraktyczna obrotowa szczotka LUND idealnie zastąpi konwencjonalną szczotkę i szufelkę albo głośny odkurzacz. Ruch obrotowy szczotek sprawia, iż wszystkie skażenia trafiają bezpośrednio do zbiornika na kurz. Informacje: długość całkowita: 104cm grubość rurki: 0,7mm...

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony Najniższa Cena Online

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz myjący – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym procesu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, by przeznaczyć go na to, co najszczególniej uwielbiasz!

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, by odkurzyć a równocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, by zassać płyny i wyeliminować resztki wody, żeby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. W trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści eliminuje wszystkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy. JetClean może być użytkowany do różnego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 2800 obr/min.

  likwiduje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując perfekcyjne efekty czyszczenia. Eliminuje ponad 99% bakterii likwiduje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wykonana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna całkowicie zbierają brud. W ten sposób usuwane są również bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony przez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody aniżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyposażony jest w podstawkę, która zezwala na jego nieskomplikowane czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy jeszcze do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego filtrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system przefiltrowujący sprawnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / praktyczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  kabel zasilający o długości 7 m zezwala na szybkie i wydajne czyszczenie dużych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia łatwe czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean wykonany jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co skuteczność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyrózniony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał szczególnie dobre noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  dane technicznE:pojemność zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite wymiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw posiada: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do precyzyjnego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Ssanie I Nadmuch W Jednym

3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Ssanie I Nadmuch W Jednym Najniższa Cena Online

3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Ssanie I Nadmuch W Jednym - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: 3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Ssanie I Nadmuch W Jednym
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Ssanie I Nadmuch W Jednym

3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Do Klawiatury Auta Domu Bagażu

3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Do Klawiatury Auta Domu Bagażu Najniższa Cena Online

3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Do Klawiatury Auta Domu Bagażu - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: 3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Do Klawiatury Auta Domu Bagażu
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  3W1 Mini Bezprzewodowy Odkurzacz Ręczny Do Klawiatury Auta Domu Bagażu

Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały

Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SHARP SA-VP4001AQ, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,65 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:17 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;rozmiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 mopy, akumulator, nakładka mopująca, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:2 elektroszczotki, rozciągliwa szczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


Robot Sprzątający Odkurzający Odkurzacz 3W1 Mop Automatyczny Płaski

Robot Sprzątający Odkurzający Odkurzacz 3W1 Mop Automatyczny Płaski Najniższa Cena Online

Robot Sprzątający Odkurzający Odkurzacz 3W1 Mop Automatyczny Płaski - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot Sprzątający Odkurzający Odkurzacz 3W1 Mop Automatyczny Płaski
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot Sprzątający Odkurzający Odkurzacz 3W1 Mop samoczynny Płaski


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Znane odkurzacze 3w1. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 3w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 3w1 opinie,
 • dobre odkurzacze 3w1 cena,
 • ranking z odkurzaczami 3w1,
 • odkurzacze 3w1 jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 3w1, odkurzacz 3w1 cena, opinie o odkurzaczach 3w1, ranking odkurzaczy 3w1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *