Rankingi Odkurzaczy 3w1

Najlepsze odkurzacze 3w1. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 3w1. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 3w1,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 3w1.

[TOP10] Odkurzacze 3w1. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 3w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Puron PR10

Puron PR10 Najniższa Cena Online

Puron PR10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PR10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pani Gadżet testuje robota PURON PR10 PURON PR10 robot z mopem, laserem, lampą UV i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe atuty robota PURON PR10$604 skrupulatna laserowa nawigacja przestrzeni 360° Lampa UV - zwalcza drobnoustroje Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie konkretna siła ssąca 2500 Pa (1800 Pa w trybie cichym, 2150 Pa w trybie kanon) innowacyjna aplikacja przenośna - komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim, stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian i ustalenie do trzech map sprzątania szczególnie obszerny zbiornik - 600 ml na zanieczyszczenia suche i 360 ml dla funkcji mopowania wyjątkowo cicha praca - poniżej 50 dB szczególnie pojemna bateria - robot odkurza powierzchnie ok.

  200 m2 Długi czas pracy - 120 min w trakcie odkurzania, 150 min w trakcie mopowania znakomicie odkurzone kąty progresywne czujniki antykolizyjne - robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, nie wciąga kabli, na bieżąco skanuje i sprawnie omija pojawiające się na drodze przedmioty Koła off-roadowe - pokonuje przeszkody do 2cm niewielka wysokość robota - mieści się pod meblami i nie klinuje się pod nimi automatyczny powrót na stację ładującą, a także rozpoczęcie w miejscu, gdzie robot przerwał pracę Robot sprzątający PURON PR10 - funkcje 3w1: postępowe sprzątanie, mycie podłóg i zwalczanie bakterii dokładne laserowe skanowanie przestrzeni 360 poziomów - mapa pomieszczenia w 4 sekundy Nawigacja laserowa to najmocniej nowoczesny technologicznie wariant mapowania pomieszczenia.

  Przy skanowaniu laserem, mapa powstaje już w 3-4 sekundy, jeszcze zanim robot zapoczątkuje pracę! To obfita przewaga nad robotami, gdzie skanowanie wnętrza odbywa się za pomocą kamery. Wystający laser obraca się dookoła o 360° i skanuje wnętrze w odległości do 8 metrów od robota.

  Jest to idealne rozwiązanie nawigowania w kilkupokojowych mieszkaniach, ponieważ robot odkurzając pokoje bezustannie skanuje i aktualizuje mapę mieszkania. Pojawienie się mapy jeszcze przed rozpoczęciem pracy robota zezwala na ustawienie w aplikacji stref sprzątania i wirtualnych ścian i jeszcze lepiej zaplanować pracę robota.

  szczególnie, gdy możliwe jest utworzenie 3 zróżnicowanych map! Higieniczna czystość podłóg - lampa UV w robocie pomaga zwalczać drobnoustroje Promieniowanie UV wytworzone przez lampę pod robotem jest na tyle silne, że pomaga zwalczyć organizmy chorobotwórcze.

  Badania wykonane w Instytucie Mikrobiologii Akademii Nauk w Guangdong'u wykazały skuteczność zwalczania bakterii gronkowca na poziomie przeciętnie 79.04%, natomiast bakterii E. Coli aż 84.14%*. PURON PR10 jest bardzo doceniany przez alergików oraz rodziców niewiele znaczących dzieci.

  Światło UV podczas pracy robota jest niewidoczne dla człowieka, a po podniesieniu urządzenia lampa wyłącza się. Zniszczone poprzez lampę drobnoustroje zassane zostają do zbiornika. Dlatego tak ważne jest, żeby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

  potężna siła ssąca robota z możliwością jej regulacji Robot PURON PR10 może pracować z mocą nawet 2500 Pa - to dwukrotnie więcej aniżeli moc konkurencyjnych robotów! Siłę ssącą można dowolnie regulować za pomocą aplikacji i pilota (CICHO-standard-TURBO).

  dodatkowo centralna turboszczotka wspomaga siłę ssania robota i zbiera zanieczyszczenia z każdego rodzaju powierzchni, równocześnie z dywanów, jak i z podłóg twardych. PURON PR10 czyści w 4 etapach: Brud zamiatany jest pod lampę UV poprzez szczotki boczne.

  Światło z lampy UV zwalcza drobnoustroje. Skażenia podawane są poprzez turboszczotkę do ssawy. Z potężną siłą ssącą do 2500 Pa brud wciągany jest do zbiornika. Funkcja mopowania - nieprzeciętnie czyste podłogi bez smug Czyste i lśniące podłogi bez mycia - marzenie$605 Nie!

  Z robotem PURON PR10 to rzeczywistość:) Po zamontowaniu zbiornika z mopem Robot PURON PR10 sam automatycznie przełącza się w tryb mopowania. Wydajne mopowanie robotem to: wyjątkowo znaczna pojemność zbiornika 360 ml wystarcza na umycie ok.

  200 m2 podłóg - Zbiornik wypełniony wodą z płynem dedykowanym do robotów Clean to aż 80-120 minut mopowania! Cały zbiornik do pracy na mokro podzielony jest na dwie części - w jednej znajduje się roztwór przemywający (360 ml), druga asygnowana jest na zanieczyszczenia suche (300 ml), zbierane poprzez turboszczotkę w trakcie mycia podłogi.

  dzięki czemu podczas mopowania robot wstępnie odkurza podłogi zanim je umyje mopem. Uwaga! najkorzystniejszy efekt mopowania zostanie osiągnięty, kiedy najpierw robot odkurzy podłogę z użyciem zbiornika na zanieczyszczenia suche!

  Elektrozawór zabezpieczający przed zalaniem podłóg - Robot wyposażony został w system i-dropping - dzięki niemu ze zbiornika nie wylewa się woda, kiedy robot nie pracuje i stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

  regulowany stopień namoczenia mopa dobrany do stopnia zabrudzenia podłóg - przy pomocy aplikacji realna jest zmiana intensywności namoczenia szmatki, kiedy tylko Twoje podłogi są bardziej zabrudzone lub jeżeli starczy je tylko odświeżyć.

  Do dyspozycji są trzy poziomy namaczania: Min-kanon-Max. Ruch "w jodełkę" dla r ównomiernego mycia - PURON PR10 wykonuje ruchy odzwierciedlające mycie podłóg ręcznym mopem na zarys jodełki, do przodu i na boki, co znacząco zwiększa wydajność usuwania skażeń.

  Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Cicha praca robota - nie obudzi choćby śpiącego dziecka niezwykle cichy robot, poziom głośności ok.50 dB, nie przeszkadza domownikom rutynowych zajęciach.

  Kiedy PURON PR10 będzie sprzątał Twoje mieszkanie, Ty możesz pracować, czytać książkę, dzieci mogą się uczyć. Odkurzacz jest tak cichy, że nie przeszkadza choćby śpiącym dzieciom. Zaawansowane czujniki antykolizyjne mnóstwo czujników, w które został zaopatrzony PURON PR10, pozwala na bezkolizyjną pracę robota - idealnie omija przedmioty, nie obija się o meble.

  również dzięki laserowi, ro bot nie spadnie ze schodów, kiedy dojedzie do ich skraju! Robot dzięki czujnikom nie wciąga kabli - po wjechaniu w nie wycofa się. Należy jednak pamiętać o niezostawianiu ładowarek, czy słuchawek w zasięgu pracy robota!

  perfekcyjnie czyste kąty W kątach pomieszczeń, na styku ścian i podłogi, typowo zalega kurz, pył i brud. PURON PR10 zaczyna sprzątanie właśnie od tych miejsc. Z pomocą dwóch szczotek bocznych, skrupulatnie wymiata skażenia wzdłuż ścian i listew, a następnie kontynuuje sprzątanie w środku pokoju.

  znikoma wysokość robota PURON PR10 to robot, który zmieści się pod łóżka, fotele i inne meble na nóżkach. Jego wysokość to 7,6 cm oraz uzupełniające 2 cm wysokości lasera. Lekko uginający się laser pomaga wyjechać odkurzaczowi spod mebli, a czujniki odróżniają firany i zasłony od trwałych przeszkód i robot bezproblemowo odkurza przestrzeń pod nimi.

  Łatwe pokonywanie wzniesień Odkurzacz samojezdny PURON PR10 wyposażono w obfite i solidne off-roadowe koła,bez problemu wjeżdżał na dywany - nawet te wyższe. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.

  w dodatku koła nieprzeciętnie sprawdzają się na każdej powierzchni, robot bez problem będzie przemieszczał się po dywanie, panelach, kafelkach. Duża objętość baterii to jeszcze dłuższa praca Bateria litowo-jonowa w robocie PURON PR10 o objętości aż 3200 mAh, to aż 120 minut ciągłej pracy i 200 m2 posprzątanej powierzchni!

  Jeszcze dokładniejsze sprzątanie Robot sprzątający PURON PR10 w trybie odkurzania jeździ raz przy razie, miejsce przy miejscu, zatem z całą pewnością nie ominie miejsca, w którym zalega kurz. W trybie mopującym, robot pracuje inaczej.

  Wykonuje ruchy na kształt jodełki, do przodu i na boki, które są odwzorowaniem pracy ręcznego mopa. Taki system mopowania znacząco powiększa skuteczność mycia podłóg. Wznowienie pracy w miejscu przerwania Robot PURON PR10 został zaprojektowany z myślą o obszernych potrzebach sprzątania.

  Jeżeli bateria robota podczas jego pracy wymagać będzie ładowania, PURON zjedzie do stacji, a po naładowaniu baterii powróci do pracy w miejscu, w którym przerwał pracę. W ten sposób nie powiela pracy, tylko wykonuje kolejne zadania w innych pomieszczeniach.

  automatyczny powrót do bazy Robot nie zgubi się w Twoim mieszkaniu, genialnie zapamiętuje miejsce ustawienia stacji łądującej, do której trafi bezproblemowo. Progresywna aplikacja w języku polskim na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota Moduł Wi-Fi, w który wyposażony został robot PURON PR10, pozwala sterować robotem za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Aplikacja WeBack, w której pojawia się zeskanowana poprzez laser mapa Twojego mieszkania, to sporo możliwości ustawień, w tym pomiędzy innymi: Harmonogram pracy robota za pomocą aplikacji lub pilota możesz dowolnie zmieniać czas pracy robota.

  Stawianie wirtualnej ściany Wydzielenie przestrzeni, która nie ma być sprzątana. Robot nie przekroczy tej niewidzialnej linii ściany. W ten sposób możesz wykluczyć ze sprzątania kąt z butami albo cały pomieszczenie.

  wyznaczonie przestrzeni wykluczonej ze sprzątania Usunięcie ze sprzątania całej kuchni fragmentu z niej, np. Miejsca z miskami psa lub dywanu z mopowania pokoju - starczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

  Wyznaczenie strefy sprzątania Ta funkcja aplikacji pozwala robotowi sprzątać tylko wskazany obszar, np. Mocny dywan, pomieszczenie. Regulowanie siły ssącej robota Robot zaczyna pracę ze charakterystyczną siłą ssącą.

  Z aplikacjąrozszerzysz moc do maksymalnej siły 2500 Pa. Dzięki aplikacji możesz na dodatek: sterować robotem podobnie jak pilotem, regulować stopień namoczenia mopa, zmieniać wcześniej zapisane mapy (możliwość utworzenia 3 różnorodnych map), wyróżnić miejsce, w które ma dojechać robot, sprawdzić historię sprzątania, kierować robota na stację ładującą, przyciszać albo wyłączać komunikaty głosowe zmieniać język zaktualizować oprogramowanie.

  W zestawie wraz z robotem PURON PR10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 typy mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $606 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - idealny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $607 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $608 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA sprawnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty mają płyny do robotów Clean$609 rekomendowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej producenta nad wyraz wydajne czyszczą gruntownie i błyskawicznie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni posiadają przyjemny zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub obszerniejszej objętości należy adekwatnie ograniczyć lub rozszerzyć liczba płynu) *przy naświetlaniu lampą robota przez 10 minut z odległości 8 mm UWAGA!

  Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej przez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza może skończyć się choćby po kilku minutach.

  Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK wariant nawigacji Laser skanujący 360*, lidar Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji TAK - bardzo progresywna aplikacja z wieloma funkcjonalnościami Maksymalna siła ssąca tryb cichy - 1800 Pa tryb kanon - 2150 Pa tryb TURBO - 2500 Pa Czas pracy 120 min - przy odkurzaniu 180 min - przy mopowaniu objętość zbiornika 600 ml - na sucho 660 ml - na mokro: 360 ml na wodę i 300 ml na zanieczyszczenia suche Szczotka centralna Jedna: z włosiem i silikonem Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne 50 dB Regulacja siły ssania TAK - 3 poziomy typ baterii, pojemność litowo-jonowa, 3200 mAh Czas ładowania ok.

  5-6 godzin Waga z wyposażeniem 2,8 kg wymiary (sz. X dł. X w.) 330 x 330 x 95 mm Moc całkowita 32 W Zasilanie 14,8 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się nawet po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Concept VR-3210

Concept VR-3210 Najniższa Cena Online

Concept VR-3210 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3210
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 REAL FORCE LASER UVCOdkurzacz automatyczny z mopem 3 w 1 Concept VR3210 jest wyekwipowany w nowoczesną nawigację laserową do precyzyjnego planowania czyszczenia, a także w tryb sterylizacji UVC.

  genialna orientacjaOdkurzacz samoczynny VR3210 jest wyekwipowany w zaawansowaną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i wytwarza skrupulatną mapę do planowania sprzątania. Dzięki czemu robot orientuje się w maksymalnej przestrzeni z maksymalną skrupulatnością, nie przekracza wielokrotnie już oczyszczonych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania.

  wspaniale radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami podłogowymi i podzielonymi przestrzeniami. Dzięki dużym kołom i solidnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania nastąpi samoczynny powrót do stacji ładującej.

  Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to sprawny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", w trakcie której każdy kawałek podłogi jest wielokrotnie czyszczony i dzięki temu zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia są produktywnie usuwane.

  Tryb sterylizacji UVCOdkurzacz automatyczny VR3210 jest wyposażony w technikę sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie używanymi lampami. Możesz jej używać za pomocą aplikacji przenośnej i wyłącznie z podłączonym pojemnikiem na kurz.

  W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza zasysanie, ogranicza prędkość ruchu do połowy mocy i równocześnie zniża prędkość szczotki głównej i bocznej. Możesz także aktywować światło UVC podczas standardowego czyszczenia.

  efektem będą idealnie zdezynfekowane podłogi wolne od bakterii i wirusów. Odkurzanie i wycieranieOdkurzacz jest wyekwipowany w dwa pojemniki, dzięki którym może prosto sprzątać na sucho i na mokro.

  Pierwszy zbiornik o objętości 600 ml służy do tradycyjnego czyszczenia na sucho. Po podłączeniu drugiego pojemnika 2 w 1 można jednocześnie odkurzać i wycierać na mokro. Uwolni Ci od wirusów i grzybówChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3210 to kolejny przyjaciel pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  starczy dodać adekwatny środek dezynfekujący do zbiornika wody i uruchomić robota. Twoje podłogi będą wspaniale czyste i zdezynfekowane. Mocny silnik i spora moc ssaniaOdkurzacz wyekwipowany jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik DC BLDC, który posiada szereg zalet.

  cechuje się wysoką sprawnością i w porównaniu z silnikami klasycznymi jest cichszy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Równocześnie przyczynia się do znacznej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  oferuje 3 poziomy sprawności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Moc ssania można jeszcze ustawić ręcznie w zależności od zapotrzebowania i stopnia zabrudzenia. Bateria LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami LG BYD o szerokiej objętości 5200 mAh, dzięki temu na jednym ładowaniu może pracować choćby 250 minut.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką efektywnością, bezpieczeństwem i stabilnym cyklem. Ze względu na swoje atrybuty znajdują wykorzystanie np. W przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych.

  Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, odkurzacz samoczynnie wraca do stacji dokującej. Dopasowany do twoich potrzebOdkurzacz samoczynny VR3210 jest zaopatrzony w dwie główne szczotki (CARPET i HARDFLOOR) i dwie boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne rozszerzają zakres odkurzania i genialnie sprzątają przy ścianach, meblach, w rogach , a także w innych trudno przystępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to spiralna szczotka, która składa się z kombinacji włosia i gumowych lameli. Nadaje się do wszelkich rodzajów podłóg, w tym do dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest nadzwyczajna zwłaszcza do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wychwycić do 3x więcej brudu, w tym miniaturowe cząsteczki. Dzięki tej szczotce osiągniesz skuteczne i jednocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

  CARPET turboFunkcji Carpet turbo można użyć, jeśli w odkurzaczu zainstalowano szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Samoczynnie powiększa siłę ssania do maksimum, żeby zapewnić naprawdę efektywne czyszczenie.

  Po powrocie na twarde podłogi wraca do swej pierwotnej efektywności. Detektor TOF - nieprzeciętna orientacjaRobot wyekwipowany jest w specjalny sensor gwarantujący wyśmienitą orientację wzdłuż ścian. Równocześnie chroni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszelkich przeszkód.

  Ten czujnik jest jeszcze używany do wykrywania szklanych i czarnych ścian, więc robot może obsługiwać czyszczenie wzdłuż tych obszarów. SterowanieOdkurzaczem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Robot, która jest dostępna w języku polskim i jest darmowa na iOS i Androida.

  Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca, a jednocześnie obserwować w czasie rzeczywistym, ile sprzątnął i gdzie się znajduje. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

  A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz też w pełni sterować nim przy pomocy pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Za pomocą aplikacji możesz ustawić dokładny harmonogram sprzątania, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania dla każdego wnętrza albo zaznaczonej strefy.

  Nie musisz się więcej martwić. Robot uruchamia się automatycznie o ustalonej godzinie, zaczyna czyszczenie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej. Total SurfaceDzięki funkcji automatycznego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie będzie w stanie odkurzyć pokaźniejszych powierzchni.

  Jeśli rozładuje się w trakcie sprzątania, samoczynnie wynajdzie stację ładującą, w której będzie czekać, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie samoczynnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym skończył.

  samoczynne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego domu. Robot wyszukuje i tworzy mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Po kolei poszczególne obszary są dokładnie odkurzane wzdłuż ścian, a następnie pozostałe przestrzenie są czyszczone w liniach.

  Po zakończeniu sprzątania urządzenie samoczynnie powróci do stacji ładującej. Sprzątanie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, iż robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego Ci potrzeba.

  Możesz użyć aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć efektywność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swojej początkowej ścieżki i TURBO, które zwiększa moc ssania w największym stopniu po zakończeniu normalnego czyszczenia.

  Lokalne sprzątanieTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, gdy robot wykonuje przeciętne czyszczenie w obszarze 2 x 2 m, a środek znajduje się w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby uzyskać precyzyjniejsze czyszczenie, możesz w aplikacji wyznaczyć punkt na mapie i aktywować czyszczenie w trybie TURBO. Robot samoczynnie przesuwa się w wyodrębnione miejsce, które określa jako środek i wykonuje podwójne czyszczenie z maksymalną efektywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, żeby robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3110 jest wyposażony w innowacyjny system filtracji TripleAirClean.

  Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może pousuwać do 99,9% cząstek i innych skażeń, w tym bakterii i wirusów z powietrza. W ten sposób uzyskasz maksymalnie czyste środowisko, co docenią zwłaszcza alergicy i rodziny z nieznacznymi dziećmi.Pozostałe parametry3 w 1: ODKURZANIE, WYCIERANIE, STERYLIZACJA technika nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Bateria LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Y-wash (specjalny sposób wycierania w celu uzyskania maksymalnych efektów) czujka TOF CARPET turbo ROOMPLAN - podział pomieszczeń, typy sprzątania, strefy zakazane Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowe, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) pojemność pojemnika na kurz: 600 ml pojemność zbiornika 2 w 1: kurz 350 ml / na wodę 300 ml Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 Czas ładowania 4-5 godzin Głośność: 60 - 70 dB Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Bissell. Ranking TOP10 modeli

Concept VR-3205

Concept VR-3205 Najniższa Cena Online

Concept VR-3205 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3205
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny z mopem Laser UVC Y-wash 3 w 1 Concept VR3205 PERFECT CLEAN EXTRA wydajność Odkurza i wyciera UVC sterylizacja nieprzeciętna orientacjaOdkurzacz samoczynny VR3205 jest zaopatrzony w nowoczesną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i tworzy dokładną mapę do planowania sprzątania.

  dzięki temu robot orientuje się w przestrzeni z maksymalną precyzyjnością, nie wjeżdża wielokrotnie do posprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami i dywanami.

  Dzięki pokaźnym kołom i konkretnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie powróca do stacji ładującej. Pozbędzie się wirusów i bakteriiChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3205 to kolejny z serii pomocników pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  starczy dodać optymalny środek dezynfekujący do zbiornika na wodę. Twoje podłogi będą wyśmienicie czyste i zdezynfekowane. Odkurza i wycieraRobot wyekwipowany jest w dwa pojemniki, dzięki temu bezproblemowo poradzi sobie z czyszczeniem na sucho i mokro.

  Pierwszy pojemnik o obszerności 600 ml służy do konwencjonalnego czyszczenia na sucho. Jeśli podłączysz drugi pojemnik 2 w 1, możesz równocześnie odkurzać i wycierać. Łączy klasyczny pojemnik na kurz z elektronicznie sterowanym zbiornikiem na wodę, dzięki czemu możesz wykonać odkurzanie i wycieranie naraz w rekordowym czasie.

  przy pomocy aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, typowy albo wysoki. Nakładka do wycierania wyposażona jest w ściereczkę z mikrofibry, która wiąże brud ze sobą i poleruje podłogę podczas czyszczenia.

  dzianinę można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce. Mówi po polskuChciałbyś kupić odkurzacz samoczynny, ale boisz się, iż go nie zrozumiesz? w przypadku odkurzacza samoczynnego Concept VR3205 tak się nie stanie.

  Ten wyśmienity pomocnik do codziennego sprzątania mówi w 5 językach: czeskim, słowackim, angielskim, polskim i węgierskim. Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to sprawny sposób wycierania.

  W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", w trakcie której każdy kawałek podłogi czyści wielokrotnie i wydajnie usuwa zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia. UVC sterylizacjaOdkurzacz automatyczny VR3205 jest wyekwipowany w technologię sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu do powszechnie użytkowanych lamp.

  Możesz nim sterować przy pomocy aplikacji mobilnej. W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza ssanie, zmniejsza szybkość ruchu do połowy mocy i jednocześnie zniża prędkość szczotki głównej i szczotek bocznych.

  Oświetlenie UVC można także aktywować podczas charakterystycznego czyszczenia. Dzięki tej technologii odkurzacz emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C, które zaburza strukturę DNA komórkowego bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, zapobiegając tym samym ich dalsze namnażanie.

  Jest powszechnie używane np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Z tym odkurzaczem możesz być pewien idealnej czystości bez wykorzystania chemii. Konkretny silnik i wielka moc ssaniaOdkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik DC BLDC, który ma szereg zalet.

  cechuje się wysoką sprawnością i w kontraście do silników klasycznych jest cichszy, bardziej niezawodny, energooszczędny, a także ma dłuższą żywotność. Równocześnie przyczynia się do wysokiej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  proponuje 3 stopnie produktywności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Siłę ssania można w dodatku ustawić ręcznie w zależności od potrzeb i stopnia zanieczyszczenia. Akumulator litowo-jonowy LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorem litowo-jonowym LG BYD o pokaźnej pojemności 5200 mAh, dzięki któremu może odkurzać do 250 minut na jednym ładowaniu.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką sprawnością, bezpieczeństwem i zrównoważonym cyklem. Ze względu na swoje wyśmienite parametry znajdują zastosowanie m.in. W przemyśle motoryzacyjnym czy w akumulatorach systemów fotowoltaicznych.

  Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot samoczynnie wraca do stacji ładującej. Dostosowuje się do Twojego domuOdkurzacz automatyczny VR3205 wyekwipowany jest w dwie szczotki główne (CARPET i HARDFLOOR), a także dwie szczotki boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne rozszerzają zakres odkurzania i rewelacyjnie czyszczą przy ścianach, wokół mebli, w rogach , a także w innych trudno dostępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to szczotka spiralna, który składa się z połączenia włosia i gumowych wstawek. Pasuje do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest nieprzeciętna istotnie do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wyłapać do 3x więcej zabrudzeń. Dzięki tej szczotce uzyskasz skuteczne, a równocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. CARPET turboMożesz wykorzystać funkcji turbo do dywanów, jeśli masz zainstalowaną w robocie szczotkę do dywanów.

  Uruchamia się, gdy odkurzacz wjedzie na dywan. Automatycznie zwiększa moc ssania do maksimum, żeby zapewnić efektywne czyszczenie. Po powrocie do twardych podłóg wraca do swojej pierwotnej efektywności. TOF czujnik - świetna orientacjaRobot wyekwipowany jest w specjalny detektor, który zapewnia idealną orientację wzdłuż ścian.

  jednocześnie broni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ podczas pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszystkich przeszkód, dzięki czemu nie dochodzi do uderzeń. Ten czujnik służy również do wykrywania szklanych ścian i szyb, dzięki temu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  SterowanieRobotem można sterować za pomocą aplikacji Concept Robot, która jest przystępna i darmowa na systemy iOS i Android. Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, a równocześnie pilnować w czasie rzeczywistym, ile zostało posprzątane i gdzie odkurzacz się znajduje.

  choćby jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mieć kontrolę nad sprzątaniem. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji albo nie masz smartfona, możesz w pełni nim sterować przy pomocy pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje Twoje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach.

  za pomocą aplikacji możesz ustawić staranny harmonogram sprzątania, tryb sprzątania oraz poziom mocy ssania dla każdego wnętrza lub zaznaczonej strefy. Nie musisz się martwić o więcej. Robot uruchamia się automatycznie o ustawionej godzinie, inicjuje sprzątanie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej.

  Total SurfaceDzięki funkcji sprzątania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie poradzi sobie z większymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się podczas czyszczenia, automatycznie odnajdzie stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowany.

  Następnie samoczynnie wróci do sprzątania i będzie kontynuował tam, gdzie przerwał. Samoczynne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego mieszkania. Odkurzacz generuje mapę, która następnie jest dzielona na mniejsze strefy.

  Poszczególne obszary są starannie odkurzane jeden po drugim wzdłuż ścian, a następnie sprzątanie odbywa się po liniach. Po zakończeniu sprzątania samoczynnie powróci do stacji ładującej. Czyszczenie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego potrzebujesz.

  Możesz użyć aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć produktywność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swojej początkowej ścieżki i TURBO, które powiększa moc ssania.

  Czyszczenie lokalneTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Można go uruchomić bezpośrednio na korpusie odkurzacza, odkurzacz wykonuje sprzątanie na obszarze 2 x 2 m ze środkiem w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby osiągnąć skrupulatniejsze sprzątanie, możesz zastosować aplikacji, by określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyszczególnionej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną produktywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, żeby robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3210 jest świetny dla alergików.

  zaawansowany system filtracji TripleAirClean. Jest to filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13, który może wyeliminować z powietrza do 99,9% cząsteczek, w tym bakterii i wirusów. Twój dom będzie perfekcyjnie czysty i wolny od zbędnych zgubnych substancji.Pozostałe parametry3 w 1: Odkurza, wyciera i sterylizuje Język PL technika nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Akumulator litowo-jonowy LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Wash Y (specjalna metoda wycierania zapewniająca maksymalne efekty) CARPET turbo Aplikacja Concept Robot ROOMPLAN - podział pomieszczeń, rodzaje sprzątania, strefy zabronione Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowy, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) 2x wyjmowany pojemnik (kurz + 2 w 1): pojemność pojemnika na kurz: 600 ml; pojemność pojemnika 2 w 1: kurz 350 ml / woda 300 ml Filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13 Planowanie sprzątania Czas ładowania 4 - 5 godzin Głośność: 60 - 70 dB

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Znane odkurzacze 3w1. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 3w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 3w1 opinie,
 • dobre odkurzacze 3w1 cena,
 • ranking z odkurzaczami 3w1,
 • odkurzacze 3w1 jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 3w1, odkurzacz 3w1 cena, opinie o odkurzaczach 3w1, ranking odkurzaczy 3w1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *