Rankingi Odkurzaczy 3w1

Najlepsze odkurzacze 3w1. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 3w1. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 3w1,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 3w1.

[TOP10] Odkurzacze 3w1. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 3w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Amica VM X Pro

Amica VM X Pro Najniższa Cena Online

Amica VM X Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM X Pro
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM XPro Aqua 3w1 Bezprzewodowy 3 tryby LED Mop EPA Odkurzacz pionowy, bezprzewodowy z funkcją mopowania. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Kolor: Szary, metaliczny wariant odkurzacza: Bezprzewodowy Pojemnik na kurz: 0,7 l Czas pracy: 10-60 min Moc znamionowa: 420 W Elektroszczotka Podświetlenie LED elektroszczotki 3 tryby pracy Elektroniczna regulacja mocy w rączce Nakładka mopująca kolorowy wyświetlacz LCD Tryb Auto Tryb Auto sam dopasowuje moc ssania odkurzacza do stopnia zabrudzenia powierzchni, a wszystko dzięki zastosowaniu specjalnego czujnika DustSensor umieszczonego w głównej szczotce.

  w dodatku kiedy wjeżdżasz na dywan, odkurzacz rozpozna, że powierzchnia się zmieniła i samoczynnie zjednoczy swoją moc. Odkurzacz 3w1 Uciążliwe i czasochłonne odkurzanie, a potem mycie podłogi mopem? To już przeszłość!

  dzisiaj możesz uzyskać pełną czystość korzystając z jednego odkurzacza 3 w 1. Z ręcznym, bezprzewodowym odkurzaczem pionowym efektywnie posprzątasz na sucho i jednocześnie umyjesz podłogę na mokro. Trudno dostępne miejsca, meble, a także tapicerkę samochodu wygodnie posprzątasz, dzięki możliwości skorzystania ze skróconej rączki.

  ergonomiczne rozwiązania podnoszą jakość pracy i efekty sprzątania. Wszystko z myślą o pełnym porządku! Filtr EPA zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu stanowią dla ciebie zagrożenie? Szukasz rozwiązań, które redukują uciążliwy i zagrażający zdrowiu kurz, pyłki, roztocza czy bakterie? Wybierz odkurzacz wyekwipowany w filtr EPA.

  Filtr likwiduje z wydmuchiwanego powietrza od 85 do choćby 99,5% niepożądanych cząstek. Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo i czyste, zdrowe powietrze. Barwny ekran LCD Wyraźny, innowacyjny barwny wyświetlacz LCD ukazuje cztery ikony sygnalizujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  Bezprzewodowa praca Bateria litowo-jonowa umożliwia bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu. Dopełniające zasilanie w elektroszczotce Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Silnik BLDC Bezszczotkowy silnik zapewnia wyższą trwałość i skuteczność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku sprawia też, że pracuje on ciszej. Tryby pracy najróżniejsze w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Elektroniczna regulacja mocy W przystępny sposób przystosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu. Stojak na odkurzacz i akcesoria Przechowuj tak, jak lubisz – komfortowo, bezpiecznie, estetycznie, bez wiercenia dziur w ścianie.

  Gdzie tylko zechcesz. Umożliwi Ci to składany stojak na odkurzacz i akcesoria. Nakładka mopująca Specjalna nakładka mopująca ze zbiornikiem na wodę i ściereczką z chłonnego materiału potrafi zmyć nawet lepkie i zaschnięte plamy.

  Akcesoria do szczelin i książek pakiet akcesoriów dla powiększenia skuteczności odkurzania. Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność. Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia. Maksymalny czas pracy Długi czas pracy po naładowaniu do 60 minut - zezwala na odkurzenie całego mieszkania Czas pracy na pełnej mocy Akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Miękki start Odkurzacz rozpoczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją powiększa. SPECYFIKACJA technicznA Funkcjonalność Miękki start Zabezpieczenie przed przegrzaniem Miękkie, ciche koła - przód Elektroniczna regulacja mocy poręczny uchwyt i przyciski Podświetlenie LED elektroszczotki Bezprzewodowa praca Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Regulacja mocy w rączce Wyposażenie Filtr wylotowy: EPA12 Ssawka do szczelin Ssawka do książek Szczotka do parkietu Elektroszczotka Dodatkowy filtr przed silnikiem Akcesoria do szczelin i książek Ssawka 2 w 1 Ładowarka Wałek do podłóg twardych Silnik: BLDC typ rury: Metalowe informacje technologiczne Długość przewodu przyłączeniowego: 180 cm Szerokość netto: 255 mm Waga netto: 4.5 kg Wysokość netto: 1230 mm typ wtyczki: Wtyczka Euro Moc znamionowa (W): 420 typ odkurzacza: Bezprzewodowy Poziom hałasu: 84 dB objętość zbiornika na kurz: 0.7 l wariant worka: pojemnik na kurz Zasięg pracy: 0 m Długość rury teleskopowej: 74 cm Napięcie V: 25,9V/230V Czas pracy na pełnej mocy: 10 min Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania baterii: 4-6h dopełniające zasilanie w elektroszczotce (W): 10 Tryb pracy: 10min/20min/60min kolor wyświetlacza: wielobarwny Częstotliwość: 50Hz / 60Hz Materiał pokrywy: Plastikobudowy: Szary, srebrny


Concept VR-3210

Concept VR-3210 Najniższa Cena Online

Concept VR-3210 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3210
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 REAL FORCE LASER UVCOdkurzacz automatyczny z mopem 3 w 1 Concept VR3210 jest wyekwipowany w nowoczesną nawigację laserową do precyzyjnego planowania czyszczenia, a także w tryb sterylizacji UVC.

  genialna orientacjaOdkurzacz samoczynny VR3210 jest wyekwipowany w zaawansowaną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i wytwarza skrupulatną mapę do planowania sprzątania. Dzięki czemu robot orientuje się w maksymalnej przestrzeni z maksymalną skrupulatnością, nie przekracza wielokrotnie już oczyszczonych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania.

  wspaniale radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami podłogowymi i podzielonymi przestrzeniami. Dzięki dużym kołom i solidnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania nastąpi samoczynny powrót do stacji ładującej.

  Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to sprawny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", w trakcie której każdy kawałek podłogi jest wielokrotnie czyszczony i dzięki temu zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia są produktywnie usuwane.

  Tryb sterylizacji UVCOdkurzacz automatyczny VR3210 jest wyposażony w technikę sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie używanymi lampami. Możesz jej używać za pomocą aplikacji przenośnej i wyłącznie z podłączonym pojemnikiem na kurz.

  W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza zasysanie, ogranicza prędkość ruchu do połowy mocy i równocześnie zniża prędkość szczotki głównej i bocznej. Możesz także aktywować światło UVC podczas standardowego czyszczenia.

  efektem będą idealnie zdezynfekowane podłogi wolne od bakterii i wirusów. Odkurzanie i wycieranieOdkurzacz jest wyekwipowany w dwa pojemniki, dzięki którym może prosto sprzątać na sucho i na mokro.

  Pierwszy zbiornik o objętości 600 ml służy do tradycyjnego czyszczenia na sucho. Po podłączeniu drugiego pojemnika 2 w 1 można jednocześnie odkurzać i wycierać na mokro. Uwolni Ci od wirusów i grzybówChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3210 to kolejny przyjaciel pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  starczy dodać adekwatny środek dezynfekujący do zbiornika wody i uruchomić robota. Twoje podłogi będą wspaniale czyste i zdezynfekowane. Mocny silnik i spora moc ssaniaOdkurzacz wyekwipowany jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik DC BLDC, który posiada szereg zalet.

  cechuje się wysoką sprawnością i w porównaniu z silnikami klasycznymi jest cichszy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Równocześnie przyczynia się do znacznej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  oferuje 3 poziomy sprawności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Moc ssania można jeszcze ustawić ręcznie w zależności od zapotrzebowania i stopnia zabrudzenia. Bateria LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami LG BYD o szerokiej objętości 5200 mAh, dzięki temu na jednym ładowaniu może pracować choćby 250 minut.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką efektywnością, bezpieczeństwem i stabilnym cyklem. Ze względu na swoje atrybuty znajdują wykorzystanie np. W przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych.

  Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, odkurzacz samoczynnie wraca do stacji dokującej. Dopasowany do twoich potrzebOdkurzacz samoczynny VR3210 jest zaopatrzony w dwie główne szczotki (CARPET i HARDFLOOR) i dwie boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne rozszerzają zakres odkurzania i genialnie sprzątają przy ścianach, meblach, w rogach , a także w innych trudno przystępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to spiralna szczotka, która składa się z kombinacji włosia i gumowych lameli. Nadaje się do wszelkich rodzajów podłóg, w tym do dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest nadzwyczajna zwłaszcza do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wychwycić do 3x więcej brudu, w tym miniaturowe cząsteczki. Dzięki tej szczotce osiągniesz skuteczne i jednocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

  CARPET turboFunkcji Carpet turbo można użyć, jeśli w odkurzaczu zainstalowano szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Samoczynnie powiększa siłę ssania do maksimum, żeby zapewnić naprawdę efektywne czyszczenie.

  Po powrocie na twarde podłogi wraca do swej pierwotnej efektywności. Detektor TOF - nieprzeciętna orientacjaRobot wyekwipowany jest w specjalny sensor gwarantujący wyśmienitą orientację wzdłuż ścian. Równocześnie chroni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszelkich przeszkód.

  Ten czujnik jest jeszcze używany do wykrywania szklanych i czarnych ścian, więc robot może obsługiwać czyszczenie wzdłuż tych obszarów. SterowanieOdkurzaczem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Robot, która jest dostępna w języku polskim i jest darmowa na iOS i Androida.

  Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca, a jednocześnie obserwować w czasie rzeczywistym, ile sprzątnął i gdzie się znajduje. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

  A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz też w pełni sterować nim przy pomocy pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Za pomocą aplikacji możesz ustawić dokładny harmonogram sprzątania, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania dla każdego wnętrza albo zaznaczonej strefy.

  Nie musisz się więcej martwić. Robot uruchamia się automatycznie o ustalonej godzinie, zaczyna czyszczenie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej. Total SurfaceDzięki funkcji automatycznego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie będzie w stanie odkurzyć pokaźniejszych powierzchni.

  Jeśli rozładuje się w trakcie sprzątania, samoczynnie wynajdzie stację ładującą, w której będzie czekać, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie samoczynnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym skończył.

  samoczynne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego domu. Robot wyszukuje i tworzy mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Po kolei poszczególne obszary są dokładnie odkurzane wzdłuż ścian, a następnie pozostałe przestrzenie są czyszczone w liniach.

  Po zakończeniu sprzątania urządzenie samoczynnie powróci do stacji ładującej. Sprzątanie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, iż robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego Ci potrzeba.

  Możesz użyć aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć efektywność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swojej początkowej ścieżki i TURBO, które zwiększa moc ssania w największym stopniu po zakończeniu normalnego czyszczenia.

  Lokalne sprzątanieTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, gdy robot wykonuje przeciętne czyszczenie w obszarze 2 x 2 m, a środek znajduje się w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby uzyskać precyzyjniejsze czyszczenie, możesz w aplikacji wyznaczyć punkt na mapie i aktywować czyszczenie w trybie TURBO. Robot samoczynnie przesuwa się w wyodrębnione miejsce, które określa jako środek i wykonuje podwójne czyszczenie z maksymalną efektywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, żeby robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3110 jest wyposażony w innowacyjny system filtracji TripleAirClean.

  Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może pousuwać do 99,9% cząstek i innych skażeń, w tym bakterii i wirusów z powietrza. W ten sposób uzyskasz maksymalnie czyste środowisko, co docenią zwłaszcza alergicy i rodziny z nieznacznymi dziećmi.Pozostałe parametry3 w 1: ODKURZANIE, WYCIERANIE, STERYLIZACJA technika nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Bateria LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Y-wash (specjalny sposób wycierania w celu uzyskania maksymalnych efektów) czujka TOF CARPET turbo ROOMPLAN - podział pomieszczeń, typy sprzątania, strefy zakazane Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowe, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) pojemność pojemnika na kurz: 600 ml pojemność zbiornika 2 w 1: kurz 350 ml / na wodę 300 ml Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 Czas ładowania 4-5 godzin Głośność: 60 - 70 dB Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

SHARP SA-VP4001AQ

SHARP SA-VP4001AQ Najniższa Cena Online

SHARP SA-VP4001AQ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: SHARP SA-VP4001AQ
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,65 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:17 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;rozmiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 mopy, akumulator, nakładka mopująca, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:2 elektroszczotki, rozciągliwa szczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


Beko VRT60221

Beko VRT60221 Najniższa Cena Online

Beko VRT60221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT60221
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Beko VRT 60221 VD 21.6V 0.55l 3w1Lekki i funkcjonalny odkurzacz z linii ErgoClean to szereg udogodnień, żeby sprzątanie domu było szybsze i jeszcze bardziej staranne. Aż 45 min pracy, wysoka efektywność, ergonomiczne końcówki, podświetlana elektroszczotka i sporo innych - te odkurzacze są odpowiedzią na codzienne domowe potrzeby.NAJWAŻNIEJSZE cechyKolor: Czarny, niebieskiTyp baterii: Litowo-jonowaPojemność: 0.55 LNapięcie baterii: 21,6 VCzas pracy: 45 minMoc silnika: 110 WMoc ssąca (W): 25Oświetlenie: LEDFunkcja mopowaniaJednoczesne odkurzanie i mopowanieOszczędzaj czas, wykonując dwie czynności jednocześnie za pomocą odkurzacza Beko ErgoClean.

  Oprócz elektroszczotki nieprzeciętnej do twardych podłóg, ten odkurzacz dodatkowo instynktowną przystawkę mopującą, po której nałożeniu odkurzacz zyskuje możliwość mopowania.Dodatkowy tryb TurboDodatkowa moc dla jeszcze obszerniejszej wydajności – tryb Turbo poradzi sobie z najistotniej uporczywymi zabrudzeniami, kurzem w trudno przystępnych miejscach czy mocno przylegającą sierścią na tapicerce.

  Siłę ssącą łatwo zwiększysz jednym przyciskiem, kiedy tylko tego Ci potrzeba.Pojemnik TrayCleanWygodny pojemnik na kurz opróżnisz błyskawicznie i z łatwością bez konieczności demontażu całego zbiornika. Starczy, że naciśniesz stosowny przycisk i wysypiesz nieczystości bezpośrednio do kosza.

  Zajmie Ci to dosłownie minutę!Elektro-szczotka z podświetleniem LEDPraktyczne rozwiązanie dla jeszcze dokładniejszego sprzątania. Wybierz odkurzacz z progresywną elektro-szczotką z podświetleniem LED i ciesz się znakomitą czystością także w słabo oświetlonych miejscach.Ssawka szczelinowaChcesz wygodnie odkurzyć kanapę, fotel albo wnętrze samochodu? Wybierz poręczną końcówkę szczelinową i pozbądź się kurzu czy okruchów z każdego trudno przystępnego zakamarka.Szczotka do delikatnych powierzchniWciąż ścierasz kurze ściereczką? Wybierz dużo komfortowojsze i sprawniejsze rozwiązanie – przy pomocy odkurzacza ręcznego i szczotki z miękkim włosiem posprzątasz półki i regały w mgnieniu oka.Baza ładująca na ścianęDzięki naściennej bazie ładującej masz możliwość wygodnego przechowywania odkurzacza.

  Odłóż odkurzacz na stację, gdzie swoje miejsce mają także dopełniające końcówki, a wszystko co konieczne do czystości w swym domu wynajdziesz w jednym miejscu.SPECYFIKACJA technologicznAKluczowe właściwościCzas pracy: 45 minNapięcie baterii: 21.6 VMoc ssąca: 25 WWydajność i zużycieCzas pracy: 45 minPojemność: 0.55 LTyp silnika: DCPojemność urządzenia ręcznego: 0.55Czas ładowania: 4 - 5 godzinWskażnik poziomu baterii: TakPoziom hałasu: 80 dBAMoc silnika: 110Regulacja mocy ssącej: Regulator na rączceCzęstotliwość: 50 - 60 HzNapięcie: 100 - 240 VWtyczka: TakDesign nietrudne czyszczenie pojemnika na kurz Kolor: Niebieski wymiary i waga Wysokość: 122 cm Szerokość: 27 cm Głębokość: 22 cm Waga: 2.25 kg Wysokość z opakowaniem: 77 cm Szerokość z opakowaniem: 19 cm Głębokość z opakowaniem: 29 cm Waga z opakowaniem: 3.65 kg Zawartość pudełka Ssawka szczelinowa Sssawka tapicerska Szczotka do kurzu Przystawka mopująca Baza ładująca na ścianę


Bissell 3551N

Bissell 3551N Najniższa Cena Online

Bissell 3551N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 3551N
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz wielofunkcyjny bissell crosswave® c3 select (3551n) perfekcyjny do regularnego czyszczenia wielu powierzchni. Odkurza, myje i suszy równocześnie.pracuje na sucho i na mokro skutecznie eliminując zarówno świeże jak i nieprzystępne, zaschnięte skażenia.

  sprawdza się na rozmaitego rodzaju podłogach, od kafelek przez dywany, parkiet, po drewno, gres. Pracuje w dwóch trybach czyszczenia.elektroniczne przyciski sterujące pozwalają na szybką zmianę pracy odkurzacza w zależności od rodzaju podłoża.

  zmienia to też sposób dozowania wody. Separacja wody czystej i brudnej.odkurzacz ma osobne zbiorniki, w których izolowana jest świeża i zużyta woda. Dzięki czemu sprzątanie odbywa się za każdym razem za pomocą czystej wody.

  system usuwania nieprzyjemnej woni freshstart™powoduje, że szczotka obrotowa, a także filtr nieustannie eliminują nieprzyjemne wonie utrzymując świeżość czyszczonych powierzchni. Kompleksowe sprzątanie całego domuodkurzacz wielofunkcyjny bissell ®crosswave® c3 select to urządzenie idealne do regularnego czyszczenia różnych typów powierzchni.

  sprawnie upora się równocześnie z małym, jak i znacznym bałaganem. Poradzi sobie ze świeżym brudem jak kurz, błoto, okruchy, rozlane mleko, jak i starszymi zaschniętymi plamami, nieczystościami. Wykorzystywany do kompleksowego codziennego sprzątania pozwoli zaoszczędzić czas.

  elektroniczne sterowanie opuszkami palców umożliwia natychmiastowe przełączanie między powierzchniami i wypuszczanie tyle wody, ile potrzebujesz.system zarządzania zapachami freshstart™odkurzacz bissell crosswave® c3 select ma system zarządzania zapachami, dzięki któremu antybakteryjna rolka szczotki i filtr działają nieprzerwanie,zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i utrzymywać świeżość.

  naturalny płyn do czyszczenia wielu powierzchni (1 l) likwiduje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając dom pachnący świeżością. Po zakończeniu czyszczenia podłóg cykl samoczyszczenia czyści nie tylko rolkę szczotki, lecz także wnętrze urządzenia, dzięki temu sprz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Puron PR10

Puron PR10 Najniższa Cena Online

Puron PR10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PR10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pani Gadżet testuje robota PURON PR10 PURON PR10 robot z mopem, laserem, lampą UV i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe atuty robota PURON PR10$604 skrupulatna laserowa nawigacja przestrzeni 360° Lampa UV - zwalcza drobnoustroje Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie konkretna siła ssąca 2500 Pa (1800 Pa w trybie cichym, 2150 Pa w trybie kanon) innowacyjna aplikacja przenośna - komunikaty głosowe i aplikacja w języku polskim, stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian i ustalenie do trzech map sprzątania szczególnie obszerny zbiornik - 600 ml na zanieczyszczenia suche i 360 ml dla funkcji mopowania wyjątkowo cicha praca - poniżej 50 dB szczególnie pojemna bateria - robot odkurza powierzchnie ok.

  200 m2 Długi czas pracy - 120 min w trakcie odkurzania, 150 min w trakcie mopowania znakomicie odkurzone kąty progresywne czujniki antykolizyjne - robot omija przeszkody, nie spada ze schodów, nie wciąga kabli, na bieżąco skanuje i sprawnie omija pojawiające się na drodze przedmioty Koła off-roadowe - pokonuje przeszkody do 2cm niewielka wysokość robota - mieści się pod meblami i nie klinuje się pod nimi automatyczny powrót na stację ładującą, a także rozpoczęcie w miejscu, gdzie robot przerwał pracę Robot sprzątający PURON PR10 - funkcje 3w1: postępowe sprzątanie, mycie podłóg i zwalczanie bakterii dokładne laserowe skanowanie przestrzeni 360 poziomów - mapa pomieszczenia w 4 sekundy Nawigacja laserowa to najmocniej nowoczesny technologicznie wariant mapowania pomieszczenia.

  Przy skanowaniu laserem, mapa powstaje już w 3-4 sekundy, jeszcze zanim robot zapoczątkuje pracę! To obfita przewaga nad robotami, gdzie skanowanie wnętrza odbywa się za pomocą kamery. Wystający laser obraca się dookoła o 360° i skanuje wnętrze w odległości do 8 metrów od robota.

  Jest to idealne rozwiązanie nawigowania w kilkupokojowych mieszkaniach, ponieważ robot odkurzając pokoje bezustannie skanuje i aktualizuje mapę mieszkania. Pojawienie się mapy jeszcze przed rozpoczęciem pracy robota zezwala na ustawienie w aplikacji stref sprzątania i wirtualnych ścian i jeszcze lepiej zaplanować pracę robota.

  szczególnie, gdy możliwe jest utworzenie 3 zróżnicowanych map! Higieniczna czystość podłóg - lampa UV w robocie pomaga zwalczać drobnoustroje Promieniowanie UV wytworzone przez lampę pod robotem jest na tyle silne, że pomaga zwalczyć organizmy chorobotwórcze.

  Badania wykonane w Instytucie Mikrobiologii Akademii Nauk w Guangdong'u wykazały skuteczność zwalczania bakterii gronkowca na poziomie przeciętnie 79.04%, natomiast bakterii E. Coli aż 84.14%*. PURON PR10 jest bardzo doceniany przez alergików oraz rodziców niewiele znaczących dzieci.

  Światło UV podczas pracy robota jest niewidoczne dla człowieka, a po podniesieniu urządzenia lampa wyłącza się. Zniszczone poprzez lampę drobnoustroje zassane zostają do zbiornika. Dlatego tak ważne jest, żeby po każdym odkurzaniu opróżnić zbiornik.

  potężna siła ssąca robota z możliwością jej regulacji Robot PURON PR10 może pracować z mocą nawet 2500 Pa - to dwukrotnie więcej aniżeli moc konkurencyjnych robotów! Siłę ssącą można dowolnie regulować za pomocą aplikacji i pilota (CICHO-standard-TURBO).

  dodatkowo centralna turboszczotka wspomaga siłę ssania robota i zbiera zanieczyszczenia z każdego rodzaju powierzchni, równocześnie z dywanów, jak i z podłóg twardych. PURON PR10 czyści w 4 etapach: Brud zamiatany jest pod lampę UV poprzez szczotki boczne.

  Światło z lampy UV zwalcza drobnoustroje. Skażenia podawane są poprzez turboszczotkę do ssawy. Z potężną siłą ssącą do 2500 Pa brud wciągany jest do zbiornika. Funkcja mopowania - nieprzeciętnie czyste podłogi bez smug Czyste i lśniące podłogi bez mycia - marzenie$605 Nie!

  Z robotem PURON PR10 to rzeczywistość:) Po zamontowaniu zbiornika z mopem Robot PURON PR10 sam automatycznie przełącza się w tryb mopowania. Wydajne mopowanie robotem to: wyjątkowo znaczna pojemność zbiornika 360 ml wystarcza na umycie ok.

  200 m2 podłóg - Zbiornik wypełniony wodą z płynem dedykowanym do robotów Clean to aż 80-120 minut mopowania! Cały zbiornik do pracy na mokro podzielony jest na dwie części - w jednej znajduje się roztwór przemywający (360 ml), druga asygnowana jest na zanieczyszczenia suche (300 ml), zbierane poprzez turboszczotkę w trakcie mycia podłogi.

  dzięki czemu podczas mopowania robot wstępnie odkurza podłogi zanim je umyje mopem. Uwaga! najkorzystniejszy efekt mopowania zostanie osiągnięty, kiedy najpierw robot odkurzy podłogę z użyciem zbiornika na zanieczyszczenia suche!

  Elektrozawór zabezpieczający przed zalaniem podłóg - Robot wyposażony został w system i-dropping - dzięki niemu ze zbiornika nie wylewa się woda, kiedy robot nie pracuje i stoi w miejscu. Twoje panele będą bezpieczne.

  regulowany stopień namoczenia mopa dobrany do stopnia zabrudzenia podłóg - przy pomocy aplikacji realna jest zmiana intensywności namoczenia szmatki, kiedy tylko Twoje podłogi są bardziej zabrudzone lub jeżeli starczy je tylko odświeżyć.

  Do dyspozycji są trzy poziomy namaczania: Min-kanon-Max. Ruch "w jodełkę" dla r ównomiernego mycia - PURON PR10 wykonuje ruchy odzwierciedlające mycie podłóg ręcznym mopem na zarys jodełki, do przodu i na boki, co znacząco zwiększa wydajność usuwania skażeń.

  Mop w robocie PURON PR10 nie zostawia smug, czyści równomiernie. Cicha praca robota - nie obudzi choćby śpiącego dziecka niezwykle cichy robot, poziom głośności ok.50 dB, nie przeszkadza domownikom rutynowych zajęciach.

  Kiedy PURON PR10 będzie sprzątał Twoje mieszkanie, Ty możesz pracować, czytać książkę, dzieci mogą się uczyć. Odkurzacz jest tak cichy, że nie przeszkadza choćby śpiącym dzieciom. Zaawansowane czujniki antykolizyjne mnóstwo czujników, w które został zaopatrzony PURON PR10, pozwala na bezkolizyjną pracę robota - idealnie omija przedmioty, nie obija się o meble.

  również dzięki laserowi, ro bot nie spadnie ze schodów, kiedy dojedzie do ich skraju! Robot dzięki czujnikom nie wciąga kabli - po wjechaniu w nie wycofa się. Należy jednak pamiętać o niezostawianiu ładowarek, czy słuchawek w zasięgu pracy robota!

  perfekcyjnie czyste kąty W kątach pomieszczeń, na styku ścian i podłogi, typowo zalega kurz, pył i brud. PURON PR10 zaczyna sprzątanie właśnie od tych miejsc. Z pomocą dwóch szczotek bocznych, skrupulatnie wymiata skażenia wzdłuż ścian i listew, a następnie kontynuuje sprzątanie w środku pokoju.

  znikoma wysokość robota PURON PR10 to robot, który zmieści się pod łóżka, fotele i inne meble na nóżkach. Jego wysokość to 7,6 cm oraz uzupełniające 2 cm wysokości lasera. Lekko uginający się laser pomaga wyjechać odkurzaczowi spod mebli, a czujniki odróżniają firany i zasłony od trwałych przeszkód i robot bezproblemowo odkurza przestrzeń pod nimi.

  Łatwe pokonywanie wzniesień Odkurzacz samojezdny PURON PR10 wyposażono w obfite i solidne off-roadowe koła,bez problemu wjeżdżał na dywany - nawet te wyższe. Robot pokonuje progi o wysokości do 2 cm.

  w dodatku koła nieprzeciętnie sprawdzają się na każdej powierzchni, robot bez problem będzie przemieszczał się po dywanie, panelach, kafelkach. Duża objętość baterii to jeszcze dłuższa praca Bateria litowo-jonowa w robocie PURON PR10 o objętości aż 3200 mAh, to aż 120 minut ciągłej pracy i 200 m2 posprzątanej powierzchni!

  Jeszcze dokładniejsze sprzątanie Robot sprzątający PURON PR10 w trybie odkurzania jeździ raz przy razie, miejsce przy miejscu, zatem z całą pewnością nie ominie miejsca, w którym zalega kurz. W trybie mopującym, robot pracuje inaczej.

  Wykonuje ruchy na kształt jodełki, do przodu i na boki, które są odwzorowaniem pracy ręcznego mopa. Taki system mopowania znacząco powiększa skuteczność mycia podłóg. Wznowienie pracy w miejscu przerwania Robot PURON PR10 został zaprojektowany z myślą o obszernych potrzebach sprzątania.

  Jeżeli bateria robota podczas jego pracy wymagać będzie ładowania, PURON zjedzie do stacji, a po naładowaniu baterii powróci do pracy w miejscu, w którym przerwał pracę. W ten sposób nie powiela pracy, tylko wykonuje kolejne zadania w innych pomieszczeniach.

  automatyczny powrót do bazy Robot nie zgubi się w Twoim mieszkaniu, genialnie zapamiętuje miejsce ustawienia stacji łądującej, do której trafi bezproblemowo. Progresywna aplikacja w języku polskim na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota Moduł Wi-Fi, w który wyposażony został robot PURON PR10, pozwala sterować robotem za pomocą aplikacji w smartfonie.

  Aplikacja WeBack, w której pojawia się zeskanowana poprzez laser mapa Twojego mieszkania, to sporo możliwości ustawień, w tym pomiędzy innymi: Harmonogram pracy robota za pomocą aplikacji lub pilota możesz dowolnie zmieniać czas pracy robota.

  Stawianie wirtualnej ściany Wydzielenie przestrzeni, która nie ma być sprzątana. Robot nie przekroczy tej niewidzialnej linii ściany. W ten sposób możesz wykluczyć ze sprzątania kąt z butami albo cały pomieszczenie.

  wyznaczonie przestrzeni wykluczonej ze sprzątania Usunięcie ze sprzątania całej kuchni fragmentu z niej, np. Miejsca z miskami psa lub dywanu z mopowania pokoju - starczy zarysować taką przestrzeń palcem w aplikacji.

  Wyznaczenie strefy sprzątania Ta funkcja aplikacji pozwala robotowi sprzątać tylko wskazany obszar, np. Mocny dywan, pomieszczenie. Regulowanie siły ssącej robota Robot zaczyna pracę ze charakterystyczną siłą ssącą.

  Z aplikacjąrozszerzysz moc do maksymalnej siły 2500 Pa. Dzięki aplikacji możesz na dodatek: sterować robotem podobnie jak pilotem, regulować stopień namoczenia mopa, zmieniać wcześniej zapisane mapy (możliwość utworzenia 3 różnorodnych map), wyróżnić miejsce, w które ma dojechać robot, sprawdzić historię sprzątania, kierować robota na stację ładującą, przyciszać albo wyłączać komunikaty głosowe zmieniać język zaktualizować oprogramowanie.

  W zestawie wraz z robotem PURON PR10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 typy mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $606 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - idealny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $607 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $608 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA sprawnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty mają płyny do robotów Clean$609 rekomendowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej producenta nad wyraz wydajne czyszczą gruntownie i błyskawicznie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni posiadają przyjemny zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub obszerniejszej objętości należy adekwatnie ograniczyć lub rozszerzyć liczba płynu) *przy naświetlaniu lampą robota przez 10 minut z odległości 8 mm UWAGA!

  Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej przez niego trasy. Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza może skończyć się choćby po kilku minutach.

  Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK wariant nawigacji Laser skanujący 360*, lidar Moduł Wi-Fi - sterowanie za pomocą aplikacji TAK - bardzo progresywna aplikacja z wieloma funkcjonalnościami Maksymalna siła ssąca tryb cichy - 1800 Pa tryb kanon - 2150 Pa tryb TURBO - 2500 Pa Czas pracy 120 min - przy odkurzaniu 180 min - przy mopowaniu objętość zbiornika 600 ml - na sucho 660 ml - na mokro: 360 ml na wodę i 300 ml na zanieczyszczenia suche Szczotka centralna Jedna: z włosiem i silikonem Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne 50 dB Regulacja siły ssania TAK - 3 poziomy typ baterii, pojemność litowo-jonowa, 3200 mAh Czas ładowania ok.

  5-6 godzin Waga z wyposażeniem 2,8 kg wymiary (sz. X dł. X w.) 330 x 330 x 95 mm Moc całkowita 32 W Zasilanie 14,8 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się nawet po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Philips. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY99G1

Tefal TY99G1 Najniższa Cena Online

Tefal TY99G1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99G1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 h;Czas pracy z funkcją Turbo:0 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-złoty;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:5;Maksymalny czas pracy:80 min;Moc wejściowa:0 W;Model:Tefal X-Force Flex 15.60 TY99x;Napięcie akumulatora:32,4 V;Nazwa filtra:EPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,9 l;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;kolekcja:X-Force Flex;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, eco;typ filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 filtry, 2 x nakładka z mikrofibry, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elastyczna końcówka, elektroszczotka, końcówka Aqua 2w1, miękka szczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa...


Philips FC 6409

Philips FC 6409 Najniższa Cena Online

Philips FC 6409 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6409
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurza i myje za jednym pociągnięciem

  zawsze pod ręką,polikwidować codzienne zabrudzenia

  • Akumulator litowo-jonowy 25.2V
  • wbudowany odkurzacz ręczny
  • System czyszczenia na mokro
  • Mini turboszczotka

  3-warstwowy filtr z niemiecką technologią lokalizuje mikrodrobinki

  3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią wykrywa ponad 90% szczególnie drobnych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości choćby 0,3 mikrona (niemało bakterii, pyłków i alergenów jest w przybliżeniu tej wielkości). Dzięki temu uzyskasz czystsze powietrze.

  Bezworkowe zbieranie kurzu: opróżnianie pojemnika jednym ruchem — nietrudne i higieniczne

  Z nowym odkurzaczem bezworkowym PowerPro Aqua możesz opróżnić pojemnik na kurz bez konieczności dotykania kurzu.

  Bezprzewodowe czyszczenie: swoboda sprzątania w każdym miejscu

  Akumulator zezwala na bezprzewodowe użytkowanie urządzenia i swobodę odkurzania w dowolnym miejscu. Przewód nie stanowi już bariery — urządzenie nietrudne i bezproblemowe sprzątanie w najróżniejszych pomieszczeniach.

  obszerna swoboda manewrowania i drobna waga wygodną obsługę

  obfita swoboda manewrowania i znikoma waga nowego odkurzacza PowerPro Aqua wygodną obsługę.

  niezwłoczny montaż systemu czyszczenia na mokro

  Dzięki magnesom znajdującym się po obu stronach systemu czyszczenia na mokro można go z łatwością przypiąć do nasadki i odpiąć od niej.

  Nowy system czyszczenia na mokro o stosownej wilgotności dla twardych podłóg

  nieszablonowy system czyszczenia na mokro kontroluje uwalnianie wody, by zachować adekwatną wilgotność na wszystkich twardych podłogach podczas sprzątania. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie lub w pralce.

  technologia PowerCyclone gwarantuje wysoką produktywność odkurzania

  technologia PowerCyclone sprawne odkurzanie za jednym pociągnięciem. Powietrze prędko wpływa do komory PowerCyclone i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co skutecznie oddziela powietrze od kurzu.

  skuteczny akumulator litowo-jonowy 25,2 V wystarcza na 1 godzinę odkurzania

  Dzięki produktywnemu akumulatorowi litowo-jonowemu 25,2 V można odkurzać bezprzewodowo przez 1 godzinę. Ładowanie można rozpocząć w dowolnym momencie — nie trzeba czekać na całkowite rozładowanie.

  Nasadka TriActive Turbo gwarantuje dużą produktywność odkurzania dywanów

  Nasadka TriActive Turbo gwarantuje dużą efektywność odkurzania twardych podłóg i dywanów. Zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza gwarantują zbieranie wszystkich zabrudzeń i kłaczków za jednym pociągnięciem.

  Mini turboszczotka do odkurzania materacy i sieści zwierząt

  Dzięki niewielkiej turboszczotce można łatwo odkurzyć delikatne powierzchnie, takie jak kanapy, poduszki i materace. Jest ona w dodatku idealna do usuwania sierści zwierząt.

  Wkładki z mikrofibry

  Nowy odkurzacz PowerPro Aqua jest wyposażony w dwa typy wkładek z mikrofibry dedykowane do zróżnicowanych powierzchni: 1) Uniwersalna wkładka z mikrofibry do regularnego czyszczenia na mokro — świetna do takich powierzchni jak płytki. 2) Miękka wkładka z mikrofibry do czyszczenia bardziej delikatnych powierzchni, takich jak drewno. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie

  artykuł
  firma
  Kod producenta
  FC6409/01
  EAN
  8710103782902
  dane Podstawowe
  Czarno-metaliczny
  załączone wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka
  Wkładaka z mikrofibry
  Zasilacz
  Funkcje
  Pojemnik na kurz
  Filtry Worek na kurz technologiczne
  Akumulatorowe
  Wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka
  Fizyczne Praca bezprzewodowa
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Znane odkurzacze 3w1. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 3w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 3w1 opinie,
 • dobre odkurzacze 3w1 cena,
 • ranking z odkurzaczami 3w1,
 • odkurzacze 3w1 jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 3w1, odkurzacz 3w1 cena, opinie o odkurzaczach 3w1, ranking odkurzaczy 3w1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *