Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Miele. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Miele. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Miele,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Miele. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Miele, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Miele SCouT RX3

Miele SCouT RX3 Najniższa Cena Online

Miele SCouT RX3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SCouT RX3
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Transmisja na żywo z obszaru czyszczenia potężny odkurzacz automatyczny Miele Scout RX3 Home Vision HD jest wyekwipowany w 4-stopniowy system czyszczenia, który zapewnia skrupulatne czyszczenie na każdej powierzchni. W porównaniu z RX2 Home Vision HD efektywność czyszczenia została zwiększona choćby o 25%*. Żywotność baterii pozostała taka sama, tj. 120 minut na jednym ładowaniu. Odkurzacz wyposażony jest w szereg inteligentnych technice i czujników do efektywnej nawigacji w przestrzeni i ochrony robota przed kolizją z meblami czy upadkiem ze schodów. By zapewnić najmocniej wygodne sterowanie, lepsza aplikacja Miele Scout jest gotowa. Pozwala to na przykład na dobór określonych obszarów do czyszczenia albo określenie godzin pracy odkurzacza. Największą zaletą tego modelu jest szyfrowana transmisja obrazu hd na żywo z przednich kamer, którą można prosto wyświetlić w aplikacji przenośnej. Kluczowe parametry robota odkurzającegoMiele
  Scout RX3 Home Vision HD SPQL Dzięki kompaktowej konstrukcji odkurzacz automatyczny Miele Scout RX3 Home Vision HD może z łatwością dotrzeć do trudno przystępnych miejsc. Do dokładnego czyszczenia zróżnicowanych narożników wykorzystuje 20-ramienne szczotki wahadłowe, które przekraczają szerokość odkurzacza. Aby odkurzacz osiągnął te same prawidłowe wyniki na dywanach o wysokim włosiu, załączone są również szczotki 6-ramienne. Odkurzacz samoczynny Miele może pokonać przeróżne przeszkody w dążeniu do czystości - niskie krawędzie dywanu lub progi o wysokości do 17 mm. Cały odkurzony brud jest przechowywany w pojemniku o obszerności 0,4 l. Jeśli odkurzacz samoczynny rozpoczął czyszczenie od podstawy ładującej, może samoczynnie powrócić ponownie. Inteligentna nawigacja 3D 4 tryby - Auto, Spot, Turbo, Silent Szczotki boczne pędzla narożnego Żywotność baterii 120 minut Funkce Home Mapping Przesyłaj strumieniowo obraz na żywo z kamery do aplikacji przenośnej
  • Home Vision HD
  • Orientace v prostoru
  • Non-Stop 120 minut
  • 4stupňový čisticí systém
  • Optické senzory
  • Aplikace Miele Scout
  • Virtuální mapa
  "Zgłaszam się do ciebie bezpośrednio z podłogi" Odkurzacz automatyczny ma 2 przednie kamery, które mogą wyświetlać bieżący widok w aplikacji Miele Scout w jakości HD. Możesz rzucić światło na obciążenie robocze odkurzacza lub po prostu przejąć stery i zacząć sterować odkurzaczem bezpośrednio w aplikacji za pomocą przycisków strzałek. Transmisja na żywo jest szyfrowana, więc nie musisz się martwić o naruszenie swojej prywatności. Pełne detale artykułu Funkcja timera Zamów Miele Scout RX3 Home Vision, żeby mógł wziąć się do pracy zaraz po wyjściu z domu. Ma już oko na czas i inicjuje sprzątać o ustalonej godzinie. Możesz skonfigurować do 7 najróżniejszych kompilacji. Programy czyszczenia Scout RX3 Home Vision proponuje 4 tryby czyszczenia: tryb samoczynny, tryb punktowy do ukierunkowanego czyszczenia mniejszych obszarów, tryb Turbo do szybkiego czyszczenia i tryb cichy z cichą pracą. Produktywna filtracja Pojemnik na kurz jest przystępny i komfortowy do wyciągnięcia za pomocą żółtego uchwytu. Filtr AirClean Plus pozostawia powietrze w pomieszczeniu wyjątkowo czyste i możesz być pewien, iż odkurzony kurz trafi do pojemnika na kurz. Dokładne czyszczenie narożników 20-ramienne szczotki boczne pozbędą Się irytujących kępek kurzu w trudno dostępnych rogach. Wyciągnięte ramiona boczne wystają poza szerokość urządzenia, a gdy napotkają przeszkodę, z wdziękiem przesuwają się do tyłu. Zestaw posiada też 6-ramienne szczotki boczne do czyszczenia dywanów z długimi stosami.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Kiano. Ranking TOP10 modeli

Miele SCouT RX2

Miele SCouT RX2 Najniższa Cena Online

Miele SCouT RX2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SCouT RX2
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele proponuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb, a także do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki, a także filtry, które wyśmienicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnorodnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety itp. Posiadacze dywanów bez wątpienia będą usatysfakcjonowani z stosowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i ma specjalną szczotkę elektryczną.

  Są na dodatek odkurzacze trafnie dobrane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko efektywnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,w dodatku dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a nawet niewiele znaczący kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!Do propozycji firmy Miele dołączyły jeszcze odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz MIELE Scout RX2 Home Vision to robot sprzątający, dzięki któremu odkurzanie stanie się zupełną przyjemnością.

  Pracę urządzenia można sterować poprzez aplikację w telefonie dzięki MobileControl. Na dodatek odkurzacz jest lekki, więc łatwo można go przenieść albo opróżnić. Ogromnym atutem jest cicha praca urządzenia, dzięki temu może pracować choćby w trakcie snu domowników.Ten robot sprzątający ma wyjątkową efektywność odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg dzięki systemowi Quattro Cleaning Power.

  ponadto robot ma system Furniture Protection Technology czyli 7 czujników podczerwieni, dzięki którym łatwo omija przeszkody. Atutem jest jego płaska pokrywa, która wynosi 8,5 cm pozwalająca na sprzątanie pod niskimi meblami.

  Scout RX2 Home Vision kreuje mapę wnętrza i ustala adekwatną trasę przejazdu dzięki Home Mapping RX2, a Timer zezwala na zaplanowanie pracy urządzenia niezwykle gdy nie ma nas w domu. Dodatkowo sam pojedzie do stacji ładującej, gdy jego pojemny akumulator będzie na wyczerpaniu.Ogromnym atutem urządzenia jest czterostopniowy system czyszczenia, czyli szczotki, które dochodzą do wszelkich zakamarków pomieszczenia, do tego wałek szczotkowy, bezszczotkowy silnik, a także konkretnie ssący otwór z tyłu urządzenia.

  Jeżeli zajdzie taka potrzeba i wykryje obszerniejsze skupisko brudu robot przełączy się na tryb TURBO.informacje techniczne– średnica 35,4– waga 3,3 kg– wysokość 8,5 cm– czujniki: antykolizyjne, krawędzi, przeszkód– 4 programy czyszczenia– czas ładowania akumulatora 180 min– czas pracy 120 min– poziom hałasu 64 dB– programator pracy– wi-fi– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Viomi. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Miele opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Miele cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Miele,
 • odkurzacze automatyczne Miele jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Miele, odkurzacz robot sprzątający Miele cena, opinie o odkurzaczach robotach Miele, ranking odkurzaczy robotów Miele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *