Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Moneual. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Moneual. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Moneual,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Moneual. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Moneual, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Moneual MS200

Moneual MS200 Najniższa Cena Online

Moneual MS200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Moneual
 • Pełna nazwa odkurzacza: Moneual MS200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Moneual Monspin MS200 White Series

  Moneual Monspin MS200 to istotnie cichy skuteczny robot myjący. Tworzony z ogromną precyzją należy do White Series. Nieprzeciętna technologia sprzątania rotacyjnego oraz zaawansowane algorytmy jazdy, a także wytrzymała bateria, świetne rezultaty sprzątania.  Rotacyjny tryb pracy

  technika sprzątania, zastosowana w Monspinie skupia się na prędkich ruchach rotacyjnych całego robota. MS200 wykonuje ok. 200 obrotów na minutę. Mechanika pracy urządzenia zapewnia nie tylko nadzwyczajne likwidowanie zanieczyszczeń po przez wchłanianie ich w mikrofibrerównież polerowanie obszaru sprzątania. Podłogi stają się czyste, a także istotnie odświeżone.


  Mikrofibra

  idealna nakładka z mikrofibry jest głównym sprawcą produktywności sprzątania jaką dysponuje Monspin. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, rewelacyjnie wchłania zanieczyszczenia - nie rozmazując ich po podłodze. Idealna struktura mikrofibry zapewnia długa żywotność materiału, a jej uniwersalność zezwala na luźne pranie w pralce (do tem. 40°C).
  Głowica przemywająca

  tworzona z mocnych tworzyw poliwęglanowych, doskonale współgra z robotem. Konkretne mocowanie niweluje ryzyko utraty jej przyczepności do MS200 w trakcie pracy. Mogąca pomieścić 150 ml. Wody, w trakcie pracy nadzwyczajnie przepuszcza ją poprzez sączki na mikrofibre tak by pozostawała stale świeża. Wyposażona w specjalne rzepy mocujące, utrzymuje nakładkę z mirofibry stale przy sobie. Znakomita integracja nakładki z głowicą zagwarantuje, precyzyjność, a także precyzję sprzątania.


  Akumulator Li-FeOP4

  Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy odpowiedzialny jest za dostarczanie energii MS200 w trakcie pracy. Brak efektu pamięci zapewnia zachowanie długości procesu sprzątania mimo eksploatacji baterii.


  samoczynny tryb pracy

  Monspin porusza się według własnych algorytmów łącząc wszystkie tryby i zmieniając je odpowiednio do położenia. Robot wykonuje spiralne ruchy, płynie przechodząc pomiędzy trybami. Automatyczny system pracy gwarantuje precyzyjne pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Tryb pracy - corner

  Robot mopujący wykorzystuje specjalne czujniki mające za zadanie utrzymywać tor jady robota tak żeby poruszać się wzdłuż ścian po obwodzie wnętrza. Tryb ten pomaga urządzeniu w skrupulatnym kompensowaniu zanieczyszczeń z rogów i krawędzi pomieszczeń.
  Tryb sprzątania - punktowy

  Moneual Monspin MS200 rozpoczyna prace w wybranym punkcie, zatacza koła systematycznie rozszerzając ich obwód. Tryb ten zapewnia pełne skupienie pracy urządzenia na wybranym przez użytkownika niewielkim obszarze.  Pilot zdalnego sterowania

  wygodny w użyciu pilot zezwala na sterowanie robotem z odległości 5 metrów. Pozwala włączyć/wyłączyć urządzenie, start/stop, obsługę manualną oraz włączenie pozostałych trybów.


  Czujniki spadku

  Robot ma dwa czujniki spadku, które wykrywają różnicę stopni. Monspin MS200 nie spadnie ze schodów albo wyższego progu. Zaawansowana technologia w jaką Monspin został wyposażony, zagwarantuje płynność jazdy, produktywność pracy, bezpieczeństwo robota i otoczenia.


  komplet zawiera:
  • Moneual Monspin MS200
  • Akumulator Li-FePO4 (w urządzeniu)
  • Dwie mistrzowskie nakładki z mikrofibry
  • Pojemnik na wode
  • Narzędzie do czyszczenia
  • Miarka do nalewania wody
  • Zderzak zabezpieczający
  • Pilot
  • Dwie baterie AAA
  • Polska karta gwarancyjna


  informacje techniczne:

  • Producent: Moneual
  • Model: Monspin MS200 White Series
  • Czas pracy: 90 minut
  • Czas ładowania: 120 minut
  • pojemność zbiornika na wodę: 150 ml.
  • wymiary:
  • średnica: 26 cm
  • wysokość: 12,6 cm ( wraz z założoną głowicą i nakładką myjącą)
  • Gwarancja: 2 lata / 24 miesiące

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Moneual MBOT950

Moneual MBOT950 Najniższa Cena Online

Moneual MBOT950 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Moneual
 • Pełna nazwa odkurzacza: Moneual MBOT950
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  jaki robot sprzatający wybrać - przekonaj się sam i zyskaj zestaw korzyścijaki robot sprzątający wybrać? to pytanie zadaje sobie wielu użytkowników. Kupując robota samoczynnego moneual mbot950, uzyskujesz nie tylko postępowy odkurzacz sprzątający gwarantujący efektywne i skuteczne działanie,też kartę vip, która gwarantuje ci dużo korzyści i poczucie bezpieczeństwa: zamianę baterii po dwóch latach wykorzystywania robota, darmowy przegląd odkurzacza sprzątającego po roku od momentu jego zakupu, 25% rabatu na wszystkie akcesoria, door to door - bezpłatne przesyłki kurierskie do twojego mieszkania, przeznaczoną polską infolinię, gdzie nasz zespół specjalistów odpowie na każde twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości, diagnostykę on-line, szybkie i wygodne zgłaszanie problemu przez klarowny formularz internetowy.

  postaw na nowoczesne technologie podnoszące komfort życia!bezusterkowy i wydajny silnik to gwarancja sprawnościi przejrzyj, jak działa progresywny robot sprzątający!polecany przez producenta robotów sprzątających moneual mbot950 akcentuje się wysokiej jakości, ekonomicznym i najnowszej generacji silnikiemnidec, który został wytwarzany w japonii.

  gwarantuje temu inteligentnemu i nowoczesnemu odkurzaczowi bezproblemową i sprawną pracę przez lata. Mbot950 pozbędzie się kurzu w mgnieniu oka. Poradzi sobie nawet z najszczególniej uporczywymi zabrudzeniami.

  nadzwyczajnie zbiera najmniejszy kurz, sierść, piasek, a także wszelkiego typu inne nieczystości, dzięki czemu zyskujesz w stu procentach czyste podłogi. Silnik, w który wzbogaciliśmy robota samoczynnego mbot950, ma siłę ssącą aż 2600pa.

  ten odkurzacz sprzątający nie ma sobie równych. Poznaj jego moc. Uwolnij się od zabrudzeń i postaw na najnowsze technologie, które pozwolą ci cieszyć się pełnią życia!robot 2w1 - odkurzy, a następnie umyje podłogirobot automatyczny mbot950 łączy w sobie dwie funkcje, które doceni cała twoja rodzina.

  nie tylko pousuwa kurz, sierść i inne zabrudzenia z podłóg,jeszcze perfekc

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Maxcom. Ranking TOP10 modeli

Moneual MBOT900

Moneual MBOT900 Najniższa Cena Online

Moneual MBOT900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Moneual
 • Pełna nazwa odkurzacza: Moneual MBOT900
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  technologia lidar - najlepszy system nawigacji lds lidar (laser) + algorytm slam v3. + mapa o wysokiej precyzji odwzorowania.robot samoczynny moneual mbot 900został wyekwipowany w pełni samoczynny system nawigacji wewnętrznej, który zapewnia mu produktywną i bezpieczną pracę.

  dzięki czemu przełomowemu rozwiązaniu urządzenie znakomicie skanuje wnętrze.bezproblemowo porusza się po wyodrębnionym obszarze, wybierając najkorzystniejszą możliwą trasę, a następnie przechodzi do następnego wnętrza, by je precyzyjnie i prędko posprzątać.robot sprzątający mbot 900 poradzi sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami!

  najnowsza technologia rozpoznawania terenu w czasie rzeczywistym, w którą został wzbogacony, pozwala mu na przeprowadzenie dokładnego i inteligentnego cyklu sprzątania. Przy pomocy zastosowanego lasera na bieżąco skanuje wnętrze, wytwarzając w pełni dopracowaną mapę działania - robot idealnie wie, gdzie przebywa i jak ma się poruszać,powiększyć produktywność swojej pracy.ponadto został zaopatrzony w 32-bitowy czterordzeniowy procesor, który odpowiedzialny jest za obliczanie najmocniej produktywnej trasy czyszczenia każdego wnętrza.

  działając w trybie podstawowym, robot mbot 900 dzieli obszar pracy na tymczasowe strefy. Procesor wykonuje aż 2280 obliczeń obrazu skanowanej mapy w ciągu sekundy, co przekłada się na precyzję sprzątania.

  temu progresywnemu odkurzaczowi samoczynnemu bezusterkowość zapewnia bezszczotkowy silnik kreujący wysoką moc zasysającą. Kupując robota mbot 900, zyskujesz pełen zakres technologiczny i wyśmienite podzespoły sprzątające.zapomnij o kurzu, sierści, a także innych zabrudzeniach i ciesz się doskonale czystymi podłogami!ty odpoczywaj, a podłogi zostaw robotowi sprzątanie nigdy nie było tak nieskomplikowane.

  teraz czas na twoje przyjemności.rekomendowany przez producenta robotów sprzątających moneual mbot 900 będzie wyśmienity dla osób, które chcą codziennie radować się doskonale czystymi podłogami - będzie dla ciebie prawdziwym wybawieniem!żyjesz w ciągłym biegu?

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Sencor. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Moneual opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Moneual cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Moneual,
 • odkurzacze automatyczne Moneual jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Moneual, odkurzacz robot sprzątający Moneual cena, opinie o odkurzaczach robotach Moneual, ranking odkurzaczy robotów Moneual

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.