Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny pojemność do 0.5 litra. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych pojemność do 0.5 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami pojemność do 0.5 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy marki ARIETE o objętości akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych skażeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz zaopatrzony w zmywalny filtr. Pojemność zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz wyekwipowany we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, posiada blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz genialnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  niezwykle prosta obsługa i wysoka wydajność luźną pracę i łatwość w dotarciu nawet trudno dostępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swoim domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....


Bosch EaSyVaC 12

Bosch EaSyVaC 12 Najniższa Cena Online

Bosch EaSyVaC 12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch EaSyVaC 12
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:zielony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji towaru;barwa:zielono-czarny;Maksymalny czas pracy:22 minuty;Miękkie kółka:nie;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:tak;Możliwość używania worków:nie;Napięcie akumulatora:12 V;objętość worka/pojemnika:0,38 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:fałdowany;wariant odkurzacza:ręczny;Wariantowanie seria:Univac 18V;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka;Rury w wyposażeniu:2 rury;Szczotki, ssawki, dysze:dysza do podłóg, dysza spoin, dysza szczotkowa;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Black&Decker NVB12AVAXJ

Black&Decker NVB12AVAXJ Najniższa Cena Online

Black&Decker NVB12AVAXJ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker NVB12AVAXJ
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Uniwersalny, prosty w obsłudze i wydajny w działaniu odkurzacz samochodowy. Odkurzacz zasilany prądem 12V, podłączany do gniazda zapalniczki, a 5 metrowy kabel zasilający zezwala na odkurzenie wszelkich przestrzeni samochodu, w tym bagażnika. Poręcznie zaprojektowany zagwarantuje komfortowe użytkowanie....

Black&Decker PV1200

Black&Decker PV1200 Najniższa Cena Online

Black&Decker PV1200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker PV1200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprzątanie w samochodzie zajmuje zbyt dużo czasu? Mamy rozwiązanie! Odkurzacz marki BLACK&DECKER zasilany z gniazdka zapalniczki samochodowej pomoże Ci w nietrudny sposób utrzymać czystość w Twoim aucie.

  Funkcja wirowania Cyclonic pozwala na odwirowanie obszerniejszych drobin od filtra i utrzymanie udoskonalonej skuteczności ssania. Wygodny worek z siatki do przechowywania wszystkich akcesoriów. Kabel zasilający w nad wyraz prosty sposób owija się wokół odkurzacza, a co z tego wynika - łatwość przechowywania.

  Boczny otwór z zamknięciem usprawnia opróżnienie odkurzacza a cały brud trafia wprost do pojemnika na śmieci nie dotykając rąk! Podwójna filtracja oznacza,towar pracuje sprawniej i jest bardziej trwały.

  Długi kabel zasilający 5 m zezwala na prędkie i łatwe wysprzątanie całego samochodu (włączając bagażnik). Zaimplementowana ssawka szczelinowa do niełatwych zadań zezwala na staranne czyszczenie ciasnych przestrzeni i trudno przystępnych miejsc.

  Moduł ssący odkurzacza przystępne sprzątanie w trudnodostępnych miejscach. Adapter 12 V umożliwia podłączenie do gniazda zapalniczki. Moduł ssący odkurzacza ma 10 nastawnych pozycji pozwalających na odkurzanie w trudnodostępnych miejscach takich jak pod i między siedzeniami....


Concept VP-4380

Concept VP-4380 Najniższa Cena Online

Concept VP-4380 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4380
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ RĘCZNY 18,5 V REAL FORCE VP4380
  Odkurzacz ręczny Concept VP4380 do szybkiego i sprawnego sprzątania. Wysoka moc ssania, długa żywotność i bogate wyposażenie genialną czystość.

  prędkie sprzątanie
  Odkurzacz ręczny Real Force VP4380 pomaga utrzymać dom w czystości, abyś mógł czuć się komfortowo. Jest zawsze pod ręką, a sprzątenie nim jest szczególnie szybkie i wygodne. Dzięki zmotoryzowanej turboszczotce efektywnie odkurzysz pozostawioną sierść domowych zwierzaków.

  PET zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierści
  Czy masz zwierzaka, który wybrał Twoją kanapę jako swoje łóżko? Jeżeli tak - VP4380 z całą pewnością Ci pomoże. Dzięki specjalnej turboszczotce PET możesz z łatwością odkurzyć sierść z kanapy, dywanu i samochodu, bez konieczności wyciągania konwencjonalnego odkurzacza.

  ekstremalna produktywność
  Odkurzacz ręczny VP4380 umożliwia czyszczenie do 35 minut na jednym ładowaniu. Jest zaopatrzony w solidny akumulator litowo-jonowy 18,5 V o obszerności 2200 mAh, który w połączeniu z wysokiej jakości technologią cyklonową osiąga ekstremalną moc ssania aż 8,2 kPa. Nic go nie powstrzyma. W dodatku 3 funkcjonalne diody LED oświetlą słabo widoczne miejsca.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4380 jest niezwykle prędkie i nieskomplikowane. Naciśnij przycisk, aby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym posiada się kurz i inne skażenia. Wystarczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4380 jest lekki, perfekcyjnie leży w rąk i jest wyjątkowo komfortowy w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie niewiele znaczące zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. Dodatkowo żaden kabel nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.

  Ręczny odkurzacz do domu i auta
  VP4380 ma bogaty zestaw akcesoriów. Oprócz napędzanej silnikiem turboszczotki posiada trzy ssawki szczelinowe o różnych rozmiarach. Wykorzystywane są najczęściej do czyszczenia wąskich i trudno przystępnych miejsc lub wnętrza samochodu. Ssawka ze szczoteczką pomoże wyeliminować kurz z książek, półek albo klawiatury komputera. Akcesoria obejmują ponadto praktyczny stojak.

  Odkryj moc czystości
  Real Force to połączenie arcytrudnej mocy i nowoczesnych rozwiązań technicznych. Wszystkie części tej linii są najlepszE w swej kategorii i niedoścignione. Daj się olśnić siłą i doskonałą czystością. Wynikiem będzie wyśmienicie czysty dom.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Black & Decker. Ranking TOP10 modeli

Electrolux ZB5104

Electrolux ZB5104 Najniższa Cena Online

Electrolux ZB5104 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux ZB5104
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i ma gwarancją producenta 2 lata!!! Electrolux ZB5104WDB (Odkurzacz ręczny, akumulatorowy ) Lekki odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym 4.8 V, wyekwipowany w kółka upraszczające sprzątanie, zbiornik na kurz o objętości 0.5 l i stację bazową z opcją konstrukcji na ścianie, a także wysuwaną szczelinówką i nasadką z włosiem. Odkurzacz daje możliwość sprzątania na mokro i sucho. Odkurzacz akumulatorowy napięcie baterii: 4,8 V pojemnik na kurz: 0.5 l świetlny wskaźnik ładowania technologiczne Zbieranie kurzuPojemnik typ filtraZmywalny Zabezpieczenia Blokada zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika konstrukcja Miękki uchwyt, przejrzysty pojemnik na kurz, Wysuwana ssawka, 2 kółka Zasilanie typ zasilania Akumulatorowe Czas działania [min]10 Czas ładowania [min]960 Ładowarka Akumulator Li-Ion, Wolnostojąca z możliwością zawieszenia na ścianie Funkcje Komunikacja Wskaźnik niezbędn..

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w prędkim sprzątaniu Ultra Vortex wydajnie eliminuje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i użyteczne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik, a także oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszystkich tkanin Lampa UV-C usuwa alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa produktywność pracy dokument UK Allergy Odkurzacz wspaniały dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technologia cyklonowa Powietrze pozbawione skażeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast charakterystycznego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego efektywnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna skuteczność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dopasowanie jego pracy do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex usuwa aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc oraz powietrza (pochłanianego poprzez urządzenie).

  dzięki temu usuniesz alergeny z użytkowanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez obszerniejszy nacisk na materiał efektywniej wyciąga z niego zanieczyszczenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną wydajnie usunięte z tkanin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przychylne alergikom Ultra Vortex uzyskał dokument Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako sprawnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, że gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, zlikwidujesz alergeny z najbliższego otoczenia....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne żółte. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 bardzo solidny i rozciągliwy - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu pojemność zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny eliminuje kurz i płyny produktywność zapewnia wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V proste, szybkie i sprężyste odkurzanie przewód do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dopełniającą nasadką szczotkową do czyszczenia trudno dostępnych miejsc nietrudne opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra nietrudny w czyszczeniu filtr stały praktyczny uchwyt ścienny z ładowarką w zestawie uchwytu wkręty i kołki do montażu ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg wymiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cm


Bosch BCS611P4

Bosch BCS611P4 Najniższa Cena Online

Bosch BCS611P4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS611P4
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy pionowy Bosch BCS611P4A Nasz najlżejszy odkurzacz wielofunkcyjny pionowy. Z wymienną baterią z niezawodnego systemu elektronarzędzi Bosch Power for ALL linia zielona. NAJWAŻNIEJSZE cechyPojemnik na kurz: rozmiar MPower For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.Czas pracy: do 30 min w trybie normalnymFiltr o długiej żywotnościWskaźnik ładowaniaIlość poziomów mocy: 2Czas ładowania: 4 hNapięcie: 18,0 V Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.Odkurzanie tak łatwe jak tylko się da.

  Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i elektroszczotką 2,3 kg. To powoduje,dzisiaj możesz jeszcze swobodniej odkurzać wszystkie miejsca od podłogi aż po sufit.

  Odkurzanie na wszystkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Nieprzeciętny również w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, również meble tapicerowane, a nawet sufit.

  luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek. Wydajnie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited łatwo też zmienić w ergonomiczne urządzenie, które jest perfekcyjne do odkurzania w samochodzie.

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - produktywne odkurzanie.Zasługujesz na naprawdę korzystną produktywność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w technikę silników bezszczotkowych, która sprawia, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, bezawaryjny i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką AllFloor Power Brush zapewni konkretne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg. Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatorom.Chcesz posprzątać cały dom unikając nieprzewidzianego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci trzeba pokaźniejszej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą skutecznością dzięki odkurzaczom firmy Bosch: Jako projektant i producent wysokowydajnych silników wyprodukowanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, że nasze odkurzacze nie tylko zapewnią słuszne rezultaty sprzątania i łatwość używania, ale także będą służyć przez lata.

  Oryginalny akumulator Bosch o długiej żywotności. Marka Bosch ma ponad 80-letnie doświadczenie w wytwarzaniu odkurzaczy i ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie akumulatorów. Jako pionier w technologii akumulatorów zapewnia jakość, na której zawsze można polegać: dla wspaniałych rezultatów.

  Oryginalny akumulator Bosch zapewnia długą żywotność, długi czas pracy, wysoką efektywność i łatwą obsługę dzięki śladowej wadze. Akumulator Bosch z postępową technologią sprawia, iż sprzątanie domu jest tak wygodne i szybkie, jak to tylko osiągalne.

  Power For All Alliance. Jeden akumulator dla wszelkich maszyn w Twoim w domu. Większość sprzętów wykorzystuje różnorodne typy akumulatorów, co może integrować się z dodatkowymi kosztami stosowania. Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance.

  Oznacza to, iż są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np. Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz wykorzystać jednego akumulatora do prawie wszelkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie oraz wokół niego.

  SPECYFIKACJA technicznASkutecznośćEfektywne odkurzanie: Elektroszczotka AllFloor Power Brush i kompaktowy silnik cyfrowy TurboSpin pozwolą z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnie.Silnik TurboSpin: wyprodukowany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.Czas pracy pojedynczego akumulatora 2.5 Ah:Do 30 min w trybie Normalnym bez elektroszczotkiDo 25 min w trybie Normalnym z elektroszczotkąDo 8 min w trybie Turbo z elektroszczotką HigienaFiltr o długiej żywotności: filtr rodzaju Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz i brak konieczności mycia filtra.Pojemnik na kurz: rozmiar M.KomfortNajbardziej kompaktowy: luźne odkurzanie przy drobnym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji.Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie.Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – poł

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne pojemność do 1.0 litra. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6150

Philips FC 6150 Najniższa Cena Online

Philips FC 6150 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6150
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC6150/01 Odkurzacz ręczny Philips przyspiesza i ułatwia codzienne odkurzanie. Jest zaopatrzony w akumulatory, co zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Załączone akcesoria zezwalają na odkurzanie delikatnych powierzchni i trudno dostępnych zakamarków. Usuwa widoczny kurz i brud. 2-stopniowy system filtracji usprawnia odkurzanie -2 akcesoria -3,6 V -Biały 2-stopniowy system filtracji zapewniający słuszne efekty odkurzania Dwustopniowy system filtracji uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi wyłapuje jego mniejsze cząsteczki. Bateria Ni-Mh do codziennego użytkowania wykorzystane w odkurzaczu ręcznym baterie Ni-MH bezawaryjną pracę w dłuższej perspektywie w przeciwieństwie do innych wariantów baterii, w których występuje tzw. Efekt pamięci.. Bezprzewodowe działanie gwarantuje pełną swobodę ruchu Dzięki akumulatorom można odkurzać w dowolnym miejscu bez konieczności podłączania urządzenia do gniazdka elektrycznego. Nietrudne opróżnianie pojemnika na kurz System prostego wyjmowania pojemnika na kurz sprawia,likwidowanie nieczystości jest higieniczne, prędkie i proste. Funkcjonalny zarys uchwytu usprawnia trzymanie Odkurzacz ręczny producenta Philips ma zaokrąglony uchwyt, który nieskomplikowane i wygodne trzymanie pracującego urządzenia. Szczelinówka i szczotki pozwalają dotrzeć w każde miejsce Dzięki szczelinówce i szczotkom można odkurzyć wszystkie zakamarki. Miękka szczotka jest asygnowana do finezyjnych powierzchni, a szczelinówka umożliwia odkurzanie w trudno dostępnych miejscach. Komora pojemnika na kurz pozwala na wielokrotne odkurzanie innowacyjny pojemnik na kurz jest na tyle pojemny, iż można go używać wielokrotnie bez konieczności opróżniania. Znikoma waga gwarantuje maksymalny komfort stosowania śladowa waga zapewnia maksymalny komfort użytkowania i ogranicza wysiłek podczas odkurzania....


Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny pojemność do 0.5 litra opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami pojemność do 0.5 litra,
 • odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra, odkurzacz ręczny pojemność do 0.5 litra cena, opinie o odkurzaczach ręcznych pojemność do 0.5 litra, ranking małych odkurzaczy ręcznych pojemność do 0.5 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *