Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny pojemność do 0.5 litra. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych pojemność do 0.5 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami pojemność do 0.5 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w prędkim sprzątaniu Ultra Vortex wydajnie eliminuje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i użyteczne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik, a także oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszystkich tkanin Lampa UV-C usuwa alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa produktywność pracy dokument UK Allergy Odkurzacz wspaniały dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technologia cyklonowa Powietrze pozbawione skażeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast charakterystycznego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego efektywnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,zanieczyszczenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna skuteczność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dopasowanie jego pracy do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex usuwa aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc oraz powietrza (pochłanianego poprzez urządzenie).

  dzięki temu usuniesz alergeny z użytkowanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez obszerniejszy nacisk na materiał efektywniej wyciąga z niego zanieczyszczenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną wydajnie usunięte z tkanin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przychylne alergikom Ultra Vortex uzyskał dokument Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako sprawnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, że gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, zlikwidujesz alergeny z najbliższego otoczenia....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Sthor. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker NVB12AVAXJ

Black&Decker NVB12AVAXJ Najniższa Cena Online

Black&Decker NVB12AVAXJ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker NVB12AVAXJ
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Uniwersalny, prosty w obsłudze i wydajny w działaniu odkurzacz samochodowy. Odkurzacz zasilany prądem 12V, podłączany do gniazda zapalniczki, a 5 metrowy kabel zasilający zezwala na odkurzenie wszelkich przestrzeni samochodu, w tym bagażnika. Poręcznie zaprojektowany zagwarantuje komfortowe użytkowanie....

Hoover SJ4000DWB6 011

Hoover SJ4000DWB6 011 Najniższa Cena Online

Hoover SJ4000DWB6 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover SJ4000DWB6 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 JIVE.SZCZOTKA DO KURZU Jive to podręczny odkurzacz wolnostojący dzięki pomysłowej konstrukcji szczelinówki. Ciekawe wzornictwo i wyszukane srebrne wykończenie sprawia, że odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 doskonale komponuje się w każdej kuchni.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i wydajnie wyczyścić choćby najbardziej delikatne powierzchnie bez ich zarysowania. SZCZELINÓWKA Zintegrowana szczelinówka nieprzeciętnie czyści trudno dostępne miejsca jak załamania czy rogi.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i sprawnie wyczyścić choćby najbardziej delikatne powierzchnie bez ich zarysowanie. Podłącz odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 do zasilacza samochodowego i sprzątaj jak długo chcesz.

  komfortowe i poręczne.


Philips FC 6150

Philips FC 6150 Najniższa Cena Online

Philips FC 6150 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6150
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC6150/01 Odkurzacz ręczny Philips przyspiesza i ułatwia codzienne odkurzanie. Jest zaopatrzony w akumulatory, co zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Załączone akcesoria zezwalają na odkurzanie delikatnych powierzchni i trudno dostępnych zakamarków. Usuwa widoczny kurz i brud. 2-stopniowy system filtracji usprawnia odkurzanie -2 akcesoria -3,6 V -Biały 2-stopniowy system filtracji zapewniający słuszne efekty odkurzania Dwustopniowy system filtracji uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi wyłapuje jego mniejsze cząsteczki. Bateria Ni-Mh do codziennego użytkowania wykorzystane w odkurzaczu ręcznym baterie Ni-MH bezawaryjną pracę w dłuższej perspektywie w przeciwieństwie do innych wariantów baterii, w których występuje tzw. Efekt pamięci.. Bezprzewodowe działanie gwarantuje pełną swobodę ruchu Dzięki akumulatorom można odkurzać w dowolnym miejscu bez konieczności podłączania urządzenia do gniazdka elektrycznego. Nietrudne opróżnianie pojemnika na kurz System prostego wyjmowania pojemnika na kurz sprawia,likwidowanie nieczystości jest higieniczne, prędkie i proste. Funkcjonalny zarys uchwytu usprawnia trzymanie Odkurzacz ręczny producenta Philips ma zaokrąglony uchwyt, który nieskomplikowane i wygodne trzymanie pracującego urządzenia. Szczelinówka i szczotki pozwalają dotrzeć w każde miejsce Dzięki szczelinówce i szczotkom można odkurzyć wszystkie zakamarki. Miękka szczotka jest asygnowana do finezyjnych powierzchni, a szczelinówka umożliwia odkurzanie w trudno dostępnych miejscach. Komora pojemnika na kurz pozwala na wielokrotne odkurzanie innowacyjny pojemnik na kurz jest na tyle pojemny, iż można go używać wielokrotnie bez konieczności opróżniania. Znikoma waga gwarantuje maksymalny komfort stosowania śladowa waga zapewnia maksymalny komfort użytkowania i ogranicza wysiłek podczas odkurzania....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne szare. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 bardzo solidny i rozciągliwy - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu pojemność zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny eliminuje kurz i płyny produktywność zapewnia wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V proste, szybkie i sprężyste odkurzanie przewód do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dopełniającą nasadką szczotkową do czyszczenia trudno dostępnych miejsc nietrudne opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra nietrudny w czyszczeniu filtr stały praktyczny uchwyt ścienny z ładowarką w zestawie uchwytu wkręty i kołki do montażu ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg wymiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cm


Bosch EaSyVaC 12

Bosch EaSyVaC 12 Najniższa Cena Online

Bosch EaSyVaC 12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch EaSyVaC 12
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0;Długość kabla:0;Dominujący barwa:zielony;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji towaru;barwa:zielono-czarny;Maksymalny czas pracy:22 minuty;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:0;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:12 V;objętość worka/pojemnika:0,38 litra;Poziom głośności:0;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;wariant worka:pojemnik;typ filtra:fałdowany;wariant odkurzacza:ręczny;Waga:0 kg;Wariantowanie linia:Univac 18V;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;rozmiary - głębokość:0;rozmiary - szerokość:0;rozmiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka;Rury w wyposażeniu:2 rury;Szczotki, ssawki, dysze:dysza do podłóg, dysza spoin, dysza szczotkowa;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Shark. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy marki ARIETE o objętości akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych skażeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz zaopatrzony w zmywalny filtr. Pojemność zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz wyekwipowany we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, posiada blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz genialnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  niezwykle prosta obsługa i wysoka wydajność luźną pracę i łatwość w dotarciu nawet trudno dostępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swoim domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....


Shark WV200EU

Shark WV200EU Najniższa Cena Online

Shark WV200EU - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Shark
 • Pełna nazwa odkurzacza: Shark WV200EU
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:2,3 godziny;Długość przewodu:0;Dominujący odcień:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-szary;Maksymalny czas pracy:8 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:0;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0;pojemność worka/pojemnika:0,1 litra;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;wariant worka:pojemnik;wariant odkurzacza:ręczny;Waga:0,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;rozmiary - głębokość:0;wymiary - szerokość:0;wymiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, stacja dokująca z ładowarką;Szczotki, ssawki, dysze:szczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie...


Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny pojemność do 0.5 litra opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami pojemność do 0.5 litra,
 • odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra, odkurzacz ręczny pojemność do 0.5 litra cena, opinie o odkurzaczach ręcznych pojemność do 0.5 litra, ranking małych odkurzaczy ręcznych pojemność do 0.5 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.