Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych Blaupunkt,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne Blaupunkt. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801 Najniższa Cena Online

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Blaupunkt VCP 801 wygodne sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno dostępnych miejsc realne jest dzięki lekkim i poręcznym odkurzaczom ręcznym.

  polecane są one z zasady osobom, które lubią na bieżąco sprzątać niewielkie zabrudzenia na fotelach, kanapach albo w samochodzie. NAJWAŻNIEJSZE właściwości użyteczny i lekki Stojak ze stacją ładującą skuteczny silnik BLDC, 14,8 V Moc silnika: 150 W Maksymalne podciśnienie: 14kPa Czas pracy: do 20 minut Czas ładowania: 2,5 godziny Cicha praca, poniżej 60 dB Filtr: HEPA objętość zbiornika na kurz: 0,3 l zestaw posiada: odkurzacz, stacja ładująca, ssawka szczelinowa 2 w 1, rura, ssawko-szczotka do podłogi rozmiary: 42,5 x 7,5 x 7,5 cm Waga: 1,05 kg skuteczne działanie i sprawność Ofertowany poprzez markę Blaupunkt odkurzacz ręczny VCP801 to połączenie mocnego silnika BLDC gwarantującego skuteczne działanie i sprawność 150 W i filtra Hepa.

  pojemność zbiornika na kurz to 0,3 l i czas pracy urządzenia wynoszący 20 minut, pozwoli na szybkie uprzątnięcie okruszków przed przyjściem gości. Dzięki cichej pracy VCP801 poniżej 60 dB użytkownik ma także możliwość wykonać tę czynność, gdy obok śpi dziecko albo inny domownik.

  Czas ładowania modelu VCP801 wynosi ok. 2,5 h i odbywa się przez umieszczenie urządzenia na stojaku ze stacją dokującą. Lekki i ergonomiczny Model VCP801 jest szczególnie lekki (1,05 kg) i poręczny, co zapewnia, że ręka nie męczy się w trakcie sprzątania, a sama czynność nie sprawia kłopotu i jest przyjemna.

  dołączone do zestawu akcesoria tj. Ssawka szczelinowa 2 w 1 i ssawko-szczotka do podłogi, dopełniają komfortu obsługi.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Girmi. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Blaupunkt VCH201 800W 1,5l Odkurzacz to obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania, domu albo biura, w którym chcemy zachować w porządek i czystość. Żeby spełniać swoją rolę musi jednak znamionować się wygodą wykorzystywania, konserwacji, a także perfekcyjnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie na ogół zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Potrójny system oczyszczania Lekki i przenośny Filtr HEPA konkretny silnik, maks: 800 W objętość: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Akcesoria: ssawko-szczotka do podłogi, ssawka 2w1, turboszczotka wymiary: 24 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Funkcjonalność Ręczny, pionowy odkurzacz 2 w 1 VCH201 marki BLAUPUNKT spełnia te wszystkie oczekiwania.

  wydajny silnik 800 W pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do efektywnego zbierania skażeń. Wysoką sprawność tego modelu akcentuje zastosowanie najszczególniej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA i potrójnego systemu przefiltrowania.

  Użytkownik ma dzięki czemu pewność, iż kurz, bakterie albo komórki grzybów zostaną zatrzymane. Zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, nieskomplikowanym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o obszerności 1,5 l.

  swobodne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety tego modelu. 4,8-metrowy kabel umożliwia odkurzanie choćby trudno dostępnych miejsc ponadto zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca niż konwencjonalne odkurzacze.

  Niska pełna waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu wykorzystywania. Model VCH201 posiada w zestawie stanowczo konieczne akcesoria tj. Ssawko-szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem oraz turbo-szczotkę.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne srebrne. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201

Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny VCP301

  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny VCP301 producenta Blaupunkt zasadniczo ułatwia szybkie porządki. Okazuje się pomocny za każdym razem wtedy, kiedy chcemy sprzątnąć rozsypaną kawę, pozbierać okruchy ze stołu kuchennego albo zebrać naniesiony piasek przy wycieraczce, bez konieczności wyjmowania standardowego odkurzacza. Jest też niezastąpiony w sprzątaniu samochodu. Pozwala on także dotrzeć w trudno przystępne miejsca zarówno w mieszkaniu, biurze, jak i w aucie.

  znikomy, poręczny i lekki (0,7 kg) model VCP301 działa 12 minut po pełnym 4-godzinnym naładowaniu. Dzięki możliwości ładowania urządzenia poprzez gniazdo USB, możemy ten odkurzacz wziąć ze sobą wszędzie i ładować przy pomocy dowolnej ładowarki USB. Urządzenie może nam się przydać pod namiotem, czy też w przyczepie campingowej w trakcie podróży.

  Moc silnika 60 W i wydajny silnik DC 7,2 V gwarantuje, że model VCP301 upora się z rutynowymi zadaniami. Nieskomplikowany do wyjęcia i opróżnienia zbiornik na kurz o pojemności 0,2 l dopełnia komfortu obsługi.Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne Blaupunkt cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami Blaupunkt,
 • odkurzacze ręczne Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne Blaupunkt, odkurzacz ręczny Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach ręcznych Blaupunkt, ranking małych odkurzaczy ręcznych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *