Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe ze zbiornikiem do 20 litrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz przemysłowy ze zbiornikiem do 20 litrów. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych ze zbiornikiem do 20 litrów,
 • TOP5 często wybieranych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe ze zbiornikiem do 20 litrów. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami ze zbiornikiem do 20 litrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686)

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686) Najniższa Cena Online

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686)
 • Ilość ofert: 44
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz uniwersalny WD 3 PKompaktowy, ergonomiczny odkurzacz na każdą kieszeń. Asygnowany jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń, a także niewielkich ilości wody. Posiada gniazdo do przyłączania elektronarzędzi.wspaniale spełni oczekiwania w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie.

  Jego zaletą są kompaktowe wymiary, nieduży ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna wartość w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu zezwala na likwidowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma zapotrzebowania zasysania ich do zbiornika.

  Zaczep na zderzaku zezwala na prędkie i komfortowe odstawienie ssawki w trakcie krótkich przerw w pracy. Filtry kartridżowy dopasowany jest do pracy na mokro i sucho. W tym modelu gniazdo do elektronarzędzi pozwala na podłączenie elektronarzędzi do odkurzacza i odsysanie zabrudzeń powstających podczas pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach.

  W standardzie 17 litrowy zbiornik na skażenia wykonany z tworzywa sztucznego i wąż ssący o długości 2 m.bezawaryjny filtr kartridżowyPraca na sucho i na mokro bez zapotrzebowania zamiany filtra.Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssącaDo usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda podczas odkurzania.Demontowalny uchwytMożliwość podłączenia zróżnicowanych ssawek bezpośrednio do węża ssącego.

  Łatwe odkurzanie nawet w trudno przystępnych miejscach.Aktywne gniazdo do podłączania elektronarzędzi Odsysanie zabrudzeń powstających podczas pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach. Włączenie/wyłączenie elektronarzędzia sprawia włączenie/wyłączenie odkurzacza.

  użyteczna funkcja wydmuchu ergonomiczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika. Bezproblemowe eliminowanie żwiru. Praktyczna pozycja parkingŁatwe i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy.praktyczny uchwyt na przewód zasilającyAkcesoria i wąż ssący i kabel zasilający dzięki poręcznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza.System zamykania "Pull & Push"Proste otwieranie i zamykanie zbiornika na skażenia.ergonomicznie ukształtowany uchwytOdkurzacz prosty i komfortowy w transporcie.Kompaktowy design wygodny i wszechstronny w zaimplementowaniu.

  Dzięki kompaktowym rozmiarom nie zabiera miejsca podczas przechowywania. Funkcje specjalne: Funkcja wydmuchu Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu Gniazdo do przyłączania elektronarzędzi System samoczynnego włączania / wyłączania Listwa odbojowa Akcesoria w komplecie: Wąż ssący, 2 m, 35 mm Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm Ssawka uniwersalna, Clips Filtr kartridżowy, standard Ssawka szczelinowa Papierowa torebka filtracyjna rozmiary: 388 × 340 × 502 mmPozostałe właściwości:...


Stanley sxvc20pte (8016287516938)

Stanley sxvc20pte (8016287516938) Najniższa Cena Online

Stanley sxvc20pte (8016287516938) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Stanley
 • Pełna nazwa odkurzacza: Stanley sxvc20pte (8016287516938)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz przemysłowy STANLEY to sprzęt potężnej i sprawdzonej na całym świecie firmy specjalizującej się w wytwarzaniu narzędzi, a także elektonarzędzi model ze wzmocnioną konstrukcją silnika Enduro TURBO POWER postępowy i potężny odkurzacz z gniazdem do elektronarzędzi z bogatym zestawem nadaje się do prac z gipsem Specyfikacja: Nazwa: SXVC20PTE firma: Stanley, polska dystrybucja wymiar zbiornika: 340x440 mm Ciśnienie ssące: 17kPa Długość kabla: 5m Póbór prądu - moc znamionowa: 1200W Moc jako ekwiwalent wydajności: 1680W gniazdo do elektronarzędzi: tak,2000w Długość węża ssącego: 2,2 m Rura ssąca: tak / 3szt objętość zbiornika: 20l Materiał pokrywy: tworzywo Atest bezpieczeństwa: VDE Napięcie znamionowe: 230V Poziom natężenia dźwięku: do 73,6 dB Praca sucho / mokro: tak / tak Filtr: tak / HEPA Worki w zestawie: tak elementy zestawu: 1.

  Odkurzacz stanley 2. Wąż ssący 2,2m 3. Rury przedłużeniowe metalowe 2szt 4. Ssawka do tapicerki 5. Ssawka szczelinowa 6. Ssawka do powierzchni magazynowych 7. Ssawka do powierzchni domowych 8. Filtr hepa zmywalny 9.

  worek fizelinowy wielokrotnego wykorzystywania alan 15l 10. Turboszczotka kanwod Odkurzacz ma filtr HEPA - wysokosprawny filtr powietrza służący do dezynfekcji powietrza. Filtry HEPA użytkowane są w lożach, boksach, skrzynkach albo pomieszczeniach do pracy w środowisku jałowym.

  Są wytwarzane ze szkła spiekanego, gwarantują filtrację powietrza przez pory wielkości 0,3 µm. Zatrzymują większość (co najmniej 99,97%) zanieczyszczeń mechanicznych, większych niżeli 0,3 µm, a także: komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii i większość wirusów.

  Filtry tego typu używane są m.in. W odkurzaczach. STANLEY TO genialnE URZĄDZENIE, KTÓRE SPROSTA TWOIM OCZEKIWANIOM! zastosowanie: Domy/mieszkania marki budowlane Warsztaty Hale produkcyjne Remonty Magazyny Tarasy Podjazdy Samochody Piwnice Odsysanie niewielkich ilości wody Odkurzacz dedykowany do pracy na mokro i na sucho.

  technologia zastosowana w odkurzaczu pozwala na wyjątkowo wysoki wydatek powietrza. Odkurzacz przemysłowy wyekwipowany został w produktywny silnik 1200 W, którego ekwiwalent sprawności dzięki zawartej w zestawie turboszczotce powiększa się o 50% i wynosi 1680W.

  Dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa stosowania odkurzacz wyekwipowany jest w filtr HEPA. Komfort użytkowania: solidna budowa trwałe materiały, z których wytwarzane jest urządzenie spora rączką umożliwia przenoszenie urządzenia wąż ssący filtr hepa wydajny silnik elektryczny, który radzi sobie ze wszystkimi rodzajami skażeń SYSTEM FILTRACJI HEPA zezwala na DŁUGĄ ŻYWOTNOŚĆ ZMYWALNEGO FILTRA Zmywalny filtr HEPA: Turbina odkurzacza zamknięta w czaszy urządzenia chroniona jest zmywalnym, niepodatnym na uszkodzenia filtrem HEPA.

  Po zakończonej pracy z urządzeniem starczy umyć filtr pod bieżącą wodą i z...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe piorące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Karcher odkurzacz uniwersalny wd 4 car 1.348-116.0 darmowa dostawa do 400 salonów !!

Karcher odkurzacz uniwersalny wd 4 car 1.348-116.0 darmowa dostawa do 400 salonów !! Najniższa Cena Online

Karcher odkurzacz uniwersalny wd 4 car 1.348-116.0 darmowa dostawa do 400 salonów !! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher odkurzacz uniwersalny wd 4 car 1.348-116.0 darmowa dostawa do 400 salonów !!
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  konkretny i trwały odkurzacz klasy przeciętnej wyposażony w płaski filtr falisty, który umożliwia zbieranie suchych i wilgotnych i wody. Bogate wyposażenie typowe zapewnia wielki zakres zastosowań w domu i w jego otoczeniu.

  Płaski filtry falisty jest mocowany w specjalnej kasecie. Jest to progresywna i opatentowana przez Kärcher technologia prędkiego i przystępnego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem: starczy wysunąć kasetę z filtrem, wyjąć ją – i gotowe!

  Po wysunięciu kasety pył z filtra nie opada na podłogę, lecz zatrzymuje się w kasecie. Zaczep na zderzaku umożliwia szybkie i komfortowe odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. W standardzie 20 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wytworzony z tworzywa nienaturalnego, wąż ssący o długości 2,2 m.

  Ssawki, rury i wąż ssący, dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza. Cechy I atuty postępowa, zastrzeżona technika szybkiego wyjmowania filtra innowacyjna, opatentowana technologia szybkiego i przystępnego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem.

  Praca na sucho i na mokro bez potrzeby zamiany filtra. Akcesoria do czyszczenia wnętrza samochodu znakomicie rezultaty odkurzania wrażliwych powierzchni, wąskich szczelin i wielkich powierzchni. Stosowne usuwanie odpornych skażeń.

  Maksymalna wygoda w trakcie odkurzania. Demontowalny uchwyt Możliwość podłączenia rozmaitych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Nietrudne odkurzanie choćby w trudno dostępnych miejscach. Użyteczna pozycja parking nieskomplikowane i komfortowe przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy.

  ergonomiczny uchwyt na przewód zasilający. Akcesoria, a także wąż ssący i kabel zasilający dzięki poręcznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt zezwala na komfortowy transport urządzenia.

  Wyposażenie Wąż ssący, 2.2 m, 35 mm Demontowalny uchwyt Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm Ssawka uniwersalna, Clips with 2 rubber and 2 brush inserts Płaski filtr falisty, nietrudna do do wysunięcia kaseta z filtrem Ssawka szczelinowa Fizelinowa torebka filtracyjna, 1 szt.

  Pozycja parking Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu Listwa odbojowa Pokrętło obsługowe (ON/OFF) Przechowywanie węża i akcesoriów na obudowie Długa ssawka szczelinowa Ssawka samochodowa


CV 60/2 RS (4039784624481)

CV 60/2 RS (4039784624481) Najniższa Cena Online

CV 60/2 RS (4039784624481) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: CV 60/2 RS (4039784624481)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Urządzenie kompaktowe z niedużym promieniem skrętu. Nadzwyczajny do odzieżowych wykładzin podłogowych i twardych powierzchni. Z przeciwbieżnymi walcami szczotki.

  Urządzenie polecane do podłóg twardych i wykładzin włókienniczych. W wyposażeniu rozciągliwy wąż ssący z wymienną rurą ssącą.

  Akumulator i zintegrowana ładowarka w zakresie dostawy. Ładowanie akumulatora w środku urządzenia.

  parametry i zalety

  System przeciwbieżnych walców szczotki

  Na twardych i odzieżowych wykładzinach podłogowych – bez zmiany szczotki. Walce dopasowują się do odkreślonej wykładziny podłogowej.

  Rura ssąca z szczególnie długim wężem

  Rura ssąca umożliwia komfortowe sprzątanie schodów i różnych trudno dostępnych miejsc. Rura może być przedłużona, jeśli jest to potrzebne

  Pełne otwarcie pokrywy urządzenia

  Łatwa zamiana baterii i worka filtracyjnego. Łatwość serwisowania.

  Płaska kompozycja

  świetna manewrowość

  nadaje się do każdej windy – upraszcza sprzątanie budynków wielokondygnacyjnych


  Moc silnika szczotek - 373 W,

  Szerokość robocza - 610 mm,


  Wyposażenie charakterystyczneOdkurzacz Karcher T 17/1

Odkurzacz Karcher T 17/1 Najniższa Cena Online

Odkurzacz Karcher T 17/1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Karcher T 17/1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  T 17/1 to nad wyraz wytrzymały, produktywny, cichy profesjonalny odkurzacz na sucho dla kontraktowych firm sprzątających, a także administratorów do odkurzania “na sucho” wykładzin konfekcyjnych w hotelach, restauracjach, biurach, butikach, szpitalach, jak też w domach prywatnych. Odkurzacz charakteryzuje się trwałą konstrukcją wytrzymałą na mechaniczne uszkodzenia, wysoką mobilnością i wygodną obsługą. System Clip ułatwia łączenie i zamianę węży ssących i kolanek. Odkurzacz nieprzeciętnie sprawdza się w branży hotelarskiej, restauracyjnej, agroturystyce, handlu i pomieszczeniach biurowych. Pokaźny włącznik umożliwia obsługę urządzenia przy pomocy stopy bez potrzeby schylania się. Zmywalny, nylonowy filtr koszykowy produktywnie broni turbinę odkurzacza. Fizelinowe trójwarstwowe torebki filtracyjne o obfitej wytrzymałości na rozerwanie cechują się perfekcyjną absorbcją pyłu. Ponadto odkurzacz można wyposażyć w węglowy filtr powietrza wylotowego albo w kasetowy filtr HEPA (H 12), sprawnie zatrzymujący wszelkie alergeny i większość bakterii. Dzięki cichej pracy (61 dB) odkurzacz wspaniale sprawdza się w miejscach, gdzie hałas jest wyjątkowo niepożądany, np. W hotelach i biurach. Przyłącze do elektroszczotki ESB pozwala na podłączenie elektroszczotki ESB 28 do odkurzacza w celu dogłębnego czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych (ESB 28 zaczesuje runo w jedną stronę, co nadaje mu świeży wygląd). Zbiornik odkurzacza ma pojemność 17 litrów.

  właściwości i mocne strony


  obfity, żółty włącznik można wygodnie obsługiwać przy pomocy stopy
  Bez potrzeby schylania się.

  Filtr koszykowy
  Zmywalny, nylonowy filtr koszykowy sprawnie chroni turbinę odkurzacza.

  Miejsce na przewód na obudowie odkurzacza
  12 m przewód zasilający może być przechowywany na obudowie urządzenia.

  pokaźna objętość zbiornika
  Zbiornik o wielkiej pojemności umożliwiający dłuższą pracę bez przerw.

  Gniazdo do podłączania szczotki elektrycznej ESB 28
  Dogłębnie czyści wykładziny i dywany o długim runie rozczesując włókna i nadając im świeży wygląd.


  Wyposażenie typowe


Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Graphite. Ranking TOP10 modeli

NT 20/1 Ap profesjonalny odkurzacz Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR

NT 20/1 Ap profesjonalny odkurzacz Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR Najniższa Cena Online

NT 20/1 Ap profesjonalny odkurzacz Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: NT 20/1 Ap profesjonalny odkurzacz Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz NT 20/1 ap Karcher - ze typowym wyposażeniem i na dodatek:


  worki flizelinowe - worki filtracyjne. Pył klasy M. Oporne na rozdarcie. (5 szt.)

  wkład filtra - papierowy, aprobata BIA-C dla pyłu klasy M.

  ssawka pędzlowa - wykonana z tworzywa sztucznego ssawka szczotkowa z naturalnego włosia (70 x 45 mm). Obrotowa głowica szczotkowa. Średnica znamionowa 35.

  ssawka szczotkowa - stworzona z tworzywa sztucznego, z twardym, przeźroczystym włosiem 120 x 45 mm, średnica 35 mm.

  ssawka samochodowa - wyprodukowana z tworzywa nienaturalnego o średnicy znamionowej 35, długości 90 mm.

  kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

  NT 20/1 Ap to solidny i wytrzymały odkurzacz do korzystania fachowego. Istotnie sugerowany rzemieślnikom, mechanikom i osobom, które z racji wykonywanej pracy często się przemieszczają.

  Odkurzacz ma półautomatyczny systemem oczyszczania filtra. Z generowanym hałasem na poziomie 66 db(A) jest jeszcze szczególnie cichy. Nieprzerwaną siłę ssącą gwarantuje płaski filtr falisty.

  W wyposażeniu 2,5 m wąż ssący, rury ssące 2x50 cm, dysza podłogowa 300 mm (do odkurzania na mokro i sucho), torebka filtracyjna, a także ssawka szczelinowa.

  Kompaktowe wymiary

  ergonomiczny uchwyt i nieznaczne rozmiary usprawniają transport i przechowywanie odkurzacza.

  Wytrzymała budowa

  Wytrzymałe części wydłużają okresy międzyserwisowe.


  Wyjmowana kaseta filtra

  Łatwy, bezpyłowy demontaż filtra.

  kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

  i filmy pokazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne części na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego artykułu.


ODKURZACZ KARCHER MV4 1.348-111.0/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł

ODKURZACZ KARCHER MV4 1.348-111.0/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł Najniższa Cena Online

ODKURZACZ KARCHER MV4 1.348-111.0/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: ODKURZACZ KARCHER MV4 1.348-111.0/ DARMOWY TRANSPORT DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 zł
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   ⭐ODKURZACZ UNIWERSALNY KARCHER WD4! ✅TOTALNY HIT WŚRÓD ODKURZACZY! ⭐dane technologiczne Właściwa moc ssania* (Air Watt) 220 Zużycie energii (W) 1000 pojemność zbiornika (l) 20 Materiał wykonania zbiornika części z tworzywa nienaturalnego przewód zasilający (m) 5 Średnica wyposażenia (mm) 35 Natężenie (V/Hz) 220 - 240 / 50 - 60 Waga bez akcesoriów (kg) 7,1 Waga z opakowaniem (kg) 10,4 wymiary (dł.

  x szer. X wys.) (mm) 384 x 365 x 526 ⭐Wyposażenie Wąż ssący, 2.2 m Demontowalny uchwyt Rury ssące - 2 szt., 0.5 m, 35 mm, Ssawka uniwersalna, Ssawka szczelinowa Fizelinowa torebka filtracyjna - 1 szt. Płaski filtr falisty - nietrudna do wysunięcia kaseta z filtrem Pokrętło obsługowe (ON/OFF) Półka na nieduże przedmioty Hak na przewód zasilający Pozycja parking Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu Listwa odbojowa ⭐nowoczesnA BUDOWA Odkurzacz marki Karcher jest wyjątkowo przemyślany w swej budowie!

  ⭐SZEREG ZABEZPIECZEŃ NA MIARĘ XXI WIEKU! ✅Urządzenie posiada pozycje parking! Jest to bezpieczna pozycja do przechowywania akcesoriów żeby zapobiec zniszczeniu czy zagubieniu! ✅Zaoszczędzisz przy tym na ewentualnym serwisowaniu bądź kupowaniu nowych!

  Możesz skorzystać z niej także w trakcie pracy a wszystkie elementy masz pod ręką! ⭐KOMPAKTOWE KSZTAŁTY! ✅Odkurzacz ma kompaktowe kształtu dzięki którym jest nieskomplikowany w transporcie czy używaniu!

  Możesz mieć go zawsze pod ręką! Jak na tak śladowe urządzenie szczególnie długi szereg zastosowań! ✅Możesz użyć go w trakcie remontów czy do zwyczajnego utrzymania porządku w domu. Urządzenie zbiera także śladowe ilości wody!

  ⭐DEMONTOWALNY UCHWYT Możliwość podłączenia przeróżnych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Proste odkurzanie choćby w trudno przystępnych miejscach. Nie trać czasu, odkurzaczem WD3 odkurzysz wszystko i w każdym miejscu choćby trudno dostępnych zakamarkach!

  ✅UCHWYT NA przewód ZASILAJĄCY! Akcesoria, a także wąż ssący i przewód zasilający dzięki poręcznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza. Jeśli chodzi o kabel zasilający, przechowując go na odpowiednim uchwycie unikniesz poplątania i zaoszczędzisz nerwy na ewentualne rozplątywanie go aby móc normalnie pracować!

  ✅ERGONOMIA TO PODSTAWA! Odkurzacz funkcjonalny uchwyt który doskonale dopasowuje się do rąk! ✅pozwala na komfortowy transport urądzenia, zapewniając przy tym komfort i bezpieczeństwo. ⭐SYSTEM "Pull & Push" Jest to zastrzeżony przez producenta Karcher system dzięki któremu otwieranie i zamykanie zbiornika na zanieczyszczenia następuje w sposób bardzo prosty!

  Nie musisz się męczyć ani czytać zbędnej w tym monecie instrukcji obsługi! ✅postępowE AKCESORIA Odkurzacz posiada nowo opracowaną ssawkę i rurę ssącą...


Odkurzacz do popiołu Karcher AD 4 (1.629-731.0)

Odkurzacz do popiołu Karcher AD 4 (1.629-731.0) Najniższa Cena Online

Odkurzacz do popiołu Karcher AD 4 (1.629-731.0) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz do popiołu Karcher AD 4 (1.629-731.0)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz kominkowy AD 4 Premium

  Odkurzacz kominkowy, ktory ekspresowo i skutecznie likwiduje zimny popiół. Wyposażony w progresywną technologię filtracji z oddzielnym filtrem wielkich zanieczyszczeń i płaskim filtrem falistym.

  likwidowanie popiołu z kominków, pieców oraz grillów potrafi przysporzyć wielu problemów. Efekty sprzątania przeważnie nie są zadowalające, gdyż unoszący się przy tym pył osiada na wszystkim dookoła. Kärcher perfekcyjne rozwiązanie tego problemu - odkurzacz kominkowy, który momentalnie i produktywnie eliminuje zimny popiół. Progresywna technologia filtracji z osobnym filtrem pokaźnych skażeń i płaskim filtrem falistym gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i stale wysoką siłę ssania. Model AD 4 Premium w połączeniu ze ssawką podłogową, może rownież być użytkowany jako wysokiej klasy odkurzacz na sucho.

  System oczyszczania filtra ReBoost

  System oczyszczania filtra aktywowany przyciskiem na głowicy. Wysoka siła ssania. Możliwość odkurzania pokaźnej ilości skażeń.

  1-częściowy system przefiltrowujący
  Składa się z filtrów: płaskiego falistego, metalowego i do większych skażeń. Model AD 4 Premium ponadto ma osobny filtr wylotowy. Nietrudny demontaż filtra bez kontaktu z brudem.

  Żaroodporny materiał, metalowy zbiornik i wąż ssący
  Maksymalne bezpieczeństwo odkurzania.

  Akcesoria tradycyjne odkurzanie

  • pasuje do odkurzania podłóg twardych.
  • najróżniejsze możliwości zastosowań.

  Zagięta końcówka węża ssącego
  Do odkurzania trudno przystępnych miejsc w kominku.

  1,7 m wąż ssący wyprodukowany z metalu, powlekany

  • Bezpieczna praca.
  • rozciągliwy w użyciach.

  System zamykania "Pull & Push"
  Łatwe opróżnianie zbiornika.

  użyteczny uchwyt na zbiorniku

  • wygodne opróżnianie zbiornika.
  • Brak kontaktu z brudem.

  Przechowywanie akcesoriów ma odkurzaczu

  • Bezpieczne i komfortowe przechowywanie akcesoriów i kabla zasilającego.
  • Miejsce na odkładanie rur ssących i ssawki podłogowej w trakcie przerw w pracy.

  Kółka

  • sporo zastosowań.
  • Łatwy w przemieszczaniu
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Numatic. Ranking TOP10 modeli

MV 3 Premium odkurzacz Karcher ( 1.629-841.0 ), 16298410

MV 3 Premium odkurzacz Karcher ( 1.629-841.0 ), 16298410 Najniższa Cena Online

MV 3 Premium odkurzacz Karcher ( 1.629-841.0 ), 16298410 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: MV 3 Premium odkurzacz Karcher ( 1.629-841.0 ), 16298410
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   ⭐Kompaktowy, poręczny odkurzacz na każdą kieszeń. Dedykowane jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody. ⭐SPECYFIKACJA Producent: Karcher Model: WD3 Premium Wersja: Home Nr katalogowy: 1.629-841.0 ⭐informacje technicznE Właściwa moc ssania* (Air Watt) 200 Zużycie energii (W) 1000 objętość zbiornika (l) 17 Materiał wykonania zbiornika Stal nierdzewna przewód zasilający (m) 4 Średnica wyposażenia (mm) 35 Natężenie (V/Hz) 220 - 240 / 50 - 60 Waga bez akcesoriów (kg) 5,8 Waga z opakowaniem (kg) 8,2 wymiary (dł.

  x szer. X wys.) (mm) 388 x 340 x 525 progresywnA BUDOWA Odkurzacz firmy Karcher jest wyjątkowo przemyślany w swej budowie! posiada funkcję wydmuchu, dzięki której może on działać jak dmuchawa! starczy przepiąć rurę na wylot turbiny i zyskujemy wydmuchiwane powietrze którym możemy sprzątnąć np.

  Liście jesienią! 2 w 1, zaufaj sprawdzonej marce! Ta funkcja przydaję się dodatkowo jeśli nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika! Pomocna jest ponadto w usuwaniu żwiru! ✅SZEREG ZABEZPIECZEŃ NA MIARĘ XXI WIEKU!

  Urządzenie ma pozycje parking! Jest to bezpieczna pozycja do przechowywania akcesoriów by zapobiec zniszczeniu czy zagubieniu! Zaoszczędzisz przy tym na ewentualnym serwisowaniu bądź kupowaniu nowych!

  Możesz skorzystać z niej na dodatek podczas pracy a wszystkie elementy masz pod ręką! ✅KOMPAKTOWE KSZTAŁTY! Odkurzacz ma kompaktowe kształtu dzięki którym jest przystępny w transporcie czy wykorzystywaniu!

  Możesz posiadać go zawsze pod ręką! Jak na tak śladowe urządzenie szczególnie długi szereg zastosowań! Możesz zastosować go podczas remontów czy do zwyczajnego utrzymania porządku w domu. ✅Urządzenie zbiera również niewiele znaczące ilości wody!

  ⭐UCHWYT NA przewód ZASILAJĄCY! Akcesoria, a także wąż ssący i przewód zasilający dzięki ergonomicznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza. Jeśli chodzi o przewód zasilający, przechowując go na odpowiednim uchwycie unikniesz poplątania i zaoszczędzisz nerwy na ewentualne rozplątywanie go żeby móc normalnie pracować!

  ⭐ERGONOMIA TO PODSTAWA! Odkurzacz użyteczny uchwyt który nieprzeciętnie dopasowuje się do rąk! pozwala na komfortowy transport urządzenia, gwarantując przy tym komfort i bezpieczeństwo. ✅DEMONTOWALNY UCHWYT Możliwość podłączenia zróżnicowanych ssawek bezpośrednio do węża ssącego.

  Łatwe odkurzanie nawet w trudno przystępnych miejscach. Nie trać czasu, odkurzaczem WD3 odkurzysz wszystko i w każdym miejscu nawet trudno przystępnych zakamarkach! ⭐WYPOSAŻENIE Wąż ssący, 2 m Demontowalny uchwyt Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm, komponenty z tworzywa nienaturalnego Ssawka uniwersalna, Clips Ssawka szczelinowa Papierowa torebka filtracyjna, 1 szt.

  Funkcja wydmuchu Hak...Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Cenione odkurzacze przemysłowe. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy ze zbiornikiem do 20 litrów opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe ze zbiornikiem do 20 litrów cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami ze zbiornikiem do 20 litrów,
 • odkurzacze przemysłowe ze zbiornikiem do 20 litrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe ze zbiornikiem do 20 litrów, odkurzacz przemysłowy ze zbiornikiem do 20 litrów cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych ze zbiornikiem do 20 litrów, ranking odkurzaczy przemysłowych ze zbiornikiem do 20 litrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.