Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe Ulsonix. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz przemysłowy Ulsonix. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych Ulsonix,
 • TOP5 często wybieranych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe Ulsonix. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami Ulsonix, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

ulsonix Odkurzacz do popiołu - 120 W - bezprzewodowy - SPCC - IPX0 ASHCLEAN 20B_18V - 3 LATA GWARANCJI

ulsonix Odkurzacz do popiołu - 120 W - bezprzewodowy - SPCC - IPX0 ASHCLEAN 20B_18V - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

ulsonix Odkurzacz do popiołu - 120 W - bezprzewodowy - SPCC - IPX0 ASHCLEAN 20B_18V - 3 LATA GWARANCJI - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ulsonix
 • Pełna nazwa odkurzacza: ulsonix Odkurzacz do popiołu - 120 W - bezprzewodowy - SPCC - IPX0 ASHCLEAN 20B_18V - 3 LATA GWARANCJI
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wysokiej jakości bezprzewodowy odkurzacz do popiołu firmy ulsonix pozwoli skutecznie wyczyścić kominek, piec, grill czy miejsce na ognisko z pozostałości po drewnie, węglu lub pellecie. Model ASHCLEAN 20B_18V także do rozpalania ognia.

  wystarczy podłączyć kabel do wydechu urządzenia. Bezprzewodowy odkurzacz do kominków genialnie nadaje się do czyszczenia palenisk, przy których nie ma dostępu do kontaktu. Urządzenie zasilane jest baterią, którą po wyczerpaniu można ponownie naładować.

  ergonomiczna, a zarazem trwała budowa jest lekka i kompaktowa, więc łatwo ją przeniesiesz. Ponadto model ASHCLEAN 20B_18V zaopatrzono w uchwyt transportowy. Z kolei długi i elastyczny wąż pozwala na swobodne manewrowanie w trakcie odkurzania.

  mocną obudowę pokryto czarną farbą gwarantującą ochronę przed korozją. Filtr HEPA ma za zadanie wyłapywanie drobinek pyłu, które mogłyby się wydostać przez wydech odkurzacza do popiołu. W dodatku pojemnik jest zamykany przy pomocy zamka, co zapobiega przypadkowemu wysypaniu zawartości.

  Po jego otwarciu komfortowo opróżnisz skatalogowane nieczystości. Chcesz momentalnie i komfortowo oczyścić kominek albo piec z popiołu? Wybierz odkurzacz bezprzewodowy marki ulsonix, a zapomnisz o uciążliwym ręcznym zbieraniu pyłu z palenisk.

  Nie czekaj i złóż zamówienie na model ASHCLEAN 20B_18V już dziś!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Makita. Ranking TOP10 modeli

ulsonix Odkurzacz do popiołu - 20 l - 1200 W - kółka - stal nierdzewna ASHCLEAN 20SW - 3 LATA GWARANCJI

ulsonix Odkurzacz do popiołu - 20 l - 1200 W - kółka - stal nierdzewna ASHCLEAN 20SW - 3 LATA GWARANCJI Najniższa Cena Online

ulsonix Odkurzacz do popiołu - 20 l - 1200 W - kółka - stal nierdzewna ASHCLEAN 20SW - 3 LATA GWARANCJI - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ulsonix
 • Pełna nazwa odkurzacza: ulsonix Odkurzacz do popiołu - 20 l - 1200 W - kółka - stal nierdzewna ASHCLEAN 20SW - 3 LATA GWARANCJI
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Z poręcznym odkurzaczem do popiołu Ulsonix oczyszczanie pieców, kominków, grillów i miejsc na ogniska przestanie być tak uciążliwym zadaniem. Model ASHCLEAN 20SW nadaje się do pracy w domu, a także wszędzie tam, gdzie niezbędne jest szybkie pozbycie się resztek po spalonym drewnie, pellecie czy węglu.

  Wysoka wydajność urządzenia to zasługa mocy 1200 W, a także ciśnienia ssania 21 kPa. Dzięki czemu artykuł w niedługim czasie pousuwa wszelkie nieczystości. Dodatkowo sprzęt wyekwipowano w dyszę do dmuchawy, która nieprzeciętnie spełni oczekiwania do rozdmuchiwania liści i kurzu, a także przyda się przy rozpalaniu ognia.

  Za staranność sprzątania odpowiada specjalny filtr HEPA. Zatrzymuje on nawet niepokaźne cząsteczki popiołu wewnątrz odkurzacza, co minimalizuje liczba kurzu wydostającego się z wylotu sprzętu. Filtr jest otoczony stalową siatką broniącą element przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także większymi kawałkami brudu.

  mocny zbiornik o objętości 20 l umożliwia czyszczenie dużych powierzchni bez konieczności częstego opróżniania. Wykonano go z nad wyraz wytrzymałej stali rdzoodpornej cieszącej się podziwm za odporność na korozję i uszkodzenia.

  dzięki czemu model ASHCLEAN 20SW będzie służył poprzez dużo lat. Wygodne manewrowanie zostało zapewnione przez elastyczny wąż o długości 150 cm. Możesz go przedłużyć dzięki 15-centymetrowej rurce z aluminium.

  Do zestawu załączono trzy obrotowe kółka z podstawami, które ułatwiają przewożenie sprzętu. W razie zapotrzebowania możesz je zdemontować i przenieść urządzenie chwytając za ergonomiczną rączkę. Skuteczne sprzątanie i prosta obsługa to właściwości przemawiające za tym, żebyś wybrał odkurzacz do popiołu producenta Ulsonix do swego domu.

  Przekonaj się ile możliwości ma model ASHCLEAN 20SW. Złóż zamówienie już dziś!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Scheppach. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz przemysłowy - 1400 w - 25 l - gniazdko floorclean 25ds - 3 lata gwarancji marki Ulsonix

odkurzacz przemysłowy - 1400 w - 25 l - gniazdko floorclean 25ds - 3 lata gwarancji marki Ulsonix Najniższa Cena Online

odkurzacz przemysłowy - 1400 w - 25 l - gniazdko floorclean 25ds - 3 lata gwarancji marki Ulsonix - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ulsonix
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz przemysłowy - 1400 w - 25 l - gniazdko floorclean 25ds - 3 lata gwarancji marki Ulsonix
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  firma Ulsonix proponuje odkurzacz przemysłowy czyszczący na mokro i sucho dedykowany do korzystania mistrzowskiego. Urządzenie FLOORCLEAN 25DS może być używane do różnych powierzchni w przemyśle, budownictwie, stolarstwie, magazynach, warsztatach samochodowych lub biurach.

  wielka moc silnika i wysokie podciśnienie zezwalają na uzyskanie doskonałych efektów. Model FLOORCLEAN 25DS to znakomity dobór dla profesjonalistów. Wysoka jakość towaru gwarantuje bezpieczeństwo i możliwość długofalowego stosowania.

  niemało {pomocn|przydatn)ych funkcji, wysoka moc silnika, duży zbiornik oraz liczne akcesoria wpływają na komfort pracy z odkurzaczem przemysłowym.


Odkurzacz na mokro&sucho Ulsonix Turboclean XX Pro

Odkurzacz na mokro&sucho Ulsonix Turboclean XX Pro Najniższa Cena Online

Odkurzacz na mokro&sucho Ulsonix Turboclean XX Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz na mokro&sucho Ulsonix Turboclean XX Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz na mokro&sucho Ulsonix Turboclean XX Pro


Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Znane odkurzacze przemysłowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Hagen. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy Ulsonix opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe Ulsonix cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami Ulsonix,
 • odkurzacze przemysłowe Ulsonix jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe Ulsonix, odkurzacz przemysłowy Ulsonix cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych Ulsonix, ranking odkurzaczy przemysłowych Ulsonix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *