Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe o szerokości do 26 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza szerokość do 26 cm. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych o szerokości do 26 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe szerokość do 26 cm. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi o szerokości do 26 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

PHILIPS FC8241/09, 2_739745

PHILIPS FC8241/09, 2_739745 Najniższa Cena Online

PHILIPS FC8241/09, 2_739745 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: PHILIPS FC8241/09, 2_739745
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC8241/09 900W Lekki 3 l Wysoka efektywność na wszelkich podłogach Odkurzacz Philips PowerGo z skutecznym energetycznie silnikiem zagwarantuje najwyższą skuteczność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Filtr antyalergiczny zatrzymuje niewiele znaczący kurz i alergenyMoc maksymalna: 900 WWyłapywanie 99,9% kurzu*minimalny i lekkiKolor: czarnyWaga produktu: 4,3 kgPojemność pojemnika na kurz: 3lZasięg działania: 9 m Silnik o mocy 900 W tworzący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W kreuje dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką efektywność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką sprawność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania zapewniają zebranie 99,9% małego kurzu*. Nieduża i lekka budowa usprawnia przenoszenie Dzięki nieznacznej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne.

  Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe używanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest wyśmienity dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,zawsze były pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byładostępna. Proste w użyciu i trwałe worki mieszczą się w znacznej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki trafną moc ssania aż do całkowitego napełnienia, a także szczelne i higieniczne opróżnianie.Uniwersalna nasadka pozwala na wspaniałe czyszczenie na różnorodnych typach podłógUniwersalną nasadkę możnaprzystosować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach lub dywanach.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Masa i rozmiaryWaga produktu: 4,3 kgWymiary artykułu (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w zestawie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurzTrwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowy poręcznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: PlastikProjektKolor: Głęboka czerńZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

TEESA ODKURZACZ WORKOWY ERIS 750 W, kolor srebrny

TEESA ODKURZACZ WORKOWY ERIS 750 W, kolor srebrny Najniższa Cena Online

TEESA ODKURZACZ WORKOWY ERIS 750 W, kolor srebrny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: TEESA ODKURZACZ WORKOWY ERIS 750 W, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Można miotłą, można zmiotką, ale najlepiej można odkurzaczem

  Odwieczne pytanie kupujących, workowy czy bez workowy odkurzacz kupić?

  Odkurzacze, co to za cuda nie musimy chyba nikomu tłumaczyć. To jedne z najpopularniejszych maszyn użytkowanych, na co dzień w naszych domach. Posiadają rozmaite moce, przeróżne końcówki i zróżnicowany wygląd, lecz największym problemem przy zakupie wciąż jest; z workiem czy bez?

  Mechanika działania obydwu rodzajów odkurzaczy jest totalnie zróżnicowana. W sytuacji tych odkurzaczy z workiem zabrudzone powietrze przez wąż trafia do wnętrza odkurzacza. Potem przepływa poprzez worek, który przepuszcza powietrze, ale zatrzymuje zanieczyszczenia. Potem, po zapełnieniu wystarczy wymienić worek na nowy.  Natomiast te bezworkowe odkurzacze wykorzystują tak zwany proces separacji cyklonowej. Wciągane i wirujące z dużą prędkością powietrze formuje cyklon. Powietrze wylatuje z powrotem do góry przez środek wiru, a zanieczyszczenia spadają na dół cylindra. I w takim właśnie procesie brudne powietrze jest oczyszczane.


  mocne strony odkurzaczy workowych

  Jedyną wadą odkurzaczy workowych jest chyba tylko to, iż musimy pamiętać o ich zamianie, a także to, że siła wciągania brudu spada w miarę zapełniania się worka. Ale za to po otworzeniu korpusu odkurzacza jesteśmy bronieni przed kurzem i brudem skatalogowanym w zamkniętym worku odkurzacza.

  dopełniającą zaletą tych odkurzaczy jest także ich cicha praca. Odkurzacz TEESA ERIS 750 to znikomy i lekki odkurzacz workowy. Posiada moc, 750 W, która pozwala mu produktywnie pracować. Można go przechowywać i w pionie i w poziomie, co pokaźnie upraszcza upchnięcie odkurzacza w jakiś schowek. Teleskopowa rura posiada blokadę wysuwania a pokrętło regulacji mocy sprawi, iż bez obaw możesz odkurzać dowolne powierzchnie.

  dodatkowe końcówki, szczelinowa, obfita dwustopniowa, a także nieznaczna z nakładką do parkietu to pokaźniejszy komfort pracy. A o zapełnieniu się worka poinformuje nas specjalny wskaźnik. Zaimplementowano w odkurzaczu filtr HEPA H13. Te filtry produktywnie unicestwiają kurz i bakterie znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu. Nie musisz się także martwić o swoją piękną podłogę, gumowe koła odkurzacza bez wątpienia jej nie porysują.  sprawność
  Klasa produktywności odkurzania dywanów: D
  Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych: B
  Klasa reemisji kurzu: C
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe kremowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy o szerokości do 26 cm opinie,
 • dobre odkurzacze workowe o szerokości do 26 cm cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi o szerokości do 26 cm,
 • odkurzacze workowe o szerokości do 26 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe o szerokości do 26 cm, odkurzacz workowy o szerokości do 26 cm cena, opinie o odkurzaczach workowych o szerokości do 26 cm, ranking odkurzaczy workowych o szerokości do 26 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *