Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe o szerokości do 26 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza szerokość do 26 cm. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych o szerokości do 26 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe szerokość do 26 cm. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi o szerokości do 26 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Sencor SVC 45

Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 17
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek nieprzeciętny odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w każdym domu i mieszkaniu. Mieści niezwykle dużo innowacyjnych rozwiązań ułatwiających cykl odkurzania.

  interesujący design urządzenia spodoba się każdemu. Dane techniczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce produktywny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l zanieczyszczeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda wykorzystywania Urządzenie SENCOR jest nad wyraz komfortowe w użytkowaniu.

  ma miękkie kółka, które chronią podłogę przed zarysowaniami, a na dodatek są zwinne i zezwalają na proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz usprawnia nadzorowanie wydajności sprzętu i pozwala na dokonywanie zamiany na czas.

  uzupełniające akcesoria dopełniające akcesoria dołączone do odkurzacza workowego SENCOR, umożliwiają rozpoczęcie pracy bez konieczności uzupełniającego przygotowania. W zestawie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową) i papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został wyposażony w przewód doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To nad wyraz praktyczne i pozwala na odkurzanie wielkiej powierzchni bez potrzeby przełączania urządzenia.

  niedużo tego, plastikowa rura jest bardzo giętka, dzięki czemu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie ma 5-stopniowy system przefiltrowania, co przekłada się na rewelacyjną czystość i świeżość pomieszczenia.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala momentalnie przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką rewelacyjnie sobie radzi czyszcząc zróżnicowane podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  dodatkowo, zaimplementowane włosie perfekcyjnie ochroni panele podłogowe i parkiet....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8375

Philips FC 8375 Najniższa Cena Online

Philips FC 8375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8375
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Klasa skuteczności energetycznej A

   Ten odkurzacz został stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A.

  • bezprecedensowa technika AirflowMax gwarantuje dużą moc ssania

   wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez dłuższy czas*, co pozwala na wykorzystanie worka do samego końca. Technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) nieszablonowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia zastosowanie całej powierzchni worka. 2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  • Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby

   Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wsysa spore cząsteczki brudu poprzez znaczny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Klasa A skuteczności odkurzania twardych podłóg

   Ten towar osiąga najwyższą klasę produktywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • dołączone akcesoria — najwyższa wygoda

   Odkurzacz jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych komponentów podczas sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i zawsze gotowa do stosowania.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe dobranie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż różnorodnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  • śladowy i lekki — sprzątanie bez wysiłku i łatwe przechowywanie

   Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można prosto przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Nieznaczna waga upraszcza przenoszenie.

  • Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłuże

   Ten nowy plastikowy worek firmy Philips został opracowany w celu zapewnienia długotrwałej wydajności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania, a także maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  • Filtr Super Clean Air gwarantuje wolne od kurzu, zdrowe powietrze

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

  towar
  marka
  Kod producenta
  FC8375/09
  EAN
  8710103733966
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Filtry
  Super Clean Air
  Worek na kurz
  S-bag Classic Long Performance
  Moc techniczne
  obszerne kółka
  ergonomiczna kompozycja
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive
  Szczelinówka
  Rura
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)

Teesa Sweeper 750

Teesa Sweeper 750 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 1500 W. Ranking TOP10 modeli

Teesa Sweeper 750 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa Sweeper 750
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Można miotłą, można zmiotką, ale najlepiej można odkurzaczem

  Odwieczne pytanie kupujących, workowy czy bez workowy odkurzacz kupić?

  Odkurzacze, co to za cuda nie musimy chyba nikomu tłumaczyć. To jedne z najpopularniejszych maszyn użytkowanych, na co dzień w naszych domach. Posiadają rozmaite moce, przeróżne końcówki i zróżnicowany wygląd, lecz największym problemem przy zakupie wciąż jest; z workiem czy bez?

  Mechanika działania obydwu rodzajów odkurzaczy jest totalnie zróżnicowana. W sytuacji tych odkurzaczy z workiem zabrudzone powietrze przez wąż trafia do wnętrza odkurzacza. Potem przepływa poprzez worek, który przepuszcza powietrze, ale zatrzymuje zanieczyszczenia. Potem, po zapełnieniu wystarczy wymienić worek na nowy.  Natomiast te bezworkowe odkurzacze wykorzystują tak zwany proces separacji cyklonowej. Wciągane i wirujące z dużą prędkością powietrze formuje cyklon. Powietrze wylatuje z powrotem do góry przez środek wiru, a zanieczyszczenia spadają na dół cylindra. I w takim właśnie procesie brudne powietrze jest oczyszczane.


  mocne strony odkurzaczy workowych

  Jedyną wadą odkurzaczy workowych jest chyba tylko to, iż musimy pamiętać o ich zamianie, a także to, że siła wciągania brudu spada w miarę zapełniania się worka. Ale za to po otworzeniu korpusu odkurzacza jesteśmy bronieni przed kurzem i brudem skatalogowanym w zamkniętym worku odkurzacza.

  dopełniającą zaletą tych odkurzaczy jest także ich cicha praca. Odkurzacz TEESA ERIS 750 to znikomy i lekki odkurzacz workowy. Posiada moc, 750 W, która pozwala mu produktywnie pracować. Można go przechowywać i w pionie i w poziomie, co pokaźnie upraszcza upchnięcie odkurzacza w jakiś schowek. Teleskopowa rura posiada blokadę wysuwania a pokrętło regulacji mocy sprawi, iż bez obaw możesz odkurzać dowolne powierzchnie.

  dodatkowe końcówki, szczelinowa, obfita dwustopniowa, a także nieznaczna z nakładką do parkietu to pokaźniejszy komfort pracy. A o zapełnieniu się worka poinformuje nas specjalny wskaźnik. Zaimplementowano w odkurzaczu filtr HEPA H13. Te filtry produktywnie unicestwiają kurz i bakterie znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu. Nie musisz się także martwić o swoją piękną podłogę, gumowe koła odkurzacza bez wątpienia jej nie porysują.  sprawność
  Klasa produktywności odkurzania dywanów: D
  Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych: B
  Klasa reemisji kurzu: C
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o pojemności do 3 litrów. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy o szerokości do 26 cm opinie,
 • dobre odkurzacze workowe o szerokości do 26 cm cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi o szerokości do 26 cm,
 • odkurzacze workowe o szerokości do 26 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe o szerokości do 26 cm, odkurzacz workowy o szerokości do 26 cm cena, opinie o odkurzaczach workowych o szerokości do 26 cm, ranking odkurzaczy workowych o szerokości do 26 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *