Rankingi Odkurzaczy Piorących

Najlepsze odkurzacze piorące Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz piorący Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy piorących Bosch,
 • TOP5 często wybieranych piorących odkurzaczy do dywanów i tapicerki.

[TOP10] odkurzacze piorące Bosch. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z piorącymi odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA pozwala na odkurzanie na sucho, zbieranie wody i pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym lub bezworkowym z zastosowaniem filtra wodnego.

  posiada elektroniczną regulację mocy i nowy, skuteczny silnik. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rodzaj: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka samoczynne zwijanie przewodu rodzaj filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m pokaźny wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho przede wszystkim Ci potrzeba kilku różnych sprzętów, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean wielki wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Teraz możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny albo po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do precyzyjnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką skrupulatnie usuniesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki szybko obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze zanieczyszczenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.

  luźne odkurzanie Dzięki naprawdę wielkiemu zasięgowi odkurzania możesz swobodnie i bez przerw odkurzyć sporo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria za każdym razem pod ręką Zintegrowany schowek na minimalne akcesoria zapewnia, że są one zawsze pod ręką. Jeśli podczas odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, starczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te niepokaźne ssawki są za każdym razem na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i wygodne rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Znaczny pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna.

  prosto odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% nieznaczne cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - świetny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  obszerny pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki szerokiemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie konieczne, pojemnik na wodę może być z łatwością wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza zamiana kompozycja odkurzacza umożliwia swobodne rołożenie się worka i użycie dostępnego miejsca w komorze, w dodatku wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika sprawność Specjalna turboszczotka umożliwiająca produktywne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem drobnych przedmiotów Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: wymiar L automatyczne zwijanie kabla wyjątkowo wielkie i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  szeroka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów znikoma ssawka do prania tapicerki Akcesoria W pakiecie detergenty do prania 3 nieznaczne akcesoria w schowku: niewiele znacząca szczotka, minimalna ssawka do tapicerki i niewielka ssawka szczelinowa

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Vileda. Ranking TOP10 modeli

Bosch Odkurzacz aquawash & clean bwd420hyg darmowy transport

Bosch Odkurzacz aquawash & clean bwd420hyg darmowy transport Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz aquawash & clean bwd420hyg darmowy transport - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz aquawash & clean bwd420hyg darmowy transport
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo produktywne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean dostosowany jest do realizowania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko starannie odkurzy,także zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie lub tapicerce, a choćby zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na produktywnym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym lub z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan albo tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Starczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do odpowiedniego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, nawet praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2000 W), albo jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest za pomocą niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik lub mopa. Dzisiaj, kiedy rozleje się sok lub kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz radować się nieskazitelnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem lub filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro lub sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi albo odkurzyć z zastosowaniem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w klasyczny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wyodrębnioną część pojemnika. Obsługa jest niezwykle prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi oraz osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to wspaniałe rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny zaopatrzony został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa progresywnych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zastosowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Efektywnie działa worek filtrujący z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki skażeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki czemu odkurzaczowi marki BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze niż dotychczas. Budowa urządzenia, a także długi przewód pozwalają na pracę w promieniu 12 metrów! choćby dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kiedy zmieniasz powierzchnię odkurzania z miękkiej na twardą, wystarczy jeden klik, by komfort pracy pozostał ten sam. Szczotka przełączalna poradzi sobie z brudem na każdej płaszczyźnie.

  wyposażona w specjalny separator nieznacznych przedmiotów powoduje, że nie musisz się martwić,w trakcie odkurzania wciągniesz drogocenny pierścionek lub niezauważoną na dywanie mikro zabawkę dziecka. Cokolwiek cennego wciągnie odkurzacz, wyszuka się w specjalnym koszyczku.

  Bezpieczny worek Worek do odkurzacza AquaWash & Clean produkowany jest ze specjalnego materiału, który filtruje wydmuchiwane z odkurzacza powietrze. Jest również trwały i wytrzymały na rozerwanie, a jego specjalne zamknięcie pozwala na higieniczną zamianę.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Medismart. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch Najniższa Cena Online

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD41740 potężny 1700W Odkurzacz piorący AquaWash&Clean o mocy 1700W. Asygnowany do prania dywanów, zbierania płynów i odkurzania wszelkich powierzchni. Posiada zbiornik na wodę o obszerności 5 litrów.

  Promień działania urządzenia to 9 metrów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz piorący Odkurzacz wielofunkcyjny Funkcja prania Możliwość odkurzania na sucho Turboszczotka Moc: 1700W Filtr wodny szeroka pojemność zbiornika: 5L Turboszczotka do skrupulatnego odkurzania.

  Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką precyzyjnie wyeliminujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki szybko obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niżeli uniwersalna szczotka.

  znaczny wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho. Z reguły Ci potrzeba kilku rozmaitych urządzeń, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho. Odkurzacz AquaWash&Clean duży wachlarz specjalistycznych akcesoriów.

  teraz możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny albo po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – za pomocą jednego, wielofunkcyjnego urządzenia! Oszczędność i rzadsza podmiana.

  budowa odkurzacza pozwala na luźne rozłożenie się worka i użycie dostępnego miejsca w komorze, jeszcze wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchwytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. Higiena Zmywalny filtr EPA - nietrudne czyszczenie pod bieżącą wodą SPECYFIKACJA technicznA Komfort Szczotka uniwersalna z separatorem niewiele znaczących przedmiotów Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi – umocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: wymiar L automatyczne zwijanie kabla bardzo pokaźne i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem Parkowanie pionowe i poziome Filtr ochrony silnika łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Zasięg odkurzania: 9 m obszerna pojemność zbiornika: 5l Pojemnik na kurz: rozmiar XL Akcesoria W zestawie detergenty do prania 3 nieduże akcesoria w schowku: minimalna szczotka, śladowa ssawka do tapicerki i śladowa ssawka szczelinowa wielka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów znikoma ssawka do prania tapicerki informacje techniczne Poziom hałasu: 85 dB(A) re 1 pW Masa netto: 12.1 kg Masa brutto (kg): 14.0 kg rozmiary urządzenia: 360 x 350 x 490 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm):.440 x 400 x 600 mm Maksymalna moc: 1700W Częstotliwość (Hz): 50 Hz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Cenione odkurzacze piorące. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking piorących odkurzaczy do dywanów i tapicerki.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz piorący Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze piorące Bosch cena,
 • ranking z piorącymi odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze piorące Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze piorące Bosch, odkurzacz piorący Bosch cena, opinie o odkurzaczach piorących Bosch, ranking odkurzaczy piorących Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *