Rankingi Odkurzaczy Piorących

Najlepsze odkurzacze piorące Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz piorący Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy piorących Bosch,
 • TOP5 często wybieranych piorących odkurzaczy do dywanów i tapicerki.

[TOP10] odkurzacze piorące Bosch. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z piorącymi odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo efektywne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean przypasowany jest do realizowania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko skrupulatnie odkurzy,także zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie lub tapicerce, a choćby zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na skutecznym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym lub z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan albo tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Starczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do adekwatnego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, choćby praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2100 W), lub jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest za pomocą niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik lub mopa. Dzisiaj, kiedy rozleje się sok lub kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz radować się perfekcyjnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem lub filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro albo sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi lub odkurzyć z użyciem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w klasyczny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wyróznioną część pojemnika. Obsługa jest wyjątkowo prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi, a także osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to wspaniałe rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny wyekwipowany został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa zaawansowanych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zaimplementowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Efektywnie działa worek odfiltrowujący z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki skażeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki czemu odkurzaczowi producenta BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze niż dotychczas. Konstrukcja urządzenia, a także długi kabel umożliwiają pracę w promieniu 12 metrów! choćby dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kied...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Thomas. Ranking TOP10 modeli

Bosch BWD41740

Bosch BWD41740 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41740 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41740
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz piorący Aqua Wash&Clean BWD41740 Odkurzacz AquaWash&Clean Bosch z funkcją czyszczenia na mokro i sucho. Z mocą max 1700 W - pierze dywany, zbiera mokre zabrudzenia, odkurzy wszystkie prowierzchnie.

  Z turboszczotką do gruntownego odkurzania dywanów. Odkurzacz wielofunkcyjny: pierze dywany, zbiera płyny i odkurza wszystkie powierzchnie z pomocą szerokiego wachlarza akcesoriów Turboszczotka: wysokoobrotowa szczotka dla skuteczniejszego odkurzania dywanów Wysoka moc silnika - dokładne czyszczenie Filtr wodny: skuteczna ltracja dla czystości wydmuchiwanego powietrza wielki pojemnik na skażenia: 5-litrowa objętość dla dłuższej pracy bez konieczności przerw przy czyszczeniu na mokro Funkcje specjalne: niezwykle szerokie i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem Szczotka uniwersalna z separatorem znikomych przedmiotów Filtr ochrony silnika przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Akcesoria w zestawie: W komplecie detergenty do prania 3 nieznaczne akcesoria w schowku: znikoma szczotka, znikoma ssawka do tapicerki i niewiele znacząca ssawka szczelinowa spora ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów nieduża ssawka do prania tapicerki wymiary: 360 x 350 x 490 mmPozostałe atrybuty: Wyposażenie dodatkowe: BBZWD4BAG: zestaw worków 4 szt.

  BBZWDSET: pakiet do prania...


Bosch BWD420

Bosch BWD420 Najniższa Cena Online

Bosch BWD420 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD420
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo produktywne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean dostosowany jest do realizowania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko starannie odkurzy,także zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie lub tapicerce, a choćby zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na produktywnym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym lub z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan albo tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Starczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do odpowiedniego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, nawet praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2000 W), albo jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest za pomocą niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik lub mopa. Dzisiaj, kiedy rozleje się sok lub kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz radować się nieskazitelnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem lub filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro lub sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi albo odkurzyć z zastosowaniem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w klasyczny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wyodrębnioną część pojemnika. Obsługa jest niezwykle prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi oraz osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to wspaniałe rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny zaopatrzony został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa progresywnych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zastosowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Efektywnie działa worek filtrujący z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki skażeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki czemu odkurzaczowi marki BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze niż dotychczas. Budowa urządzenia, a także długi przewód pozwalają na pracę w promieniu 12 metrów! choćby dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kiedy zmieniasz powierzchnię odkurzania z miękkiej na twardą, wystarczy jeden klik, by komfort pracy pozostał ten sam. Szczotka przełączalna poradzi sobie z brudem na każdej płaszczyźnie.

  wyposażona w specjalny separator nieznacznych przedmiotów powoduje, że nie musisz się martwić,w trakcie odkurzania wciągniesz drogocenny pierścionek lub niezauważoną na dywanie mikro zabawkę dziecka. Cokolwiek cennego wciągnie odkurzacz, wyszuka się w specjalnym koszyczku.

  Bezpieczny worek Worek do odkurzacza AquaWash & Clean produkowany jest ze specjalnego materiału, który filtruje wydmuchiwane z odkurzacza powietrze. Jest również trwały i wytrzymały na rozerwanie, a jego specjalne zamknięcie pozwala na higieniczną zamianę.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Cenione odkurzacze piorące. Ranking na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking piorących odkurzaczy do dywanów i tapicerki.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz piorący Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze piorące Bosch cena,
 • ranking z piorącymi odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze piorące Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze piorące Bosch, odkurzacz piorący Bosch cena, opinie o odkurzaczach piorących Bosch, ranking odkurzaczy piorących Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *