Rankingi Odkurzaczy Mopujących

Najlepsze odkurzacze mopujące Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Blaupunkt z funkcją mopowania. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy mopujących Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mopowania.

[TOP10] Odkurzacze mopujące Blaupunkt. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mopa Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne odkurzacze, nazywane również robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia wydajnie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności?Odkurzacz automatyczny RVC701 wyposażono w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki czemu generuje mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając nawet trudno przystępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, iż nasze podłogi będą lśniły czystością.Wyposażenie modelu RVC701 w czujka zbliżeniowy gwarantuje w dodatku, że nie będzie on obijał mebli oraz ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, żeby urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona przez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.wydajny i bezusterkowy silnik bezszczotkowy gwarantuje wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zastosowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot rewelacyjnie poradzi sobie z kurzem zarówno na gładkiej podłodze wykończonej drewnem lub ceramiką, jak i na wykładzinach, a także dywanach z krótkim włosiem.

  zanieczyszczenia zatrzymywane są w obfitym zbiorniku o objętości 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.wykorzystanie najszczególniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów gwarantuje nam, iż powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla domowników.Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania powoduje, że staje się on najbardziej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o objętości 0,2 l dozuje odpowiednią ilość wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i uniemożliwiając moczeniu podłoża.

  dzięki temu nie musimy się martwić, że wody będzie za niedużo i zabrudzenia nie zostaną usunięte iż podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest istotnie niewskazane w sytuacji paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zastosowaniu mocnego i efektywnego akumulatora o objętości 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co pozwala na mu posprzątanie naprawdę pokaźnej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania albo kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego cyklu odkurzania.w przypadku, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy użyć dołączony do zestawu pasek magnetyczny...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Moneual. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Cenione odkurzacze mopujące. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mopowania.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz mopujący Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze mopujące Blaupunkt cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mopa Blaupunkt,
 • odkurzacze mopujące Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze mopujące Blaupunkt, odkurzacz mopujący Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach mopujących Blaupunkt, ranking odkurzaczy mopujących Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.