Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezprzewodowy Concept. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Concept. Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2022. *

Concept VP-4135

Concept VP-4135 Najniższa Cena Online

Concept VP-4135 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4135
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrany sprzęt AGD firmy Concept z kodem 21MDW9PL130A (od 06.09. Do 19.09.2021 r. Albo wyczerpania zapasów)! Odkurzacz pionowy 2w1 ze zmotoryzowaną turboszczotką. Concept VP4135 jest wyekwipowany w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, który zagwarantuje energię na 40 minut pracy.

  Dysza z 3 diodami LED oświetli nawet najciemniejsze zakamarki w każdym domu. Odkurzacz można z łatwością zdemontować i wyczyścić.


Concept VP-6010

Concept VP-6010 Najniższa Cena Online

Concept VP-6010 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6010
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 Concept REAL FORCEVP6010 BLDC silnikNic go nie powstrzyma. Nad wyraz trudno znaleźć odkurzacz bezprzewodowy o podobnej skuteczności jak konwencjonalne odkurzacze. Lecz nam się udało.

  Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 Concept VP6010 z linii Real Force jest liderem w swojej kategorii. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów jest w stanie poradzić sobie z każdym brudem i odkurzy dosłownie wszędzie.skuteczny silnik BLDC.

  Wysoka moc ssania wynika z silnika BLDC, który mnóstwo zalet. Silnik jest cichy, niezawodny, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność niż silniki konwencjonalne.Ekektryczna turboszczotka - specjalista od dywanów.

  Odkurzacz jest wyposażony w napędzaną silnikiem turboszczotkę, która jest samobieżna, dzięki temu jest prawdziwym specjalistą od dywanów. Docenią to zwłaszcza rodziny ze zwierzętami domowymi i niepokaźnymi dziećmi.

  Dzięki szerokiej mocy ssania osiągniesz perfekcyjne czyszczenie w krótszym czasie, oszczędzając czas i pieniądze. Konserwacja turboszczotki jest bardzo prosta - wystarczy ją zdemontować, wyczyścić i ponownie założyć.Elektryczna turboszczotka PET.

  Szczotka PET jest ekspertem w zbieraniu sierści. Twój ulubieniec może spokojnie odpoczywać na kanapie, ponieważ jej czyszczenie zajmie dosłownie chwilę.Regulacja mocy. Odkurzacz ma 4 poziomy mocy: niska moc, niska moc + turbo, wysoka moc, wysoka moc + turbo.

  Z twardych podłóg możesz płynnie przełączać się na dywany. Naciśnij jeden przycisk na uchwycie, aby zmaksymalizować efektywność odkurzacza. Szybkie i skrupulatne czyszczenie to kwestia minut.Długa żywotność baterii i prędkie ładowanie.

  VP6010 ma wyjmowany akumulator litowo-jonowy 2500 mAh, który gwarantuje długą żywotność baterii. Możesz sprzątać do 30 minut na jednym ładowaniu. Jeśli chcesz naładować odkurzacz wystarczy wyjąć akumulator i podłączyć go do gniazdka lub umieścić cały odkurzacz w stacji ładującej.

  Pełne naładowanie zajmuje zaledwie 3,5 godziny.Łatwa konserwacja. Cały korpus odkurzacza jest w pełni rozkładalny i można go myć. Pojemnik na kurz ma pojemność 0,4 litra, a jego czyszczenie jest niezwykle szybkie i higieniczne.

  Po napełnieniu starczy nacisnąć przycisk i opróżnić pojemnik. Dzięki wysokiej jakości filtrowi HEPA 13 odkurzacz pasuje na dodatek dla alergików.Łatwa obsługa. Bezprzewodowy odkurzacz VP6010 zagwarantuje całkowitą swobodę ruchów w trakcie czyszczenia.

  Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu żaden przewód nie będzie Ci przeszkadzał podczas sprzątania. Jego największą zaletą jest lekka kompozycja i ergonomiczny uchwyt, dzięki temu jest komfortowy do trzymania i nietrudny w obsłudze.Odkurzacz ręczy bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 VP6010 może być również odkurzaczem ręcznym, którym wyczyścisz wnętrze samochodu, sofę, kuchnię czy klawiaturę.

  przy pomocy rury teleskopowej możesz komfortowo odkurzać pajęczyny na suficie.Szczotka z oświetleniem LED. Żaden kusz się nie ukryje. Pod łóżkiem, meblami i innymi trudno widocznymi miejscami można łatwo sprzątać dzięki ergonomicznemu oświetleniu LED umieszczonemu bezpośrednio na szczotce podłogowej.Akcesoria.Podstawowe wyposażenie obejmuje wszystko, czego Ci potrzeba w domu.

  Oprócz turboszczotki z napędem silnikowym w zestawie odnajdziesz krótką i długą szczelinową ssawkę do czyszczenia trudno przystępnych miejsc, wąskich przestrzeni za meblami albo wnętrza samochodu, a także ssawkę do usuwania kurzu z mebli, książek lub klawiatur.Uchwyt ścienny.W pakiecie znajduje się użyteczny uchwyt ścienny, który służy jeszcze jako stacja ładująca.

  Twój pomocnik będzie gotowy do sprzątania z naładowanym akumulatorem w dowolnym momencie.technologiczne atrybuty: BLDC silnik typ baterii: Li-Ion pojemność baterii: 2500 mAh Napięcie: 24 V Czas pracy: 30 min.

  Czas ładowania: 3,5 godziny Moc: 220 W 2 prędkości odkurzania 4 stopnie mocy: niska moc, niska moc + turbo, wysoka moc, wysoka moc + turbo objętość pojemnika na kurz: 0,4 l HEPA filtr 13 Poziom hałasu: 77/82 dB LED oświetlenie Zmotoryzowana turboszczotka Wyjmowany pojemnik Przycisk do łatwego wyjmowania pojemnika Akcesoria: Zmotoryzowana turboszczotka Zmotoryzowana turboszczotka śladowa PET Ssawka długa szczelinowa Przedłużenie do ssawki Ssawka z krótkimi włosiem Ssawka krągła Uchwyt ścienny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Zestawienie na wrzesień 2022

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Concept opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Concept cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Concept,
 • odkurzacze bezprzewodowe Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Concept, odkurzacz bezprzewodowy Concept cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Concept, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.