Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezprzewodowy Deerma. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Deerma,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Deerma. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Deerma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Deerma VC55

Deerma VC55 Najniższa Cena Online

Deerma VC55 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC55
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55
  Deerma VC55 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który dzięki sile ssania do 13 000 Pa i unikalnej konstrukcji szczotki znakomicie radzi sobie nawet z uporczywym brudem. Został wyposażony w 2 wałki i 2 niezależne silniki, co powoduje,ekspresowo i produktywnie eliminuje kurz. Jego przemyślany design gwarantuje swobodę ruchów i ułatwia czyszczenie podłóg pod meblami, a niepokaźna waga powoduje,z łatwością go podniesiesz, żeby na przykład odkurzyć zasłony.

  Jeszcze efektywniejsze sprzątanie
  Co sprawia, iż VC55 może sprzątać nawet 2 razy efektywniej niżeli zwykłe odkurzacze? Jego szczotka została wyekwipowana w 2 aksamitne wałki i 2 silniki, dzięki którym obracają się one z szybkością do 2400 razy na minutę. Na dodatek przedni wałek obraca się do tyłu, a tylny do przodu, co pozwala jeszcze staranniej likwidować brud. Wszystko to powoduje, iż odkurzacz błyskawicznie i niezawodnie rozprawia się z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami.

  skuteczny silnik - produktywna filtracja
  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być czasochłonne ani męczące. Odkurzacz VC55 został wyposażony w produktywny silnik bezszczotkowy, który zagwarantuje stabilną, efektywną pracę i siłę ssania na poziomie 13 000 Pa. Urządzenie ma także 3-stopniową filtrację. Dzięki czemu nie tylko produktywnie eliminuje kurz i inne odpady, ale też uniemożliwia wtórnemu zanieczyszczeniu.

  Komfort wykorzystywania
  Szczotka VC55 została zaprojektowana w taki sposób, żeby dało się ją swobodnie obracać o 360°. Dzięki czemu manewrowanie urządzeniem staje się dużo łatwiejsze. Dodatkowo możesz choćby położyć płasko rurę odkurzacza. Wszystko to pozwala komfortowo odkurzać podłogę pomiędzy nogami krzeseł, pod meblami, przy ścianach i w kątach. Co więcej, waga około 1 kg (tylko główny moduł) i bezprzewodowa konstrukcja sprawiają, iż bez trudu przeniesiesz urządzenie lub je podniesiesz, by pozbyć się kurzu z zasłon lub pajęczyn z sufitu.

  ergonomiczna szczotka 2w1 w zestawie
  Ułatw sobie sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. W skład zestawu wchodzi dodatkowa szczotka 2w1 z 2 końcówkami do najróżniejszych zastosowań. Płaska końcówka szczelinowa wyśmienicie nada się między innymi do odkurzania wąskich przestrzeni i wgłębień w kanapach czy fotelach. Końcówkę ze szczoteczką możesz zastosować na przykład do odkurzania kanap, zasłon i innych materiałowych powierzchni.

  Długi czas pracy
  Z VC55 możesz skrupulatnie odkurzyć wnętrza w swoim domu bez konieczności robienia przerw na ładowanie urządzenia. Odkurzacz został wyposażony w wytrzymały akumulator, którego pojemność wynosi 2500 mAh. Dzięki czemu w pełni naładowany może pracować nawet przez 20 minut. Urządzenie ma wbudowany port USB-C, który umożliwia jego komfortowe ładowanie przy pomocy wchodzącego w skład zestawu kabla.

  Jeszcze więcej udogodnień
  Specjalny uchwyt ścienny umożliwia komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów takich jak szczotka 2w1. Dzięki temu VC55 nie zajmie dużo miejsca i pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Urządzenie ma także specjalny wskaźnik świetlny, który dostarczy Ci danych o jego statusie - wystarczy rzucić okiem. W dodatku składnik filtra można umyć pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować ponownie - w ten sposób wydłużysz jego żywotność. To oznacza, iż nie musisz zbyt niejednokrotnie kupować nowych części!

  W komplecie
  Odkurzacz
  Szczotka 2w1
  Szczoteczka do czyszczenia z nożykiem
  przewód do ładowania (USB-C)
  Adapter
  Instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  Model DEM-VC55
  Siła ssania Do 13 000 Pa
  Napięcie znamionowe 14,4 V
  Moc znamionowa 130 W
  Natężenie ładowania 2 A
  Napięcie ładowania 5 V
  pojemność akumulatora 2500 mAh
  objętość zbiornika na kurz 0,3 l
  Waga 2,2 kg
  Czas ładowania Ok. 5 h
  wymiary 235 x 158 x 1140 mm
  Poziom głośności ≤78 dB(A)
  Czas pracy Do 20 minut (tryb kanon) / do 10 minut (tryb High Speed)
  Materiał ABS / PC


Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyekwipowany w udoskonalony, bezszczotkowy silnik, który gwarantuje mu rozszerzoną produktywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa powoduje,rewelacyjnie radzi sobie z nawet najbardziej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Prosty i wygodny w obsłudze, możesz go stosować w dodatku jako odkurzacz ręczny. Na dodatek, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek precyzyjnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie starczy, by kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro pozwala na odkurzanie i mycie najróżniejszego rodzaju powierzchni oraz realizowanie obu tych czynności równocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez pokaźniejszego wysiłku sprawisz, że Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma pojemność aż 400 ml. VC20Pro stanie na wysokości zadania zatem równocześnie w nieznacznych, jak i znacznych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz również obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki temu poziom nawilżenia utrzymuje się na trafnym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz także dodać preparat dezynfekujący, by pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Tworzony z włókna mop wspaniale wchłania wodę i zapewnia skrupulatne, równomierne mycie.

  bezusterkowe odkurzanie

  Urządzenie zostało zaopatrzone w sprawny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło powiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, powoduje, iż VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Błyskawicznie likwiduje kurz, okruchy, drobne śmieci, sierść, a choćby włosy.

  nieprzeciętnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwala na wygodne i dokładne sprzątanie w dodatku pod meblami albo w rogach pomieszczeń. Wyposażona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - precyzyjnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w pakiecie

  W pakiecie wyszukasz także inne, równie przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 zezwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na staranne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury notebooka. Niewielka, trójkątna szczotka pasuje natomiast do czyszczenia najróżniejszego typu mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz pomiędzy innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj do czasu, aż Ci potrzeba

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator gwarantuje nawet 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc dokładnie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, że urządzenie jest tak efektywne? innowacyjny system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego optymalne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  za pomocą VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Pozwala na to skuteczny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do zaopatrzonego w filtr cykloniczny zbiornika o objętości 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Wystarczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! równocześnie elementy filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, ale też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt dużo, więc łatwo go podniesiesz i odkurzysz sufit albo półki. By zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się choćby schylać! starczy, że naciśniesz umieszczony wdostępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz też w bajecznie prosty sposób przekształcić w wygodny w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa budowa VC20Pro sprawia, że z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a choćby w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze podkreśla VC20Pro? Jedyny w swym typu, przyciągający wzrok, progresywny styl! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wykwintny charakter, który na dodatek podkreślają szczegóły w kolorze różowego złota. Unikalne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - dzisiaj może ozdobić również Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb typowy)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb charakterystyczny)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • wymiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

Deerma VX910W

Deerma VX910W Najniższa Cena Online

Deerma VX910W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VX910W
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania Deerma DEM -VX910W

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma DEM-VX910W pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg - został zaopatrzony w 2 zbiorniki (na czystą i brudną wodę), a jego siła ssania wynosi do 16 000 Pa. W skład zestawu wchodzi również specjalna stacja, która pozwala na automatyczne czyszczenie szczotki urządzenia i napełnianie jego zbiornika na wodę. Artykuł ma także zaimplementowany wyświetlacz LED i sensor kurzu, a jego czas pracy sięga 45 minut. Dostępne są dodatkowo komunikaty głosowe. Na dodatek szczotka odkurzacza została wyposażona w 2 wałki.

  Czysty dom bez wysiłku

  zwykle najpierw odkurzasz, a potem ponadto myjesz podłogę za pomocą mopa? teraz możesz to zmienić! Deerma DEM-VX910W pozwala likwidować suche i mokre zanieczyszczenia w tym samym czasie. Urządzenie eksponuje się siłą ssania sięgającą 16 000 Pa, dzięki czemu doskonale radzi sobie nawet z wyjątkowo uciążliwym brudem i w mgnieniu oka rozprawia się z kurzem, okruchami czy włosami.

  2 zbiorniki na wodę

  Z Deerma nie musisz się martwić,zanieczyszczenia prędko znajdą się z powrotem na dopiero co posprzątanej podłodze. Odkurzacz został wyekwipowany w 2 zbiorniki - na wodę czystą (500 ml) i brudną (700 ml). Dzięki temu brud będzie zawsze trafiać na swoje miejsce! Co więcej, podczas sprzątania szczotka urządzenia może być na bieżąco spryskiwana czystą wodą.

  samoczynne napełnianie wodą

  Wchodząca w skład zestawu baza pozwala samoczynnie napełnić zbiornik na wodę odkurzacza. Po prostu umieść w niej urządzenie - już nie musisz się schylać! pojemność zbiornika stacji wynosi aż 5 l, co wystarczy nawet na tydzień użytkowania. Co więcej, samoczynny cykl elektrolizy oczyszcza wodę i działa antybakteryjnie.

  ulepszona szczotka

  teraz momentalnie rozprawisz się z zanieczyszczeniami. Szczotka odkurzacza została zaprojektowana w taki sposób,osiągalne było staranne usuwanie brudu choćby przy ścianach albo w kątach pomieszczeń. Proponuje także 2 wałki - przedni obraca się z szybkością sięgającą 440 rpm, a drugi z prędkością do 390 rpm. Możesz więc wygodnie prowadzić urządzenie i usuwać kurz, sierść i inne odpady! Zapomnij też o problemach z czyszczeniem szczotki - dzięki przemyślanej konstrukcji nie będą plątać się w nią włosy.

  automatyczne czyszczenie

  Koniec z brudzeniem sobie rąk i traceniem czasu na samodzielne czyszczenie szczotki odkurzacza. Wchodząca w skład zestawu baza zajmie się tym za Ciebie! Jak to działa? Gdy umieścisz w niej urządzenie i wybierzesz odpowiednią opcję, szczotka zostanie wyczyszczona przy pomocy wody ze zbiornika, a następnie wysuszona zwykłym i gorącym powietrzem (temperatura do 55°C). Zaimplementowane rozwiązanie pozwoli też uniknąć nieprzyjemnych zapachów i namnażania się zarazków.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Pożegnaj konieczność przerywania sprzątania, by naładować odkurzacz. Model DEM-VX910W został wyposażony w skuteczny akumulator o obszerności 5000 mAh, dzięki któremu może pracować choćby poprzez 40-45 minut na jednym ładowaniu. To wystarczająco długo, aby odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 200m2! Wszystko to powoduje, iż urządzenie wspaniale stanie na wysokości zadania zarówno w niewielkich, jak i większych domach. Aby naładować odkurzacz, po prostu umieść go w stacji.

  Inteligentne rozwiązania

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz ma zaimplementowany wielki ekran, który dostarczy Ci najważniejszych danych dotyczących jego pracy. Urządzenie obsługuje także komunikaty głosowe - przypomni Ci na przykład o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku. Już nie musisz za każdym razem o wszystkim pamiętać! artykuł zostałwyposażony w detektor kurzu. Samoczynnie wykrywa poziom zanieczyszczeń w otoczeniu i dostosowuje do niego siłę ssania. Dane na temat stężenia brudu w dodatku odnajdziesz na wyświetlaczu.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Stacja
  • Zbiornik na wodę stacji
  • Szczotka do czyszczenia
  • Uchwyt na szczotkę do czyszczenia
  • kabel zasilający
  • Instrukcja obsługi

Deerma VC03

Deerma VC03 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma VC03 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC03
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC03S

  Przekonaj się, iż sprzątanie może być proste i komfortowe. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC03S waży tylko około 1 kg i jest wyjątkowo komfortowy w użyciu. Został wyposażony w skuteczny silnik o mocy 120 W, a jego siła ssania sięga 15 000 Pa. Możesz go łatwo przekształcić w wygodny odkurzacz ręczny. Podkreśla się czasem pracy do 18 minut, a jego bezproblemowe ładowanie pozwala na wchodzący w skład zestawu przewód USB-C. W opakowaniu znajdzieszdodatkową szczotkę szczelinową 2w1.

  bezusterkowy system filtracji

  Pożegnaj kurz i inne skażenia. Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowany system filtracji, sprawnie zatrzymuje choćby najdrobniejsze cząsteczki. Ponadto zastosowane rozwiązanie sprawia, że urządzenie stabilnie utrzymuje stosowną siłę ssania. Kurz, okruchy, sierść, a choćby włosy - model VC03S doskonale poradzi sobie z większością skażeń.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został zaopatrzony w uniwersalną szczotkę do podłóg, która świetnie sprawdzi się na różnorodnych powierzchniach takich jak panele, kafelki czy dywany. Eksponuje ją także wyjątkowo cienka budowa - jej grubość wynosi zaledwie 4 cm. Dzięki temu bezproblemowo odkurzysz także przestrzeń pod meblami.

  Odkurzaj tak, jak chcesz

  Odkurzacz Deerma VC03S wyśmienicie stanie na wysokości zadania w rozmaitych sytuacjach. Prosto zmienisz go z odkurzacza pionowego w ręczny i wygodnie usuniesz kurz z każdego miejsca. Mały odkurzacz ręczny pozwoli Ci starannie wyczyścić na przykład zasłony czy górne półki. Pożegnaj ograniczenia!

  Długi czas pracy

  Sprzątaj wybrane wnętrza bez konieczności robienia przerw na ładowanie odkurzacza. Model VC03S został wyekwipowany w akumulator o pojemności 4000 mAh, który zagwarantuje czas pracy sięgający 18 minut na jednym ładowaniu. Za jego niezawodne, sprawne działanie odpowiada progresywny system BMS. Na dodatek dzięki bezprzewodowej konstrukcji możesz łatwo przenosić urządzenie pomiędzy pomieszczeniami, a nawet zanieść je do samochodu, żeby odkurzyć fotele i dywaniki.

  Uproszczone ładowanie

  Pożegnaj nadprogramowe przewody i zasilacze. Odkurzacz VC03S został wyekwipowany w port USB-C, możesz więc ładować go za pomocą kabla USB-C (w pakiecie), a także dowolnej ładowarki sieciowej, ładowarki samochodowej, powerbanku, a choćby komputera. Czas ładowania wynosi około 7 godzin, w zależności od użytego adaptera.

  Dodatkowa szczotka w zestawie

  Ułatw sobie odkurzanie trudno dostępnych zakamarków i spraw, iż każdy kąt w Twoim domu będzie lśnił czystością. W pakiecie wynajdziesz dodatkową szczotkę szczelinową 2w1, za pomocą której z łatwością posprzątasz powierzchnie mebli albo zlikwidujesz kurz z wąskich miejsc. Teraz bez trudu posprzątasz przestrzenie między szafkami lub wgłębienia w fotelach!

  skrupulatnie przemyślany design

  Odkurzacz VC03S został zaprojektowany z największą trosceą o detale. Uwydatnia się wysmakowanym, ascetycznym wzornictwem, które zostało docenione nagrodą Red Dot Design Award. Nie zajmie zbyt mnóstwo miejsca w Twoim domu, a dzięki specjalnemu wspornikowi jego przechowywanie nie sprawi Ci żadnego problemu. Zostałwyekwipowany w odkręcany zbiornik na kurz, który jest wyjątkowo prosty w opróżnianiu i czyszczeniu. Możesz bez obaw umyć go pod bieżącą wodą, podobnie jak filtr ze stali rdzoodpornej.

  Zaskakująco lekki

  dzisiaj łatwo odkurzysz zasłony albo zgromadzisz pajęczyny z sufitu. Odkurzacz VC03S jest zaskakująco lekki - waży zaledwie około 1 kg. Dzięki czemu jego podnoszenie lub przenoszenie pomiędzy pomieszczeniami nie sprawi Ci żadnego problemu! Urządzenie uwydatnia się także użyteczną konstrukcją, co przekłada się na obszerniejszy komfort stosowania.

  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Rura
  • Szczotka do podłóg
  • Szczotka szczelinowa 2w1
  • kabel do ładowania (USB-C)
  • Wspornik
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja


Deerma VC01

Deerma VC01 Najniższa Cena Online

Deerma VC01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC01
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC01 Max

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC01max
  precyzyjne sprzątanie bez większego wysiłku? Z Deerma to realne! lepszy odkurzacz z funkcją mopowania VC01max umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Czas pracy do 45 minut oraz siła ssania do 12 000 Pa pozwalają idealnie posprzątać cały dom. Ulepszony, bezszczotkowy silnik zapewnia nieporównaną produktywność, a dzięki lekkiej wadze i bezprzewodowej konstrukcji produktu z łatwością użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz. Z VC01max zadbasz również o zdrowie - do zbiornika na wodę możesz dodać odrobinę preparatu do dezynfekcji i w ten sposób pozbyć się bakterii! perfekcyjnie przemyślana , a także funkcjonalność odkurzacza zostały docenione nagrodą Red Dot Award.

  Odkurzanie i mycie podłóg w tym samym czasie - z Deerma oszczędzisz czas
  VC01max pozwala nie tylko odkurzać i myć podłogi, lecz też wykonywać obie te czynności jednocześnie! To znakomita oszczędność czasu i energii. Zapomnij o uciążliwym odkurzaniu i następującym tuż po nim spacerze z mopem. Z Deerma bez najmniejszego choćby problemu zachowasz podłogi w swym domu w rewelacyjnym stanie.

  Twój niezastąpiony sojusznik w walce z brudem
  Nowy, bezszczotkowy silnik odkurzacza gwarantuje moc o 60% większą w porównaniu z poprzednim modelem, a także o 40% większą siłę ssania, która wynosi 12000 Pa. Za niedoścignioną wydajność urządzenia odpowiada także jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, że VC01max prędko radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami. Usuwa nawet brud ukryty w dywanach i szczelinach!

  starannie umyje podłogi w Twoim domu
  Już wkrótce Twoje kafelki czy panele mogą lśnić czystością. Zbiornik na wodę ma objętość aż 200 ml - VC01max nadaje się zatem równocześnie do śladowych, jak i dużych mieszkań. Możesz też wlać do niego trochę płynu do dezynfekcji,w trakcie mycia wyeliminować znajdujące się na podłodze zarazki. Mop został tworzony z nieprzeciętnej jakości włókna, które nieprzeciętnie wchłania wodę i zagwarantuje równomierne czyszczenie, minimalizując jednocześnie ryzyko powstawania zacieków.

  Szczotka, jakiej Ci potrzeba
  Podłoga pod meblami jeszcze może być wolna od kurzu i plam. Szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, żeby dało się komfortowo wyczyścić każdy kąt. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwoli na wyczyszczenie różnego rodzaju powierzchni pod szafą, między nogami krzeseł albo w rogach pomieszczeń.

  Zadbaj o porządek w każdym zakamarku
  W pakiecie odszukasz także uzupełniającą szczotkę szczelinową 2w1, przy pomocy której odkurzysz pomiędzy innymi wąskie miejsca takie jak wgłębienia w kanapach, czy też nierówne powierzchnie, na przykład klawiaturę notebooka. To, w połączeniu z możliwością użytkowania VC01max w roli małego odkurzacza ręcznego i jego bezprzewodową konstrukcją, pozwala Ci precyzyjnie posprzątać każdy zakamarek. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody, więc bez problemu zadbasz o porządek na piętrze, w garażu czy w samochodzie.

  Sprzątaj bez niechcianych przerw
  Odkurzacz został wyekwipowany w nowy, lepszy akumulator o objętości 2500 mAh. Za jego trafne działanie odpowiada inteligentny system zarządzania BMS. Wszystko to przekłada się na czas pracy urządzenia sięgający aż 45 minut! VC01max jest ładowany poprzez port USB-C, więc możesz podłączyć go do źródła zasilania niemal wszędzie. Naładujesz go przy pomocy dowolnej ładowarki, powerbanku, a nawet komputera! Na pełne naładowanie niezbędne będą 4 godziny.

  W dbałości o Twoje zdrowie
  Odetchnij czystym powietrzem w swym domu. 3-stopniowa filtracja VC01max zezwala na niesamowicie produktywną eliminację zanieczyszczeń. Składany filtr H11 produktywnie zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za ich blokowanie odpowiada także specjalna, stalowa siatka. Cykloniczna filtracja perfekcyjnie radzi sobie natomiast z włosami i zróżnicowanego typu śmieciami. Odpady trafiają do odkręcanego zbiornika, którego opróżnianie jest stanowczo szybkie i proste. Jednocześnie pojemnik, jak i stalową siatkę filtra można myć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność i unikając konieczności ich częstej podmiany. To rozwiązanie przyjazne nie tylko dla środowiska, lecz też dla Twojego portfela!

  Odkurzaj bez zmęczenia
  Przekonaj się, że sprzątanie też może być przyjemne! VC01max zapewni Ci nieprzeciętny komfort użytkowania. Główny moduł odkurzacza waży mniej aniżeli 1 kg - łatwo go podniesiesz, by przenieść go do innego wnętrza albo odkurzyć sufit. Magnetyczny design zbiornika na wodę pozwala na jego prosty i prędki demontaż. Nie musisz choćby się schylać - wystarczy, iż nadepniesz na specjalny przełącznik nożny. Możliwe jest ponadto wygodne, pionowe przechowywanie odkurzacza - pomoże Ci w tym specjalny uchwyt ścienny. To wyśmienity sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu!

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Handheld wireless vacuum cleaner
  Model VC01 max
  Napięcie znamionowe DC 14,4 V
  Moc znamionowa 100 W
  objętość akumulatora litowego 2500 mAh
  Czas ładowania Ok. 4 h
  Czas pracy ≥45 minut (tryb kanon), ≥20 minut (tryb wysokiej mocy)
  objętość zbiornika na kurz 0,6 l
  Siła ssania Do 8 kPa (tryb kanon), do 12 kPa (tryb wysokiej mocy)
  Poziom głośności ≤78 dB
  Materiał ABS
  Waga netto 1,6 kg
  wymiary 210x180x1208 mmInne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Einhell. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Deerma opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Deerma cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Deerma,
 • odkurzacze bezprzewodowe Deerma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Deerma, odkurzacz bezprzewodowy Deerma cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Deerma, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Deerma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *