Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Tefal. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Tefal. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Tefal,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Tefal. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Tefal, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Tefal Odkurzacz explorer serie 40 rg7267 (3221614007033)

Tefal Odkurzacz explorer serie 40 rg7267 (3221614007033) Najniższa Cena Online

Tefal Odkurzacz explorer serie 40 rg7267 (3221614007033) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Odkurzacz explorer serie 40 rg7267 (3221614007033)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający TEFAL Explorer Serie 40 Total Care Model: RG7267 Twój pomocnik do walki z kurzem i alergenami samoczynny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 powstał z myślą o dokładnym i bezwysiłkowym sprzątaniu domu.

  progresywny system Aqua Force mopuje podłogę podczas odkurzania - to działanie 2w1 pozwala oszczędzić czas! Urządzenie wyekwipowano w wysokowydajny filtr, którzy odpowiada za zatrzymanie aż 99,9% kurzu.

  Z kolei system nawigacji Smart Exploration 2.0 zagwarantuje dokładne sprzątanie całego mieszkania. Starczy związać się z przeznaczoną aplikacją, żeby w komfortowy sposób sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

  dzięki temu sprzątanie jest prostsze niż kiedykolwiek! Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 40 to robot odkurzający, który usunie brud i kurz ze wszystkich podłóg. Dzięki dodatkowej funkcji mopa, urządzenie jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając choćby najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkę z mikrofibry z łatwością wypierzesz w pralce. Usiądź komfortowo, Explorer posprząta Z pomocą aplikacji "Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza z dowolnego miejsca w Twoim domu.

  instynktowna obsługa sprawia,błyskawicznie zapomnisz o pracy urządzenia, równocześnie ciesząc się czystym domem. Sprawdza się w różnych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są aż 3 różnorodne tryby pracy odkurzacza, które przypasujesz w zależności od potrzeb: automatyczny - staranne odkurzanie całej powierzchni z omijaniem przeszkód.

  Wzdłuż ścian - skrupulatne odkurzanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych. Prędki - 30 minut szybkiego odkurzania w trybie Auto. Nieprzeciętne usuwanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej sprawności nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania do usuwania sierści i kurzu w Twoim domu, a dopełniające akcesorium ułatwi oczyszczenie szczotki z wplątanych w nią włosów.

  Urządzenie posiada też wysokowydajny filtr, który zatrzymuje aż do 99,9% kurzu, dzięki temu odkurzanie jest naprawdę wydajne. Dzięki nakładce mopującej Aqua Force ze zbiorniczkiem na wodę urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając choćby najdrobniejsze zabrudzenia.

  Bezpieczne i nietrudne nawigowanie niepowtarzalny system nawigacji Smart Exploration 2.0 wykorzystuje czujniki na podczerwień, aby ominąć przeszkody i zapewnić najbardziej adekwatne odkurzanie całej powierzchni.

  równocześnie czujniki uniemożliwiają upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Samoczynny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 pomoże Ci pozbyć się kurzu i alegenów bez żadnego wysiłku! Dzięki systemowi Aqua Force urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, podczas gdy wysokowydajny filtr zatrzymuje aż 99,9% kurzu.

  O precyzję sprzątania i dotarcie do każdego zakamarka dba system nawigacji Smart Exploration 2.0. Za pomocą aplikacji możesz ustalić harmonogram odkurzania i kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym mom...


Robot sprzątający x-explorer serie 75 rg7687wh marki Tefal

Robot sprzątający x-explorer serie 75 rg7687wh marki Tefal Najniższa Cena Online

Robot sprzątający x-explorer serie 75 rg7687wh marki Tefal - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający x-explorer serie 75 rg7687wh marki Tefal
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzający Tefal X-plorer Serie 75 to połączenie innowacyjnej technologii i intuicyjnej obsługi, które sprawi, iż Twój dom będzie lśnił czystością bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Dzięki ultraprecyzyjnej nawigacji, możliwości tworzenia map pomieszczeń i ich personalizacji, ten innowacyjny robot odkurzający bez trudu dotrze choćby w trudno dostępne miejsca....

Tefal Robot sprzątający x-plorer s130 ai rg9077 (3221616042636)

Tefal Robot sprzątający x-plorer s130 ai rg9077 (3221616042636) Najniższa Cena Online

Tefal Robot sprzątający x-plorer s130 ai rg9077 (3221616042636) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Robot sprzątający x-plorer s130 ai rg9077 (3221616042636)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Tefal Najniższy robot z nawigacją laserową* Poznaj robota w wymiarze XS o wysokości zaledwie 8cm, który za sprawą niewielkich rozmiarów z łatwością dociera nawet w trudno przystępne zakamarki i sprząta nawet pod niskimi meblami. *W porównaniu z 15 najlepiej sprzedającymi się robotami z kamerą laserową w Europie (23 kraje), niezależny panel 2021, wielkość i wartość sprzedaży. Odkryj prawdziwą wygodę sprzątania Dzięki nawigacji Smart Exploration AI, która działa w oparciu o sztuczną inteligencję, sprzątanie stanie się jeszcze prostsze. Robot sam zaplanuje optymalne harmonogramy pracy, podpowie strefy zakazane i przypomni o sprzątaniu zapomnianych pomieszczeń. Robot uczy się Twoich zwyczajów Dzięki analizie informacji robot Xplorer S130 AI zaproponuje najmocniej stosowne harmonogramy pracy, dostosowane do Twoich powszednich zwyczajów. Robot uczy się Twoich potrzeb Robot Xplorer S130 AI, wyprzedzając Twoje potrzeby, sam dostarczy Ci wskazówki dotyczące miejsc, które są rzadko sprzątane albo zapomniane. Robot uczy się Twojego otoczenia Na podstawie analizy miejsc, w których napotkał problemy, Xplorer S130 AI zarekomenduje stworzenie samoczynnych stref zakazanych. Moc technologii Korzystaj z precyzyjnej laserowej nawigacji, sprzątaj wybrane pokoje, dodawaj strefy zakazane, zapisuj choćby 4 mapy mieszkania jednocześnie i ciesz się z efektów sprzątania jak nigdy wcześniej. Wyjątkowo dokładne sprzątanie Odkurzaj i myj podłogi równocześnie przy pomocy Xplorer S130 AI. Twój robot będzie pracował ze zdwojoną siłą, żeby Twój dom był wspaniale czysty. Mopowanie tam gdzie trzeba za pomocą aplikacji możesz dowolnie wybierać miejsca, które wymagają bardziej intensywnego mopowania, albo odwrotnie, możesz wyłączyć je z działania mopa. Rozwiązanie dla alergików i właścicieli zwierząt Robot Xplorer S130 AI ma specjalne rozwiązania pozwalające sprawniej usuwać kurz, sierść i alergeny: wysoką moc ssącą 2700 Pa, elektroszczotkę Animal Turbo, regulację mocy, 3 ściereczki z mikrofibry do mopowania oraz filtr EPA. Super ciche odkurzanie Korzystanie z robota Xplorer S130 AI nie będzie zakłócało spokoju Tobie i Twoim bliskim. Cichy tryb odkurzania ogranicza hałas do poziomu zaledwie 60 dB. Pobierz aplikację Tefal Robots na telefon Sterowanie robotem Xplorer S130 AI jest proste, dzięki intuicyjnej aplikacji Tefal Robots. Możesz personalizować mapy swojego mieszkania, nadając nazwy poszczególnym pomieszczeniom, ustawić pożądaną moc odkurzania, czy też określić moc odkurzania. Urządzenie zezwala na zapisywanie 4 map. Przy wykorzystaniu 'skrótów' do najczęstszych schematów odkurzania, wystarczy jedno kliknięcie, aby wysłać robota do pracy. Za pośrednictwem aplikacji Tefal Robots możesz otrzymywać wskazówki dotyczące harmonogramów pracy, przypomnienia o dawno nie czyszczonych miejscach oraz propozycje wyznaczenia stref zakazanych (tam gdzie robot napotykał problemy). Akcesoria w komplecie 3 ściereczki mop...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 4000 zł. Ranking TOP10 modeli

RG8575WH X-PLORER SERIE 75 S ANIMAL & AL Robot odkurzający TEFAL

RG8575WH X-PLORER SERIE 75 S ANIMAL & AL Robot odkurzający TEFAL Najniższa Cena Online

RG8575WH X-PLORER SERIE 75 S ANIMAL & AL Robot odkurzający TEFAL - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: RG8575WH X-PLORER SERIE 75 S ANIMAL & AL Robot odkurzający TEFAL
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Tefal X-Plorer Serie 75 S RG8575 0,3l Codzienne porządki Robot sprzątający Tefal X-Plorer Serie 75 S RG8575 0,3l przenosi codzienne porządki na nowy poziom. Ten nieszablonowy odkurzacz oferuje: ultraprecyzyjną nawigację, działanie 4 w 1, które powoduje, iż Twój dom jest rewelacyjnie czysty, regulację ilości wody podczas mopowania w zależności od czyszczonej powierzchni i sporo innych funkcji, które doskonałe rezultaty sprzątania za każdym razem.

  Wyjątkowo dokładne sprzątanie Robot sprzątający Tefal X-Plorer Serie 75 S RG8575 0,3l został zaopatrzony w ultraprecyzyjną nawigację laserową Smart Exploration 8.0, dzięki której bez trudu zaprowadzi porządek w Twoim domu i dotrze nawet do trudno przystępnych zakamarków.

  Odkryj działanie 4 w 1 ze szczotką boczną, która dociera do trudno przystępnych miejsc zamiatając kurz i pył, sprawną elektroszczotką Animal Turbo zbierającą sierść i większe zabrudzenia, mocnym bezszczotkowym silnikiem, który pozwala sprawnie odkurzyć każdą powierzchnię i systemem Aqua Power mopującym podłogi.

  Mopowanie przypasowane do potrzeb System Smart Aqua Power w robocie sprzątającym Tefal X-Plorer Serie 75 S RG8575 0,3l sprawne i skrupulatne mopowanie dzięki 3 poziomom ilości wody, które możesz wybrać w zależności od czyszczonej powierzchni.

  Spersonalizuj codzienne porządki. Ustaw strefy bez odkurzania, aktywuj sprzątanie miejscowe, odkurzaj tylko wybrane wnętrza, zapisuj mapy i dostosuj proces sprzątania do swoich potrzeb. Możliwość pokonywania przeszkód Robot sprzątający Tefal X-Plorer Serie 75 S RG8575 0,3l może pokonywać przeszkody np.

  progi o wysokości 18 mm. Wydajne odkurzanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Odkryj wygodniejszy sposób na domowe porządki. Cichy tryb pracy na poziomie 65 dB sprawia, że odkurzanie jest mniej uciążliwe dla całej rodziny.

  Wytrzymała bateria litowo-jonowa pozwala na posprzątanie mieszkania o powierzchni 120 m2 albo 120 minut pracy urządzenia, bez konieczności ładowania.


Tefal Robot sprzątający xplorer serie 120 ai rg7867 (3221616024847)

Tefal Robot sprzątający xplorer serie 120 ai rg7867 (3221616024847) Najniższa Cena Online

Tefal Robot sprzątający xplorer serie 120 ai rg7867 (3221616024847) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Robot sprzątający xplorer serie 120 ai rg7867 (3221616024847)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min;Czas pracy:120 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, laserowy, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Tefal Robots;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.groupeseb.aspitefal&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/tefal-robots/id1411996958;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.1, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kolor:biały;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,7 l;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, eco, miejscowy, standardowy;typ:robot sprzątający;Sterowanie:współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:3 ściereczki mopujące, nakładka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka gumowa;Wysokość:0 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Proscenic. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający TEFAL X-plorer Serie 95 RG7975, 384007

Robot sprzątający TEFAL X-plorer Serie 95 RG7975, 384007 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający TEFAL X-plorer Serie 95 RG7975, 384007 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający TEFAL X-plorer Serie 95 RG7975, 384007
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  podstawowe informacje znakomite dobranie do twojego domu spersonalizowane odkurzanie innowacyjna technologia zapewnia wyjątkowo precyzyjną nawigację, skanowanie przestrzeni i możliwość jednostkowych ustawień co sprawia, że robot bez trudu posprząta każdy zakątek twojego domu.

  2w1: odkurzanie i mopowanie system aqua force dzięki funkcji mopowania aqua force urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia. Z myślą o właścicielach zwierząt domowych elektroszczotka animal turbo wyjątkowo produktywna i prosta w utrzymaniu elektroszczotka animal turbo tworzona z naturalnego włosia i poliuretanu prosto upora się z sierścią zwierząt i obszerniejszymi zabrudzeniami.

  pomoc w walce z alergenami wysokowydajny filtr epa filtr zatrzymuje nawet nieznaczne cząsteczki kurzu i alergenów sprawiając, że urządzenie nadzwyczajnie pasuje dla alergików. Zdalne sterowanie asygnowana aplikacja po synchronizacji urządzenia z aplikacją tefal robots (kompatybilność z systemami ios i android) możesz wybrać tryb sprzątania i poziom mocy, czy ustalić indywidualny harmonogram odkurzania - wybranych pomieszczeń, w wybranym czasie.

  prędki start urządzenia automatyczne łączenie z wifi urządzenie automatycznie łączy się z wifi dzięki temu scalisz urządzenie z aplikacją i od razu zaczniesz odkurzanie skrupulatność odkurzania 2 boczne szczotki dual force dwie szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, by dotrzeć do każdego zakamarka i zebrać wszystkie zabrudzenia z maksymalną skutecznością z zróżnicowanych powierzchni (podłóg i dywanów).

  łatwy w użyciu 3 tryby mocy urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby mocy: eco (czas pracy: do 100 min), kanon (czas pracy: do 90 min) i boost (czas pracy: do 60 min), w zależności od odkurzanej powierzchni i ilości zabrudzeń.


Robot sprzątający TEFAL Xplorer Serie 50 RG7387WH, 384005

Robot sprzątający TEFAL Xplorer Serie 50 RG7387WH, 384005 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający TEFAL Xplorer Serie 50 RG7387WH, 384005 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający TEFAL Xplorer Serie 50 RG7387WH, 384005
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas pracy min: 120 Czas ładowania akumulatora min: 360 pojemność zbiornika na kurz l: 0.4 Wysokość cm: 8 Poziom hałasu dB: 67 Czujniki: AntykolizyjneKrawędziOdległościPodczerwieniPrzeszkódUskoku podłożaŻyroskop


Robot sprzątający TEFAL X-Plorer Serie 75 S+ RG8597

Robot sprzątający TEFAL X-Plorer Serie 75 S+ RG8597 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający TEFAL X-Plorer Serie 75 S+ RG8597 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający TEFAL X-Plorer Serie 75 S+ RG8597
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  detale promocji wyszukasz na stronie TUTAJ. Automatyczne opróżnianie zabrudzeń samoczynna stacja, która jest na wyposażeniu robota z kolekcji 75S+, zezwala na usunięcie kurzu z pojemnika w robocie w zaledwie 20 sekund.

  Zabrudzenia są zasysane z turbo mocą 25.000Pa, żeby nic nie pozostało w zbiorniku. 60 dni bezobsługowego odkurzania Koniec z częstym opróżnianiem pojemnika na kurz! Worki Hygiene+ o objętości 4,1L i filtracji zabrudzeń na poziomie 99,9% sprawiają, iż nie musisz opróżniać manualnie pojemnika w robocie nawet poprzez 60 dni.

  Odkurzaj i mopuj równocześnie 3 rodzaje ściereczek nabywając robota samoczynnego Tefal Xplorer S75 S+ wyszukasz w zestawie 3 ściereczki mopujące, asygnowane do rozmaitych typów zabrudzeń: szarą - do uniwersalnego użycia, niebieską - do usuwania zaschniętych plam i elektrostatyczną zieloną - do niewiele znaczącego kurzu bez wykorzystania wody.

  3 poziomowe dozowanie wody System Smart Aqua Power i 3-poziomowa regulacja wody zezwalają na ustawienie intensywności mopowania w zależności od rodzaju podłogi. Zbiornik o objętości 300 ml zapewnia, iż robot poradzi sobie z umyciem choćby obfitego mieszania.

  precyzyjne odkurzanie Inteligentna i precyzyjna nawigacja laserowa, w którą zaopatrzony jest robot sprzątający Tefal RG8597, to gwarancja kompleksowego sprzątania Twojego domu. W dodatku, robot wytwarza dokładną mapę Twojego mieszkania już po pierwszej sesji sprzątania.

  przypasowany do potrzeb Możesz w pełni kontrolować pracę robota, ustawiając przy pomocy aplikacji X-Plorer strefy bez odkurzania albo mopowania, personalizując mapy mieszkania czy również sterując urządzeniem głosowo.

  Zdalne sterowanie z aplikacjąTEFAL Xplorer Poznaj instynktowną aplikację Tefal X-Plorer z szeregiem funkcji obsługujących Twojego robota! - Wybierz 1 z 4 trybów sprzątania (Auto, Strefa, pomieszczenie, Punkt)- Ustaw harmonogram sprzątania całego mieszkania albo wybranych pomieszczeń- Włącz tryb „Nie przeszkadzaj", aby robot nie niepokoił Cię w wybranych godzinach np.

  w nocy Zacznij od mapy! Spersonalizuj mapę Twojego mieszkania nadając nazwy pomieszczeń, ustawiając trafną moc odkurzania i natężenie mopowania dla każdego z pokoi czy określając kolejność sprzątania.

  Możesz też z łatwością dodać strefy wyłączone ze sprzątania, strefy bez mopowania i wirtualne ściany. Akcesoria w pakiecie Stacjaopróżniająca 3 workiHygiene+ 3 ściereczkimopujące Nakładkamopująca Akcesoriumdo czyszczenia Porównaj modele robotów Xplorer Serie 75s Serie 75s+ Serie 95 Serie 120 AI Serie 130 AI Moc ssąca 2 700 Pa 2 700 Pa 12 000 Pa 2 700 Pa 2 700 Pa Jednoczesne odkurzanie i mopowanie Sterowanie intensywnościąmopowania Zapamiętywanie map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Tryby sprzątania 4 4 4 3 3 stopnie mocy 4 4 4 4 4 Wysokość 9,5 cm 9,5 cm 10 cm 10 cm 8 cm Turboszczotki 1 1 3 1 1 Max czas pracy 120 min 120 min 225 min 120 min 120 min technika AI automatyczne opróżnianiezbiornika na kurz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock. Ranking TOP10 modeli

Tefal Robot odkurzający explorer serie 60 rg7455

Tefal Robot odkurzający explorer serie 60 rg7455 Najniższa Cena Online

Tefal Robot odkurzający explorer serie 60 rg7455 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Robot odkurzający explorer serie 60 rg7455
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Twój inteligentny pomocnik Sprząta i mopuje równocześnie Tefal Explorer Serie 60 to robot odkurzający, któryusunie brud i kurz ze wszelkich podłóg. Dziękidodatkowej funkcji mopa, robot jest w stanie równocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając znichnawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkęzmikrofibry prosto wypierzesz wpralce, oszczędzając czas i pieniądze. Dotrze wszędzie Explorer Serie 60 to wyjątkowo niski odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Dzięki wysokości zaledwie 6 cm zmieści się wszędzie i z łatwością posprząta pod meblami.

  Ty odpoczywasz, a Explorer pracuje Usiądź wygodnie. Z pomocą aplikacji „Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza zdowolnego miejsca w Twoim domu. Intuicyjna obsługa sprawia,z łatwością możesz zapomnieć opracy urządzenia, równocześnie ciesząc się czystym domem.

  Zdalne sterowanie Panel sterowania w aplikacji „Tefal Robots" pozwoli Ci zdalnie rozpocząć i zakończyć sesję odkurzania, zmieniać tryb sprzątania i poziom mocy, czy odesłać robota do bazy. Natomiast 24-godziny harmonogram umożliwi precyzyjne planowanie sesji odkurzania, a odkurzacz sam uruchomi sięw poszczególne dni i o wybranej porze.

  przypasuj do Twoich potrzeb Robot został wyekwipowany w 3 stopnie mocy: Eco, kanon iBoost, by móc dostosować odkurzanie do rodzaju powierzchni i ilości zabrudzeń. Na dodatek, dla stosownej efektywności, funkcja wykrywania dywanów pozwala samodzielnie powiększyć moc urządzenia, gdy znajdzie się ono na dywanie.

  Sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są 3 przeróżne tryby sprzątania, dzięki którym dostosujesz pracę urządzenia do Twoich potrzeb: • Metodyczny - dzięki zastosowaniu żyroskopu tryb ten zagwarantuje skrupulatne i metodyczne odkurzanie całego wnętrza, bez pominięcia żadnego zakamarka • Miejscowy - spiralny ruch wokół miejsca startu zapewnia miejscowe, intensywne odkurzanie wybranej powierzchni • Wzdłuż ścian - gdy potrzebne jest skrupulatne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  staranne odkurzanie W linii S60 wykorzystano inteligentne rozwiązania, gwarantujące jeszcze lepszą pracę urządzenia: • zaimplementowany żyroskop zagwarantuje logiczną nawigację metodyczną • najnowsza technologia czujników pomiaru odległości wraz z kamerą dokładne śledzenie linii ścian.

  • czujniki na podczerwień pozwalają ominąć przeszkody i zapobiec upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Wyśmienite likwidowanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej efektywności wyśmienicie spełni oczekiwania do usuwania sierści i kurzu, a dodatkowe akcesorium ułatwi czyszczenie szczotki z wplątanych wniąwłosów.

  1. 2 w 1 odkurzanie i mopowanie 2. Dociera pod niskie meble 3. Sprzątanie bez wysiłku 4. Czystość każdego dnia 5. Możliwość zdalnego sterowania Wypróbuj odkurzacz na żywo w swoim domu Pobierz aplikację HomeARound i wypróbuj odkurzacz w Twoim własnym wnętrzu.

  odszukasz tam jeszcze pora...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Tefal opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Tefal cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Tefal,
 • odkurzacze automatyczne Tefal jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Tefal, odkurzacz robot sprzątający Tefal cena, opinie o odkurzaczach robotach Tefal, ranking odkurzaczy robotów Tefal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *