Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe piorące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz przemysłowy piorący do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych piorących do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe piorące do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z piorącymi przemysłowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686)

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686) Najniższa Cena Online

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686)
 • Ilość ofert: 16
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz uniwersalny WD 3 PKompaktowy, ergonomiczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody. Ma gniazdo do przyłączania elektronarzędzi.idealnie sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego i w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie oraz na podjeździe i tarasie.

  Jego zaletą są kompaktowe rozmiary, drobny ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna cena w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu zezwala na usuwanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma zapotrzebowania zasysania ich do zbiornika.

  Zaczep na zderzaku umożliwia szybkie i wygodne odstawienie ssawki w trakcie niedługich przerw w pracy. Filtry kartridżowy dopasowany jest do pracy na mokro i sucho. W tym modelu gniazdo do elektronarzędzi zezwala na podłączenie elektronarzędzi do odkurzacza i odsysanie zabrudzeń powstających podczas pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach.

  W standardzie 17 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wyprodukowany z tworzywa sztucznego i wąż ssący o długości 2 m.niezawodny filtr kartridżowyPraca na sucho i na mokro bez potrzeby wymiany filtra.Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssącaDo usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda podczas odkurzania.Demontowalny uchwytMożliwość podłączenia rozmaitych ssawek bezpośrednio do węża ssącego.

  Łatwe odkurzanie choćby w trudno dostępnych miejscach.Aktywne gniazdo do podłączania elektronarzędzi Odsysanie zabrudzeń powstających w trakcie pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach. Włączenie/wyłączenie elektronarzędzia powoduje włączenie/wyłączenie odkurzacza.

  ergonomiczna funkcja wydmuchu poręczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika. Bezproblemowe usuwanie żwiru. Użyteczna pozycja parkingŁatwe i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy.poręczny uchwyt na kabel zasilającyAkcesoria oraz wąż ssący i kabel zasilający dzięki funkcjonalnym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza.System zamykania "Pull & Push"Proste otwieranie i zamykanie zbiornika na skażenia.ergonomicznie ukształtowany uchwytOdkurzacz przystępny i wygodny w transporcie.Kompaktowy design wygodny i wszechstronny w zastosowaniu.

  Dzięki kompaktowym wymiarom nie zabiera miejsca w trakcie przechowywania. Funkcje specjalne: Funkcja wydmuchu Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu Gniazdo do przyłączania elektronarzędzi System samoczynnego włączania / wyłączania Listwa odbojowa Akcesoria w komplecie: Wąż ssący, 2 m, 35 mm Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm Ssawka uniwersalna, Clips Filtr kartridżowy, standard Ssawka szczelinowa Papierowa torebka filtracyjna wymiary: 388 × 340 × 502 mmPozostałe cechy:...


Odkurzacz KARCHER SE 4002 (bezworkowy/ 1400 W/ żółto- czarny), 1.081-140.0pr

Odkurzacz KARCHER SE 4002 (bezworkowy/ 1400 W/ żółto- czarny), 1.081-140.0pr Najniższa Cena Online

Odkurzacz KARCHER SE 4002 (bezworkowy/ 1400 W/ żółto- czarny), 1.081-140.0pr - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz KARCHER SE 4002 (bezworkowy/ 1400 W/ żółto- czarny), 1.081-140.0pr
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie i dla posiadaczy zwierząt domowych.
  Wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM 519 usuwa 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek.

  Czyści sprawnie wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa, w jednym przejściu roboczym.

  Czyszczenie ekstrakcyjne polega na spryskaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego i odessaniu go razem z rozpuszczonym brudem.

  nieskomplikowany do napełniania zamykany zbiornik wody czystej tworzony z przeźroczystego tworzywa pozwala kontrolować poziom wody.
  Funkcja WATER STOP automatycznie wyłącza turbinę odkurzacza, gdy poziom wody w zbiorniku wody brudnej osiągnie maksimum.
  Urządzenie może także pełnić funkcję odkurzacza na mokro/sucho (odkurzacz należy w tym celu doposażyć w filtr kartridżowy).
  Do zbierania suchych śmieci należy stosować worki filtracyjne. W modelu SE 4002 system do ekstrakcji zintegrowany jest z wężem ssącym.

  Dysza ekstrakcyjna Kärcher
  Redukuje czas schnięcia o 50%.
  Zdejmowany zbiornik wody czystej
  prosty do napełniania i opróżniania. Przeźroczysty i wytrzymały na uderzenia. Zbiornik można prosto zamontować na urządzeniu
  Uchwyt 3 w 1
  umożliwia wygodne przemieszczanie oraz opróżnianie odkurzacza.

  System do ekstrakcji zintegrowany z wężem ssącym
  Wygoda sprzątania.

  Hak na kabel zasilający
  miejsce na przewód zasilający.

  Możliwość przechowywania akcesoriów na odkurzaczu
  poręczne przechowywanie całego wyposażenia.

  Wytrzymały, plastikowy zbiornik na wodę
  Dopracowany pod kątem obszernej wytrzymałości

  Podciśnienie (mbar/kPa) 210 / 21
  Wydatek powietrza (l/s) 70
  Zbiornik na wodę czystą / brudną (l) 4 / 4
  Moc turbiny / pompy (W) 1400 / 40
  sprawność spryskiwania (l/min) 1
  Ciśnienie spryskiwania (bar) 1
  Szerokość robocza (mm) 230
  Zasilanie (V/Hz) 220 / 240 / 50 / 60
  Ciężar bez wyposażenia (kg) 7,8
  wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm) 441 x 386 x 480

  Wyposażenie Wąż spryskująco-odsysający z uchwytem, 2 m, 35 mm
  Rury do ekstrakcji, 2 szt., 0.5 m, 35 mm
  Dysza spryskująco-odsysająca z nasadką do podłóg twardych
  Ssawka do tapicerki
  Ssawka uniwersalna, Clips
  Wyposażenie do odkurzania na sucho, Clips
  Ssawka szczelinowa
  Ssawka do tapicerki
  Papierowa torebka filtracyjna, 1 szt.
  Filtr piankowy
  RM 519 Środek czyszczący do dywanów i wykładzin (100 ml)
  Listwa odbojowa
  wygodny uchwyt 3 w 1
  Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu
  Półka na niewiele znaczące przedmioty

  użycie

  Wykładziny dywanowe
  Tapicerka

  właściwości i atuty

  użyteczny uchwyt
  Wieszak na kabel zasilający
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Lavor. Ranking TOP10 modeli

Karcher odkurzacz uniwersalny wd 4 car 1.348-116.0 darmowa dostawa do 400 salonów !!

Karcher odkurzacz uniwersalny wd 4 car 1.348-116.0 darmowa dostawa do 400 salonów !! Najniższa Cena Online

Karcher odkurzacz uniwersalny wd 4 car 1.348-116.0 darmowa dostawa do 400 salonów !! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher odkurzacz uniwersalny wd 4 car 1.348-116.0 darmowa dostawa do 400 salonów !!
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  mocny i trwały odkurzacz klasy przeciętnej zaopatrzony w płaski filtr falisty, który umożliwia zbieranie suchych i wilgotnych i wody. Bogate wyposażenie typowe gwarantuje wielki zakres zastosowań w domu i w jego otoczeniu.

  Płaski filtry falisty jest mocowany w specjalnej kasecie. Jest to nowoczesna i opatentowana poprzez Kärcher technika prędkiego i prostego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem: starczy wysunąć kasetę z filtrem, wyjąć ją – i gotowe!

  Po wysunięciu kasety pył z filtra nie opada na podłogę, lecz zatrzymuje się w kasecie. Zaczep na zderzaku zezwala na szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas niedługich przerw w pracy. W standardzie 20 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wytwarzany z tworzywa nienaturalnego, wąż ssący o długości 2,2 m.

  Ssawki, rury i wąż ssący, dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza. Cechy I zalety innowacyjna, zastrzeżona technologia szybkiego wyjmowania filtra postępowa, zastrzeżona technika prędkiego i przystępnego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem.

  Praca na sucho i na mokro bez potrzeby wymiany filtra. Akcesoria do czyszczenia wnętrza samochodu znakomicie rezultaty odkurzania wrażliwych powierzchni, wąskich szczelin i znacznych powierzchni. Stosowne eliminowanie niepodatnych skażeń.

  Maksymalna wygoda podczas odkurzania. Demontowalny uchwyt Możliwość podłączenia zróżnicowanych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Proste odkurzanie nawet w trudno przystępnych miejscach. Ergonomiczna pozycja parking łatwe i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy.

  ergonomiczny uchwyt na kabel zasilający. Akcesoria oraz wąż ssący i przewód zasilający dzięki funkcjonalnym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza. Poręcznie ukształtowany uchwyt zezwala na wygodny transport urządzenia.

  Wyposażenie Wąż ssący, 2.2 m, 35 mm Demontowalny uchwyt Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm Ssawka uniwersalna, Clips with 2 rubber and 2 brush inserts Płaski filtr falisty, prosta do do wysunięcia kaseta z filtrem Ssawka szczelinowa Fizelinowa torebka filtracyjna, 1 szt.

  Pozycja parking Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu Listwa odbojowa Pokrętło obsługowe (ON/OFF) Przechowywanie węża i akcesoriów na obudowie Długa ssawka szczelinowa Ssawka samochodowa


TASKI Szczotka do prania pośredniego Procarpet30, 7522973

TASKI Szczotka do prania pośredniego Procarpet30, 7522973 Najniższa Cena Online

TASKI Szczotka do prania pośredniego Procarpet30, 7522973 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: TASKI Szczotka do prania pośredniego Procarpet30, 7522973
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

TASKI Szczotka do prania ekstrakcyjnego Procarpet45

TASKI Szczotka do prania ekstrakcyjnego Procarpet45 Najniższa Cena Online

TASKI Szczotka do prania ekstrakcyjnego Procarpet45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń

TASKI Szczotka do prania ekstrakcyjnego Procarpet30 (7615400217915)

TASKI Szczotka do prania ekstrakcyjnego Procarpet30 (7615400217915) Najniższa Cena Online

TASKI Szczotka do prania ekstrakcyjnego Procarpet30 (7615400217915) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: TASKI Szczotka do prania ekstrakcyjnego Procarpet30 (7615400217915)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

TASKI Szczotka do prania pośredniego Procarpet45

TASKI Szczotka do prania pośredniego Procarpet45 Najniższa Cena Online

TASKI Szczotka do prania pośredniego Procarpet45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: TASKI Szczotka do prania pośredniego Procarpet45
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

Odkurzacz Karcher Odkurzacz Karcher VC 3 (bezworkowy 700W żółto-czarny) - 1.198-125.0 Darmowy odbiór w 20 miastach! (4054278206738)

Odkurzacz Karcher Odkurzacz Karcher VC 3 (bezworkowy 700W żółto-czarny) - 1.198-125.0 Darmowy odbiór w 20 miastach! (4054278206738) Najniższa Cena Online

Odkurzacz Karcher Odkurzacz Karcher VC 3 (bezworkowy 700W żółto-czarny) - 1.198-125.0 Darmowy odbiór w 20 miastach! (4054278206738) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń

VC 2 odkurzacz Karcher z filtrem HEPA #BON 12zł na KAŻDE urządzenie #ZWROT 30DNI! #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4054278206714)

VC 2 odkurzacz Karcher z filtrem HEPA #BON 12zł na KAŻDE urządzenie #ZWROT 30DNI! #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4054278206714) Najniższa Cena Online

VC 2 odkurzacz Karcher z filtrem HEPA #BON 12zł na KAŻDE urządzenie #ZWROT 30DNI! #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4054278206714) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń

Odkurzacz KARCHER SE 4001

Odkurzacz KARCHER SE 4001 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Einhell. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz KARCHER SE 4001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz KARCHER SE 4001
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  komfortowy transport zagwarantuje mocny mechanizm jezdny.
  • Akumulatorowy: false
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość: 441 mm
  • Długość kabla sieciowego: 7 m
  • Długość kabla zasilającego: 7,5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 7 m
  • załączone akcesoria: Dysza spryskująco-odsysająca z nasadką do podłóg twardych-Dysza podłogowa, Clips-konkretny, plastikowy pojemnik i zbiornik na czystą wodę, Schowek na akcesoria, Ssawka szczelinowa, Ssawka do tapicerki, Ssawka do dywanów i podłóg.
  • Filtry: Piankowy
  • Filtry: filtr piankowy
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr wodnyMożliwość prania dywanów i tapicerkiMożliwość zbierania płynówSsawka szczelinowaZabezpieczenie przed pracą bez worka
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr wodnyMożliwość prania dywanów i tapicerkiMożliwość zbierania płynówZabezpieczenie przed pracą bez worka
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr wodny, Możliwość prania dywanów i tapicerki, Możliwość zbierania płynów, Zabezpieczenie przed pracą bez worka
  • Głębokość: 385 mm
  • Kod producenta: SE 4001
  • Kolor: żółto-czarny
  • Kolor: Żółto-czarny
  • Kolor główny: Żółty
  • Końcówki: dysza spryskująco-odsysająca z nasadką do podłóg twardych, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa
  • Maks. Przepływ powietrza: 70 l/s
  • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne ABS
  • Moc maksymalna: 1400 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • Opis marketingowy: Odkurzacz jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie i dla posiadaczy zwierząt domowych. Wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM 519 eliminuje 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek. Czyści efektywnie wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa, w jednym przejściu roboczym. Czyszczenie ekstrakcyjne polega na spryskaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego i odessaniu go razem z rozpuszczonym brudem. Nietrudny do napełniania zamykany zbiornik wody czystej stworzony z przeźroczystego tworzywa pozwala kontrolować poziom wody. Funkcja WATER STOP samoczynnie wyłącza turbinę odkurzacza, gdy poziom wody w zbiorniku wody brudnej osiągnie maksimum. Urządzenie może również pełnić funkcję odkurzacza na mokro/sucho (odkurzacz należy w tym celu doposażyć w filtr kartridżowy). Do zbierania suchych śmieci należy stosować worki filtracyjne.
  • pojemność akumulatora: Nie dotyczy
  • objętość worka/pojemnika: 4 l
  • typ zasilania: Sieciowe
  • Strona www artykułu: http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Home__Garden/Odkurzacze/Odkurzacze_z_funkcja_prania/10811300.htm
  • Szerokość: 385 mm
  • Szerokość: 386 mm
  • rodzaj: piorący
  • wariant odkurzacza: Bezworkowy
  • rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
  • typ rury: rozciągliwa
  • typ rury: Segmentowa
  • Waga urządzenia: 7,8 kg
  • Waga z opakowaniem: 5,833 kg
  • rozmiary: 500 x 385 x 385 mm
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 285x365x260 mm
  • Wyposażenie: schowek na akcesoria
  • Wysokość: 480 mm
  • Wysokość: 500 mm
  • Zawartość zestawu: Dysza do tapicerkiDysza podłogowaDysza spryskującaDysza szczelinowaInstrukcja obsługiRura prosta x 2Worek na pył
  • Zawartość zestawu: Dysza do tapicerkiDysza spryskującaDysza szczelinowaInstrukcja obsługiRura prosta x 2Worek na pył


Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Cenione odkurzacze przemysłowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy piorący do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe piorące do 1000 zł cena,
 • ranking z piorącymi przemysłowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze przemysłowe piorące do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe piorące do 1000 zł, odkurzacz przemysłowy piorący do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych piorących do 1000 zł, ranking odkurzaczy przemysłowych piorących do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.