Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Zelmer do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Zelmer do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Zelmer do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Zelmer.

[TOP10] Odkurzacze Zelmer do 1500 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Zelmer do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925T Wiktor (5908269354191)

Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925T Wiktor (5908269354191) Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925T Wiktor (5908269354191) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925T Wiktor (5908269354191)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925T Wiktor 25.9V Nasz odkurzacz ZSVC925T Wiktor wyposażyliśmy w technologię Digital Power (bardzo skuteczny i wytrzymały silnik bezszczotkowy). Wymienny akumulator urządzenia pozwoli Ci na 30 min ciągłego odkurzania.

  O zdrowie Twoje i Twoich najbliższych zadba nowoczesny 4-stopniowy system filtracji Honey HEPA. Dzięki technice Long4U długość rury nadzwyczajnie zespoisz do swojego wzrostu. Dostrzeżesz choćby najmniejsze drobiny kurzu dzięki elektroszczotce z oświetleniem LED.

  Przekonaj się jak sprzątanie może być proste i przyjemne! NAJWAŻNIEJSZE cechy Napięcie: 25.9 V typ silnika: BLDC Maksymalny czas pracy: do 32 min Czas ładowania: 260 min pojemność zbiornika: 0,8 l ilość szybkości pracy: 2 Technologie: Digital Power, Long4U Teleskopowa rura: Tak typ filtra: HEPA, 4-stopniowy system filtracji Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Ssawka 2 w 1: Tak wbudowany odkurzacz ręczny: Tak Możliwość konstrukcji na ścianie: Tak Funkcje uzupełniające: Wymienna bateria uzupełniające akcesoria: Filtry, Rolka do twardych powierzchni, Wąż Teleskopowa rura Long4U Odkurzacze bezprzewodowe to urządzenia, którymi odkurza się w niezwykle komfortowy sposób, ale należy pamiętać, że długość rury ma znaczny wpływ na komfort używania.

  technika Long4U zastosowana w odkurzaczu Zelmer Wiktor maksymalizuje ten komfort dzięki teleskopowej rurze umożliwiającej dostosowanie wysokości odkurzacza do wzrostu i indywidualnych preferencji.

  Rura posiada aż 13 ustawień długości – od 89 do 113 cm, dzięki temu zapewni praktyczną wysokość odciążając Twoje nadgarstki. Silnik bezszczotkowy Digital Power Digital Power to trwały i bezusterkowy silnik bezszczotkowy charakteryzujący się wysoką mocą gwarantującą produktywne działanie na każdej powierzchni.

  zapewnia szczególnie dużą moc ssania, utrzymującą się na stale wysokim poziomie, dzięki temu łatwo zlikwidujesz wszelkie, choćby najdrobniejsze zanieczyszczenia. Dodatkowo, bateria w odkurzaczu Wiktor jest wyjmowania, dzięki temu w każdej chwili możesz ją wymienić i tym samym wydłużyć czas pracy odkurzacza.

  4 – stopniowy system filtracji Honey Hepa System filtracji zaimplementowany w odkurzaczu Zelmer Wiktor to odpowiedź na potrzeby najistotniej wymagających użytkowników. Filtracja jest 4-stopniowa i zapewnia wyłapanie nawet najmniejszych cząsteczek takich jak kurz i alergeny.

  zanieczyszczenia trafiają do pojemnika, gdzie są oddzielane poprzez cyklonowy ruch powietrza, a następnie wstępnie filtrowane w metalowym filtrze o strukturze plastra miodu, zapewniającej dużą dokładność.

  Następne etapy filtracji to dwa filtry HEPA, które wyłapują mniejsze skażenia i sprawiają, iż powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste. Dostrzeżesz nawet najdrobniejszy kurz Elektroszczotka odkurzacza Wiktor zastosowane oświetlenie LED, które jest wyjątkowo skuteczne i upraszcza codzienne odkurzanie.

  Jasne światło o specjalnie dopasowanej barwie pomoże dostrzec najmniejsze drobiny kurzu, więc nic już nie przeoczysz. Sprzątaj jak najwygodniej – odkurzacz ręczny W jednej chwili zmień Wiktora w wyjątkowo wygodny w obsłudze odkurzacz ręczny.

  wystarczy, iż wypniesz teleskopową rurę Long4U i podczepisz sprężysty wąż, który znajdziesz w zestawie z urządzeniem. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na wysprzątanie wszelkich zakamarków w Twoim domu i samochodzie.

  komfortowe przechowywanie W Twoim mieszkaniu brakuje miejsca na przechowywanie odkurzacza? A może masz dość schylania się i rozkładania urządzenia gdy tylko chcesz posprzątać? W zestawie z ZSVC925T Wiktorem odnajdziesz uchwyt naścienny, dzięki któremu odkurzacz będzie za każdym razem pod ręką gotowy do użycia!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Zelmer. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Zelmer.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Zelmer do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Zelmer do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Zelmer do 1500 zł,
 • odkurzacze Zelmer do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Zelmer do 1500 zł, odkurzacz Zelmer do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Zelmer do 1500 zł, ranking odkurzaczy Zelmer do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *