Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Xiaomi do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Xiaomi do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Xiaomi.

[TOP10] Odkurzacze Xiaomi do 1500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Xiaomi do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz precyzyjnie zbiera skażenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy gwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED upraszcza czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie choćby trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką efektywnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i eliminuje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najlepsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie marnując przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu udoskonalonej technologii. Bateria jest chroniona, dzięki technologii Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki temu namierza choćby najmniejsze zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz akcentuje się też nad wyraz szybkim czasem reakcji i lokalizuje skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy typ powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  poręczna budowa

  Dreame zadbało o to,używanie T30 było jak najistotniej wygodne. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi pokaźniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego praktyczna budowa, pozwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a załączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. Dodatkowo przycisk blokady elektrycznej pozwala na włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Rozciągliwe narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych albo klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w wielkim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Pokaźniejsza średnica ssawki i jej lepsze zakończenie produktywnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, budowa w profilu litery V zawiera dłuższe włosy i eliminuje je bardziej skutecznie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. W trakcie trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia poprzez 90 minut czyszcząc, na przykład, obszerniejszy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co starczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo spełni oczekiwania w trakcie sprzątania auta.

  usuwa 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz efektywnie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona, a także uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie dane jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy albo siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować skuteczność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć niespodzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i nowoczesny design

  T30 to urządzenie nad wyraz proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego stosowania, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych składników. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się też obawiać o niepoprawne zamontowanie elementów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię wbudowany wyświetlacz. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 podkreśla się innowacyjnym designem, a szary odcień nadaje wyszukanego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • rozciągliwe narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje niesłychaną wydajność, a konkretny akumulator gwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Dodatkowo, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W zestawie znajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.


  progresywny silnik

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym innowacyjnia niemal dorównuje tym wykorzystywanym w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro skutecznie i momentalnie pozbywa się wszelkiego brudu - choćby najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego pokaźniejszego wyzwania. Ponadto zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej stabilną i wydajną pracę urządzenia.


  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko sprawne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro idealnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Eliminuje do 99,9% roztoczy - znakomicie stanie na wysokości zadania więc jeszcze w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada nowoczesny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewnia filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? równocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo.


  rewelacyjna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza wyśmienicie nadaje się do czyszczenia zróżnicowanego rodzaju podłóg. Prędko rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i stosownie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V oraz umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na produktywne, a zarazem wygodne odkurzanie.


  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro wyszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - świetnie wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame zezwala na na dodatek mycie podłóg. Zbiornik o pojemności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, precyzyjnie posprzątasz każdy kąt w swym domu.


  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby przez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został dołączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać tak długo, jak Ci trzeba.


  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania zezwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki czemu sprzątanie staje się stanowczo komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia prędki dostęp do najważniejszych danych. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi aktualnie użytkowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy albo przypomnienie o konieczności zamiany filtra.


  Dbałość o każdy detal

  Dreame T20 Pro to w dodatku unikatowy komfort wykorzystywania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki użytecznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w stosowaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić równocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu
  • Odkurzacz
  • Płaska szczotka 2w1
  • Szczotka szczelinowa
  • Uniwersalna elektroszczotka
  • Metalowa rura
  • Miękka rolka
  • Ładowarka
  • elastyczna rura
  • Elektroszczotka do materacy
  • Baza ładująca 2w1
  • Zbiornik na wodę + mop
  • 2 akumulatory
  Specyfikacja:

Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Dreame H11 170W 900ml 5500PaZ Dreame H11 posprzątasz każdy bałaganOdkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się realne i ułatwia pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę.

  To nad wyraz przydatna funkcja w przypadku łazienki, kuchni i balkonu. Zbiornik o pojemności aż 900 ml pozwoli Ci umyć do 160 m², a wytrzymały akumulator gwarantuje do 30 min pracy na jednym naładowaniu.

  W komplecie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Dostęp do najważniejszych danych umożliwia czytelny ekran LED. Zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 170WMoc ssania: 5500PaCzas pracy: 30 minPojemność zbiornika na czystą wodę: 900mlPojemność zbiornika na brudną wodę: 500mlFiltr HEPA zmywalnyOdkurzanie i mycie Wszechstronność i mocDreame H11 łatwo poradzi sobie z każdym typym brudu.

  Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza. Wyposażenie w tryb Max rozszerza zdolność czyszczenia trwałych zabrudzeń. Nieprzerwane samoczyszczenieTylko czysta szczotka sprząta skutecznie, a Dreame doskonale o tym wie.

  Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki czemu urządzenie pozostaje w pełni czyste w trakcie pracy, a sprzątanie bałaganu staje się sprawne. Ponadto specjalny przycisk w bazie sprawi, że H11 wyczyści się po pracy.

  Sprzątanie aż do 160 m²Możesz zapomnieć o ciągłym kompletowaniu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 ma zbiornik o objętości 900 ml, który wystarczy nawet na 160 m² sprzątania. Praca do 30 minutDzięki akumulatorowi 6*2500 mAh Dreame H11 wspaniale sprawdzi się także w sporych domach.

  Z tym urządzeniem praca osiągnie nawet pół godziny. Uzyskaj niezbędne dane, kiedy tylko chceszSkorzystaj z podglądu na ekranie LED, a uzyskasz dane na temat naładowania akumulatora, czystości i stanu pracy.

  Komunikaty głosowe to kolejna funkcja, która usprawni Twoją pracę. Czysta przyjemnośćPotężna moc ssania – 5500 Pa z zachowaniem przyczepności gwarantuje zachowanie pełnego komfortu przy odkurzaniu. Łatwość przechowywania i ładowaniaDreame H11 możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste.

  wystarczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia rozpocznie się samoczynnie. Poza tym baza ma specjalną przestrzeń przeznaczoną do przechowywania pozostałych części H11. SPECYFIKACJA technicznAModel: H11Kolor: BiałyMoc: 170 WMoc ssania: 5500 PaCzas pracy: 30 minSilnik: SzczotkowyPojemność zbiornika na czystą wodę: 900 mlPojemność zbiornika na brudną wodę: 500 mlFiltr HEPA zmywalnyW zestawieUchwytGłówny korpusZasilaczZapasowy filtrUchwyt na akcesoriaPłyn do czyszczenia powierzchniBaza ładującaSzczoteczka do czyszczenia


Xiaomi JV83

Xiaomi JV83 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV83 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV83
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NajważniejszePrzenieśmy się na chwile do świata, w którym sprzątanie mieszkania zajmuje mniej niż 15 minut, czyszczone części lśnią po jednym przetarciu, a odkurzanie nie wymaga wielokrotnych ruchów i posunięć szczotki.

  A co gdybyśmy powiedzieli Ci, iż taka idylla jest realna z odkurzaczem Xiaomi JIMMY JV83?To progresywny sprzęt od uznanego producenta, który łączy w sobie funkcjonalność lekkiego odkurzacza bezprzewodowego z postępowymi technikami gwarantującymi genialne czyszczenie sprzątanej powierzchni.

  W komplecie z odkurzaczem otrzymujemy różnego typu końcówki, a także szczotki obrotowe, dzięki którym z łatwością uda się dotrzeć nawet w trudnodostępne miejsca, jak jeszcze pozbyć się roztoczy głęboko zakorzenionych w materacach, dywanach, czy dzianinach.

  Odkurzacz JIMMY JV53 został zaopatrzony w specjalny system filtracji cyrkulacyjnej, który oddziela powietrze od kurzu, a ten osadza się w specjalnym pojemniku. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w mgnieniu okaz opróżnić kosz, a szczotki po użytku starczy wypłukać bieżącą wodą.Odkurzacz Xiaomi JIMMY JV83 to ulepszona wersja JIMMY JV51, która została wzbogacona o podwójny system filtracji, większy pojemnik na odpady i jeszcze bardziej wytrzymałą baterię.

  Na jednym ładowaniu z odkurzacza można korzystać bez przerwy przez 60 minut. W razie konieczności nietrudny system zamiany baterii sprawia, iż w mgnieniu oka podłączymy zamiennik. Spraw, by każde sprzątanie kojarzyło się z krótką i bezproblemową czynnością – wybierz nowoczesne rozwiązania, jakie zagwarantuje Xiaomi JIMMY JV83!

  Akumulator do odkurzacza Xiaomi JIMMY JV83299,00 zł Filtr HEPA do odkurzacza JIMMY JV51 / JV53 / JV8359,99 zł Szczotka i wąż do odkurzacza JIMMY JV51/JV53/JV83, szara109,00 złJV83 – bezszczotkowy odkurzacz pionowyDokładne odkurzanieŁatwiejsze dbanie o czystośćMoc ssania: 135 „airwatów"Czas pracy: 60 minut55%idealny silnik cyfrowyMoc ssania: 135 „airwatów"Osiągający 100 000 obrotów na minutę silnik zapewnia ogromną moc.Szczotka o średnicy 50 mmSzczotka o średnicy 50 mm pozwala zebrać cały pył i śmiecieZ łatwością radzi sobie nawet z obszernymi okruchami jak łupiny orzechów.kombinacja twardej i miękkiej szczotki pozwala z łatwością rozwiązać problem braku czystościTwarda część szczotki sprawia, iż pył i kurz są prosto wciągane.

  ponadto usuwa ślady łap i poleruje podłogę. Miękka część zbiera wszystkie spore śmiecie.innowacyjna technika sprzątania włosów, koniec z plączącymi się włosamiSzczotka zaprojektowana tak,usuwać włosy z podłóg i dywanów, pozwala rozwiązać sporo problemów.

  zlikwidujesz włosy i sierść. Bez wplątywania się w szczotkę.Elektryczna szczotka na roztocza eliminuje kurz i roztocza z łóżek i mebli.Dodatkowa szczotka pozwala zlikwidować kurz z łóżka, także pył i łupież.Wielocyklonowy sposób odfiltrowania eliminuje drobne cząstki i oczyszcza powietrzeCyklonowy system przefiltrowaniaUdoskonalony filtr HEPAWielocyklonowy sposób przefiltrowania wspomaga eliminowanie niepokaźnych cząstekCyklonowy system przefiltrowania potrafi oddzielić pył od powietrza.

  Odkurzacz działa dzięki czemu lepiej, a przepływ powietrza jest produktywniejszy.likwiduje alergenyPochłania i eliminuje 99% niewielkich cząstekInnowacyjny, lepszy filtr HEPA jest w stanie wychwycić cząstki o wielkości 0,3 mikrometra, a także alergeny.

  Jest również łatwy w demontażu i myciu.Wymienna bateria zapewnia dłuższe życieDuża pojemnośćNiezależne ładowanieWymienna bateriaDuża pojemność baterii litowej umożliwia godzinne odkurzanieDuża pojemność baterii to gwarancja aż 60 minut pracy, co jest niezwykle ważne w obszernych domach.Baterię można wyjąć z odkurzacza i ładować osobnoBaterię można wyjąć z odkurzacza i ładować w kącie, na stole lub w dowolnym innym miejscu.Wymienna bateria sprawia, iż nie musisz się już przejmować jej żywotnościąBateria może zostać wyjęta i wymieniona, jeśli przestanie być produktywna.

  dzięki czemu odkurzacz będzie służyć jeszcze dłużej.Usuwaj brud jednym przyciskiem – nie martw się, że się pobrudzisz.SpecyfikacjaOgólne Model: JV83Kolor: szaryMoc: 450WTyp filtra: HEPAPrzepływ powietrza: 1.1 m^3/minZbieranie kurzu: system Dual-CyclonicBateria Specyfikacja: 7X2.5AH, 63WHCzas pracy: 60 minCzas ładowania: 4-5h SzczotkaKombinacja włosów twardych i miekkichZawartość paczki1x elektryczna głowica1x szczotka szczelinowa 2w11x szczotka do tapicerki 2w11x złącze szczotki1x rozciągliwy wąż1x metalowa rura1x szczotka do materacy1x odkurzacz1x miękka szczotka1x ładowarka1x adapter1x bateria

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi MoP2

Xiaomi MoP2 Najniższa Cena Online

Xiaomi MoP2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi MoP2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra
  • Opcje sprzątania: Odkurzanie, Mopowanie
  • Funkcje: Zamiatanie, Czyszczenie na mokro
  • Komunikacja: Aplikacja mobilna
  • Czujniki: wykrywający przeszkody, Krawędzi
  • Zdalne sterowanie
  • Wirtualna mapa
  • Wirtualna ściana
  • Planowanie sprzątania
  • Pokonuje 2 cm progi
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • Strefy bez mopowania

  Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra to nowe podejście do inteligentnego sprzątania - Najwyższa moc czyszczenia, samoczynne opróżnianie pojemnika na kurz (Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie)

  Opróżnij pojemnik w 10 sekund

  Dwukanałowa kompozycja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa do prędkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra. Automatyczny mechanizm zbierania kurzu może uniemożliwiać zatykaniu się z wyższą produktywnością, zapewniając, że odkurzacz może działać płynnie i sprawnie przez cały czas. Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Worek na kurz o obszernej objętości 4L

  Oprócz tego, iż Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra jest łatwy w użyciu i prosty do przenoszenia, worek na kurz ma 10 razy większą objętość aniżeli pojemnik do automatycznego opróżniania. Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Super moc ssania 4000 Pa

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra został zaopatrzony w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zapewnia długofalowe, silne ssanie, żeby oczyścić kurz, sierść zwierząt i skażenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem. Wykorzystuje pojemnik na kurz o obfitej objętości 550 ml. Przypasuj moc ssania z czterech przystępnych poziomów.

  Trwała i długa żywotność baterii

  Akumulator o znacznej obszerności 5200 mAh pozwoli na wyczyszczenie mieszkania bez zapotrzebowania częstego ładowania odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Spełnij różne zapotrzebowania w zakresie sprzątania

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultraposiada inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę sprawia, iż woda będzie dozowana równomiernie, zapobiega wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,starannie wyczyścić podłogę w domu.

  Aktywne unikanie przeszkód

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany jest w technikę unikania przeszkód 3D, może lokalizować kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód oraz stosownie wcześniej zwalniać aby je ominąć dzięki czemu zapobiega kolizji i plątaninie.

  Unika utknięcia pod szafkami

  Przedni sensor ToF może starannie namierzać informacje przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Bezpieczne sprzątanie przy schodach

  detektor klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku. Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów.

  staranne skanowanie i produktywne pokrycie

  technika nawigacji laserowej LDS nowej generacji dokładnie skanuje środowisko domowe i Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra natychmiast odwzorowuje rzeczywisty wzór.

  Specyfikacja techniczna:
  • Opcje sprzątania: Odkurzanie; Mopowanie
  • Moc ssania: 4000 Pa
  • Funkcje: Zamiatanie; Czyszczenie na mokro
  • Tryby czyszczenia: Max; Cichy; standardowy
  • samoczynny powrót do stacji dokującej: Tak
  • Komunikacja: Aplikacja przenośna
  • Czujniki: wykrywający przeszkody; Krawędzi
  • pojemność worka / pojemnika: 0,55 l
  • objętość zbiornika na wodę: 200 ml
  • Zasilanie: Akumulator
  • dodatkowe dane: Akumulator 5200 mAh; Zdalne sterowanie; Wirtualna mapa; Wirtualna ściana; Planowanie sprzątania; Pokonuje 2 cm progi; Ładowanie i wznawianie sprzątania; Strefy bez mopowania; Laser (LDS); Współpraca z Asystentem Google i Alexa; technika unikania przeszkód S-cross™ 3D
  • Wyposażenie standardowe: Szczotka boczna; Zbiornik na wodę; Zbiornik na kurz; Szczotka główna
  • Kolor: Czarny
  • Wysokość: 9,88 cm
  • Szerokość: 35,3 cm
  • Długość: 35 cm
  • Waga: 4,15 kg
  • Kod produktu: Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra | BHR5195EU


Xiaomi Dreame V10

Xiaomi Dreame V10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie wydajny odkurzacz bezprzewodowy, przy pomocy którego efektywnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW zapewnia niezwykłą skuteczność, a wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy, a także dopełniające akcesoria w zestawie dopasowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro rewelacyjnie spełni oczekiwania jeszcze w domach alergików - eliminuje choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z prędkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro podkreśla się specyficznym designem, który zezwala na efektywny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na zwiększoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie choćby z najistotniej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - precyzyjnie odkurzysz cały dom

  Akumulator o pojemności 2500 mAh oraz inteligentny system zarządzania mocą zapewniają imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać nawet poprzez 60 minut, a w trybie skuteczności do 28 minut. Chcesz efektywnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb potężny, w którym urządzenie zezwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i komfortowe - możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Zezwala na to załączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  świetnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została zaopatrzona w niezależny silnik i obfity wałek, który skrupulatnie zgarnia zróżnicowanego rodzaju odpady - od obszerniejszych okruchów po niewiele znaczące cząsteczki kurzu. Pozwala na również dokładne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy między kafelkami. Specjalna kompozycja szczotki sprawia, iż nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,genialnie spełni oczekiwania ponadto w domach właścicieli psów i kotów.

  dopełniające akcesoria - wielość zastosowań

  załączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie świeże możliwości. Wykorzystaj wyekwipowaną w niezależny silnik szczotkę do materacy, żeby pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z tworzyw. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 wyśmienicie pasuje do czyszczenia mebli. Przy pomocy miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bez problemu dosięgniesz jeszcze trudno dostępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz oferuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i cechuje się skutecznością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu skażeniu. Dzięki zaimplementowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich produktywność została zwiększona do choćby 99,67%. Przy pomocy V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od skażeń dom.

  przyjazny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Zaimplementowany, barwny ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci informacji dotyczących statusu urządzenia. Za pomocą czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz i zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już przez cały czas naciskać stosownego guzika. Przystępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego choćby problemu możesz na dodatek złożyć i rozłożyć V10 Pro oraz wymienić akcesoria.

  z łatwością zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma objętość 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest szybkie i proste - starczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, możliwe jest mycie filtra i wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć liczba tworzyw eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w stosowaniu - z łatwością ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz cechuje się ergonomiczną konstrukcją, która zezwala na odciążenie mięśni - bez pokaźniejszego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa kompozycja sprawiają,łatwo podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit oraz zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Ponadto, precyzyjnie przemyślany design urządzenia pozwolił stanowczo zredukować jego poziom hałasu. Dzięki czemu sprzątanie staje się o mnóstwo bardziej komfortowe - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • rozmiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • objętość zbiornika na kurz: 0,5 l

  W zestawie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi G11

Xiaomi G11 Najniższa Cena Online

Xiaomi G11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G11
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0;Czas pracy z funkcją Turbo:5 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, drobny), funkcja Turbo, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-szary;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:0 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Xiaomi H9 Pro

Xiaomi H9 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi H9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi H9 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jimmy H9 Pro to niesamowicie sprawny, ergonomiczny, bezprzewodowy odkurzacz. Moc choćby 200 AW zagwarantuje wymarzoną sprawność, a czas pracy do 80 minut pozwala skrupulatnie posprzątać cały dom choćby kilka razy....


Xiaomi JV85 Pro

Xiaomi JV85 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi JV85 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV85 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 28.8 v, czas pracy do 70 minut, ładowania do 5 godzin, cyklonowy system filtracji, filtr hepa, zbiornik na kurz o objętości 600 ml, 4 ustawienia mocy ssania, silny cyfrowy silnik indukcyjny, system flex umożliwia odkurzanie pod meblami bez niepotrzebnego schylania, elektroniczny cyfrowy ekran led.


Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to pokaźne wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci lub zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO ekspresowo rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Wspaniale spełni oczekiwania w sytuacji podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a nawet mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który prosto dociera do najtrudniejszych nawet zakamarków zapewniając wysoką sprawność i bezkonkurencyjny komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO znamionuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To nowoczesna kompozycja, która doskonale wpisuje się w potrzeby domu i biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wyciągać szerokiego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest za każdym razem gotowy do pracy. Niepokaźny, ergonomiczny, wyposażony w znaczny wachlarz dodatkowych akcesoriów wyśmienicie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi zanieczyszczeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  teraz z łatwością zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został wyekwipowany w niesamowicie produktywny silnik, który zapewnia siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki temu doskonale radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W zestawie wynajdziesz też kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  prędko usuwa brud

  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji, a także wysokiej klasy silnik, którego szybkość sięga 160 000 rpm. W wyniku czego możesz radować się siłą ssania na poziomie choćby 32 000 Pa! dzięki temu odkurzacz bardzo momentalnie i skutecznie eliminuje kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie nawet z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, automatycznie rozszerza siłę ssania na dywanach, by zapewnić ich precyzyjne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz odpowiednio przystosować pracę odkurzacza do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To osiągalne! V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie optymalny w wypadku przeciętnie zanieczyszczonej podłogi. Eco idealnie stanie na wysokości zadania na co dzień. także najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, by naładować odkurzacz. V12 Pro został wyposażony w wytrzymały akumulator o znacznej oraz zaawansowany system zarządzania energią, dzięki temu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje nawet 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Dołączony do zestawu uchwyt ścienny pozwala na komfortowe ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  idealna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która genialnie pasuje do czyszczenia zróżnicowanego rodzaju powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją równocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko skutecznie eliminuje kurz, ale też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, że jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, że sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i idealnie wyważony. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy piętrami lub podniesiesz, by odkurzyć sufit czy zasłony. Poręczny uchwyt sprawia, że jego prowadzenie jest wyjątkowo wygodne. Wielki zbiornik na kurz o objętości 500 ml wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest bardzo szybkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  dzisiaj możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma zastosowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,starczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo aktualny tryb. Dostępna jest ponadto funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku podczas sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  ergonomiczne akcesoria w komplecie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,precyzyjnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem spełni oczekiwania na przykład w trakcie czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a elastyczny wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • sprężysty wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • sprężysty adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  SpecyfikacjaInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Xiaomi. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Xiaomi.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Xiaomi do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Xiaomi do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Xiaomi do 1500 zł,
 • odkurzacze Xiaomi do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1500 zł, odkurzacz Xiaomi do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Xiaomi do 1500 zł, ranking odkurzaczy Xiaomi do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *