Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Xiaomi do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Xiaomi do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Xiaomi.

[TOP10] Odkurzacze Xiaomi do 1500 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Xiaomi do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 11
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz precyzyjnie zbiera skażenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy gwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED upraszcza czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie choćby trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką efektywnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i eliminuje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najlepsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie marnując przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu udoskonalonej technologii. Bateria jest chroniona, dzięki technologii Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki temu namierza choćby najmniejsze zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz akcentuje się też nad wyraz szybkim czasem reakcji i lokalizuje skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy typ powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  poręczna budowa

  Dreame zadbało o to,używanie T30 było jak najistotniej wygodne. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi pokaźniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego praktyczna budowa, pozwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a załączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. Dodatkowo przycisk blokady elektrycznej pozwala na włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Rozciągliwe narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych albo klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w wielkim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Pokaźniejsza średnica ssawki i jej lepsze zakończenie produktywnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, budowa w profilu litery V zawiera dłuższe włosy i eliminuje je bardziej skutecznie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. W trakcie trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia poprzez 90 minut czyszcząc, na przykład, obszerniejszy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co starczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo spełni oczekiwania w trakcie sprzątania auta.

  usuwa 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz efektywnie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona, a także uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie dane jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy albo siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować skuteczność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć niespodzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i nowoczesny design

  T30 to urządzenie nad wyraz proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego stosowania, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych składników. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się też obawiać o niepoprawne zamontowanie elementów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię wbudowany wyświetlacz. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 podkreśla się innowacyjnym designem, a szary odcień nadaje wyszukanego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • rozciągliwe narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to pokaźne wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci lub zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO ekspresowo rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Wspaniale spełni oczekiwania w sytuacji podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a nawet mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który prosto dociera do najtrudniejszych nawet zakamarków zapewniając wysoką sprawność i bezkonkurencyjny komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO znamionuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To nowoczesna kompozycja, która doskonale wpisuje się w potrzeby domu i biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wyciągać szerokiego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest za każdym razem gotowy do pracy. Niepokaźny, ergonomiczny, wyposażony w znaczny wachlarz dodatkowych akcesoriów wyśmienicie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi zanieczyszczeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  teraz z łatwością zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został wyekwipowany w niesamowicie produktywny silnik, który zapewnia siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki temu doskonale radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W zestawie wynajdziesz też kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  prędko usuwa brud

  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji, a także wysokiej klasy silnik, którego szybkość sięga 160 000 rpm. W wyniku czego możesz radować się siłą ssania na poziomie choćby 32 000 Pa! dzięki temu odkurzacz bardzo momentalnie i skutecznie eliminuje kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie nawet z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, automatycznie rozszerza siłę ssania na dywanach, by zapewnić ich precyzyjne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz odpowiednio przystosować pracę odkurzacza do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To osiągalne! V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie optymalny w wypadku przeciętnie zanieczyszczonej podłogi. Eco idealnie stanie na wysokości zadania na co dzień. także najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, by naładować odkurzacz. V12 Pro został wyposażony w wytrzymały akumulator o znacznej oraz zaawansowany system zarządzania energią, dzięki temu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje nawet 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Dołączony do zestawu uchwyt ścienny pozwala na komfortowe ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  idealna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która genialnie pasuje do czyszczenia zróżnicowanego rodzaju powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją równocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko skutecznie eliminuje kurz, ale też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, że jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, że sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i idealnie wyważony. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy piętrami lub podniesiesz, by odkurzyć sufit czy zasłony. Poręczny uchwyt sprawia, że jego prowadzenie jest wyjątkowo wygodne. Wielki zbiornik na kurz o objętości 500 ml wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest bardzo szybkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  dzisiaj możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma zastosowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,starczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo aktualny tryb. Dostępna jest ponadto funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku podczas sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  ergonomiczne akcesoria w komplecie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,precyzyjnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem spełni oczekiwania na przykład w trakcie czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a elastyczny wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • sprężysty wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • sprężysty adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Xiaomi Dreame P10 Pro

Xiaomi Dreame P10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro wyróżnia się długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, poręczną konstrukcją.

  Został wyekwipowany w opracowany przez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o prędkości 120 000 rpm, a dołączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć dużo przeróżnych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści nawet 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Imponująca moc ssania Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro udoskonalony silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną szybkością 120 000 rpm i zagwarantuje moc ssania 130 AW. W połączeniu z siłą ssania na poziomie 20 000 Pa zezwala na szczególnie produktywne działanie i precyzyjne odkurzanie.

  dzięki czemu Dreame P10 Pro doskonale radzi sobie z niedużymi i obszerniejszymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co pokaźne, możesz komfortowo przełączać się między 3 trybami ssania. Długi czas pracy Nie martw się, iż odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy.

  Urządzenie ma akumulator o obszerności 2500 mAh i zagwarantuje choćby 60 minut ciągłej pracy. W razie potrzeby możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, aby przedłużyć czas działania P10 Pro.

  Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — wydajnie odprowadza ciepło, dzięki czemu zagwarantuje optymalne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu albo oddzielnie.

  niemało zastosowań AMiękka szczotka rolkowa odkurzacza nadzwyczajnie sprawdza się w trakcie zbierania większych zanieczyszczeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w profilu litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej.

  W pakiecie znajdziesz także dyszę szczelinową 2w1, która skutecznie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno przystępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest jeszcze elektryczna minissawka — skrupulatnie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.

  Lekki i poręczny konstrukcja odkurzacza została skrupulatnie przemyślana, możesz więc bez wysiłku wykorzystać P10 Pro, by odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię podczas odkurzania.

  Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także praktyczny zarys uchwytu. Wyśmienita filtracja Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć.

  Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości nawet 0.3 μm, dzięki czemu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz cieszyć się naprawdę czystym mieszkaniem.

  Łatwa obsługa Dreame P10 Pro został wyekwipowany w wyświetlacz LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania lub zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe.

  Zbiornik na kurz ma objętość 0,5 l, a do jego opróżnienia starczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz oraz filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.

  Ozdoba Twojego domu Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o sprawnym odkurzaniu, ale nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie zachwyca bezkompromisowym wzornictwem, a dzięki progresywnemu designowi korzystnie wkomponuje się w Twoje cztery ściany.

  W zestawie Odkurzacz Dreame P10 Pro Miękka szczotka rolkowa Elektryczna minissawka Dysza szczelinowa 2w1 Metalowa rura odkurzacza marka Dreame Model P10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy 60 min objętość zbiornika na kurz 500 ml Funkcja mopowania Nie objętość akumulatora 2500 mAh Czas ładowania ok.

  3h Waga 3,20 kg wariant filtra EPA (APB03) Funkcje wyświetlacz LED, 3 tryby pracy, SmartCooling

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje niesłychaną wydajność, a konkretny akumulator gwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

  To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Dodatkowo, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą.

  W zestawie znajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom. Progresywny silnik Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym innowacyjnia niemal dorównuje tym wykorzystywanym w lotnictwie.

  Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro skutecznie i momentalnie pozbywa się wszelkiego brudu - choćby najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego pokaźniejszego wyzwania.

  ponadto zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej stabilną i wydajną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko sprawne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro idealnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

  eliminuje do 99,9% roztoczy - znakomicie stanie na wysokości zadania więc jeszcze w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada nowoczesny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewnia filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

  Chcesz więcej? równocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo. Rewelacyjna szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza wyśmienicie nadaje się do czyszczenia zróżnicowanego rodzaju podłóg.

  prędko rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i stosownie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

  zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V oraz umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na produktywne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych W opakowaniu Dreame T20 Pro wyszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach.

  Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - świetnie wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame zezwala na na dodatek mycie podłóg. Zbiornik o pojemności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu.

  Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, precyzyjnie posprzątasz każdy kąt w swym domu. Jeszcze dłuższy czas pracy Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby przez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok.

  30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został dołączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać tak długo, jak Ci trzeba.

  Prosty w obsłudze Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania zezwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania.

  dzięki czemu sprzątanie staje się stanowczo komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia prędki dostęp do najważniejszych danych.

  Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi aktualnie użytkowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy albo przypomnienie o konieczności zamiany filtra. Dbałość o każdy detal Dreame T20 Pro to w dodatku unikatowy komfort wykorzystywania.

  8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki użytecznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w stosowaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki.

  Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić równocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Płaska szczotka 2w1 Szczotka szczelinowa Uniwersalna elektroszczotka Metalowa rura Miękka rolka Ładowarka elastyczna rura Elektroszczotka do materacy Baza ładująca 2w1 Zbiornik na wodę + mop 2 akumulatory Specyfikacja producent Dreame Model T20 Pro Napięcie znamionowe 25.2 VDC Moc znamionowa 450W Siła ssania Do 25 000 Pa Moc czyszcząca Do 150 AW (watów powietrznych) Waga silnika 1.67 kg Maksymalny czas pracy 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze) Czas ładowania Ok.

  4 godziny objętość zbiornika na kurz 0.6l


Xiaomi Dreame D10

Xiaomi Dreame D10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame D10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame D10
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją Dreame D10 Plus moc 4000 Pa LiDAR EPA biały Robot sprzątający Dreame D10 Plus to nowoczesne narzędzie, które zrewolucjonizuje Twoje codzienne sprzątanie. Wyposażony w moc 4000 Pa i technikę Lidar, sprząta starannie, a integracja z Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie.

  wyszukany białywyróżnia nowoczesny design. Filtr EPA zagwarantuje czystość powietrza. NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Robot sprzątający Moc ssąca: 4000 Pa objętość akumulatora: 5200 mAh Czas pracy: Do 180 min Funkcja mopowania typ filtraEPA (RHF5) automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz 4 poziomy ssania 3 poziomy dozowania wody Oszczędzaj czas i ciesz się porządkiem Przestań martwić się sprzątaniem i spędzaj więcej czasu na tym, co naprawdę istotne.

  Robot sprzątający Dreame D10 Plus to kompleksowe urządzenie, które bez hałasu starannie odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu. Robot inteligentnie dopasowuje siłę ssania do odkurzanej powierzchni, osiągając maksymalnie 4000 Pa.

  wyekwipowany w lepszą szczotkę obrotową sprawnie likwiduje sierść i włosy, uniemożliwiając ich wplątywaniu się. Akumulator o objętości 5200 mAh umożliwia wyczyszczenie nawet 270m2 bez konieczności ładowania, a dzięki workowi na skażenia o pojemności 2,5 L możesz zapomnieć o konieczności jego zamiany nawet na 45 dni!

  Przekonaj się jakie to wygodne! samoczynne usuwanie zanieczyszczeń Deame D10 Plus samodzielnie wraca do stacji, gdy tylko zakończy swoją pracę. Jest to moment, w którym samoczynnie usuwa skażenia ze zbiornika, umieszczając je w zamontowanym w stacji worku o obszerności 2,5 L, co zajmuje mu jedynie 10 sekund i nie stwarza hałasu.

  Taka objętość zapewni Ci choćby 45 dni, w których nie kiwniesz palcem, aby podłogi w Twoim domu lśniły czystością. Szczelna budowa pojemnika zapobiega przedostawaniu się cząsteczek kurzu do powietrza, gwarantując świeżość i porządek bez kompromisów.

  Częstotliwość usuwania skażeń ze zbiornika możesz zmieniać przy pomocy przeznaczonej aplikacji. Dobrany do typu zanieczyszczeń Urządzenie perfekcyjnie sprawdzi się w rozmaitych scenariuszach, zapewniając 4 tryby stosowne dla różnego rodzaju zanieczyszczeń.

  Dla usunięcia kurzu i nieznacznych zanieczyszczeń starczy cichy tryb z siłą ssania na poziomie 800 Pa. W sytuacji okruchów i włosów lepiej spełni oczekiwania tryb 1200 Pa. Na pokaźniejsze zanieczyszczenia użyj trybu o sile 1800 Pa.

  Maksymalna siła ssania robota sprzątającego Dreame D10 Plus to aż 4000 Pa - ten tryb dokładnie usuwa zanieczyszczenia z dywanów i trudniej dostępnych szczelin. Progresywna szczotka główna zwiększona o 17 cm szczotka powstała po to, aby wydajnie eliminować włosy i sierść.

  Jej konstrukcja z gęsto rozstawionymi włóknami uniemożliwia wplątywaniu się włosów, zwalniając Cię z konieczności ręcznego usuwania ich ze szczotki. Dreame D10 Plus to nadzwyczajne rozwiązanie dla właścicieli czworonogów, którzy spędzają dużo czasu na usuwaniu sierści swych pupili.

  teraz robot zrobi to za Ciebie! Mycie podłóg bez wysiłku Podłogi odkurzone? Czas na mopowanie. Robot sprzątający D10 Plus wykorzystuje gęsto tkane pady mopujące, zapewniając niezwykle staranne mycie twardych powierzchni, takich jak kafle, czy panele.

  wyekwipowany w zbiornik o pojemności 145 ml pozwala dostosować ilość zużywanej wody do stopnia zabrudzeń - wystarczy kilka kliknięć w aplikacji. Sam odszuka drogę Urządzenie pracuje w oparciu o algorytm SLAM, wykorzystując system inteligentnej nawigacji LiDAR.

  Natychmiastowo skanuje pomieszczenia, wytwarzając mapy dla choćby trzech pięter, a następnie planuje najmocniej stosowną trasę sprzątania. Z poziomu aplikacji możesz zarządzać trasą, pomijając poszczególne pomieszczenia.

  Jest to świetne rozwiązanie dla rodziców znikomych pociech - podczas snu dziecka omiń jego pomieszczenie i pozwól, by D10 Plus wyczyścił podłogi w pozostałych pomieszczeniach. Sprawne sprzątanie Robot sprzątający Dreame może wyczyścić aż 270m2 na jednym ładowaniu, a to za sprawą akumulatora o obszerności 5200 mAh, którego energii starczy na 180 minut sprzątania.

  Nie musisz codziennie ładować robota,cieszyć się idealną czystością. Dreame D10 Plus wymaga naprawdę niewiele. Inteligentne funkcje To nie koniec zalet robota D10 Plus. Pokochasz go za cichą pracę i funkcję wznowienia sprzątania, która powstała z myślą o niespodzianych sytuacjach.

  Jeśli podczas sprzątania robot się rozładuje, natychmiast wróci do stacji, aby uzupełnić energię. Po tym czasie wraca do miejsca, w którym skończył, by kontynuować pracę. Urządzenie w inteligentny sposób omija meble, schody i inne przeszkody, więc nie musisz obawiać się, że zawiesi się albo uszkodzi.

  Chcesz by było jeszcze łatwiej? Nie ma problemu - Dreame D10 Plu współpracuje z Amazon Alexa, dzięki czemu możesz obsłużyć robota za pomocą prostych komend głosowych. W pakiecie Robot sprzątający x1 Stacja ładująca/opróżniania x1 Szczoteczka do czyszczenia x1 przewód zasilający x1 Zbiornik na wodę x1 Nakładka mopująca x1 Szczotka boczna x1 Worek na kurz x2 Instrukcja

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi G10

Xiaomi G10 Najniższa Cena Online

Xiaomi G10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G10
 • Ilość ofert: 9
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus 3 tryby mop Koniec z kurzem i uciążliwym sprzątaniem dzięki Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus. Jeszcze większa moc ssania, mop i odkurzacz w jednym urządzeniu, a także funkcje ułatwiające codzienne używanie.

  niezbędne urządzenie w Twoim domu. NAJWAŻNIEJSZE parametry Odkurzacz bezprzewodowy Funkcja mopowania pojemność baterii: 3000 mAh Czas pracy: Do 30 min Czas ładowania: Ok. 3,5h typ filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo objętość zbiornika: 600 ml Maksymalna moc ssania 150AW.

  Flagowy model, który pokonuje każdy kurz Przeprojektowany, prędki silnik zapewnia dużą moc ssania do 150 AW* z prędkością 108 000 obrotów na minutę, usuwając śladowy kurz, włosy i roztocza, gwarantując wyśmienite czyszczenie.

  System separatora cyklonów z 12 stożkami wyposażony w 12-stożkowy system separatora cyklonowego, który wytwarza silną siłę odśrodkową i skutecznie wypycha znaczne cząstki na dno pojemnika na kurz, umożliwiając płynny przepływ powietrza, co jeszcze bardziej rozszerza sprawność filtra.

  Eliminacja śladowego pyłu do 99,9%* Urządzenie ma 5-stopniowy system filtrów, który odfiltrowuje nieduży pył do wielkości 0,3 μm z ogólną produktywnością filtra na poziomie 99,9%. Odkurzacz i mop w jednym eliminuje jednocześnie nieduże plamy z kurzu i wody Jednoczesne odkurzanie i mycie w celu produktywniejszego czyszczenia podłóg.

  obszerny zbiornik na wodę o obszerności 250 ml ogranicza dobieranie wody w trakcie zmywania. Szczotka podłogowa o obfitej średnicy i wysokim momencie obrotowym potężne silniki o wysokiej efektywności do starannego czyszczenia dywanów i podłóg.

  niepowtarzalna konstrukcja kółek pomaga odkurzaczowi płynnie poruszać się po dywanach, powiększając sprawność pracy i czyszczenia. Miniszczotka elektryczna. Sprawne usuwanie roztoczy i łupieżu Szczotka przeciw roztoczom produktywnie eliminuje roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, gwarantując czyste mikrośrodowisko w domu Interfejs LED Zmodernizowany wysokiej jakości itnerfejs LED wyraźnie wyświetla tryb pracy i informacje o baterii, gwarantując kontrolę nad sprzątaniem.

  Obsługa jest niezwykle prosta - choćby dla osób starszych. Kompozycja samoblokująca z jednym przyciskiem Naciśnij przycisk blokady, by odkurzać w trybie ciągłym. Nie musisz trzymać przycisku - odkurzacz będzie pracował do momentu, dopóki nie zwolnisz blokady.

  wyjątkowo długa żywotność baterii. Bezproblemowe sprzątanie obfitych pomieszczeń Wydłużona bateria 3000 mAh dla lepszych codziennych wrażeń podmiana baterii za kliknięciem jednego przycisku konstrukcja umożliwiająca podmianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku* SPECYFIKACJA technologicznA Waga: 4.2kg (z akcesoriami) rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 425W objętość baterii: 3000mAh (pojemność nominalna), 2800mAh (objętość znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny pojemność zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G10 Plus Szczotka elektryczna o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Ssawka szczelinowa 2-w-1 Dysza szczotkowa Uchwyt do ładowania i przechowywania 2 w 1 (zawiera śrubę ×2, wtyczkę ścienną ×2 i naklejkę z szablonem montażowym) Pręt przedłużający Ładowarka Zbiornik na wodę Podkładka pod mopa (zainstalowana fabrycznie) *Baterie zapasowe należy zakupić oddzielnie *Oznaczenie na pojemniku na kurz nie odpowiada pełnej objętości.

  Aby zapewnić prawidłowe ssanie, pojemnik należy opróżnić przed osiągnięciem oznaczenia. * informacje testowe Heavy Duty Rolling Brush pochodzą z laboratorium Dreame i zostały przetestowane na twardej podłodze/płytkach.

  * informacje zostały zgromadzone przy użyciu zróżnicowanych główek szczoteczek w różnorodnych trybach pracy, gdy towar był w pełni naładowany. Dane testowe pochodzą z laboratorium Dreame. Rzeczywisty czas może się różnić w zależności od środowiska, w którym wykorzystywana jest główka szczoteczki.

  * Maksymalna moc ssania 150 AW: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Moc ssania może osiągnąć 150AW przy w pełni naładowanym akumulatorze w trybie szerokiej mocy, zgodnie z normą IEC62885-4. Raport nr: 0448-22A-01.

  * Żywotność baterii 65 minut: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 65 minut w sytuacji korzystania z nasadki szczotkowej 2 w 1 w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01.

  * Żywotność baterii 45 minut: informacje pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 45 minut przy użyciu szczotki podłogowej w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01. * Moc znamionowa prędkiego silnika bezszczotkowego wynosi 108 000 obr./min: informacje pochodzą z firmy Suzhou GTT Service Co., Ltd.

  prędkość silnika może osiągnąć 108 000 obr./min na biegu jałowym przy w całości naładowanym akumulatorze w trybie sporej mocy. Raport nr: 0510-22A-01. * Eliminacja cząstek stałych w 99,9%: informacje z Suzhou GTT Service Co.,Ltd.

  W warunkach określonych przez laboratorium, w oparciu o normę IEC 62885-4:2020 Urządzenia do czyszczenia powierzchni,


Xiaomi Dreame D9 Pro

Xiaomi Dreame D9 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame D9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame D9 Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Dreame D9 Pro Zajmij się czymś przyjemnym, podczas gdy robot sprzątający Dreame D9 Pro odkurzy i umyje podłogi za Ciebie. Dzięki sile ssania sięgającej 4000 Pa prędko radzi sobie z brudem, a jego wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy do 150 minut na jednym ładowaniu.

  pojemność zbiornika na odpady urządzenia wynosi 570 ml, a zbiornika na wodę 270 ml. Luźne poruszanie się robota po pomieszczeniach umożliwia system nawigacji LiDAR, a aplikacja Mi Home upraszcza jego obsługę.

  Umyje podłogę w Twoim domu Dzięki zbiornikowi na wodę o pokaźnej obszerności Dreame D9 Pro może za jednym razem umyć podłogi o łącznej powierzchni nawet 200 m2. To oznacza,świetnie stanie na wysokości zadania również w pokaźniejszych mieszkaniach.

  3 dostępne poziomy wilgotności pozwalają przystosować jego pracę do swych potrzeb - już nie musisz obawiać się powstawania zacieków. W skład zestawu wchodzi także specjalna mata niepodatna na wilgoć, która chroni podłogi przed zalaniem, nawet jeśli zapomnisz odłączyć moduł mopujący po zakończonym sprzątaniu.

  ekspresowo eliminuje odpady Z Dreame możesz pożegnać nawet najbardziej uporczywe zanieczyszczenia. Robot uwydatnia się siłą ssania do 4000 Pa, dzięki czemu likwiduje kurz, okruchy, nieduże odpady, a nawet sierść.

  dostępna jest też funkcja Carpet Boost, który powoduje, iż urządzenie inteligentnie wyłapuje dywany i samoczynnie rozszerza moc, aby efektywniej odkurzać ukryty w ich włóknach brud. Specjalnie zaprojektowana szczotka Robot został wyekwipowany w lepszą szczotkę do podłóg, którą zaprojektowano w taki sposób, by nie plątały się w nią włosy.

  Już nie musisz tracić czasu na ich uciążliwe odplątywanie! W razie zapotrzebowania możeszszybko i łatwo zdemontować szczotkę i ją wyczyścić, by zachować ją w nieprzeciętnym stanie na dłużej. Lepszy system nawigacji Co sprawia, iż robot tak doskonale odnajduje się w pomieszczeniach? lepszy system nawigacji LiDAR sprawia, że urządzenie inteligentnie skanuje określony obszar, kreuje jego mapę i planuje trasę sprzątania w taki sposób,skrupulatnie wyczyścić każdy zakamarek w jak najkrótszym czasie.

  dzięki czemu D9 Pro nadzwyczajnie radzi sobie niemal z każdym zadaniem! Więcej możliwości z aplikacją wystarczy sięgnąć po smartfona, by zyskać dostęp do dodatkowych funkcji i ustawień. Aplikacja Mi Home pozwala zdalnie obsługiwać robota, zmieniać tryby, a choćby kreować harmonogramy sprzątania solidnych pomieszczeń lub obszarów.

  Istnieje też możliwość tworzenia stref zakazanych dla urządzenia. Skorzystaj z tej funkcji, jeśli nie chcesz, żeby D9 Pro miał dostęp do określonych części mieszkania, na przykład do pokoju dziecka albo legowiska psa.

  Obsłużysz go za pomocą głosu Sterowanie przy pomocy aplikacji to nie jedyny sposób zdalnej kontroli robota. Dreame D9 Pro jest kompatybilny z inteligentnym asystentem Amazon Alexa, co oznacza, iż możesz obsługiwać go przy pomocy głosu.

  wystarczy prosta komenda, żeby urządzenie zaczęło sprzątać - nie musisz nawet ruszać się z miejsca ani sięgać po telefon! Robot obsługuje aż 7 języków. Sam się naładuje Co jeszcze powoduje, iż Dreame D9 Pro znakomicie spełni oczekiwania zarówno w niedużych, jak i większych mieszkaniach? Robot został wyposażony w wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowany może sprzątać choćby poprzez 150 minut.

  Nie musisz też pamiętać o jego ładowaniu. Gdy akumulator będzie bliski wyczerpania, urządzenie automatycznie powróci do swej stacji, by uzupełnić energię. W komplecie Robot sprzątający Stacja ładowania Narzędzie do czyszczenia przewód zasilania Zbiornik na wodę Nakładka mopująca Szczotka boczna Instrukcja obsługi Mata Specyfikacja firma Dreame Model D9 Pro rozmiary 353 x 350 x 96,8 mm Waga 3,5 kg Połączenie Wi-Fi 2,4 GHz Wejście 100-240 V ~50/60 Hz 0,5 A Moc znamionowa 40 W Siła ssania Do 4000 Pa objętość akumulatora 5200 mAh Czas pracy Do 150 minut pojemność zbiornika na kurz 570 ml pojemność zbiornika na wodę 270 ml


Xiaomi DREAME H12

Xiaomi DREAME H12 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H12
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12 Pożegnaj bałagan. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12 pozwala na nie tylko odkurzanie, lecz też mycie podłóg. Dzięki ulepszonej konstrukcji szczotki skutecznie likwiduje brud również wzdłuż krawędzi.

  automatycznie rozpoznaje stopień skażenia powierzchni i dopasowuje do niego swoją moc. Sam się też wyczyści. Wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy na poziomie około 35 minut, a wbudowany ekran LED usprawnia obsługę urządzenia.

  Odkurzaj i myj podłogi w tym samym czasie dzisiaj możesz zaoszczędzić czas. Już nie musisz najpierw odkurzać, a następnie myć podłóg za pomocą mopa. Dreame pozwoli Ci wykonać obie te czynności jednocześnie, przy użyciu jednego urządzenia!

  Odkurzacz H12 rewelacyjnie radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią, proponuje także funkcję mopowania, dzięki której szybko rozprawi się z plamami, rozlanym mlekiem czy śladami łapek Twojego zwierzaka.

  Inteligentnie wyłapuje brud Miej pewność, iż wszystkie podłogi w Twoim domu są wyśmienicie czyste. Dreame H12 inteligentnie lokalizuje brud i automatycznie dopasowuje swoją moc do stopnia skażenia odkurzanej powierzchni.

  dzięki temu nie tylko zezwala na staranne sprzątanie, ale też optymalizuje zużycie energii, co przekłada się na dłuższy czas pracy. Przekonaj się, iż odkurzanie może być skuteczniejsze! Jeszcze lepsza szczotka Czyszczenie podłóg w kątach, przy ścianach lub przy krawędziach mebli nigdy nie było prostsze.

  Dreame H12 został zaopatrzony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która usuwa brud choćby z wyjątkowo trudno dostępnych miejsc. Jej szerokość wynosi 250 mm. Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością – skatalogowane przy krawędziach mebli okruchy czy plamy pozostaną tylko przykrym wspomnieniem!

  Sam się wyczyści Nie trać czasu na czyszczenie odkurzacza. Szczotka H12 została zaopatrzona w specjalną skrobaczkę, która usuwa z niej brud w trakcie sprzątania. Dzięki temu masz pewność, iż dopiero co skategoryzowane zanieczyszczenia nie znajdą się z powrotem na podłodze.

  Co więcej, starczy umieścić odkurzacz bazie i nacisnąć przycisk, a wałek szczotki zostanie opłukany wodą i wyczyszczony. 2 tryby pracy do wyboru swobodnie przełączaj się między dostępnymi trybami i sprzątaj tak, jak chcesz.

  Tryb Auto pozwala na dokładne czyszczenie podłóg – wspaniale stanie na wysokości zadania na co dzień. W trybie Suction urządzenie usuwa rozlane płyny bez mopowania. Doskonale poradzi sobie z wodą, sokiem czy herbatą.

  Wypróbuj przystępne możliwości i spraw, iż podłogi w Twoim domu będą lśnić czystością! 2 zbiorniki na wodę Dreame H12 został wyposażony w 2 zbiorniki na wodę – jeden na czystą, a drugi na brudną. Pierwszy z nich ma pojemność aż 900 ml.

  To oznacza, że nie musisz uzupełniać go podczas sprzątania – jedno napełnienie wystarczy na wyczyszczenie podłóg o wielkiej powierzchni. Pojemność drugiego zbiornika to 500 ml. Trafia do niego woda z zanieczyszczeniami, nie musisz więc się martwić, iż rozlana kawa ponownie trafi na podłogę.

  Inteligentne rozwiązania Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz został wyekwipowany w czytelny ekran LED, na którym wyświetlane są najważniejsze dane dotyczące jego pracy. Wystarczy rzucić okiem, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub status sprzątania!

  H12 proponuje dodatkowo inteligentne komunikaty głosowe. Powiadomi Cię na przykład o obecnie wybranym trybie sprzątania i przypomni o konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę. Wytwarzany dla Twojej wygody Przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi wymagać dużego wysiłku.

  Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji H12 gwarantuje niezrównany komfort używania. Jego prowadzenie jest nad wyraz proste i komfortowe – nie obawiaj się zmęczenia! Przechowywanie odkurzacza również nie sprawi Ci problemu.

  W komplecie znajdziesz specjalną bazę, która proponuje miejsce nie tylko na urządzenie, ale też na asygnowane dla niego akcesoria. Długi czas pracy Uwolnij się od kabli i ciesz się swobodą. Bezprzewodowa budowa Dreame H12 sprawia, że możesz wygodnie odkurzyć cały dom.

  Urządzenie zostałozaopatrzone w wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane może pracować choćby poprzez 35 minut. Nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz! w dodatku wchodząca w skład zestawu baza pozwala na ładowanie H12 podczas przechowywania.

  W komplecie Odkurzacz Uchwyt Zapasowy filtr Szczoteczka do czyszczenia Adapter zasilania Zapasowy wałek do szczotki Uchwyty na akcesoria x2 Baza z funkcją ładowania Preparat czyszczący producent Dreame Model H12 pojemność akumulatora 4000 mAh Moc ssąca 5 500 Pa pojemność zbiornika na wodę czystą 900 ml pojemność zbiornika na wodę brudną 500 ml Czas pracy do 35 min.

  Funkcja samoczyszczenia Tak Funkcje 2 tryby pracy Czas ładowania ok. 5h

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame L10 Pro

Xiaomi Dreame L10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame L10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame L10 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame L10 Pro to szczególnie skuteczne urządzenie, które nie tylko odkurzy podłogi,również je umyje. Smukły kształt daje nieograniczone możliwości na dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc, a nowoczesna technika wykrywania przeszkód minimalizuje ryzyko zakłócenia pracy urządzenia.

  Robot posiada zbiornik na wodę o obszerności 270ml a jego czas pracy sięga 2,5 godzin, co przekłada się na możliwość wyczyszczenia do 250m2 powierzchni. Aż 4000 Pa! Tym, co wyróżnia L10 Pro na tle innych modeli, a także modeli konkurencji to potężna moc ssania 4000 Pa, zapewniając tym samym moc zbliżoną, a w niektórych przypadkach przewyższającą moc typowych odkurzaczy.

  dzięki temu na podłodze nie zatrzyma się nawet najmniejszy brud, pył ani włos. To więcej, niż oczekujesz od robota sprzątającego! Przemyślana konstrukcja Dreame L10 Pro to urządzenie 2w1. Robot bez trudu poradzi sobie z utrzymaniem podłogi wolnej od zabrudzeń dzięki możliwości czyszczenia i mopowania jednocześnie.

  270ml pojemnik na wodę wystarczy na umycie obfitej powierzchni, a zbiornik na kurz pomieści aż 570ml zanieczyszczeń. Co więcej, 5-stopniowa redukcja hałasu, za którą odpowiedzialna jest bawełna pochłaniająca dźwięk czy zoptymalizowana kompozycja łopatek i wibracji silnika powodują, że robot pracuje niemal niezauważalnie.

  progresywna technologia nawigacji L10 Pro dopasowuje strategie czyszczenia indywidualnie na podstawie mapy każdego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu nawigacji laserowej LDS, a także algorytmów SLAM robot porusza się po zygzakowatej trasie, nie omijając ani centymetra, przez co odkurzanie jest produktywniejsze.

  asygnowana aplikacja zezwala na zdalną kontrolę nad urządzeniem i jeszcze skrupulatniejsze sprzątanie. Wykrywa przeszkody Dzięki zaimplementowaniu technologii High Precision 3D L10 Pro cechuje się reakcją w czasie rzeczywistym.

  pokaźnie lepiej namierza przeszkody nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Funkcja dająca możliwość stworzenia wirtualnej ściany jest dodatkowym ograniczeniem dla robota, co jednocześnie minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia przez dotarcie do niechcianych miejsc.

  skuteczny system czyszczenia Robot ma 4-poziomowy system czyszczenia, który jest równoznaczny z wysoce starannym sprzątaniem każdego rodzaju zabrudzeń. Szczotka boczna usuwa kurz z ciężko przystępnych miejsc jak narożniki, a główna rolka cechuje się opornością na zaplątywanie i odpowiada za zbieranie kurzu czy włosów.

  Dzięki 4000 Pa mocy ssania L10 Pro bez problemu pochłania spore skażenia, a dwuwarstwowy filtr H11 przechwytuje nawet 0,3 mikronowe cząsteczki. Urządzenie uwolni od sierści właścicieli zwierząt czy zadba o dom wolny od bakterii i przyjazny dla dzieci.

  Długi czas pracy Akumulator o objętości 5200 mAh przekłada się na czas pracy do 2,5 godziny na jednym naładowaniu. Robot jest adekwatny nawet dla właścicieli znacznych domów i jest w stanie wyczyścić do 250m2 powierzchni.

  Ci trzeba jeszcze więcej? Urządzenie od Dreame samoczynnie wraca do stacji ładowania kiedy poziom baterii jest zbyt niski. Co więcej, oblicza liczba energii koniecznej do dokończenia pracy i skrupulatnie tyle jej uzupełnia.

  Kiedy już zostanie ponownie naładowany, kontynuuje pracę od miejsca jej przerwania, co przekłada się na oszczędność czasu. Spersonalizuj pracę robota przy pomocy aplikacji możesz kreować strefy czyszczenia, na przykład włączając czyszczenie punktowe, w trakcie którego L10 Pro będzie sprzątał wyszczególnione poprzez Ciebie miejsca lub czyszczenie strefowe wybierając obszerniejszą przestrzeń do sprzątania.

  Oprócz tego istnieje możliwość włączenia wirtualnej ściany, dzięki której odkurzacz nie będzie sprzątał w wyznaczonych przez Ciebie miejscach. Inteligentne czyszczenie z L10 Pro Odkurzacz jest zaopatrzony w czujniki chroniące przed niechcianymi zdarzeniami.

  Jest na tyle smukły, by wjechać pod meble albo łóżko, jednak zrobi to tyko wtedy gdy wnęka nie będzie zbyt niska. Posiada czujniki upadku, dzięki czemu nie spadnie ze schodów, a funkcja czyszczenia krawędzi zadba o czystość każdego centymetra Twojego domu.

  L10 pro pokonuje przeszkody na wysokości 20mm więc bez problemu wjedzie na dywan. Urządzenie nie tylko Cię wyręczy, ale także nie będzie wymagało zbędnej uwagi! Sterowanie za pomocą głosu Od teraz odkurzanie stanie się przyjemne!

  L10 Pro ma funkcję sterowania głosem. Wystarczy, iż powiesz " Alexa, włącz odkurzacz" i gotowe. Mieszkanie posprząta się samo. Na dodatek, produkt od Dreame łączy się z innymi urządzeniami gospodarstwa domowego za pośrednictwem aplikacji Mi Home.

  Zawartość opakowania Robot Dreame L10 Pro Stacja ładująca Szczoteczka do czyszczenia przewód zasilający Zbiornik na wodę Mop Szczotka boczna Instrukcja obsługi Specyfikacja marka Dreame Model L10 Pro rozmiary 350 x 350 x 96.8mm Waga 3.7kg Maksymalny czas pracy 2.5 godziny Czas ładowania Do 2.5 godziny Kompatybilność Aplikacja Mi Home, Amazon Alexa rodzaj połączenia bezprzewodowego Wi-Fi 2.4 GHz Napięcie 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A Moc znamionowa 46W Moc ssania 4000Pa Poziom hałasu 65dB objętość baterii 5200mAh pojemność zbiornika na kurz 570ml pojemność zbiornika na wodę 270ml odcień Czarny


Xiaomi Dreame V10 Pro

Xiaomi Dreame V10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro Dreame V10 Pro to niesamowicie produktywny odkurzacz bezprzewodowy, przy pomocy którego wydajnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW zagwarantuje niezwykłą produktywność, a wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do nawet 60 minut.

  Kilka trybów pracy oraz dopełniające akcesoria w komplecie dostosowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania na dodatek w domach alergików - eliminuje choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z prędkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro eksponuje się oryginalnym designem, który umożliwia wydajny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła.

  Wszystko to przekłada się na rozszerzoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie nawet z najszczególniej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - dokładnie odkurzysz cały dom Akumulator o obszerności 2500 mAh i inteligentny system zarządzania mocą zapewniają imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać nawet przez 60 minut, a w trybie sprawności do 28 minut.

  Chcesz wydajnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb potężny, w którym urządzenie umożliwia około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i wygodne - możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza.

  pozwala na to załączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas. Genialnie zaprojektowana szczotka do podłóg Szczotka do podłóg V10 Pro została wyposażona w niezależny silnik i obfity wałek, który dokładnie zgarnia zróżnicowanego rodzaju odpady - od obszerniejszych okruchów po niewiele znaczące cząsteczki kurzu.

  umożliwia ponadto precyzyjne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy pomiędzy kafelkami. Specjalna kompozycja szczotki sprawia, iż nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,perfekcyjnie sprawdzi się też w domach właścicieli psów i kotów.

  dodatkowe akcesoria - wielość zastosowań dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Wykorzystaj wyekwipowaną w niezależny silnik szczotkę do materacy, by pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów.

  Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 świetnie nadaje się do czyszczenia mebli. Za pomocą miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie.

  Rozciągany wąż sprawi,bez problemu dosięgniesz w dodatku trudno przystępnych miejsc. Wygraj walkę z brudem i alergenami Odkurzacz oferuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania choćby najdrobniejsze mikrocząsteczki i charakteryzuje się sprawnością na poziomie 99,94%.

  Co więcej, uniemożliwia on wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki zastosowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich skuteczność została powiększona do choćby 99,67%.

  za pomocą V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń dom. Przychylny użytkownikom Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Wbudowany, kolorowy ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci informacji dotyczących statusu urządzenia.

  za pomocą czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz i zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już poprzez cały czas naciskać optymalnego guzika. Dostępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku.

  Bez najmniejszego choćby problemu możesz ponadto złożyć i rozłożyć V10 Pro, a także wymienić akcesoria. Łatwo zadbasz o higienę odkurzania Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często.

  Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest szybkie i proste - starczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, realne jest mycie filtra i wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć liczba tworzyw eksploatacyjnych.

  Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w używaniu - prosto ograniczysz swój kontakt z brudem. Odkurzanie może być przyjemnością Odkurzacz charakteryzuje się praktyczną konstrukcją, która pozwala na odciążenie mięśni - bez pokaźniejszego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu.

  Lekka waga i bezprzewodowa kompozycja powodują,prosto podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit oraz zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Dodatkowo, skrupulatnie przemyślany design urządzenia pozwolił stanowczo zredukować jego poziom hałasu.

  dzięki temu sprzątanie staje się o dużo bardziej komfortowe - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum. W komplecie Główny moduł odkurzacza x1 Zasilacz x1 Rozciągany wąż x1 Rura x1 Szczotka szczelinowa 2w1 x1 Szczotka 2w1 x1 Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1 Miękka szczotka x1 Elektryczna szczotka do podłóg x1 Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1 Śruby x2 Kołki x2 Specyfikacja firma Dreame Model V10 Pro Napięcie znamionowe 25,2 V Moc znamionowa 450 W pojemność akumulatora 2500 mAh Waga 1,6 kg wymiary 200x1226 mm Czas ładowania Ok.

  3,5 h Model silnika Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro Czas pracy Do 60 minut Moc czyszcząca Do 140 AW (watów powietrznych) Siła ssania Do 22 000 Pa System filtracji 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy pojemność zbiornika na kurz 0,5 lInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Xiaomi. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Xiaomi.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Xiaomi do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Xiaomi do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Xiaomi do 1500 zł,
 • odkurzacze Xiaomi do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1500 zł, odkurzacz Xiaomi do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach Xiaomi do 1500 zł, ranking odkurzaczy Xiaomi do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *