Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe z przewodem do 6 metrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza przewód do 6 metrów. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych z przewodem do 6 metrów,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe przewód do 6 metrów. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi z przewodem do 6 metrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Amica VM 7001

Amica VM 7001 Najniższa Cena Online

Amica VM 7001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7001
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Super cicha pracaHałas podczas odkurzania to już przeszłość. Wygłuszająca oraz konstrukcja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi choćby śpiącej osoby.

  Codzienne porządki staną się przyjemnością.wyświetlacz LEDW każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dostosowana jest moc silnika. Innowacyjny i wyraźny wyświetlacz LED pokazuje cztery ikony sygnalizujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona.

  W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania stosownego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.Regulacja mocy w rączceKoniec ze schylaniem się, aby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce pozwalają na wygodne włączanie, wyłączanie i dostosowywanie mocy odkurzania.

  Regulacja mocy w uchwycie pozwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka albo zasłonę.Filtr HEPA 13Wśród Was są alergicy albo drobne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze!TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, stworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, żeby ułatwić produktywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! efektywniejsze odkurzanie w krótszym czasie!Szczotka do parkietuMasz taki błyskotliwy parkiet który znów się zarysował podczas odkurzania?!

  Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Obfite twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i bez zniszczeń!Akcesoria w zestawie:Turboszczotka ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawkoszczotka do parkietu, Szczotka do książek, Ssawka do tapicerki, Ssawka do szczelin, Uchwyt na rurę na dopełniające ssawki, Metalowe rury teleskopowe rozmiary:Wysokość: 46 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 25.5 cmPozostałe parametry:Klasa energetyczna: A Klasa zbieralności kurzu z podłóg twardych: AKlasa zbieralności kurzu z dywanów: AKlasa reemisji kurzu: A Miękkie, ciche koła Regulacja mocy elektronicznaDługość rur: 90 cmDługość węża: 1,5 m...


Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  lubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,dobrze odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w wygodnym i ergonomicznym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  automatyczny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! samoczynny zwijacz kabla ułatwia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 zapewnia całkowitą efektywność na poziomie 99,95% i 99,75% sprawności miejscowej, dzięki temu wychwytuje choćby najmniejsze drobinki kurzu i pyłki i roztocza (dlatego jest niezwykle zalecany dla alergików). Wykorzystanie HEPA 13 ma wyraźny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, że możesz zapomnieć o jego podmianie. Żeby zapewnić najwyższą skuteczność działania urządzenia, zalecamy zamianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer z łatwością zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci też pokaźniejszy komfort w trakcie odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym niżeli włosie syntetyczne, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  Ci trzeba końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest asygnowana do sprzątania niełatwych do usunięcia skażeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka sprawdzi się rewelacyjnie przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o obszerności 3,5 l
  wymiana worka na kurz to żaden kłopot, ale nie musisz tego robić często. Worki o obszerności 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 klasyczne worki i sprawdzą się w trakcie wielokrotnego odkurzania większych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie pozwala na ich komfortową wymianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z pokaźniejszej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie pomiędzy sprzątanymi pomieszczeniami. Praktyczne umiejscowienie uchwytu umożliwia wygodne i szybkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz ekspresowo i starannie pozbierać rozsypane minimalne przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Wystarczy, iż nałożysz na rurę teleskopową rozciągliwy materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz mieć pewność, iż niczego nie przeoczysz.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Miele. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8575

Philips FC 8575 Najniższa Cena Online

Philips FC 8575 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8575
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ten odkurzacz pozostał stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej A. Nieszablonowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*, co umożliwia zastosowanie worka do samego końca. Technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) nieszablonowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na wykorzystanie całej powierzchni worka. 2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania. Nasadka TriActive+ umożliwia wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa pokaźne cząsteczki poprzez pokaźny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych. Ten artykuł osiąga najwyższą klasę produktywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych elementów w trakcie sprzątania. Miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest za każdym razem pod ręką. Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż różnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania. Miękki zderzak broni meble i uniemożliwia uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzenia w mebel lub ścianę. Uniemożliwia także utknięcie urządzenia na krawędziach, ułatwiając w ten sposób szybsze poruszanie. Tworzony z myślą o zaspokajaniu specyficznych potrzeb alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Ten nowy syntetyczny worek producenta Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długookresowej skuteczności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu produktywności, a także maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji. Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o objętości 4 l zezwala na trafne użycie worka na kurz, dzięki czemu można sprzątać dłużej. Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przychylny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów i z roztoczy i pyłków, wytwarzając w domu atmosferę przyjazną alergikom.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 68 dB. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC231

Zelmer ZVC231 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC231 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC231
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  luźno reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno przystępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo!

  Kompaktowy wymiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go nawet w niewiele znaczącym schowku zajmuje niedużo miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER ma długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a choćby tapicerkę odkurzacz poradzi sobie sprawnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  unikatowe odcienie
  Zależy Ci na tym, by każdy element Twojego domu, też sprzęt AGD, był jedyny w swoim rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym odcieniu i dostosuj go do swego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci również pokaźniejszy komfort podczas odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to przede wszystkim najkorzystniejsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który zapobiega drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Zamiana worka zagwarantuje też mniejszy kontakt z alergenem niżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Electrolux EEG43-WR

Electrolux EEG43-WR Najniższa Cena Online

Electrolux EEG43-WR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG43-WR
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Specyfikacjaproduktu Czerwony ilość kół obrotowych 360 ° 1 szt. Zamek typu Tube Kliknij typ czyszczenia Suchy liczba kół 3 szt. Elastyczny wąż Tak Tworzywo tuby Metal wariant pojemnika na kurz Worek na kurz Materiał pokrywy Plastik Bezprzewodowy Nie Tworzywo węża Plastik ilość pyłu 3 l Rury Teleskopowy Model Cylinder próżniowy Roczne zużycie energii 28 kWh Zasilany baterią Nie Zmienne zasilanie Tak Maksymalna moc wejściowa 750 W Regulacja mocy Mechaniczny Wysokość towaru 228 mm Głębokość produktu 287 mm Szerokość towaru 416 mm Waga produktu 5,3 kg Przeznaczenie Dom Czyszczenie powierzchni Tapicerka Czyszczenie powierzchni Podłoga Czyszczenie powierzchni Dywan Promień działania 7,5 m Filtracja próżniowa powietrza HEPA Poziom hałasu 80 dB Klasa HEPA HEPA 12 Możliwość mycia filtra Tak Metoda oddzielania skażeń Filtracja Szczotki próżniowe w komplecie Uniwersalna szczotka Podręcznik użytkownika Tak ilość pozycji zostawiania / przechowywania 2 Sterowanie uchwytu Nie Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego upraszcza jego przechowywanie Tak Długość przewodu 5 m ilość uchwytów 1 wariant kontroli obrotowy rodzaj kontroli Przyciski Uchwyty do przenoszenia Tak Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz Tak Schowek na przewód sieciowy Tak zaimplementowany wyłącznik Tak Mocowanie / ułatwienie przechowywania Tak Szerokość 310mm Długość 515mm Wysokość 325mm


Blaupunkt VCB201

Blaupunkt VCB201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB201
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze to dziś standardowy element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,zwykle zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo udoskonala również jakość powietrza, co należycie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który stanie na wysokości zadania najmocniej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.


  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ

  Model VCB201 akcentuje klasa energetyczna A, która sygnalizuje użytkownika, iż odkurzacz znamionuje się bardzo wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najszczególniej sprawnych modelach jest zwykle wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera także kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o efektywności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co nad wyraz docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej skażeń i alergenów. Klasa reemisji C to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.


  WYGODA używanIA


  Odkurzacz VCB201 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o objętości 2l. Pakiet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują na dodatek uniwersalne worki Swirl Y201. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8m przewód, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza.

  Głośność poniżej 80dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, regulacja ssania pozwoli Ci przypasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem i kółka z miękkiego materiału, dzięki temu urządzenie będzie skutecznie przesuwać się po podłodze, nie wywołując zarysowań.

  .

  dopełniające AKCESORIA


  W pakiecie z odkurzaczem znajduje się uzupełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać skrupulatnie i wygodnie. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.


  Odkurzacz VCB201 marki Blaupunkt to artykuł, który dzięki swemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  .

  właściwości:

  • Worki na kurz o pojemności 2l
  • Zwijacz przewodu, kabel 4,8m
  • Regulacja ssania w uchwycie węża
  • Miękkie kółka
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • stopnie i pionowy system parkowania
  • Klasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: C
  • Głośność poniżej 80dB
  • Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowa
  • Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 700W
  • rozmiary: 34,3 x 24 x 20cm
  • Waga: 3,9kg
  • Kod EAN: 5901750502224
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Brock. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy z przewodem do 6 metrów opinie,
 • dobre odkurzacze workowe z przewodem do 6 metrów cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi z przewodem do 6 metrów,
 • odkurzacze workowe z przewodem do 6 metrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe z przewodem do 6 metrów, odkurzacz workowy z przewodem do 6 metrów cena, opinie o odkurzaczach workowych z przewodem do 6 metrów, ranking odkurzaczy workowych z przewodem do 6 metrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *