Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe z przewodem do 10 metrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza przewód do 10 metrów. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych z przewodem do 10 metrów,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe przewód do 10 metrów. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi z przewodem do 10 metrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 8241

Philips FC 8241 Najniższa Cena Online

Philips FC 8241 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8241
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane cechy  Waga [kg] 4,3 kg
  Moc [W] 750 W
  wariant Workowy
  Poziom hałasu [dB] 77 dB
  Klasa energetyczna AAA

  Ten odkurzacz producenta Philips ma klasę produktywności A w trzech rożnych kategoriach etykiety energetycznej EU: zużycie energii, reemisja kurzu i wydajność odkurzania podłóg twardych.


  nieskomplikowane w użyciu, trwałe worki

  Worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej i pozwalają na utrzymanie mocy ssania odkurzacza do czasu zapełnienia worka. Jeden typ worka nadaje się do wszystkich modeli i jest zaopatrzony w mechanizm uszczelniający umożliwiający wyrzucenie worka bez bałaganu.


  obszerna komora o pojemności 3 l

  spora komora na kurz umożliwia zapełnienie worka do jego maksymalnej objętości 3 l, zanim będzie trzeba zmienić worek.


  Filtr antyalergiczny z atestem

  Filtr Clean Air wykrywa 99,9% niedużych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu zaspakaja zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Odkurzacz otrzymał certyfikat ECARF jako przyjazny alergikom.


  Zasięg o długości 9m

  Z zasięgiem 9 m, od wtyczki do nasadki odkurzacza, odkurzacz dłużej bez konieczności przepinania.


  Wygodne przechowywanie akcesoriów w urządzeniu

  Akcesoria, takie jak {pomocn|przydatn)a szczelinówka, są przechowywane w odkurzaczu, dzięki czemu podczas sprzątania zawsze są pod ręką.


  Rura teleskopowa zapewniająca wygodę

  Dwuczęściowa, wykonana z metalu rura teleskopowa ma funkcję regulacji wysokości, co umożliwia wygodne odkurzanie.Miele C1

Miele C1 Najniższa Cena Online

Miele C1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C1
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Uchwyty z metalowym odgromnikiem

  Działa jak piorunochron

  Wszystkie odkurzacze Miele posiadają zastosowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak drobny odgromnik. Likwiduje to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.

  Ochrona przed przegrzaniem

  Funkcja zapewniająca ochronę przed przegrzaniem

  Silniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury. Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt spore wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.

  Łagodny rozruch silnika

  Ochrona sieci elektrycznej

  W odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona poprzez przeciążeniem.

  Higiena

  System filtrowania AirClean

  produktywna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie. To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych części zapewnia oczyszczanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu. Można odetchnąć!

  skuteczność czyszczenia

  produktywność dla najkorzystniejszych rezultatów

  Wysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym. Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg wydajnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i perfekcyjne prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej. Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało istotnie produktywne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.

  *Filtr AirClean

  Filtr AirClean dla czystego powietrza w otoczeniu

  Miele oferuje możliwość wyboru spośród trzech rozmaitych filtrów wylotowych. Filtr AirClean dysponuje efektywną filtracją do codziennych wyzwań. Dzięki naszym filtrom wylotowym wydmuchiwany powietrze jest czystsze niżeli powietrze w pomieszczeniu przed odkurzaniem.

  Jakość

  100% kontroli!

  Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia. Odkurzacze Miele są projektowane i wytwarzane wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym. Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam wyjątkową jakość i odporność naszych produktów.

  System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniu

  Łatwa obsługa bez konieczności schylania się

  Ssawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej. Wyjątkowo inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.

  praktyczny system blokady

  Bezpieczne zamknięcie z kliknięciem

  Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób. Połączenie w odkurzaczach jest solidne,jednocześnie można je prosto rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.

  Pełnowartościowe akcesoria

  za każdym razem w zasięgu ręki

  Odkurzacze Miele są seryjnie wyekwipowane w trzy wysokiej jakości komponenty wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego. Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - tylko w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili dostępne.

  Stalowa rura teleskopowa

  Regulacja wysokości jednym naciśnięciem przycisku

  Rura teleskopowa Miele pozwala dopasować się do jednostkowej wysokości roboczej poprzez naciśnięcie przycisku - by można było odkurzać wygodnie i bez nadwyrężania pleców.

  System Silence

  Ciche i relaksujące odkurzanie

  adekwatnie wyciszony silnik oraz zintegrowany tłumik sprawiają, że odkurzacze pracują przyjemnie cicho. Stopień odkurzania Silence gwarantuje śladowy poziom hałasu przy korzystnej produktywności czyszczenia.

  Komfort obsługi

  komfortowe odkurzanie? Tak – z Miele.

  Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała sporo przemyślanych rozwiązań. Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,jeszcze rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.

  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  informacje o gwarancji producenta
  Telefony:
  22/ 543 36 30

Electrolux EPF65-BR

Electrolux EPF65-BR Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Eta. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EPF65-BR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EPF65-BR
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Electrolux EPF65BR PowerForce o mocy 700 W, jest zaopatrzony w system Power Pro™, dla jeszcze efektywniejszej pracy. System łączy bezusterkowy silnik z dyszą DustPro™, która pozwala na sprawne odkurzanie zarówno twardych podłóg, jak i dywanów.


Severin BC 7045

Severin BC 7045 Najniższa Cena Online

Severin BC 7045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7045
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki obfitej mocy i postępowej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci ekspresowo i bez problemu posprzątać choćby niezwykle pokaźne mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy marki SEVERIN obejmuje różne ssawki, nakładki i inne akcesoria przystosowane do każdego rodzaju powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, skuteczne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 znamionuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością i lekkością i cichą pracą.

  Jest znakomity do powierzchni o dużej wielkości. Filtr silnika wytwarzany został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz dodatkowo filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 posiada w pakiecie ssawkę XL do parkietu gwarantującą precyzyjnie odkurzacznie. Trzyczęściowy zestaw akcesoriów posiada ssawkę do obić/mebli/fug. Dodatkowo otrzymasz wygodną rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm i wąż ssący XL premium 180 cm.


Hoover TE70 TE75011

Hoover TE70 TE75011 Najniższa Cena Online

Hoover TE70 TE75011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE70 TE75011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Oszczędny i antyalergiczny perfekcyjna filtracja powietrza i wysoka klasa energetyczna czynią z Teliosa idealny odkurzacz dla alergików. Telios Plus TE70_TE75011 przyda się także właścicielom czworonogów – zaopatrzony w Mini turbo szczotkę pomoże zlikwidować sierść z każdego zakamarka domu.

  Zmywalny filtr EPA Jeszcze lepsza filtracja powietrza Obrotowy wąż 360° upraszcza manewrowanie odkurzaczem Intense Silent Power System pozwala na odkurzanie o każdej porze Telios Plus TE70_TE75011 – pomoże Ci rozprawić się z alergenami Wskaźnik zapełnienia worka Mini turbo szczotka Miękkie kółka Ssawka do parkietu Wskaźnik zapełnienia worka pozwala na monitorowanie stanu urządzenia Mini turbo szczotka pousuwa sierść z dywanów i kanap Miękkie kółka Nie pozostawią śladów na powierzchni lakieru Szczotka do parkietu Miękko zakończona, nie zarysuje parkietów Poznaj technologie, które pomogą Ci sprzątać sprawniej zestaw specjalnych ssawek obrotowy wąż 360° klasa 4A zintegrowane akcesoria komplet specjalnych ssawek najkorzystniejsze rozwiązania do każdej powierzchni Z urządzeniem Telios skutecznie odkurzysz każdą podłogę.

  podczas codziennego sprzątania możesz korzystać z uniwersalnej ssawki do podłóg i dywanów. O subtelne powierzchnie, takie jak parkiet, zadbasz za pomocą specjalnej ssawki Parquet Extra. Natomiast Twoje dywany zachowają nienaganny wygląd dzięki specjalnej ssawce Optimax.

  A jeśli chcesz pozbyć się z podłóg sierści Twojego pupila, skorzystaj z Mini turbo szczotki – odkurzysz nią sierść z dywanu i sofy. Obrotowy wąż 360° Swoboda ruchów za pomocą obrotowego węża dotrzesz do każdego zakamarka domu.

  Urządzenie będzie podążać za każdym Twoim krokiem, co ułatwi Ci manewrowanie odkurzaczem po mieszkaniu. Klasa 4A Najwyższa jakość, największa oszczędność Urządzenie charakteryzuje się dużą wydajnością – o 50% wyższą w porównaniu z tradycyjnymi modelami.

  Skuteczność odkurzania podłóg twardych na poziomie 111% sprawi, iż Twój dom będzie lśnił czystością, a dzięki 91% sprawności zbierania kurzu z dywanów zadbasz w dodatku o tapicerkę i wykładzinę. Z kolei poziom filtracji powietrza o wartości 99,98% pomoże Ci pozbyć się alergenów i drobnoustrojów.

  Zintegrowane akcesoria zawsze pod ręką W odkurzaczu Telios Plus TE70_TE75011 wszystkie potrzebne akcesoria masz zawsze pod ręką. Dwie wymienne ssawki jeszcze bardziej ułatwią Ci odkurzanie. Szczelinówka pomoże Ci dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, a ssawka do kurzu doczyści meble tapicerowane i inne dzianiny, żeby nie pozostał na nich ani jeden pyłek....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 750 W. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EPF62IS

Electrolux EPF62IS Najniższa Cena Online

Electrolux EPF62IS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EPF62IS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Oszczędzaj z klasą A
  nabywając sprzęt o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Wybierając odkurzacz o klasie energetycznej A sprawisz dodatkowo, że Twoje odkurzanie będzie bardziej naturalne.
  wydajnie usuń kurz z podłogi
  Odkurzacz o klasie skuteczności odkurzania podłóg A bez problemów poradzi sobie z zebraniem brudu i kurzu ze szczelin pomiędzy płytkami i z drewnianych powierzchni. To ważne, jeśli podłogi zajmują wyraźną powierzchnię w Twoim mieszkaniu.
  Odkurzaj sprawnie dywany
  Jeśli masz w domu dywany, a do tego jeszcze np. Zwierzęta zwróć szczególną uwagę na klasę efektywności odkurzania dywanów. Odkurzacz o wyższej klasie bardzo prawidłowo poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, a także sierścią zwierząt.
  Zadbaj o zdrowe powietrze w swym domu
  Czystość powietrza podczas odkurzania zależy do typu i jakości filtra w odkurzaczu. Dobry filtr to prawdziwy sprzymierzeniec alergików. Stawiając na odkurzacz o wysokiej klasie reemisji kurzu masz gwarancję czystego powietrza.
  Postaw na korzystny filtr
  Pokonaj alergię z filtrem Hygiene 12, z którego nie wydostają się żadne cząsteczki powodujące objawy alergii i astmy. To wyśmienite rozwiązanie jeśli zależy Ci na czystym powietrzu w Twoim domu.
  Zadbaj o podłogi
  Miękkie kółka nie tylko nie rysują delikatnego parkietu,też nie hałasują na twardej podłodze. Dzięki czemu odkurzanie jest cichsze, a podłogi bezpieczniejsze.
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)
  dane o gwarancji producenta

Hoover TE70 TE30011

Hoover TE70 TE30011 Najniższa Cena Online

Hoover TE70 TE30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE70 TE30011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover Telios Plus TE70 Odkurzacz Telios Plus to tradycyjny odkurzacz workowy, który dzięki zintegrowanym akcesoriom umiejscowionym na pokładzie zaoszczędzi miejsce i pozwoli utrzymać akcesoria zawsze w tym samym miejscu a do tego pod ręką.

  W skład akcesorii wchodzi szczelinówka, szczotka do kurzu i do mebli. Hoover Telios Plus jest niezwykle zwrotny i daje swobodę w manewrowaniu odkurzaczem a to za sprawą obrotowego węża 360°. Mocą regulujesz manualnie według własnych potrzeb, np.

  do twardych powierzchni zaleca się ustawienie maxymalnej mocy. Im mniejsza moc ssania, tym cichsza praca odkurzacza oraz mniejszy pobór energii. Poziom hałasu 69dBA, moc 700W. Wskaźnik zamiany worka Na urządzeniu znajduje się wskaźnik LED, który zawiadamia o konieczności podmiany worka.

  Do zestawu załączone są 4 worki z mikrofibry o pojemności 3,5l każdy. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° zapewnia unikatową zwrotność i daje Ci pełną swobodę poruszania się. Zintegrowane akcesoria Masz pod ręką wszystkie konieczne akcesoria – są one zamontowane w środku urządzenia, co upraszcza ich przechowywanie i zapobiega ich zgubieniu....


Bosch BGLS4HYG2

Bosch BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy BOSCH BGLS4HYG2 Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: idealna filtracja powietrza - filtr rekomendowany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: słuszne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki dokładnej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnika. Technika silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale mocną skutecznością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, aby odkurzacz nie tylko zapewniał optymalne rezultaty lecz równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją najlepszy filtr antyalergiczny Bosch Premium UltraAllergy. Wspaniała jakość powietrza i dbanie o zdrowie jest nad wyraz ważne dla alergików.

  Zmywalny filtr UltraAllergy nawet klasy ULPA eliminuje do 99.99% alergenów, małych cząsteczek i bakterii zapobiegając im przedostanie się z powrotem do pomieszczenia w wydmuchiwanym powietrzu. Ponadto oczyszcza powietrze lepiej charakterystyczne filtry eliminując zgubne zanieczyszczenia z Twojego otoczenia.

  odfiltrowane powietrze bardziej czyste od normalnego w Twoim domu. Możesz dzisiaj naprawdę odetchnąć! Świeże powietrze w trakcie odkurzania. Worki wymienne AirFresh zapobiegają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technice węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% niedużych cząsteczek kurzu. Poręczne zamknięcie worka zapewnia jego higieniczna podmianę. Bardzo polecany dla właścicieli zwierząt domowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Amazonbasics. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EPF61RR

Electrolux EPF61RR Najniższa Cena Online

Electrolux EPF61RR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EPF61RR
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Nowy odkurzacz PowerForce™ do wygodnego odkurzania wszystkich typów podłóg.

  Rozwiązanie Power Pro System™ to gwarancja perfekcyjnych efektów odkurzania i wygody obsługi.

  System Power Pro™ to połączenie wydajnego silnika i ssawki DustPro™, które zezwala na skrupulatne odkurzanie wszystkich powierzchni – równocześnie dywanów, jak i twardych podłóg

  technologia 360 Motion™ usprawniająca odkurzanie w trudno przystępnych miejscach
  Ulubione drobiazgi czynią mieszkanie bardziej przytulnym, ale także utrudniają sprzątanie.
  Dlatego odkurzacz PowerForce™ jest zaopatrzony w minimalne kółka, które znakomicie sprawdzają się podczas odkurzania w trudno przystępnych miejscach.

  Skorzystaj z możliwości przystępnej, szybkiej i niekłopotliwej podmiany worków na kurz. Pokrywa 180° Access gwarantuje pełen dostęp do wnętrza odkurzacza,
  dzięki temu podmiana worka na kurz trwa zaledwie kilka sekund.

  Odkurzacz z workiem S-bag: S-bag to charakterystycznY worek na kurz. To takie proste – po prostu zapamiętaj s-bag®!
  Wskażnik zapełnienia worka: Na odkurzaczu umieszczony jest maly ekran powiadamiający o konieczności zamiany worka.
  Zintegrowane uchwyty: Dwa uchwyty usprawniające przechowywanie.
  Regulacja mocy: Regulacja mocy pozwala wybrać optymalnyą tak, żeby oszczędzać energię i jak najmniej hałasować.
  Rura teleskopowa: Teleskopowa regulacja długości rury ułatwia korzystanie z odkurzacza i w razie zapotrzebowania zapewnia zwiekszony zasięg.
  Miękkie zderzaki: aby zapobiec otarciom mebli i scian
  Przedni uchwyt: wygodny uchwyt do podnoszenia.
  tradycyjny worek s-bag: klasyczny worek s-bag

  • Moc700 W
  • Filtr wylotowy:zmywalny filtr Hygienie 12

Beko VCC44824

Beko VCC44824 Najniższa Cena Online

Beko VCC44824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44824
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry EPA, które wydajnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy rozmiar odkurzacza sprawia, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest przystępny w przechowywaniu, co jest bardzo wyraźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA PARKIETOWASzczotka do parkietów z naturalnego włosia, świetna do odkurzania wszystkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki. Uzupełniające AKCESORIADodatkowe akcesoria w pakiecie zwiększają zakres zastosowań odkurzacza i zezwalają na sprzątanie nie tylko podłogi,też trudno dostępnych i wyżej położonych miejsc, takich jak wysokie meble, sufity i zasłony.

  SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się. Wielki wlot wydajność odkurzania. CICHA PRACAOd teraz Twój pupil może spać spokojnie, podczas odkurzania.

  Dzięki zastosowaniu nowych materiałów odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, gwarantując komfort pracy. FunkcjonalnY UCHWYTSpecjalnie wyprofilowana komfortowa rączka z przełącznikiem, którym w nietrudny sposób dopasujesz siłę ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni, a dzięki zintegrowanej szczotce z miękkiego włosia łatwo odkurzysz w dodatku meble i dekoracje.

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dopełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. ObjętośĆ 4 szczególnie szeroka objętość przy kompaktowym rozmiarze odkurzaczy Beko.

  Odkurzacz do zadań specjalnych, niezależnie od wymiaru Twojego mieszkania. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to detektor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Detektor informuje również zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem pozwalający zjednoczyć długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  nadzwyczajnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 9 metrów, dzięki temu odkurzysz nawet spory wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdkaFunkcje specjalne: Akcesoria w zestawie: Uniwersalna 2w1, Szczelinówka, Tapicerska, Parkietówka, rozciągliwy łącznik, Miękka szczotka do mebli rozmiary: Pozostałe cechy:...Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy z przewodem do 10 metrów opinie,
 • dobre odkurzacze workowe z przewodem do 10 metrów cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi z przewodem do 10 metrów,
 • odkurzacze workowe z przewodem do 10 metrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe z przewodem do 10 metrów, odkurzacz workowy z przewodem do 10 metrów cena, opinie o odkurzaczach workowych z przewodem do 10 metrów, ranking odkurzaczy workowych z przewodem do 10 metrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.