Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza hałas do 73 dB. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych z poziomem hałasu do 73 dB,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe hałas do 73 dB. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi z poziomem hałasu do 73 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Severin BC 7045

Severin BC 7045 Najniższa Cena Online

Severin BC 7045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7045
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki znacznej mocy i postępowej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci szybko i bezproblemowo posprzątać nawet nad wyraz wielkie mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy marki SEVERIN obejmuje rozmaite ssawki, nakładki i inne akcesoria dostosowane do każdego typu powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, produktywne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 cechuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością, a także lekkością i cichą pracą.

  Jest znakomity do powierzchni o wielkiej wielkości. Filtr silnika wyprodukowany został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz ponadto filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 ma w pakiecie ssawkę XL do parkietu zapewniającą starannie odkurzacznie. Trzyczęściowy zestaw akcesoriów posiada ssawkę do obić/mebli/fug. W dodatku otrzymasz wygodną rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm i wąż ssący XL premium 180 cm.


Bosch BGLS4HYG2

Bosch BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy BOSCH BGLS4HYG2 Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: świetna filtracja powietrza - filtr sugerowany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: adekwatne rezultaty na wszystkich podłogach dzięki dokładnej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnika. Technologia silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale mocną skutecznością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, żeby odkurzacz nie tylko zapewniał stosowne rezultaty lecz równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją najkorzystniejszy filtr antyalergiczny Bosch Premium UltraAllergy. Nieprzeciętna jakość powietrza i dbanie o zdrowie jest wyjątkowo ważne dla alergików.

  Zmywalny filtr UltraAllergy choćby klasy ULPA usuwa do 99.99% alergenów, nieznacznych cząsteczek i bakterii uniemożliwiając im przedostanie się z powrotem do wnętrza w wydmuchiwanym powietrzu. Dodatkowo oczyszcza powietrze lepiej typowe filtry eliminując destrukcyjne skażenia z Twojego otoczenia.

  filtrowane powietrze bardziej czyste od normalnego w Twoim domu. Możesz dzisiaj naprawdę odetchnąć! Świeże powietrze podczas odkurzania. Worki wymienne AirFresh zapobiegają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technologii węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% małych cząsteczek kurzu. Użyteczne zamknięcie worka zagwarantuje jego higieniczna zamianę. Niezwykle rekomendowany dla właścicieli zwierząt domowych.


Beko VCC44824

Beko VCC44824 Najniższa Cena Online

Beko VCC44824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44824
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry EPA, które produktywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy wymiar odkurzacza powoduje, że nie zajmuje dużo miejsca i jest przystępny w przechowywaniu, co jest szczególnie wyraźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA PARKIETOWASzczotka do parkietów z naturalnego włosia, perfekcyjna do odkurzania wszelkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki. Uzupełniające AKCESORIADodatkowe akcesoria w zestawie rozszerzają zakres zastosowań odkurzacza i pozwalają na sprzątanie nie tylko podłogi,ponadto trudno dostępnych i wyżej położonych miejsc, takich jak wysokie meble, sufity i zasłony.

  SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się. Obszerny wlot efektywność odkurzania. CICHA PRACAOd dzisiaj Twój pupil może spać spokojnie, podczas odkurzania.

  Dzięki zastosowaniu nowych tworzyw odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, gwarantując komfort pracy. PoręcznY UCHWYTSpecjalnie wyprofilowana wygodna rączka z przełącznikiem, którym w nieskomplikowany sposób dopasujesz siłę ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni, a dzięki zintegrowanej szczotce z miękkiego włosia łatwo odkurzysz ponadto meble i dekoracje.

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dopełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. PojemnośĆ 4 niezwykle obfita pojemność przy kompaktowym wymiarze odkurzaczy Beko.

  Odkurzacz do zadań specjalnych, niezależnie od wymiaru Twojego mieszkania. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Sensor zawiadamia w dodatku zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem pozwalający zespoić długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  nieprzeciętnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 9 metrów, dzięki czemu odkurzysz choćby wielki pomieszczenie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdkaFunkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Uniwersalna 2w1, Szczelinówka, Tapicerska, Parkietówka, elastyczny łącznik, Miękka szczotka do mebli rozmiary: Pozostałe cechy:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 9050

Sencor SVC 9050 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 9050 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 9050
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz workowy Sencor SVC 9050BL 4AAAA z wyposażeniem rewelacyjnie pomoże w szybkim i starannym sprzątaniu. Dzięki Extreme Silence Technology 69 dB(A) do bardzo cichego odkurzania i nad wyraz skutecznemu silnikowi 4AAAA ECO Power stanie się bezawaryjnym pomocnikiem w każdym domu.

  cechy i specyfikacje: Complete Care z akcesoriami do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników sprzątania w gospodarstwie domowym, po zwierzętach domowych czy w samochodzie Clean Air HEPA H13 Filtr gwarantuje rewelacyjną filtrację odpowiednią dla alergików wielostopniowy mikrofiltr na wlocie powietrza filtr z węglem aktywnym do eliminowania nieprzyjemnego zapachu metalowa rura teleskopowa XXL z przedłużoną długością o przystępnej regulacji ergonomicznej wysokości roboczej uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwanymi kółkami dla łatwiejszego poruszania poziome i pionowe parkowanie końcówki podłogowej do łatwego przechowywania albo przerwy w trakcie odkurzania pilot zdalnego sterowania do łatwego i praktycznego zastosowania z możliwością bezpośredniego ręcznego ustawienia mocy zasięg roboczy 616 m2 dla mniejszej liczby zmian gniazdka elektrycznego zasięg rzeczywisty 14 m (długość przewodu zasilającego 11 m) automatyczne nawijanie przewodu zasilającego elektroniczna regulacja mocy ssania plastikowy worek 4 l na kurz do ulepszonej filtracji i higienicznej likwidacji kurzu sensor LED zapełnienia worka termostat (bezpiecznik termiczny) zabraniający przegrzaniu silnika miękkie kółka do ochrony podłóg i cichego ruchu odkurzacza klasa energetyczna: A klasa wydajności odkurzania dywanów: A klasa produktywności odkurzania twardych podłóg: A klasa reemisji kurzu z odkurzacza: A Akcesoria umieszczone w uchwycie na rękojeści odkurzacza: końcówka szczelinowa, końcówka szczotkowa Dostarczane akcesoria: uniwersalna końcówka podłogowa, turbo szczotka, mini turbo szczotka, końcówka do twardych podłóg, długa rozciągliwa końcówka szczelinowa, końcówka szczotkowa, końcówka szczelinowa


MPM Product MOD-32

MPM Product MOD-32 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-32 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-32
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz MPM GreenGo 2.0 MOD-32 Odkurzacz GreenGo Linia odkurzaczy GreenGo akcentuje się genialnymi parametrami technicznymi, bogactwem przydatnych akcesoriów, a także poręcznych rozwiązań, upraszczających codzienne dbanie o porządek.

  Odkurzacz MPM GreenGo 2.0 MOD-32 to cichy, kompaktowy odkurzacz niezbędny w każdym mieszkaniu. Doskonały system filtracji zapewni czystość podłóg i powietrza, bez zbędnego hałasu. Bardzo cichy odkurzacz Dźwięk odkurzania potrafi być wyjątkowo uciążliwy – dla domowników, sąsiadów czy nawet dla zwierząt.

  MPM GreenGo 2.0 MOD-32 to odkurzacz, który potrafi pracować niezwykle cicho. Zaledwie 58 decybeli to poziom hałasu, który nie zaburza domowej atmosfery. Możesz bez obaw sprzątać, w trakcie gdy pozostali domownicy pracują lub odpoczywają.

  nawet w nocy. Panel sterujący z wyświetlaczem LED Odkurzacz MPM GreenGo 2.0 MOD-32 wskaże najważniejsze właściwości stosowania. Czytelny panel LED znajduje się w komfortowym do odczytania miejscu, na korpusie odkurzacza.

  Dzięki podświetlanym elementom, odczytasz aktualne ustawienie mocy ssania lub dowiesz się, że worek na kurz wymaga wymiany. Moc ssania możesz regulować i przypasować do swych potrzeb. Z GreenGo bezproblemowo odkurzysz kanapy, delikatny chodnik czy grubą wykładzinę.

  ergonomiczny na co dzień Dzięki zaimplementowaniu praktycznych rozwiązań sprzątanie z odkurzaczem GreenGo MOD-32 będzie prostsze niżeli myślisz. Zmagasz się z problemem przechowywania dodatkowych szczotek do odkurzacza? MPM GreenGo 2.0 MOD-32 posiada specjalny schowek na akcesoria, ulokowany pod klapką korpusu.

  dzięki czemu wszystkie szczotki i końcówki masz za każdym razem pod ręką. 10 metrowy zasięg pracy odkurzacza to znaczna wygoda. Pozwala wygodnie manewrować urządzeniem. Nie musisz przerywać porządków w celu przełączenia się do innego gniazdka.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe brązowe. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCC701

Blaupunkt VCC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz z workiem o mocy silnika 700 w, miękkie gumowe kółka, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, stopnie i pionowy system parkowania, filtr hepa h13, zasięg pracy 7.5 m, wymienny worek na kurz o pojemności 3.5 l, mechaniczny wskaźnik zapełnienia worka, poziom hałasu 72 db.


Hoover PC20 PET011

Hoover PC20 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover PC20 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover PC20 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:0;Dominujący barwa:srebrny/szary;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarno-srebrny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:550 W;Model worka zamienniki (relacje):WHV01, WUN01;objętość worka/pojemnika:5 litrów;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:plastikowy;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Waga:0;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:0;wymiary - szerokość:0;rozmiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zasięg pracy:9 m


MPM Product MOD-28

MPM Product MOD-28 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-28 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-28
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Linia odkurzaczy GreenGo eksponuje się nieprzeciętnymi parametrami technicznymi, bogactwem przydatnych akcesoriów, a także funkcjonalnych rozwiązań, ułatwiających codzienne dbanie o porządek. Odkurzacz GreenGo MOD-28 to rewelacyjny odkurzacz dla wymagających.

  idealnie radzi sobie ze sprzątaniem dywanów, twardych podłóg, pomaga w walce z alergenami w powietrzu. Panel sterujący z wyświetlaczem LED Odkurzacz GreenGo MOD-28 ma czytelny i ergonomiczny panel sterujący z wyświetlaczem LED.

  wyświetlacz komunikuje przepełnienie worka na kurz oraz zabrudzenie filtra HEPA13. Wskazuje także jeden z czterech stopni siły ssania. Worki M-BAG Odkurzacz GreenGo MOD-28 został zaopatrzony w użyteczne worki rodzaju M-BAG.

  Worek ma pojemność 4,5 litra. Jest produkowany ze specjalnego syntentycznego materiału, który znacznie zwiększa jego odporność. Worki posiadają higieniczny, szczelny system zamykania. Zezwala na on nietrudne i czyste wyrzucanie śmieci bez rozsypywania znajdujących się w nim nieczystości.

  Niesamowita funkcjonalność Dzięki zastosowaniu wielu praktycznych rozwiązań sprzątanie z odkurzaczem GreenGo MOD-28 będzie prostsze aniżeli myślisz. Klasa skuteczności 3AAA zobacz jak nieprzeciętny jest odkurzacz GreenGo MOD-28!

  Energooszczędność – dzięki nowej generacji silnika o mocy 750 W, a także klasie energetycznej A możemy radować się najwyższą jakością odkurzania przy niskim poborze mocy. Reemisja kurzu – klasa A oznacza najwyższy stopień zatrzymywania mikrocząsteczek kurzu przez wewnętrzny system filtracyjny odkurzacza.

  Parametr doceniany przez alergików. Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych – klasa A i miękkich B wskazuje, jak genialnie i skutecznie GreenGo radzi sobie w przypadku sprzątania parkietów, terakoty, wykładzin oraz dywanów.

  Głośność – odkurzacz GreenGo jest bardzo cichy. Formuje dźwięk dźwięk od 60 dB, przy najniższej mocy do 73 dB, przy najwyższej mocy. Filtracja – 4-stopniowy system filtracji, worek typu M-Bag, filtr HEPA 13, 2x filtr gąbkowy.

  Bogate wyposażenie Do odkurzacza GreenGo MOD-28 dołączony jest zestaw funkcyjnych szczotek. Szczotka parkietowa - produkowana jest z naturalnego włosia, przeznaczona do pielęgnacji parkietów. Miękkie włosie nasadki umożliwia delikatne odkurzanie i chroni drewniane podłogi przed uszkodzeniem.

  Turboszczotka - konstrukcja szczotki sprawia, że odkurzane dywany poddawane są delikatnemu unoszeniu, co daje efekt trzepania. Znikoma szczotka wielofunkcyjna - dzięki zdejmowanej nakładce znakomicie sprawdzi się przy czyszczeniu czy zbieraniu sierści z tapicerki.

  Szczotka podłogowo - dywanowa - uniwersalna szczotka do odkurzania podłóg twardych, dywanów i wykładzin. Śladowa szczotka obrotowa - dedykowana do odkurzania regałów książkowych, zasłon, ścian. Przystawka szczelinowa - nadzwyczajnie sprawdza się przy odkurzaniu powierzchni pod szafkami, szczelin np.

  w kanapach lub fotelach....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Severin. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 8505

Sencor SVC 8505 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 8505 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 8505
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:8 m;Dominujący odcień:srebrny/szary;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:grafitowy;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:70 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:plastikowy;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:6,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:46 cm;rozmiary - szerokość:30,6 cm;wymiary - wysokość:25,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczelinowa długa, turboszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy z poziomem hałasu do 73 dB opinie,
 • dobre odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi z poziomem hałasu do 73 dB,
 • odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB, odkurzacz workowy z poziomem hałasu do 73 dB cena, opinie o odkurzaczach workowych z poziomem hałasu do 73 dB, ranking odkurzaczy workowych z poziomem hałasu do 73 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.