Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza hałas do 73 dB. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych z poziomem hałasu do 73 dB,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe hałas do 73 dB. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi z poziomem hałasu do 73 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Bosch BGLS4HYG2

Bosch BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy BOSCH BGLS4HYG2 Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: świetna filtracja powietrza - filtr sugerowany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: adekwatne rezultaty na wszystkich podłogach dzięki dokładnej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnika. Technologia silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale mocną skutecznością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, żeby odkurzacz nie tylko zapewniał stosowne rezultaty lecz równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją najkorzystniejszy filtr antyalergiczny Bosch Premium UltraAllergy. Nieprzeciętna jakość powietrza i dbanie o zdrowie jest wyjątkowo ważne dla alergików.

  Zmywalny filtr UltraAllergy choćby klasy ULPA usuwa do 99.99% alergenów, nieznacznych cząsteczek i bakterii uniemożliwiając im przedostanie się z powrotem do wnętrza w wydmuchiwanym powietrzu. Dodatkowo oczyszcza powietrze lepiej typowe filtry eliminując destrukcyjne skażenia z Twojego otoczenia.

  filtrowane powietrze bardziej czyste od normalnego w Twoim domu. Możesz dzisiaj naprawdę odetchnąć! Świeże powietrze podczas odkurzania. Worki wymienne AirFresh zapobiegają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technologii węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% małych cząsteczek kurzu. Użyteczne zamknięcie worka zagwarantuje jego higieniczna zamianę. Niezwykle rekomendowany dla właścicieli zwierząt domowych.


Hoover PC20 PET011

Hoover PC20 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover PC20 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover PC20 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover Power Capsule PC20PET 011 wyśmienita pomoc domowa Kompaktowy i lekki Power Capsule to wysokowydajny odkurzacz, który charakteryzują kompaktowe wymiary i objętość worka XL. Został specjalnie zaprojektowany dla maksymalnej wygody wykorzystywania.

  Odkurzacz został zaprojektowany tak, żeby zapewniać nieprzeciętne rezultaty czyszczenia wszystkich powierzchni. Hoover jest wyekwipowany w solidny worek o pojemności 5 litrów. Regulowana moc Funkcja regulacji mocy daje dużą sprężystość.

  Możesz dowolnie dostosować moc kiedy odkurzasz delikatne tkaniny lub kiedy potrzebujesz max mocy do twardych powierzchni podłogowych. Wybierz dowolny poziom mocy ssania w zależności od powierzchni. Akcesoria do powierzchni Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie, za każdym razem dostępne, proste w obsłudze.

  Skuteczna miniturbo szczotka dedykowana do zbierania sierści. W komplecie ssawka do parkietów asygnowana do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg oraz parkietów


Hoover PC10 PAR011

Hoover PC10 PAR011 Najniższa Cena Online

Hoover PC10 PAR011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover PC10 PAR011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy PC10PAR 011

  Power Capsule to wysokowydajny odkurzacz, który cechują kompaktowe rozmiary i objętość worka XL. Został specjalnie zaprojektowany dla maksymalnej wygody używania.

  Akcesoria na pokładzie
  Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: za każdym razem dostępne, przystępne w obsłudze.

  System wydajności 3 Top Eco+
  System wydajności 3 Top Eco+ zagwarantuje ekstremalne osiągi na twardej podłodze oraz arcytrudną oszczędność energii: do 60%*. W dodatku, dzięki szczególnie sprawnemu systemowi przefiltrowania, uwalnia oczyszczone powietrze.

  *wydajność równa 2400 W- w oparciu o wewnętrzne testy zbierania pyłu zgodnie z normą EN 60312, w porównaniu z modelem TTE2420 011.

  Ssawka do parkietów
  W pakiecie z dopełniającą nasadką dedykowana do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg i parkietów. Miękkie włosie i filcowe kółka pozwalają na czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań.

  Cichy i efektywny
  Power Capsule został zaprojektowany tak, aby zapewniać nadzwyczajne rezultaty czyszczenia wszystkich powierzchni przy niewiarygodnie niskim poziomie hałasu: tylko 72 dBA.

  Extra duży worek o obszerności 5 litrów
  Pomimo kompaktowych wymiarów Power Capsule jest zaopatrzony w solidny worek o obszerności 5 litrów. Ten niesamowity wymiar worka pozwala na zmniejszenie kosztów konserwacji, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe szare. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 9050

Sencor SVC 9050 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 9050 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 9050
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz workowy Sencor SVC 9050BL 4AAAA z wyposażeniem rewelacyjnie pomoże w szybkim i starannym sprzątaniu. Dzięki Extreme Silence Technology 69 dB(A) do bardzo cichego odkurzania i nad wyraz skutecznemu silnikowi 4AAAA ECO Power stanie się bezawaryjnym pomocnikiem w każdym domu.

  cechy i specyfikacje: Complete Care z akcesoriami do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników sprzątania w gospodarstwie domowym, po zwierzętach domowych czy w samochodzie Clean Air HEPA H13 Filtr gwarantuje rewelacyjną filtrację odpowiednią dla alergików wielostopniowy mikrofiltr na wlocie powietrza filtr z węglem aktywnym do eliminowania nieprzyjemnego zapachu metalowa rura teleskopowa XXL z przedłużoną długością o przystępnej regulacji ergonomicznej wysokości roboczej uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwanymi kółkami dla łatwiejszego poruszania poziome i pionowe parkowanie końcówki podłogowej do łatwego przechowywania albo przerwy w trakcie odkurzania pilot zdalnego sterowania do łatwego i praktycznego zastosowania z możliwością bezpośredniego ręcznego ustawienia mocy zasięg roboczy 616 m2 dla mniejszej liczby zmian gniazdka elektrycznego zasięg rzeczywisty 14 m (długość przewodu zasilającego 11 m) automatyczne nawijanie przewodu zasilającego elektroniczna regulacja mocy ssania plastikowy worek 4 l na kurz do ulepszonej filtracji i higienicznej likwidacji kurzu sensor LED zapełnienia worka termostat (bezpiecznik termiczny) zabraniający przegrzaniu silnika miękkie kółka do ochrony podłóg i cichego ruchu odkurzacza klasa energetyczna: A klasa wydajności odkurzania dywanów: A klasa produktywności odkurzania twardych podłóg: A klasa reemisji kurzu z odkurzacza: A Akcesoria umieszczone w uchwycie na rękojeści odkurzacza: końcówka szczelinowa, końcówka szczotkowa Dostarczane akcesoria: uniwersalna końcówka podłogowa, turbo szczotka, mini turbo szczotka, końcówka do twardych podłóg, długa rozciągliwa końcówka szczelinowa, końcówka szczotkowa, końcówka szczelinowa


Blaupunkt VCC701

Blaupunkt VCC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC701
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz z workiem o mocy silnika 700 w, miękkie gumowe kółka, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, stopnie i pionowy system parkowania, filtr hepa h13, zasięg pracy 7.5 m, wymienny worek na kurz o pojemności 3.5 l, mechaniczny wskaźnik zapełnienia worka, poziom hałasu 72 db.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Teesa ECO WHITE 700

Teesa ECO WHITE 700 Najniższa Cena Online

Teesa ECO WHITE 700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa ECO WHITE 700
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ----------
  produktywność
  ----------
  Poziom głośności: 69 dB
  Nadmuch: 25 l/s
  Podciśnienie (max): 16 kPa
  Moc nominalna: 700 W
  Moc ssania: 160 W
  Zasilanie: 230 V; 50 Hz

  ----------
  Filtracja
  ----------
  objętość worka na kurz: 3 l
  rodzaj worka na kurz: papierowy
  Filtr wylotowy: HEPA H12

  ----------
  właściwości użytkowe
  ----------
  Zasięg działania: 10 m
  Długość przewodu: 7 m
  Regulacja mocy: suwak
  typ rury: teleskopowa z blokadą wysuwania
  Średnica rury: 35 mm
  Obrotowy wąż 360°
  2 koła gumowe i 1 obrotowe
  Uchwyt do przenoszenia z przodu
  Wskaźnik zapełnienia worka na kurz
  automatyczne zwijanie kabla
  Przechowywanie w pionie i poziomie

  ----------
  właściwości fizyczne
  ----------
  Waga odkurzacza: 5,1 kg
  rozmiary odkurzacza (SxWxG): 30 x 24 x 43 cm

  ----------
  W pakiecie
  ----------
  Ssawka szczelinowa
  Ssawka krągła
  Dwustopniowa ssawka podłogowa
  Instrukcja obsługi
  ECO WHITE 700 Odkurzacz workowy ECO WHITE 700 o mocy nominalnej 700 W to urządzenie, które rewelacyjnie sprawdzi się w każdym domu. Odkurzacz jest szczególnie cichy a regulowana siła ssania sprawi, że bez obaw możesz odkurzać dowolne powierzchnie. 7-metrowy kabel zasilający pozwoli na wielki zasięg pracy bez konieczności przełączania do innego gniazdka.

  ECO WHITE 700 jest nad wyraz wygodny zarówno w użytkowaniu, jak i przechowywaniu. Urządzenie ma wytrzymałe kółka, ułatwiający przenoszenie praktyczny uchwyt, funkcję automatycznego zwijania kabla i możliwość przechowywania w pionie i poziomie. Dodatkowo odkurzacz wyekwipowany jest w pojemny, 3-litrowy worek, o którego zapełnieniu poinformuje Cię zastosowany wskaźnik.

  Wraz z odkurzaczem ECO WHITE 700 w komplecie znalazły się trzy ssawki - szczelinowa, kolista, a także dwustopniowa ssawka podłogowa – dzięki którym masz pewność, że każda powierzchnia zostanie dokładnie odkurzona. Dodatkowym atutem urządzenie jest filtr HEPA H12 o znacznej skuteczności filtracji powietrza, który pochłania z wydmuchiwanego powietrza choćby najmniejsze drobiny kurzu.

  Czy wiedziałeś, że odkurzacz ECO WHITE 700 nie tylko pomoże Ci utrzymać porządek w mieszkaniu, ale także zadba o domowy budżet? Wybierając to urządzenie decydujesz się na odkurzacz klasy energetycznej A, co oznacza pokaźnie mniejsze rachunki za prąd.

  Plik: de_en_pl_ro_sk

Beko VCC44824

Beko VCC44824 Najniższa Cena Online

Beko VCC44824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44824
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry EPA, które produktywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy wymiar odkurzacza powoduje, że nie zajmuje dużo miejsca i jest przystępny w przechowywaniu, co jest szczególnie wyraźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA PARKIETOWASzczotka do parkietów z naturalnego włosia, perfekcyjna do odkurzania wszelkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki. Uzupełniające AKCESORIADodatkowe akcesoria w zestawie rozszerzają zakres zastosowań odkurzacza i pozwalają na sprzątanie nie tylko podłogi,ponadto trudno dostępnych i wyżej położonych miejsc, takich jak wysokie meble, sufity i zasłony.

  SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się. Obszerny wlot efektywność odkurzania. CICHA PRACAOd dzisiaj Twój pupil może spać spokojnie, podczas odkurzania.

  Dzięki zastosowaniu nowych tworzyw odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, gwarantując komfort pracy. PoręcznY UCHWYTSpecjalnie wyprofilowana wygodna rączka z przełącznikiem, którym w nieskomplikowany sposób dopasujesz siłę ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni, a dzięki zintegrowanej szczotce z miękkiego włosia łatwo odkurzysz ponadto meble i dekoracje.

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dopełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. PojemnośĆ 4 niezwykle obfita pojemność przy kompaktowym wymiarze odkurzaczy Beko.

  Odkurzacz do zadań specjalnych, niezależnie od wymiaru Twojego mieszkania. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Sensor zawiadamia w dodatku zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem pozwalający zespoić długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  nieprzeciętnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 9 metrów, dzięki czemu odkurzysz choćby wielki pomieszczenie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdkaFunkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Uniwersalna 2w1, Szczelinówka, Tapicerska, Parkietówka, elastyczny łącznik, Miękka szczotka do mebli rozmiary: Pozostałe cechy:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 8505

Sencor SVC 8505 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 8505 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 8505
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:8 m;Dominujący odcień:srebrny/szary;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:grafitowy;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:70 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:plastikowy;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:6,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:46 cm;rozmiary - szerokość:30,6 cm;wymiary - wysokość:25,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczelinowa długa, turboszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy z poziomem hałasu do 73 dB opinie,
 • dobre odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi z poziomem hałasu do 73 dB,
 • odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB, odkurzacz workowy z poziomem hałasu do 73 dB cena, opinie o odkurzaczach workowych z poziomem hałasu do 73 dB, ranking odkurzaczy workowych z poziomem hałasu do 73 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *