Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Samsung. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Samsung,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Samsung. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Samsung, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257)

Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257) Najniższa Cena Online

Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty Moc ssąca cechy odkurzania Wygoda Akcesoria 2 w 1 tablica porównawcza Zawartość opakowania FAQ Najważniejsze cechy Wysoka moc ssąca Klasa energetyczna A Trzy warianty worków Filtracja EPA Lekki i ergonomiczny Akcesoria 2 w 1 większa moc, obszerniejsza oszczędność - EZ Clean Cyclone technika EZ Clean Cyclone* nie tylko gwarantuje wysoką moc ssącą odkurzacza, lecz jest także stanowczo higieniczna.

  podczas odkurzania pokaźniejsze śmieci nie trafiają do worka, lecz zbierają się w specjalnym, antystatycznym, prostym do utrzymania w czystości pojemniku. Dzięki temu moc ssąca pozostaje dłużej na wysokim poziomie, a ty oszczędzasz na workach, ponieważ nie musisz ich nieraz wymieniać.

  * w przypadku niektórych modeli odkurzaczy, moduł EZ Clean Cyclone należy dokupić. Bezpieczeństwo Wysokie cechy odkurzania 3 x A skuteczność energetyczna: klasa A Odkurzacz marki Samsung efektywnie likwiduje brud i kurz, pozostając jednocześnie najbardziej oszczędnym urządzeniem na skali klasy energetycznej.

  Sprzątasz krócej i dzięki temu oszczędzasz prąd. Sprzątanie powierzchni twardych: klasa A produktywność odkurzacza Samsung w sprzątaniu powierzchni twardych została sklasyfikowana jako „A”. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze szybciej zlikwidujesz brud i kurz z drewnianych powierzchni i szczelin w podłodze – wystarczy jeden ruch!

  Reemisja kurzu: klasa A Im wyższa klasa reemisji kurzu, tym lepiej. Oznacza to, iż mniej się go wydostaje z odkurzacza w trakcie sprzątania, a poprzez to powietrze w mieszkaniu jest przyjemnie świeże. To dlatego urządzenia Samsung mogą z powodzeniem używać także alergicy.

  nowoczesna technika dla Twojej wygody Ochrona przed mikrocząsteczkami Filtr EPA dla alergików Odkurzacze Samsung wykorzystują filtrację EPA, by zapewnić jak najkorzystniejszą ochronę przed mikrocząsteczkami, które mogą zawierać alergeny.

  Wydmuchiwane powietrze jest istotnie czystsze, przez co bardziej prawidłowe dla Twojego zdrowia. 3 typy worków Materiałowe i papierowe W pakiecie z odkurzaczem Samsung odszukasz trzy rodzaje worków do wyboru.

  Te z mikrowłókniny zwiększają skuteczność pracy odkurzacza i zatrzymują nawet do 99,7% cząsteczek kurzu. Są zatem doskonałym wyborem dla alergików, podobnie jak worek antyalergiczny, z tekstylnym wykończeniem Bioneem®, które hamuje namnażanie się roztoczy.

  Z kolei antyzapachowy worek pozwoli cieszyć się świeżym, pachnącym powietrzem nawet tuż po odkurzaniu – wykorzystany w nim aktywny węgiel neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Szybkie i komfortowe odkurzanie dzięki akcesoriom Akcesoria do odkurzacza Samsung sprawią, iż jeszcze precyzyjniej posprzątasz swój dom – nawet te najtrudniej przystępne miejsca.

  Szczotka do kurzu Zaprojektowana z myślą o alergikach, zbiera nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. Odetchniesz z ulgą! Szczelinówka Zmieści się tam, gdzie zwykła szczotka nie da rady: pomiędzy fotelem a ścianą, pomiędzy listwą przypodłogową a meblami… wszędzie, gdzie potrzebujesz Teleskopowa rura Grunt to wygoda – przypasuj długość rury, żeby nie musieć się schylać.

  Jeśli sprzątasz mniej dostępne miejsca, wyreguluj ją tak, aby sięgała jeszcze dalej. Porównanie kolekcji VC07­M25E­0WR­/GE VC07­M25F­0WP­/GE VC07­M25H­0WB­/GE VC07­M25J­0WP­/GE VC07­M25K­0WN­/GE VC07­M25L­0WC­/GE Poziom głośności (dB(A)) 79 79 79 79 79 79 Klasa energetyczna A A A A A A Roczne zużycie energii (kWh/r) 28 28 28 28 28 28 efektywność zbierania kurzu na podłodze A A A A A A wydajność zbierania kurzu na dywanie D D D D D D Reemisja kurzu A A A A A A Moc (W) 750 750 750 750 750 750 Moc ssąca (W) 200 200 200 200 200 200 Filtr wylotowy ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY Filtr przed silnikiem PIANKO­WY PIANKO­WY PIANK­OWY PIANKO­WY PIANKO­WY PIANKO­WY Sterowanie mocą w rączce nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie Filtr Cyklonowy EzClean nie nie tak tak tak tak Szczotka charakterystyczna z przęłącznikiem NB - 930 nie nie tak tak tak tak Akcesoria 2 w 1 (szczelinówka i szczotka do kurzu) tak tak tak tak tak tak Eco szczotka do parkietów Parquet Brush HB - 100 nie tak nie tak nie tak Szczotka do sierści Pet Brush TB - 250 nie nie nie nie tak nie pojemność zbiornika na kurz (l) 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 Wskaźnik zapełnienia worka tak tak tak tak tak tak Długość kabla zasilającego (m) 6 6 6 6 6 6 odcień CZER­WONY FIOLE­TOWY NIEBIE­SKI FIOLE­TOWY ZIELONY GRAF­ITOWY sprawdź TABELE Zawartość opakowania Odkurzacz Rura z tworzyw sztucznych Rura teleskopową stalową Akcesoria 2w1 Karta energetyczna Częste pytania Czy mimo, że jestem alergikiem, mogę korzystać ze zwykłego odkurzacza workowego? bezsprzecznie tak.

  Od 1 września 2014 roku wszystkie odkurzacze, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, posiadają obowiązek podawać powiększone informacje o etykiecie energetycznej odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Samsung Odkurzacz workowy vc 079hnjggd

Samsung Odkurzacz workowy vc 079hnjggd Najniższa Cena Online

Samsung Odkurzacz workowy vc 079hnjggd - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Odkurzacz workowy vc 079hnjggd
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Samsung VC 079HNJGGD 750 W Modele z kolekcji urządzeń Samsung Pet Care Edition idealnie czyszczą wszystkie typy podłóg, dopasowując się do Twojego stylu życia NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: objętość pojemnika na kurz: 3 l Moc silnika: 750 W Wysokość: 24,6 cm Szerokość: 29,7 cm Głębokość: 41,9 cm Waga urządzenia: 4,8 kg Moc silnik: 750 W Moc ssąca: 200 W Hałas: 76 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Zasięg pracy: 10 m Długość przewodu zasilającego: 7 m Zaprojektowany dla sympatyków zwierząt Gama sprzętów Pet Care pasująca do Twojego stylu życia.

  Modele z linii sprzętów Samsung Pet Care Edition wyśmienicie czyszczą wszystkie warianty podłóg, dopasowując się do Twojego stylu życia. Dzięki technice turbiny Anti-tangle, a także dodatkowym akcesoriom takim jak mini elektroszczotka Pet Care czy szczotka Pet Care Brush, sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze, a Ty możesz radować się czystym domem, niezależnie od liczby futrzanych domowników.

  Zaprojektowany dla precyzyjnego czyszczenia domów miłośników zwierząt Szczotka Pet Care Brush została zaopatrzona w mocną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, sprawiając, iż zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze pokaźniejszą dokładnością.* Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny**.

  na dodatek, zdejmowana górna pokrywa upraszcza utrzymanie urządzenia w czystości. Dedykowany do czyszczenia powierzchni z sierści zwierząt, bez wplątywania jej w szczotki* Mini elektroszczotka Pet Care. Mini Pet Care Tool ułatwia usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy.

  Obrotowa, gumowa szczotka, widocznie ogranicza ilość włosów wplątanych w szczotkę bębnową*. Dodatkowo kompaktowa budowa urządzenia przystępne manewrowanie nawet na niewielkich powierzchniach. SPECYFIKACJA technicznA: Gromadzenie kurzu Worek pojemność pojemnika na kurz: 3 l skuteczność Moc silnika: 750 W Moc ssąca: 200 W dane ogólne Regulacja mocy: Na rączce odcień dodatkowy: metaliczny brązowy Szerokość szczotki: 280 mm naturalny / Funkcja Eko Hałas: 76 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Moc wejściowa: 700 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiem: NB930 Dodatkowa szczotka: Pet Care Dodatkowa szczotka: Mini elektroszczotka Pet Care Akcesoria Akcesoria: EZClean Cyclone Akcesoria: 3 w 1 Funkcje uzupełniające samoczynny zwijacz przewodu zasilającego Wskaźnik filtra Filtr Filtr na wylocie Filtr umieszczony przed silnikiem atrybuty fizyczne Długość przewodu zasilającego: 7 m Zasięg pracy10 m wymiary urządzenia (SxWxG): 297x246x419 mm wymiary transportowe (SxWxG): 327x363x577 mm Waga urządzenia: 4,8 kg Waga z opakowaniem: 9,7 kg Rura wariant rury: Aluminiowa teleskopowa Rura ssąca Obrotowa rura ssąca 360 stopni

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Samsung opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Samsung cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Samsung,
 • odkurzacze workowe Samsung jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Samsung, odkurzacz workowy Samsung cena, opinie o odkurzaczach workowych Samsung, ranking odkurzaczy workowych Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *