Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Philips. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza Philips. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Philips,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Philips. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Philips, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Philips XD 3110

Philips XD 3110 Najniższa Cena Online

Philips XD 3110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XD 3110
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips XD 3110/09 900W 3lPrzechwytuje i zatrzymuje ponad 99,9%* kurzu i alergenówNowy odkurzacz Philips Performer Compact łączy w sobie śladowe wymiary i potężną efektywność. Dzięki technologii AirflowMax i nasadce TriActive wykorzystującej 3 funkcje czyszczenia jednocześnie możesz dokładnie odkurzyć cały dom.

  NAJWAŻNIEJSZE typ: Odkurzacz workowyPojemność worka na kurz: 3lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyZasięg pracy: 9mRura metalowa teleskopowaMoc: 900WPodciśnienie: 20 kPaPoziom głośności: 79 dBa przełomowa technologia AirflowMax zapewnia dużą moc ssania wyjątkowa budowa komory na kurz maksymalizuje objętość i przepływ powietrza dzięki workom na kurz nieulegającym zatykaniu.

  zagwarantuje dużą moc ssania aż do zapełnienia worka. Silnik o mocy 900 W wytwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W buduje dużą moc ssania, co gwarantuje dokładne sprzątanie. Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką efektywność odkurzania Nasadka TriActive i szeroka moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% niedużego kurzu*.

  drobna i lekka kompozycja usprawnia przenoszenie Dzięki nieznacznej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane. Zasięg działania 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe użytkowanie bez konieczności odłączania.

  System odfiltrowujący Allergy H13 wykrywa >99,9% śladowych cząsteczek kurzu System odfiltrowujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% śladowych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest świetnym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13**. Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do wykorzystania Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki temu jest za każdym razem gotowa do zastosowania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  Nasadka TriActive pozwala na skrupulatne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia równocześnie. Specjalnie zaprojektowana stopa usuwa kurz z głębi dywanów, a obfity otwór z przodu zasysa pokaźne kawałki.

  Kanały powietrzne po obu stronach nasadki wyłapują kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli. SPECYFIKACJA technicznAMasa i rozmiaryWaga towaru: 4,6 kgWymiary produktu (D x S x W): 400 x 282 x 251 mmNasadki i akcesoriaSzczelinówkaZintegrowana szczotkaStandardowa nasadka: Nasadka TriActiveFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: ActiveLockUchwyt: PrzódTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Gumowe ProjektKolor: CiemnogranatowyZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 899 WPoziom głośności: 79 dBPodciśnienie (maks.): 20 kPaMoc wejściowa (maks.): 900 W


Philips FC 8240

Philips FC 8240 Najniższa Cena Online

Philips FC 8240 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8240
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC 8240/09 900W 3l FiltrWysoka skuteczność na wszystkich podłogachOdkurzacz Philips PowerGo z wydajnym energetycznie silnikiem gwarantuje najwyższą sprawność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% niepokaźnych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 900WPojemność worka: 3lTyp worka: S-bag Classic Long PerformanceFiltr: Antyalergiczny, piankowyZasięg działania: 9mPoziom głośności: 77 dBa Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W stwarza dużą moc ssania, co zapewnia wysoką wydajność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką produktywność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania gwarantują zebranie 99,9% minimalnego kurzu*. Mała i lekka budowa usprawnia przenoszenie Dzięki niepokaźnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane.

  Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki umożliwia dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest świetny dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,zawsze były pod rękąSzczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byładostępna. Nietrudne w użyciu i trwałe worki mieszczą się w szerokiej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki trafną moc ssania aż do całkowitego napełnienia oraz szczelne i higieniczne opróżnianie.

  Uniwersalna nasadka zezwala na rewelacyjne czyszczenie na rozmaitych typach podłóg Uniwersalną nasadkę możnadopasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach lub dywanach. SPECYFIKACJA technologicznAMasa i wymiaryWaga artykułu: 4,3 kgWymiary produktu (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w zestawie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Plastik ProjektKolor: NiebieskiZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W


Philips FC 8575

Philips FC 8575 Najniższa Cena Online

Philips FC 8575 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8575
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ten odkurzacz pozostał tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A. Wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*, co pozwala na użycie worka do samego końca. Technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) wyjątkowy żebrowany profil w środku komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na użycie całej powierzchni worka. 2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania. Nasadka TriActive+ pozwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa obszerne cząsteczki poprzez znaczny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych. Ten artykuł osiąga najwyższą klasę produktywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych elementów w trakcie sprzątania. Miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką. Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwy montaż i demontaż rozmaitych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania. Miękki zderzak chroni meble i zapobiega uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzenia w mebel lub ścianę. Uniemożliwia także utknięcie urządzenia na krawędziach, ułatwiając w ten sposób szybsze poruszanie. Wyprodukowany z myślą o zaspokajaniu niepowtarzalnych potrzeb alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Ten nowy plastikowy worek marki Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej skuteczności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu wydajności oraz maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji. Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o objętości 4 l umożliwia optymalne użycie worka na kurz, dzięki czemu można sprzątać dłużej. Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przychylny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, wytwarzając w domu atmosferę przyjazną alergikom.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8682

Philips FC 8682 Najniższa Cena Online

Philips FC 8682 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8682
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Philips Performer o klasie A+AA gwarantuje najwyższą wydajność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% zgubnych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  Klasa efektywności A+ zagwarantuje wysoką sprawność odkurzania Nasadka TriActive+ zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 sposoby - Etykieta energetyczna A+AA - Filtr antyalergiczny - 4 l - Turboszczotka Klasa energetyczna A+: wysoka produktywność przy niskim zużyciu energii Ten odkurzacz pozostał tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy niskim zużyciu energii.

  Jest to urządzenie klasy energetycznej A+ zgodnie z etykietą energetyczną obowiązującą w UE. Nasadka TriActive+ zezwala na sprzątanie na 3 sposoby Nasza unikatowa nasadka TriActive+ subtelnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego oczyszczenia.

  Kanały powietrzne z przodu i po bokach wsysają okruchy i zbierają brud wzdłuż mebli i ścian. Nasadka do parkietów chroni podłogi przed zarysowaniem Miękkie włosie nasadki do parkietów zezwala na subtelne odkurzanie i chroni drewniane podłogi przed zarysowaniem.

  duża komora o obszerności 4 l umożliwia rzadsze zmienianie worków znaczna komora na kurz pozwala na zapełnienie worka do jego maksymalnej obszerności 4 l, zanim będzie trzeba zmienić worek. Przewód o długości 10 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Dzięki zasięgowi 10 m od wtyczki do nasadki odkurzacz umożliwia dłuższe odkurzanie bez przełączania wtyczki.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Filtr Clean Air lokalizuje 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu zaspakaja potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Odkurzacz otrzymał dokument ECARF jako przychylny alergikom. Nieskomplikowane w użyciu worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej Worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej i pozwalają na utrzymanie mocy ssania odkurzacza do czasu zapełnienia worka.

  Jeden wariant worka nadaje się do wszystkich modeli i jest zaopatrzony w mechanizm uszczelniający umożliwiający wyrzucenie worka bez bałaganu. Turboszczotka zbierająca sierść Turboszczotka głęboko czyści dywany i eliminuje z nich włosy i kłaczki kurzu.

  Obrotowa szczotka znajdująca się w środku usuwa drobiny kurzu i sierść, dzięki temu podłogi są czystsze. Jest ona wyposażona w kółka, które uniemożliwiają powstaniu uszkodzeń w sytuacji zastosowania jej na twardej podłodze.

  technologia niskiej głośności zezwala na ciche odkurzanie Urządzenie wyekwipowane w technologię niskiej głośności umożliwiającą ciche odkurzanie. Ten odkurzacz emituje w trakcie pracy dźwięki na poziomie 70 dB....


Philips FC 8375

Philips FC 8375 Najniższa Cena Online

Philips FC 8375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8375
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Klasa wydajności energetycznej A

   Ten odkurzacz został tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności przy zachowaniu klasy sprawności energetycznej A.

  • bezprecedensowa technika AirflowMax zagwarantuje dużą moc ssania

   wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez dłuższy czas*, co umożliwia zastosowanie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) nieszablonowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia użycie całej powierzchni worka. 2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  • Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby

   Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wsysa pokaźne cząsteczki brudu przez obfity otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Klasa A wydajności odkurzania twardych podłóg

   Ten towar osiąga najwyższą klasę sprawności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • załączone akcesoria — najwyższa wygoda

   Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych elementów podczas sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i zawsze gotowa do użytkowania.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe dobranie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwy montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • nieduży i lekki — sprzątanie bez wysiłku i przystępne przechowywanie

   Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie można z łatwością przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Drobna waga ułatwia przenoszenie.

  • Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłuże

   Ten nowy plastikowy worek firmy Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej produktywności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania oraz maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  • Filtr Super Clean Air gwarantuje wolne od kurzu, zdrowe powietrze

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

  towar
  marka
  Kod producenta
  FC8375/09
  EAN
  8710103733966
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak danych
  Filtry
  Super Clean Air
  Worek na kurz Moc techniczne
  spore kółka
  użyteczna budowa
  Kompaktowa obudowa
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive
  Szczelinówka
  Rura
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do użytkowania domowego)

Philips FC 8580

Philips FC 8580 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe bordowe. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8580 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8580
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips FC8580/09
  Odkurzacz workowy

  przełomowa technologia AirflowMax zapewnia doskonałą skutecznoś
  Odkurzacz Philips z kolekcji 5000 sprawność odkurzania przy minimalnym wysiłku dzięki technice AirFlow Max.
  Nasadka TriActive+ LED wykrywa >99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu
  • 900 W
  • technika AirFlow Max
  • Nasadka TriActive+ LED
  • Nasadka TriActive+ LED

  rewolucyjna technika AirflowMax zapewnia dużą moc ssania
  unikatowa kompozycja komory na kurz maksymalizuje pojemność i przepływ powietrza dzięki workom na kurz nieulegającym zatykaniu. Zagwarantuje dużą moc ssania aż do zapełnienia worka.
  Wyłapywanie 99,9% kurzu zagwarantuje wysoką sprawność odkurzania
  Nasadka TriActive+ LED i duża moc ssania eliminowanie aż 99,9% niewiele znaczącego kurzu.
  Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania
  Wysokowydajny silnik o mocy 900 W generuje dużą moc ssania, co gwarantuje maksymalną efektywność odkurzania.
  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF
  Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest świetny dla alergików.
  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do zastosowania
  Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki temu jest zawsze gotowa do użycia na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.
  Łatwe w użyciu i trwałe worki mieszczą się w obfitej 4-litrowej komorze na kurz
  obfita, 4-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki słuszną moc ssania aż do całkowitego napełnienia i szczelne i higieniczne opróżnianie.
  Nasadka TriActive+ LED odsłania ukryty kurz, zapewniając dokładne czyszczenie
  Diody nasadki TriActive+ LED ujawniają niewidoczny kurz na twardych podłogach, dzięki czemu nie przegapisz żadnego miejsca i możesz zapewnić najdokładniejsze sprzątanie wszelkich rodzajów twardych podłóg. Czujka automatycznie włącza diody LED, gdy nasadka jest używana, i wyłącza je, gdy nie jest stosowana. W zestawie 3 baterie AA.
  Łączenie ActiveLock nietrudne dopasowanie do każdego zadania
  Łączenie ActiveLock proste dostosowanie nasadek do rury teleskopowej za pomocą prostego zatrzasku.
  Miniturboszczotka do łatwego usuwania włosów (sierści), okruszków i kurz
  Miniturboszczotka obraca się,likwidować włosy, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych tkanin. Nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt domowych.
  dane technologiczne
  Nasadki i akcesoria
  Akcesoria w pakiecie
  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka
  • Nasadka śladowa
  charakterystyczna nasadka - Nasadka TriActive+ LED
  Dodatkowa nasadka - Miniturboszczotka
  uzupełniające akcesoria - 3 baterie AA
  Filtry
  rodzaj worka na kurz - Trwałe worki S-bag Classic Long Performance
  pojemność pojemnika na kurz - 4 l
  Filtr wylotowy - Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika - Mikrofiltr praktyczność
  Zasięg działania - 9 m
  Łączenie rury - ActiveLock
  Uchwyt - Przód
  Długość przewodu - 6 m
  Regulacja mocy - Pokrętło
  typ lampy - Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  rodzaj kółek - Gumowe
  Masa i wymiary
  rozmiary artykułu (D x S x W) - 447 x 304 x 234 mm
  Waga towaru - 5.2 kg
  skuteczność
  Moc wejściowa (IEC) - 750 W
  Nadmuch (maks.) - 32,17 l/sec
  Poziom głośności - 77 dB
  Podciśnienie (maks.) - 17,5 kPa
  Moc wejściowa (maks.) - 900 W

Philips FC 8244

Philips FC 8244 Najniższa Cena Online

Philips FC 8244 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8244
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:6 m;Dominujący kolor:metaliczny/szary;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:automatyczne zwijanie kabla;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa sprawności odkurzania dywanów:C;Klasa sprawności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:jasnoszary;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:750 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:Air Clean;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom hałasu:77 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:27,9 kWh;wariant worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:tradycyjny;wymiary - głębokość:40,3 cm;wymiary - szerokość:26,3 cm;rozmiary - wysokość:22 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, wąż ssący;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


Philips FC 9197

Philips FC 9197 Najniższa Cena Online

Philips FC 9197 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9197
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips FC9197/91
  Mniejsze zużycie energii
  Dzięki potężnemu, efektywnemu energetycznie silnikowi
  i technologii AirflowMax odkurzacz Philips PerformerPro
  utrzymuje wysoki poziom przepływu powietrza, zapewniając dużą moc ssania.
  w efekcie odkurzacz zapewnia wspaniałe efekty sprzątania nawet w miarę napełniania worka.

  Odkurzacz z filtrem HEPA 13 otrzymał znak jakości
  Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przychylny chorym na alergię.
  Filtr HEPA 13 oczyszcza powietrze wylotowe z 99,95% alergenów z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, wytwarzając w domu atmosferę przyjazną alergikom.

  Uszczelnienie HEPA AirSeal i filtr HEPA13 zatrzymują 99,95% kurzu
  Filtr HEPA13 i uszczelnienie AirSeal namierza choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu
  znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu, co zagwarantuje ochronę przed kurzem i czyste powietrze, które jest wolne od alergenów.
  Wydmuchiwane powietrze jest nawet czystsze niż powietrze w pokoju.

  Klasa produktywności energetycznej A
  Ten odkurzacz pozostał wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności przy zachowaniu klasy wydajności energetycznej A

  przełomowa technika AirflowMax zagwarantuje maksymalną moc ssania
  technologia AirflowMax maksymalizuje przepływ powietrza, co sprawia, że worek równomiernie się rozwija.
  dzięki czemu w miarę napełniania worka moc ssania utrzymuje się na wysokim poziomie.
  skuteczny energetycznie silnik o znacznej mocy

  Nowa nasadka TriActiveMax 3 w 1 maksymalizuje sprawność zbierania kurzu
  Nasadka TriActiveMax 3 w 1 zapewnia wspaniałe przyleganie do podłogi,
  żeby zmaksymalizować wydajność zbierania kurzu.

  1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan
  w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa wielkie cząsteczki poprzez obszerny otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Daleki zasięg zezwala na komfortowe sprzątanie
  Zasięg 11 m zezwala na czyszczenie pokaźniejszych powierzchni bez konieczności przełączania wtyczki.

  Łączenie SmartLock pozwaladopasować odkurzacz do danego zadania
  unikalne połączenie Philips SmartLock na nasadkach i rurze teleskopowej proste łączenie
  i rozłączanie tych części podczas czyszczenia. Połączenie SmartLock
  umożliwia intuicyjne dostosowywanie długości rury teleskopowej do preferowanej wysokości.

  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o pojemności 5 l zezwala na stosowne zastosowanie worka na kurz,
  dzięki temu można sprzątać dłużej.

  Worki s-bag Ultra Long Performance najkorzystniejsze rezultaty
  niezwykle wielki, 5-litrowy worek s-bag Ultra Long Performance zagwarantuje najkorzystniejsze efekty odkurzania
  poprzez jeszcze dłuższy czas. Wytwarzany z najwyższej jakości wielowarstwowego,
  niezatykającego się materiału worek s-bag Ultra Long Performance gwarantuje genialną moc ssania i filtrację.
  dodatkowo można wykorzystywać go o 80% dłużej typowy worek na kurz.

  szczególnie długi uchwyt z przełącznikiem powietrza zapewnia obszerniejszy zasięg

  praktyczny uchwyt jest wygodny w stosowaniu. Jego unikatowa długość sprawia,
  że można sięgać dalej i z łatwością czyścić trudno przystępne miejsca.
  Przełącznik powietrza pozwala na regulowanie mocy ssania bez konieczności schylania.

  Obrotowe złącze węża 360Flex obraca się o 360 poziomów, dzięki czemu zezwala na swobodne manewrowanie wężem odkurzacza w całym domu.

  charakterystyczna nasadka Nasadka TriActiveMax
  Akcesoria Szczelinówka Szczotka i niewielka nasadka 2 w 1
  Moc wejściowa (IEC) 650 W Długość przewodu 8 m
  Roczne zużycie energii 27,8 kWh
  Klasa produktywności odkurzania dywanów C
  Klasa wydajności odkurzania podłóg twardych B
  Klasa reemisji kurzu A
  Poziom głośności 78 dB
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Nadmuch (maks.) 30,2 l/s
  Podciśnienie (maks.) 16,3 kPa

  Waga artykułu 5 kg
  wymiary artykułu (D x S x W) 500 x 310 x 300 mm

  wariant worka na kurz s-bag Ultra Long Performance
  Filtr wydmuchiwanego powietrza Filtr Ultra Clean Air HEPA 13
  Filtr silnika Potrójna warstwa

  Łączenie rury SmartLock
  Uchwyt do przenoszenia U góry i z przodu
  System upraszczający przechowywanie W pionie i w poziomie
  typ kółek Gumowe
  Regulacja mocy Elektroniczna, na urządzeniu
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8784

Philips FC 8784 Najniższa Cena Online

Philips FC 8784 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8784
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:9 m;Dominujący odcień:czerwony;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A+;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa efektywności odkurzania dywanów:B;Klasa sprawności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:czarno-czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:650 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:microfiltr;pojemność worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:66 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:21,5 kWh;wariant worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:szczotka do parkietów, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:konwencjonalny;wymiary - głębokość:47 cm;rozmiary - szerokość:32 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


Philips FC 8578

Philips FC 8578 Najniższa Cena Online

Philips FC 8578 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8578
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  technika AirflowMax
  Nasadka TriActive+
  Nasadka do twardych podłóg
  Animal

  Odkurzacz workowy z technologią AirflowMax
  Nowy odkurzacz Philips Performer Active gwarantuje maksymalną produktywność i higieniczne eliminowanie kurzu.
  technika AirflowMax rozszerza moc ssania na dłużej*, a nasadka TriActive efektywnie usuwa kurz
  niezależnie od typu podłogi.

  Ten odkurzacz został wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności
  przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A.

  przełomowa technologia AirflowMax zapewnia dużą moc ssania

  unikatowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*,
  co zezwala na użycie worka do samego końca.
  technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych komponentów:
  1) wyjątkowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia wykorzystanie całej powierzchni worka.
  2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz pozwala na pełne i równomierne rozłożenie worka.
  3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera nieznaczne i obfite cząsteczki kurzu
  Nasadka TriActive+ umożliwia wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby:
  1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego usunięcia kurzu.
  2) Wysysa wielkie cząsteczki przez obszerny otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Klasa A efektywności odkurzania twardych podłóg
  Ten produkt osiąga najwyższą klasę produktywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  Zintegrowana szczotka dla maksymalnej wygody
  Odkurzacz jest zaopatrzony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników podczas sprzątania.
  Miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwe dobranie do każdego zadania
  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania

  Miękki zderzak umożliwiający nietrudne przesuwanie wzdłuż mebli i ścian
  Miękki zderzak broni meble i uniemożliwia uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzeniaw mebel albo ścianę.
  zapobiega także utknięcie urządzenia na krawędziach, usprawniając w ten sposób szybsze poruszanie.

  Filtr antyalergiczny lokalizuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu
  wyprodukowany z myślą o zaspokajaniu unikalnych potrzeb alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłużej
  Ten nowy syntetyczny worek marki Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długotrwałej produktywności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu efektywności oraz maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki pojemności 4 l
  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o obszerności 4 l umożliwia słuszne wykorzystanie worka na kurz,
  dzięki czemu można sprzątać dłużej.

  towar przetestowany przez ECARF pod kątem jakości przychylnej alergikom
  Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przychylny osobom cierpiącym na alergie.
  Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, stwarzając w domu atmosferę przychylną alergikom.

  Charakterystyka
  Zasięg działania 9 m
  Klasa produktywności odkurzania dywanów D
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa sprawności energetycznej A

  Nadmuch (maks.) 32,17 l/s
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Poziom głośności 79 dB
  Podciśnienie (maks.) 17,5 kPa

  Filtracja
  typ worka na kurz s-bag Classic Long Performance
  objętość pojemnika na kurz 4 l
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika Mikrofiltr

  cechy użytkowe
  Zasięg działania 9 m
  Uchwyt do przenoszenia Przód
  Długość przewodu 6 m
  wariant rury Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  typ kółek Gumowe
  Łączenie rury ActiveLock
  Regulacja mocy Pokrętło

  kolor czarny

  Nasadki i akcesoria
  Akcesoria w komplecie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Dodatkowa nasadka Nasadka do twardych powierzchni

  charakterystyczna nasadka
  Nasadka TriActive+

  rozmiary artykułu (D x S x W) 447 x 304 x 234 mm
  Waga produktu 5,2 kg


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Philips opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Philips cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Philips,
 • odkurzacze workowe Philips jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Philips, odkurzacz workowy Philips cena, opinie o odkurzaczach workowych Philips, ranking odkurzaczy workowych Philips

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *