Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe o wysokości do 22 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza wysokość do 22 cm. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych o wysokości do 22 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe wysokość do 22 cm. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi o wysokości do 22 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 8241

Philips FC 8241 Najniższa Cena Online

Philips FC 8241 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8241
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane parametry  Waga [kg] 4,3 kg
  Moc [W] 750 W
  rodzaj Workowy
  Poziom hałasu [dB] 77 dB
  Klasa energetyczna AAA

  Ten odkurzacz firmy Philips ma klasę efektywności A w trzech rożnych kategoriach etykiety energetycznej EU: zużycie energii, reemisja kurzu i wydajność odkurzania podłóg twardych.


  nieskomplikowane w użyciu, trwałe worki

  Worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej i pozwalają na utrzymanie mocy ssania odkurzacza do czasu zapełnienia worka. Jeden typ worka nadaje się do wszystkich modeli i jest zaopatrzony w mechanizm uszczelniający umożliwiający wyrzucenie worka bez bałaganu.


  spora komora o pojemności 3 l

  wielka komora na kurz umożliwia zapełnienie worka do jego maksymalnej pojemności 3 l, zanim będzie trzeba zmienić worek.


  Filtr antyalergiczny z atestem

  Filtr Clean Air namierza 99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu zaspakaja zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Odkurzacz otrzymał atest ECARF jako przyjazny alergikom.


  Zasięg o długości 9m

  Z zasięgiem 9 m, od wtyczki do nasadki odkurzacza, odkurzacz dłużej bez konieczności przepinania.


  Wygodne przechowywanie akcesoriów w urządzeniu

  Akcesoria, takie jak {pomocn|przydatn)a szczelinówka, są przechowywane w odkurzaczu, dzięki czemu podczas sprzątania zawsze są pod ręką.


  Rura teleskopowa zapewniająca wygodę

  Dwuczęściowa, wykonana z metalu rura teleskopowa ma funkcję regulacji wysokości, co umożliwia wygodne odkurzanie.Electrolux EEG41CB

Electrolux EEG41CB Najniższa Cena Online

Electrolux EEG41CB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG41CB
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG41CB Roczne zużycie energii (średnie) [kWh]: 28 Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80 Moc nominalna [W]: 650 Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12 Odkurzacz z workiem S-bag Wskaźnik zapełnienia worka Regulacja mocy Oszczędzaj z klasą nabywając odkurzacz Electrolux EEG41CB o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd.

  Wybierając odkurzacz o klasie energetycznej A sprawisz jeszcze, iż Twoje odkurzanie będzie bardziej ekologiczne. Efektywne usuwanie kurzu z podłogi Odkurzacz bezproblemowo radzi sobie z zbieraniem kurzu i brudu ze szczelin pomiędzy płytkami i z drewnianych powierzchni.

  To ważne, jeśli podłogi zajmują znaczną powierzchnię w Twoim mieszkaniu. Produktywnie odkurzaj dywany Jeśli masz w domu dywany, i do tego jeszcze np. Zwierzęta zwróć szczególną uwagę na klasę wydajności odkurzania dywanów.

  Odkurzacz o wyższej klasie nad wyraz korzystnie poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami i sierścią zwierząt. Zdrowe powietrze w domu to podstawa Czystość powietrza podczas odkurzania zależy do rodzaju i jakości filtra w odkurzaczu.

  korzystny filtr to prawdziwy sprzymierzeniec alergików. Stawiając na odkurzacz o wysokiej klasie reemisji kurzu masz gwarancję czystego powietrza. Postaw na sprawdzony filtr Pokonaj alergię z filtrem H12, z którego nie wydostają się żadne cząsteczki wywołujące objawy alergii i astmy.

  To doskonałe rozwiązanie jeśli zależy Ci na czystym powietrzu w Twoim domu. Zadbaj o podłogi Miękkie kółka nie tylko nie rysują delikatnego parkietu,jeszcze nie hałasują na twardej podłodze. Dzięki temu odkurzanie jest cichsze, a podłogi bezpieczniejsze.

  Odkurzacz z workiem S-bag: S-bag to typowY worek na kurz. To takie proste – po prostu zapamiętaj s-bag®! Wskaźnik zapełnienia worka: Na odkurzaczu umieszczony jest niewiele znaczący ekran oznajmiający o konieczności zamiany worka.

  Zintegrowane uchwyty: Dwa uchwyty ułatwiające przechowywanie. Regulacja mocy: Regulacja mocy pozwala wybrać odpowiednią tak, by oszczędzać energię i jak najmniej hałasować. Miękkie kółka: Tłumią hałas, bronią podłogę i gwarantują łatwe i komfortowe manewrowanie odkurzaczem.

  Rura teleskopowa: Teleskopowa regulacja długości rury usprawnia korzystanie z odkurzacza i w razie potrzeby zagwarantuje rozszerzony zasięg. Górny uchwyt: poręczny uchwyt do przenoszenia klasyczny worek s-bag: tradycyjny worek s-bag dane techniczne Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80 Moc nominalna [W]: 650 Nóżki: miękkie Roczne zużycie energii (średnie) [kWh]: 28 Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12 Promień działania [m]: 7,5 Wskaźnik zapełnienia worka: mechaniczny typ worka: s-bag konwencjonalny o wielkiej wydajności objętość worka [l]: 3 liczba worków: 1+0 Filtr silnika Ssawki: DustPro™ Funkcja del...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8243

Philips FC 8243 Najniższa Cena Online

Philips FC 8243 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8243
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz PHILIPS FC8243/09 PowerGo Odkurzacz Philips PowerGo o klasie energetycznej AAA gwarantuje najwyższą efektywność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% szkodliwych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  Wysoka produktywność na wszelkich podłogach Filtr antyalergiczny zatrzymuje śladowy kurz i alergeny - Etykieta energetyczna AAA - przyjazny alergikom - Znak jakości ECARF Wysoka skuteczność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz wykonany z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności — klasa A w następujących kategoriach: skuteczności energetycznej, skuteczności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Filtr Clean Air wyłapuje 99,9% niedużych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu zaspakaja zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Odkurzacz otrzymał certyfikat ECARF jako przyjazny alergikom. Proste w użyciu worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej Worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej i umożliwiają utrzymanie mocy ssania odkurzacza do czasu zapełnienia worka.

  Jeden typ worka pasuje do wszystkich modeli i jest wyekwipowany w mechanizm uszczelniający umożliwiający wyrzucenie worka bez bałaganu. Zasięg o długości 9m umożliwia odkurzanie bez przepinania Z zasięgiem 9 m, od wtyczki do nasadki odkurzacza, odkurzacz dłużej bez konieczności przepinania.

  spora komora o objętości 3 l umożliwia rzadsze zmienianie worków wielka komora na kurz umożliwia zapełnienie worka do jego maksymalnej obszerności 3 l, zanim będzie trzeba zmienić worek. Akcesoria przechowywane w urządzeniu są zawsze pod ręką Akcesoria, takie jak {pomocn|przydatn)a szczelinówka, są przechowywane w odkurzaczu, dzięki czemu podczas sprzątania zawsze są pod ręką.

  Regulacja mocy ssania do każdego zadania Wybierz odpowiedni poziom ssania do każdego zadania i każdej powierzchni w domu. Rura teleskopowa — wygoda podczas odkurzania Dwuczęściowa, wykonana z metalu rura teleskopowa ma funkcję regulacji wysokości, co umożliwia wygodne odkurzanie....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 1500 W. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8457

Philips FC 8457 Najniższa Cena Online

Philips FC 8457 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8457
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC8457/91 kombinacja progresywnego, funkcjonalnego kształtu i żywych barw obudowy sprawia, że odkurzacz wygląda szczególnie interesująco. Nasadka o specjalnym profilu pomagająca uzyskać najlepsze efekty sprzątania. Szczotki boczne umożliwiają usunięcie kurzu z narożników i krzywizn a otwór z przodu skutecznie zbiera pokaźniejsze cząstki brudu, zmieniając każdy Twój ruch w natychmiastową czystość. Sterowanie odkurzaczem odbywa się płynnie i w sposób stanowczo instynktowny. Możliwość regulacji mocy ssania urządzenia pozwala dopasować jego pracę do różnych powierzchni i stopnia ich zabrudzenia. Najwyższa efektywność Mniejsze zużycie energii -Klasa efektywności energetycznej B -Nasadka TriActive Klasa sprawności energetycznej B Ten odkurzacz pozostał stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej B. Klasa A sprawności odkurzania twardych podłóg Ten produkt osiąga najwyższą klasę skuteczności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! wygodne sprzątanie dzięki lekkiej, aluminiowej rurze Lekka, aluminiowa rura odkurzacza jest wygodna w używaniu i przenoszeniu. Tę dwuczęściową rurę teleskopową można z łatwością ustawić na wybranej wysokości. Dostęp do wszystkich zakamarków dzięki długiemu, ergonomicznemu uchwytowi użyteczny uchwyt jest komfortowy w używaniu. Jego wyjątkowa długość sprawia, iż można sięgać dalej i prosto czyścić trudno dostępne miejsca. Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu przez spory otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Pojemnik na kurz o pojemności 3 l i worek s-bag długotrwałą sprawność odkurzania Pojemnik na kurz o obszerności 3 l maksymalnie wykorzystuje możliwości worka na kurz s-bag Classic, co zapewnia długotrwałą sprawność odkurzania....

Electrolux EEG41IW

Electrolux EEG41IW Najniższa Cena Online

Electrolux EEG41IW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG41IW
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: towar powystawowy, uszkodzony zwijacz kabla. • Towar sprawny technologicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Odkurzacz ElectroluxEasy Go EEG41IW Odkurzacz Electrolux Easy Go może pochwalić się mocą 650W i zasięgiem pracy wynoszącym 7,5 m. Posiada ręczną regulację mocy, którą można przypasować do własnych potrzeb, w celu oszczędzania energii.

  dodatkowo wyekwipowany jest we wskaźnik pełnego worka, miękkie koła oraz metalową rurę teleskopową. POZNAJ ODKURZACZE EASY GO Regulacja poziomu mocy pozwala przypasować moc do rodzaju odkurzanej powierzchni tak, byoszczędzać energię i zniżyć poziom hałasu.

  Bezpieczny dla podłóg Miękkie koła tłumią hałas, chronią podłogę przed zarysowaniami oraz gwarantują łatwe i komfortowe manewrowanie odkurzaczem. Ergonomiczny schowek na akcesoria Schowek na akcesoria umieszczony jest w obudowie odkurzacza, zagwarantuje to nieskomplikowany dostęp do dodatkowych szczotek.

  klasyczny worek s-bag Odkurzacz jest kompatybilny z klasycznymi workami S-Bag. W dodatku na odkurzaczu umieszczony jest maly wyświetlacz sygnalizujący o konieczności podmiany worka. Wskaźnik zapełnienia worka Umieszczony w odkurzaczu ekran, oznajmia o konieczności podmiany worka.

  Rura teleskopowa Teleskopowa rura...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 45

Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek wyśmienity odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które świetnie spełni oczekiwania w każdym domu i mieszkaniu. Mieści wyjątkowo dużo postępowych rozwiązań ułatwiających cykl odkurzania.

  niebanalny design urządzenia spodoba się każdemu. Informacje techniczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce wydajny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l skażeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda stosowania Urządzenie SENCOR jest szczególnie komfortowe w stosowaniu.

  posiada miękkie kółka, które chronią podłogę przed zarysowaniami, a na dodatek są zwinne i umożliwiają proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz usprawnia nadzorowanie wydajności sprzętu i umożliwia dokonywanie wymiany na czas.

  dodatkowe akcesoria dodatkowe akcesoria załączone do odkurzacza workowego SENCOR, pozwalają na rozpoczęcie pracy bez konieczności uzupełniającego przygotowania. W komplecie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową), a także papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został wyekwipowany w kabel doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To wyjątkowo poręczne i zezwala na odkurzanie dużej powierzchni bez potrzeby przełączania urządzenia.

  niedużo tego, plastikowa rura jest wyjątkowo giętka, dzięki temu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie posiada 5-stopniowy system odfiltrowania, co przekłada się na świetną czystość i świeżość wnętrza.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala prędko przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką genialnie sobie radzi czyszcząc różnorodne podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  ponadto, zastosowane włosie świetnie ochroni panele podłogowe i parkiet....Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy o wysokości do 22 cm opinie,
 • dobre odkurzacze workowe o wysokości do 22 cm cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi o wysokości do 22 cm,
 • odkurzacze workowe o wysokości do 22 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe o wysokości do 22 cm, odkurzacz workowy o wysokości do 22 cm cena, opinie o odkurzaczach workowych o wysokości do 22 cm, ranking odkurzaczy workowych o wysokości do 22 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *