Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe o wysokości do 22 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza wysokość do 22 cm. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych o wysokości do 22 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe wysokość do 22 cm. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi o wysokości do 22 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz ELECTROLUX EEG41IW, ACT-AGDELCODK0178

Odkurzacz ELECTROLUX EEG41IW, ACT-AGDELCODK0178 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ELECTROLUX EEG41IW, ACT-AGDELCODK0178 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ELECTROLUX EEG41IW, ACT-AGDELCODK0178
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: towar powystawowy, uszkodzony zwijacz kabla. • Towar sprawny technologicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Odkurzacz ElectroluxEasy Go EEG41IW Odkurzacz Electrolux Easy Go może pochwalić się mocą 650W i zasięgiem pracy wynoszącym 7,5 m. Posiada ręczną regulację mocy, którą można przypasować do własnych potrzeb, w celu oszczędzania energii.

  dodatkowo wyekwipowany jest we wskaźnik pełnego worka, miękkie koła oraz metalową rurę teleskopową. POZNAJ ODKURZACZE EASY GO Regulacja poziomu mocy pozwala przypasować moc do rodzaju odkurzanej powierzchni tak, byoszczędzać energię i zniżyć poziom hałasu.

  Bezpieczny dla podłóg Miękkie koła tłumią hałas, chronią podłogę przed zarysowaniami oraz gwarantują łatwe i komfortowe manewrowanie odkurzaczem. Ergonomiczny schowek na akcesoria Schowek na akcesoria umieszczony jest w obudowie odkurzacza, zagwarantuje to nieskomplikowany dostęp do dodatkowych szczotek.

  klasyczny worek s-bag Odkurzacz jest kompatybilny z klasycznymi workami S-Bag. W dodatku na odkurzaczu umieszczony jest maly wyświetlacz sygnalizujący o konieczności podmiany worka. Wskaźnik zapełnienia worka Umieszczony w odkurzaczu ekran, oznajmia o konieczności podmiany worka.

  Rura teleskopowa Teleskopowa rura...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

PHILIPS FC8241/09, 2_739745

PHILIPS FC8241/09, 2_739745 Najniższa Cena Online

PHILIPS FC8241/09, 2_739745 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: PHILIPS FC8241/09, 2_739745
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC8241/09 900W Lekki 3 l Wysoka skuteczność na wszystkich podłogach Odkurzacz Philips PowerGo z produktywnym energetycznie silnikiem gwarantuje najwyższą wydajność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% niewiele znaczących cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry:Filtr antyalergiczny zatrzymuje znikomy kurz i alergenyMoc maksymalna: 900 WWyłapywanie 99,9% kurzu*drobny i lekkiKolor: czarnyWaga towaru: 4,3 kgPojemność pojemnika na kurz: 3lZasięg działania: 9 m Silnik o mocy 900 W wytwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W buduje dużą moc ssania, co gwarantuje wysoką efektywność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* gwarantuje wysoką sprawność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania zapewniają zebranie 99,9% nieznacznego kurzu*. Niewiele znacząca i lekka budowa usprawnia przenoszenie Dzięki niepokaźnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane.

  Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe użytkowanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest wyśmienity dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,za każdym razem były pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byłaprzystępna. Łatwe w użyciu i trwałe worki mieszczą się w pokaźnej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki słuszną moc ssania aż do całkowitego napełnienia i szczelne i higieniczne opróżnianie.Uniwersalna nasadka umożliwia rewelacyjne czyszczenie na przeróżnych typach podłógUniwersalną nasadkę możnadopasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach lub dywanach.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Masa i rozmiaryWaga towaru: 4,3 kgWymiary artykułu (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w komplecie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurzTrwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowy praktycznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: PlastikProjektKolor: Głęboka czerńZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe MPM Product. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz Sencor SVC 45

Odkurzacz Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Odkurzacz Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek wyśmienity odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które świetnie spełni oczekiwania w każdym domu i mieszkaniu. Mieści wyjątkowo dużo postępowych rozwiązań ułatwiających cykl odkurzania.

  niebanalny design urządzenia spodoba się każdemu. Informacje techniczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce wydajny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l skażeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda stosowania Urządzenie SENCOR jest szczególnie komfortowe w stosowaniu.

  posiada miękkie kółka, które chronią podłogę przed zarysowaniami, a na dodatek są zwinne i umożliwiają proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz usprawnia nadzorowanie wydajności sprzętu i umożliwia dokonywanie wymiany na czas.

  dodatkowe akcesoria dodatkowe akcesoria załączone do odkurzacza workowego SENCOR, pozwalają na rozpoczęcie pracy bez konieczności uzupełniającego przygotowania. W komplecie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową), a także papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został wyekwipowany w kabel doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To wyjątkowo poręczne i zezwala na odkurzanie dużej powierzchni bez potrzeby przełączania urządzenia.

  niedużo tego, plastikowa rura jest wyjątkowo giętka, dzięki temu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie posiada 5-stopniowy system odfiltrowania, co przekłada się na świetną czystość i świeżość wnętrza.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala prędko przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką genialnie sobie radzi czyszcząc różnorodne podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  ponadto, zastosowane włosie świetnie ochroni panele podłogowe i parkiet....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Amica. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy o wysokości do 22 cm opinie,
 • dobre odkurzacze workowe o wysokości do 22 cm cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi o wysokości do 22 cm,
 • odkurzacze workowe o wysokości do 22 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe o wysokości do 22 cm, odkurzacz workowy o wysokości do 22 cm cena, opinie o odkurzaczach workowych o wysokości do 22 cm, ranking odkurzaczy workowych o wysokości do 22 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *