Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 750 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza moc do 750 W. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych o mocy do 750 W,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe moc do 750 W. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi o mocy do 750 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Electrolux EEG42EB

Electrolux EEG42EB Najniższa Cena Online

Electrolux EEG42EB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG42EB
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Electrolux EEG42EB 650W 3l S-Bag Poznaj atuty odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są atuty używania worków S-Bag. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:wariant: EasyGoModel: EEG42EBKolor: czarnyRoczne zużycie energii (średnie) [kWh]: 28Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80Zasięg działania [m]: 7,5Moc nominalna [W]: 650Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12 Funkcje Odkurzacz z workiem S-bag: S-bag to typowY worek na kurz, to takie proste – po prostu zapamiętaj s-bag®!

  Elektroniczny wskaźnik zapełnienia worka Zintegrowane uchwyty: dwa uchwyty usprawniające przechowywanie. Regulacja mocy pozwala wybrać optymalny poziom, żeby oszczędzać energię i jak najmniej hałasować. Miękkie koła: tłumią hałas, chronią podłogę oraz zapewniają łatwe i wygodne manewrowanie odkurzaczem.

  Rura dwuczęściowa: rozłączana rura, która usprawnia przechowywanie odkurzacza. Funkcjonalny uchwyt do przenoszenia Ssawka do parkietu klasyczny worek s-bag SPECYFIKACJA technicznA:Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80Moc nominalna [W]: 650InstalacjaKolor: czarnySzerokość [mm]: 416Wysokość [mm]: 228Waga netto [kg]: 5,09Zużycie energiiRoczne zużycie energii (średnie) [kWh]: 28Dane technologiczneTyp: EasyGoModel: EEG42EBZasięg działania [m]: 7,5Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12Wskaźnik zapełnienia worka: mechanicznyTyp worka: s-bag tradycyjny o szerokiej sprawnościPojemność worka [l]: 3Wskaźnik filtra: nieFiltr silnika: takSsawki: DustPro™Ssawka turbo: nieFunkcja delikatnego startu: takRury: teleskopowa, stal szlachetna, 32 mmZintegrowane akcesoria: końcówka 2w1, szczotka do kurzuZdalne sterowanie: nieDodatkowe ssawki: do twardej podłogi KCZwijacz kabla: takDługość przewodu [m]: 5


Blaupunkt VCB201

Blaupunkt VCB201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB201
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Blaupunkt VCB201Odkurzacze to dziś charakterystyczny komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz znacząco polepsza na dodatek jakość powietrza, co korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który stanie na wysokości zadania najbardziej wymagających użytkowników, lubiących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.BLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT!

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆModel VCB201 eksponuje klasa energetyczna A, która zawiadamia użytkownika, że odkurzacz charakteryzuje się szczególnie wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta w najbardziej skutecznych modelach jest typowo wyższa niżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o produktywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam posiada się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  Klasa reemisji C to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie, a także Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIAOdkurzacz VCB201 zbiera kurz i skażenia do worka o objętości 2 l. Pakiet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują jeszcze uniwersalne worki Swirl Y201.Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8 m przewód, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca np.

  powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 80 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja ssania pozwoli Ci przypasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki temu urządzenie będzie produktywnie przesuwać się po podłodze, nie wywołując zarysowań.

  uzupełniające AKCESORIAW komplecie z odkurzaczem znajduje się dodatkowe akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i komfortowo. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCB201 marki Blaupunkt to artykuł, który dzięki swemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  SpecyfikacjaWorki na kurz o obszerności 2 lZwijacz przewodu, kabel: 4,8 mRegulacja ssania w uchwycie wężaMiękkie kółkaZabezpieczenie przed przegrzaniemPoziomy i pionowy system parkowaniaKlasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: CGłośność poniżej 80 dBAkcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowaZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 700 WWymiary: 34,3 x 24 x 20 cmWaga: 3,9 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o wysokości do 30 cm. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EEG43-WR

Electrolux EEG43-WR Najniższa Cena Online

Electrolux EEG43-WR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG43-WR
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Electrolux EEG43WR 650W EasyGo Odkurzacz tradycyjny o mocy 650 W. Wyposażony w miękkie kółka ułatwiające ciche przemieszczanie oraz teleskopową rurę. Kompatybilny z workami S-bag o objętości 3 l.

  Zasięg działania wynosi 7.5 m. Ma filtr zmywalny H12. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Odkurzacz workowy Zasięg działania: 7,5m Wskaźnik zapełnienia worka: Mechaniczny rodzaj worka: S-Bag konwencjonalny o wielkiej efektywności pojemność worka: 3l Moc: 650W Ssawki: DustPro Funkcja delikatnego startu Rura: Teleskopowa, stal szlachetna 32mm Zwijacz kabla Filtr wylotowy: Zmywalny filtr H12 komfortowe manewrowanie Dzięki dużym, miękkim i wielokierunkowym kołom Easy Go porusza się bez problemów i z łatwością nadąża za każdym ruchem.

  nieprzeciętna filtracja posiada zmywalny i nadający się do ponownego wykorzystania filtr Hygiene 12, który wychwytuje ponad 99,5% cząstek wielkości do 0,15 mikrona. Po umyciu filtr odzyskuje adekwatną sprawność. Załączone akcesoria funkcjonalna dwa niepokaźne akcesoria, zintegrowane z przegrodą na akcesoria.

  Połączenie niedużej szczotki, długiej szczotki i szczotki do mebli. Szczotka do twardych powierzchni Szczotka do twardych powierzchni delikatnie czyści marmury, drewno czy płytki. Efektywna szczotka Szczotka Dust Pro doskonale zbiera brud z każdego rodzaju podłogi i zagwarantuje skrupulatne czyszczenie.

  SPECYFIKACJA technologicznA informacje techniczne wariant: EasyGo Model: EEG43WR Zasięg działania [m]: 7,5 Wskaźnik zapełnienia worka: mechaniczny typ worka: s-bag konwencjonalny o obszernej efektywności pojemność worka [l]: 3 Wskaźnik filtra: nie Filtr silnika: tak Ssawki: DustPro™ Ssawka turbo: nie Funkcja delikatnego startu: tak Rury: teleskopowa, stal szlachetna, 32 mm Zintegrowane akcesoria: końcówka 2w1, szczotka do kurzu Zdalne sterowanie: nie dopełniające ssawki: do twardej podłogi KC Zwijacz kabla: tak Długość przewodu [m]: 5 Specyfikacja Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80 Moc nominalna [W]: 650 Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12 Instalacja Kolor: czerwony Szerokość [mm]: 416 Wysokość [mm]: 228 Waga netto [kg]: 5,3


Philips FC 8375

Philips FC 8375 Najniższa Cena Online

Philips FC 8375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8375
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Klasa efektywności energetycznej A

   Ten odkurzacz został wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A.

  • przełomowa technologia AirflowMax zagwarantuje dużą moc ssania

   unikatowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez dłuższy czas*, co umożliwia wykorzystanie worka do samego końca. Technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) wyjątkowy żebrowany profil w środku komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na zastosowanie całej powierzchni worka. 2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz pozwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  • Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby

   Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa obfite cząsteczki brudu poprzez wielki otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Klasa A produktywności odkurzania twardych podłóg

   Ten towar osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • dołączone akcesoria — najwyższa wygoda

   Odkurzacz jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych części w trakcie sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i zawsze gotowa do wykorzystania.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe przypasowanie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwy montaż i demontaż zróżnicowanych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • niewiele znaczący i lekki — sprzątanie bez wysiłku i nieskomplikowane przechowywanie

   Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można prosto przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Minimalna waga usprawnia przenoszenie.

  • Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłuże

   Ten nowy syntetyczny worek producenta Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej skuteczności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania oraz maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  • Filtr Super Clean Air zapewnia wolne od kurzu, zdrowe powietrze

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

  towar
  firma
  Kod producenta
  FC8375/09
  EAN
  8710103733966
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Filtry
  Super Clean Air
  Worek na kurz Moc techniczne
  wielkie kółka
  ergonomiczna kompozycja
  Kompaktowa obudowa
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive
  Szczelinówka
  Rura
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do korzystania domowego)

Tefal TW3953EA

Tefal TW3953EA Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Adler. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW3953EA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3953EA
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TEFAL dobrYW ODKURZANIU DYWANÓW najkorzystniejszY W ODKURZANIU PODŁÓG najlepszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Kompaktowy odkurzacz workowyTefal Compact Power TW3953EAo produktywności 3Aze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg,i szczotką do parkietu skuteczność 3AAAw kompaktowym rozmiarze!

  Skuteczność 3AAA wkompaktowym rozmiarze! najlepszy odkurzacz w swojej klasie pod względem sprawności energetycznej, produktywności odkurzania podłóg twardych ireemisji kurzu to atrybuty uwydatniające odkurzacz Compact Power.

  najlepsza wydajność odkurzania podłóg:A najkorzystniejszą skuteczność zbierania kurzu zpodłóg twardych zapewnia dwupozycyjna szczotka SPA. ArcytrudnIE produktywnE ODKURZANIE zobacz jak i gdzie produkowane są odkurzacze Tefal najkorzystniejsza filtracja kurzu:A najkorzystniejszą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zagwarantuje 2-poziomowa filtracja iworki Hygiene+.

  dzięki temu aż 99,98% kurzu zostaje odfiltrowane. Najlepsza wydajność energetyczna:A skuteczniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech Zapomnij owymianie filtrów Nie musisz już pamiętać owymianie filtra.

  Wszystko dzięki workom Hygiene+ onajwyższym poziomie filtracji, która sprawia, iż na filtrze EPA osadza się nieznaczna liczba kurzu. Łatwy w użyciu iprzechowywaniu komfortowe przechowywanie iswobodę odkurzania gwarantują kompaktowe rozmiary, objętość 3l, a także zasięg pracy 8,8 m.

  Maksymalna higiena Najwyższy poziom filtracji ibrak chmur kurzu w trakcie podmiany worka Hygiene+ zsamozamykającą się klapką. Dodatkowa szczotka podręką szybkie odkurzanie trudno przystępnych powierzchni np.

  narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej zuchwytem szczotce Easy Brush. Przeważnie zadawane pytania Od 1 września 2017 r. Odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać minimalne kryteria produktywnościowe dotyczące zużycia energii, mocy, produktywności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu oraz posiadać etykietę energetyczną.

  Czy sprawny odkurzacz musi mieć wysoką moc? Silniki owysokiej mocy nie są niezbędne żeby uzyskać wysoką efektywność ijakość odkurzania. Przy obecnej technice odkurzacze oniskiej mocy zapewniają wyższą efektywność wporównaniu do starszych modeli zdużą mocą.

  Co wpływa na skuteczność odkurzacza? O wydajności odkurzacza, azatem sprawności odkurzania, decyduje dużo komponentów: od energooszczędnego silnika, po nowoczesne filtry iinnowacyjną konstrukcję ssawek rozszerzających ilość zbieranego kurzu.

  Co oznacza parametr sprawność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja oilości skatalogowanego kurzu zodkurzanej powierzchni, wyrażona przy pomocy klasy sprawności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wyrózniona na etykiecie energetycznej zwiększoną czcionką wrzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

  Korzyści dla kupujących ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują zprodukcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitujące dużo kurzu, ze słabą produktywnością odkurzania izdużym zużyciem prądu. Zmiany wpłyną zatem na komfort użytkowników, atakże na oszczędności wrachunkach za prąd.


Blaupunkt VCB701

Blaupunkt VCB701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB701
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,przeważnie zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco ulepsza w dodatku jakość powietrza, co dobrze wpływa na zdrowie i samopoczucie, nie tylko alergików.

  .

  marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB701, który spełni oczekiwania najmocniej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.

  .

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ

  .


  Model VCB701 wyróżnia klasa energetyczna A, która sygnalizuje użytkownika, iż odkurzacz charakteryzuje się niezwykle wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najbardziej efektywnych modelach jest przeważnie wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

  .


  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC C, świadczy o efektywności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCB701 zbiera do 0,87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co niezwykle docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji A to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Wyśmienitą skuteczność urządzenia eksponuje wykorzystanie najistotniej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCB701 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  .

  WYGODA wykorzystywanIA

  .


  Odkurzacz VCB701 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o pojemności aż 3,5l. W zestawie znajduje się wielorazowy worek płócienny, który w razie potrzeby można w wyjątkowo prosty sposób opróżnić oraz jeden worek jednorazowy z mikro-włókien, dodatkowo filtrujący powietrze.
  komplet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym jest przystępny jako ACC014 oraz filtr wylotowy ACC015. Do odkurzacza pasują również uniwersalne worki Swirl Y93.

  .


  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5m przewód, dzięki któremu odkurzysz nawet trudno przystępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 78dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.
  Dodatkowo, regulacja mocy ssania pozwoli Ci dopasować moc urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie efektywnie przesuwać się po podłodze, nie wywołując zarysowań.

  .

  uzupełniające AKCESORIA

  .


  W zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg {pomocn|przydatn)ych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, specjalna ssawka do tapicerki, a także ssawka szczelinowa z wysuwanym włosiem do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i wygodnie. Dodatkowo, turbo-szczotka napędzana powietrzem ssącym pozwoli jeszcze efektywniej zbierać sierść zwierząt czy włosy ze wszystkich czyszczonych powierzchni. Szczotka do twardej podłogi z miękkim włosiem idealnie sprawdzi się przy odkurzaniu parkietu czy paneli. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  .


  Odkurzacz VCB701 marki Blaupunkt to produkt, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  .

  Właściwości:

  • Worki na kurz o pojemności 3,5l
  • Zwijacz przewodu, przewód 5m
  • Regulacja mocy ssania
  • Miękkie kółka
  • Filtr HEPA H13
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Poziomy i pionowy system parkowania
  • Klasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC C, Reemission: A
  • Głośność poniżej 78dB
  • Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa 2w1, turboszczotka, ssawka do twardej podłogi, metalowa rura teleskopowa
  • Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 700W
  • Wymiary: 44 x 30,5 x 24cm
  • Waga: 7kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Bosch. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy o mocy do 750 W opinie,
 • dobre odkurzacze workowe o mocy do 750 W cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi o mocy do 750 W,
 • odkurzacze workowe o mocy do 750 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 750 W, odkurzacz workowy o mocy do 750 W cena, opinie o odkurzaczach workowych o mocy do 750 W, ranking odkurzaczy workowych o mocy do 750 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *