Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 750 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza moc do 750 W. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych o mocy do 750 W,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe moc do 750 W. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi o mocy do 750 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224)

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224) Najniższa Cena Online

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Blaupunkt VCB201Odkurzacze to dziś charakterystyczny komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz znacząco polepsza na dodatek jakość powietrza, co korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który stanie na wysokości zadania najbardziej wymagających użytkowników, lubiących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.BLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT!

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆModel VCB201 eksponuje klasa energetyczna A, która zawiadamia użytkownika, że odkurzacz charakteryzuje się szczególnie wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta w najbardziej skutecznych modelach jest typowo wyższa niżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o produktywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam posiada się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  Klasa reemisji C to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie, a także Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIAOdkurzacz VCB201 zbiera kurz i skażenia do worka o objętości 2 l. Pakiet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują jeszcze uniwersalne worki Swirl Y201.Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8 m przewód, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca np.

  powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 80 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja ssania pozwoli Ci przypasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki temu urządzenie będzie produktywnie przesuwać się po podłodze, nie wywołując zarysowań.

  uzupełniające AKCESORIAW komplecie z odkurzaczem znajduje się dodatkowe akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i komfortowo. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCB201 marki Blaupunkt to artykuł, który dzięki swemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  SpecyfikacjaWorki na kurz o obszerności 2 lZwijacz przewodu, kabel: 4,8 mRegulacja ssania w uchwycie wężaMiękkie kółkaZabezpieczenie przed przegrzaniemPoziomy i pionowy system parkowaniaKlasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: CGłośność poniżej 80 dBAkcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowaZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 700 WWymiary: 34,3 x 24 x 20 cmWaga: 3,9 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o długości do 50 cm. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy o mocy do 750 W opinie,
 • dobre odkurzacze workowe o mocy do 750 W cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi o mocy do 750 W,
 • odkurzacze workowe o mocy do 750 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 750 W, odkurzacz workowy o mocy do 750 W cena, opinie o odkurzaczach workowych o mocy do 750 W, ranking odkurzaczy workowych o mocy do 750 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *