Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe o długości do 40 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza długość do 40 cm. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych o długości do 40 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe długość do 40 cm. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi o długości do 40 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257)

Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257) Najniższa Cena Online

Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty Moc ssąca atrybuty odkurzania Wygoda Akcesoria 2 w 1 tabelka porównawcza Zawartość opakowania FAQ Najważniejsze atrybuty Wysoka moc ssąca Klasa energetyczna A Trzy typy worków Filtracja EPA Lekki i praktyczny Akcesoria 2 w 1 większa moc, większa oszczędność - EZ Clean Cyclone technika EZ Clean Cyclone* nie tylko gwarantuje wysoką moc ssącą odkurzacza, lecz jest również niezwykle higieniczna.

  w trakcie odkurzania większe śmieci nie trafiają do worka, ale zbierają się w specjalnym, antystatycznym, nietrudnym do utrzymania w czystości pojemniku. Dzięki temu moc ssąca pozostaje dłużej na wysokim poziomie, a ty oszczędzasz na workach, ponieważ nie musisz ich często wymieniać.

  * w przypadku niektórych modeli odkurzaczy, moduł EZ Clean Cyclone należy dokupić. Bezpieczeństwo Wysokie właściwości odkurzania 3 x A skuteczność energetyczna: klasa A Odkurzacz marki Samsung wydajnie usuwa brud i kurz, pozostając jednocześnie najmocniej oszczędnym urządzeniem na skali klasy energetycznej.

  Sprzątasz krócej i dzięki temu oszczędzasz prąd. Sprzątanie powierzchni twardych: klasa A sprawność odkurzacza Samsung w sprzątaniu powierzchni twardych pozostała sklasyfikowana jako „A”. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze szybciej pousuwasz brud i kurz z drewnianych powierzchni i szczelin w podłodze – starczy jeden ruch!

  Reemisja kurzu: klasa A Im wyższa klasa reemisji kurzu, tym lepiej. Oznacza to, iż mniej się go wydostaje z odkurzacza podczas sprzątania, a poprzez to powietrze w mieszkaniu jest przyjemnie świeże. To dlatego urządzenia Samsung mogą z powodzeniem używać także alergicy.

  postępowa technologia dla Twojej wygody Ochrona przed mikrocząsteczkami Filtr EPA dla alergików Odkurzacze Samsung wykorzystują filtrację EPA, aby zapewnić jak najkorzystniejszą ochronę przed mikrocząsteczkami, które mogą zawierać alergeny.

  Wydmuchiwane powietrze jest wyraźnie czystsze, przez co bardziej dobre dla Twojego zdrowia. 3 warianty worków Materiałowe i papierowe W pakiecie z odkurzaczem Samsung odszukasz trzy rodzaje worków do wyboru.

  Te z mikrowłókniny rozszerzają sprawność pracy odkurzacza i zatrzymują nawet do 99,7% cząsteczek kurzu. Są zatem nieprzeciętnym wyborem dla alergików, podobnie jak worek antyalergiczny, z odzieżowym wykończeniem Bioneem®, które hamuje namnażanie się roztoczy.

  Z kolei antyzapachowy worek pozwoli cieszyć się świeżym, pachnącym powietrzem nawet tuż po odkurzaniu – zastosowany w nim dynamiczny węgiel neutralizuje nieprzyjemne aromaty. Szybkie i wygodne odkurzanie dzięki akcesoriom Akcesoria do odkurzacza Samsung sprawią, że jeszcze dokładniej posprzątasz swój dom – choćby te najtrudniej dostępne miejsca.

  Szczotka do kurzu Zaprojektowana z myślą o alergikach, zbiera nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. Odetchniesz z ulgą! Szczelinówka Zmieści się tam, gdzie zwykła szczotka nie da rady: między fotelem a ścianą, między listwą przypodłogową a meblami… wszędzie, gdzie Ci potrzeba Teleskopowa rura Grunt to wygoda – dopasuj długość rury, aby nie musieć się schylać.

  Jeśli sprzątasz mniej przystępne miejsca, wyreguluj ją tak, aby sięgała jeszcze dalej. Porównanie kolekcji VC07­M25E­0WR­/GE VC07­M25F­0WP­/GE VC07­M25H­0WB­/GE VC07­M25J­0WP­/GE VC07­M25K­0WN­/GE VC07­M25L­0WC­/GE Poziom głośności (dB(A)) 79 79 79 79 79 79 Klasa energetyczna A A A A A A Roczne zużycie energii (kWh/r) 28 28 28 28 28 28 efektywność zbierania kurzu na podłodze A A A A A A wydajność zbierania kurzu na dywanie D D D D D D Reemisja kurzu A A A A A A Moc (W) 750 750 750 750 750 750 Moc ssąca (W) 200 200 200 200 200 200 Filtr wylotowy ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY Filtr przed silnikiem PIANKO­WY PIANKO­WY PIANK­OWY PIANKO­WY PIANKO­WY PIANKO­WY Sterowanie mocą w rączce nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie Filtr Cyklonowy EzClean nie nie tak tak tak tak Szczotka typowa z przęłącznikiem NB - 930 nie nie tak tak tak tak Akcesoria 2 w 1 (szczelinówka i szczotka do kurzu) tak tak tak tak tak tak Eco szczotka do parkietów Parquet Brush HB - 100 nie tak nie tak nie tak Szczotka do sierści Pet Brush TB - 250 nie nie nie nie tak nie objętość zbiornika na kurz (l) 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 Wskaźnik zapełnienia worka tak tak tak tak tak tak Długość kabla zasilającego (m) 6 6 6 6 6 6 odcień CZER­WONY FIOLE­TOWY NIEBIE­SKI FIOLE­TOWY ZIELONY GRAF­ITOWY sprawdź TABELE Zawartość opakowania Odkurzacz Rura z tworzyw nienaturalnych Rura teleskopową stalową Akcesoria 2w1 Karta energetyczna Częste pytania Czy mimo, iż jestem alergikiem, mogę korzystać ze zwykłego odkurzacza workowego? zdecydowanie tak.

  Od 1 września 2014 roku wszystkie odkurzacze, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, posiadają obowiązek podawać rozszerzone dane o etykiecie energetycznej odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z regulacją prędkości. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy o długości do 40 cm opinie,
 • dobre odkurzacze workowe o długości do 40 cm cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi o długości do 40 cm,
 • odkurzacze workowe o długości do 40 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe o długości do 40 cm, odkurzacz workowy o długości do 40 cm cena, opinie o odkurzaczach workowych o długości do 40 cm, ranking odkurzaczy workowych o długości do 40 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *