Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe o długości do 40 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza długość do 40 cm. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych o długości do 40 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe długość do 40 cm. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi o długości do 40 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 8375

Philips FC 8375 Najniższa Cena Online

Philips FC 8375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8375
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Klasa skuteczności energetycznej A

   Ten odkurzacz został stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A.

  • przełomowa technika AirflowMax zapewnia dużą moc ssania

   wyjątkowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez dłuższy czas*, co pozwala na użycie worka do samego końca. Technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych składników: 1) nieszablonowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia wykorzystanie całej powierzchni worka. 2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  • Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby

   Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu przez duży otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Klasa A efektywności odkurzania twardych podłóg

   Ten produkt osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • dołączone akcesoria — najwyższa wygoda

   Odkurzacz jest zaopatrzony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych części podczas sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i za każdym razem gotowa do użytku.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe dostosowanie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwy montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • niepokaźny i lekki — sprzątanie bez wysiłku i nietrudne przechowywanie

   Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie można prosto przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Mała waga ułatwia przenoszenie.

  • Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłuże

   Ten nowy syntetyczny worek firmy Philips został opracowany w celu zapewnienia długookresowej sprawności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania oraz maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  • Filtr Super Clean Air zagwarantuje wolne od kurzu, zdrowe powietrze

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,chronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

  towar
  marka
  Kod producenta
  FC8375/09
  EAN
  8710103733966
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak danych
  Filtry
  Super Clean Air
  Worek na kurz
  S-bag Classic Long Performance
  Moc techniczne
  spore kółka
  ergonomiczna konstrukcja
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive
  Szczelinówka
  Rura
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do użytkowania domowego)

Philips FC 8457

Philips FC 8457 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o długości do 34 cm. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8457 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8457
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC8457/91 kompozycja postępowego, funkcjonalnego kształtu i żywych kolorów obudowy sprawia, że odkurzacz wygląda wyjątkowo ciekawie. Nasadka o specjalnym kształcie pomagająca uzyskać najlepsze efekty sprzątania. Szczotki boczne umożliwiają usunięcie kurzu z narożników i krzywizn a otwór z przodu produktywnie zbiera pokaźniejsze cząstki brudu, zmieniając każdy Twój ruch w natychmiastową czystość. Sterowanie odkurzaczem odbywa się płynnie i w sposób nad wyraz instynktowny. Możliwość regulacji mocy ssania urządzenia pozwala przypasować jego pracę do różnych powierzchni i stopnia ich zabrudzenia. Najwyższa wydajność Mniejsze zużycie energii -Klasa produktywności energetycznej B -Nasadka TriActive Klasa produktywności energetycznej B Ten odkurzacz został wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej B. Klasa A skuteczności odkurzania twardych podłóg Ten produkt osiąga najwyższą klasę efektywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! wygodne sprzątanie dzięki lekkiej, aluminiowej rurze Lekka, aluminiowa rura odkurzacza jest wygodna w używaniu i przenoszeniu. Tę dwuczęściową rurę teleskopową można łatwo ustawić na wybranej wysokości. Dostęp do wszelkich zakamarków dzięki długiemu, ergonomicznemu uchwytowi ergonomiczny uchwyt jest wygodny w użytkowaniu. Jego unikatowa długość powoduje, iż można sięgać dalej i prosto czyścić trudno przystępne miejsca. Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wsysa znaczne cząsteczki brudu przez spory otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Pojemnik na kurz o pojemności 3 l i worek s-bag długofalową sprawność odkurzania Pojemnik na kurz o pojemności 3 l maksymalnie wykorzystuje możliwości worka na kurz s-bag Classic, co zagwarantuje długofalową produktywność odkurzania....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z przewodem do 10 metrów. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8243

Philips FC 8243 Najniższa Cena Online

Philips FC 8243 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8243
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz PHILIPS FC8243/09 PowerGo Odkurzacz Philips PowerGo o klasie energetycznej AAA gwarantuje najwyższą sprawność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% krzywdzących cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  Wysoka sprawność na wszystkich podłogach Filtr antyalergiczny zatrzymuje niewiele znaczący kurz i alergeny - Etykieta energetyczna AAA - przychylny alergikom - Znak jakości ECARF Wysoka wydajność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności — klasa A w następujących kategoriach: produktywności energetycznej, wydajności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Filtr Clean Air wykrywa 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu zaspakaja potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Odkurzacz otrzymał dokument ECARF jako przychylny alergikom. Nietrudne w użyciu worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej Worki s-bag wytrzymują do 50% dłużej i umożliwiają utrzymanie mocy ssania odkurzacza do czasu zapełnienia worka.

  Jeden typ worka nadaje się do wszystkich modeli i jest zaopatrzony w mechanizm uszczelniający umożliwiający wyrzucenie worka bez bałaganu. Zasięg o długości 9m umożliwia odkurzanie bez przepinania Z zasięgiem 9 m, od wtyczki do nasadki odkurzacza, odkurzacz dłużej bez konieczności przepinania.

  znaczna komora o objętości 3 l umożliwia rzadsze zmienianie worków wielka komora na kurz umożliwia zapełnienie worka do jego maksymalnej obszerności 3 l, zanim będzie trzeba zmienić worek. Akcesoria przechowywane w urządzeniu są zawsze pod ręką Akcesoria, takie jak {pomocn|przydatn)a szczelinówka, są przechowywane w odkurzaczu, dzięki czemu podczas sprzątania zawsze są pod ręką.

  Regulacja mocy ssania do każdego zadania Wybierz odpowiedni poziom ssania do każdego zadania i każdej powierzchni w domu. Rura teleskopowa — wygoda podczas odkurzania Dwuczęściowa, wykonana z metalu rura teleskopowa ma funkcję regulacji wysokości, co umożliwia wygodne odkurzanie....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 1000 W. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy o długości do 40 cm opinie,
 • dobre odkurzacze workowe o długości do 40 cm cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi o długości do 40 cm,
 • odkurzacze workowe o długości do 40 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe o długości do 40 cm, odkurzacz workowy o długości do 40 cm cena, opinie o odkurzaczach workowych o długości do 40 cm, ranking odkurzaczy workowych o długości do 40 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.