Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego niebieskiego workowego odkurzacza. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych niebieskich,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe niebieskie. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z niebieskimi odkurzaczami workowymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Philips FC 8240

Philips FC 8240 Najniższa Cena Online

Philips FC 8240 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8240
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC 8240/09 900W 3l FiltrWysoka efektywność na wszystkich podłogachOdkurzacz Philips PowerGo z skutecznym energetycznie silnikiem zapewnia najwyższą efektywność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% niewielkich cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 900WPojemność worka: 3lTyp worka: S-bag Classic Long PerformanceFiltr: Antyalergiczny, piankowyZasięg działania: 9mPoziom głośności: 77 dBa Silnik o mocy 900 W formujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W kreuje dużą moc ssania, co zapewnia wysoką skuteczność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką sprawność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania gwarantują zebranie 99,9% niepokaźnego kurzu*. Niewiele znacząca i lekka kompozycja upraszcza przenoszenie Dzięki minimalnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest łatwe.

  Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe używanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest świetny dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,za każdym razem były pod rękąSzczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byładostępna. Nieskomplikowane w użyciu i trwałe worki mieszczą się w pokaźnej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki trafną moc ssania aż do całkowitego napełnienia oraz szczelne i higieniczne opróżnianie.

  Uniwersalna nasadka zezwala na wyśmienite czyszczenie na najróżniejszych typach podłóg Uniwersalną nasadkę możnadopasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. SPECYFIKACJA technicznAMasa i rozmiaryWaga artykułu: 4,3 kgWymiary artykułu (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w zestawie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Plastik ProjektKolor: NiebieskiZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W


Philips FC 8575

Philips FC 8575 Najniższa Cena Online

Philips FC 8575 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8575
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ten odkurzacz pozostał stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności przy zachowaniu klasy wydajności energetycznej A. Nieszablonowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*, co umożliwia wykorzystanie worka do samego końca. Technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) wyjątkowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na wykorzystanie całej powierzchni worka. 2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania. Nasadka TriActive+ zezwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa szerokie cząsteczki przez znaczny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych. Ten artykuł osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! Odkurzacz jest zaopatrzony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników podczas sprzątania. Miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest za każdym razem pod ręką. Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwy montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania. Miękki zderzak broni meble i zapobiega uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzenia w mebel lub ścianę. Zapobiega także utknięcie urządzenia na krawędziach, ułatwiając w ten sposób szybsze poruszanie. Wytworzony z myślą o zaspokajaniu oryginalnych potrzeb alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Ten nowy plastikowy worek firmy Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długofalowej wydajności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu efektywności oraz maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji. Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o objętości 4 l pozwala na słuszne wykorzystanie worka na kurz, dzięki temu można sprzątać dłużej. Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przychylny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów oraz z roztoczy i pyłków, wytwarzając w domu atmosferę przychylną alergikom.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8375

Philips FC 8375 Najniższa Cena Online

Philips FC 8375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8375
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Klasa efektywności energetycznej A

   Ten odkurzacz został wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A.

  • rewolucyjna technika AirflowMax zapewnia dużą moc ssania

   wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*, co zezwala na wykorzystanie worka do samego końca. Technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) unikatowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na zastosowanie całej powierzchni worka. 2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  • Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby

   Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wsysa obszerne cząsteczki brudu poprzez pokaźny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Klasa A skuteczności odkurzania twardych podłóg

   Ten produkt osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • dołączone akcesoria — najwyższa wygoda

   Odkurzacz jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników w trakcie sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i za każdym razem gotowa do użytkowania.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe dopasowanie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwy montaż i demontaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  • nieznaczny i lekki — sprzątanie bez wysiłku i przystępne przechowywanie

   Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można prosto przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Mała waga ułatwia przenoszenie.

  • Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłuże

   Ten nowy plastikowy worek producenta Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej efektywności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania, a także maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  • Filtr Super Clean Air zapewnia wolne od kurzu, zdrowe powietrze

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,chronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

  produkt
  producent
  Kod producenta
  FC8375/09
  EAN
  8710103733966
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak danych
  Filtry
  Super Clean Air
  Worek na kurz Moc techniczne
  spore kółka
  funkcjonalna budowa
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive
  Szczelinówka
  Rura
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)

Philips FC 8578

Philips FC 8578 Najniższa Cena Online

Philips FC 8578 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8578
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  technika AirflowMax
  Nasadka TriActive+
  Nasadka do twardych podłóg
  Animal

  Odkurzacz workowy z technologią AirflowMax
  Nowy odkurzacz Philips Performer Active zapewnia maksymalną efektywność i higieniczne likwidowanie kurzu.
  technologia AirflowMax zwiększa moc ssania na dłużej*, a nasadka TriActive efektywnie usuwa kurz
  niezależnie od typu podłogi.

  Ten odkurzacz został wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności
  przy zachowaniu klasy sprawności energetycznej A.

  bezprecedensowa technologia AirflowMax zagwarantuje dużą moc ssania

  wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*,
  co umożliwia użycie worka do samego końca.
  technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów:
  1) nieszablonowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i zezwala na wykorzystanie całej powierzchni worka.
  2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka.
  3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera nieduże i obszerne cząsteczki kurzu
  Nasadka TriActive+ pozwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby:
  1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu.
  2) Wysysa pokaźne cząsteczki poprzez pokaźny otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Klasa A skuteczności odkurzania twardych podłóg
  Ten produkt osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  Zintegrowana szczotka dla maksymalnej wygody
  Odkurzacz jest zaopatrzony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych elementów w trakcie sprzątania.
  Miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwe dobranie do każdego zadania
  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż zróżnicowanych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania

  Miękki zderzak umożliwiający łatwe przesuwanie wzdłuż mebli i ścian
  Miękki zderzak chroni meble i uniemożliwia uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzeniaw mebel lub ścianę.
  zapobiega także utknięcie urządzenia na krawędziach, upraszczając w ten sposób szybsze poruszanie.

  Filtr antyalergiczny wykrywa ponad 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu
  wytwarzany z myślą o zaspokajaniu specyficznych potrzeb alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłużej
  Ten nowy syntetyczny worek producenta Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej skuteczności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu wydajności, a także maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki objętości 4 l
  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o objętości 4 l zezwala na słuszne użycie worka na kurz,
  dzięki temu można sprzątać dłużej.

  towar przetestowany poprzez ECARF pod kątem jakości przychylnej alergikom
  Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przychylny osobom cierpiącym na alergie.
  Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, stwarzając w domu atmosferę przyjazną alergikom.

  Charakterystyka
  Zasięg działania 9 m
  Klasa sprawności odkurzania dywanów D
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa wydajności energetycznej A

  Nadmuch (maks.) 32,17 l/s
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Poziom głośności 79 dB
  Podciśnienie (maks.) 17,5 kPa

  Filtracja
  typ worka na kurz s-bag Classic Long Performance
  objętość pojemnika na kurz 4 l
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika Mikrofiltr

  parametry użytkowe
  Zasięg działania 9 m
  Uchwyt do przenoszenia Przód
  Długość przewodu 6 m
  rodzaj rury Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  rodzaj kółek Gumowe
  Łączenie rury ActiveLock
  Regulacja mocy Pokrętło

  kolor czarny

  Nasadki i akcesoria
  Akcesoria w zestawie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Dodatkowa nasadka Nasadka do twardych powierzchni

  typowa nasadka
  Nasadka TriActive+

  rozmiary artykułu (D x S x W) 447 x 304 x 234 mm
  Waga artykułu 5,2 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Siemens. Ranking TOP10 modeli

Hoover TE70 TE30011

Hoover TE70 TE30011 Najniższa Cena Online

Hoover TE70 TE30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE70 TE30011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover Telios Plus TE70 Odkurzacz Telios Plus to tradycyjny odkurzacz workowy, który dzięki zintegrowanym akcesoriom umiejscowionym na pokładzie zaoszczędzi miejsce i pozwoli utrzymać akcesoria zawsze w tym samym miejscu a do tego pod ręką.

  W skład akcesorii wchodzi szczelinówka, szczotka do kurzu i do mebli. Hoover Telios Plus jest niezwykle zwrotny i daje swobodę w manewrowaniu odkurzaczem a to za sprawą obrotowego węża 360°. Mocą regulujesz manualnie według własnych potrzeb, np.

  do twardych powierzchni zaleca się ustawienie maxymalnej mocy. Im mniejsza moc ssania, tym cichsza praca odkurzacza i mniejszy pobór energii. Poziom hałasu 69dBA, moc 700W. Wskaźnik podmiany worka Na urządzeniu znajduje się wskaźnik LED, który informuje o konieczności zamiany worka.

  Do zestawu dołączone są 4 worki z mikrofibry o pojemności 3,5l każdy. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° gwarantuje nieszablonową zwrotność i daje Ci całkowitą swobodę poruszania się. Zintegrowane akcesoria Masz pod ręką wszystkie konieczne akcesoria – są one zamontowane we wnętrzu urządzenia, co upraszcza ich przechowywanie i zapobiega ich zgubieniu....


Amica VM 1045

Amica VM 1045 Najniższa Cena Online

Amica VM 1045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 1045
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy YUGO VM1045

  Filtr wylotowy: EPA 12
  Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespajać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Miękkie ciche koła
  Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas Chyba że Twój odkurzacz jest wyekwipowany w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! chroniony jest także sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, użytkujesz dłużej!

  Sygnalizacja pełnego worka
  „Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać?" – dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić albo opróżnić worek – gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony, mechaniczny wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być komfortowe!

  Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka

  Silnik pracuje, ale odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez prawidłowo zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik za każdym razem będzie zabezpieczony przed zniszczeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe użytkowanie sprzętu!  EAN: 5906006902063
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: VM1045 YUGO
  typ: Workowy
  Moc: 900 W
  Poziom hałasu: 79 dB
  pojemność: 2 l
  Filtr: EPA 10
  Długość przewodu: 5 m
  Zasięg: 7 m
  System parkowania: Pionowy
  Funkcje: samoczynny zwijacz przewodu
  Akcesoria w pakiecie: - Ssawkoszczotka uniwersalna - Ssawka do tapicerki - Szczotka do książek/szczelin 2w1
  Kolor: Czarny
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCB701

Blaupunkt VCB701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze to dziś charakterystyczny komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,najczęściej zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo polepsza ponadto jakość powietrza, co korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie, nie tylko alergików.

  .

  marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB701, który stanie na wysokości zadania najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.

  .

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ

  .


  Model VCB701 podkreśla klasa energetyczna A, która powiadamia użytkownika, że odkurzacz cechuje się niezwykle wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najbardziej efektywnych modelach jest na ogół wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera ponadto kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

  .


  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC C, świadczy o efektywności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCB701 zbiera do 0,87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam posiada się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji A to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Idealną wydajność urządzenia podkreśla użycie najbardziej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCB701 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  .

  WYGODA używanIA

  .


  Odkurzacz VCB701 zbiera kurz i skażenia do worka o pojemności aż 3,5l. W komplecie znajduje się wielorazowy worek płócienny, który w razie potrzeby można w wyjątkowo prosty sposób opróżnić oraz jeden worek jednorazowy z mikro-włókien, dodatkowo przefiltrowujący powietrze.
  komplet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym jest przystępny jako ACC014 oraz filtr wylotowy ACC015. Do odkurzacza pasują dodatkowo uniwersalne worki Swirl Y93.

  .


  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5m przewód, dzięki któremu odkurzysz nawet trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 78dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.
  Dodatkowo, regulacja mocy ssania pozwoli Ci przypasować moc urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  .

  dodatkowe AKCESORIA

  .


  W pakiecie z odkurzaczem znajduje się szereg {pomocn|przydatn)ych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, specjalna ssawka do tapicerki, a także ssawka szczelinowa z wysuwanym włosiem do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i wygodnie. Dodatkowo, turbo-szczotka napędzana powietrzem ssącym pozwoli jeszcze efektywniej zbierać sierść zwierząt czy włosy ze wszystkich czyszczonych powierzchni. Szczotka do twardej podłogi z miękkim włosiem idealnie sprawdzi się przy odkurzaniu parkietu czy paneli. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  .


  Odkurzacz VCB701 marki Blaupunkt to produkt, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  .

  Właściwości:

  • Worki na kurz o pojemności 3,5l
  • Zwijacz przewodu, przewód 5m
  • Regulacja mocy ssania
  • Miękkie kółka
  • Filtr HEPA H13
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Poziomy i pionowy system parkowania
  • Klasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC C, Reemission: A
  • Głośność poniżej 78dB
  • Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa 2w1, turboszczotka, ssawka do twardej podłogi, metalowa rura teleskopowa
  • Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 700W
  • Wymiary: 44 x 30,5 x 24cm
  • Waga: 7kg


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy niebieski opinie,
 • dobre odkurzacze workowe niebieskie cena,
 • ranking z niebieskimi odkurzaczami workowymi,
 • odkurzacze workowe niebieskie jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe niebieskie, odkurzacz workowy niebieski cena, opinie o odkurzaczach workowych niebieskich, ranking odkurzaczy workowych niebieskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *