Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe kremowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego kremowego workowego odkurzacza. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych kremowych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe kremowe. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z kremowymi odkurzaczami workowymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Zelmer ZVC231

Zelmer ZVC231 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC231 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC231
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i rozszerz na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,dobrze odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, choćby trudno dostępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo!

  Kompaktowy rozmiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu łatwo schowasz go nawet w znikomym schowku zajmuje niedużo miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER posiada długi przewód, który umożliwi Ci całkowitą mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie wydajnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  nieszablonowe odcienie
  Zależy Ci na tym, by każdy element Twojego domu, w dodatku sprzęt AGD, był jedyny w swym rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym odcieniu i przystosuj go do swego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci dodatkowo większy komfort w trakcie odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to z reguły najkorzystniejsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Wymiana worka zapewnia na dodatek mniejszy kontakt z alergenem niżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC411

Zelmer ZVC411 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC411 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC411
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:beżowy/brązowy;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;barwa:beżowo-szary;Linia odkurzacza:Olek;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:800 W;Model worka zamienniki (relacje):WBS02, WUN01;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:4 litry;Poziom głośności:77 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:tradycyjny;Waga:0;rozmiary - głębokość:0;rozmiary - szerokość:0;wymiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy kremowy opinie,
 • dobre odkurzacze workowe kremowe cena,
 • ranking z kremowymi odkurzaczami workowymi,
 • odkurzacze workowe kremowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe kremowe, odkurzacz workowy kremowy cena, opinie o odkurzaczach workowych kremowych, ranking odkurzaczy workowych kremowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.