Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Hoover. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Hoover,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Hoover. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Hoover, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Hoover HE310 HM011

Hoover HE310 HM011 Najniższa Cena Online

Hoover HE310 HM011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HE310 HM011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover HE310HM 011 Odkurzacz workowy marki Hoover z linii H-Energy 300 HE310HM 011 o mocy 850W z technologią Nanopack do kompaktowego przechowywania NAJWAŻNIEJSZE parametry: Głośność: 72 dBA Moc: 850W NANOPACK™ do kompaktowego przechowywania Zmywalny filtr EPA Worek EPA objętość worka: 3,5l automatyczny system usuwania worka Regulacja mocy Miękkie obrotowe kółka 4 x 360° Wąż obrotowy 360° regulowana rura teleskopowa automatyczny przycisk zwijania przewodu użyteczny uchwyt do przenoszenia Szczotka do dywanów i podłóg z regulacją mocy ssania do wszystkich rodzajów powierzchni Szczotka do parkietu Narzędzie 2w1 (przechowywane z tyłu towaru): Szczelinówka; Szczotka do kurzu Długość przewodu: 7 m Zasięg pracy: 9,5 m Całkowity zasięg: 10 m FUNKCJONALNOŚĆ: Nanopack do przechowywania Brak kontaktu z kurzem Worek EPA Regulacja mocy Zmywalny filtr EPA Długi zasięg 10m Szczotka do parkietu Akcesoria 2w1


Hoover TXL20 PET011

Hoover TXL20 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover TXL20 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TXL20 PET011
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover TXL20PET011 700W 3,5l Odkurzacz workowy o mocy 700 W. Zasięg pracy: 8.6 m. Pojemność worka na kurz: 3.5 l. Poziom hałasu 69 dB. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Odkurzacz workowy Moc: 700W objętość worka: 3,5l Zasięg pracy: 8,6 m samoczynne zwijanie kabla rodzaj worka: Epa Zmywalny filtr EPA SPECYFIKACJA technologicznA rodzaj: Odkurzacz workowy Moc wejściowa (W): 700 Poziom mocy akustycznej (dB): 69 Moc silnika (W): 700 Moc ssania (W): 700 automatyczne zwijanie kabla: tak Długość przewodu (m): 6 Zasięg pracy (m): 8.6 kompozycja rur: Metalowe, Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: Tak komponenty konstrukcji: obfite kółka, poręczna budowa rodzaj worka: Worek Epa Model worka: Epa objętość worka/pojemnika (l): 3.5 wariant filtrów: Zmywalny EPA dostosowywana moc ssania: tak Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: tak Wskaźniki kontrolne: nie Parkowanie: Poziome standardowe: Ssawka do podłóg twardych, Szczelinówka, Ssawka turbo, Ssawka do mebli Turboszczotka: Mini Turboszczotka Elektroszczotka: nie Pozostałe właściwości: Zmywalny filtr EPA12 Linia: Telios Extra Kolor: Szary

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe zielone. Ranking TOP10 modeli

Hoover BV50 HM011

Hoover BV50 HM011 Najniższa Cena Online

Hoover BV50 HM011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover BV50 HM011
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover BV50HM 011 700W 2,5l 79dB rura teleskopowa Niebieski trafna filtracja powietrza. Komfortowe i funkcjonalne przechowywanie akcesoriów. Nieszablonowa zwrotność i swoboda. Oszczędność energii.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Odkurzacz workowy Moc wejściowa (W): 700 Poziom mocy akustycznej (dB): 79 automatyczne zwijanie kabla: tak Zasięg pracy (m): 7.5 konstrukcja rur: Metalowe, Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: Tak Kompaktowe wymiary Bez ryzyka zarysowań powierzchni zestaw użytecznych akcesoriów Uniwersalna ssawka do podłóg Kompaktowy odkurzacz Brave Brave to kompaktowy odkurzacz wyekwipowany w worek o objętości 2,3L.

  Swoją maksymalną zwrotność zawdzięcza wężowi, który może obracać się o 360 °. Dzięki postępowym materiałom izolacyjnym i wysokiej efektywności silnika, Brave gwarantuje genialne rezultaty czyszczenia. Nadzwyczajna produktywność i oszczędność energii Sprawdza się wyjątkowo poprawnie na twardej podłodze, zapewniając jednocześnie oszczędność energii do 50%.

  efektywność tego odkurzacza jest taka sama jak w urządzeniach o mocy 2100 W, co zostało potwierdzone wewnętrznymi testami zbierania pyłu zgodnie z normą EN 60312 w porównaniu z modelem TCP2120 011. Kompaktowe wymiary Kompaktowa i niewielkich rozmiarów konstrukcja zapewnia łatwość obsługi i wygodę przechowywania.

  To urządzenie jest genialne do czyszczenia niepokaźnych powierzchni w mieszkaniach. Ssawka do parkietów W komplecie z dodatkową nasadką przeznaczona do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg oraz parkietów.

  Miękkie włosie i filcowe kółka umożliwiają czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań. Akcesoria w zestawie Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: za każdym razem przystępne, przystępne w obsłudze. Perfekcyjna sprawność na wszelkich powierzchniach Ssawka jest zaopatrzona w regulator ssania, który nadaje się do wszelkich rodzajów podłóg i zagwarantuje słuszne zbieranie zanieczyszczeń choćby z dywanów.

  Dzięki czterem gumowanym kółkom i suwakowi z przodu, który wydajnie reguluje ssanie, udoskonalony poślizg na wszelkich rodzajach dywanów. Zmywalny filtr EPA Odkurzacz wyekwipowany w zmywalny filtr EPA, zapewnia stosowną filtrację powietrza.

  Akcesoria w zestawie wygodne narzędzie 2 w 1 jest przechowywane na pokładzie odkurzacza, co sprawia,zawsze jestprzystępne. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° zagwarantuje nieszablonową zwrotność i daje Ci całkowitą swobodę poruszania się.

  SPECYFIKACJA technicznA Główne parametry Nazwa produktu / Kod handlowy: BV50HM 011 Rodzina: WORKOWE System separacji kurzu: Worek Epa odcień urządzenia: Petrol Blue System sterowania mocą: Stała Akcesoria w komplecie: Tak atrybuty techniczne Wskaźnik zapełnienia worka: Tak System fitracji: Zmywalny Microfiltr pojemność worka (l): 2,5 typ worka: Worek Epa wydajność i zużycie energrii Roczne zużycie energii: 28 Poziom emisji dźwięku: 79 Moc (W): 700 Komfrot Rączka do przystępnego przenoszenia: Tak Obrotowe kółka: 1 wariant rączki: typowa rodzaj rury teleskopowej: Metalowe teleskopowe Przechowywanie akcesoriów: Zintegrowane Zasięg pracy: 7,5 Akcesoria Szczotka do parkietów i dywanów: Tak Szczotka do parkietu: Tak Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) rozmiary Wysokość artykułu (mm): 243 Szerokość artykułu: 396 Głębokość towaru: 276 Wysokość towaru w opakowaniu (mm): 290 Szerokość artykułu w opakowaniu (mm): 500 Wysokość produktu w opakowaniu (mm): 305 Waga (kg) - tylko odkurzacz: 3,7

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Hoover opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Hoover cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Hoover,
 • odkurzacze workowe Hoover jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Hoover, odkurzacz workowy Hoover cena, opinie o odkurzaczach workowych Hoover, ranking odkurzaczy workowych Hoover

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *