Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Hoover. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Hoover,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Hoover. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Hoover, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz workowy Hoover H-energy 300 HE310HM 011

Odkurzacz workowy Hoover H-energy 300 HE310HM 011 Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy Hoover H-energy 300 HE310HM 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy Hoover H-energy 300 HE310HM 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover HE310HM 011 Odkurzacz workowy marki Hoover z linii H-Energy 300 HE310HM 011 o mocy 850W z technologią Nanopack do kompaktowego przechowywania NAJWAŻNIEJSZE parametry: Głośność: 72 dBA Moc: 850W NANOPACK™ do kompaktowego przechowywania Zmywalny filtr EPA Worek EPA objętość worka: 3,5l automatyczny system usuwania worka Regulacja mocy Miękkie obrotowe kółka 4 x 360° Wąż obrotowy 360° regulowana rura teleskopowa automatyczny przycisk zwijania przewodu użyteczny uchwyt do przenoszenia Szczotka do dywanów i podłóg z regulacją mocy ssania do wszystkich rodzajów powierzchni Szczotka do parkietu Narzędzie 2w1 (przechowywane z tyłu towaru): Szczelinówka; Szczotka do kurzu Długość przewodu: 7 m Zasięg pracy: 9,5 m Całkowity zasięg: 10 m FUNKCJONALNOŚĆ: Nanopack do przechowywania Brak kontaktu z kurzem Worek EPA Regulacja mocy Zmywalny filtr EPA Długi zasięg 10m Szczotka do parkietu Akcesoria 2w1


Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011

Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Amica. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover BV50HM 011 700W 2,5l 79dB rura teleskopowa Niebieski trafna filtracja powietrza. Komfortowe i funkcjonalne przechowywanie akcesoriów. Nieszablonowa zwrotność i swoboda. Oszczędność energii.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Odkurzacz workowy Moc wejściowa (W): 700 Poziom mocy akustycznej (dB): 79 automatyczne zwijanie kabla: tak Zasięg pracy (m): 7.5 konstrukcja rur: Metalowe, Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: Tak Kompaktowe wymiary Bez ryzyka zarysowań powierzchni zestaw użytecznych akcesoriów Uniwersalna ssawka do podłóg Kompaktowy odkurzacz Brave Brave to kompaktowy odkurzacz wyekwipowany w worek o objętości 2,3L.

  Swoją maksymalną zwrotność zawdzięcza wężowi, który może obracać się o 360 °. Dzięki postępowym materiałom izolacyjnym i wysokiej efektywności silnika, Brave gwarantuje genialne rezultaty czyszczenia. Nadzwyczajna produktywność i oszczędność energii Sprawdza się wyjątkowo poprawnie na twardej podłodze, zapewniając jednocześnie oszczędność energii do 50%.

  efektywność tego odkurzacza jest taka sama jak w urządzeniach o mocy 2100 W, co zostało potwierdzone wewnętrznymi testami zbierania pyłu zgodnie z normą EN 60312 w porównaniu z modelem TCP2120 011. Kompaktowe wymiary Kompaktowa i niewielkich rozmiarów konstrukcja zapewnia łatwość obsługi i wygodę przechowywania.

  To urządzenie jest genialne do czyszczenia niepokaźnych powierzchni w mieszkaniach. Ssawka do parkietów W komplecie z dodatkową nasadką przeznaczona do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg oraz parkietów.

  Miękkie włosie i filcowe kółka umożliwiają czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań. Akcesoria w zestawie Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: za każdym razem przystępne, przystępne w obsłudze. Perfekcyjna sprawność na wszelkich powierzchniach Ssawka jest zaopatrzona w regulator ssania, który nadaje się do wszelkich rodzajów podłóg i zagwarantuje słuszne zbieranie zanieczyszczeń choćby z dywanów.

  Dzięki czterem gumowanym kółkom i suwakowi z przodu, który wydajnie reguluje ssanie, udoskonalony poślizg na wszelkich rodzajach dywanów. Zmywalny filtr EPA Odkurzacz wyekwipowany w zmywalny filtr EPA, zapewnia stosowną filtrację powietrza.

  Akcesoria w zestawie wygodne narzędzie 2 w 1 jest przechowywane na pokładzie odkurzacza, co sprawia,zawsze jestprzystępne. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° zagwarantuje nieszablonową zwrotność i daje Ci całkowitą swobodę poruszania się.

  SPECYFIKACJA technicznA Główne parametry Nazwa produktu / Kod handlowy: BV50HM 011 Rodzina: WORKOWE System separacji kurzu: Worek Epa odcień urządzenia: Petrol Blue System sterowania mocą: Stała Akcesoria w komplecie: Tak atrybuty techniczne Wskaźnik zapełnienia worka: Tak System fitracji: Zmywalny Microfiltr pojemność worka (l): 2,5 typ worka: Worek Epa wydajność i zużycie energrii Roczne zużycie energii: 28 Poziom emisji dźwięku: 79 Moc (W): 700 Komfrot Rączka do przystępnego przenoszenia: Tak Obrotowe kółka: 1 wariant rączki: typowa rodzaj rury teleskopowej: Metalowe teleskopowe Przechowywanie akcesoriów: Zintegrowane Zasięg pracy: 7,5 Akcesoria Szczotka do parkietów i dywanów: Tak Szczotka do parkietu: Tak Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) rozmiary Wysokość artykułu (mm): 243 Szerokość artykułu: 396 Głębokość towaru: 276 Wysokość towaru w opakowaniu (mm): 290 Szerokość artykułu w opakowaniu (mm): 500 Wysokość produktu w opakowaniu (mm): 305 Waga (kg) - tylko odkurzacz: 3,7

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Luxpol. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz workowy txl20pet 011 marki Hoover

Odkurzacz workowy txl20pet 011 marki Hoover Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy txl20pet 011 marki Hoover - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy txl20pet 011 marki Hoover
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TELIOS EXTRA LITE

  Telios Extra Lite to przyjemnie cichy i wydajny odkurzacz workowy, który zagwarantuje korzystne rezultaty sprzątania na wszystkich powierzchniach.

  znaczny worek na kurz

  obfita pojemność worka na kurz dla większej autonomii i rzadszej wymiany.

  optymalna filtracja powietrza

  Ten produkt jest dostarczany z filtrem Washhabe E12 EPA, by zagwarantować słuszną filtrację powietrza.

  Zmienna moc dla rozmaitych powierzchni

  Dzięki zmiennej regulacji możnadostosować moc ssania do różnych potrzeb związanych z czyszczeniem, od twardych podłóg po meble.

  Wygoda wykorzystywania

  Szczelinówka, szczotka do odkurzania i ssawka do mebli są schludnie przechowywane na tubie dzięki komfortowemu uchwytowi. Zawsze pod ręką!

  Dodatkowa zwrotność

  Obrotną szyjka 360° powoduje, iż odkurzacz jest naprawdę zwrotny. Podąży za Tobą podczas sprzątania.

  nadzwyczajna skuteczność na wszelkich powierzchniach

  Ssawka jest wyekwipowana w regulator ssania, który nadaje się do wszelkich rodzajów podłóg i zapewnia stosowne zbieranie skażeń choćby z dywanów. Dzięki czterem gumowanym kółkom i suwakowi z przodu, który efektywnie reguluje ssanie, lepszy poślizg na wszelkich rodzajach dywanów.

  Ssawka do parkietów

  W pakiecie z uzupełniającą nasadką przeznaczona do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg i parkietów. Miękkie włosie i filcowe kółka zezwalają na czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań.

  Miniturbo szczotka do usuwania sierści zwierząt

  Właściciele psów i kotów mogą utrzymać sofy, łóżka, krzesła, dywaniki i dywany czyste od sierści zwierząt domowych, dzięki wysoce produktywnej miniturbo szczotce.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe BeGood. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Hoover opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Hoover cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Hoover,
 • odkurzacze workowe Hoover jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Hoover, odkurzacz workowy Hoover cena, opinie o odkurzaczach workowych Hoover, ranking odkurzaczy workowych Hoover

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *