Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Hoover. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Hoover,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Hoover. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Hoover, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Hoover TE70 TE75011

Hoover TE70 TE75011 Najniższa Cena Online

Hoover TE70 TE75011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE70 TE75011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Oszczędny i antyalergiczny wspaniała filtracja powietrza oraz wysoka klasa energetyczna czynią z Teliosa wspaniały odkurzacz dla alergików. Telios Plus TE70_TE75011 przyda się także właścicielom czworonogów – zaopatrzony w Mini turbo szczotkę pomoże zlikwidować sierść z każdego zakamarka domu.

  Zmywalny filtr EPA Jeszcze lepsza filtracja powietrza Obrotowy wąż 360° upraszcza manewrowanie odkurzaczem Intense Silent Power System pozwala na odkurzanie o każdej porze Telios Plus TE70_TE75011 – pomoże Ci rozprawić się z alergenami Wskaźnik zapełnienia worka Mini turbo szczotka Miękkie kółka Ssawka do parkietu Wskaźnik zapełnienia worka umożliwia monitorowanie stanu urządzenia Mini turbo szczotka wyeliminuje sierść z dywanów i kanap Miękkie kółka Nie pozostawią śladów na powierzchni lakieru Szczotka do parkietu Miękko zakończona, nie zarysuje parkietów Poznaj technologie, które pomogą Ci sprzątać produktywniej zestaw specjalnych ssawek obrotowy wąż 360° klasa 4A zintegrowane akcesoria komplet specjalnych ssawek najkorzystniejsze rozwiązania do każdej powierzchni Z urządzeniem Telios wydajnie odkurzysz każdą podłogę.

  podczas codziennego sprzątania możesz korzystać z uniwersalnej ssawki do podłóg i dywanów. O finezyjne powierzchnie, takie jak parkiet, zadbasz przy pomocy specjalnej ssawki Parquet Extra. Natomiast Twoje dywany zachowają nienaganny wygląd dzięki specjalnej ssawce Optimax.

  A jeśli chcesz pozbyć się z podłóg sierści Twojego pupila, skorzystaj z Mini turbo szczotki – odkurzysz nią sierść z dywanu i sofy. Obrotowy wąż 360° Swoboda ruchów przy pomocy obrotowego węża dotrzesz do każdego zakamarka domu.

  Urządzenie będzie podążać za każdym Twoim krokiem, co ułatwi Ci manewrowanie odkurzaczem po mieszkaniu. Klasa 4A Najwyższa jakość, największa oszczędność Urządzenie charakteryzuje się dużą skutecznością – o 50% wyższą w porównaniu z konwencjonalnymi modelami.

  Skuteczność odkurzania podłóg twardych na poziomie 111% sprawi, iż Twój dom będzie lśnił czystością, a dzięki 91% produktywności zbierania kurzu z dywanów zadbasz też o tapicerkę i wykładzinę. Z kolei poziom filtracji powietrza o wartości 99,98% pomoże Ci pozbyć się alergenów i drobnoustrojów.

  Zintegrowane akcesoria za każdym razem pod ręką W odkurzaczu Telios Plus TE70_TE75011 wszystkie niezbędne akcesoria masz zawsze pod ręką. Dwie wymienne ssawki jeszcze bardziej ułatwią Ci odkurzanie. Szczelinówka pomoże Ci dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, a ssawka do kurzu doczyści meble tapicerowane i inne dzianiny, żeby nie pozostał na nich ani jeden pyłek....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Amazonbasics. Ranking TOP10 modeli

Hoover TE70 TE30011

Hoover TE70 TE30011 Najniższa Cena Online

Hoover TE70 TE30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE70 TE30011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover Telios Plus TE70 Odkurzacz Telios Plus to tradycyjny odkurzacz workowy, który dzięki zintegrowanym akcesoriom umiejscowionym na pokładzie zaoszczędzi miejsce i pozwoli utrzymać akcesoria za każdym razem w tym samym miejscu a do tego pod ręką.

  W skład akcesorii wchodzi szczelinówka, szczotka do kurzu i do mebli. Hoover Telios Plus jest niezwykle zwrotny i daje swobodę w manewrowaniu odkurzaczem a to za sprawą obrotowego węża 360°. Mocą regulujesz manualnie według własnych potrzeb, np.

  do twardych powierzchni zaleca się ustawienie maxymalnej mocy. Im mniejsza moc ssania, tym cichsza praca odkurzacza, a także mniejszy zużycie energii. Poziom hałasu 69dBA, moc 700W. Wskaźnik podmiany worka Na urządzeniu znajduje się wskaźnik LED, który oznajmia o konieczności podmiany worka.

  Do zestawu załączone są 4 worki z mikrofibry o objętości 3,5l każdy. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° gwarantuje nieszablonową zwrotność i daje Ci pełną swobodę poruszania się. Zintegrowane akcesoria Masz pod ręką wszystkie niezbędne akcesoria – są one zamontowane we wnętrzu urządzenia, co upraszcza ich przechowywanie i uniemożliwia ich zgubieniu....


Hoover TX63 SE011

Hoover TX63 SE011 Najniższa Cena Online

Hoover TX63 SE011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TX63 SE011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane obszerne AGD, wybrane odkurzacze i oczyszczacze powietrza marki HOOVER z kodem MDW4PL8 (ważna od 12.04. Do 18.04.2021 lub do wyczerpania zapasów)! Odkurzacz workowy z wyświetlaczem LED.

  Hoover TX63SE 011 z zmiennymi ustawieniami mocy, praktycznie ukształtowanym uchwytem, poręcznymi akcesoriami do odkurzania w samochodzie, a także dyszą obrotową mini turbo do czyszczenia sierści i włosów zwierząt domowych.

  Worek objętość 3,5 l lampka kontrolna ostrzega, iż worek jest pełny.


Hoover BV71 BV30011

Hoover BV71 BV30011 Najniższa Cena Online

Hoover BV71 BV30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover BV71 BV30011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  postępowy odkurzacz BV71 BV30011 marki Hoover, jest asygnowany do czyszczenia dywanów i twardych podłóg. Posiada filtr EPA 10, oraz klasę energetyczną A. Znamionuje się niskim zużyciem energii. Został zaopatrzony w higieniczną klapę, a także wskaźnik napełnienia worka.


Hoover PC20 PET011

Hoover PC20 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover PC20 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover PC20 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:0;Dominujący odcień:srebrny/szary;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarno-metaliczny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:550 W;Model worka zamienniki (relacje):WHV01, WUN01;objętość worka/pojemnika:5 litrów;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:plastikowy;rodzaj odkurzacza:tradycyjny;Waga:0;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:0;rozmiary - szerokość:0;rozmiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zasięg pracy:9 m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 1500 W. Ranking TOP10 modeli

Hoover TE80 PET011

Hoover TE80 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover TE80 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE80 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:6 m;Dominujący odcień:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:automatyczne zwijanie kabla, miękkie kółka, wskaźnik zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebiesko-szary;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:550 W;Model worka:H60;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:EPA, microfiltr;objętość worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom hałasu:66 dB;Regulacja mocy ssania:zamek błyskawiczny;rodzaj worka:papierowy, odzieżowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do kurzu, szczotka do parkietów;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:klasyczny;Waga:4,2 kg;rozmiary - głębokość:44,3 cm;wymiary - szerokość:30,3 cm;wymiary - wysokość:24,2 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do kurzu, szczotka do mebli, szczotka do parkietów;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz;Zwijacz przewodu:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Hoover opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Hoover cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Hoover,
 • odkurzacze workowe Hoover jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Hoover, odkurzacz workowy Hoover cena, opinie o odkurzaczach workowych Hoover, ranking odkurzaczy workowych Hoover

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.