Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe granatowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego granatowego workowego odkurzacza. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych granatowych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe granatowe. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z granatowymi odkurzaczami workowymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Adler ad7007 odkurzacz workowy !!! wysyłka od ręki !!!

Adler ad7007 odkurzacz workowy !!! wysyłka od ręki !!! Najniższa Cena Online

Adler ad7007 odkurzacz workowy !!! wysyłka od ręki !!! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler ad7007 odkurzacz workowy !!! wysyłka od ręki !!!
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Adler AD 7007

  Pewnie, iż bez niego można żyć...Ale cóż to za życie...


  Jakie odkurzacze są najlepsze? Na takie pytanie jest bardzo ciężko odpowiedzieć, bo to, jaki odkurzacz będzie najkorzystniejszy właśnie dla Ciebie, to nad wyraz subiektywne. Każdy oczekuje czegoś innego od swojego odkurzającego pomocnika. Jedni stawiają na cichą prace silnika, inni na dużo wymiennych końcówek. Dla jednych najważniejszą cechą będzie wymienny worek na kurz a drugich nic nie jest ważne, by tylko odkurzacz odkurzał. Odkurzacze posiadają najróżniejszą moc, przeróżną długość kabla, różne szczotki do odkurzania. My oferujemy dziś państwu odkurzacz nowej generacji. Producent Adler jest gwarancją jego wykonania i efektywnego działania.


  Dlaczego polecamy odkurzacz Adler AD 7007? Bo to odkurzacz bardzo praktyczny i estetyczny. Odkurza zakamarki bardzo starannie dzięki szczotce 3D i zespolonej szczotce do tapicerki ze ssawką szczelinową. Sprężyste kółka to płynna jazda odkurzacza, bez zarysowań po każdej powierzchni. Użyteczny uchwyt do przenoszenia i zwijacz kabla tylko polepszają komfort pracy z tym urządzeniem. Odkurzacz posiada worek na kurz o obszerności 1,6 litra, a do tego, co jest szczególnie ważne, posiada także wyraźny wskaźnik jego napełnienia. Wymienne filtry i zasięg pracy aż do 8 metrów sprawiają, że to odkurzacz plasujący się na szczytach list sprzedażowych. Model odkurzacza AD 7007 renomowany jest za uniwersalność i wyjątkowo wysoką praktyczność.  Opis:
  Moc nom. 700 W
  Klasa energetyczna: A
  nowoczesna kompozycja silnika gwarantująca produktywność porównywalną do 3000W
  Zwijacz przewodu
  objętość worka na kurz: 1,6L
  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Regulacja mocy ssania w uchwycie węża
  Zespolona szczotka do tapicerki z ssawką szczelinową
  Szczotka 3D z wysuwanym włosiem
  Rury ssące o rozszerzonej średnicy
  Wskaźnik napełnienia worka na kurz
  Zasięg odkurzania 8m
  Miękkie kółka
  sprężysty wąż
  Wymienne filtry
  Zasilanie 230V ~50Hz
  *Concept Odkurzacz vp 8076 solido (8595631002995)

Concept Odkurzacz vp 8076 solido (8595631002995) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe tytanowe. Ranking TOP10 modeli

Concept Odkurzacz vp 8076 solido (8595631002995) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept Odkurzacz vp 8076 solido (8595631002995)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Concept Solido VP8076 700W GranatowyOdkurzacz Concept VP8076 elegancki wygląd i niski poziom hałasu podczas pracy. Zalecane dla alergików i gospodarstw domowych z dziećmi. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Moc: 700WPojemność worka: 3lElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8mParkowanie: w pozycji pionowej i poziomejAutomatyczne zwijanie kablaPoziom hałasu: 78db wysmakowany wygląd i wysoką produktywnośćOdkurzasz w kółko, a jednak nie jesteś zadowolony z rezultatów? Dzięki silnikowi o mocy 700 W VP8076 może osiągnąć maksymalną sprawność.

  Dzięki kompaktowemu kształtowi odkurzacza jest nietrudny w użyciu, a także szykownym wyglądem. Ponadto możesz prosto regulować moc odkurzacza przy pomocy elektronicznej kontroli mocy.Niski poziom hałasuJeśli myślisz, że odkurzacz o wysokiej efektywności musi być hałaśliwi to jesteś w błędzie.

  Będziesz zaskoczony tym jak cichy jest VP8076. Ssawka podłogowa ECOInnowacyjna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z przełomową konstrukcją silnika powiększa sprawność odkurzania. Mimo zmniejszonego zużycia energii moc ssania odkurzacza nie obniża się.

  Sawka podłogowa ECO przeznaczona jest do odkurzania dywanów i twardych powierzchni. TurboszczotkaCzy odkurzasz mieszkanie, a mimo to włosy pozostają na dywanie? Z dużą turboszczotką, która równocześnie szczotkuje i odkurza nie będziesz miał już tego problemu.

  Turboszczotka to rewelacyjny dobór dla wszelkich typów dywanów. Dzięki swej wielkości ma wielki zasięg przez co odurzanie zajmuje mniej czasu i wysiłku. Ssawka do parkietówSsawka do parkietów to doskonały wybór do czyszczenia podłóg PCV, parkietu oraz linoleum.

  Jest specjalnie zaprojektowana do twardych powierzchni, więc ich nie rysuje. Ssawka do tapicerkiDzięki ssawce do tapicerki można odkurzać sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Ponadto pomoże Ci pozbyć się kurzu z mebli bez ich zadrapania.

  Można ją ponadto wykorzystać do czyszczenia parapetów. Szczelinowa ssawka ze szczoteczkąCzyszczenie w trudno dostępnych miejscach nie jest dla ciebie przeszkodą. Dzięki ssawce ze szczoteczką możesz prosto i zlikwidować kurz z mebli, grzejników i urządzeń kuchennych.

  Worek XL 3 lBardzo wielki 3-litrowy worek wykonany jest z postępowej dzianiny SMS, która ma dużo zalet w porównaniu z konwencjonalnymi papierowymi workami: ma wysoką zdolność filtracji, jest ANTYBAKTERYJNA i wytrzymała na wilgoć.

  Pomaga ponadto chronić silnik odkurzacza. Filtr HEPA 12 jest stanowczo doceniany poprzez alergików: absorbuje do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą dostać się z powrotem do wnętrza w trakcie odkurzania, dzięki temu Twoje dom jest zdrowszy.

  Filtr można umyć i ponownie użyć po wysuszeniu. Właściwości technicznE:Zużycie energii: 700 WMoc ssania: 15 kPa7 stopni filtracjiZmywalny filtr HEPA 12Duża objętość worka: 3 lW pakiecie znajduje się 1 worek ubraniowy i 1 worek papierowyElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8 mDługość przewodu: 5 mParkowanie w pozycji pionowej i poziomejZabezpieczenie przed zamknięciem bez workaAutomatyczne zwijanie kablaWaga: 4,4 kg (bez akcesoriów)Hałas: 78 dBKolor: niebieskiAkcesoria:Ssawka podłogowa przeznaczona do odkurzania dywanów, chodników i bieżników.Ssawka do tapicerki Pomoże Ci wytrzeć kurz z parapetów albo z mebli bez ich zadrapania.Ssawka ze szczoteczką pomoże oczyścić przestrzenie za meblami, grzejnikami.Ssawka do parkietówTurboszczotkaZapasowe worki: SMS9000

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o długości do 50 cm. Ranking TOP10 modeli

vacuum cleaner xd3110 09 bagged dry cleaning power 900 w dust capacity 3 l 79 db blue marki Philips

vacuum cleaner xd3110 09 bagged dry cleaning power 900 w dust capacity 3 l 79 db blue marki Philips Najniższa Cena Online

vacuum cleaner xd3110 09 bagged dry cleaning power 900 w dust capacity 3 l 79 db blue marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: vacuum cleaner xd3110 09 bagged dry cleaning power 900 w dust capacity 3 l 79 db blue marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips XD 3110/09 900W 3lPrzechwytuje i zatrzymuje ponad 99,9%* kurzu i alergenówNowy odkurzacz Philips Performer Compact łączy w sobie niepokaźne wymiary i mocną sprawność. Dzięki technologii AirflowMax i nasadce TriActive wykorzystującej 3 funkcje czyszczenia jednocześnie możesz starannie odkurzyć cały dom.

  NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Odkurzacz workowyPojemność worka na kurz: 3lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyZasięg pracy: 9mRura metalowa teleskopowaMoc: 900WPodciśnienie: 20 kPaPoziom głośności: 79 dBa rewolucyjna technologia AirflowMax zapewnia dużą moc ssania unikatowa konstrukcja komory na kurz maksymalizuje pojemność i przepływ powietrza dzięki workom na kurz nieulegającym zatykaniu.

  zagwarantuje dużą moc ssania aż do zapełnienia worka. Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W kreuje dużą moc ssania, co zapewnia staranne sprzątanie. Wyłapywanie 99,9% kurzu* gwarantuje wysoką efektywność odkurzania Nasadka TriActive i szeroka moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% śladowego kurzu*.

  mała i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie Dzięki znikomej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest proste. Zasięg działania 9 m umożliwia odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  System przefiltrowujący Allergy H13 namierza >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu System oczyszczający Allergy H13 lokalizuje >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest genialnym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13**. Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki temu jest za każdym razem gotowa do użycia na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  Nasadka TriActive zezwala na staranne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia równocześnie. Specjalnie zaprojektowana stopa likwiduje kurz z głębi dywanów, a obszerny otwór z przodu zasysa spore kawałki.

  Kanały powietrzne po obu stronach nasadki wyłapują kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli. SPECYFIKACJA technologicznAMasa i rozmiaryWaga towaru: 4,6 kgWymiary towaru (D x S x W): 400 x 282 x 251 mmNasadki i akcesoriaSzczelinówkaZintegrowana szczotkaStandardowa nasadka: Nasadka TriActiveFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: ActiveLockUchwyt: PrzódTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Gumowe ProjektKolor: CiemnogranatowyZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 899 WPoziom głośności: 79 dBPodciśnienie (maks.): 20 kPaMoc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Zelmer. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy granatowy opinie,
 • dobre odkurzacze workowe granatowe cena,
 • ranking z granatowymi odkurzaczami workowymi,
 • odkurzacze workowe granatowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe granatowe, odkurzacz workowy granatowy cena, opinie o odkurzaczach workowych granatowych, ranking odkurzaczy workowych granatowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *