Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Gorenje. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Gorenje,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Gorenje. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Gorenje, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Gorenje VCEA 28GLBK

Gorenje VCEA 28GLBK Najniższa Cena Online

Gorenje VCEA 28GLBK - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje VCEA 28GLBK
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Gorenje VCEA28GLBK czarny HEPA Odkurzacz workowy Gorenje VCEA28GLBK w odcieniu czarnym, wyposażony w filtr HEPA. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Siła ssania: 212 WTyp: workowyPET brush - szczotka do usuwania sierści zwierząt z kanap i sofPojemność użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: Teleskopowa1 filtr HEPAZasięg (przewód, wąż i rura): 9 mKolor: CzarnyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWMasa urządzenia: 5 kgWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cm Szczotka XpandZoneOptymalna moc ssania i przystępne wykorzystywanieInnowacyjnie zaprojektowane w kształcie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia rozszerzają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  kształt kanałów powietrznych w szczotce pozwala na słuszne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku efektywności. Oznacza to skuteczniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.samoczynnie zwijany kabelAutomatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa przewód do pokrywy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Szczotka XpandZoneOptymalna moc ssania i nieskomplikowane używanieInnowacyjnie zaprojektowane w zarysie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia rozszerzają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  zarys kanałów powietrznych w szczotce pozwala na stosowne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku sprawności. Oznacza to sprawniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.zestaw akcesoriów3 nasadkiOdkurzacz wyposażony jest w trzy uzupełniające dysze, które upraszczają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Filtr HEPAUsuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrzaFiltr HEPA eliminuje 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza podczas sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy. Powietrze, które jest zassane poprzez odkurzacz przechodzi przed powrotem przez filtr HEPA gdzie wszystkie skażenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej.Wskaźnik zapełnienia workaPełny worekWskaźnik pokazuje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga zamiany lub opróżnienia.

  dzięki temu ulepszamy wydajność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest obszerniejszy wywołując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  Gumowane kółka Płynny przesuw po każdej powierzchni Gumowane kółka zabezpieczają przed uszkodzeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.

  Super cichy Od 64dB - szczególnie niski poziom hałasu Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy lub wcześnie z rana. Najwyższa produktywnośćNajlepsze co jest do dyspozycjiZ najniższym możliwym zużyciem energii wydajność odkurzacza jest najkorzystniejsza jak to tylko realne na podłogach twardych i dywanach.

  odfiltrowanie skażeń jest powyżej 99,5%. A to wszystko przy cichej pracy odkurzacza. Unikatowe rezultaty pracy dzięki odkurzaczowi Gorenje sprawiają, iż dom lśni czystością.Szczotka do usuwania sierści zwierzątUsuwanie sierści z dywanów i tapicerkiNiezawodny sposób na usuwanie sierści z dywanów i tapicerek.

  arcytrudnie skuteczny i nad wyraz optymalne rozwiązanie dla osób z alergiami na sierść zwierzęcych domowników. Do szczotki jest załączony adapter, który umożliwia podłączenie do średnic rur 32 mm i 35 mm.

  SPECYFIKACJA technicznA:Siła ssania: 212 WWorekOdkurzanie na suchoLiczba końcówek: 3XpandZonePET brush - szczotka do usuwania sierści zwierząt z kanap i sofPrzepływ powietrza: 32,2 L/sPojemność użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: TeleskopowaŚrednica rury: 35 mmDługość rury: 86 cmMateriał rury: metal1 filtr HEPASterowanie: Na urządzeniuRegulacja mocy odkurzania pokrętłemWskaźnik zapełnienia workaIlość załączonych worków z mikrofiltrem: 1Akcesoria: 3Automatycznie zwijany kabelZasięg (kabel, wąż i rura): 9 mPionowo lub poziomoPozycja parkowaniaIlość kółek: 3Kółka obrotoweZabezpieczenie przed uszkodzeniem w wyniku przegrzaniaKolor: CzarnyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhDługość kabla: 7,0 mPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cmWymiary w opakowaniu (sz x w x g): 56,5 × 33 × 33 cmMasa urządzenia: 5 kgWaga brutto: 8,7 kgMoc znamionowa: 700 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe kremowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Gorenje opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Gorenje cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Gorenje,
 • odkurzacze workowe Gorenje jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Gorenje, odkurzacz workowy Gorenje cena, opinie o odkurzaczach workowych Gorenje, ranking odkurzaczy workowych Gorenje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *