Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Gorenje. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Gorenje,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Gorenje. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Gorenje, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Gorenje odkurzacz workowy vcea23glr (3838782142161)

Gorenje odkurzacz workowy vcea23glr (3838782142161) Najniższa Cena Online

Gorenje odkurzacz workowy vcea23glr (3838782142161) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje odkurzacz workowy vcea23glr (3838782142161)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Gorenje VCEA23GLR czerwony 700WOdkurzacz workowy Gorenje VCEA23GLR w kolorze czerwonym, o mocy 700W. NAJWAŻNIEJSZE parametry:pojemność użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: TeleskopowaFiltr HEPAZasięg (kabel, wąż i rura): 9 mKolor: BordowyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cmMasa urządzenia: 5 kgMoc znamionowa: 700 W Szczotka XpandZoneOptymalna moc ssania i proste wykorzystywanieInnowacyjnie zaprojektowane w kształcie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia powiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  kształt kanałów powietrznych w szczotce zezwala na adekwatne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku skuteczności. Oznacza to produktywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu. Filtr HEPA usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza Filtr HEPA usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza w trakcie sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy.

  Powietrze, które jest zassane poprzez odkurzacz przechodzi przed powrotem poprzez filtr HEPA gdzie wszystkie zanieczyszczenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej. Gumowane kółkaPłynny przesuw po każdej powierzchniGumowane kółka zabezpieczają przed uszkodzeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw.

  Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.Super cichyOd 64dB - niezwykle niski poziom hałasuOdkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy.

  Pozwala to na odkurzanie późno w nocy albo wcześnie z rana. Najwyższa wydajnośćNajlepsze co jest do dyspozycjiZ najniższym osiągalnym zużyciem energii efektywność odkurzacza jest najkorzystniejsza jak to tylko realne na podłogach twardych i dywanach.

  odfiltrowanie zanieczyszczeń jest powyżej 99,5%. A to wszystko przy cichej pracy odkurzacza. Nieszablonowe rezultaty pracy dzięki odkurzaczowi Gorenje sprawiają, iż dom lśni czystością.komplet akcesoriów3 nasadkiOdkurzacz wyekwipowany jest w trzy dopełniające dysze, które upraszczają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Wskaźnik zapełnienia workaPełny worekWskaźnik prezentuje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga podmiany albo opróżnienia. Dzięki temu udoskonalamy sprawność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem.

  Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest pokaźniejszy powodując obszerniejsze obciążenie silnika.Gumowe kółkaMiękki przesuw po podłodzePokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie.

  nawet przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzeniaAutomatycznie zwijany kabelAutomatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  SPECYFIKACJA technicznA:Siła ssania: 212 WWorekOdkurzanie na suchoLiczba końcówek: 3XpandZonePrzepływ powietrza: 32,2 L/sPojemność użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: TeleskopowaŚrednica rury: 35 mmDługość rury: 86 cmMateriał rury: metal1 filtr HEPASterowanie: Na urządzeniuRegulacja mocy odkurzania pokrętłemWskaźnik zapełnienia workaIlość załączonych worków z mikrofiltrem: 1Akcesoria: 3Automatycznie zwijany kabelZasięg (przewód, wąż i rura): 9 mPionowo albo poziomoPozycja parkowaniaIlość kółek: 3Kółka obrotoweZabezpieczenie przed uszkodzeniem w wyniku przegrzaniaKolor: BordowyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhDługość kabla: 7,0 mPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cmWymiary w opakowaniu (sz x w x g): 56,5 × 33 × 33 cmMasa urządzenia: 5 kgWaga brutto: 8,4 kgMoc znamionowa: 700 W


Gorenje Odkurzacz workowy VCEA28GLBK (3838782142178)

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA28GLBK (3838782142178) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe MPM Product. Ranking TOP10 modeli

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA28GLBK (3838782142178) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje Odkurzacz workowy VCEA28GLBK (3838782142178)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Gorenje VCEA28GLBK czarny HEPA Odkurzacz workowy Gorenje VCEA28GLBK w odcieniu czarnym, wyposażony w filtr HEPA. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Siła ssania: 212 WTyp: workowyPET brush - szczotka do usuwania sierści zwierząt z kanap i sofPojemność użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: Teleskopowa1 filtr HEPAZasięg (przewód, wąż i rura): 9 mKolor: CzarnyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWMasa urządzenia: 5 kgWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cm Szczotka XpandZoneOptymalna moc ssania i przystępne wykorzystywanieInnowacyjnie zaprojektowane w kształcie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia rozszerzają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  kształt kanałów powietrznych w szczotce pozwala na słuszne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku efektywności. Oznacza to skuteczniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.samoczynnie zwijany kabelAutomatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa przewód do pokrywy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Szczotka XpandZoneOptymalna moc ssania i nieskomplikowane używanieInnowacyjnie zaprojektowane w zarysie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia rozszerzają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  zarys kanałów powietrznych w szczotce pozwala na stosowne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku sprawności. Oznacza to sprawniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.zestaw akcesoriów3 nasadkiOdkurzacz wyposażony jest w trzy uzupełniające dysze, które upraszczają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Filtr HEPAUsuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrzaFiltr HEPA eliminuje 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza podczas sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy. Powietrze, które jest zassane poprzez odkurzacz przechodzi przed powrotem przez filtr HEPA gdzie wszystkie skażenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej.Wskaźnik zapełnienia workaPełny worekWskaźnik pokazuje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga zamiany lub opróżnienia.

  dzięki temu ulepszamy wydajność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest obszerniejszy wywołując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  Gumowane kółka Płynny przesuw po każdej powierzchni Gumowane kółka zabezpieczają przed uszkodzeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.

  Super cichy Od 64dB - szczególnie niski poziom hałasu Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy lub wcześnie z rana. Najwyższa produktywnośćNajlepsze co jest do dyspozycjiZ najniższym możliwym zużyciem energii wydajność odkurzacza jest najkorzystniejsza jak to tylko realne na podłogach twardych i dywanach.

  odfiltrowanie skażeń jest powyżej 99,5%. A to wszystko przy cichej pracy odkurzacza. Unikatowe rezultaty pracy dzięki odkurzaczowi Gorenje sprawiają, iż dom lśni czystością.Szczotka do usuwania sierści zwierzątUsuwanie sierści z dywanów i tapicerkiNiezawodny sposób na usuwanie sierści z dywanów i tapicerek.

  arcytrudnie skuteczny i nad wyraz optymalne rozwiązanie dla osób z alergiami na sierść zwierzęcych domowników. Do szczotki jest załączony adapter, który umożliwia podłączenie do średnic rur 32 mm i 35 mm.

  SPECYFIKACJA technicznA:Siła ssania: 212 WWorekOdkurzanie na suchoLiczba końcówek: 3XpandZonePET brush - szczotka do usuwania sierści zwierząt z kanap i sofPrzepływ powietrza: 32,2 L/sPojemność użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: TeleskopowaŚrednica rury: 35 mmDługość rury: 86 cmMateriał rury: metal1 filtr HEPASterowanie: Na urządzeniuRegulacja mocy odkurzania pokrętłemWskaźnik zapełnienia workaIlość załączonych worków z mikrofiltrem: 1Akcesoria: 3Automatycznie zwijany kabelZasięg (kabel, wąż i rura): 9 mPionowo lub poziomoPozycja parkowaniaIlość kółek: 3Kółka obrotoweZabezpieczenie przed uszkodzeniem w wyniku przegrzaniaKolor: CzarnyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhDługość kabla: 7,0 mPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cmWymiary w opakowaniu (sz x w x g): 56,5 × 33 × 33 cmMasa urządzenia: 5 kgWaga brutto: 8,7 kgMoc znamionowa: 700 W


Odkurzacz GORENJE VCEA21GPLW darmowa dostawa! (3838782070457)

Odkurzacz GORENJE VCEA21GPLW darmowa dostawa! (3838782070457) Najniższa Cena Online

Odkurzacz GORENJE VCEA21GPLW darmowa dostawa! (3838782070457) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz GORENJE VCEA21GPLW darmowa dostawa! (3838782070457)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLWOdkurzacz o mocy wejściowej 700 W. Pojemność worka na kurz: 3 l. Teleskopowe rury aluminiowe. Regulacja mocy ssania za pomocą pokrętła. Wskaźnik zapełnienia worka. Uchwyt do przenoszenia.

  samoczynne zwijanie przewodu. Zasięg pracy: 8 m. Parkowanie pionowe i poziome. Zabezpieczenie przed przegrzaniem. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Moc: 700WRodzaj: WorkowyPojemność worka: 3LFiltr HEPAGumowe kółkaInnowacyjna szczotka XpandZoneActive Bumper - gumowy zderzak3 końcówki w zestawieAutomatyczne zwijanie kabla Gumowe kółkaPokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie.

  choćby przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia Filtr HEPA Filtr HEPA eliminuje 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza w trakcie sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy.

  Powietrze, które jest zassane przez odkurzacz przechodzi przed powrotem przez filtr HEPA gdzie wszystkie zanieczyszczenia pozostają nie szkodząc nam już więcej. Wskaźnik zapełnienia worka Wskaźnik ukazuje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga zamiany albo opróżnienia.

  dzięki temu polepszamy efektywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest obszerniejszy wywołując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  automatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Uchwyt do transportowaniaUchwyt łatwe przemieszczanie odkurzacza z jednego wnętrza do innego.

  W niektórych modelach uchwyt jest na stałe połączony z obudową, w innych jest przytwierdzony aby umożliwić transport i używanie w pozycji poziomej. Cechy technologiczne:typ: WorkowyKolor: Biało-czarnyKlasa wydajności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 25.5Klasa efektywności odkurzania dywanów: CKlasa efektywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AMoc wejściowa (W): 700Poziom hałasu (dB): 64Automatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 6Zasięg pracy (m): 8Zabezpieczenia: Przed przegrzaniemElementy konstrukcji: Uchwyt do przenoszenia, 3 kółka obrotoweKonstrukcja rur: Teleskopowe, AluminioweTyp worka: Worek z mikrofiltremPojemność worka/pojemnika (l): 3Liczba filtrów: 1Rodzaj filtrów: HEPARegulowana moc ssania: Regulacja siły ssania przy pomocy pokrętłaWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: takParkowanie: Poziome i pionoweKomunikacja: Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnikaWysokość (cm): 27.7Szerokość (cm): 43.3Długość (cm): 31Waga (kg): 5.3Pozostałe parametry: Średnica rury: 35 mm, Długość rury: 90 cm, XpandZoneCertyfikaty i normy: CEStandardowe: Worek z mikrofiltrem, Ssawka dywan-podłoga

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe białe. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz workowy 700W GORENJE VCEA21GLW, VCEA21GLW

Odkurzacz workowy 700W GORENJE VCEA21GLW, VCEA21GLW Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy 700W GORENJE VCEA21GLW, VCEA21GLW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy 700W GORENJE VCEA21GLW, VCEA21GLW
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY Najniższa Cena Online

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Szczotka XpandZone
  słuszna moc ssania i proste używanie
  nowoczesnie zaprojektowane w profilu litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia rozszerzają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Zarys kanałów powietrznych w szczotce zezwala na optymalne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku produktywności. Oznacza to produktywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Od 64dB - niezwykle niski poziom hałasu
  Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy albo wcześnie z rana.

  3 nasadki
  Odkurzacz wyekwipowany jest w trzy dopełniające dysze, które usprawniają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Pełny worek
  Wskaźnik prezentuje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga wymiany albo opróżnienia. Dzięki czemu ulepszamy produktywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest pokaźniejszy wywołując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  Miękki przesuw po podłodze
  Pokryte gumą kółka uniemożliwiają uszkodzeniom delikatnych podłóg, takich jak parkiet, i zrównoważoną przyczepność. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów ani zarysowań podczas poruszania się po gładkich lub twardych powierzchniach.

  różne rodzaje pojemników na zabrudzenia
  Niektóre modele odkurzaczy Gorenje dają możliwość wykorzystywania dwóch rodzajów zbierania zabrudzeń: do worków albo do plastikowego pojemnika. Każdy z worków ma system nowoczesnej filtracji który zatrzymuje choćby najmniejsze zabrudzenia. Zabrudzenia się nie wydostaną choćby kiedy zmieniamy worek. Plastikowy pojemnik jest dodatkowym wyposażeniem. W pojemniku zabrudzenia są oddzielane od strumienia powietrza. Powietrze jest transportowane poprzez filtr HEPA w dolnej części pojemnika, filtr wejściowy przy silniku a następnie wyrzucane przez wylotowy filtr HEPA.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe oliwkowe. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz GORENJE VCEA11CXWII darmowa dostawa!, kolor biały

Odkurzacz GORENJE VCEA11CXWII darmowa dostawa!, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz GORENJE VCEA11CXWII darmowa dostawa!, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz GORENJE VCEA11CXWII darmowa dostawa!, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Gorenje VCEA11CXWII cichy HEPAOdkurzacz workowy Gorenje VCEA11CXWII w odcieniu białym, konkretny i cichy. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Siła ssania: 158WMoc znamionowa: 750WRodzaj: WorkowyPojemność worka: 2LZasięg odkurzacza: 8mFiltr HEPAGumowe kółkaAutomatyczne zwijanie kablaWskaźnik zapełnienia worka na kurzWymiary (SxWxG): 48x21,5x26cm FILTR HEPA- eliminuje 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrzaFiltr HEPA usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza podczas sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy.

  Powietrze, które jest zassane poprzez odkurzacz przechodzi przed powrotem przez filtr HEPA gdzie wszystkie skażenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej. Pełny worek Wskaźnik ukazuje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga zamiany albo opróżnienia.

  dzięki temu polepszamy sprawność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest pokaźniejszy powodując większe obciążenie silnika.

  Miękki przesuw po podłodzePokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie. Choćby przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia automatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, typowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Charakterystyka ogólnaGrupa produktowa: OdkurzaczRodzaj pojemnika na kurz: Z torbąTyp odkurzacza: Do czyszczenia na suchoMateriał korpusu: PlastikowyKolor: BiałyRodzaj rury: MontażMateriał rury: PlastikWydajnośćSiła ssania: 158 WPrzepływ powietrza (l/s): 26.3Pojemność użytkowa worka na kurz: 2 lSterowanieSterowanie: Na urządzeniuUstawienie mocy: Regulacja mocy odkurzania pokrętłemStopniowy rozruch silnika: TakWskaźnik zapełnienia worka na kurzCechyPozycja przechowywania: Pionowo albo poziomo WyposażenieLiczba końcówek: 1 szt.Szczotka: Szczotka uniwersalnaKółka obrotoweIlość kółek: 3 szt.samoczynnie zwijany kabel: TakPozycja parkowania: TakFiltr HEPABezpieczeństwoOchrona przed ssaniem bez założonego worka: TakWyposażenieWorki: TakWorki papierowe: 1 szt.ilość dołączonych worków z mikrofiltrem: 1 szt.

  Specyfikacja technologicznaŚrednica rury: 32 mmDługość rury: 880 mmZasięg (przewód, wąż i rura): 8 mDługość kabla: 5000 mmPoziom hałasu: 78 dB(A)Szerokość: 350 mmWysokość: 215 mmGłębokość: 260 mmSzerokość towaru w opakowaniu: 480 mmWysokość artykułu w opakowaniu: 260 mmGłębokość artykułu w opakowaniu: 285 mmInne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Gorenje opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Gorenje cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Gorenje,
 • odkurzacze workowe Gorenje jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Gorenje, odkurzacz workowy Gorenje cena, opinie o odkurzaczach workowych Gorenje, ranking odkurzaczy workowych Gorenje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *