Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Gorenje. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Gorenje,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Gorenje. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Gorenje, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Gorenje VCEA 21

Gorenje VCEA 21 Najniższa Cena Online

Gorenje VCEA 21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje VCEA 21
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz

  Szczotka Xpand Zone słuszna moc ssania i przystępne stosowanie

  innowacyjnie zaprojektowane w profilu litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia rozszerzają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Zarys kanałów powietrznych w szczotce pozwala na trafne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku skuteczności. Oznacza to produktywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Worek albo pojemnik Worek albo praca bez worka

  nowoczesna technologia zezwala na wykorzystanie dwóch systemów zbierania zabrudzeń - można używać zamiennie worków bądź plastikowego pojemnika. W każdym przypadku wyposażenie zapewni odpowiednią czystość.

  Wskaźnik zapełnienia worka Pełny worek

  Wskaźnik ukazuje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga wymiany lub opróżnienia. Dzięki czemu poprawiamy produktywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest pokaźniejszy wywołując obszerniejsze obciążenie silnika.

  Gumowe kółka Miękki przesuw po podłodze

  Pokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie. Choćby przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia

  prosty w przenoszeniu Uchwyt do transportowania

  Uchwyt przystępne przemieszczanie odkurzacza z jednego wnętrza do innego. W niektórych modelach uchwyt jest na stałe połączony z obudową, w innych jest przytwierdzony aby umożliwić transport i użytkowanie w pozycji poziomej.

  automatycznie zwijany przewód samoczynne chowanie kabla

  Zwijacz kabla, charakterystyczne wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Worek lub pojemnik rozmaite rodzaje pojemników na zabrudzenia

  Niektóre modele odkurzaczy Gorenje dają możliwość użytkowania dwóch rodzajów zbierania zabrudzeń: do worków lub do plastikowego pojemnika. Każdy z worków posiada system zaawansowanej filtracji który zatrzymuje nawet najmniejsze zabrudzenia. Zabrudzenia się nie wydostaną nawet kiedy zmieniamy worek. Plastikowy pojemnik jest dodatkowym wyposażeniem. W pojemniku zabrudzenia są oddzielane od strumienia powietrza. Powietrze jest transportowane przez filtr HEPA w dolnej części pojemnika, filtr wejściowy przy silniku a następnie wyrzucane przez wylotowy filtr HEPA.

  produkt
  marka
  Kod producenta
  VCEA21GPLRCY
  EAN
  3838782070464
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Poziome i pionowe
  Filtry Worek na kurz
  Bezworkowe
  Workowe
  Moc
  brak danych
  techniczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta (ograniczenie do korzystania domowego)
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  801 002 350
  Opis:
  Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyznaczonego przez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z certyfikatem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Gorenje vCea 11

Gorenje vCea 11 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe BeGood. Ranking TOP10 modeli

Gorenje vCea 11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje vCea 11
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz charakterystyczny o sile ssania 158 W. Przepływ powietrza 26.3 l/s. Pojemność użytkowa worka na kurz wynosi 2 l. Regulacja mocy na urządzeniu przy użyciu pokrętła. Wskaźnik zapełnienia worka na kurz.


Gorenje VCEA 23

Gorenje VCEA 23 Najniższa Cena Online

Gorenje VCEA 23 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje VCEA 23
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  stosowna moc ssania i proste używanieInnowacyjnie zaprojektowane w kształcie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia rozszerzają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  zarys kanałów powietrznych w szczotce pozwala na trafne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku wydajności. Oznacza to skuteczniejsze sprzątanie i oszczędność czasu. Active BumperAktywna ochrona przy zderzaniu z elementami wyposażenia mieszkania.

  Odkurzacz jest wyekwipowany w potężny gumowany zderzak, który ochrania równocześnie meble jak i korpus odkurzacza w trakcie przesuwania po podłodze. Przypadkowe uderzenia o elementy wyposażenia nie pozostawiają już po sobie żadnego śladu.

  Płynny przesuw po każdej powierzchniGumowane kółka zabezpieczają przed zniszczeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.

  Super cichyOd 64dB - szczególnie niski poziom hałasu. Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy albo wcześnie z rana. Najlepsze co jest do dyspozycjiZ najniższym realnym zużyciem energii produktywność odkurzacza jest najlepsza jak to tylko możliwe na podłogach twardych i dywanach.

  oczyszczanie zanieczyszczeń jest powyżej 99,5%. A to wszystko przy cichej pracy odkurzacza. Nieszablonowe rezultaty pracy dzięki odkurzaczowi Gorenje sprawiają, że dom lśni czystością. Pełny worekWskaźnik demonstruje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga wymiany albo opróżnienia.

  dzięki czemu ulepszamy sprawność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest większy wywołując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  Miękki przesuw po podłodzePokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie. Choćby przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia Bez przykrych zapachówSkrót HEPA tłumaczy się jako filtr powietrza o wysokiej skuteczności.

  Filtry HEPA są używane w obiektach przemysłowych w których wymagana jest najwyższa jakość powietrza jak na przykład elektrownie atomowe czy sale operacyjne w szpitalach. W naszych mieszkaniach filtr HEPA stosowany jest w odkurzaczach eliminując niepożądanych intruzów takich jak: pleśń, zarodniki roztoczy, bakterie czy pyłki.

  Filtr HEPA z aktywnym węglem ponadto usuwa z powietrza opary chemikaliów, zapach dymu papierosowego lub zapach śmieci który powstaje z gromadzonych w worku zabrudzeń zbieranych podczas sprzątania. Stanowczo ten zapach jest dla nas nieznośny ponieważ w trakcie każdego sprzątania jest on intensywniej wydzielany z odkurzacza.

  Wynika to z wpływu wyższej temperatury w odkurzaczu spowodowanej pracującym silnikiem. Teraz wszystkie te zapachy są pochłaniane w filtrze HEPA z aktywnym węglem. Automatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Luxpol. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Gorenje opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Gorenje cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Gorenje,
 • odkurzacze workowe Gorenje jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Gorenje, odkurzacz workowy Gorenje cena, opinie o odkurzaczach workowych Gorenje, ranking odkurzaczy workowych Gorenje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *