Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Eta. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Eta. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Eta,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Eta. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Eta, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Eta 0519 90000

Eta 0519 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0519 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0519 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości: typ - workowy Moc - 700 W typ filtra - HEPA12 pojemność worka na kurz - 3 l Zasięg pracy - 10 m Akcesoria - szczotka do: podłóg twardych, tapicerki, parkietu, ssawka szczelinowa Poziom hałasu 69 dB Możliwość dokupienia worków: ETA960068000, ETA960068010, ETA960068020 wymiary: Szerokość artykułu 47.5 cm Wysokość towaru 24.5 cm Głębokość produktu 31.5 cm Kolor: biały


Eta 2492 90000

Eta 2492 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2492 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2492 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzanie bez niepotrzebnego wysiłku
  lubisz posiadać w domu porządek? Chcesz posprzątać z łatwością i momentalnie bez niepotrzebnego wysiłku? W tym przypadku odkurzacz beztorebkowy ETA249290020 Canto II w ciemno niebieskim wykonaniu kolorowym w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy pobieranej 700 W z cichą pracą i dużą przestrzenią do torebki pyłowej o pojemności 4 l, stanie się niezastąpioną częścią twojego gospodarstwa domowego.

  doskonałe cechy
  Odkurzacz szczyci się torebkami i dobrej jakości filtrem HEPA Nr 13, który potrafi wychwycić i te najmniejsze mikrocząsteczki. Silnik ECO z niższą mocą pobieraną postara się o zaoszczędzenie energii elektrycznej i wysoką produktywność odkurzania. praktyczna ukształtowana rękojeść zapewni komfortową manipulację przy sprzątaniu. Zasięg odkurzacza 11 m pozwala na dosięgnąć do odleglejszych miejsc bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  Następne bonusy odkurzacza torebkowego Canto II
  Przy zakupie odkurzacza torebkowego z pewnością ucieszy cię elektroniczna regulacja do stosownego ustawienia wydajności ssącej, panel świetlny LED informujący ustawienie efektywności ssącej i sygnalizacja zapełnienia torebki pyłowej.

  Oszczędność podłogi
  Manipulacja z odkurzaczem jest niezwykle wygodna dzięki kółku obrotowemu o 360 poziomów, które umożliwi ruch w wszystkich kierunkach. Miękkie kółka jezdne są oszczędne do gładkich podłóg, kółkami więc nie zniszczysz ani nie podrapiesz podłogi.

  skuteczna filtracja
  Oprócz filtra HEPA Nr 13, otrzymasz również 2 szt. Mikro filtra – jeden ochronny wejściowy silnikowy a jeden wyjściowy. Torebka pyłowa ANTIBACTERIAL ma specjalną antybakteryjną warstwę eliminująca wzrost bakterii i zabraniającą ich rozprzestrzenianiu. Mieści węgiel aktywny, który neutralizuje zapachy i jest wyposażony w higieniczne zamykanie uniemożliwiające unikaniu odkurzonych nieczystości. Wspaniała wydajność filtracji i tych najmniejszych cząstek pyłu włącznie pyłu kwiatowego, roztoczy itp. Torebka ma podwyższoną wytrzymałość przeciwko zassanej wilgoci i przerwaniu twardymi lub ostrymi przedmiotami.

  Bogate wyposażenie Przy zakupie odkurzacza Canto II otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową do komfortowego odkurzania zarówno twardych podłóg, jak także dywanów. Oprócz tego uzyskasz turbo szczotkę do bardziej skutecznego odkurzania dywanów, która z nich zbierze jak włosy, tak i sierść zwierzęcą. Ssawka parkietowa postara się o twarde podłogi, jako na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzka albo linoleum. Oprócz tego otrzymasz ssawkę do zbierania sierści zwierząt, metalową teleskopową rurkę o długości nawet 90 cm, ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni konfekcyjnych jako tapicerka albo poduszki. Częścią pakowania jest na dodatek ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno przystępnych miejsc na przykład w żebrach grzejników albo za meblami, szczoteczka z delikatnymi szczecinami pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które potrzebujesz oszczędnie pozbawić kurzu lub pajęczyn (na przykład na meblach, ścianach albo obrazach).

  Częścią pakowania jest oczywiście i torebka pyłowa ETA ANTIBACTERIAL.

  Bezpieczeństwo głównie Myślimy na długą żywotność twojego odkurzacza Canto II, a dlatego maszyna jest wyekwipowana w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika i bezpiecznikiem brakującej torebki pyłowej.

  Miejsce postojowe Odkurzacz torebkowy Canto może mieć rzeczywiście swoje miejsce postojowe, ponieważ dysponuje 2 pozycjami postojowymi – pionową i poziomą. Dzięki użytecznemu uchwytu jest przenoszenie odkurzacza nieskomplikowane.

  ETA na ten artykuł w udziela dodatkową przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Eta 3519 90000

Eta 3519 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3519 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3519 90000
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Avanto ETA351990010
  lubisz w domu porządek? Chcesz posprzątać z łatwością i błyskawicznie bez niepotrzebnego wysiłku? W takim razie odkurzacz beztorebkowy ETA351990010 Avanto jest akurat dla ciebie. Odkurzacz o mocy pobieranej 800 W z cichą pracą i dużą przestrzenią do torebki pyłowej, która pochłonie choćby 3 litry kurzu i nieczystości, stanie się niezastąpioną częścią twojego gospodarstwa domowego.

  rewelacyjne cechy
  Odkurzacz szczyci się torebkami i dobrej jakości filtrem HEPA Nr 12, który potrafi wychwycić i te najmniejsze mikrocząsteczki. Silnik ECO z niższą mocą pobieraną postara się o zaoszczędzenie energii elektrycznej i wysoką produktywność odkurzania. funkcjonalna ukształtowana rękojeść zapewni wygodną manipulację przy sprzątaniu. Zasięg odkurzacza 10 m pozwala na dosięgnąć do odleglejszych miejsc bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  Następne bonusy odkurzacza torebkowego Avanto
  Przy zakupie odkurzacza torebkowego bez dwóch zdań ucieszysz się z elektronicznej regulacji do trafnego ustawienia efektywności ssącej.

  Myślimy na twoje podłogi
  Manipulacja z odkurzaczem jest szczególnie wygodna dzięki kółku obrotowemu o 360 poziomów, które umożliwi ruch w wszystkich kierunkach. Miękkie kółka jezdne są oszczędne do gładkich podłóg, kółkami więc nie zniszczysz ani nie podrapiesz podłogi.

  najkorzystniejsza filtracja
  Oprócz filtra HEPA Nr 12, otrzymasz w dodatku 2 szt. Mikro filtra – jeden ochronny wejściowy silnikowy a jeden wyjściowy. Torebka pyłowa ETA HYGIENIC ma rewelacyjną efektywność filtracji i tych najmniejszych cząstek pyłu włącznie pyłu kwiatowego, roztoczy itp. Torebka ma podwyższoną wytrzymałość przeciwko zassanej wilgoci i przerwaniu twardymi lub ostrymi przedmiotami.

  Bogate wyposażenie Przy zakupie odkurzacza Avanto otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową do komfortowego odkurzania jednocześnie twardych podłóg, jak ponadto dywanów. Oprócz tego uzyskasz turbo szczotkę do bardziej efektywnego odkurzania dywanów, która z nich zbierze jak włosy, tak i sierść zwierzęcą. niewielka turbo szczotka do odkurzania tapicerki. Oprócz tego otrzymasz ssawkę do zbierania sierści zwierząt, metalową teleskopową rurkę o długości nawet 90 cm, ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni odzieżowych jako tapicerka lub poduszki. Częścią pakowania jest również ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno dostępnych miejsc na przykład w żebrach grzejników albo za meblami, szczoteczka z delikatnymi szczecinami pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które Ci potrzeba oszczędnie pozbawić kurzu albo pajęczyn (na przykład na meblach, ścianach lub obrazach).

  Częścią pakowania jest oczywiście i torebka pyłowa ETA HYGIENIC.

  Bezpieczeństwo typowo Myślimy na długą żywotność twojego odkurzacza Avanto, a dlatego maszyna jest zaopatrzona w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika i bezpiecznikiem brakującej torebki pyłowej.

  Miejsce postojowe Odkurzacz torebkowy Avanto może mieć rzeczywiście swoje miejsce postojowe, ponieważ dysponuje 2 pozycjami postojowymi – pionową i poziomą. Dzięki praktycznemu uchwytu jest przenoszenie odkurzacza proste.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z przewodem do 6 metrów. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Eta opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Eta cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Eta,
 • odkurzacze workowe Eta jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Eta, odkurzacz workowy Eta cena, opinie o odkurzaczach workowych Eta, ranking odkurzaczy workowych Eta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *