Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Bosch,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Bosch. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Bosch BGLS4HYG2

Bosch BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch ProHygienic Power Control ProHygienic - precyzyjne odkurzanie i czystsze powietrze - polecany dla alergików. Higiena i dbałość o zdrowie NAJWAŻNIEJSZE parametry: Masa netto (kg): 6,0 kg wymiary urządzenia: 265 x 295 x 410 mm Masa brutto (kg): 7,4 kg wymiary urządzenia: 265 x 295 x 410 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 370 x 585 mm Masa netto (kg): 6,0 kg Masa brutto (kg): 7,4 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz Napięcie (V): 220-240 V Długość kabla przyłączeniowego: 700,0 cm Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz typ wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia Długość kabla przyłączeniowego: 700,0 cm rodzaj wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia Świadectwa homologacji: CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 69 dB(A) re 1 pW ProHygienic - dokładne odkurzanie i czystsze powietrze - rekomendowany dla alergików.

  Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: nadzwyczajna filtracja powietrza - filtr polecany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: adekwatne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki precyzyjnej regulacji mocy i nieszablonowemu systemowi zarządzania pracą silnika Rzadsza wymiana i mniejsze koszty dzięki sporej obszerności worka na kurz XL skuteczność 10 lat gwaran.

  na silnik *: gwarancja sprawnego odkurzania z technologią silnika Bosch "Made in Germany" System PowerProtect: zagwarantuje długookresową produktywność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku Worki PowerProtect zapewniają wysoką sprawność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku.

  Wystarczają na dłużej - mniejsze koszty. Aż do 60%*** więcej siły ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i wysokie cechy Twojego odkurzacza - rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect typ G ALL (BBZ41FGALL) Higiena Zmywalny filtr UltraAllergy: higieniczny filtr o wysokim stopniu filtracji do 99,99%.

  sugerowany zwłaszcza dla alergików. Zmywalny- bez dodatkowych kosztów. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu w wydmuchiwanym powietrzu - wspaniały dla właścicieli zwierząt domowych.

  Worki wymienne: wariant GALL Komfort Poziom głośności: 69 dB(A) Promień działania: 10 m Elektroniczna regulacja siły ssania Szczotka do twardych powierzchni z miękkim włosiem. Nieprzeciętna ponadto do delikatnych podłóg parkietowych Dodatkowa, specjalna ssawka do dokładnego czyszczenia materacy 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Ekstra długa ssawka szczelinowa Ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerki Przełączalna szczotka rolkowa Rura teleskopowa komfortowy, funkcjonalny uchwyt objętość worka wymiennego: rozmiar L samoczynne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności podmiany worka na kurz Parkowanie pionowe i poziome Ciężar: 4.5 kg (bez wyposażenia) *** Moc ssania z częściowo zapełnionym (400 g) workiem na kurz w kontraście do worka Bosch wariant-G bez PowerProtect Technology.

  Testowane w odkurzaczu z kolekcji BSGL5... Pomiar i obliczenia wartości w oparciu o rozporządzenie (UE) NR 666/2013. Pomiar i obliczenia wartości, które nie są szczegółowo opisane w tym rozporządzeniu, zostały wytworzone zgodnie z EN 60312-1:2017 *****Pomiary wytwarzane zgodnie z normą DIN EN 60312-1:2017


Bosch BGBS2LB1

Bosch BGBS2LB1 Najniższa Cena Online

Bosch BGBS2LB1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGBS2LB1
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Kompaktowy, sprawny odkurzacz workowy wytwarzany w Niemczech. Zagwarantuje bezproblemowe i staranne odkurzanie.
  • 10 lat gwarancji na silnik: gwarancja produktywnego odkurzania z technologią silnika Bosch "Made in Germany"
  • Higieniczny system filtracji: czyste i odfiltrowane wydmuchiwane powietrze.
  • Rzadsze podmiany worka i niższe koszty eksploatacji dzięki pokaźnej pojemności worka: 3,5 l
  • Przycisk zasilania: wysoka produktywność i pełna moc za jednym dotknięciem - bez potrzeby regulacji.
  • przyjazny dla środowiska: wyprodukowany w 64% z tworzyw pochodzących z recyklingu, z opakowaniem w 100% nadającym się do recyklingu, i trwałym silnikiem.

  technika silników Bosch- moc "Made in Germany"
  Ciesz się ze stale konkretną efektywnością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, żeby odkurzacz nie tylko zapewniał trafne rezultaty ale równiez służył na lata. Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją.

  Oszczędność i rzadsza wymiana
  kompozycja odkurzacza zezwala na luźne rołożenie się worka i wykorzystanie przystępnego miejsca w komorze, na dodatek wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek. Dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia oszczędność czasu i pieniędzy.

  przyjazne dla środowiska materiały i trwały silnik
  firma Bosch jest zaangażowana w jednostajny rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska. Ten odkurzacz jest wykonany w 64% z materiałów pochodzących z recyklingu, a samo opakowanie pasuje w 100% do recyklingu. A dzięki trwałemu silnikowi, będziesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas.

  wygodny w obsłudze, nietrudny w przechowywaniu.
  Dzięki swej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo lekki. Nie potrzeba dużo wysiłku, by go przenieść lub odkurzyć schody, trzymając go w ręku. A ponieważ ma drobne wymiary to zmieści się choćby do niewiele znaczącego schowka. Dzięki temu masz więcej miejsca w szafie na inne potrzebne rzeczy.

  parametry technologiczne

  wariant Workowy Moc 600 W Poziom hałasu 80 dB Worek syntetyczny objętość 3.5 l Filtr Mikrofiltr Zasięg 8 m System parkowania - poziomy
  - Pionowy Funkcje Uchwyt odcień Czarny wymiary

  23.7 x 29 x 36.7 cm

  Waga 4.2 kg Pozostałe cechy
  • Przełączalna szczotka rolkowa
  • Rura teleskopowa
  • wygodny, funkcjonalny uchwyt
  • objętość worka wymiennego: rozmiar L
  • wielka pojemność worka na kurz pomimo kompaktowych wymiarów odkurzacza: rzadsze zamiany worka - większa oszczędność.
  • automatyczne zwijanie kabla
  • 2 obszerne koła/1 kółko obrotowe

Bosch BGLS4POW2

Bosch BGLS4POW2 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGLS4POW2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4POW2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz z workiem o mocy silnika 850 W, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, filtr antyalergiczny HEPA H 13, miękkie gumowe kółka, zasięk pracy 10 m, worek wymienny o pojemności 4.5 l, 10 lat gwarancji na silnik z technologią Bosch "Made in Germany", automatyczne zwijanie przewodu....


Bosch BGB8PET1

Bosch BGB8PET1 Najniższa Cena Online

Bosch BGB8PET1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGB8PET1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz BOSCH BGB 8PET1 nietrudne odkurzanie sierści z wszystkich rodzajów podłóg likwidowanie sierści nigdy nie było tak nieskomplikowane. Dzięki Automatic Power Control, ta solidna turboszczotka samoczynnie dostosowuje się do typu odkurzanej powierzchni, zapewniając optymalne cechy mocy na wszystkich rodzajach podłóg w tym na dywanie.

  Z funkcją SelfClean możesz pozbyć się sierści z wałka szczotki w higieniczny sposób po naciśnięciu przycisku. Technologia silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale solidną skutecznością z odkurzaczami firmy Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, aby odkurzacz nie tylko zapewniał trafne rezultaty lecz równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją. Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl Świeże powietrze w trakcie odkurzania Worki wymienne AirFresh uniemożliwiają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technologii węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% małych cząsteczek kurzu. Funkcjonalne zamknięcie worka gwarantuje jego higieniczna zamianę. Wyjątkowo sugerowany dla właścicieli zwierząt domowych. Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrze Wierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna.

  łatwo odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - nieprzeciętny dla alergików. A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.


Bosch BGLS2BA3

Bosch BGLS2BA3 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS2BA3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS2BA3
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:600 W;Model worka:typ G ALL;Model worka zamienniki (relacje):WBS01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:syntetyczny;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Waga:4,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:23,7 cm;rozmiary - szerokość:29 cm;rozmiary - wysokość:36,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:8 worków;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Bosch BGB38BU3

Bosch BGB38BU3 Najniższa Cena Online

Bosch BGB38BU3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGB38BU3
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch BGB38BU3H 600W HEPA 4l Regulacja mocy ssania pozwoli Ci zjednoczyć adekwatną intensywność pracy odkurzacza do danej powierzchni - możesz podkręcić moc na miękkim dywanie i obniżyć na drewnianej posadzce.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości System PowerProtect: zagwarantuje długookresową efektywność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku Worki wymienne: rodzaj GALL Antyalergiczny filtr HEPA: wysoki poziom filtracji wydmuchiwanego powietrza.

  genialny dla alergików. Zmywalny. Oszczędność kosztów. Ssawka przełączalna dywan/podłoga Szczotka z miękkim włosiem do twardych podłóg komfortowy, praktyczny uchwyt objętość worka wymiennego: rozmiar L Poziom głośności: 79 dB(A) Zasięg odkurzania: 10 m samoczynne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności zamiany worka na kurz 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Parkowanie pionowe i poziome Waga: 4.5 kg (bez wyposażenia) technologia Silników Bosch - moc "Made in Germany" Ciesz się wysoką i stałą skutecznością dzięki odkurzaczom firmy Bosch: Projektując i produkując nasze wysokowydajne silniki w Niemczech od ponad 65 lat, oczekujemy, iż odkurzacz nie tylko zapewni słuszne rezultaty sprzątania, lecz także będą służyć poprzez lata - co zapewniamy naszą 10-letnią gwarancją na silnik*.

  funkcjonalny uchwyt do przechowywania akcesoriów Koniec z szukaniem i przechowywaniem akcesoriów! Niezależnie od tego, czy na rurze, czy na rączce, dzięki rozciągliwemu uchwytowi możesz przechowywać wszystkie akcesoria bezpośrednio na urządzeniu – dzięki czemu zawsze masz je pod ręką, gdy ich potrzebujesz.

  Możesz je prosto odłączyć i wymienić, bez przerw i tracenia czasu. Po odkurzaniu nie musisz przechowywać akcesoriów oddzielnie od odkurzacza. Możesz przechowywać je bezpośrednio na swoim urządzeniu, dzięki temu zawsze wiesz, gdzie są.

  Oszczędność zasobów i długotrwała jakość firma Bosch jest zaangażowana w jednostajny rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska i oszczędności zasobów. Dlatego ten odkurzacz jest tworzony w 30% z materiałów pochodzących z recyklingu¹, podczas gdy jego opakowanie składa się w 95% z papieru pochodzącego z recyklingu - gromadzi ponadto foliowe worki, które są kompostowalne i nadają się ponownego przetworzenia.

  Natomiast dzięki trwałemu i wysokiej jakości silnikowi Bosch wytworzonemu w Niemczech, będziesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas. Więcej siły ssania dla zachowania dłuższej wydajności sporo odkurzaczy traci błyskawicznie moc w miarę zapełniania się worka na kurz.

  System PowerProtect zapewnia, iż oryginalny worek na kurz marki Bosch rodzaju G ALL może efektywnie rozłożyć się w środku odkurzacza gwarantując pokaźniejszą objętość. Materiały wysokiej jakości, z jakich wytworzony jest worek, zapewniają wysoką skuteczność nawet przy zapełniającym się worku, a także oszczędności poprzez rzadszą podmianę worka na kurz.

  Antyalergiczny filtr HEPA - lepsza jakość powietrza Wierzymy, iż dobra jakość powietrza jest ważna. Oddychaj luźno z filtrem antyalergicznym HEPA: dzięki niemu powietrze wydmuchiwane z odkurzacza jest czystsze niż powietrze otoczenia.

  Filtruje 99,95% niedużych cząstek kurzu, bakterii i skażeń — dlatego jest genialny dla alergików. Przychylny dla środowiska: filtr jest zmywalny, a ramka filtra jest produkowana w 100% z tworzywa nienaturalnego pochodzącego z recyklingu.

  Możesz go wykorzystać kilka razy, zniżając w ten sposób dodatkowe koszty i oszczędzając materiały związane z jego wymianą. Jeśli Ci potrzeba nowego filtra, po prostu wymień jego wkład. SPECYFIKACJA technicznA wydajność System PowerProtect: zapewnia długookresową sprawność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku Worki PowerProtect zapewniają wysoką skuteczność odkurzania choćby przy jego zapełnianiu się.

  Rzadsza podmiana worków to oszczędność kosztów Dla uzyskania aż do 60%*** więcej mocy ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i najlepszej produktywności odkurzania rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect rodzaj G ALL (BBZ41FGALL) Higiena Worki wymienne: typ GALL Antyalergiczny filtr HEPA: wysoki poziom filtracji wydmuchiwanego powietrza.

  doskonały dla alergików. Zmywalny. Oszczędność kosztów. Komfort Ssawka przełączalna dywan/podłoga Szczotka z miękkim włosiem do twardych podłóg komfortowy, ergonomiczny uchwyt pojemność worka wymiennego: rozmiar L Poziom głośności: 79 dB(A) Zasięg odkurzania: 10 m samoczynne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Parkowanie pionowe i poziome Waga: 4.5 kg (bez wyposażenia)

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o pojemności do 5 litrów. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGLS2LW1

Bosch BGLS2LW1 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS2LW1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS2LW1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch BGLS2LW1 600W mikrofiltr Higieniczny system filtracji: czyste i odfiltrowane wydmuchiwane powietrze. NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 600W Aż do 60% więcej siły ssania Higieniczny mikrofiltr dla czystości wydmuchiwanego powietrza Worki wymienne: wariant G Parkowanie pionowe i poziome Zasięg odkurzania: 8 m pojemność worka wymiennego: rozmiar L automatyczne zwijanie kabla technologia Silników Bosch - moc "Made in Germany".

  Ciesz się wysoką i stałą skutecznością dzięki odkurzaczom marki Bosch: Projektując i produkując nasze wysokowydajne silniki w Niemczech od ponad 65 lat, oczekujemy, że odkurzacz nie tylko zapewni słuszne rezultaty sprzątania, lecz także będą służyć poprzez lata Oszczędność i rzadsza wymiana konstrukcja odkurzacza zezwala na luźne rozłożenie się worka i zastosowanie dostępnego miejsca w komorze, na dodatek wykorzystując miejsce w jej górej części.

  Worek przymocowany do uchwytu nie oganicza żaden koszyczek. Dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. Przychylne dla środowiska materiały i trwały silnik firma Bosch jest zaangażowana w stabilny rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska.

  Ten odkurzacz jest wyprodukowany w 49% z materiałów pochodzących z recyklingu, a samo opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu. A dzięki trwałemu silnikowi, będziesz radować się urządzeniem poprzez długi czas.

  komfortowy w obsłudze, przystępny w przechowywaniu Dzięki swej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo lekki. Nie potrzeba dużo wysiłku, by go przenieść lub odkurzyć schody, trzymając go w ręku. A ponieważ ma nieduże rozmiary to zmieści się nawet do minimalnego schowka.

  dzięki czemu masz więcej miejsca w szafie na inne konieczne rzeczy. 99,9% skuteczności odkurzania z siłą huraganu nadzwyczajne rezultaty odkurzania wymagają czegoś więcej niżeli tylko mocy. Efektywne odkurzanie wymaga współdziałania wszystkich części odkurzacza - silnika o obfitej prędkości, skutecznej ssawki, zoptymalizowanego uszczelnienia, a także filtra.

  Nasz konkretny silnik Bosch generuje pod ssawką przepływ powietrza o prędkości do 150 km/h. Wszystkie komponenty są tak zoptymalizowane, by zapewnić wydajność odkurzania na poziomie powyżej 99,9%. Ta unikatowa sprawność nietrudne odkurzanie i wspaniałe rezultaty sprzątania.

  SPECYFIKACJA technologicznA sprawność Nowy, progresywny silnik HiSpin Motor z aerodynamicznymi łopatkami i doskonale skalibrowanym przepływem powietrza, zapewniającym wysoką wydajność odkurzania przy niskim zużyciu energii Dla uzyskania aż do 60%*** więcej mocy ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i najlepszej wydajności odkurzania rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect wariant G ALL (BBZ41FGALL) Higiena Higieniczny mikrofiltr - czyste wydmuchiwane powietrze Worki wymienne: typ G Komfort Ssawka przełączalna dywan/podłoga Rura teleskopowa komfortowy, praktyczny uchwyt objętość worka wymiennego: wymiar L spora objętość worka na kurz pomimo kompaktowych rozmiarów odkurzacza: rzadsze podmiany worków - większa oszczędność.

  automatyczne zwijanie kabla Parkowanie pionowe i poziome Zasięg odkurzania: 8 m 2 szerokie koła/1 kółko obrotowe Waga: 3 kg (bez wyposażenia) Poziom głośności: 80 dB(A) *** Moc ssania z częściowo zapełnionym workiem na kurz (400 g) w kontraście do worka Bosch typ G bez PowerProtect Technology.

  Testowane w odkurzaczu z kolekcji BSGL5...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o pojemności do 2 litrów. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGL6HYG1

Bosch BGL6HYG1 Najniższa Cena Online

Bosch BGL6HYG1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGL6HYG1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybutyJakośćTechnologia silników Bosch- moc "Made in Germany"Ciesz się ze stale konkretną efektywnością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, by odkurzacz nie tylko zapewniał optymalne rezultaty ale równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją*. *Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.plKomfortŁatwa regulacja mocy na uchwycie.Bez niewygodnego schylania się, aby zmienić moc w odkurzaczu w zależności od odkurzanej powierzchni.

  Remote Power Control pozwala na Ci zdalną regulację ustawień pracy za naciśnięciem trafnego przycisku umieszczonego na rączce. Jeden przycisk i przełączysz się w tryb Turbo, przerwiesz pracę na standby, albo dopasujesz moc do żądanego poziomu.

  teraz jeszcze łatwiej odkurzysz wszystkie typy powierzchni.WzornictwoStylowy design z matową obudową i podświetlanym przyciskiem.Przyciągający uwagę premium design. Matowe wykończenie pokrywy uwydatnia współczesny styl, równocześnie mając swoje praktyczne uzasadnienie redukując widoczność odcisków palców.

  Kolorystyka w popularnych kolorach, a także oświetlenie LED przy przycisku: wskaźnik świeci się, gdy odkurzasz zaś miga w trybie standby.CzyszczenieDelikatne czyszczenie zakamarków ze zintegrowaną szczotką.W każdym domu znajdują się miejsca, które trudno odkurzyć np.: klosze żyrandoli czy miejsca w rogach sufitu.

  Z wielofunkcyjną szczotką dosięgniesz nawet te najdalsze. Jej miękkie włosie zapewni delikatne czyszczenie bez ryzyka zadrapań. Możesz ja przyłączyć bezpośrednio do uchwytu węża lub na końcu rury teleskopowej - a ponieważ jest zintegrowana, masz ją za każdym razem pod ręką gotową do wykorzystania wtedy, kiedy Ci trzeba.Higiena najlepszy filtr antyalergiczny Bosch Premium UltraAllergy.wyśmienita jakość powietrza i dbanie o zdrowie jest nad wyraz ważne dla alergików.

  Zmywalny filtr UltraAllergy nawet klasy ULPA likwiduje do 99.99% alergenów, drobnych cząsteczek i bakterii uniemożliwiając im przedostanie się z powrotem do pomieszczenia w wydmuchiwanym powietrzu.* ponadto oczyszcza powietrze lepiej charakterystyczne filtry eliminując destrukcyjne zanieczyszczenia z Twojego otoczenia.

  odfiltrowane powietrze bardziej czyste od normalnego w Twoim domu. Możesz teraz naprawdę odetchnąć!Świeże powietrze podczas odkurzania.Worki wymienne AirFresh uniemożliwiają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technice węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu. Funkcjonalne zamknięcie worka zagwarantuje jego higieniczna podmianę. Stanowczo sugerowany dla właścicieli zwierząt domowych....


Bosch BGLS2RD1

Bosch BGLS2RD1 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS2RD1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS2RD1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz z workiem wymiennym o mocy silnika 600 w, regulacja mocy ssania, filtr antyalergiczny, metalowa rura teleskopowa, zasięg pracy 8 m, lekki i kompaktowy, produkowany w 64% z materiałów pochodzących z recyklingu, 10 lat gwarancji na silnik, wymienny worek o obszerności 3.5 l, poziom hałasu 80 db.

Bosch BSGL3

Bosch BSGL3 Najniższa Cena Online

Bosch BSGL3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BSGL3
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch za każdym razem pod ręką System PowerProtect Dzięki systemowi PowerProtect worek rodzaju GALL może sprawniej i ekonomiczniej wypełnić wnętrze odkurzacza. Sporo odkurzaczy traci moc w miarę napełniania się worka jednak tego odkurzacza to nie dotyczy.

  Ponieważ materiały z jakich stworzony jest worek nie ograniczają mocy odkurzacza i pozwalają na rzadsze wymiany worka. Przepływ powietrza a produktywność Silnik HiSpin zapewnia staranne czyszczenie choćby przy mniejszym poziomie energii.

  Pozwala to na zmniejszenie zużycia energii całego odkurzacza bez utraty sprawności sprzątania. Turboszczotka przy pomocy funkcji turboszczotki możemy przy równoczesnym odkurzaniu oczyszczać dywan z przeróżnego rodzaju skażeń takich jak nitki czy sierść.

  Dzięki równoczesnej pracy wałka obrotowego i zasysanego powietrza turboszczotka oczyszcza dywany dokładniej aniżeli zwykły odkurzacz..Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Bosch cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Bosch,
 • odkurzacze workowe Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Bosch, odkurzacz workowy Bosch cena, opinie o odkurzaczach workowych Bosch, ranking odkurzaczy workowych Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *