Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Beko. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Beko,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Beko. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Beko, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Beko VCC34803

Beko VCC34803 Najniższa Cena Online

Beko VCC34803 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34803
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry EPA, które produktywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy rozmiar odkurzacza sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy w przechowywaniu, co jest szczególnie pokaźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  TURBOSZCZOTKATurboszczotka do skutecznego odkurzania włosów i sierści, genialnie sprawdza się jednocześnie na parkietach jak i dywanach o niedługim włosiu. SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się.

  wielki wlot skuteczność odkurzania. REGULACJA MOCYElektroniczna regulacja mocy pozwala złączyć prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,obniżając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. PojemnośĆ 2,1 LOdkurzacz o objętości 2,1 l nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w mniejszych mieszkaniach.

  Jego zaletą jest drobny wymiar i szeroka objętość zbiornika na kurz. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najlepszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Czujnik informuje także zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający zespoić długość rury do swoich potrzeb, zapewniający komfort pracy.

  idealnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 7,5 metra, dzięki temu odkurzysz choćby obszerny pokój bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.Funkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Szczotka uniwersalna 2w1, Szczotka szczelinówka, Szczotka tapicerska, Szczotka turboszczotka wymiary: Pozostałe właściwości:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z regulacją prędkości. Ranking TOP10 modeli

Beko VCC34801

Beko VCC34801 Najniższa Cena Online

Beko VCC34801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC34801
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:uchwyt do przenoszenia;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;kolor:grafitowy;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model worka zamienniki (relacje):WM01, WMPM01, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA 12;objętość worka/pojemnika:2,1 litra;Poziom głośności:80 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:papierowy, włókienniczy;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:4,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:22,3 cm;wymiary - szerokość:28,2 cm;rozmiary - wysokość:34,2 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali nierdzewnej;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:7,5 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak


Beko VCC44823

Beko VCC44823 Najniższa Cena Online

Beko VCC44823 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44823
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarno-szary;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model worka:WM01;Model worka zamienniki (relacje):WM01, WMPM01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 13;pojemność worka/pojemnika:4 litry;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:papierowy, odzieżowy;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:5,92 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:25 cm;wymiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:40 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali nierdzewnej;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, szczotka tapicerska, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak


Beko VCC44821

Beko VCC44821 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe złote. Ranking TOP10 modeli

Beko VCC44821 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44821
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy o mocy silnika 800 W i mocy ssania 165 W. Regulacja mocy na obudowie. Długość przewodu zasilającego 6 m, zasięg pracy 9 m. Do wykorzystania z workami o pojemności 4 l.

Beko VCC44824

Beko VCC44824 Najniższa Cena Online

Beko VCC44824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44824
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry EPA, które produktywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy wymiar odkurzacza sprawia, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest nieskomplikowany w przechowywaniu, co jest wyjątkowo wyraźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA PARKIETOWASzczotka do parkietów z naturalnego włosia, perfekcyjna do odkurzania wszystkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki. Dopełniające AKCESORIADodatkowe akcesoria w zestawie rozszerzają zakres zastosowań odkurzacza i zezwalają na sprzątanie nie tylko podłogi,na dodatek trudno przystępnych i wyżej położonych miejsc, takich jak wysokie meble, sufity i zasłony.

  SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się. Szeroki wlot produktywność odkurzania. CICHA PRACAOd dzisiaj Twój pupil może spać spokojnie, podczas odkurzania.

  Dzięki zaimplementowaniu nowych tworzyw odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, gwarantując komfort pracy. PraktycznY UCHWYTSpecjalnie wyprofilowana komfortowa rączka z przełącznikiem, którym w przystępny sposób przystosujesz siłę ssania do typu sprzątanej powierzchni, a dzięki zintegrowanej szczotce z miękkiego włosia łatwo odkurzysz również meble i dekoracje.

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. ObjętośĆ 4 nad wyraz obszerna pojemność przy kompaktowym rozmiarze odkurzaczy Beko.

  Odkurzacz do zadań specjalnych, niezależnie od wymiaru Twojego mieszkania. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Czujnik oznajmia na dodatek zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem pozwalający połączyć długość rury do swych potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  nieprzeciętnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 9 metrów, dzięki temu odkurzysz choćby znaczny wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdkaFunkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Uniwersalna 2w1, Szczelinówka, Tapicerska, Parkietówka, elastyczny łącznik, Miękka szczotka do mebli rozmiary: Pozostałe właściwości:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o mocy do 650 W. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Beko opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Beko cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Beko,
 • odkurzacze workowe Beko jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Beko, odkurzacz workowy Beko cena, opinie o odkurzaczach workowych Beko, ranking odkurzaczy workowych Beko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *