Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza Beko. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Beko,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Beko. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Beko, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Beko Odkurzacz workowy vcc44821ab

Beko Odkurzacz workowy vcc44821ab Najniższa Cena Online

Beko Odkurzacz workowy vcc44821ab - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko Odkurzacz workowy vcc44821ab
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Beko VCC44821AB 800W 4l HEPA Odkurzacz workowy o pojemności 4l, mocy 800W, zasięgu pracy 9m i filtrem HEPA. NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Odkurzacz workowyMoc ssąca: 165 WRegulacja mocy ssącej: Regulator mocy na obudowieRodzaj worka: plastikowyFiltr: HEPAMoc silnika: 800WPojemność: 4lPoziom hałasu: 75 dBaZasięg pracy: 9mDługość kabla: 6mKolor: CzarnyRura teleskopowaMożliwość parkowania w pionie SPECYFIKACJA technicznAKluczowe typ towaru: Odkurzacz workowyMoc ssąca: 165 WRegulacja mocy ssącej: Regulator mocy na obudowieCechy/ FunkcjeRodzaj worka: plastikowy worekTurbo-szczotkaFiltr HEPAPojemnik na kurz / Wskaźnik pełnego zbiornikaWydajność i zużycieMoc silnika: 800 WPojemność: 4 LPoziom hałasu: 75 dBACzęstotliwość: 50 - 60 HzNapięcie: 220 - 240 VWtyczkaDługość kabla: 6Zasięg pracy: 9 mRegulacja mocy ssącej: Regulator mocy na obudowieDesignKolor: CzarnyRura teleskopowaMateriał rury: MetalMożliwość parkowania w pionieLiczba kółek: 3 wydajność i wagaWysokość: 40 cmSzerokość: 28 cmGłębokość: 25 cmWaga: 5.82 kgWysokość z opakowaniem: 305 cmSzerokość z opakowaniem: 320 cmGłębokość z opakowaniem: 560 cmWaga z opakowaniem: 7.45 kgCo jest w pudełku / Zawartość pudełkaSsawka szczelinowaSsawka tapicerskaSzczotka do kurzuTurbo-szczotkaSsawka do dywanów / twardych podłóg


Odkurzacz workowy vcc34803ad. klasa energetyczna a marki Beko

Odkurzacz workowy vcc34803ad. klasa energetyczna a marki Beko Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o pojemności do 2 litrów. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz workowy vcc34803ad. klasa energetyczna a marki Beko - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy vcc34803ad. klasa energetyczna a marki Beko
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry EPA, które produktywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy rozmiar odkurzacza sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy w przechowywaniu, co jest szczególnie pokaźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  TURBOSZCZOTKATurboszczotka do skutecznego odkurzania włosów i sierści, genialnie sprawdza się jednocześnie na parkietach jak i dywanach o niedługim włosiu. SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się.

  wielki wlot skuteczność odkurzania. REGULACJA MOCYElektroniczna regulacja mocy pozwala złączyć prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,obniżając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. PojemnośĆ 2,1 LOdkurzacz o objętości 2,1 l nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w mniejszych mieszkaniach.

  Jego zaletą jest drobny wymiar i szeroka objętość zbiornika na kurz. DedykowanY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najlepszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Czujnik informuje także zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający zespoić długość rury do swoich potrzeb, zapewniający komfort pracy.

  idealnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 7,5 metra, dzięki temu odkurzysz choćby obszerny pokój bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.Funkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Szczotka uniwersalna 2w1, Szczotka szczelinówka, Szczotka tapicerska, Szczotka turboszczotka wymiary: Pozostałe właściwości:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Eldom. Ranking TOP10 modeli

Beko Odkurzacz workowy vcc34801ar (8690842015632)

Beko Odkurzacz workowy vcc34801ar (8690842015632) Najniższa Cena Online

Beko Odkurzacz workowy vcc34801ar (8690842015632) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko Odkurzacz workowy vcc34801ar (8690842015632)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy czerwony Beko VCC 34801AR Odkurzacz wyprodukowany do każdej powierzchni. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: rodzaj odkurzacza: workowy Moc silnika: 800 W Poziom emisji hałasu: 80 dB(A) re 1pW Regulacja mocy: mechaniczna HEPA: EPA 12 Wskaźnik zapełnienia pojemnika Pojemnik na kurz: 2,1 Rura: metalowa teleskopowa rodzaje szczotek w komplecie: Uniwersalna 2w1, szczelinówka, tapicerska Zwijanie przewodu Gumowe kółka Miękka pokrywa nie zostawiająca rys Zasięg pracy: 7,5m Kolor: czerwony/czarny HEPA Wszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry HEPA, które wydajnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiar Kompaktowy wymiar odkurzacza powoduje, że nie zajmuje dużo miejsca i jest nieskomplikowany w przechowywaniu, co jest bardzo wyraźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA 2W1 Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez potrzeby schylania się. Pokaźny wlot sprawność odkurzania. TELESKOPOWE RURY System zezwalający zbratać długość rury do swych potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  nadzwyczajnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. REGULACJA MOCY Elektroniczna regulacja mocy pozwala zespolić prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,zmniejszając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

  MIĘKKIE KOŁA Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. SMARTSENSE™ SmartSense™ to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni.

  czujka sygnalizuje też zatkaną rurę odkurzacza. AsygnowanY WOREK Wspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości. PojemnośĆ 2,1 L Odkurzacz o objętości 2,1 l rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w mniejszych mieszkaniach.

  Jego zaletą jest nieznaczny rozmiar i szeroka objętość zbiornika na kurz ZASIĘG PRACY Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 7,5 metra, dzięki temu odkurzysz choćby znaczny pokój bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe oliwkowe. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz czerwony workowy Beko VCC 34801AR Hepa

Odkurzacz czerwony workowy Beko VCC 34801AR Hepa Najniższa Cena Online

Odkurzacz czerwony workowy Beko VCC 34801AR Hepa - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz czerwony workowy Beko VCC 34801AR Hepa
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz czerwony workowy Beko VCC 34801AR Hepa


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Beko opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Beko cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Beko,
 • odkurzacze workowe Beko jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Beko, odkurzacz workowy Beko cena, opinie o odkurzaczach workowych Beko, ranking odkurzaczy workowych Beko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *