Rankingi Odkurzaczy Wodnych

Najlepsze odkurzacze wodne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego wodnego odkurzacza. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy wodnych,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w filtr wodny.

[TOP10] Odkurzacze wodne. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z filtrem wodnym, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyposażony w dwa typy filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest dedykowany właścicielom zwierząt domowych, przez co jest wyposażony w szereg koniecznych szczotek do wydajnego usuwania sierści oraz wszelkiego typu zabrudzeń.

  Modele kolekcji cycloone hybrid dają nieprzeciętny dotąd dobór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu przy pomocy filtra cyklonowego easyBox i dokładne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

  Od dzisiaj, jeżeli doceniasz mocne strony odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa seria odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego używania bez konieczności podmiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest bardzo staranne a opróżnianie pojemnika szczególnie higieniczne.

  Pojemnik jest wyposażony w trzy komory na kurz: jedną na pokaźne zanieczyszczenia oraz dwie na niewielki pył. Separacja skażeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na pokaźne zanieczyszczenia jest łatwe nawet po powszednim odkurzaniu.

  niewiele znaczący, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na niewielki kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym małym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox precyzyjne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza oraz zbieranie płynów? Tak, jak najistotniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyekwipowane także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on staranne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  na dodatek otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka doskonale usuwa sierść z dywanów i wykładzin. Ma ona dopełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być używana także jak konwencjonalna szczotka.

  Aby łatwo ją czyścić, ma zdejmowaną przednią osłonę która pozwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas dedykowanych właścicielom zwierząt.

  Jest wyposażona w przełącznik, który zezwala na jej wykorzystywanie z...


Bosch BWD41740

Bosch BWD41740 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41740 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41740
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD 41740 Odkurzacz piorący AquaWash&Clean o mocy 1700W. Przeznaczony do prania dywanów, zbierania płynów i odkurzania wszystkich powierzchni. Ma zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów.

  Promień działania urządzenia to 9 metrów. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Odkurzacz piorącyOdkurzacz wielofunkcyjnyFunkcja praniaMożliwość odkurzania na suchoTurboszczotkaMoc: 1700WFiltr wodnyDuża pojemność zbiornika: 5L Turboszczotka do dokładnego odkurzania.Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem.

  Z turboszczotką skrupulatnie wyeliminujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki momentalnie obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze zanieczyszczenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.

  obszerny wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho.najczęściej Ci potrzeba kilku przeróżnych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho. Odkurzacz AquaWash&Clean znaczny wachlarz specjalistycznych akcesoriów.

  dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – za pomocą jednego, wielofunkcyjnego urządzenia! spory pojemnik na wodę.Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki dużemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy.

  Kiedy to będzie potrzebne, pojemnik na wodę może być z łatwością wyjęty z urządzenia i opróżniony. KomfortSzczotka uniwersalna z separatorem niedużych przedmiotówWytrzymały i sprężysty wąż Flexi – wzmocniony oplotem z jedwabnej niciRura teleskopowaPojemność worka wymiennego: wymiar LAutomatyczne zwijanie kablaBardzo znaczne i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniemParkowanie pionowe i poziomeFiltr ochrony silnikaŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzPromień działania: 9 mDuża objętość zbiornika: 5lPojemnik na kurz wymiar XLMaksymalna moc: 1 700 W efektywnośćSpecjalna turboszczotka umożliwiająca skuteczne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.HigienaZmywalny filtr EPA - przystępne czyszczenie pod bieżącą wodąAkcesoria:W zestawie detergenty do prania3 niepokaźne akcesoria w schowku: znikoma szczotka, znikoma ssawka do tapicerki i niewiele znacząca ssawka szczelinowaSzeroka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynówMała ssawka do prania tapicerki

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze wodne Deerma. Ranking TOP10 modeli

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid LED Parquet Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa warianty filtrów: filtr cyklonowy easyBox, a także filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model LED Parquet jest przeznaczony osobom, które chcą szczególnie precyzyjnie i równocześnie delikatnie dbać o parkiety i podłogi drewniane.

  Modele serii cycloone hybrid dają niesłychany dotąd wybór sposobu odkurzania: szybkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox, a także staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu za pomocą filtra wodnego Aqua Fresh-Air-Box.

  Od dzisiaj, jeżeli doceniasz mocne strony odkurzania za pomoca filtra wodnego, nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa kolekcja odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easyBox Łatwość codziennego używania bez konieczności podmiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest stanowczo staranne a opróżnianie pojemnika bardzo higieniczne.

  Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na spore skażenia i dwie na znikomy pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na wielkie skażenia jest nietrudne nawet przy rutynowym odkurzaniu.

  śladowy, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na niepokaźny kurz, choćby dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym znikomym pyłem i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox precyzyjne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza oraz zbieranie płynów? Tak, jak najmocniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są zaopatrzone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  dodatkowo otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Szczotka z oświetleniem LED Szczotka z przełącznikiem do odkurzania podłóg, a także dywanów. Jest ona dodatkowo wyekwipowana w oświetlenie LED, które zezwala na skrupulatne odkurzanie w zaciemnionym miejscach, np.

  pod łóżkami. Oświetlenie uruchamia się samoczynnie w chwili, gdy sensor równocześnie wykrywa ruch oraz zmniejszoną jasność. Szczotka do parkietów wspaniale przylega do parkietu podczas odkurzania.

  Nie tylko zbiera kurz i skażenia, lecz także równocześnie pielęgnuje parkiet. Jest to osiągalne dzięki jej specjalnej konstrukcji....


MPM Product MOD-30

MPM Product MOD-30 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-30
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: false
  • parametry dopełniające: uchwyt na akcesoriauchwyt do przenoszenia
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość kabla zasilającego: 4,5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 4.5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 4,5 m
  • dodatkowe dane: odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerki, 4-stopniowy system odfiltrowania, komfortowy uchwyt do przenoszenia odkurzacza, moc ssania: 330 W,
  • załączone akcesoria: Instrukcja obsługi, głowica podłogowo - dywanowa, przystawka szczelinowa, szczotka do żaluzji, szczotka kolista, olejek zapachowy,
  • Filtry: Hepa 13
  • Filtry: filtr piankowyfiltr wodnyfiltr HEPA 13
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr hepaFiltr wodnyMożliwość prania dywanów i tapicerkiSsawka szczelinowa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr hepaFiltr wodnySsawka szczelinowa
  • Kod producenta: MOD-30
  • Kolor: czarno-zielony
  • Kolor: Czarno - zielony
  • Kolor główny: Czarny
  • Końcówki: głowica podłogowo-dywanowa; przystawka szczelinowa; szczotka do żaluzji; szczotka kolista; uchwyt do umieszczania akcesoriów, olejek zapachowy
  • Moc: 2400 W
  • Moc maksymalna: 2400 W
  • Moc ssania: 330 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 230 V
  • objętość: 2 l
  • objętość akumulatora: Nie dotyczy
  • pojemność worka/pojemnika: pojemnik na wodę 2,0 l z filtrem wodnym
  • objętość worka/pojemnika: 2000 ml
  • rodzaj zasilania: Sieciowe
  • Strona www artykułu: https://mpm.pl/produkty/wyposazenie-domu/odkurzacze/odkurzacz-wodny-mod-30/
  • rodzaj: bezworkowy myjąco-piorący
  • typ odkurzacza: Bezworkowy
  • rodzaj rury: Teleskopowa
  • Waga z opakowaniem: 8,5 kg
  • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 425x395x472 mm
  • Zasięg: 8 m
  • Zasięg: 8 m
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka do tapicerkiKońcówka podłogowaKońcówka szczelinowaSzczotka krągła
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze wodne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-22

MPM Product MOD-22 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-22 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń

MPM Product MOD-47

MPM Product MOD-47 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-47 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-47
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5,5 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:funkcja zbierania wody;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Funkcje dodatkowe:funkcja zbierania wody, odkurzanie z filtrem wodnym;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Linia odkurzacza:Bora;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:2400 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:tak;Możliwość używania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:2,7 litra;Poziom głośności:0 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:zmywalny;rodzaj odkurzacza:z filtrem wodnym;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:odświeżacz powietrza, uchwyt do umieszczenia akcesoriów;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do żaluzji, szczotka kolista;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Blaupunkt VCW401

Blaupunkt VCW401 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCW401 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCW401
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz z filtrem wodnym VCW401 firmy Blaupunkt ma moc nominalną 1500 W, którego moc maksymalna dochodzi do 2200 W przy wyjątkowo pokaźnym obciążeniu. Proponuje odkurzanie na mokro i klasycznie na sucho, podczas którego nieczystości trafiają do zbiornika na kurz o obszerności 20 l, co sprawdza się podczas sprzątania pokaźniejszego mieszkania....

Deerma TJ200

Deerma TJ200 Najniższa Cena Online

Deerma TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma TJ200
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma TJ200 – Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom Wielofunkcyjny odkurzacz firmy Deerma pozwoli efektywnie zadbać o czystość w Twoim domu – zasysa równocześnie suche odpady, jak i rozlane płyny. Wyposażony został w sprawny silnik o szybkości 33 000 obrotów na minutę, rozszerzający komfort wykorzystywania przełącznik nożny, a także 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu wydajnie pozbędziesz się skażeń i alergenów.

  zestaw wymiennych szczotek pozwala na dokładne posprzątanie całego mieszkania. Odkurzy wszystko, co chcesz Odkurzacz nieprzeciętnie radzi sobie zarówno z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko – te i niemało innych rodzajów sprawnie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia!

  TJ200 genialnie sprawdza się na co dzień. Sprostawiększym wyzwaniom – pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie. Wygraj wojnę z brudem Urządzenie wyekwipowane zostało w silnik o mocy 800 W.

  zezwala na on uzyskanie siły ssania nawet 18 000 Pa. Dzięki czemu bez najmniejszych nawet problemów sprzątniesz różnego rodzaju zanieczyszczenia – kurz, okruchy, włosy, a choćby rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma – już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję W pakiecie wynajdziesz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, absorpcyjna szczotka – nadzwyczajnie dostosowuje się do podłogi i skutecznie usuwa skażenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu.

  Jest ona przezroczysta, dzięki temu idealnie widzisz, czy precyzyjnie usuwasz brud. Charakterystyczna szczotka – radzi sobie z kurzem i śmieciami na gładkiej powierzchni i z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami.

  Posprząta zarówno suchą, jak i mokrą podłogę. Bez problemu zassa choćby leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka – genialnie nadaje się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i nierównych powierzchni.

  Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna – idealnie zbiera kurz i odpady z tworzyw lub monitorów. Praktyczna suszarka Korzystaj z praktycznego trybu blow-off, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie.

  ekspresowo i wygodnie wysusz mokrą podłogę, aby umożliwić wszystkim luźne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, iż ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni.

  Możeszwykorzystać ten tryb, aby zmienić odkurzacz w poręczną suszarkę dla zwierząt! Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Łatwo odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz.

  To prawdziwa oszczędność czasu i energii, a także sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć lub zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  komfortowo sprzątaj cały dom produkowana z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i niepodatna na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m.

  na dodatek 4 wytrzymałe kółka sprawiają, iż sprzęt jest jeszcze bardziej przenośny i komfortowy w użyciu. Wszystko to przekłada się na nietrudne i komfortowe sterowanie odkurzaczem – dzięki temu możesz swobodnie posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie 4-stopniowy system filtracji powoduje, iż z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swoim mieszkaniu, ale też o swoje zdrowie. Prędko i komfortowo stwórz wolne od kurzu oraz innych alergenów środowisko – umożliwi Ci to pomiędzy innymi duży filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody Urządzenie wyprodukowane zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki czemu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo komfortowe w stosowaniu.

  praktyczny przełącznik nożny umożliwia wygodne włączanie i wyłączanie odkurzacza – dzięki czemu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do obudowy TJ200 – w ten sposób będziesz mieć je za każdym razem pod ręką, a równocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku.

  Deerma wydajnie łączy funkcjonalność z wygodą stosowania. Specyfikacja producent Deerma Model TJ200 Moc znamionowa 800 W Waga 5,07 kg Moc ssania 18 kPa Głośność <89 dB rozmiary 306 x 290 x 536 mm pojemność zbiornika na wodę 3.5 L pojemność zbiornika odkurzacza 6 L

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze wodne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-41

MPM Product MOD-41 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-41 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-41
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz wodny Mpm Bora 2400W MOD-41Inne zestawienia modeli odkurzaczy posiadających filtr wodny:


Cenione odkurzacze wodne. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w filtr wodny.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz z filtrem wodnym opinie,
 • dobre odkurzacze wodne cena,
 • ranking z odkurzaczami z filtrem wodnym,
 • odkurzacze wodne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy posiadających filtr wodny:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze wodne, odkurzacz z filtrem wodnym cena, opinie o odkurzaczach wodnych, ranking odkurzaczy wodnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *