Rankingi Odkurzaczy Wodnych

Najlepsze odkurzacze wodne MPM Product. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego wodnego odkurzacza MPM Product. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy wodnych MPM Product,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w filtr wodny.

[TOP10] Odkurzacze wodne MPM Product. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z filtrem wodnym MPM Product, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Mpm product Odkurzacz z filtrem wodnym mpm mod-47 bora 2400 (5903151004284)

Mpm product Odkurzacz z filtrem wodnym mpm mod-47 bora 2400 (5903151004284) Najniższa Cena Online

Mpm product Odkurzacz z filtrem wodnym mpm mod-47 bora 2400 (5903151004284) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mpm product Odkurzacz z filtrem wodnym mpm mod-47 bora 2400 (5903151004284)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz wodny Bora MOD-47 2400 W Filtr HEPA 13 W każdym domu trzeba sprzątać, a przecież nie ma sprzątania bez odkurzania! skuteczne odkurzanie wymaga prawidłowego sprzętu - takiego, który wciągnie wszystkie skażenia.

  Zdecyduj się na odkurzacz z filtrem wodnym MOD-47. Z jego pomocą sprzątanie będzie wyjątkowo produktywne - precyzyjnie odkurzysz dywany, wykładziny, tapicerkę i inne powierzchnie. Co więcej, BORA 2400 łączy ze sobą funkcje odkurzania powierzchni z oczyszczaniem powietrza w całym pomieszczeniu!

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 2400W Funkcja zbierania wody 3-stopniowy system przefiltrowania Pojemnik na wodę: 2,7 l Filtr HEPA 13 z możliwością płukania przewód zasilający: 5,5m Zasięg odkurzacza: 9m wymiary (wys.

  x szer. X gł.): 32 x 32 x 46 cm 3-stopniowy system oczyszczania w odkurzaczu MOD-47 MOD-47 BORA 2400 dzięki zastosowaniu nowoczesnego filtra wodnego i podwójnego dyfuzora skrupulatnie usuwa kurz i roztocza z odkurzanej powierzchni i otoczenia, z ogromną mocą topiąc je w wodzie.

  Woda pełni ona rolę głównego filtra w odkurzaczu MOD-47 - to najgęstszy filtr, jaki można sobie wyobrazić. To niezwykle dobra wiadomość dla alergików, astmatyków i właścicieli futrzaków - to co zostanie zassane, nie ma szans wydostać się na zewnątrz.

  Filtr HEPA 13 w odkurzaczu MOD-47 to dodatkowa bariera dla kurzu i roztoczy. Jest wyśmienitym rozwiązaniem użytkowanym do oczyszczania powietrza – jego produktywność wynosi ponad 99%. Filtr możesz opłukać w wodzie, dzięki temu nie trzeba go nieraz wymieniać.

  Wysoka moc - 2400 W Wyeliminowanie worka na kurz i zastąpienie go wodą w odkurzaczu MOD-47 to pewność stałej mocy odkurzacza 2400 W oraz niezmiennej, wysokiej siły ssania. W klasycznych odkurzaczach z workiem siła ssania spada - im więcej kurzu i skażeń w worku, tym siła ta maleje.

  W BORA 2400 nie ma tego problemu. Poziom wody jest wciąż taki sam, dlatego siła ssania jest niezmienna. Funkcja zbierania wody Rozlana woda? Mokra podłoga po zmywaniu? teraz możesz zebrać wodę odkurzaczem MOD-47.

  Funkcja zbierania wody realna jest dzięki dopełniającej przystawce z pływakiem. Zamontuj odpowiednią przystawkę, zmień szczotkę na wąską i odkurzaj mokre powierzchnie. Podciśnieniowe zamknięcie pojemnika W odkurzaczu MOD-47 BORA 2400 zaimplementowano system zamknięcia podciśnieniowego.

  Pojemnik z wodą jest szczelnie zamykany przez podciśnienie wywoływane w trakcie pracy urządzenia. Pozwoliło to raz na za każdym razem pozbyć się wszelkich zatrzasków i zamków. Oznacza to koniec problemów z rozkładaniem i składaniem odkurzacza!

  Wygoda stosowania Odkurzaj bez zmieniania wtyczki! MOD-47 zaopatrzony został w bardzo długi kabel zasilający i w metalową rurę teleskopową. Całkowity zasięg odkurzacza to około 9 metrów. Tak pokaźny zasięg pozwala na staranne odkurzenie całego pomieszczenia bez częstego przepinania przewodu!

  Czyszczenie odkurzacza MOD-47 Odkurzacz MOD-47 jest efektywny, jak i nieprawdopodobnie prosty w obsłudze i czyszczeniu po zakończonej pracy. Do zbiornika wlewamy wodę i jednym ruchem wkładamy go do odkurzacza.

  Po nałożeniu przykrywki można zacząć odkurzać. Resztę zrobi podciśnienie, które szczelnie zamknie zbiornik. Po pracy wystarczy podnieść uchwyt, wyjąć pojemnik, wylać kurz… i już! SPECYFIKACJA technicznA Opis Odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerki Funkcja zbierania wody 3-stopniowy system oczyszczania Pojemnik na wodę 2,7 l Filtr HEPA 13 z możliwością płukania Metalowa rura teleskopowa komfortowa rączka do przenoszenia odkurzacza przewód zasilający o długości 5,5m Zasięg odkurzacza 9m samoczynny zwijacz przewodu Podciśnieniowe zamknięcie pojemnika Podwójne ssanie Wyposażenie Głowica podłogowo-dywanowa nieznaczna turboszczotka Przystawka szczelinowa Szczotka do żaluzji Szczotka okrągła Uchwyt do umieszczania akcesoriów Odświeżacz powietrza cechy technologiczne Zasilanie: 230V 50Hz Moc: 2400W rozmiary (wys.

  x szer. X gł.): 32 x 32 x 46 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze wodne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy posiadających filtr wodny:


Cenione odkurzacze wodne. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w filtr wodny.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz MPM Product z filtrem wodnym opinie,
 • dobre odkurzacze wodne MPM Product cena,
 • ranking z odkurzaczami z filtrem wodnym MPM Product,
 • odkurzacze wodne MPM Product jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy posiadających filtr wodny:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze wodne MPM Product, odkurzacz MPM Product z filtrem wodnym cena, opinie o odkurzaczach wodnych MPM Product, ranking odkurzaczy wodnych MPM Product

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *