Rankingi Odkurzaczy Wodnych

Najlepsze odkurzacze wodne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego wodnego odkurzacza do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy wodnych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w filtr wodny.

[TOP10] Odkurzacze wodne do 1000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z filtrem wodnym do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest asygnowany właścicielom zwierząt domowych, poprzez co jest wyekwipowany w szereg koniecznych szczotek do wydajnego usuwania sierści, a także wszystkiego rodzaju zabrudzeń.

  Modele linii cycloone hybrid dają nieporównany dotąd wybór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox, a także staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

  Od dzisiaj, jeżeli doceniasz atuty odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa linia odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego stosowania bez konieczności zamiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest stanowczo staranne a opróżnianie pojemnika stanowczo higieniczne.

  Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na wielkie skażenia i dwie na niepokaźny pył. Separacja skażeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na wielkie zanieczyszczenia jest przystępne choćby po powszednim odkurzaniu.

  niewielki, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na śladowy kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym niepokaźnym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox precyzyjne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to realne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyposażone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on precyzyjne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  ponadto otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka nadzwyczajnie likwiduje sierść z dywanów i wykładzin. Posiada ona dopełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być wykorzystywana także jak tradycyjna szczotka.

  Aby z łatwością ją czyścić, posiada zdejmowaną przednią osłonę która zezwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas przeznaczonych właścicielom zwierząt.

  Jest zaopatrzona w przełącznik, który pozwala na jej stosowanie z...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze wodne Thomas. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-22

MPM Product MOD-22 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-22 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń

MPM Product MOD-47

MPM Product MOD-47 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze wodne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-47 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-47
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5,5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:funkcja zbierania wody;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki, uchwyt do przenoszenia;Funkcje dopełniające:funkcja zbierania wody, odkurzanie z filtrem wodnym;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Linia odkurzacza:Bora;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:2400 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:tak;Możliwość użytkowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:2,7 litra;Poziom głośności:0 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:zmywalny;typ odkurzacza:z filtrem wodnym;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:odświeżacz powietrza, uchwyt do umieszczenia akcesoriów;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do żaluzji, szczotka kolista;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy posiadających filtr wodny:


Cenione odkurzacze wodne. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w filtr wodny.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz do 1000 zł z filtrem wodnym opinie,
 • dobre odkurzacze wodne do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z filtrem wodnym do 1000 zł,
 • odkurzacze wodne do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy posiadających filtr wodny:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze wodne do 1000 zł, odkurzacz do 1000 zł z filtrem wodnym cena, opinie o odkurzaczach wodnych do 1000 zł, ranking odkurzaczy wodnych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *