Rankingi Odkurzaczy Wodnych

Najlepsze odkurzacze wodne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego wodnego odkurzacza do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy wodnych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w filtr wodny.

[TOP10] Odkurzacze wodne do 1000 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z filtrem wodnym do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest asygnowany właścicielom zwierząt domowych, poprzez co jest wyekwipowany w szereg koniecznych szczotek do wydajnego usuwania sierści, a także wszystkiego rodzaju zabrudzeń.

  Modele linii cycloone hybrid dają nieporównany dotąd wybór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox, a także staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

  Od dzisiaj, jeżeli doceniasz atuty odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa linia odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego stosowania bez konieczności zamiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest stanowczo staranne a opróżnianie pojemnika stanowczo higieniczne.

  Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na wielkie skażenia i dwie na niepokaźny pył. Separacja skażeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na wielkie zanieczyszczenia jest przystępne choćby po powszednim odkurzaniu.

  niewielki, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na śladowy kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym niepokaźnym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox precyzyjne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to realne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyposażone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on precyzyjne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  ponadto otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka nadzwyczajnie likwiduje sierść z dywanów i wykładzin. Posiada ona dopełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być wykorzystywana także jak tradycyjna szczotka.

  Aby z łatwością ją czyścić, posiada zdejmowaną przednią osłonę która zezwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas przeznaczonych właścicielom zwierząt.

  Jest zaopatrzona w przełącznik, który pozwala na jej stosowanie z...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze wodne Deerma. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-22

MPM Product MOD-22 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-22 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń

MPM Product MOD-47

MPM Product MOD-47 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze wodne Thomas. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-47 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-47
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz wodny Bora MOD-47 2400 W Filtr HEPA 13 W każdym domu trzeba sprzątać, a przecież nie ma sprzątania bez odkurzania! wydajne odkurzanie wymaga prawidłowego sprzętu - takiego, który wciągnie wszystkie zanieczyszczenia.

  Zdecyduj się na odkurzacz z filtrem wodnym MOD-47. Z jego pomocą sprzątanie będzie wyjątkowo wydajne - dokładnie odkurzysz dywany, wykładziny, tapicerkę i inne powierzchnie. Co więcej, BORA 2400 łączy ze sobą funkcje odkurzania powierzchni z oczyszczaniem powietrza w całym pomieszczeniu!

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Moc: 2400W Funkcja zbierania wody 3-stopniowy system przefiltrowania Pojemnik na wodę: 2,7 l Filtr HEPA 13 z możliwością płukania kabel zasilający: 5,5m Zasięg odkurzacza: 9m rozmiary (wys.

  x szer. X gł.): 32 x 32 x 46 cm 3-stopniowy system odfiltrowania w odkurzaczu MOD-47 MOD-47 BORA 2400 dzięki zastosowaniu nowoczesnego filtra wodnego i podwójnego dyfuzora skrupulatnie eliminuje kurz i roztocza z odkurzanej powierzchni i otoczenia, z ogromną mocą topiąc je w wodzie.

  Woda pełni ona rolę głównego filtra w odkurzaczu MOD-47 - to najgęstszy filtr, jaki można sobie wyobrazić. To istotnie dobra wiadomość dla alergików, astmatyków i właścicieli futrzaków - to co zostanie zassane, nie ma szans wydostać się na zewnątrz.

  Filtr HEPA 13 w odkurzaczu MOD-47 to dodatkowa bariera dla kurzu i roztoczy. Jest znakomitym rozwiązaniem używanym do oczyszczania powietrza – jego produktywność wynosi ponad 99%. Filtr możesz opłukać w wodzie, dzięki czemu nie trzeba go niejednokrotnie wymieniać.

  Wysoka moc - 2400 W Wyeliminowanie worka na kurz i zastąpienie go wodą w odkurzaczu MOD-47 to pewność stałej mocy odkurzacza 2400 W i niezmiennej, wysokiej siły ssania. W konwencjonalnych odkurzaczach z workiem siła ssania spada - im więcej kurzu i zanieczyszczeń w worku, tym siła ta maleje.

  W BORA 2400 nie ma tego problemu. Poziom wody jest wciąż taki sam, dlatego siła ssania jest niezmienna. Funkcja zbierania wody Rozlana woda? Mokra podłoga po zmywaniu? teraz możesz zebrać wodę odkurzaczem MOD-47.

  Funkcja zbierania wody osiągalna jest dzięki uzupełniającej przystawce z pływakiem. Zamontuj odpowiednią przystawkę, zmień szczotkę na wąską i odkurzaj mokre powierzchnie. Podciśnieniowe zamknięcie pojemnika W odkurzaczu MOD-47 BORA 2400 zaimplementowano system zamknięcia podciśnieniowego.

  Pojemnik z wodą jest szczelnie zamykany poprzez podciśnienie powodowane podczas pracy urządzenia. Pozwoliło to raz na zawsze pozbyć się wszystkich zatrzasków i zamków. Oznacza to koniec problemów z rozkładaniem i składaniem odkurzacza!

  Wygoda wykorzystywania Odkurzaj bez zmieniania wtyczki! MOD-47 zaopatrzony został w niezwykle długi kabel zasilający, a także w metalową rurę teleskopową. Całkowity zasięg odkurzacza to około 9 metrów. Tak spory zasięg umożliwia precyzyjne odkurzenie całego wnętrza bez częstego przepinania przewodu!

  Czyszczenie odkurzacza MOD-47 Odkurzacz MOD-47 jest efektywny, jak i niezwykle prosty w obsłudze i czyszczeniu po zakończonej pracy. Do zbiornika wlewamy wodę i jednym ruchem wkładamy go do odkurzacza.

  Po nałożeniu przykrywki można zacząć odkurzać. Resztę zrobi podciśnienie, które szczelnie zamknie zbiornik. Po pracy starczy podnieść uchwyt, wyjąć pojemnik, wylać kurz… i już! SPECYFIKACJA technologicznA Opis Odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerki Funkcja zbierania wody 3-stopniowy system przefiltrowania Pojemnik na wodę 2,7 l Filtr HEPA 13 z możliwością płukania Metalowa rura teleskopowa wygodna rączka do przenoszenia odkurzacza przewód zasilający o długości 5,5m Zasięg odkurzacza 9m samoczynny zwijacz przewodu Podciśnieniowe zamknięcie pojemnika Podwójne ssanie Wyposażenie Głowica podłogowo-dywanowa niepokaźna turboszczotka Przystawka szczelinowa Szczotka do żaluzji Szczotka krągła Uchwyt do umieszczania akcesoriów Odświeżacz powietrza właściwości technologiczne Zasilanie: 230V 50Hz Moc: 2400W rozmiary (wys.

  x szer. X gł.): 32 x 32 x 46 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze wodne MPM Product. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-41

MPM Product MOD-41 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-41 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza wodnego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-41
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Z filtrem wodnym
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Mpm MOD-41 z filtrem wodnym Bora 2400 WInne zestawienia modeli odkurzaczy posiadających filtr wodny:


Cenione odkurzacze wodne. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w filtr wodny.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz do 1000 zł z filtrem wodnym opinie,
 • dobre odkurzacze wodne do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z filtrem wodnym do 1000 zł,
 • odkurzacze wodne do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy posiadających filtr wodny:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze wodne do 1000 zł, odkurzacz do 1000 zł z filtrem wodnym cena, opinie o odkurzaczach wodnych do 1000 zł, ranking odkurzaczy wodnych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *