Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Severin do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Severin do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Severin do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Severin.

[TOP10] Odkurzacze Severin do 1000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Severin do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Severin BC 7047

Severin BC 7047 Najniższa Cena Online

Severin BC 7047 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7047
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:6 m;Dominujący kolor:metaliczny/szary;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-szary;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:850 W;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 13;pojemność worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:74 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:syntetyczny;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:tradycyjny;Waga:4,8 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:28 cm;wymiary - szerokość:45 cm;wymiary - wysokość:22 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...


Severin HV 7166

Severin HV 7166 Najniższa Cena Online

Severin HV 7166 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7166
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV 7166 Dwie funkcje - jedno urządzenie Dwie funkcje – jedno urządzenie: bezprzewodowy odkurzacz pionowy i odkurzacz ręczny HV 7166. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne: z odkurzaczem HV7166 możesz cieszyć się wolnością odkurzania bez zbędnych kabli, a spora moc ssania ułatwi szybkie i skrupulatne sprzątanie twojego domu.

  Dzięki baterii o żywotności nawet do 60 minut,, a także trzem trybom odkurzania, posprzątasz szybciej bez konieczności przerw na ładowanie. Szczotka szybkoobrotowa Szybkoobrotowa szczotka elektryczna o częstotliwości obrotu 100.000 rpm w połączeniu z 400 watowym silnikiem cyfrowym zapewnia idealne wyniki – jednocześnie w odkurzaniu sierści czy silnych zabrudzeń.

  za pomocą jednego przycisku możesz zamienić swój HV 7166 w odkurzacz ręczny. Różnorodne końcówki, mnóstwo możliwości rozmaite końcówki zapewniają możliwość czyszczenia wielu powierzchni i zakamarków: schodów, samochodu czy mebli.

  Dzięki płaskiej rurce ssącej, szczoteczce do mebli czy końcówce do tapicerki możesz wyczyścić każde miejsce. Efektywność odkurzacza nie jest jednak jego jedyną zaletą. To o czym warto jeszcze wspomnieć, to prostota obsługi urządzenia.

  Zbiornik na kurz Zbiornik można otworzyć zaraz nad pojemnikiem na kurz, dzięki czemu skatalogowany pył może zostać usunięty bezkontaktowo. Filtr można wykręcić i wyczyścić czystą wodą, tak by odkurzacz służył przez dużo lat.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7164

Severin HV 7164 Najniższa Cena Online

Severin HV 7164 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7164
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Stick Severin - HV7164 znaczna moc ssania z czasem pracy do 30 min Silnik cyfrowy 300 W w odkurzaczu Stick Severin - HV7164 zagwarantuje dużą moc ssania przy szybkości obrotowej silnika 100.000 rpm.

  na dodatek odkurzacz ma tryb "Eco" i „Power". Bateria o pojemności 2.000 mAh zezwala na długie odkurzanie bez denerwujących przerw na podładowanie. Prosta konserwacja Higieniczny filtr powietrza wywiewanego E12- wydajną filtrację i czyste powietrze wylotowe.

  wyśmienity dla alergików. Odkurzanie bez wysiłku - Wyjmowany pojemnik na kurz i szczotka w profilu wałka praktyczne i przyjemną pracę odkurzaczem Stick Severin - HV7164. Szybkoobrotowa szczotka elektryczna o miękkim posuwie z oświetleniem LED Szybkoobrotowa szczotka bezawaryjnie likwiduje wszystkie grube, głęboko osadzone i nieduże cząstki kurzu i skażeń z delikatnych dywanów i twardych podłóg.

  Stacja ładowania z uchwytem na ścianę- do przystępnego ładowania baterii odkurzacza Stick Severin - HV7164 w ciągu 6 h z wyświetlaczem kontroli ładowania. Wymienne końcówki użyteczne wyposażenie uzupełniające „3w1".

  genialne do odkurzania tapicerki, mebli o delikatnej powierzchni i trudno przystępnych miejsc. Dodatkowa końcówka do tapicerki. Odkurzacz Stick Severin - HV7164 bezawaryjnie odkurza rozmaite typy mebli tapicerowanych, a także fotele samochodowe.

  Wydłużona końcówka ssąca. Do odkurzania trudno dostępnych miejsc w pomieszczeniu.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Severin. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Severin.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Severin do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Severin do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Severin do 1000 zł,
 • odkurzacze Severin do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Severin do 1000 zł, odkurzacz Severin do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Severin do 1000 zł, ranking odkurzaczy Severin do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *