Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Severin do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Severin do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Severin do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Severin.

[TOP10] Odkurzacze Severin do 1000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Severin do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

hv 7154 40min wymienny akumulator marki Severin

hv 7154 40min wymienny akumulator marki Severin Najniższa Cena Online

hv 7154 40min wymienny akumulator marki Severin - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: hv 7154 40min wymienny akumulator marki Severin
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 h;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:40 min;Moc wejściowa:120 W;Napięcie akumulatora:22,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,5 l;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:eco, standard;Waga:1,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:21 cm;rozmiary - szerokość:11,5 cm;rozmiary - wysokość:24 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, końcówka przedłużająca, uchwyt ścienny, pakiet do przymocowania uchwytu;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


bc 7047 marki Severin

bc 7047 marki Severin Najniższa Cena Online

bc 7047 marki Severin - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: bc 7047 marki Severin
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:6 m;Dominujący kolor:metaliczny/szary;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-szary;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:850 W;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 13;pojemność worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:74 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:syntetyczny;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:tradycyjny;Waga:4,8 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:28 cm;wymiary - szerokość:45 cm;wymiary - wysokość:22 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin hv 7166 (4008146037023)

Severin hv 7166 (4008146037023) Najniższa Cena Online

Severin hv 7166 (4008146037023) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin hv 7166 (4008146037023)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


  ODKURZACZ BEZWORKOWY BEZPRZEWODOWY PIONOWY RĘCZNY

  Lekki i skuteczny bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 z licznymi końcówkami skutecznie oczyszcza zróżnicowane powierzchnie: podłogi, schody, meble, fotele samochodowe i inne.

  3 TRYBY PRACY

  Dzięki mocnemu silnikowi cyfrowemu o mocy 400 W Severin HV 7166 usuwa kurz i inne zabrudzenia ze zdolnością ssania sięgającą aż do 23 kPa. W zależności od stopnia zabrudzeń i rodzaju czyszczonej powierzchni możesz wybrać specjalny tryb pracy: Eco, Pośredni i mocny. Najintensywniejszy sprawdza się w trakcie odkurzania twardych podłóg, natomiast tryb Eco może być używany w sytuacji delikatnych tworzyw.

  GODZINA DZIAŁANIA

  Ten odkurzacz bezprzewodowy uwydatnia się skrajnie długą pracą na jednym ładowaniu – jest aktywny do 60 minut. To zasługa wytrzymałych baterii litowo-jonowych o pojemności 2500 mAh. Energooszczędne i żywotne akumulatory umożliwiają odkurzenie obszernej powierzchni bez zbędnych przerw na zasilanie.

  SZYBKOOBROTOWA SZCZOTKA

  Kluczowym elementem Severin HV 7166 jest szybkoobrotowa szczotka elektroniczna z wbudowanym oświetleniem LED. Dokładnie usuwa jednocześnie kurz, jak i sierść zwierząt. Wyciąga głęboko osadzony brud i likwiduje substancje alergizujące.

  FILTR DLA ALERGIKÓW

  Filtr powietrza wylotowego Hygiene E12 wykrywa drobinki kurzu i inne cząsteczki, nie zezwalając im powrócić wraz z wydmuchiwanym powietrzem do pomieszczenia. Kluczowym atutem filtra jest skuteczne zatrzymywanie potencjalnych alergenów, m.in. Pyłków roślin. Zredukowanie ilości alergizujących substancji w powietrzu może wpłynąć na udoskonalenie samopoczucia domowników.

  PROSTE CZYSZCZENIE

  Kiedy zbiornik o obszerności 400 ml zapełni się w całości skażeniami, możesz je usunąć w bezkontaktowy sposób. Wystarczy, iż otworzysz wieczko pojemnika Severin HV 7166 nad koszem na śmieci i wysypiesz zgromadzone nieczystości. Pamiętaj także o oczyszczaniu wałka w szczotce elektrycznej, na którym gromadzą się włosy i sierść zwierząt.

  PRZYDATNE AKCESORIA

  Wymienne końcówki powodują, że bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 ma wszechstronne użycie. Na samym początku sprzątania możesz zastosować końcówki do czyszczenia mebli o delikatnej powierzchni, a następnie zamontować nasadkę do tapicerki,wyeliminować zabrudzenia z sofy czy foteli. Największa szczotka wyeliminuje zabrudzenia nawarstwione na dywanach i podłogach.

  NASADKA DO TAPICERKI

  zarówno fotele samochodowe, jak i meble wypoczynkowe są narażone na zabrudzenia wnikające w strukturę materiału. Aby odkurzacz sprostał temu zadaniu, jest zaopatrzony w specjalną nasadkę do tapicerki. Ta końcówka cechuje się delikatnym traktowaniem zróżnicowanych dzianin i wydajnym eliminowaniem zanieczyszczeń.

  TUBA SSĄCA

  Jeżeli chcesz starannie oczyścić listwy przypodłogowe i inne części w mieszkaniu, dla których szybkoobrotowa szczotka jest za znaczna, użyj ssawki szczelinowej. Ta nasadka sprawdza się także do odkurzania wąskich przestrzeni między siedziskami a oparciami w fotelach samochodowych oraz luk pomiędzy wolnostojącymi urządzeniami AGD a blatem kuchennym.

  ŁADOWANIE

  Montaż uchwytu ściennego tuż obok gniazdka do wpięcia ładowarki upraszcza przechowywanie i zasilanie odkurzacza. Akumulatory odzyskują energię w zaledwie 3 godziny. Bateria w tym odkurzacz pionowym jest wyjmowana a wskaźnik kontroli ładowania umożliwia śledzenie postępów – nie musisz ładować baterii do 100%, jeżeli chcesz używać odkurzacza chociażby przez kilka minut.

  zestaw gromadzi:

  Odkurzacz pionowy

  Elektroszczotka

  Ssawka do tapicerki

  Ssawka szczelinowa

  Uchwyt ścienny + śrubki z kołkami

  Akumulator

  Ładowarka

  Kolor: Biały, czerwony

  Zasilanie: akumulator Li-Ion: 25,2 V 2.500 mAh

  Sposób ładowania: zasilacz

  Wkład filtra: E-12

  optymalny do: dywan, podłogi, sierść

  Poziom hałasu (w dB): 75.0

  Czas ładowania (w godz.): 3

  Długość rury ssącej (w cm): 75

  Poziom ssania: 3

  Uchwyt Soft-Touch: tak

  Czas pracy: 60 minut

  pojemność pojemnika na kurz: 0,4L

  az

  4008146037023RN

  artykuł powystawowy 100% skuteczny technologicznie (artykuł sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis).

  osiągalne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Towar zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Severin. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Severin.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Severin do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Severin do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Severin do 1000 zł,
 • odkurzacze Severin do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Severin do 1000 zł, odkurzacz Severin do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Severin do 1000 zł, ranking odkurzaczy Severin do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *