Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Severin do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Severin do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Severin do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Severin.

[TOP10] Odkurzacze Severin do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Severin do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Severin my 7119

Severin my 7119 Najniższa Cena Online

Severin my 7119 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin my 7119
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy SEVERIN MY 7119 750W Niebieski Natychmiastowy efekt Bezworkowe modele SEVERIN to nad wyraz efektywne urządzenia wyekwipowane w technologię multicyklonową, gwarantującą stałą, dużą siłę ssania.

  Elektroniczna regulacja mocy pozwala uzyskać stosowne efekty na każdej powierzchni (tapicerka, dywany czy zasłony). Niewątpliwą zaletę odkurzacza SEVERIN MY 7119 stanowi brak kosztów eksploatacyjnych związanych z kupnem worków i filtrów.

  A przy zastosowaniu stałych Filtrów HEPA wydmuchiwane z odkurzaczy powietrze jest prawie całkiem wolne od pyłków czy alergenów. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz bezworkowy SEVERIN MY 7119 cechuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością, a także lekkością i cichą pracą.

  Stała pokaźna moc ssania dzięki progresywnej technice Constant Multicyclone - za pierwszym cyklonem znajduje się bateria kilku niewiele znaczących cyklonów, które usuwają choćby najmniejsze cząstki pyłu zawieszone w powietrzu; koszt zakupu worków i filtrów jest wyeliminowany; nawet przy pełnym pojemniku na pył, odkurzacz gwarantuje dalsze skuteczne odkurzanie.

  Soft Sound Design: wykonanie odkurzacza, które zapewnia istotnie mniejszy poziom hałasu w trakcie pracy dzięki zastosowaniu wspaniale wyważonych silników, progresywnych tworzyw tłumiących hałas i systemów uszczelnień.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz bezworkowy SEVERIN MY 7119 spory pakiet akcesoriów zapewniający maksymalną rozciągliwość: ssawka XXL do tapicerki z systemem ‘Claw-Collect’; ssawka XL do wrażliwych podłóg twardych rodzaju parkiet i szczotka Jet- drive turbo do głębokiego odkurzania dywanów i materacy.

  Ssawka XXL do czyszczenia tapicerki z systemem ‘Claw-Collect’ ekspresowo i dokładnie likwiduje włosy, włókna i zanieczyszczenia, ssawka do parkietu XL zapewnia delikatne i precyzyjne usuwania kurzu z delikatnych twardych podłóg typu parkiet, szczotka Jet-drive turbo o obszernej mocy do odkurzania dywanów i materacy likwiduje włosy, głęboko zalegający brud, niepokaźne cząstki pyłu, a także alergeny.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7166

Severin HV 7166 Najniższa Cena Online

Severin HV 7166 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7166
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV 7166 Dwie funkcje - jedno urządzenie Dwie funkcje – jedno urządzenie: bezprzewodowy odkurzacz pionowy i odkurzacz ręczny HV 7166. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne: z odkurzaczem HV7166 możesz cieszyć się wolnością odkurzania bez zbędnych kabli, a spora moc ssania ułatwi szybkie i skrupulatne sprzątanie twojego domu.

  Dzięki baterii o żywotności nawet do 60 minut,, a także trzem trybom odkurzania, posprzątasz szybciej bez konieczności przerw na ładowanie. Szczotka szybkoobrotowa Szybkoobrotowa szczotka elektryczna o częstotliwości obrotu 100.000 rpm w połączeniu z 400 watowym silnikiem cyfrowym zapewnia idealne wyniki – jednocześnie w odkurzaniu sierści czy silnych zabrudzeń.

  za pomocą jednego przycisku możesz zamienić swój HV 7166 w odkurzacz ręczny. Różnorodne końcówki, mnóstwo możliwości rozmaite końcówki zapewniają możliwość czyszczenia wielu powierzchni i zakamarków: schodów, samochodu czy mebli.

  Dzięki płaskiej rurce ssącej, szczoteczce do mebli czy końcówce do tapicerki możesz wyczyścić każde miejsce. Efektywność odkurzacza nie jest jednak jego jedyną zaletą. To o czym warto jeszcze wspomnieć, to prostota obsługi urządzenia.

  Zbiornik na kurz Zbiornik można otworzyć zaraz nad pojemnikiem na kurz, dzięki czemu skatalogowany pył może zostać usunięty bezkontaktowo. Filtr można wykręcić i wyczyścić czystą wodą, tak by odkurzacz służył przez dużo lat.


Severin HV 7164

Severin HV 7164 Najniższa Cena Online

Severin HV 7164 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7164
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Stick Severin - HV7164 znaczna moc ssania z czasem pracy do 30 min Silnik cyfrowy 300 W w odkurzaczu Stick Severin - HV7164 zagwarantuje dużą moc ssania przy szybkości obrotowej silnika 100.000 rpm.

  na dodatek odkurzacz ma tryb "Eco" i „Power". Bateria o pojemności 2.000 mAh zezwala na długie odkurzanie bez denerwujących przerw na podładowanie. Prosta konserwacja Higieniczny filtr powietrza wywiewanego E12- wydajną filtrację i czyste powietrze wylotowe.

  wyśmienity dla alergików. Odkurzanie bez wysiłku - Wyjmowany pojemnik na kurz i szczotka w profilu wałka praktyczne i przyjemną pracę odkurzaczem Stick Severin - HV7164. Szybkoobrotowa szczotka elektryczna o miękkim posuwie z oświetleniem LED Szybkoobrotowa szczotka bezawaryjnie likwiduje wszystkie grube, głęboko osadzone i nieduże cząstki kurzu i skażeń z delikatnych dywanów i twardych podłóg.

  Stacja ładowania z uchwytem na ścianę- do przystępnego ładowania baterii odkurzacza Stick Severin - HV7164 w ciągu 6 h z wyświetlaczem kontroli ładowania. Wymienne końcówki użyteczne wyposażenie uzupełniające „3w1".

  genialne do odkurzania tapicerki, mebli o delikatnej powierzchni i trudno przystępnych miejsc. Dodatkowa końcówka do tapicerki. Odkurzacz Stick Severin - HV7164 bezawaryjnie odkurza rozmaite typy mebli tapicerowanych, a także fotele samochodowe.

  Wydłużona końcówka ssąca. Do odkurzania trudno dostępnych miejsc w pomieszczeniu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7165

Severin HV 7165 Najniższa Cena Online

Severin HV 7165 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7165
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Severin HV 7165 22,2V

  Pionowy odkurzacz akumulatorowy 2w1 z cyfrowym silnikiem. Model Severin HV 7165 S`Power topspin Li30 posiada szybką szczotkę elektryczną z oświetleniem LED, która likwiduje brud, nieznaczny pył i alergeny. Urządzenie może być użytkowane jako odkurzacz pionowy lub ręczny, adekwatny do twardych podłóg, tapicerek, mebli i trudno przystępnych miejsc.

  cechy

  2 w 1 –odkurzacz pionowy i ręczny

  nad wyraz efektywny odkurzacz z cyfrowym silnikiem i elektryczną turbosprężarką

  Lekki, wytrzymały i mocny silnik do 80 000 obrotów na minutę

  Szczotka elektryczna o wysokiej prędkości z oświetleniem LED – likwiduje włosy, głębokie zabrudzenia, minimalny pył i alergeny

  bardzo długi czas działania – do 30 minut, wyjątkowo niedługi czas ładowania – 3 godziny

  Czyści twarde podłogi, dywany, tapicerkę, meble i trudno przystępne miejsca

  Szczotka z silnikiem – szare włosie dla sierści zwierzęcej, czerwone włosie dla nieznacznego pyłu

  Łatwy w użyciu dzięki obrotowemu złączu o 180°

  Proste opróżnianie pojemnika

  Zabezpieczenie przed przepełnieniem i głębokim rozładowaniem

  Wskaźnik naładowania

  Zakres dostawy

  Odkurzacz pionowy 2w1 Severin HV 7165

  Zasilacz

  Rura

  3 x nasadka (tapicerska, meblowa, szczelinowa)

  Egzemplarz oferowany na aukcji posiada niebieski kolor pojemnika na kurz zamiast szarego (nie wpływa to na używanie), brak uchwytu ściennego w komplecie; kolor faktyczny pojemnika widoczny na zdjęciu.

  firma SEVERIN

  Model HV 7165

  wymiary towaru ‎33 x 12 x 23 cm

  Waga 2.3 kg

  pojemność ‎0.65l

  Napięcie 22,2 V

  Czas pracy 30 minut

  Poziom hałasu ‎70 dB

  Kolor szary, niebieski

  LPNHE436153290

  KD

  produkt powystawowy / poprezentacyjny / stosowany, 100% efektywny technologicznie (towar sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis).

  towar posiada wyraźne ślady wykorzystywania, wysłany do klienta gotowy do pracy. Realne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Severin. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Severin.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Severin do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Severin do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Severin do 1000 zł,
 • odkurzacze Severin do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Severin do 1000 zł, odkurzacz Severin do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Severin do 1000 zł, ranking odkurzaczy Severin do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *