Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Samsung do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Samsung do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Samsung do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Samsung.

[TOP10] Odkurzacze Samsung do 500 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Samsung do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Samsung VC07M25E0WR

Samsung VC07M25E0WR Najniższa Cena Online

Samsung VC07M25E0WR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M25E0WR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości Moc ssąca cechy odkurzania Wygoda Akcesoria 2 w 1 tablica porównawcza Zawartość opakowania FAQ Najważniejsze cechy Wysoka moc ssąca Klasa energetyczna A Trzy rodzaje worków Filtracja EPA Lekki i ergonomiczny Akcesoria 2 w 1 obszerniejsza moc, większa oszczędność - EZ Clean Cyclone technologia EZ Clean Cyclone* nie tylko gwarantuje wysoką moc ssącą odkurzacza, lecz jest w dodatku istotnie higieniczna.

  w trakcie odkurzania pokaźniejsze śmieci nie trafiają do worka, lecz zbierają się w specjalnym, antystatycznym, nieskomplikowanym do utrzymania w czystości pojemniku. Dzięki temu moc ssąca pozostaje dłużej na wysokim poziomie, a ty oszczędzasz na workach, ponieważ nie musisz ich nieraz wymieniać.

  * w przypadku niektórych modeli odkurzaczy, moduł EZ Clean Cyclone należy dokupić. Bezpieczeństwo Wysokie atrybuty odkurzania 3 x A skuteczność energetyczna: klasa A Odkurzacz firmy Samsung produktywnie usuwa brud i kurz, pozostając jednocześnie najistotniej oszczędnym urządzeniem na skali klasy energetycznej.

  Sprzątasz krócej i dzięki czemu oszczędzasz prąd. Sprzątanie powierzchni twardych: klasa A efektywność odkurzacza Samsung w sprzątaniu powierzchni twardych pozostała sklasyfikowana jako „A”. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze szybciej usuniesz brud i kurz z drewnianych powierzchni i szczelin w podłodze – wystarczy jeden ruch!

  Reemisja kurzu: klasa A Im wyższa klasa reemisji kurzu, tym lepiej. Oznacza to, że mniej się go wydostaje z odkurzacza w trakcie sprzątania, a przez to powietrze w mieszkaniu jest przyjemnie świeże. To dlatego urządzenia Samsung mogą z powodzeniem używać także alergicy.

  innowacyjna technologia dla Twojej wygody Ochrona przed mikrocząsteczkami Filtr EPA dla alergików Odkurzacze Samsung wykorzystują filtrację EPA, by zapewnić jak najkorzystniejszą ochronę przed mikrocząsteczkami, które mogą zawierać alergeny.

  Wydmuchiwane powietrze jest istotnie czystsze, przez co bardziej dobre dla Twojego zdrowia. 3 typy worków Materiałowe i papierowe W pakiecie z odkurzaczem Samsung odnajdziesz trzy typy worków do wyboru.

  Te z mikrowłókniny rozszerzają produktywność pracy odkurzacza i zatrzymują nawet do 99,7% cząsteczek kurzu. Są zatem rewelacyjnym wyborem dla alergików, podobnie jak worek antyalergiczny, z odzieżowym wykończeniem Bioneem®, które hamuje namnażanie się roztoczy.

  Z kolei antyzapachowy worek pozwoli radować się świeżym, pachnącym powietrzem choćby tuż po odkurzaniu – użyty w nim dynamiczny węgiel neutralizuje nieprzyjemne aromaty. Prędkie i komfortowe odkurzanie dzięki akcesoriom Akcesoria do odkurzacza Samsung sprawią, iż jeszcze precyzyjniej posprzątasz swój dom – nawet te najtrudniej dostępne miejsca.

  Szczotka do kurzu Zaprojektowana z myślą o alergikach, zbiera choćby najmniejsze cząsteczki kurzu. Odetchniesz z ulgą! Szczelinówka Zmieści się tam, gdzie zwykła szczotka nie da rady: pomiędzy fotelem a ścianą, między listwą przypodłogową a meblami… wszędzie, gdzie Ci potrzeba Teleskopowa rura Grunt to wygoda – przystosuj długość rury, żeby nie musieć się schylać.

  Jeśli sprzątasz mniej dostępne miejsca, wyreguluj ją tak, by sięgała jeszcze dalej. Porównanie linii VC07­M25E­0WR­/GE VC07­M25F­0WP­/GE VC07­M25H­0WB­/GE VC07­M25J­0WP­/GE VC07­M25K­0WN­/GE VC07­M25L­0WC­/GE Poziom głośności (dB(A)) 79 79 79 79 79 79 Klasa energetyczna A A A A A A Roczne zużycie energii (kWh/r) 28 28 28 28 28 28 produktywność zbierania kurzu na podłodze A A A A A A sprawność zbierania kurzu na dywanie D D D D D D Reemisja kurzu A A A A A A Moc (W) 750 750 750 750 750 750 Moc ssąca (W) 200 200 200 200 200 200 Filtr wylotowy ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY Filtr przed silnikiem PIANKO­WY PIANKO­WY PIANK­OWY PIANKO­WY PIANKO­WY PIANKO­WY Sterowanie mocą w rączce nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie Filtr Cyklonowy EzClean nie nie tak tak tak tak Szczotka charakterystyczna z przęłącznikiem NB - 930 nie nie tak tak tak tak Akcesoria 2 w 1 (szczelinówka i szczotka do kurzu) tak tak tak tak tak tak Eco szczotka do parkietów Parquet Brush HB - 100 nie tak nie tak nie tak Szczotka do sierści Pet Brush TB - 250 nie nie nie nie tak nie pojemność zbiornika na kurz (l) 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 Wskaźnik zapełnienia worka tak tak tak tak tak tak Długość kabla zasilającego (m) 6 6 6 6 6 6 kolor CZER­WONY FIOLE­TOWY NIEBIE­SKI FIOLE­TOWY ZIELONY GRAF­ITOWY zobacz TABELE Zawartość opakowania Odkurzacz Rura z materiałów nienaturalnych Rura teleskopową stalową Akcesoria 2w1 Karta energetyczna Częste pytania Czy mimo, że jestem alergikiem, mogę korzystać ze zwykłego odkurzacza workowego? bezspornie tak.

  Od 1 września 2014 roku wszystkie odkurzacze, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, posiadają obowiązek podawać rozszerzone informacje o etykiecie energetycznej odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Samsung VCC45W0S36

Samsung VCC45W0S36 Najniższa Cena Online

Samsung VCC45W0S36 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VCC45W0S36
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC45W0S36 Bezworkowy odkurzacz z technologią Twin Chamber System™ o mocy 700 W. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc:700W objętość zbiornika na kurz: 1,3L wariant odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Szczotka szczelinowa, Szczotka do kurzu atrybuty dodatkowe: nietrudna obsługa i opróżnianie, zaawansowany systemem filtracji HEPA Sterowanie na korpusie Filtr na wylocie, Filtr umieszczony przed silnikiem Długość przewodu zasilającego: 6 m Czysty dom w mgnieniu oka Doświadcz możliwości powiększonej siły ssącej, którą daje technologia Samsung Twin Chamber System™.

  Siła ssąca wymusza cyrkulację cząsteczek kurzu w komorze wewnętrznej, wywołując oddzielenie brudu i kurzu z obiegu powietrza. Unikniesz tym samym zatkania odkurzacza, dzięki temu będzie wydajnie działał poprzez dłuższy czas.

  Łatwa obsługa i opróżnianie Po odkurzeniu całego domu ostatnią rzeczą, której chcesz, jest przypadkowe wysypanie zebranych skażeń z powrotem na podłogę. Wyjmij pojemnik na kurz, odkręć pokrywę i opróżnij zawartość bezpośrednio do śmietnika.

  bez problemu, bez bałaganu. Dłuższy przewód zasilający stanowi obszerne ułatwienie, umożliwiając dotarcie do każdego zakątka pokoju. Odetchnij z ulgą. Dosłownie. Odkurzacz Samsung akcentuje się zaawansowanym systemem filtracji HEPA.

  Filtracja HEPA nie tylko wychwytuje kurz i skażenia, ale także alergeny obecne w powietrzu. Oszczędnie i bez wysiłku Odkurzanie nie będzie już męczące. Bezworkowe odkurzacze marki Samsung pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze – zapomnisz o konieczności wymiany worka.

  progresywne właściwości takie jak Twin Chamber System™ produktywną pracę poprzez długi czas. Wybierz odkurzacz najlepiej przypasowany do Twoich potrzeb. Gromadzenie kurzu wariant: Bezworkowy z technologią Twin Chamber objętość pojemnika na kurz (l): 1,3 ℓ sprawność Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 190 W informacje ogólne Regulacja mocy: Na korpusie (wł./wył) Kolor: Niebieski naturalny Klasa efektywności energetycznej: N/A Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Szczotka Główna szczotka z przełącznikiem: Tak Akcesoria Szczotka szczelinowa: Tak Szczotka do kurzu: Tak Funkcje dopełniające automatyczny zwijacz przewodu zasilającego: Tak Filtr Filtr na wylocie: Tak Filtr umieszczony przed silnikiem: Tak atrybuty fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9,2 m wymiary (Szer.

  x Wys. X Gł.): Na korpusie wymiary transportowe (Szer. X Wys. X Gł.): 310 x 331 x 552 mm Waga: 4,3 kg Waga transportowa: 7 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Samsung. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Samsung.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Samsung do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Samsung do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Samsung do 500 zł,
 • odkurzacze Samsung do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Samsung do 500 zł, odkurzacz Samsung do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach Samsung do 500 zł, ranking odkurzaczy Samsung do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *