Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Samsung do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Samsung do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Samsung do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Samsung.

[TOP10] Odkurzacze Samsung do 500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Samsung do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Samsung VC07M25E0WR

Samsung VC07M25E0WR Najniższa Cena Online

Samsung VC07M25E0WR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M25E0WR
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości Moc ssąca cechy odkurzania Wygoda Akcesoria 2 w 1 tablica porównawcza Zawartość opakowania FAQ Najważniejsze cechy Wysoka moc ssąca Klasa energetyczna A Trzy rodzaje worków Filtracja EPA Lekki i ergonomiczny Akcesoria 2 w 1 obszerniejsza moc, większa oszczędność - EZ Clean Cyclone technologia EZ Clean Cyclone* nie tylko gwarantuje wysoką moc ssącą odkurzacza, lecz jest w dodatku istotnie higieniczna.

  w trakcie odkurzania pokaźniejsze śmieci nie trafiają do worka, lecz zbierają się w specjalnym, antystatycznym, nieskomplikowanym do utrzymania w czystości pojemniku. Dzięki temu moc ssąca pozostaje dłużej na wysokim poziomie, a ty oszczędzasz na workach, ponieważ nie musisz ich nieraz wymieniać.

  * w przypadku niektórych modeli odkurzaczy, moduł EZ Clean Cyclone należy dokupić. Bezpieczeństwo Wysokie atrybuty odkurzania 3 x A skuteczność energetyczna: klasa A Odkurzacz firmy Samsung produktywnie usuwa brud i kurz, pozostając jednocześnie najistotniej oszczędnym urządzeniem na skali klasy energetycznej.

  Sprzątasz krócej i dzięki czemu oszczędzasz prąd. Sprzątanie powierzchni twardych: klasa A efektywność odkurzacza Samsung w sprzątaniu powierzchni twardych pozostała sklasyfikowana jako „A”. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze szybciej usuniesz brud i kurz z drewnianych powierzchni i szczelin w podłodze – wystarczy jeden ruch!

  Reemisja kurzu: klasa A Im wyższa klasa reemisji kurzu, tym lepiej. Oznacza to, że mniej się go wydostaje z odkurzacza w trakcie sprzątania, a przez to powietrze w mieszkaniu jest przyjemnie świeże. To dlatego urządzenia Samsung mogą z powodzeniem używać także alergicy.

  innowacyjna technologia dla Twojej wygody Ochrona przed mikrocząsteczkami Filtr EPA dla alergików Odkurzacze Samsung wykorzystują filtrację EPA, by zapewnić jak najkorzystniejszą ochronę przed mikrocząsteczkami, które mogą zawierać alergeny.

  Wydmuchiwane powietrze jest istotnie czystsze, przez co bardziej dobre dla Twojego zdrowia. 3 typy worków Materiałowe i papierowe W pakiecie z odkurzaczem Samsung odnajdziesz trzy typy worków do wyboru.

  Te z mikrowłókniny rozszerzają produktywność pracy odkurzacza i zatrzymują nawet do 99,7% cząsteczek kurzu. Są zatem rewelacyjnym wyborem dla alergików, podobnie jak worek antyalergiczny, z odzieżowym wykończeniem Bioneem®, które hamuje namnażanie się roztoczy.

  Z kolei antyzapachowy worek pozwoli radować się świeżym, pachnącym powietrzem choćby tuż po odkurzaniu – użyty w nim dynamiczny węgiel neutralizuje nieprzyjemne aromaty. Prędkie i komfortowe odkurzanie dzięki akcesoriom Akcesoria do odkurzacza Samsung sprawią, iż jeszcze precyzyjniej posprzątasz swój dom – nawet te najtrudniej dostępne miejsca.

  Szczotka do kurzu Zaprojektowana z myślą o alergikach, zbiera choćby najmniejsze cząsteczki kurzu. Odetchniesz z ulgą! Szczelinówka Zmieści się tam, gdzie zwykła szczotka nie da rady: pomiędzy fotelem a ścianą, między listwą przypodłogową a meblami… wszędzie, gdzie Ci potrzeba Teleskopowa rura Grunt to wygoda – przystosuj długość rury, żeby nie musieć się schylać.

  Jeśli sprzątasz mniej dostępne miejsca, wyreguluj ją tak, by sięgała jeszcze dalej. Porównanie linii VC07­M25E­0WR­/GE VC07­M25F­0WP­/GE VC07­M25H­0WB­/GE VC07­M25J­0WP­/GE VC07­M25K­0WN­/GE VC07­M25L­0WC­/GE Poziom głośności (dB(A)) 79 79 79 79 79 79 Klasa energetyczna A A A A A A Roczne zużycie energii (kWh/r) 28 28 28 28 28 28 produktywność zbierania kurzu na podłodze A A A A A A sprawność zbierania kurzu na dywanie D D D D D D Reemisja kurzu A A A A A A Moc (W) 750 750 750 750 750 750 Moc ssąca (W) 200 200 200 200 200 200 Filtr wylotowy ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY Filtr przed silnikiem PIANKO­WY PIANKO­WY PIANK­OWY PIANKO­WY PIANKO­WY PIANKO­WY Sterowanie mocą w rączce nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie Filtr Cyklonowy EzClean nie nie tak tak tak tak Szczotka charakterystyczna z przęłącznikiem NB - 930 nie nie tak tak tak tak Akcesoria 2 w 1 (szczelinówka i szczotka do kurzu) tak tak tak tak tak tak Eco szczotka do parkietów Parquet Brush HB - 100 nie tak nie tak nie tak Szczotka do sierści Pet Brush TB - 250 nie nie nie nie tak nie pojemność zbiornika na kurz (l) 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 Wskaźnik zapełnienia worka tak tak tak tak tak tak Długość kabla zasilającego (m) 6 6 6 6 6 6 kolor CZER­WONY FIOLE­TOWY NIEBIE­SKI FIOLE­TOWY ZIELONY GRAF­ITOWY zobacz TABELE Zawartość opakowania Odkurzacz Rura z materiałów nienaturalnych Rura teleskopową stalową Akcesoria 2w1 Karta energetyczna Częste pytania Czy mimo, że jestem alergikiem, mogę korzystać ze zwykłego odkurzacza workowego? bezspornie tak.

  Od 1 września 2014 roku wszystkie odkurzacze, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, posiadają obowiązek podawać rozszerzone informacje o etykiecie energetycznej odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W Mini elektroszczotka Pet Care Mini Pet Care Tool usprawnia usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy. Obrotowa, gumowa szczotka, znacznie ogranicza liczba włosów wplątanych w szczotkę bębnową. W dodatku kompaktowa kompozycja odkurzacza VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W nieskomplikowane manewrowanie nawet na niewielkich powierzchniach. Szczotka Pet Care Brush Szczotka Pet Care Brush została zaopatrzona w mocną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, powodując, że zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze pokaźniejszą starannością. Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny. W dodatku, zdejmowana górna pokrywa usprawnia utrzymanie odkurzacza VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W w czystości. Kompaktowy design Kompaktowy design ułatwia prędkie sprzątanie całego domu bez większego wysiłku. Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W jest o 22% mniejszy, łatwo poruszać się z nim po domu. Łatwość manewrowania i wygoda odkurzania. Bezworkowy model Brak kurzu jest kluczem do dobrego zdrowia. Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W to model bezworkowy, niezwykle komfortowy model w używaniu. Obfity pojemnik na kurz o objętości 1,5 l. Z urządzenia tego mogą korzystać osoby w każdym wieku. Jest to realne dzięki prostocie i wygodzie konstrukcji urządzenia.

Samsung VCC45W0S36

Samsung VCC45W0S36 Najniższa Cena Online

Samsung VCC45W0S36 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VCC45W0S36
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC45W0S36 Czysty dom w mgnieniu oka Doświadcz możliwości zwiększonej siły ssącej, którą daje technologia Samsung Twin Chamber System™. Siła ssąca wymusza cyrkulację cząsteczek kurzu w komorze wewnętrznej, powodując oddzielenie brudu i kurzu z obiegu powietrza.

  Unikniesz tym samym zatkania odkurzacza, dzięki czemu będzie efektywnie działał poprzez dłuższy czas. Łatwa obsługa i opróżnianie Po odkurzeniu całego domu ostatnią rzeczą, której chcesz, jest przypadkowe wysypanie zebranych skażeń z powrotem na podłogę.

  Wyjmij pojemnik na kurz, odkręć pokrywę i opróżnij zawartość bezpośrednio do śmietnika. Bezproblemowo, bez bałaganu. Dłuższy przewód zasilający stanowi znaczne ułatwienie, umożliwiając dotarcie do każdego zakątka pokoju.

  Odetchnij z ulgą. Dosłownie. Odkurzacz Samsung uwydatnia się zaawansowanym systemem filtracji HEPA. Filtracja HEPA nie tylko wychwytuje kurz i skażenia, ale także alergeny obecne w powietrzu. Oszczędnie i bez wysiłku Odkurzanie nie będzie już męczące.

  Bezworkowe odkurzacze firmy Samsung pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze – zapomnisz o konieczności podmiany worka. Innowacyjne właściwości takie jak Twin Chamber System™ efektywną pracę poprzez długi czas.

  Wybierz odkurzacz najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Samsung. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Samsung.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Samsung do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Samsung do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Samsung do 500 zł,
 • odkurzacze Samsung do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Samsung do 500 zł, odkurzacz Samsung do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach Samsung do 500 zł, ranking odkurzaczy Samsung do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *