Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne Sencor. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny Sencor. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych Sencor,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne Sencor. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami Sencor, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  artykuł Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: towar powystawowy. • Towar produktywny technologicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  użyteczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do prostych zadań - wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc pomiędzy fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz stosownego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się wspaniałym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swym samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swym znacznym domowym odkurzaczem i stosowaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe rozmiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie za pomocą SVC 190B! Lekki i ergonomiczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania umożliwia odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc nawet osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności starczy na wyczyszczenie wszelkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym podkreśla się też designem. Jest to minimalny odkurzacz o ciekawym kształcie, którego przód, a jednocześnie pojemnik na kurz, został wytworzony z atrakcyjnie wyglądającego, transparentnego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą najróżniejsze końcówki oraz stacja ładująca, która umożliwia zawieszenie odkurzacza na ścianie, co nadzwyczajnie pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Rozmaite zastosowanie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest wyśmienitym rozwiązaniem w trakcie sprzątania samochodu, ale nie tylko!

  Jego kompaktowe wymiary i obfita ilość dodatkowych akcesoriów pozwalają na stosowanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko albo napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę albo Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? niewiele znacząca szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! za pomocą tego odkurzacza ręcznego możesz jeszcze oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy prędko odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem praktycznym, ale i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do powiększenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, aby z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne czarne. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny Sencor opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne Sencor cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami Sencor,
 • odkurzacze ręczne Sencor jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne Sencor, odkurzacz ręczny Sencor cena, opinie o odkurzaczach ręcznych Sencor, ranking małych odkurzaczy ręcznych Sencor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *