Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne do 150 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny do 150 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych do 150 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne do 150 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami do 150 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  nieduże jest atrakcyjne


  Do czego się przydają takie drobne akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie drobne mobilne urządzenia do zbierania nieznacznych zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni. Posiadają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To znakomite dodatkowe urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są idealne by dotrzeć do małych, ciasnych i trudno przystępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Błyskawicznie i skutecznie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki niepokaźnym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Zawsze gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W sytuacji takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba by było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o nadzwyczajnych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne skomplikowane elektroniczne udogodnienia, zostały produkowane na ogół po to,ekspresowo poradzić sobie z śladowymi zabrudzeniami na niewiele znaczącej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Mobilny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości firmy Clatronic. Wspaniały design, przyjemny dla oka. Skrupulatnie dostosowany kształt, by jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest niezwykle lekki, funkcjonalny i produktywny. Zasilany akumulatorowo,posiada także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w całości można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni staranność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zaimplementowany schowek na kabel zasilania 12V
  *Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci szybko i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania i aż 3 wymienne szczotki powodują,z łatwością dostosujesz go do swych potrzeb. Nowoczesny system filtracji sprawne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką produktywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego użyteczny design oraz 5-metrowy kabel, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być wykorzystywany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Świetnie spełni oczekiwania więc w wielu różnorodnych użyciach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i sporo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do najróżniejszych zastosowań

  W komplecie znajdziesz 3 użyteczne szczotki, za pomocą których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na różnorodnych rodzajach powierzchni. Odkurzy jednocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka umożliwia staranne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie oraz uchwyt na kabel odkurzacza).

  efektywna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i efektywny

  Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada wytworzony z miedzi, sprawny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość efektywnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nadzwyczajnym wyborem.

  skrupulatnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika. Urządzenie wyposażone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma uzupełniające kółka upraszczające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza gwarantuje rozszerzony komfort użytkowania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • rozmiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej aniżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne żółte. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  poręczny odkurzacz, który zaskoczy Cię skutecznością Nowa odsłona DX118C! Odkurzacz jest dzisiaj przystępny w nowym, szarym wariancie kolorystycznym. Dzięki efektywnej pracy i komforcie używania spełni oczekiwania wymagających użytkowników.

  To lekkie i ergonomiczne urządzenie zostało zaopatrzone w 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę, jakiej Ci potrzeba. Wydajność odkurzacza gwarantuje moc ssania nawet 16000 Pa, a także 3 wymienne szczotki, które znajdą wykorzystanie w wielu różnorodnych sytuacjach.

  Zbiornik na odpady o pojemności 1,2 kg łatwo opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i praktycznej konstrukcji DX118C możesz nim prosto operować i posprzątać każdy kąt w swoim domu.

  To praktyczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby – jako odkurzacz pionowy, a także ręczny. Używając go, łatwo wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego choćby problemu.

  3 szczotki w komplecie W opakowaniu odnajdziesz aż 3 rodzaje szczotek. Szczotka do podłóg wyśmienicie sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Sprawnie czyści panele, kafelki, a nawet dywany. Operowanie nią jest wyjątkowo proste i wygodne.

  Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka. Płaska szczotka rewelacyjnie pasuje do odkurzania wgłębień w meblach albo klawiatury, a szczotka trójkątna sprawdzi się w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych tworzyw, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca skuteczność Odkurzacz został wyekwipowany w efektywny silnik, który może pracować z prędkością choćby 28 000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu możliwe jest osiąganie tak wielkiej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą efektywność DX118C – za jego pomocą prędko pozbędziesz się kurzu i innych skażeń. Bezpieczeństwo i higiena wykorzystywania Korzystając z DX118C nie tylko precyzyjnie odkurzysz cały dom, lecz też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało zaopatrzone w produktywny filtr HEPA, który nieprzeciętnie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia wystarczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to powoduje, iż korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne. Prosto go przechowasz Kolejną zaletą pionowego odkurzacza jest łatwość jego przechowywania. Wystarczy umieścić go przy ścianie – nie zajmie zbyt sporo miejsca w Twoim domu.

  Urządzenie eksponuje się również prostym, a zarazem wykwintnym wzornictwem. Jego progresywny design, użyteczna i imponująca funkcjonalność sprawiają, że może stać się fantastycznym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

  Specyfikacja firma Deerma Model DX118C Siła ssania 16 000 Pa Napięcie znamionowe 220V objętość pojemnika na kurz 1.2l Poziom hałasu mniej niżeli 76 dB Moc znamionowa 400W – 600W Waga 1.86kg Częstotliwość znamionowa 50Hz wymiary 240 x 130 x 950mm Długość kabla 5m kolor szary

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Sencor. Ranking TOP10 modeli

Bomann CB 947

Bomann CB 947 Najniższa Cena Online

Bomann CB 947 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bomann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bomann CB 947
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  OPIS PRODUTKU:Odkurzacz ręczny Bomann CB 947do jest wyśmienity do odkurzania: mebli, tapicerki, ram obrazów, firanek, książek, komputerów, samochodów, itp.dane technologicznE:- Odkurzacz do odkurzania: mebli, tapicerki, ram obrazów, firanek, książek, komputerów, samochodów, itp.

  - śladowe rozmiary - Wyposażenie: sprężysty wąż ssący z ssawką szczelinową, niewielka i wielka szczotka, pasek na ramię - Stały filtr pyłowy, łatwy do czyszczenia - 6-metrowy przewód zasil - śladowa masa - Możliwość ustawienia w pionie (oszczędność miejsca) - Zasilanie:: 230 V, 50 Hz, 700 W max.

  - wymiary (S x W x G): 360 x 185 x 110 mm - Waga: 1,45 kg...


Blaupunkt VCP301

Blaupunkt VCP301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP301
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny VCP301 producenta Blaupunkt stanowczo upraszcza szybkie porządki. Okazuje się pomocny za każdym razem wtedy, kiedy chcemy sprzątnąć rozsypaną kawę, pozbierać okruchy ze stołu kuchennego albo zebrać naniesiony piasek przy wycieraczce, bez konieczności wyjmowania standardowego odkurzacza....

Clatronic HS 2631

Clatronic HS 2631 Najniższa Cena Online

Clatronic HS 2631 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic HS 2631
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Clatronic HS 2631

  Odkurzacz ręczny Clatronic to niemiecka jakość i trwałość, którą doceniło już tysiące konsumentów Wasserman


  Niska cena i sporo zalet Nie za każdym razem potrzebujemy wyciągać obszerny odkurzacz, czasami musimy jedynie odkurzyć fotel, albo rozsypane paproszki i do tego rewelacyjnie nadaje się odkurzacz ręczny. Asygnowany do odkurzania w warunkach domowych i biurowych. Dobrze sobie radzi z czyszczeniem mebli, tapicerki, ram obrazów, komputerów, samochodów i innych miejsc, w których zawodzą inne rozwiązania - dotrze choćby w najistotniej nieprzyjazne dla konwencjonalnego odkurzacza miejsce, znakomicie uzupełniając jego parametry. Szczególnie produktywny, wyjątkowo biorąc pod uwagę jego mały wymiar i niewielkie zużycie prądu. Można go łatwo przechowywać w dowolnym miejscu. Będzie zawsze pod ręką bezawaryjny w każdym domu  drobny, lekki i potężny taki jest Clatronik Częste odkurzanie samochodu, sprzątanie w podróży, sprzątanie trudno dostępnych zakamarków, częste odkurzanie tapicerki, częste odkurzanie sierści... To jedynie kilka przykładów gdzie śladowy i poręczny odkurzacz będzie jak znalazł.  Strona producenta - KLIKNIJ TU


  Specyfikacja urządzenia:
  zaopatrzony w elastyczny wąż ssący z ssawką szczelinową,
  W opakowaniu znikoma i obfita szczotka czyszcząca,
  wygodny pasek na ramię
  Odkurzacz ma stały filtr pyłowy, nietrudny do czyszczenia
  Aż 6-metrowy kabel podłączeniowy gwarantuje wygodę stosowania
  śladowa masa i wielkość powoduje, iż przechowywanie urządzenia jest proste
  Zasilanie: 230 V, 50 Hz, 700 W max.
  rozmiary (S x W x G): 360 x 185 x 110 mm
  Waga: 1,45 kg

  *

Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: artykuł powystawowy. • Towar sprawny technologicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  poręczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do łatwych zadań - wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc pomiędzy fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz optymalnego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się świetnym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swoim pokaźnym domowym odkurzaczem i użytkowaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe rozmiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie za pomocą SVC 190B! Lekki i użyteczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania pozwala na odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc choćby osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności wystarczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym wyróżnia się także designem. Jest to niewielki odkurzacz o atrakcyjnym zarysie, którego przód, a równocześnie pojemnik na kurz, został wytworzony z atrakcyjnie wyglądającego, przezroczystego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą różne końcówki, a także stacja ładująca, która zezwala na zawieszenie odkurzacza na ścianie, co doskonale pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. Różne użycie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest wspaniałym rozwiązaniem w trakcie sprzątania samochodu, ale nie tylko!

  Jego kompaktowe wymiary i obfita ilość dodatkowych akcesoriów umożliwiają wykorzystywanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko lub napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę lub Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? niepokaźna szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! przy pomocy tego odkurzacza ręcznego możesz także oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy ekspresowo odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem ergonomicznym, ale i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do rozszerzenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, aby z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Scarlett. Ranking TOP10 modeli

Koenic KVR7221

Koenic KVR7221 Najniższa Cena Online

Koenic KVR7221 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Koenic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Koenic KVR7221
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz ręczny z akumulatorem litowo-jonowym, czas pracy do 12 minut, ładowania 4-5 godzin, zbiornik na kurz o pojemności 150 ml, filtr antyalergoczny hepa zmywalny, maksymalna moc ssania 70 w, wskaźnik ładowania, wspaniały do domu albo samochodu.

Black&Decker NVC115JL

Black&Decker NVC115JL Najniższa Cena Online

Black&Decker NVC115JL - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker NVC115JL
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  informacje techniczne:Napięcie akumulatora: 3.6VPojemność akumulatora: 5.6Wh/3.6V=1.5AhCzas pracy: 9minPełne ładowanie: 10hPodciśnienie: 197mmH2OWydajność: 715l/minObjętość zbiornika: 325mlPoziom hałasu: 64dBKolor: biało-szary z błekitnymi...


Hoover SJ60WWR6 011

Hoover SJ60WWR6 011 Najniższa Cena Online

Hoover SJ60WWR6 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover SJ60WWR6 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover SJ60WWR6 to odkurzacz bezworkowy, zasilany akumulatorowo. Odkurzacz jest srebrno-czerwony. Sprzęt ma filtr do oczyszczania zasysanego powietrza. Odkurzacz pochłonie maksymalnie 0.3 l. Kurzu i znikomych śmieci.

  Sprzęt posiada też zbiornik na wodę o obszerności 0.3 l. Dzięki bardzo drobnej wadze wynoszącej 0.9 kg używanie odkurzacza jest wygodne i bezproblemowe. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat....Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny do 150 zł opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne do 150 zł cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami do 150 zł,
 • odkurzacze ręczne do 150 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne do 150 zł, odkurzacz ręczny do 150 zł cena, opinie o odkurzaczach ręcznych do 150 zł, ranking małych odkurzaczy ręcznych do 150 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *