Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne Deerma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny Deerma. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych Deerma,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne Deerma. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami Deerma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci szybko i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania, a także aż 3 wymienne szczotki powodują,z łatwością dopasujesz go do swych potrzeb. Postępowy system filtracji wydajne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego użyteczny design, a także 5-metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być używany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Znakomicie spełni oczekiwania więc w wielu rozmaitych zastosowaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i dużo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnych zastosowań

  W zestawie odnajdziesz 3 praktyczne szczotki, przy pomocy których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na najróżniejszych rodzajach powierzchni. Odkurzy zarówno kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei okrągła szczotka zezwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie i uchwyt na kabel odkurzacza).

  wydajna filtracja skażeń

  Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i efektywny

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada produkowany z miedzi, wydajny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko sprawne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie wyśmienitym wyborem.

  dokładnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego sprawność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie wyekwipowane zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, zaimplementowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka ułatwiające jej przesuwanie, a poręczny uchwyt odkurzacza gwarantuje zwiększony komfort używania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • rozmiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m


Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  poręczny odkurzacz, który zaskoczy Cię produktywnością Nowa odsłona DX118C! Odkurzacz jest teraz przystępny w nowym, szarym wariancie kolorystycznym. Dzięki produktywnej pracy i komforcie używania spełni oczekiwania wymagających użytkowników.

  To lekkie i poręczne urządzenie zostało wyposażone w 5-metrowy kabel, który zapewni Ci swobodę, jakiej Ci potrzeba. Wydajność odkurzacza gwarantuje moc ssania nawet 16000 Pa i 3 wymienne szczotki, które znajdą zastosowanie w wielu zróżnicowanych sytuacjach.

  Zbiornik na odpady o pojemności 1,2 kg z łatwością opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i funkcjonalnej konstrukcji DX118C możesz nim łatwo operować i posprzątać każdy kąt w swoim domu.

  To poręczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby – jako odkurzacz pionowy, a także ręczny. Używając go, z łatwością wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego nawet problemu.

  3 szczotki w pakiecie W opakowaniu odszukasz aż 3 warianty szczotek. Szczotka do podłóg wyśmienicie sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Skutecznie czyści panele, kafelki, a choćby dywany. Operowanie nią jest nad wyraz proste i wygodne.

  Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka. Płaska szczotka rewelacyjnie nadaje się do odkurzania wgłębień w meblach albo klawiatury, a szczotka trójkątna spełni oczekiwania w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych materiałów, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca skuteczność Odkurzacz został zaopatrzony w produktywny silnik, który może pracować z szybkością choćby 28 000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu osiągalne jest osiąganie tak obszernej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą wydajność DX118C – za jego pomocą momentalnie pozbędziesz się kurzu i innych skażeń. Bezpieczeństwo i higiena użytkowania Korzystając z DX118C nie tylko skrupulatnie odkurzysz cały dom, ale też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało wyposażone w wydajny filtr HEPA, który perfekcyjnie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia starczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to powoduje, że korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne. Łatwo go przechowasz Kolejną zaletą pionowego odkurzacza jest łatwość jego przechowywania. Wystarczy umieścić go przy ścianie – nie zajmie zbyt sporo miejsca w Twoim domu.

  Urządzenie wyróżnia się też prostym, a zarazem wyszukanym wzornictwem. Jego nowoczesny design, poręczna oraz imponująca funkcjonalność powodują, iż może stać się fantastycznym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

  Specyfikacja firma Deerma Model DX118C Siła ssania 16 000 Pa Napięcie znamionowe 220V pojemność pojemnika na kurz 1.2l Poziom hałasu mniej niż 76 dB Moc znamionowa 400W – 600W Waga 1.86kg Częstotliwość znamionowa 50Hz rozmiary 240 x 130 x 950mm Długość kabla 5m kolor szary

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje kryteria. Użyteczny design, wysoka wydajność, sporo możliwości wykorzystania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dostosujesz do swych potrzeb. Możesz użyć go równocześnie jako niewielki odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego drobna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to ponadto praktyczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich znakomicie sprawdzi się na rozmaitych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić wspaniały porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i produktywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją na dodatek do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  mała szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty, a także meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 produktywnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który zaopatrzone jest urządzenie, produktywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu użytecznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długofalową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa sprawną i skuteczną pracę odkurzacza - żadne, nawet najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest także niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo efektywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, ale też gustownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia wspaniale wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli ponadto zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 genialnie spełni oczekiwania również w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Deerma CM800

Deerma CM800 Najniższa Cena Online

Deerma CM800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM800
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma CM800

  Odkurzacz Deerma CM800 to szybki i wydajny sposób żeby pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń lub roztoczy ze swojego otoczenia. Urządzenie w sposób progresywny łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania i drgania o wysokiej częstotliwościproduktywnie wyeliminować roztocze czy kurz.

  Moc ultrafioletu

  Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które wydajnie pozbywa się zarówno dorosłych osobników jak i jaj roztoczy. Skuteczność tej metody wynosi aż 99,9%! w dodatku lampa ultrafioletowa ma cechy wiruso i bakteriobójcze przez co idealnie pasuje do użytku przez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura

  Powietrze o temperaturze 50 poziomów celsjusza jest zabójcze dla roztoczy, a także potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca aby jeszcze skuteczniej eliminować niepożądane osobniki.

  Siła ssania

  Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa, a także drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja

  ponadto odkurzacz wyekwipowany jest w filtr HEPA i podwójną warstwę przefiltrowującą dzięki temu przy czyszczeniu materaca równocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia.

  praktyczne rozwiązania

  pokrywa wyprodukowana jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność odkurzacza, a wygodny uchwyt zagwarantuje wysoki komfort i szybkość korzystania. Pojemnik na kurz jest przystępny w czyszczeniu, po opróżnieniu starczy przemyć go pod bieżącą wodą.

  Bezpieczne używanie

  Specjalne zabezpieczenie sprawia, iż lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią przez co zagwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV i zapewnia ochronę oczu. W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury urządzenia bez przegrzewania się.

  Producent: Deerma

  Model: CM800

  Moc ssania: >13kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Moc znamionowa: 450W

  Poziom hałasu: <78dB


Deerma TJ200

Deerma TJ200 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne białe. Ranking TOP10 modeli

Deerma TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma TJ200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma TJ200 – Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom Wielofunkcyjny odkurzacz marki Deerma pozwoli wydajnie zadbać o czystość w Twoim domu – zasysa równocześnie suche odpady, jak i rozlane płyny. Zaopatrzony został w skuteczny silnik o prędkości 33 000 obrotów na minutę, powiększający komfort użytkowania przełącznik nożny i 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu wydajnie pozbędziesz się skażeń i alergenów.

  pakiet wymiennych szczotek umożliwia skrupulatne posprzątanie całego mieszkania. Odkurzy wszystko, co chcesz Odkurzacz świetnie radzi sobie zarówno z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko – te i dużo innych rodzajów efektywnie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia!

  TJ200 nieprzeciętnie sprawdza się na co dzień. Sprostaobszerniejszym wyzwaniom – pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie. Wygraj wojnę z brudem Urządzenie wyekwipowane zostało w silnik o mocy 800 W.

  pozwala na on uzyskanie siły ssania choćby 18 000 Pa. Dzięki czemu bez najmniejszych nawet problemów sprzątniesz najróżniejszego rodzaju zanieczyszczenia – kurz, okruchy, włosy, a nawet rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma – już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję W komplecie wyszukasz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, absorpcyjna szczotka – rewelacyjnie dostosowuje się do podłogi i efektywnie likwiduje skażenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu.

  Jest ona transparentna, dzięki czemu wspaniale widzisz, czy skrupulatnie usuwasz brud. Charakterystyczna szczotka – radzi sobie z kurzem i śmieciami na gładziutkiej powierzchni oraz z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami.

  Posprząta jednocześnie suchą, jak i mokrą podłogę. Bez problemu zassa nawet leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka – genialnie nadaje się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i nierównych powierzchni.

  Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna – nadzwyczajnie zbiera kurz i odpady z tworzyw lub monitorów. Praktyczna suszarka Korzystaj z praktycznego trybu blow-off, by jeszcze bardziej ułatwić sobie życie.

  szybko i wygodnie wysusz mokrą podłogę, by umożliwić wszystkim luźne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, że ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni.

  Możeszwykorzystać ten tryb, żeby zmienić odkurzacz w poręczną suszarkę dla zwierząt! Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Z łatwością odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz.

  To prawdziwa oszczędność czasu i energii i sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć albo zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  wygodnie sprzątaj cały dom wykonana z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i wytrzymała na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m.

  ponadto 4 wytrzymałe kółka sprawiają, iż sprzęt jest jeszcze bardziej mobilny i komfortowy w użyciu. Wszystko to przekłada się na łatwe i komfortowe sterowanie odkurzaczem – dzięki czemu możesz luźno posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie 4-stopniowy system filtracji sprawia, że z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swoim mieszkaniu, lecz też o swoje zdrowie. Ekspresowo i wygodnie stwórz wolne od kurzu i innych alergenów środowisko – umożliwi Ci to między innymi pokaźny filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody Urządzenie tworzone zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki czemu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo komfortowe w wykorzystywaniu.

  praktyczny przełącznik nożny zezwala na komfortowe włączanie i wyłączanie odkurzacza – dzięki czemu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do pokrywy TJ200 – w ten sposób będziesz posiadać je za każdym razem pod ręką, a równocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku.

  Deerma skutecznie łączy funkcjonalność z wygodą użytkowania. Specyfikacja marka Deerma Model TJ200 Moc znamionowa 800 W Waga 5,07 kg Moc ssania 18 kPa Głośność <89 dB rozmiary 306 x 290 x 536 mm objętość zbiornika na wodę 3.5 L pojemność zbiornika odkurzacza 6 L

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Girmi. Ranking TOP10 modeli

Deerma CM1300

Deerma CM1300 Najniższa Cena Online

Deerma CM1300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM1300
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz do kurzu/roztoczy z UV Deerma CM1300

  Pozbądź się roztoczy i odkurz cały dom

  Odkurzacz Deerma znakomicie radzi sobie z kurzem i roztoczami, umożliwiając stworzenie czystego, zdrowego środowiska w Twoim domu. Szybkość 8000 wstrząsów na minutę i produktywne naświetlanie UV powodują,łatwo pozbędziesz się alergenów. Mała waga i długi kabel nieszablonową swobodę i komfort wykorzystywania. CM 1300 zostałwyekwipowany w aż 2 silniki wibrujące i 2 moduły sterowania, co w połączeniu z występowaniem wibracji jednocześnie z przodu, jak i z tyłu urządzenia, gwarantuje jego powiększoną skuteczność. To nie wszystko! dopełniające końcówki pozwalają stosować odkurzacz na rozmaite sposoby, co powoduje, iż jest on wyjątkowo wszechstronny i wielofunkcyjny.

  2w1 - jeszcze więcej możliwości

  Deerma CM1300 to tak naprawdę aż 2 urządzenia w 1! Może Ci służyć jako komfortowy odkurzacz ręczny albo jako niezawodne narzędzie do usuwania roztoczy. Bez najmniejszego choćby wysiłku przypasujesz ten użyteczny artykuł do swoich potrzeb i precyzyjnie posprzątasz cały dom. Łatwo wykorzystasz go w dodatku do czyszczenia wnętrza samochodu. To wielofunkcyjne urządzenie zaskoczy Cię wielością zastosowań!

  3 wymienne szczotki do zadań specjalnych

  W zestawie wyszukasz 3 wymienne końcówki, które pozwolą Ci kompleksowo posprzątać dom. Wibrująca szczotka UV będzie Twoim bezusterkowym sojusznikiem w walce z roztoczami. wielka szczotka ekspresowo wciągnie kurz i inne odpady. Płaska szczotka 2w1 spełni oczekiwania w czyszczeniu nierównych albo trudno przystępnych miejsc - z jej pomocą sprzątniesz na przykład klawiaturę oraz wgłębienia w kanapach, fotelach czy łóżkach. Żaden brud się przed Tobą nie ukryje - z pomocą dodatkowych końcówek CM1300 bezproblemowo go wynajdziesz i posprzątasz.

  Potęga światła UV

  Co powoduje, iż CM1300 tak produktywnie walczy z roztoczami? znakomitej jakości lampa UV, która promieniami o długości 253,7 nm naświetla i penetruje materiały,polikwidować z nich alergeny. Produktywnie chroni ją specjalna osłona z 3 rzędami wycięć przypominających plaster miodu. Co więcej, inteligentny czujnik podczerwieni samoczynnie wyłącza lampę, kiedy odkurzacz odszuka się z dala od powierzchni czyszczonych obiektów, uniemożliwiając w ten sposób niepotrzebnej emisji i wyciekom światła UV, a także chroniąc skórę i oczy użytkownika.

  Wygraj walkę z brudem

  Kolejnym atutem odkurzacza jest jego sprawny silnik DC. Zagwarantuje on moc ssącą nawet do 7 000 Pa w trybie "Normal" oraz do 10 000 Pa w trybie "High", dzięki temu urządzenie sprawnie pozbywa się brudu. Roztocza czy okruchy - dzięki CM1300 błyskawicznie o nich zapomnisz.

  sprawna filtracja

  Z CM1300 produktywnie zadbasz o zdrowie. Filtracja cykloniczna oraz HEPA sprawnie neutralizują kurz i inne alergeny. Jednocześnie filtr, jak i pojemnik na odpady można też prosto i wygodnie umyć. Wszystko to powoduje,wykorzystywanie odkurzacza jest czyste i bezpieczne.

  Prosta obsługa

  Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Z pomocą tylko jednego przycisku włączysz albo wyłączysz CM1300. Z kolei poręczny guzik na spodzie urządzenia zezwala na łatwą i komfortową podmianę szczotek. Możeszprędko i wygodnie odłączyć pojemnik na odpady w celu jego opróżnienia lub umycia.

  Lekki i poręczny

  Odkurzacz jest wyjątkowo niepokaźny i lekki. Jego pełna waga wynosi 1,85 kg, a moduł główny waży tylko 1 kg - tyle, ile 3 minimalne jabłka! dzięki czemu przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie powoduje najmniejszego choćby problemu. Z łatwością wniesiesz je na piętro albo podniesiesz, by odkurzyć sufit. wyśmienicie leży w dłoni i gwarantuje niesłychany komfort używania. Zapomnij także o ograniczających Twoją swobodę, zbyt niedługich kablach - dzięki długiemu na 4,2 m przewodowi CM1300 zapewni Ci wygodę, na jakiej Ci zależy.

  Specyfikacja

  Producent

  Deerma

  Model

  CM1300

  Moc znamionowa

  350 W

  Siła ssąca

  do 7000 Pa (tryb Normal)

  do 10 000 Pa (tryb High)

  Długość przewodu

  4,2 m

  Napięcie

  220 V

  wymiary

  335x225x170 mm

  objętość zbiornika na kurz

  0,4 l

  Waga urządzenia/modułu głównego

  1,85 kg/1 kg

  Wymienne końcówki w komplecie

  wielka szczotka, wibrująca szczotka UV, płaska szczotka

  2w1Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny Deerma opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne Deerma cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami Deerma,
 • odkurzacze ręczne Deerma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne Deerma, odkurzacz ręczny Deerma cena, opinie o odkurzaczach ręcznych Deerma, ranking małych odkurzaczy ręcznych Deerma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *