Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne Deerma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny Deerma. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych Deerma,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne Deerma. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami Deerma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje kryteria. Użyteczny design, wysoka wydajność, sporo możliwości wykorzystania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dostosujesz do swych potrzeb. Możesz użyć go równocześnie jako niewielki odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego drobna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to ponadto praktyczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich znakomicie sprawdzi się na rozmaitych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić wspaniały porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i produktywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją na dodatek do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  mała szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty, a także meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 produktywnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który zaopatrzone jest urządzenie, produktywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu użytecznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długofalową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa sprawną i skuteczną pracę odkurzacza - żadne, nawet najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest także niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo efektywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, ale też gustownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia wspaniale wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli ponadto zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 genialnie spełni oczekiwania również w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci szybko i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania, a także aż 3 wymienne szczotki powodują,z łatwością dopasujesz go do swych potrzeb. Postępowy system filtracji wydajne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego użyteczny design, a także 5-metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być używany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Znakomicie spełni oczekiwania więc w wielu rozmaitych zastosowaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i dużo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnych zastosowań

  W zestawie odnajdziesz 3 praktyczne szczotki, przy pomocy których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na najróżniejszych rodzajach powierzchni. Odkurzy zarówno kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei okrągła szczotka zezwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie i uchwyt na kabel odkurzacza).

  wydajna filtracja skażeń

  Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i efektywny

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada produkowany z miedzi, wydajny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko sprawne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie wyśmienitym wyborem.

  dokładnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego sprawność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie wyekwipowane zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, zaimplementowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka ułatwiające jej przesuwanie, a poręczny uchwyt odkurzacza gwarantuje zwiększony komfort używania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • rozmiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne do 150 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Deerma DX900

Odkurzacz pionowy Deerma DX900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Deerma DX900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Deerma DX900
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Pionowy odkurzacz przewodowy Deerma DX900

  wyróżnia się głównie wysokiej jakości cyklonowym systemem filtracji.

  nawet z całą kolekcją ulepszeń systemu filtrowania i zasilania, stalowy odkurzacz Deerma DX900 nie stracił nic z mobilności tego typu maszyn. Może luźno przełączać się między dwoma trybami pracy dla dowolnego zadania. Model ten charakteryzuje wyjątkowa, kompaktowa bryła.

  System filtracji cyklonowej

  Cyklonowy system filtracji Deerma ze stalową siatką przefiltrowującą z niesamowitą precyzyjnością oddziela kurz od powietrza, oczyszczając nie tylko dom, lecz także powietrze w nim. DX900 całkowicie izoluje pył i zanieczyszczenia ze strumienia powietrza wywiewanego, wytwarzając zupełnie nowy poziom czystości, pochłania i nie uwalnia nawet najdrobniejszych pyłów.

  5248 otworów o średnicy zaledwie 0,25 mm zatrzymuje w powietrzu włosy, włókna, płatki skóry i znaczne cząsteczki kurzu. Siatka stworzona jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która nie stwarza elektryczności statycznej, dzięki czemu włosy i inne zabrudzenia nie przyklejają się do niej i nie ograniczają siły ssania.

  w środku odkurzacz Deerma posiada separator cyklonowy oddzielony od pojemnika na kurz drobnym filtrem, który wykorzystując siłę odśrodkową oddziela kurz od powietrza i kieruje go bezpośrednio do pojemnika, zapobiegając przedostawaniu się z powrotem do powietrza.

  Odpylacz z prostokątnym pochylonym dnem zapobiega przedostawaniu się do niego pyłu, eliminując tym samym możliwość wtórnego skażenia i dodatkowo broniąc czystość powietrza.

  Oczyszczanie i utrzymywanie czystości powietrza

  W konwencjonalnych odkurzaczach pył po wejściu do odpylacza nadal przemieszcza się pod wpływem przepływającego strumienia powietrza, za pomocą którego może się cofnąć. Jednak kształt pojemnika na kurz odkurzacza Deerma w pełni to eliminuje, szczelnie blokując cały brud w środku.

  Nawiew powietrza pod kątem 90 °

  Zgodnie z prawami aerodynamiki, kąt napływu powietrza, a także kąt otwarcia wlotu powietrza mogą wpływać na produktywność oczyszczania powietrza z pyłu. Deerma ma specjalnie zaprojektowany wlot powietrza 135 ° i przepływ powietrza 90 ° do filtra, obracając się szybciej,powiększyć siłę odśrodkową.

  Szczotki

  Uniwersalna szczotka podłogowa została skonstruowana tak aby można ją luźno obracać o 180 ° w przód i w tył oraz o 180 ° w lewo i w prawo, umiejętnie omijając nóżki mebli docierając w najwęższe szczeliny.

  Odkurzacz DX900 posiada podwójną nasadkę, która łączy w sobie grubą szczotkę i wąską wylewkę, żeby radzić sobie z wąskimi szczelinami i skomplikowanymi powierzchniami.

  mocny silnik elektryczny o wysokich osiągach

  Aby zapewnić maksymalną efektywność czyszczenia, odkurzacz Deerma DX900 jest zaopatrzony w potężny 600W silnik elektryczny, który formuje 38 000 obrotów na minutę, kierując całą swoją moc na walkę z kurzem i utrzymanie czystości.

  Dźwiękochłonne dla cichego czyszczenia

  Odkurzacz Deerma wykorzystuje specjalne rozwiązania ograniczające poziom hałasu w trakcie pracy do 75 dB, czyli wyraźnie mniej niżeli w innych odkurzaczach.

  przewód zasilający 4.5 m

  przewód o długości 4.5 metrów i obudowa o wysokości 1 metra, pozwala oczyścić ok 100m2 powierzchni przez podłączenie tylko do jednego gniazdka.

  Specyfikacje:

  Model: DX900

  Napięcie: 220 V - 50 Hz

  Moc znamionowa: 600 W.

  objętość pojemnika na kurz: 1,2 l

  Stopień podciśnienia: 14kPa

  kabel zasilający: 4,5 M.


Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Bosch. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci momentalnie i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego wykorzystywania, a także aż 3 wymienne szczotki powodują,łatwo dostosujesz go do swoich potrzeb.

  nowoczesny system filtracji efektywne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką efektywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego funkcjonalny design i 5-metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Nadzwyczajnie sprawdzi się więc w wielu różnorodnych zastosowaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swym domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnych zastosowań W zestawie znajdziesz 3 ergonomiczne szczotki, za pomocą których dokładnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na różnych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy jednocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka zezwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie oraz uchwyt na przewód odkurzacza). Skuteczna filtracja skażeń Odkurzacz został wyekwipowany w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, filtrującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i wydajny Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada produkowany z miedzi, efektywny silnik. Akcentuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko wydajne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość efektywnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie rewelacyjnym wyborem. Dokładnie przemyślana kompozycja Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika.

  Urządzenie zaopatrzone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na dedykowanym do tego, wbudowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka usprawniające jej przesuwanie, a ergonomiczny uchwyt odkurzacza gwarantuje zwiększony komfort używania. Specyfikacja producent Deerma Model DX115C Moc 600W objętość pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg rozmiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niżeli 76dB Długość kabla 5m


Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały

Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz do kurzu/roztoczy z UV Deerma CM1300

  Pozbądź się roztoczy i odkurz cały dom

  Odkurzacz Deerma znakomicie radzi sobie z kurzem i roztoczami, umożliwiając stworzenie czystego, zdrowego środowiska w Twoim domu. Szybkość 8000 wstrząsów na minutę i produktywne naświetlanie UV powodują,łatwo pozbędziesz się alergenów. Mała waga i długi kabel nieszablonową swobodę i komfort wykorzystywania. CM 1300 zostałwyekwipowany w aż 2 silniki wibrujące i 2 moduły sterowania, co w połączeniu z występowaniem wibracji jednocześnie z przodu, jak i z tyłu urządzenia, gwarantuje jego powiększoną skuteczność. To nie wszystko! dopełniające końcówki pozwalają stosować odkurzacz na rozmaite sposoby, co powoduje, iż jest on wyjątkowo wszechstronny i wielofunkcyjny.

  2w1 - jeszcze więcej możliwości

  Deerma CM1300 to tak naprawdę aż 2 urządzenia w 1! Może Ci służyć jako komfortowy odkurzacz ręczny albo jako niezawodne narzędzie do usuwania roztoczy. Bez najmniejszego choćby wysiłku przypasujesz ten użyteczny artykuł do swoich potrzeb i precyzyjnie posprzątasz cały dom. Łatwo wykorzystasz go w dodatku do czyszczenia wnętrza samochodu. To wielofunkcyjne urządzenie zaskoczy Cię wielością zastosowań!

  3 wymienne szczotki do zadań specjalnych

  W zestawie wyszukasz 3 wymienne końcówki, które pozwolą Ci kompleksowo posprzątać dom. Wibrująca szczotka UV będzie Twoim bezusterkowym sojusznikiem w walce z roztoczami. wielka szczotka ekspresowo wciągnie kurz i inne odpady. Płaska szczotka 2w1 spełni oczekiwania w czyszczeniu nierównych albo trudno przystępnych miejsc - z jej pomocą sprzątniesz na przykład klawiaturę oraz wgłębienia w kanapach, fotelach czy łóżkach. Żaden brud się przed Tobą nie ukryje - z pomocą dodatkowych końcówek CM1300 bezproblemowo go wynajdziesz i posprzątasz.

  Potęga światła UV

  Co powoduje, iż CM1300 tak produktywnie walczy z roztoczami? znakomitej jakości lampa UV, która promieniami o długości 253,7 nm naświetla i penetruje materiały,polikwidować z nich alergeny. Produktywnie chroni ją specjalna osłona z 3 rzędami wycięć przypominających plaster miodu. Co więcej, inteligentny czujnik podczerwieni samoczynnie wyłącza lampę, kiedy odkurzacz odszuka się z dala od powierzchni czyszczonych obiektów, uniemożliwiając w ten sposób niepotrzebnej emisji i wyciekom światła UV, a także chroniąc skórę i oczy użytkownika.

  Wygraj walkę z brudem

  Kolejnym atutem odkurzacza jest jego sprawny silnik DC. Zagwarantuje on moc ssącą nawet do 7 000 Pa w trybie "Normal" oraz do 10 000 Pa w trybie "High", dzięki temu urządzenie sprawnie pozbywa się brudu. Roztocza czy okruchy - dzięki CM1300 błyskawicznie o nich zapomnisz.

  sprawna filtracja

  Z CM1300 produktywnie zadbasz o zdrowie. Filtracja cykloniczna oraz HEPA sprawnie neutralizują kurz i inne alergeny. Jednocześnie filtr, jak i pojemnik na odpady można też prosto i wygodnie umyć. Wszystko to powoduje,wykorzystywanie odkurzacza jest czyste i bezpieczne.

  Prosta obsługa

  Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Z pomocą tylko jednego przycisku włączysz albo wyłączysz CM1300. Z kolei poręczny guzik na spodzie urządzenia zezwala na łatwą i komfortową podmianę szczotek. Możeszprędko i wygodnie odłączyć pojemnik na odpady w celu jego opróżnienia lub umycia.

  Lekki i poręczny

  Odkurzacz jest wyjątkowo niepokaźny i lekki. Jego pełna waga wynosi 1,85 kg, a moduł główny waży tylko 1 kg - tyle, ile 3 minimalne jabłka! dzięki czemu przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie powoduje najmniejszego choćby problemu. Z łatwością wniesiesz je na piętro albo podniesiesz, by odkurzyć sufit. wyśmienicie leży w dłoni i gwarantuje niesłychany komfort używania. Zapomnij także o ograniczających Twoją swobodę, zbyt niedługich kablach - dzięki długiemu na 4,2 m przewodowi CM1300 zapewni Ci wygodę, na jakiej Ci zależy.

  Specyfikacja

  Producent

  Deerma

  Model

  CM1300

  Moc znamionowa

  350 W

  Siła ssąca

  do 7000 Pa (tryb Normal)

  do 10 000 Pa (tryb High)

  Długość przewodu

  4,2 m

  Napięcie

  220 V

  wymiary

  335x225x170 mm

  objętość zbiornika na kurz

  0,4 l

  Waga urządzenia/modułu głównego

  1,85 kg/1 kg

  Wymienne końcówki w komplecie

  wielka szczotka, wibrująca szczotka UV, płaska szczotka

  2w1Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Black & Decker. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny Deerma opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne Deerma cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami Deerma,
 • odkurzacze ręczne Deerma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne Deerma, odkurzacz ręczny Deerma cena, opinie o odkurzaczach ręcznych Deerma, ranking małych odkurzaczy ręcznych Deerma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *