Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny Concept. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne Concept. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Concept VP-6120

Concept VP-6120 Najniższa Cena Online

Concept VP-6120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6120
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym
  Odkurzacz Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 stanie się uniwersalnym pomocnikiem w każdym domu. Zapewnia dużą siłę ssania, długą odporność i maksymalną sprężystość zastosowań. Może pełnić rolę równocześnie odkurzacza ręcznego, jak i pionowego oraz komfortowo odkurzać wszystkie podłogi i dywany. Dzięki lekkiej konstrukcji i poręcznemu uchwytowi jest łatwy w obsłudze. Odkurzacz ręczny może sprzątać dosłownie od podłogi do sufitu. Dużą zaletą modelu VP6120 jest przemyślana kompozycja dyszy podłogowej, która powiększa jej stabilność. Jeśli podczas pracy trzeba odłożyć odkurzacz, nie trzeba go kłaść na podłodze ani nigdzie opierać. Odkurzacz będzie stał samodzielnie.

  elastyczny przegub
  Dzięki przemyślanej konstrukcji model VP6120 proponuje maksymalną sprężystość. Rura przedłużająca z rozciągliwym przegubem w pełni dopasowuje się do ruchów użytkownika. Odkurzanie pod niskimi meblami i w innych trudno dostępnych miejscach jest nietrudne i nie sprawia wygięcia pleców.

  efektywny silnik BLDC
  znaczna moc ssania jest zasługą silnika BLDC. Jest to nowo zaimplementowany cyfrowy bezszczotkowy silnik na prąd stały, który ma dużo zalet. Są one cichsze, bezawaryjne, energooszczędne i posiadają dłuższą żywotność aniżeli silniki tradycyjne.

  Zmotoryzowana dysza podłogowa z 2 szczotkami
  Odkurzaj twarde podłogi i dywany za pomocą odkurzacza Iconic Animal Flex VP6120. Ssawka podłogowa odkurzacza jest zaopatrzona w dyszę samojezdną, która powiększa siłę ssania, dzięki czemu można uzyskać skuteczne sprzątanie w widocznie krótszym czasie. Można wybrać jedną z dwóch szczotek, więc naprawdę poradzi sobie z każdą powierzchnią. Szczotka do dywanów składa się z połączenia włosia i gumowych ostrzy i jest odpowiednia do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. Jeśli w domu przeważają twarde podłogi, zalecamy zamontowanie szczotki HardFloor. Jego miękka powierzchnia ze specjalnymi włóknami powoduje, że jest szczególnie delikatny dla podłóg i może zebrać do 3 razy więcej brudu, w tym jego miniaturowe cząsteczki.

  Nic mu nie umknie.

  Ssawka podłogowa odkurzacza jest wyekwipowana w oświetlenie LED, dzięki temu żadna plamka nie pozostanie w ukryciu. Świeci perfekcyjnym światłem choćby w najciemniejszych miejscach w domu, dzięki temu zawsze będziesz mieć nieprzeciętnie czyste wnętrze.

  niewiele znacząca turboszczotka
  niepowtarzalna kompozycja i dopasowany wymiar tej szczotki pozwala pousuwać każdy włos z mebli tapicerowanych i wszelkich miejsc, do których nie można dotrzeć przy pomocy szerokiej szczotki. Nieprzeciętnie nadaje się do sprzątania po swoich futrzanych pupilach. wydajny filtr HEPA 13 zatrzymuje niechciane bakterie i alergeny.

  Odkurzanie ręczne
  Odkurzacz ręczny Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 jest zaopatrzony w odłączaną jednostkę ręczną, którą docenisz zwłaszcza w trakcie nieznacznych prac porządkowych. Dzięki poręcznym akcesoriom w postaci długiej i krótkiej ssawki szczelinowej ze szczotką możesz wyczyścić wnętrze samochodu, kanapę, blat kuchenny, a choćby klawiaturę. Dzięki rurze teleskopowej można także wygodnie odkurzać pajęczyny przy suficie.

  3 tryby odkurzania
  Można wybrać jeden z 3 trybów zasilania: niski, normalny i wysoki. W zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni można wygodnie regulować siłę ssania bezpośrednio na uchwycie odkurzacza. Niska moc jest stosowna do twardych podłóg, wysoka do solidnie zabrudzonych powierzchni albo dywanów o wysokim włosiu.

  Wyjmowana bateria o długiej żywotności
  Odkurzacz bezprzewodowy VP6120 gwarantuje całkowitą swobodę ruchów w trakcie sprzątania. W trakcie pracy nie będzie przeszkadzał żaden przewód, więc można sprzątać bez ograniczeń. W korpusie odkurzacza znajduje się wyjmowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2500 mAh, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i długim czasem pracy. Na jednym ładowaniu można sprzątać do 60 minut, dzięki czemu można komfortowo odkurzyć całe mieszkanie.

  Szybka konserwacja
  Pojemnik na kurz ma pojemność 0,5 l i wyjątkowo ekspresowo się go czyści. Po zapełnieniu starczy nacisnąć przycisk zwalniający, wyjąć pojemnik z korpusu odkurzacza, otworzyć go i opróżnić. Dzięki wysokiej jakości filtrowi HEPA 13 odkurzacz jest odpowiedni jeszcze dla alergików. Żeby utrzymać wysoką produktywność odkurzania, zalecamy regularne sprawdzanie i czyszczenie wszelkich szczotek.


Concept VP-4353

Concept VP-4353 Najniższa Cena Online

Concept VP-4353 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4353
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wet & Dry do odkurzania na sucho i na mokro Uzyskaj szybkie i sprawne czyszczenie dzięki odkurzaczowi ręcznemu VP4353. Eksponuje się skrajną mocą ssania i progresywnym designem. Bogaty komplet akcesoriów powoduje, iż jest uniwersalnym pomocnikiem do niepokaźnych prac porządkowych w domu i samochodzie.

  Dzięki gumowej ssawce komfortowo odkurzysz nawet mokry brud. Skrajna wydajność Odkurzacz VP4353 jest wyposażony w Li-Ion baterię 18,5 V o pojemności 2200 mAh, co zagwarantuje aż 22 minuty pracy na jednym ładowaniu.

  Ta bateria charakteryzuje się wyższą efektywnością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, gdy nieprawidłowe ładowanie może prowadzić do skoków i trwałego spadku obszerności akumulatora w ciągu kilkudziesięciu cykli ładowania.

  Przedłużana rura Odkurzacz VP4353 wyekwipowany jest w funkcjonalną rurę przedłużającą, dzięki której prosto zmienisz go w odkurzacz pionowy. W ten sposób możesz wygodnie odkurzać niewiele znaczące zabrudzenia na podłodze bez konieczności schylania się czy sięgania po konwencjonalny odkurzacz.

  PET szczotka specjalistka do sierści Podstawowe wyposażenie obejmuje też specjalnie zaprojektowaną nasadkę do delikatnej pielęgnacji skóry i sierści Twojego pupila. Główną zaletą jest to, iż możesz za jednym razem rozczesać i odkurzyć nadmiar sierści bez zbędnego bałaganu.

  Pozbędziesz się brudu, zanieczyszczeń i alergenów ze swego zwierzaka. W dodatku pomysłowa budowa szczoteczki stymuluje skórę Twojego pupila. Dotrze wszędzie Z sprężystym wężem CAR czyszczenie samochodu między siedzeniami albo trudno przystępnymi miejscami będzie szczególnie proste i produktywne.

  Dzięki swej długości i elastyczności możesz nim dotrzeć naprawdę wszędzie. Małe akcesoria Odkurzacz ręczny Concept VP4353 jest wyekwipowany w szczelinową końcówkę, dzięki której możesz komfortowo odkurzać kurz z narożników, szuflad, wzdłuż blatu kuchennego i innych trudno przystępnych miejsc.

  Szczoteczka pomoże delikatnie zlikwidować kurz z mebli, parapetów czy klawiatury komputera. Łatwe czyszczenie Czyszczenie odkurzacza ręcznego VP4353 jest bardzo prędkie i łatwe. Naciśnij przycisk, by wyjąć pojemnik, w którym osadza się odkurzony pył i inne skażenia.

  dzisiaj opróżnij pojemnik i załóż go z powrotem. Szybko Twój pomocnik znów będzie w pełni gotowy do działania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne białe. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4350

Concept VP-4350 Najniższa Cena Online

Concept VP-4350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4350
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ręczny odkurzacz 7,4 V Wet and Dry Riser Concept VP4350

  Wet & Dry – odkurzanie na sucho i na mokro

  Uzyskaj szybkie i efektywne czyszczenie dzięki ręcznemu odkurzaczowi VP4350. Wyróżnia się ekstremalną mocą ssania i postępowym designem. Poradzi sobie ze sprzątaniem w domu i w samochodzie. Dedykowany jest do odkurzania na sucho i na mokro. Akcesoria tego modelu to krótka szczelinowa dysza do czyszczenia trudno dostępnych miejsc oraz gumowa ściągaczka do płynów.

  Maksymalna długość pracy

  Odkurzacz VP4350 został zaopatrzony w wysokiej jakości akumulator Li-Ion 7,4 V o objętości 2200 mAh, dzięki któremu można sprzątać choćby do 20 minut na jednym ładowaniu. Ten akumulator charakteryzuje się wyższą skutecznością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, kiedy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić do przeskoku i trwałego spadku obszerności akumulatora podczas kilkudziesięciu cykli ładowania.

  nietrudne czyszczenie

  Czyszczenie VP4350 jest wyjątkowo prędkie i proste. Naciśnij przycisk, aby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym gromadzi się kurz i inne skażenia. Starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką

  Odkurzacz ręczny Concept VP4350 jest lekki, rewelacyjnie leży w dłoni i jest szczególnie wygodny w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie niewiele znaczące zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. Na dodatek żaden przewód nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.

  techniczne właściwości:
  • Bateria 7,4 V, 2200 mAh
  • rodzaj baterii: litowo-jonowy
  • Siła ssania: 5 kPa
  • Czas odkurzania: do 20 min
  • Odkurzanie płynów
  • objętość pojemnika na kurz: 0,5 l
  • HEPA filtr 12
  • wyróznionie stanu baterii
  • Głośność: 68 dB
  • Waga: 1,08 kg
  • wymiary: 420 x 125 x 110 mm
  • Długość przewodu: 1,8 m
  • Czas ładownia: 4 h
  Akcesoria:
  • Krótka ssawka szczelinowa
  • Ściągaczka
  • Stojak z funkcją ładowania
  • Ładowarka

Concept VP-4380

Concept VP-4380 Najniższa Cena Online

Concept VP-4380 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4380
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ RĘCZNY 18,5 V REAL FORCE VP4380
  Odkurzacz ręczny Concept VP4380 do szybkiego i wydajnego sprzątania. Wysoka moc ssania, długa żywotność i bogate wyposażenie świetną czystość.

  szybkie sprzątanie
  Odkurzacz ręczny Real Force VP4380 pomaga utrzymać dom w czystości, abyś mógł czuć się wygodnie. Jest zawsze pod ręką, a sprzątenie nim jest wyjątkowo szybkie i komfortowe. Dzięki zmotoryzowanej turboszczotce efektywnie odkurzysz pozostawioną sierść domowych zwierzaków.

  PET zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierści
  Czy masz zwierzaka, który wybrał Twoją kanapę jako swoje łóżko? Jeżeli tak - VP4380 z pewnością Ci pomoże. Dzięki specjalnej turboszczotce PET możesz łatwo odkurzyć sierść z kanapy, dywanu i samochodu, bez konieczności wyciągania tradycyjnego odkurzacza.

  arcytrudna efektywność
  Odkurzacz ręczny VP4380 pozwala na czyszczenie do 35 minut na jednym ładowaniu. Jest wyposażony w solidny akumulator litowo-jonowy 18,5 V o objętości 2200 mAh, który w połączeniu z wysokiej jakości technologią cyklonową osiąga ekstremalną moc ssania aż 8,2 kPa. Nic go nie powstrzyma. Dodatkowo 3 funkcjonalne diody LED oświetlą słabo widoczne miejsca.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4380 jest nad wyraz prędkie i nietrudne. Naciśnij przycisk, by wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym mieści się kurz i inne zanieczyszczenia. Wystarczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4380 jest lekki, idealnie leży w rąk i jest szczególnie komfortowy w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie śladowe zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po klasyczny i ciężki odkurzacz. Ponadto żaden przewód nie będzie Ci przeszkadzał podczas pracy.

  Ręczny odkurzacz do domu i auta
  VP4380 ma bogaty zestaw akcesoriów. Oprócz napędzanej silnikiem turboszczotki ma trzy ssawki szczelinowe o zróżnicowanych rozmiarach. Stosowane są najczęściej do czyszczenia wąskich i trudno przystępnych miejsc lub wnętrza samochodu. Ssawka ze szczoteczką pomoże pousuwać kurz z książek, półek albo klawiatury komputera. Akcesoria obejmują również poręczny stojak.

  Odkryj moc czystości
  Real Force to połączenie arcytrudnej mocy i progresywnych rozwiązań technicznych. Wszystkie części tej linii są najkorzystniejszE w swej kategorii i niezrównane. Daj się olśnić siłą i rewelacyjną czystością. Wynikiem będzie idealnie czysty dom.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4410

Concept VP-4410 Najniższa Cena Online

Concept VP-4410 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4410
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  gustowny pomocnik z skrajną skutecznością

  Odkurzacz ręczny Deeser Ultimate VP4410 to połączenie wyszukanego wzornictwa i najwyższej mocy ssania, które zawdzięcza wysokowydajnemu bezszczotkowemu silnikowi BLDC. Kompaktowy i ultralekki korpus gwarantuje wygodną obsługę w trakcie codziennego sprzątania w domu i w samochodzie. Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi Li-Ion 11,1 V o objętości 2200 mAh możesz sprzątać do 20 minut na jednym ładowaniu,, a podczas pracy kabel nie będzie przeszkadzał.

  użyteczny i łatwy w czyszczeniu

  Odkurzacz wyposażony jest w stację ładującą, która służy w dodatku jako stojak na niewiele znaczące akcesoria. Opróżnianie pojemnika na kurz jest nad wyraz prędkie i przystępne. Wystarczy nacisnąć przycisk na korpusie odkurzacza aby odłączyć pojemnik na kurz, oczyścić go i założyć ponownie. Twój pomocnik po chwili znów będzie gotowy do pracy.

  Filtracja wysokiej jakości

  Odkurzacz zaopatrzony jest w wysokowydajny filtr HEPA 13, który może wyłapać do 99,9% cząsteczek takich jak kurz, pyłki czy dym papierosowy. Odkurzacze wyekwipowane w filtr HEPA 13 pomagają zapobiegać rozwojowi alergii na kurz, które mogą rozwinąć się w każdym wieku. Docenią go zwłaszcza rodziny z niewielkimi dziećmi i alergicy. W dodatku filtr HEPA można prać, co przedłuża jego żywotność. Wystarczy wyjąć go z korpusu odkurzacza, opłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

  Ssawka szczelinowa 2 w 1

  W wyposażeniu odkurzacza ręcznego VP4410 znajdziesz specjalną nasadkę 2 w 1, która jest połączeniem nasadki szczelinowej i szczotki do kurzu. Możesz zastosować jej jako oddzielnej ssawki szczelinowej do odkurzania trudno dostępnych miejsc (grzejniki, szuflady, przestrzenie pomiędzy materacami a tapicerką itp.) albo zamknąć szczotkę do kurzu i delikatnie odkurzyć meble, rolety, parapety, książki albo klawiaturę.

  Ssawka do tapicerki

  przy pomocy ssawki do tapicerki odkurzysz sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Ponadto pomoże zetrzeć kurz z mebli bez zarysowań. Możesz je także zastosować do czyszczenia parapetów.


Concept VP-4370

Concept VP-4370 Najniższa Cena Online

Concept VP-4370 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4370
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ RĘCZNY 14,8 V PERFECT CLEAN VP4370
  Odkurzacz ręczny Concept VP4370 do odkurzania na sucho i na mokro proponuje wysoką moc ssania i pełne 40 minut pracy na jednym ładowaniu. Nie ma udoskonalonego partnera do prędkiego sprzątania.

  Wet & Dry odkurzanie na sucho i na mokro
  Odkurzacz ręczny VP4370 umożliwia odkurzanie suchych i mokrych zabrudzeń. Rozsypana mąka, okruchy lub rozlana herbata- nie ma problemu, odkurzacz poradzi sobie ze wszystkim w jednej chwili. 3 ergonomiczne diody LED oświetlą słabo widoczne miejsca.

  PET zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierści
  Odkurzacz ręczny VP4370 świetnie pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Jest wyposażony w silną turboszczotkę PET, która z łatwością poradzi sobie z sierścią zwierząt na kanapie, dywanie lub w samochodzie.

  Długa żywotność
  VP4370 jest zaopatrzony w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy 14,8 V o pojemności 2200 mAh, co zezwala na odkurzanie do 40 minut na jednym ładowaniu. Bateria ta cechuje się wyższą skutecznością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie odczuwa tak zwanego efektu pamięci, gdy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić do nagłego i trwałego spadku pojemności akumulatora w ciągu kilkudziesięciu cykli ładowań.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4370 jest wyjątkowo prędkie i nieskomplikowane. Naciśnij przycisk, żeby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym zawiera się kurz i inne zanieczyszczenia. Starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4370 jest lekki, perfekcyjnie leży w dłoni i jest szczególnie wygodny w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie nieduże zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. Na dodatek żaden kabel nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.

  Ręczny odkurzacz do domu i auta
  VP4370 jest wyposażony w długą szczelinową ssawkę do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Prosto odkurzy każdy kąt, przestrzeń między materacami, wnętrze samochodu lub dno szuflady. Do odkurzania na mokro dostępna jest funkcjonalna ściągaczka, która przylega do powierzchni i nadzwyczajnie pochłania cały płyn. Praktyczny stojak ułatwi przechowywanie odkurzacza, gdy nie jest potrzebny albo gdy konieczne jest naładowanie.

  Rodzina Perfect Clean
  Warto dbać o porządek. Dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę produktów sprzątających Concept. Starczy wybrać, czy masz już swój ulubiony?


Concept VP-4420

Concept VP-4420 Najniższa Cena Online

Concept VP-4420 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4420
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  CONCEPT Odkurzacz ręczny VP4420

  stylowy pomocnik z skrajną sprawnością

  Odkurzacz ręczny VP4420 Perfect Clean to połączenie gustownego designu i najwyższej mocy ssania, którą zawdzięcza wysokowydajnemu bezszczotkowemu silnikowi BLDC. Kompaktowy i ultralekki korpus gwarantuje wygodną obsługę podczas codziennego sprzątania w domu i w samochodzie. Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi Li-Ion 11,1 V o obszerności 2200 mAh możesz sprzątać do 20 minut na jednym ładowaniu, a w trakcie pracy przewód nie będzie przeszkadzał.

  poręczny i prosty w czyszczeniu

  Odkurzacz wyposażony jest w stację ładującą, która służy dodatkowo jako stojak na niewiele znaczące akcesoria. Opróżnianie pojemnika na kurz jest bardzo szybkie i łatwe. Starczy nacisnąć przycisk na korpusie odkurzacza żeby odłączyć pojemnik na kurz, oczyścić go i założyć ponownie. Twój pomocnik po chwili znów będzie gotowy do pracy.

  Filtracja wysokiej jakości

  Odkurzacz wyposażony jest w wysokowydajny filtr HEPA 13, który może wyłapać do 99,9% cząsteczek takich jak kurz, pyłki czy dym papierosowy. Odkurzacze zaopatrzone w filtr HEPA 13 pomagają uniemożliwiać rozwojowi alergii na kurz, które mogą rozwinąć się w każdym wieku. Docenią go zwłaszcza rodziny z minimalnymi dziećmi i alergicy. Na dodatek filtr HEPA można prać, co przedłuża jego żywotność. Starczy wyjąć go z korpusu odkurzacza, opłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

  Ssawka szczelinowa 2 w 1

  W wyposażeniu odkurzacza ręcznego VP4420 znajdziesz specjalną nasadkę 2 w 1, która jest połączeniem nasadki szczelinowej i szczotki do kurzu. Możesz użyć jej jako oddzielnej ssawki szczelinowej do odkurzania trudno przystępnych miejsc (grzejniki, szuflady, przestrzenie między materacami a tapicerką itp.) albo zamknąć szczotkę do kurzu i delikatnie odkurzyć meble, rolety, parapety, książki albo klawiaturę.

  Ssawka do tapicerki

  za pomocą ssawki do tapicerki odkurzysz sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. W dodatku pomoże zetrzeć kurz z mebli bez zarysowań. Możesz je również użyć do czyszczenia parapetów.

  elastyczna ssawka CAR

  Czyszczenie samochodu między siedzeniami lub trudnodostępnymi miejscami będzie dużo łatwiejsze z elastycznym wężem CAR. Dzięki swej długości i elastyczności możesz posprzątać w każdym trudnodostępnym miejscu.

  Linia Perfect Clean

  Warto dbać o porządek. Dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę produktów sprzątających Concept. Wystarczy wybrać, czy masz już swój ulubiony?

  • rodzaj: Odkurzacz ręczny
  • Moc: 90 W
  • Moc ssania: 14 kW
  • Poziom hałasu: 78 dB
  • Worek: Brak worka
  • pojemność: 0.25 l
  • Filtr: HEPA 13
  • System parkowania: Pionowy
  • Funkcje: Składana rura,Uchwyt
  • Funkcje specjalne: Wskaźnik stanu baterii
  • Czas ładowania: 5 h
  • Akcesoria w zestawie: - Stojak - Ssawk szczelinowa 2 w 1 - Ssawka do tapicerki - rozciągliwa dysza CAR
  • Kolor: Czarny,srebrny
  • Waga: 1 kg
  • Pozostałe parametry: - Silnik BLDC - Bateria 11,1 V, 2200 mAh - typ baterii: Li-Ion

Concept VP-4360

Concept VP-4360 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Deerma. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4360 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4360
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz ręczny concept vp4380 18,5 v real forceszybkie sprzątanieodkurzacz ręczny real force vp4380 pomaga utrzymać dom w czystości, abyś mógł czuć się komfortowo. Jest za każdym razem pod ręką, a sprzątenie nim jest szczególnie szybkie i komfortowe.

  dzięki zmotoryzowanej turboszczotce efektywnie odkurzysz pozostawioną sierść domowych zwierzaków.pet zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierściczy masz zwierzaka, który wybrał twoją kanapę jako swoje łóżko? jeżeli tak - vp4380 bez wątpienia ci pomoże.

  dzięki specjalnej turboszczotce pet możesz prosto odkurzyć sierść z kanapy, dywanu i samochodu, bez konieczności wyciągania tradycyjnego odkurzacza.ekstremalna produktywnośćodkurzacz ręczny vp4380 zezwala na czyszczenie do 35 minut na jednym ładowaniu.

  jest wyposażony w mocny akumulator litowo-jonowy 18,5 v o pojemności 2200 mah, który w połączeniu z wysokiej jakości technologią cyklonową osiąga skrajną moc ssania aż 8,2 kpa. Nic go nie powstrzyma.

  ponadto 3 ergonomiczne diody led oświetlą słabo widoczne miejsca.łatwe czyszczenieczyszczenie vp4380 jest szczególnie szybkie i przystępne. Naciśnij przycisk, żeby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym posiada się kurz i inne zanieczyszczenia.

  starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.obsługa jedną rękąodkurzacz ręczny concept vp4380 jest lekki, świetnie leży w rąk i jest bardzo komfortowy w użyciu.

  jedną ręką możesz odkurzać wszystkie nieznaczne zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. Na dodatek żaden kabel nie będzie ci przeszkadzał w trakcie pracy.ręczny odkurzacz do domu i autavp4380 ma bogaty zestaw akcesoriów.

  oprócz napędzanej silnikiem turboszczotki posiada trzy ssawki szczelinowe o przeróżnych rozmiarach. Stosowane są zwykle do czyszczenia wąskich i trudno dostępnych miejsc lub wnętrza samochodu. Ssawka ze szczoteczką pomoże pousuwać kurz z książek, półek albo klawiatury komputera.

  akcesoria obejmują także praktyczny stojak.odkryj moc czystościreal force to poł


Concept VP-4351

Concept VP-4351 Najniższa Cena Online

Concept VP-4351 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4351
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrany sprzęt AGD marki Concept z kodem 21MDW9PL130A (od 06.09. Do 19.09.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! Odkurzacz ręczny z możliwością odkurzania na sucho i mokro Concept VP4351 jest zaopatrzony w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, który zapewnia moc do 20 minut pracy.

  Zbiornik na kurz o pojemności 0,5 litra można z łatwością wyjąć i wyczyścić. W komplecie znajduje się szczotka PET do pielęgnacji skóry i sierści zwierząt domowych.Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny Concept opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne Concept cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami Concept,
 • odkurzacze ręczne Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne Concept, odkurzacz ręczny Concept cena, opinie o odkurzaczach ręcznych Concept, ranking małych odkurzaczy ręcznych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *