Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny Concept. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne Concept. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Concept VP-4360

Concept VP-4360 Najniższa Cena Online

Concept VP-4360 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4360
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz ręczny concept vp4380 18,5 v real forceszybkie sprzątanieodkurzacz ręczny real force vp4380 pomaga utrzymać dom w czystości, abyś mógł czuć się komfortowo. Jest za każdym razem pod ręką, a sprzątenie nim jest szczególnie szybkie i komfortowe.

  dzięki zmotoryzowanej turboszczotce efektywnie odkurzysz pozostawioną sierść domowych zwierzaków.pet zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierściczy masz zwierzaka, który wybrał twoją kanapę jako swoje łóżko? jeżeli tak - vp4380 bez wątpienia ci pomoże.

  dzięki specjalnej turboszczotce pet możesz prosto odkurzyć sierść z kanapy, dywanu i samochodu, bez konieczności wyciągania tradycyjnego odkurzacza.ekstremalna produktywnośćodkurzacz ręczny vp4380 zezwala na czyszczenie do 35 minut na jednym ładowaniu.

  jest wyposażony w mocny akumulator litowo-jonowy 18,5 v o pojemności 2200 mah, który w połączeniu z wysokiej jakości technologią cyklonową osiąga skrajną moc ssania aż 8,2 kpa. Nic go nie powstrzyma.

  ponadto 3 ergonomiczne diody led oświetlą słabo widoczne miejsca.łatwe czyszczenieczyszczenie vp4380 jest szczególnie szybkie i przystępne. Naciśnij przycisk, żeby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym posiada się kurz i inne zanieczyszczenia.

  starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.obsługa jedną rękąodkurzacz ręczny concept vp4380 jest lekki, świetnie leży w rąk i jest bardzo komfortowy w użyciu.

  jedną ręką możesz odkurzać wszystkie nieznaczne zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. Na dodatek żaden kabel nie będzie ci przeszkadzał w trakcie pracy.ręczny odkurzacz do domu i autavp4380 ma bogaty zestaw akcesoriów.

  oprócz napędzanej silnikiem turboszczotki posiada trzy ssawki szczelinowe o przeróżnych rozmiarach. Stosowane są zwykle do czyszczenia wąskich i trudno dostępnych miejsc lub wnętrza samochodu. Ssawka ze szczoteczką pomoże pousuwać kurz z książek, półek albo klawiatury komputera.

  akcesoria obejmują także praktyczny stojak.odkryj moc czystościreal force to poł


Concept VP-4350

Concept VP-4350 Najniższa Cena Online

Concept VP-4350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4350
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wet & Dry odkurzanie na sucho i na mokro
  Uzyskaj szybkie i efektywne czyszczenie dzięki ręcznemu odkurzaczowi VP4350. Wyróżnia się ekstremalną mocą ssania i postępowym designem. Poradzi sobie ze sprzątaniem w domu i w samochodzie. Dedykowany jest do odkurzania na sucho i na mokro. Akcesoria tego modelu to krótka szczelinowa dysza do czyszczenia trudno dostępnych miejsc oraz gumowa ściągaczka do płynów.

  Maksymalna długość pracy
  Odkurzacz VP4350 został zaopatrzony w wysokiej jakości akumulator Li-Ion 7,4 V o objętości 2200 mAh, dzięki któremu można sprzątać choćby do 20 minut na jednym ładowaniu. Ten akumulator charakteryzuje się wyższą skutecznością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, kiedy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić do przeskoku i trwałego spadku obszerności akumulatora podczas kilkudziesięciu cykli ładowania.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4350 jest wyjątkowo szybkie i nieskomplikowane. Naciśnij przycisk, by wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym posiada się kurz i inne skażenia. Starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4350 jest lekki, świetnie leży w dłoni i jest wyjątkowo komfortowy w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie niewiele znaczące skażenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. Ponadto żaden przewód nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne do 150 zł. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4353

Concept VP-4353 Najniższa Cena Online

Concept VP-4353 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4353
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wet & Dry do odkurzania na sucho i na mokro Uzyskaj szybkie i sprawne czyszczenie dzięki odkurzaczowi ręcznemu VP4353. Eksponuje się skrajną mocą ssania i progresywnym designem. Bogaty komplet akcesoriów powoduje, iż jest uniwersalnym pomocnikiem do niepokaźnych prac porządkowych w domu i samochodzie.

  Dzięki gumowej ssawce komfortowo odkurzysz nawet mokry brud. Skrajna wydajność Odkurzacz VP4353 jest wyposażony w Li-Ion baterię 18,5 V o pojemności 2200 mAh, co zagwarantuje aż 22 minuty pracy na jednym ładowaniu.

  Ta bateria charakteryzuje się wyższą efektywnością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, gdy nieprawidłowe ładowanie może prowadzić do skoków i trwałego spadku obszerności akumulatora w ciągu kilkudziesięciu cykli ładowania.

  Przedłużana rura Odkurzacz VP4353 wyekwipowany jest w funkcjonalną rurę przedłużającą, dzięki której prosto zmienisz go w odkurzacz pionowy. W ten sposób możesz wygodnie odkurzać niewiele znaczące zabrudzenia na podłodze bez konieczności schylania się czy sięgania po konwencjonalny odkurzacz.

  PET szczotka specjalistka do sierści Podstawowe wyposażenie obejmuje też specjalnie zaprojektowaną nasadkę do delikatnej pielęgnacji skóry i sierści Twojego pupila. Główną zaletą jest to, iż możesz za jednym razem rozczesać i odkurzyć nadmiar sierści bez zbędnego bałaganu.

  Pozbędziesz się brudu, zanieczyszczeń i alergenów ze swego zwierzaka. W dodatku pomysłowa budowa szczoteczki stymuluje skórę Twojego pupila. Dotrze wszędzie Z sprężystym wężem CAR czyszczenie samochodu między siedzeniami albo trudno przystępnymi miejscami będzie szczególnie proste i produktywne.

  Dzięki swej długości i elastyczności możesz nim dotrzeć naprawdę wszędzie. Małe akcesoria Odkurzacz ręczny Concept VP4353 jest wyekwipowany w szczelinową końcówkę, dzięki której możesz komfortowo odkurzać kurz z narożników, szuflad, wzdłuż blatu kuchennego i innych trudno przystępnych miejsc.

  Szczoteczka pomoże delikatnie zlikwidować kurz z mebli, parapetów czy klawiatury komputera. Łatwe czyszczenie Czyszczenie odkurzacza ręcznego VP4353 jest bardzo prędkie i łatwe. Naciśnij przycisk, by wyjąć pojemnik, w którym osadza się odkurzony pył i inne skażenia.

  dzisiaj opróżnij pojemnik i załóż go z powrotem. Szybko Twój pomocnik znów będzie w pełni gotowy do działania.


Concept VP-4370

Concept VP-4370 Najniższa Cena Online

Concept VP-4370 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4370
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ RĘCZNY 14,8 V PERFECT CLEAN VP4370
  Odkurzacz ręczny Concept VP4370 do odkurzania na sucho i na mokro proponuje wysoką moc ssania i pełne 40 minut pracy na jednym ładowaniu. Nie ma udoskonalonego partnera do prędkiego sprzątania.

  Wet & Dry odkurzanie na sucho i na mokro
  Odkurzacz ręczny VP4370 umożliwia odkurzanie suchych i mokrych zabrudzeń. Rozsypana mąka, okruchy lub rozlana herbata- nie ma problemu, odkurzacz poradzi sobie ze wszystkim w jednej chwili. 3 ergonomiczne diody LED oświetlą słabo widoczne miejsca.

  PET zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierści
  Odkurzacz ręczny VP4370 świetnie pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Jest wyposażony w silną turboszczotkę PET, która z łatwością poradzi sobie z sierścią zwierząt na kanapie, dywanie lub w samochodzie.

  Długa żywotność
  VP4370 jest zaopatrzony w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy 14,8 V o pojemności 2200 mAh, co zezwala na odkurzanie do 40 minut na jednym ładowaniu. Bateria ta cechuje się wyższą skutecznością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie odczuwa tak zwanego efektu pamięci, gdy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić do nagłego i trwałego spadku pojemności akumulatora w ciągu kilkudziesięciu cykli ładowań.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4370 jest wyjątkowo prędkie i nieskomplikowane. Naciśnij przycisk, żeby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym zawiera się kurz i inne zanieczyszczenia. Starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4370 jest lekki, perfekcyjnie leży w dłoni i jest szczególnie wygodny w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie nieduże zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. Na dodatek żaden kabel nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.

  Ręczny odkurzacz do domu i auta
  VP4370 jest wyposażony w długą szczelinową ssawkę do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Prosto odkurzy każdy kąt, przestrzeń między materacami, wnętrze samochodu lub dno szuflady. Do odkurzania na mokro dostępna jest funkcjonalna ściągaczka, która przylega do powierzchni i nadzwyczajnie pochłania cały płyn. Praktyczny stojak ułatwi przechowywanie odkurzacza, gdy nie jest potrzebny albo gdy konieczne jest naładowanie.

  Rodzina Perfect Clean
  Warto dbać o porządek. Dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę produktów sprzątających Concept. Starczy wybrać, czy masz już swój ulubiony?

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Hoover. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4410

Concept VP-4410 Najniższa Cena Online

Concept VP-4410 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4410
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty producenta CONCEPT (do 12.12.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! przejrzyj: Tydzień okazji SPECJALNA OFERTA PROMOCYJNA! zobacz warunki na: ŚWIĄTECZNA ZNIŻKOMANIA Odkurzacz ręczny o kompaktowej i szykownej konstrukcji.

  Concept VP4410 11,1 V Deeser Ultimate podkreśla się najwyższą siłą ssania i funkcjonalnymi akcesoriami do prędkiego i sprawnego sprzątania w domu i samochodzie. Akumulator litowo-jonowy wytrzymuje do 20 minut na jednym ładowaniu.


Concept VP-4351

Concept VP-4351 Najniższa Cena Online

Concept VP-4351 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4351
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrany sprzęt AGD marki Concept z kodem 21MDW9PL130A (od 06.09. Do 19.09.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! Odkurzacz ręczny z możliwością odkurzania na sucho i mokro Concept VP4351 jest zaopatrzony w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, który zapewnia moc do 20 minut pracy.

  Zbiornik na kurz o pojemności 0,5 litra można z łatwością wyjąć i wyczyścić. W komplecie znajduje się szczotka PET do pielęgnacji skóry i sierści zwierząt domowych.


Concept VP-4380

Concept VP-4380 Najniższa Cena Online

Concept VP-4380 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4380
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ RĘCZNY 18,5 V REAL FORCE VP4380
  Odkurzacz ręczny Concept VP4380 do szybkiego i wydajnego sprzątania. Wysoka moc ssania, długa żywotność i bogate wyposażenie świetną czystość.

  szybkie sprzątanie
  Odkurzacz ręczny Real Force VP4380 pomaga utrzymać dom w czystości, abyś mógł czuć się wygodnie. Jest zawsze pod ręką, a sprzątenie nim jest wyjątkowo szybkie i komfortowe. Dzięki zmotoryzowanej turboszczotce efektywnie odkurzysz pozostawioną sierść domowych zwierzaków.

  PET zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierści
  Czy masz zwierzaka, który wybrał Twoją kanapę jako swoje łóżko? Jeżeli tak - VP4380 z pewnością Ci pomoże. Dzięki specjalnej turboszczotce PET możesz łatwo odkurzyć sierść z kanapy, dywanu i samochodu, bez konieczności wyciągania tradycyjnego odkurzacza.

  arcytrudna efektywność
  Odkurzacz ręczny VP4380 pozwala na czyszczenie do 35 minut na jednym ładowaniu. Jest wyposażony w solidny akumulator litowo-jonowy 18,5 V o objętości 2200 mAh, który w połączeniu z wysokiej jakości technologią cyklonową osiąga ekstremalną moc ssania aż 8,2 kPa. Nic go nie powstrzyma. Dodatkowo 3 funkcjonalne diody LED oświetlą słabo widoczne miejsca.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4380 jest nad wyraz prędkie i nietrudne. Naciśnij przycisk, by wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym mieści się kurz i inne zanieczyszczenia. Wystarczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4380 jest lekki, idealnie leży w rąk i jest szczególnie komfortowy w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie śladowe zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po klasyczny i ciężki odkurzacz. Ponadto żaden przewód nie będzie Ci przeszkadzał podczas pracy.

  Ręczny odkurzacz do domu i auta
  VP4380 ma bogaty zestaw akcesoriów. Oprócz napędzanej silnikiem turboszczotki ma trzy ssawki szczelinowe o zróżnicowanych rozmiarach. Stosowane są najczęściej do czyszczenia wąskich i trudno przystępnych miejsc lub wnętrza samochodu. Ssawka ze szczoteczką pomoże pousuwać kurz z książek, półek albo klawiatury komputera. Akcesoria obejmują również poręczny stojak.

  Odkryj moc czystości
  Real Force to połączenie arcytrudnej mocy i progresywnych rozwiązań technicznych. Wszystkie części tej linii są najkorzystniejszE w swej kategorii i niezrównane. Daj się olśnić siłą i rewelacyjną czystością. Wynikiem będzie idealnie czysty dom.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne bordowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny Concept opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne Concept cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami Concept,
 • odkurzacze ręczne Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne Concept, odkurzacz ręczny Concept cena, opinie o odkurzaczach ręcznych Concept, ranking małych odkurzaczy ręcznych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *