Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe z przewodem do 7 metrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz przemysłowy z przewodem do 7 metrów. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych z przewodem do 7 metrów,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe z przewodem do 7 metrów. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami z przewodem do 7 metrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 80 L

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 80 L Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 80 L - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: B2B Partner
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 80 L
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze BOLEZZO są niezawodne, z długą żywotnością, przeznaczone do częstego odkurzania zabrudzeń, szczególnie dobra produktywność ssania 48 -120 l/s z podciśnieniem 1800 - 3000 mm H2O! dedykowane są do częstego odkurzania na sucho lub na mokro w pomieszczeniach przemysłowych, hotelach i minimalnych zakładach. Odkurzacze wyekwipowane są w jeden, dwa lub trzy silniki elektryczne. Zbiorniki na odpady tworzone są z blachy nierdzewnej, filtry ssące z tekstylu zapewniają maksymalne wychwycenie zanieczyszczeń. Filtry posiadają długą żywotność uzależnioną od konserwacji odkurzacza. Każdy zbiornik na odpady zaopatrzony jest w węża wypustowego do usuwania wessanych płynów. Silniki umieszczone są w górnej części odkurzacza w osłonie wytwarzanej z sprężystego i trwałego plastiku. Konkretne podwozie z czterema kołami przystępne i bezusterkowe przesuwanie odkurzacza po powierzchni roboczej. Podwozie wyposażone jest w uchwyt ułatwiający manipulację. Wąż wsunięty do ciała odkurzacza jest blokowany, uniemożliwia to samowolnemu wysuwaniu w trakcie pracy.


Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 15 L

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 15 L Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 15 L - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: B2B Partner
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 15 L
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze BOLEZZO to bezusterkowe urządzenia, które charakteryzuje długa żywotność i szczególnie dobra wydajność ssania (48 -120 l/s z podciśnieniem 1800 - 3000 mm H2O). Asygnowane są do częstego odkurzania na sucho lub na mokro pomieszczeń przemysłowych. Nieprzeciętnie sprawdzaja się w hotelach i niewielkich zakładach. Odkurzacze wyekwipowane są w jeden, dwa albo trzy silniki elektryczne. Pojemnik na odpady produkowany jest z e stali rdzoodpornej. Tekstylne filtry ssące zapewniają maksymalne wychwycenie zanieczyszczeń. W każdym odkurzaczu znajduje się 1 filtr, jego żywotność uzależniona jest od konserwacji odkurzacza. Kolejne filtrz da się dokupić w akcesoriachx ( kod:403036). Każdy zbiornik na odpady zaopatrzony jest w węża wypustowego do usuwania wessanych płynów. Silniki umieszczone są w górnej części odkurzacza w osłonie stworzonej z rozciągliwego i trwałego plastiku. Mocne podwozie z czterema kołami nietrudne i bezusterkowe przesuwanie odkurzacza po powierzchni roboczej. Podwozie wyposażone jest też w uchwyt ułatwiający manipulację. Wąż wposiada możliwość blokady, co zapobiega samowolnemu wysuwaniu w trakcie pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe vidaXL. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 30 L

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 30 L Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 30 L - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: B2B Partner
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 30 L
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze BOLEZZO są bezusterkowe, z długą żywotnością, asygnowane do częstego odkurzania zabrudzeń, wyjątkowo dobra efektywność ssania 48 -120 l/s z podciśnieniem 1800 - 3000 mm H2O! przeznaczone są do częstego odkurzania na sucho lub na mokro w pomieszczeniach przemysłowych, hotelach i drobnych zakładach. Odkurzacze wyekwipowane są w jeden, dwa albo trzy silniki elektryczne. Zbiorniki na odpady produkowane są z blachy rdzoodpornej, filtry ssące z tekstylu gwarantują maksymalne wychwycenie skażeń. Filtry mają długą żywotność uzależnioną od konserwacji odkurzacza. Każdy zbiornik na odpady wyekwipowany jest w węża wypustowego do usuwania wessanych płynów. Silniki umieszczone są w górnej części odkurzacza w osłonie tworzonej z sprężystego i trwałego plastiku. Mocne podwozie z czterema kołami przystępne i niezawodne przesuwanie odkurzacza po powierzchni roboczej. Podwozie wyposażone jest w uchwyt ułatwiający manipulację. Wąż wsunięty do ciała odkurzacza jest blokowany, uniemożliwia to samowolnemu wysuwaniu w trakcie pracy.


Odkurzacz przemysłowy Blaupunkt VCI201, 1200W, VCI201

Odkurzacz przemysłowy Blaupunkt VCI201, 1200W, VCI201 Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy Blaupunkt VCI201, 1200W, VCI201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń

Odkurzacz przemysłowy vci201 marki Blaupunkt

Odkurzacz przemysłowy vci201 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy vci201 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: BLAUPUNKT
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy vci201 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz VCI201 asygnowany jest do odkurzania powierzchni suchych, a także zabrudzonych cieczami. Jego spora moc skuteczny filtr powietrza zezwalają na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

  Ten model odkurzacza pomoże utrzymać porządek w domu, warsztacie i na tarasie, choćby gdy przeciwnikiem są ciężkie zabrudzenia np. Po pracach remontowo – budowalnych....


Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 70 L

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 70 L Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 70 L - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: B2B Partner
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy BOLEZZO, ssanie na sucho/mokro, 70 L
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze BOLEZZO są bezusterkowe, z długą żywotnością, asygnowane do częstego odkurzania zabrudzeń, szczególnie dobra sprawność ssania 48 -120 l/s z podciśnieniem 1800 - 3000 mm H2O! asygnowane są do częstego odkurzania na sucho lub na mokro w pomieszczeniach przemysłowych, hotelach i nieznacznych zakładach. Odkurzacze wyekwipowane są w jeden, dwa lub trzy silniki elektryczne. Zbiorniki na odpady tworzone są z blachy rdzoodpornej, filtry ssące z tekstylu zapewniają maksymalne wychwycenie skażeń. Filtry posiadają długą żywotność uzależnioną od konserwacji odkurzacza. Każdy zbiornik na odpady zaopatrzony jest w węża wypustowego do usuwania wessanych płynów. Silniki umieszczone są w górnej części odkurzacza w osłonie wytworzonej z elastycznego i trwałego plastiku. Mocne podwozie z czterema kołami proste i niezawodne przesuwanie odkurzacza po powierzchni roboczej. Podwozie wyekwipowane jest w uchwyt upraszczający manipulację. Wąż wsunięty do ciała odkurzacza jest blokowany, zapobiega to samowolnemu wysuwaniu w trakcie pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe do 30000 zł. Ranking TOP10 modeli

Karcher Odkurzacz przemysłowy wd 6 p s v-30/6/22/t 1.628-361.0

Karcher Odkurzacz przemysłowy wd 6 p s v-30/6/22/t 1.628-361.0 Najniższa Cena Online

Karcher Odkurzacz przemysłowy wd 6 p s v-30/6/22/t 1.628-361.0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: KARCHER
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Odkurzacz przemysłowy wd 6 p s v-30/6/22/t 1.628-361.0
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo wysoka moc zasysania i energooszczędność przy poborze mocy jedynie 1300 watów: Odkurzacz do pracy na mokro i sucho WD 6 P S V-30/6/22/T posiada zbiornik ze stali rdzoodpornej o obszerności 30 litrów, 6 metrowy kabel zasilający i 2,2-metrowy wąż ssący.

  Spust wody pozwala na komfortowe opróżnienie zbiornika z wody zgromadzonej w trakcie odkurzania. Elektronarzędzia, takie jak piły albo szlifierki, można podłączyć przy pomocy zintegrowanego gniazda z automatycznym włącznikiem/wyłącznikiem.Powstające skażenia są natychmiast usuwane przez zasysanie.

  Obrotowy włącznik pozwala użytkownikowi na przypasowanie mocy zasysania do jego potrzeb. Płaski filtr falisty można wyjąć wypinając kasetę filtra bez kontaktu z zanieczyszczeniami. W dodatku filtr można sprawnie wyczyścić wciskając przycisk czyszczenia filtra, co przywraca urządzeniu całkowitą moc.

  Funkcja wydmuchu jest bardzo przydatna podczas czyszczenia przedmiotów o niełatwym kształcie. Wypinane kolanko z zabezpieczeniem elektrostatycznym umożliwia podłączanie ssawek bezpośrednio do węża ssącego.

  Ta opcja jest wyjątkowo przydatna podczas odkurzania znikomych pyłów. Uzupełniające zalety to możliwość przechowywania węża ssącego na głowicy urządzenia, jak jeszcze pozycja parking do przechowywania ssawki podłogowej....Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Cenione odkurzacze przemysłowe. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy z przewodem do 7 metrów opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe z przewodem do 7 metrów cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami z przewodem do 7 metrów,
 • odkurzacze przemysłowe z przewodem do 7 metrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe z przewodem do 7 metrów, odkurzacz przemysłowy z przewodem do 7 metrów cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych z przewodem do 7 metrów, ranking odkurzaczy przemysłowych z przewodem do 7 metrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *