Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe z podciśnieniem do 250 hPA. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz przemysłowy z podciśnieniem do 250 hPA. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych z podciśnieniem do 250 hPA,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe z podciśnieniem do 250 hPA. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami z podciśnieniem do 250 hPA, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Karcher odkurzacz uniwersalny nt 70/3 me tc raty 0,5% na cały asortyment

Karcher odkurzacz uniwersalny nt 70/3 me tc raty 0,5% na cały asortyment Najniższa Cena Online

Karcher odkurzacz uniwersalny nt 70/3 me tc raty 0,5% na cały asortyment - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher odkurzacz uniwersalny nt 70/3 me tc raty 0,5% na cały asortyment
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NT 70/3 Me Tc to przedstawiciel nowej linii odkurzaczy z możliwością odsysania cieczy. Nowa seria NT, przeznaczona do zbierania obszernych ilości brudu cechuje się szczególnie dobrą ceną w stosunku do oferowanej wydajności. Model NT 70/3 Me Tc z metalowym zbiornikiem, i z trzema turbinami, o wydatku powietrza 156 litrów na sekundę, jest w stanie zebrać dodatkowo cięższe zanieczyszczenia. Dzięki wyposażeniu w 3 turbiny odkurzacz może bez trudu pracować z zestawami niezwykle długich węży asygnowanych np. Do odkurzania autobusów. Wyśmienicie sprawdzi się w warsztatach, myjniach samochodów ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych pojazdów i w szeroko pojętym transporcie i logistyce. Dzięki wózkowi wyekwipowanemu w obfite koła i rolki osoba obsługująca odkurzacz może łatwo i bez wysiłku ciągnąć go za sobą. Uchwyt w przedniej części obudowy umożliwia komfortowe i pewne podniesienie zbiornika w celu opróżnienia. Wychylne zamontowanie zbiornika na ramie wózka upraszcza wylanie zgromadzonej wody wprost do toalety. Wodę można także opróżnić za pomocą węża spustowego do kratki ściekowej. Każda z turbin posiada oddzielny włącznik i może pracować samodzielnie. Filtr główny rodzaju cartridge z pływakiem, przy maksymalnym poziomie napełnienia zbiornika wyłącza ssanie, co chroni turbinę przed zamoczeniem. 70 litrowy zbiornik odkurzacza stworzony jest z metalu.

  cechy i zalety


  Uchwyt w przedniej części obudowy
  zezwala na komfortowe i pewne podniesienie zbiornika w celu opróżnienia.

  użyteczny uchwyt
  NT 70/3 Me Tc pokaźny uchwyt upraszczający transport.

  Możliwość przechowywania akcesoriów na obudowie odkurzacza
  mocny zderzak.

  Wychylne zamontowanie zbiornika na ramie wózka
  ułatwia wylanie skatalogowanej wody wprost do toalety.

  Wyposażenie charakterystyczne


T 15/1 + ESB 28, OUT13552460a

T 15/1 + ESB 28, OUT13552460a Najniższa Cena Online

T 15/1 + ESB 28, OUT13552460a - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: T 15/1 + ESB 28, OUT13552460a
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz T 15/1 eco!efficiency Karcher - ze typowym wyposażeniem oraz dodatkowo:


  worki flizelinowe - trójwarstwowe worki stworzone z fizeliny. Odporne na rozdarcia, zatrzymują ponad dwukrotnie więcej kurzu konwencjonalne torebki filtracyjne. 10 szt.

  szczotka z miękką szczeciną - uniwersalna ssawka ze szczeciną, o wymiarach 120 x 45 mm, średnica znamionowa DN 32. Wytworzona z tworzywa sztucznego.

  kupując komplet oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

  T 15/1 eco!efficiency Karcher jest perfekcyjny do obszarów wrażliwych na hałas, takich jak hotele, biura czy szpitale. Zużywa nawet 40% mniej energii zachowując efektywność powierzchniową na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.


  Energooszczędny i ultra cichy odkurzacz – hałas jest aż do 5 dB(A) mniejszy od generowanego poprzez tradycyjne modele. Odkurzacz jest istotnie rekomendowany do sprzątania w przedszkolach, żłobkach, szkołach, hotelach czy przychodniach lekarskich.

  Pomimo minimalnego poboru energii (750 W) modele eco!efficiency odkurzają z taką samą precyzyjnością, jak modele podstawowe urządzeń. Optymalizacja przepływu powietrza w odkurzaczu sprawia,produktywność powierzchniowa urządzeń plasuje się na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.

  przewód zasilający jest montowany do odkurzacza przy pomocy wtyczki, dzięki temu w razie uszkodzenia można go łatwo wymienić na nowy przy niskim nakładzie kosztów, bez zapotrzebowania korzystania z usług serwisu i rozbierania urządzenia. spory włącznik można obsługiwać stopą, bez potrzeby schylania się. Specjalnie wyprofilowana głowica usprawnia nawijanie przewodu zasilającego.

  Wszystkie akcesoria można przechowywać „pod ręką" i w należytym porządku na obudowie odkurzacza dzięki specjalnym uchwytom. W standardzie 2,5 m wąż ssący z kolankiem, flizelinowy worek filtracyjny, zmywalny filtr nylonowy, 285 mm ssawka podłogowa przełączana i teleskopowa rura ssąca.

  Oszczędność energii - eco!efficiency

  Niski poziom hałasu

  świetny do wykorzystywania w obszarach silnie wrażliwych na hałas


  Łatwe w serwisowaniu

  przewód zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki temu po jego uszkodzeniu można go z łatwością wymienić na nowy.

  kupując komplet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

  , a także filmy prezentujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego produktu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Starmix. Ranking TOP10 modeli

Metabo odkurzacz przemysłowy asr 35 l sprawdź nasz profesjonalizm - dzwoń !!!!! 784955253 (4007430250094)

Metabo odkurzacz przemysłowy asr 35 l sprawdź nasz profesjonalizm - dzwoń !!!!! 784955253 (4007430250094) Najniższa Cena Online

Metabo odkurzacz przemysłowy asr 35 l sprawdź nasz profesjonalizm - dzwoń !!!!! 784955253 (4007430250094) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: METABO
 • Pełna nazwa odkurzacza: Metabo odkurzacz przemysłowy asr 35 l sprawdź nasz profesjonalizm - dzwoń !!!!! 784955253 (4007430250094)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz uniwersalny Metabo ASR 35 L ACP Gwarancja XXL - 3-letnia gwarancja Metabo Zarejestruj towar na stronie www.metabo-service.com Elektronarzędzia Metabo niezwykle długo zachowują produktywność. A ponieważ rzadko muszą być naprawiane, Metabo stworzyło dla klientów dodatkową gwarancję – gwarancję XXL.

  Po zarejestrowaniu się zwykła gwarancja zostaje przedłużona na 3 lata. Warunkiem jest przedstawienie dokumentu zakupu wraz z dokumentem gwarancji XXL, który można uzyskać po rejestracji urządzeń. Rejestracja jest osiągalna w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.

  [Gwarancja XXL - 3-letnia gwarancja Metabo] [Najważniejsze właściwości] Najważniejsze atrybuty - Maks. Przepływ powietrza: 4380 l/min - Podciśnienie: 248 hPa (mbar) - pojemność zbiornika: 35 l - Kod producenta: 602057000 - Do odsysania w trybie ciągłym pyłu powstającego podczas obróbki elektronarzędziami na budowie i w warsztacie - pasuje w szczególności do odsysania pyłu z cięcia betonu i kamienia - Odkurzacz do pracy na sucho/mokro dopuszczony do zastosowań przemysłowych - AutoCleanPlus: oszczędność kosztów i czasu dzięki automatycznemu oczyszczaniu filtra MPulse w trakcie długofalowej pracy - Przy utracie słusznej mocy ssania natychmiastowe wytrząsanie filtrów - Ochrona użytkownika: atest zgodności z normą UE dla pyłów klasy L - samoczynny wyłącznik przy odkurzaniu na mokro, aktywowany po osiągnięciu maksymalnego napełnienia - Regulator siły ssącej dla optymalnej mocy ssania - Automatyka opóźniająca wyłączenie silnika w celu całkowitego opróżnienia węża ssącego - Antystatyczne wyposażenie podstawowe zapobiega gromadzeniu ładunków elektrostatycznych przy używaniu odpowiednich akcesoriów - zrównoważony dzięki wielkim kółkom i rolkom skrętnym z hamulcem blokującym - Możliwość nawijania przewodu - praktyczny schowek na osprzęt i półka Specyfikacja techniczna właściwości Maks.

  przepływ powietrza 4380 l/min Podciśnienie 248 hPa (mbar) Powierzchnia filtra 8600 cm² Maks. Zużycie mocy 1400 W pojemność zbiornika 35 l Średnica węża ssącego 35 mm Długość węża 3.2 m Ciężar bez kabla 16kg Długość kabla 8m Emisja hałasu Poziom ciśnienia dźwięku 69 dB(A)


Karcher Nt 45/1 tact te h

Karcher Nt 45/1 tact te h Najniższa Cena Online

Karcher Nt 45/1 tact te h - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Nt 45/1 tact te h
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz NT 45/1 Tact Te H Kärcher

  Odkurzacz wyekwipowano w system antystatyczny i w elektrycznie przewodzące akcesoria.

  dopasowany jest do pracy z elektronarzędziami i dedykowany m. In. Do branży budowlanej, przemysłu chemicznego i farmaceutycznego.

  pozwala na bezpieczne zbieranie pyłu azbestowego zgodnie z technologicznymi Wytycznymi odnośnie Pyłów Niebezpiecznych TRGS 519.

  Elektroniczna kontrola wydatku powietrza informuje przy pomocy alarmu akustycznego o przekroczeniu drobnej dopuszczalnej objętości strumienia przepływu powietrza (20 Vs).

  Odkurzacz posiada zbiornik o pojemności 45 litrów.

  cechy i zalety

  Przełącznik do wyboru średnicy rury.
  Możliwość pracy z osprzętem o wielkiej średnicy.

  dedykowany do zbierania pyłu azbestowego
  Odkurzacze dedykowane do usuwania pyłów klasy H pozwalają na bezpieczne zbieranie pyłu azbestowego zgodnie z technicznymi Wytycznymi odnośnie Pyłów Niebezpiecznych TRGS 519.

  Wyposażenie charakterystyczne


VC 2 odkurzacz Karcher z filtrem HEPA #BON 12zł na KAŻDE urządzenie #ZWROT 30DNI! #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4054278206714)

VC 2 odkurzacz Karcher z filtrem HEPA #BON 12zł na KAŻDE urządzenie #ZWROT 30DNI! #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4054278206714) Najniższa Cena Online

VC 2 odkurzacz Karcher z filtrem HEPA #BON 12zł na KAŻDE urządzenie #ZWROT 30DNI! #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4054278206714) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń

Ivc 60/12-1 ec h odkurzacz # gwarancja door-to-door marki Karcher

Ivc 60/12-1 ec h odkurzacz # gwarancja door-to-door marki Karcher Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe ze zbiornikiem do 40 litrów. Ranking TOP10 modeli

Ivc 60/12-1 ec h odkurzacz # gwarancja door-to-door marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ivc 60/12-1 ec h odkurzacz # gwarancja door-to-door marki Karcher
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz IVC 60/12 -1 Ec H Z22 odkurzacz jednofazowy ze zbiornikiem na śmieci o objętości 60 litrów. Bezusterkowy odkurzacz przemysłowy jest perfekcyjny do użytkowania w obszarach produkcji i do czyszczenia maszyn produkcyjnych w strefie 22 ATEX
  Dla urządzenia przystępna jest duża gama wyposażenia dodatkowego. Wymagane zasilanie - 230 V, 50-60 Hz. Urządzenie czyści obszerne powierzchnie płaskie i nie tylko. Nad wyraz korzystnie sprawdza się w odkurzaniu podłóg, półek, urządzeń. W tym celu odkurzacz należy doposażyć w zależności od realizowanych zadań w najróżniejszego rodzaju wyposażenie uzupełniające (węże ssące, rury ssące, ssawki). IVC 60/12 eliminuje równocześnie zabrudzenia stałe jak i ciecze. Oryginalne wyposażenie antyelektrostatyczne Kärcher do odkurzaczy przemysłowych wyłącznie elementy elektrycznie przewodzące. Ładunki elektrostatyczne są bezpiecznie odprowadzane. Ujednolicone przyłącza pozwalają na wykorzystanie ich do wszelkich odkurzaczy przemysłowych.


  informacje technologiczne:

  - Powierzchnia filtracyjna: 0,95 m2

  - Średnica znamionowa: 42 mm


  Odkurzacz bez wyposażenia: możliwość wyboru własnej konfiguracji


Odkurzacz Karcher T 17/1

Odkurzacz Karcher T 17/1 Najniższa Cena Online

Odkurzacz Karcher T 17/1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Karcher T 17/1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  T 17/1 to bardzo wytrzymały, efektywny, cichy mistrzowski odkurzacz na sucho dla kontraktowych firm sprzątających, a także administratorów do odkurzania “na sucho” wykładzin tekstylnych w hotelach, restauracjach, biurach, butikach, szpitalach, jak na dodatek w domach prywatnych. Odkurzacz charakteryzuje się trwałą konstrukcją oporną na mechaniczne uszkodzenia, wysoką mobilnością i wygodną obsługą. System Clip upraszcza łączenie i podmianę węży ssących i kolanek. Odkurzacz idealnie sprawdza się w branży hotelarskiej, restauracyjnej, agroturystyce, handlu i pomieszczeniach biurowych. Wielki włącznik zezwala na obsługę urządzenia za pomocą stopy bez potrzeby schylania się. Zmywalny, nylonowy filtr koszykowy sprawnie chroni turbinę odkurzacza. Fizelinowe trójwarstwowe torebki filtracyjne o szerokiej wytrzymałości na rozerwanie cechują się rewelacyjną absorbcją pyłu. Dodatkowo odkurzacz można wyposażyć w węglowy filtr powietrza wylotowego lub w kasetowy filtr HEPA (H 12), produktywnie zatrzymujący wszelkie alergeny i większość bakterii. Dzięki cichej pracy (61 dB) odkurzacz wyśmienicie sprawdza się w miejscach, gdzie hałas jest bardzo niepożądany, np. W hotelach i biurach. Przyłącze do elektroszczotki ESB pozwala na podłączenie elektroszczotki ESB 28 do odkurzacza w celu dogłębnego czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych (ESB 28 zaczesuje runo w jedną stronę, co nadaje mu świeży wygląd). Zbiornik odkurzacza ma pojemność 17 litrów.

  atrybuty i atuty


  pokaźny, żółty włącznik można wygodnie obsługiwać za pomocą stopy
  Bez zapotrzebowania schylania się.

  Filtr koszykowy
  Zmywalny, nylonowy filtr koszykowy skutecznie chroni turbinę odkurzacza.

  Miejsce na przewód na obudowie odkurzacza
  12 m kabel zasilający może być przechowywany na obudowie urządzenia.

  znaczna objętość zbiornika
  Zbiornik o obszernej objętości umożliwiający dłuższą pracę bez przerw.

  Gniazdo do przyłączania szczotki elektrycznej ESB 28
  Dogłębnie czyści wykładziny i dywany o długim runie rozczesując włókna i nadając im świeży wygląd.


  Wyposażenie standardoweKarcher Ivc 60/12 -1 tact ec

Karcher Ivc 60/12 -1 tact ec Najniższa Cena Online

Karcher Ivc 60/12 -1 tact ec - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Ivc 60/12 -1 tact ec
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz IVC 60/12 -1 Tact EC to odkurzacz jednofazowy ze zbiornikiem na śmieci o pojemności 60 litrów. Dedykowany jest do codziennego odkurzania na w wielu gałęziach przemysłu.
  Dla urządzenia dostępna jest duża gama wyposażenia uzupełniającego. Wymagane zasilanie - 230 V, 50-60 Hz. Urządzenie czyści obfite powierzchnie płaskie i nie tylko. Nad wyraz dobrze sprawdza się w odkurzaniu podłóg, półek, sprzętów. W tym celu odkurzacz należy doposażyć w zależności od realizowanych zadań w różnego rodzaju wyposażenie dopełniające (węże ssące, rury ssące, ssawki). IVC 60/12 likwiduje zarówno zabrudzenia stałe jak i ciecze. Oryginalne wyposażenie antyelektrostatyczne Kärcher do odkurzaczy przemysłowych jedynie elementy elektrycznie przewodzące. Ładunki elektrostatyczne są bezpiecznie odprowadzane. Ujednolicone przyłącza zezwalają na wykorzystanie ich do wszelkich odkurzaczy przemysłowych.


  dane techniczne:

  - Powierzchnia filtracyjna: 0,95 m2

  - Średnica znamionowa: 42 mm


  Odkurzacz bez wyposażenia: możliwość wyboru własnej konfiguracji


Karcher odkurzacz NT 30/1 TACT TE L RATY 0% (4054278421018)

Karcher odkurzacz NT 30/1 TACT TE L RATY 0% (4054278421018) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Ryobi. Ranking TOP10 modeli

Karcher odkurzacz NT 30/1 TACT TE L RATY 0% (4054278421018) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher odkurzacz NT 30/1 TACT TE L RATY 0% (4054278421018)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz NT 30/1 Tact Te L Karcher - ze standardowym wyposażeniem, a także na dodatek:


  pakiet uniwersalny - do użycia w rzemiośle i przemyśle, z ssawkami podłogowymi, metalowymi rurami i kolankiem, ssawką szczelinową, szczotkową, wężem ssącym (3 m). Średnica znamionowa 35.

  nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

  NT 30/1 Tact Te L Karcher - profesjonalny odkurzacz uniwersalny. Wersja Te ma gniazdo do podłączania elektronarzędzi z funkcją automatycznego włączania/wyłączania.

  Sprawdzony odkurzacz uniwersalny Karcher zaprojektowany z bardziej wydajnym i ciszej pracującym systemem Tact obsługiwanym za pomocą pokrętła. System Tact teraz dwustopniową regulację intensywności oczyszczania filtra - Tact mini i Tact max.

  Płaski, falisty filtr umieszczono w specjalnej kasecie, dzięki temu operator nie ma kontaktu z skażeniami, a filtr nie uszkadza się w trakcie wkładania czy mechanicznego oczyszczania. Odkurzacz wyposażono w nowe, bardziej poręczne akcesoria: kolanka, ssawki, węże i rury. Zbiornik o obszerności 30 l.

  Trwały zbiornik z wyprofilowanym zderzakiem i metalowymi kółkami

  Wytrzymałe metalowe kółka zapewniają łatwe manewrowanie odkurzaczem i zwiększają jego mobilność w miejscu pracy. Zagwarantuje wysoką odporność na zderzenia.

  Łatwe przechowywanie węży i kabla zasilającego

  Bezpieczne mocowanie rur o różnej długości i średnicy. Kabel zasilający jest za każdym razem pewnie zamocowany na czas transportu.

  Wyjmowana kaseta z filtrem

  pozwala na wymianę filtra bez brudzenia dłoni. Zapobiega nieprawidłowy montaż filtra w odkurzaczu.


  Budownictwo

  Transport

  Przemysł

  Motoryzacja

  Warsztaty

  System samoczynnego oczyszczania filtra Tact zapobiega spadkowi siły ssącej choćby podczas odkurzania śladowego pyłu, a także korzystnie wpływa na żywotność filtra głównego. Proces życia filtra do momentu kiedy wymaga on podmiany to 180 kg filtrowanego pyłu (pył mineralny klasy A). To przekłada się na wyraźnie wydłużone okresy pracy odkurzacza bez utraty siły ssącej i lepszą ochronę użytkownika przed małym pyłem.

  i filmy pokazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego produktu.


NT 611 Eco K odkurzacz profesjonalny do zadań specjalnych Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO (4039784721012)

NT 611 Eco K odkurzacz profesjonalny do zadań specjalnych Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO (4039784721012) Najniższa Cena Online

NT 611 Eco K odkurzacz profesjonalny do zadań specjalnych Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO (4039784721012) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: NT 611 Eco K odkurzacz profesjonalny do zadań specjalnych Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO (4039784721012)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz zezwala na ciągłe zasysanie i przepompowywanie wody po akcjach gaśniczych albo z zalanych pomieszczeń (np. W trakcie usuwania skutków powodzi). Spełnia niezbędne kryteria bezpieczeństwa (samoczynny wyłącznik Fi przy kablu zasilającym).

  Został zaopatrzony w specjalny filtr do wody, który broni turbinę przed skażeniami znajdującymi się w wodzie. Posiada system do mechanicznego oczyszczania filtra głównego z zalegających zanieczyszczeń.

  zapobiega on spadkowi siły ssącej. Atrybuty I atuty Zintegrowana pompa brudnej wody pozwala na ciągłe zasysanie i przepompowywanie wody. Możliwość przechowywania akcesoriów na obudowie urządzenia solidny zderzak.

  Moc pompy 800 W Wyposażenie Wąż ssący, 4 m Rura ssąca, 2 szt., 0.5 m Ssawka podłogowa na mokro/sucho, 360 mm Ssawka szczelinowa Filtr większych zanieczyszczeń Wąż spustowy (olejoodporny) automatyczny wyłącznik przy maksymalnym poziomie zgromadzonej cieczy Materiał wykonania zbiornika, elementy z plastiku Clip – system łączenia węży łatwo demontowana pompa do wody brudnej Hamulec postojowy Listwa odbojowa Uchwyt prowadzący Klasa bezpieczeństwa, I Bezobsługowa turbina, 1 szt.Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Znane odkurzacze przemysłowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy z podciśnieniem do 250 hPA opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe z podciśnieniem do 250 hPA cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami z podciśnieniem do 250 hPA,
 • odkurzacze przemysłowe z podciśnieniem do 250 hPA jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe z podciśnieniem do 250 hPA, odkurzacz przemysłowy z podciśnieniem do 250 hPA cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych z podciśnieniem do 250 hPA, ranking odkurzaczy przemysłowych z podciśnieniem do 250 hPA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.