Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe Stanley. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz przemysłowy Stanley. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych Stanley,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe Stanley. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami Stanley, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Stanley sxvc20pte (8016287516938)

Stanley sxvc20pte (8016287516938) Najniższa Cena Online

Stanley sxvc20pte (8016287516938) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Stanley
 • Pełna nazwa odkurzacza: Stanley sxvc20pte (8016287516938)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz przemysłowy STANLEY to sprzęt solidnej i sprawdzonej na całym świecie marki specjalizującej się w produkowaniu narzędzi i elektonarzędzi model ze umocnioną konstrukcją silnika Enduro TURBO POWER innowacyjny i solidny odkurzacz z gniazdem do elektronarzędzi z bogatym zestawem nadaje się do prac z gipsem Specyfikacja: Nazwa: SXVC20PTE marka: Stanley, polska dystrybucja rozmiar zbiornika: 340x440 mm Ciśnienie ssące: 17kPa Długość kabla: 5m Póbór prądu - moc znamionowa: 1200W Moc jako ekwiwalent skuteczności: 1680W gniazdo do elektronarzędzi: tak,2000w Długość węża ssącego: 2,2 m Rura ssąca: tak / 3szt pojemność zbiornika: 20l Materiał obudowy: tworzywo Atest bezpieczeństwa: VDE Napięcie znamionowe: 230V Poziom natężenia dźwięku: do 73,6 dB Praca sucho / mokro: tak / tak Filtr: tak / HEPA Worki w pakiecie: tak elementy zestawu: 1.

  Odkurzacz stanley 2. Wąż ssący 2,2m 3. Rury przedłużeniowe metalowe 2szt 4. Ssawka do tapicerki 5. Ssawka szczelinowa 6. Ssawka do powierzchni magazynowych 7. Ssawka do powierzchni domowych 8. Filtr hepa zmywalny 9.

  worek fizelinowy wielokrotnego wykorzystania alan 15l 10. Turboszczotka kanwod Odkurzacz posiada filtr HEPA - wysokosprawny filtr powietrza służący do dezynfekcji powietrza. Filtry HEPA użytkowane są w lożach, boksach, skrzynkach albo pomieszczeniach do pracy w środowisku jałowym.

  Są wykonane ze szkła spiekanego, zapewniają filtrację powietrza poprzez pory wielkości 0,3 µm. Zatrzymują większość (co najmniej 99,97%) skażeń mechanicznych, pokaźniejszych aniżeli 0,3 µm oraz: komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii, a także większość wirusów.

  Filtry tego typu użytkowane są m.in. W odkurzaczach. STANLEY TO wspaniałE URZĄDZENIE, KTÓRE SPROSTA TWOIM OCZEKIWANIOM! wykorzystanie: Domy/mieszkania marki budowlane Warsztaty Hale produkcyjne Remonty Magazyny Tarasy Podjazdy Samochody Piwnice Odsysanie niewielkich ilości wody Odkurzacz dedykowany do pracy na mokro, a także na sucho.

  technika zaimplementowana w odkurzaczu pozwala na wyjątkowo wysoki wydatek powietrza. Odkurzacz przemysłowy wyposażony został w wydajny silnik 1200 W, którego ekwiwalent efektywności dzięki zawartej w zestawie turboszczotce zwiększa się o 50% i wynosi 1680W.

  Dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa wykorzystywania odkurzacz zaopatrzony jest w filtr HEPA. Komfort używania: konkretna kompozycja trwałe materiały, z których stworzone jest urządzenie wielka rączką pozwala na przenoszenie urządzenia wąż ssący filtr hepa sprawny silnik elektryczny, który radzi sobie ze wszystkimi rodzajami skażeń SYSTEM FILTRACJI HEPA zezwala na DŁUGĄ ŻYWOTNOŚĆ ZMYWALNEGO FILTRA Zmywalny filtr HEPA: Turbina odkurzacza zamknięta w czaszy urządzenia chroniona jest zmywalnym, niepodatnym na uszkodzenia filtrem HEPA.

  Po zakończonej pracy z urządzeniem wystarczy umyć filtr pod bieżącą wodą i z...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Oleo-Mac. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz przemysłowy sxvc30xtde marki Stanley

Odkurzacz przemysłowy sxvc30xtde marki Stanley Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy sxvc30xtde marki Stanley - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Stanley
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy sxvc30xtde marki Stanley
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ten to skuteczny odkurzacz do odkurzania na sucho i na mokro, dedykowany do użytkowania w warsztatach, oraz domach. Pył, brud i woda zasysane są do pojemnika ze stali rdzoodpornej o pojemności 30 l, wyposażonym w znaczny zawór wylotowy.

  Odkurzacz posiada gniazdo elektryczne z samoczynną funkcją start/stop. Gdy zbiornik jest pełny specjalny pływak odcina ssanie. Odkurzacz zaopatrzono w funkcję wydmuchu i w funkcję parkowania podczas przerwy w wykorzystywaniu.

  Poruszanie się z urządzeniem jest szczególnie wygodne bo wyposażono w 4 kółka jezdne, w tym dwa rolkowe samonastawne. Mamy jeszcze miejsce do przechowywania akcesoriów, uchwyt do zaczepienia rury ssącej, uchwyt na przewód zasilający, obrotowy włącznik.

  uzupełniające wyposażenie: filtr HEPA, worek papierowy, przejściówka do używanego w elektronarzędziach złącza, ssawka do podłogi, ssawka szczelinowa, ssawka do dywanów i tapicerki, zespolona szczotka do podłóg....


Odkurzacz bezprzewodowy Stanley FatMax v20 SFMCV002B, SFMCV002B-XJ

Odkurzacz bezprzewodowy Stanley FatMax v20 SFMCV002B, SFMCV002B-XJ Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezprzewodowy Stanley FatMax v20 SFMCV002B, SFMCV002B-XJ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Stanley
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezprzewodowy Stanley FatMax v20 SFMCV002B, SFMCV002B-XJ
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Akumulatorowy odkurzacz SFMCV002B producenta STANLEY z filtrem HEPA pochłaniającym 99.7% pyłów i alergeny to gwarancja spełnienia Twoich oczekiwań....Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Znane odkurzacze przemysłowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Shop-Vac. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy Stanley opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe Stanley cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami Stanley,
 • odkurzacze przemysłowe Stanley jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe Stanley, odkurzacz przemysłowy Stanley cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych Stanley, ranking odkurzaczy przemysłowych Stanley

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.