Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe piorące. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz przemysłowy piorący. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych piorących,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe piorące. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z piorącymi przemysłowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686)

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686) Najniższa Cena Online

Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Wd 3 odkurzacz bronze edition # _negocjuj cenę online_ # _gwarancja door-to-door_ # (4039784977686)
 • Ilość ofert: 38
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz uniwersalny WD 3 PKompaktowy, funkcjonalny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody. Ma gniazdo do przyłączania elektronarzędzi.perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w roli odkurzacza samochodowego, a także w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie.

  Jego zaletą są kompaktowe rozmiary, niewiele znaczący ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna cena w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu zezwala na eliminowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma zapotrzebowania zasysania ich do zbiornika.

  Zaczep na zderzaku zezwala na szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. Filtry kartridżowy przystosowany jest do pracy na mokro i sucho. W tym modelu gniazdo do elektronarzędzi zezwala na podłączenie elektronarzędzi do odkurzacza i odsysanie zabrudzeń powstających w trakcie pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach.

  W standardzie 17 litrowy zbiornik na skażenia produkowany z tworzywa sztucznego i wąż ssący o długości 2 m.bezawaryjny filtr kartridżowyPraca na sucho i na mokro bez zapotrzebowania podmiany filtra.Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssącaDo usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda podczas odkurzania.Demontowalny uchwytMożliwość podłączenia rozmaitych ssawek bezpośrednio do węża ssącego.

  Łatwe odkurzanie choćby w trudno przystępnych miejscach.Aktywne gniazdo do przyłączania elektronarzędzi Odsysanie zabrudzeń powstających podczas pracy zanim osiądą na podłodze czy meblach. Włączenie/wyłączenie elektronarzędzia sprawia włączenie/wyłączenie odkurzacza.

  poręczna funkcja wydmuchu ergonomiczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika. Bezproblemowe likwidowanie żwiru. Użyteczna pozycja parkingŁatwe i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy.ergonomiczny uchwyt na przewód zasilającyAkcesoria, a także wąż ssący i przewód zasilający dzięki użytecznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza.System zamykania "Pull & Push"Proste otwieranie i zamykanie zbiornika na zanieczyszczenia.użytecznie ukształtowany uchwytOdkurzacz prosty i wygodny w transporcie.Kompaktowy design komfortowy i wszechstronny w zastosowaniu.

  Dzięki kompaktowym wymiarom nie zabiera miejsca w trakcie przechowywania. Funkcje specjalne: Funkcja wydmuchu Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu Gniazdo do podłączania elektronarzędzi System automatycznego włączania / wyłączania Listwa odbojowa Akcesoria w pakiecie: Wąż ssący, 2 m, 35 mm Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm Ssawka uniwersalna, Clips Filtr kartridżowy, kanon Ssawka szczelinowa Papierowa torebka filtracyjna rozmiary: 388 × 340 × 502 mmPozostałe właściwości:...


Puzzi 10/1 (4039784917088)

Puzzi 10/1 (4039784917088) Najniższa Cena Online

Puzzi 10/1 (4039784917088) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puzzi 10/1 (4039784917088)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Puzzi 10/1 Karcher ze typowym wyposażeniem, a także na dodatek:

  Proszek RM 760 classic
  Do stanowczego czyszczenia wykładzin konfekcyjnych i tapicerki meblowej w trybie spryskiwania i odsysania. 10kg
  RM 767
  Płynny środek do czyszczenia ekstrakcyjnego wykładzin, dywanów i tapicerek. Do 70% krótszy czas schnięcia aniżeli pozostałe środki. 10L
  Odplamiacz RM 769
  Do wszystkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Produktywnie likwiduje olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml
  Odplamiacz RM 769
  Do wszystkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Sprawnie likwiduje olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml
  Płyn do płukania RM 763
  eliminuje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni odzieżowych. Odświeża włókno i odcienie wykładzin i dywanów. 1l.
  Płyn do płukania RM 763
  likwiduje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni włókienniczych. Odświeża włókno i kolory wykładzin i dywanów. 1l.
  Płyn do płukania RM 763
  usuwa brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni tekstylnych. Odświeża włókno i kolory wykładzin, a także dywanów. 1l.
  Płyn do płukania RM 763
  eliminuje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni tekstylnych. Odświeża włókno i barwy wykładzin, a także dywanów. 1l.
  FoamStop
  Odpieniacz w płynie. Błyskawicznie i sprawnie eliminuje pianę w zbiorniku. Błogi, świeży zapach. 125ml
  FoamStop
  Odpieniacz w płynie. Momentalnie i skutecznie eliminuje pianę w zbiorniku. Miły, świeży aromat. 125ml
  RM 770
  Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza nawet najmocniej wytrzymałe plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L
  RM 770
  Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza choćby najistotniej wytrzymałe plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L
  Dysza szczelinowa
  dedykowana do czyszczenia tapicerki i punktowego usuwania plam z wykładzin włókienniczych.
  Impregnat RM 762
  produktywną ochronę wszelkim wykładzinom i tapicerkom ubraniowym. Umożliwia wydłużenie okresów między kolejnymi zabiegami czyszczenia. 5L

  kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

  Puzzi 10/1 Karcher - fachowy odkurzacz piorący, ekstrakcyjny, następca Puzzi 100

  Urządzenie do dogłębnego czyszczenia wykładziny, usuwa nieprzyjemny aromat i przywraca jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia tylko niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w niedługim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

  idealnie sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób i w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Odkurzacz ekstrakcyjny Puzzi 10/1 Karcher pozostał zaopatrzony w akcesoria, które ponadto rozszerzają komfort pracy i sprawność urządzeń - przykładem jest sprężysta dysza podłogowa wyposażona w listwy, które nieprzeciętnie dostosowują się do powierzchni.

  spory, komfortowy włącznik pozostał przypasowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody.

  Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi 10/1 Karcher można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej i podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze upraszcza prędkie łączenie węża z dyszą.

  Dopasywująca się listwa ssawki

  Niezależnie od kąta pod jakim czyścimy daną powierzchnie, gumowa listwa ssawki sama zintegruje się tak, by zapewnić jak najefektywniejsze rezultaty czyszczenia.

  Ergonomia

  Karcher Puzzi 10/1 posiada szybkozłącza, uchwyty ręczne, uchwyt na akcesoria, kółka i duże przyciski, które mogą być obsługiwane również przy pomocy stopy.

  Komfort obsługi

  Szybka i nieskomplikowana zmiana dysz; uchwyt na kabel zasilający. Stosowna ergonomiczność. Prostota obsługi.

  nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

  , a także filmy pokazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne części na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego produktu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe z przepływem do 71 l/s. Ranking TOP10 modeli

Puzzi 8/1 (4039784962200)

Puzzi 8/1 (4039784962200) Najniższa Cena Online

Puzzi 8/1 (4039784962200) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puzzi 8/1 (4039784962200)
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Puzzi 8/1 C Karcher ze typowym wyposażeniem i w dodatku:

  Dysza podłogowa
  Dwuczęściowa, z konkretnego tworzywa, rura aluminiowa. Szerokość dyszy 230mm.

  Proszek RM 760 classic
  Do zasadniczego czyszczenia wykładzin ubraniowych i tapicerki meblowej w trybie spryskiwania i odsysania. 10kg

  Płyn do płukania RM 763
  eliminuje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni konfekcyjnych. Odświeża włókno i kolory wykładzin, a także dywanów. 1L

  Płyn do płukania RM 763
  likwiduje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni odzieżowych. Odświeża włókno i barwy wykładzin oraz dywanów. 1L

  Płyn do płukania RM 763
  likwiduje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni tekstylnych. Odświeża włókno i barwy wykładzin, a także dywanów. 1L

  Płyn do płukania RM 763
  likwiduje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni ubraniowych. Odświeża włókno i kolory wykładzin oraz dywanów. 1L

  Odplamiacz RM 769
  Do wszystkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Efektywnie eliminuje olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml

  Odplamiacz RM 769
  Do wszystkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Wydajnie likwiduje olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml

  FoamStop
  Odpieniacz w płynie. Momentalnie i wydajnie likwiduje pianę w zbiorniku. Przyjemny, świeży zapach. 125ml

  FoamStop
  Odpieniacz w płynie. Ekspresowo i wydajnie likwiduje pianę w zbiorniku. Przyjemny, świeży zapach. 125ml

  RM 770
  Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza choćby najmocniej niepodatne plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L

  RM 770
  Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza choćby najistotniej oporne plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L

  Impregnat RM 762
  wydajną ochronę wszelkim wykładzinom i tapicerkom ubraniowym. Umożliwia wydłużenie okresów pomiędzy kolejnymi zabiegami czyszczenia. 5L

  RM 767
  Płynny środek do czyszczenia ekstrakcyjnego wykładzin, dywanów i tapicerek. Do 70% krótszy czas schnięcia aniżeli pozostałe środki. 10L

  Dysza szczelinowa
  asygnowana do czyszczenia tapicerki i punktowego usuwania plam z wykładzin konfekcyjnych.

  nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

  Karcher Puzzi 8/1 C to mistrzowskie urządzenie ekstrakcyjne, które dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym albo w dwu przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w niedługim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

  doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, obszernych gospodarstwach agroturystycznych, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach sprzątających. Na obudowie Puzzi Karcher 8/1 C znajduje się obrazkowa instrukcja, która w przystępny sposób przybliża obsługę urządzenia.

  spory, wygodny włącznik pozostał przypasowany do obsługi stopą, dzięki temu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można prosto wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa zezwala na kontrolowanie poziomu wody.

  Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi 8/1 C Karcher można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej i podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia prędkie łączenie węża z dyszą.

  Niska waga

  9,8 kg wagi to o 35% mniej niż konkurencyjne urządzenia. Niewiele znacząca waga wraz ze zintegrowanym uchwytem bezspornie ułatwia przenoszenie urządzenia ekstrakcyjnego.

  Kompaktowy design

  niepokaźne rozmiary sprawiają, że Puzzi 8/1 Karcher perfekcyjnie pasuje do czyszczenia wykładzin dywanowych czy tapicerki samochodowe.

  Zbiorniki na wodę

  Wyjmowany zbiornik na brudną wodę, usprawnia jego opróżnianie i napełnianie odkurzacza piorącego czystą wodą.

  kupując zestaw oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

  oraz filmy pokazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne komponenty na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego produktu.


Karcher Puzzi 10/2 adv urządzenie piorące + rm 760 10kg 6.291-388.0 **każda cena do negocjacji! wysyłka do 24h! gwarancja door to door!** (4039784948136)

Karcher Puzzi 10/2 adv urządzenie piorące + rm 760 10kg 6.291-388.0 **każda cena do negocjacji! wysyłka do 24h! gwarancja door to door!** (4039784948136) Najniższa Cena Online

Karcher Puzzi 10/2 adv urządzenie piorące + rm 760 10kg 6.291-388.0 **każda cena do negocjacji! wysyłka do 24h! gwarancja door to door!** (4039784948136) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Puzzi 10/2 adv urządzenie piorące + rm 760 10kg 6.291-388.0 **każda cena do negocjacji! wysyłka do 24h! gwarancja door to door!** (4039784948136)
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Puzzi 10/2 Adv Karcher ze typowym wyposażeniem, a także ponadto:


  Uchwyt
  poręczna, sprawa,użytkowanie urządzenia jest nad wyraz komfortowe.
  Rękojeść
  ergonomiczny rękojeść wyposażona w okienko umożliwiające podgląd zasysanych skażenia.
  Wąż do ekstrakcji 2,5 m
  Długość węża wynosi 2,5 m.
  Dysza podłogowa spryskująco-odsysająca
  Wytrzymała dysza z ruchomą głowicą. Asygnowana do dogłębnego prania wykładzin oraz dywanów.
  Rura przedłużająca do ekstrakcji
  o długości 78 cm.
  PW 30/1 Karcher
  Elektroszczotka do urządzenia Puzzi 10/2 Adv. Rozszerza wydajność czyszczenia nawet do 80% i wpływa na ulepszenie jego rezultatów.
  Proszek RM 760 classic
  Do stanowczego czyszczenia wykładzin odzieżowych i tapicerki meblowej w trybie spryskiwania i odsysania. 10kg
  Płyn do płukania RM 763
  eliminuje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni ubraniowych. Odświeża włókno i kolory wykładzin, a także dywanów. 1L
  Płyn do płukania RM 763
  usuwa brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni tekstylnych. Odświeża włókno i kolory wykładzin oraz dywanów. 1L
  Płyn do płukania RM 763
  eliminuje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni ubraniowych. Odświeża włókno i barwy wykładzin i dywanów. 1L
  Płyn do płukania RM 763
  usuwa brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni odzieżowych. Odświeża włókno i barwy wykładzin, a także dywanów. 1L
  Odplamiacz RM 769
  Do wszystkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Efektywnie likwiduje olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml
  Odplamiacz RM 769
  Do wszystkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Produktywnie likwiduje olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml
  RM 770
  Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza nawet najbardziej niepodatne plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L
  RM 770
  Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza choćby najistotniej niepodatne plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L
  Impregnat RM 762
  produktywną ochronę wszelkim wykładzinom i tapicerkom odzieżowym. Pozwala na wydłużenie okresów między kolejnymi zabiegami czyszczenia. 5L
  RM 767
  Płynny środek do czyszczenia ekstrakcyjnego wykładzin, dywanów i tapicerek. Do 70% krótszy czas schnięcia aniżeli pozostałe środki. 10L
  FoamStop
  Odpieniacz w płynie. Ekspresowo i efektywnie likwiduje pianę w zbiorniku. Błogi, świeży aromat. 125ml
  FoamStop
  Odpieniacz w płynie. Błyskawicznie i skutecznie likwiduje pianę w zbiorniku. Przyjemny, świeży zapach. 125ml
  Dysza szczelinowa
  przeznaczona do czyszczenia tapicerki i punktowego usuwania plam z wykładzin ubraniowych.
  Dysza ręczna
  asygnowana do czyszczenia tapicerki i punktowego usuwania plam z wykładzin konfekcyjnych.

  nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

  Puzzi 10/2 Adv Karcher - fachowy odkurzacz piorący, ekstrakcyjny, następca Puzzi 200

  Urządzenie ekstrakcyjne Karcher Puzzi 10/2 Adv dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny aromat i przywracając jej świeży wygląd.

  W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki temu powierzchnię można użytkować w niedługim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.świetnie sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób, a także w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym.

  Model Puzzi 10/2 Adv Karcher pozostał wyposażony w akcesoria, które dodatkowo powiększają komfort pracy i efektywność urządzeń - przykładem jest sprężysta dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dostosowują się do powierzchni. Znaczny, wygodny włącznik został przypasowany do obsługi stopą. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody.

  Urządzenie ekstrakcyjne Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej i podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze upraszcza prędkie łączenie węża z dyszą. Puzzi 10/2 Adv ma gniazdo do podłączenia szczotki elektrycznej PW 30 Karcher.

  dopasowująca się listwa ssawki

  Niezależnie od kąta pod jakim czyścimy daną powierzchnie, gumowa listwa ssawki sama zespoi się tak, żeby zapewnić jak najefektywniejsze rezultaty czyszczenia.

  zwiększona wydajność czyszczenia

  Gniazdo do podłączenia szczotki elektrycznej PW 30/1. Wysoka jakość czyszczenia.

  Komfort obsługi

  Szybka i nietrudna zmiana dysz; uchwyt na przewód zasilający. Optymalna użyteczność. Prostota obsługi.

  nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

  Puzzi 10/2 Adv Karcher ze typowym wyposażeniem


  Pistolet EASY!Force
  Pistolet EASY!Force wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody do zminimalizowania siły potrzebnej do utrzymania wciśniętego spustu do ZERA!
  Rękojeść
  praktyczny uchwyt wyekwipowany w okienko umożliwiające podgląd zasysanych skażenia.
  Wąż do ekstrakcji 2,5 m
  Długość węża wynosi 2,5 m.
  Dysza podłogowa spryskująco-odsysająca
  Wytrzymała dysza z ruchomą głowicą. Asygnowana do dogłębnego prania wykładzin i dywanów.
  Rura przedłużająca do ekstrakcji
  o długości 78 cm.

  i filmy przedstawiające urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego produktu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Dedra. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz KARCHER SE 4002 (bezworkowy/ 1400 W/ żółto- czarny), 1.081-140.0pr

Odkurzacz KARCHER SE 4002 (bezworkowy/ 1400 W/ żółto- czarny), 1.081-140.0pr Najniższa Cena Online

Odkurzacz KARCHER SE 4002 (bezworkowy/ 1400 W/ żółto- czarny), 1.081-140.0pr - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz KARCHER SE 4002 (bezworkowy/ 1400 W/ żółto- czarny), 1.081-140.0pr
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie oraz dla posiadaczy zwierząt domowych.
  Wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM 519 usuwa 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek.

  Czyści skutecznie wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa, w jednym przejściu roboczym.

  Czyszczenie ekstrakcyjne polega na spryskaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego i odessaniu go razem z rozpuszczonym brudem.

  nieskomplikowany do napełniania zamykany zbiornik wody czystej tworzony z przeźroczystego tworzywa pozwala kontrolować poziom wody.
  Funkcja WATER STOP samoczynnie wyłącza turbinę odkurzacza, gdy poziom wody w zbiorniku wody brudnej osiągnie maksimum.
  Urządzenie może też pełnić funkcję odkurzacza na mokro/sucho (odkurzacz należy w tym celu doposażyć w filtr kartridżowy).
  Do zbierania suchych śmieci należy stosować worki filtracyjne. W modelu SE 4002 system do ekstrakcji zintegrowany jest z wężem ssącym.

  Dysza ekstrakcyjna Kärcher
  Redukuje czas schnięcia o 50%.
  Zdejmowany zbiornik wody czystej
  nietrudny do napełniania i opróżniania. Przeźroczysty i niepodatny na uderzenia. Zbiornik można łatwo zamontować na urządzeniu
  Uchwyt 3 w 1
  pozwala na komfortowe przemieszczanie i opróżnianie odkurzacza.

  System do ekstrakcji zintegrowany z wężem ssącym
  Wygoda sprzątania.

  Hak na przewód zasilający
  miejsce na kabel zasilający.

  Możliwość przechowywania akcesoriów na odkurzaczu
  praktyczne przechowywanie całego wyposażenia.

  Wytrzymały, plastikowy zbiornik na wodę
  Dopracowany pod kątem szerokiej wytrzymałości

  Podciśnienie (mbar/kPa) 210 / 21
  Wydatek powietrza (l/s) 70
  Zbiornik na wodę czystą / brudną (l) 4 / 4
  Moc turbiny / pompy (W) 1400 / 40
  produktywność spryskiwania (l/min) 1
  Ciśnienie spryskiwania (bar) 1
  Szerokość robocza (mm) 230
  Zasilanie (V/Hz) 220 / 240 / 50 / 60
  Ciężar bez wyposażenia (kg) 7,8
  wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm) 441 x 386 x 480

  Wyposażenie Wąż spryskująco-odsysający z uchwytem, 2 m, 35 mm
  Rury do ekstrakcji, 2 szt., 0.5 m, 35 mm
  Dysza spryskująco-odsysająca z nasadką do podłóg twardych
  Ssawka do tapicerki
  Ssawka uniwersalna, Clips
  Wyposażenie do odkurzania na sucho, Clips
  Ssawka szczelinowa
  Ssawka do tapicerki
  Papierowa torebka filtracyjna, 1 szt.
  Filtr piankowy
  RM 519 Środek czyszczący do dywanów i wykładzin (100 ml)
  Listwa odbojowa
  wygodny uchwyt 3 w 1
  Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu
  Półka na niepokaźne przedmioty

  użycie

  Wykładziny dywanowe
  Tapicerka

  cechy i atuty

  funkcjonalny uchwyt
  Wieszak na kabel zasilający

Puzzi 9/1 Bp Adv (18m²/h, 57 l/s) Akumulatorowy Odkurzacz Piorący, Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ, 1.101-702.0

Puzzi 9/1 Bp Adv (18m²/h, 57 l/s) Akumulatorowy Odkurzacz Piorący, Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ, 1.101-702.0 Najniższa Cena Online

Puzzi 9/1 Bp Adv (18m²/h, 57 l/s) Akumulatorowy Odkurzacz Piorący, Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ, 1.101-702.0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puzzi 9/1 Bp Adv (18m²/h, 57 l/s) Akumulatorowy Odkurzacz Piorący, Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ, 1.101-702.0
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Do działania urządzenie wymaga dokupienia wymiennego między rozmaitymi urządzeniami Karcher akumulatora 36V i ładowarki.

  Dla maksymalnej swobody podczas dokładnego czyszczenia tapicerki: Puzzi 9/1 Bp to potężne, bezprzewodowe urządzenie spryskująco-ekstrakcyjne z niezwykle krótką ssawką do tapicerki proponuje wyraźnie więcej. Wymienny akumulator 36 V, a także ładowarka wymagają dokupienia.


Puzzi 9/1 Bp (18m²/h, 57 l/s) Akumulatorowy Odkurzacz Piorący, Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ

Puzzi 9/1 Bp (18m²/h, 57 l/s) Akumulatorowy Odkurzacz Piorący, Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Scheppach. Ranking TOP10 modeli

Puzzi 9/1 Bp (18m²/h, 57 l/s) Akumulatorowy Odkurzacz Piorący, Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puzzi 9/1 Bp (18m²/h, 57 l/s) Akumulatorowy Odkurzacz Piorący, Karcher ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTA ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Do działania urządzenie wymaga dokupienia wymiennego pomiędzy przeróżnymi urządzeniami Karcher akumulatora 36V oraz ładowarki.

  Dla maksymalnej swobody w trakcie precyzyjnego czyszczenia tapicerki: Puzzi 9/1 Bp to solidne, bezprzewodowe urządzenie spryskująco-ekstrakcyjne z bardzo krótką ssawką do tapicerki oferuje istotnie więcej. Wymienny akumulator 36 V, a także ładowarka wymagają dokupienia.


Karcher Puzzi 9/1 bp pack adv (18m²/h, 57 l/s) akumulatorowy odkurzacz piorący, ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najta ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej (4054278681238)

Karcher Puzzi 9/1 bp pack adv (18m²/h, 57 l/s) akumulatorowy odkurzacz piorący, ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najta ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej (4054278681238) Najniższa Cena Online

Karcher Puzzi 9/1 bp pack adv (18m²/h, 57 l/s) akumulatorowy odkurzacz piorący, ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najta ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej (4054278681238) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Puzzi 9/1 bp pack adv (18m²/h, 57 l/s) akumulatorowy odkurzacz piorący, ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najta ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej (4054278681238)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dla maksymalnej swobody w trakcie starannego czyszczenia tapicerki: Puzzi 9/1 Bp to potężne, bezprzewodowe urządzenie spryskująco-ekstrakcyjne z szczególnie krótką ssawką do tapicerki oferuje wyraźnie więcej.


Puzzi 9/1 bp pack (18m²/h, 57 l/s) akumulatorowy odkurzacz piorący, ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najta ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej marki Karcher

Puzzi 9/1 bp pack (18m²/h, 57 l/s) akumulatorowy odkurzacz piorący, ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najta ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej marki Karcher Najniższa Cena Online

Puzzi 9/1 bp pack (18m²/h, 57 l/s) akumulatorowy odkurzacz piorący, ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najta ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puzzi 9/1 bp pack (18m²/h, 57 l/s) akumulatorowy odkurzacz piorący, ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najta ✔zaplanuj dostawę ✔sklep specjalistyczny ✔karta 0zł ✔pobranie 0zł ✔zwrot 30dni ✔raty ✔gwarancja d2d ✔leasing ✔wejdź i kup najtaniej marki Karcher
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dla maksymalnej swobody podczas precyzyjnego czyszczenia tapicerki: Puzzi 9/1 Bp to potężne, bezprzewodowe urządzenie spryskująco-ekstrakcyjne z szczególnie krótką ssawką do tapicerki proponuje widocznie więcej.


Karcher Puzzi 8/1 c odkurzacz piorący doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, spokój i bezpieczeństwo

Karcher Puzzi 8/1 c odkurzacz piorący doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, spokój i bezpieczeństwo Najniższa Cena Online

Karcher Puzzi 8/1 c odkurzacz piorący doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, spokój i bezpieczeństwo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Puzzi 8/1 c odkurzacz piorący doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, spokój i bezpieczeństwo
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Puzzi 8/1 C jest to fachowe urządzenie spryskująco-odsysającym asygnowane do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek ubraniowych.Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Znane odkurzacze przemysłowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy piorący opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe piorące cena,
 • ranking z piorącymi przemysłowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze przemysłowe piorące jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe piorące, odkurzacz przemysłowy piorący cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych piorących, ranking odkurzaczy przemysłowych piorących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.