Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe do 4000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz przemysłowy do 4000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych do 4000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe do 4000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami do 4000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Puzzi 10/1 (4039784917088)

Puzzi 10/1 (4039784917088) Najniższa Cena Online

Puzzi 10/1 (4039784917088) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puzzi 10/1 (4039784917088)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Puzzi 10/1 Karcher ze typowym wyposażeniem oraz ponadto:

  Proszek RM 760 classic
  Do zasadniczego czyszczenia wykładzin tekstylnych i tapicerki meblowej w trybie spryskiwania i odsysania. 10kg
  RM 767
  Płynny środek do czyszczenia ekstrakcyjnego wykładzin, dywanów i tapicerek. Do 70% krótszy czas schnięcia niżeli pozostałe środki. 10L
  Odplamiacz RM 769
  Do wszystkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Sprawnie usuwa olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml
  Odplamiacz RM 769
  Do wszystkich wykładzin dywanowych i tapicerek. Skutecznie likwiduje olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów. 500ml
  Płyn do płukania RM 763
  likwiduje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni tekstylnych. Odświeża włókno i barwy wykładzin oraz dywanów. 1l.
  Płyn do płukania RM 763
  likwiduje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni ubraniowych. Odświeża włókno i barwy wykładzin, a także dywanów. 1l.
  Płyn do płukania RM 763
  likwiduje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni odzieżowych. Odświeża włókno i barwy wykładzin, a także dywanów. 1l.
  Płyn do płukania RM 763
  likwiduje brud i pozostałości środków powierzchniowo czynnych z wykładzin i powierzchni odzieżowych. Odświeża włókno i odcienie wykładzin i dywanów. 1l.
  FoamStop
  Odpieniacz w płynie. Błyskawicznie i produktywnie eliminuje pianę w zbiorniku. Przyjemny, świeży zapach. 125ml
  FoamStop
  Odpieniacz w płynie. Momentalnie i produktywnie eliminuje pianę w zbiorniku. Miły, świeży zapach. 125ml
  RM 770
  Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza nawet najszczególniej niepodatne plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L
  RM 770
  Silny środek do prania wykładzin i tapicerek o zwielokrotnionej sile usuwania brudu. Rozpuszcza choćby najbardziej odporne plamy z oleju, tłuszczu czy nikotyny. 1L
  Dysza szczelinowa
  przeznaczona do czyszczenia tapicerki i punktowego usuwania plam z wykładzin odzieżowych.
  Impregnat RM 762
  sprawną ochronę wszelkim wykładzinom i tapicerkom odzieżowym. Pozwala na wydłużenie okresów pomiędzy kolejnymi zabiegami czyszczenia. 5L

  kupując komplet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

  Puzzi 10/1 Karcher - mistrzowski odkurzacz piorący, ekstrakcyjny, następca Puzzi 100

  Urządzenie do dogłębnego czyszczenia wykładziny, eliminuje nieprzyjemny zapach i przywraca jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym albo w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia wyłącznie niewielką wilgoć resztkową, dzięki temu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

  perfekcyjnie sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Odkurzacz ekstrakcyjny Puzzi 10/1 Karcher pozostał wyekwipowany w akcesoria, które ponadto powiększają komfort pracy i produktywność maszyn - przykładem jest elastyczna dysza podłogowa zaopatrzona w listwy, które nadzwyczajnie dostosowują się do powierzchni.

  spory, wygodny włącznik pozostał przypasowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można prosto wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody.

  Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi 10/1 Karcher można stosować jednocześnie do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej, a także podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

  Dopasywująca się listwa ssawki

  Niezależnie od kąta pod jakim czyścimy daną powierzchnie, gumowa listwa ssawki sama zintegruje się tak, by zapewnić jak najefektywniejsze rezultaty czyszczenia.

  Ergonomia

  Karcher Puzzi 10/1 ma szybkozłącza, uchwyty ręczne, uchwyt na akcesoria, kółka i pokaźne przyciski, które mogą być obsługiwane dodatkowo za pomocą stopy.

  Komfort obsługi

  Szybka i przystępna zmiana dysz; uchwyt na kabel zasilający. Optymalna funkcjonalność. Prostota obsługi.

  nabywając pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

  i filmy ukazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne komponenty na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego artykułu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe Yato. Ranking TOP10 modeli

NT 30/1 Tact Te H (1380W, 30L) profesjonalny odkurzacz Karcher TURBO FULL+ ✔ Do 31.10 SERWIS PREMIUM za 1zł! ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ

NT 30/1 Tact Te H (1380W, 30L) profesjonalny odkurzacz Karcher TURBO FULL+ ✔ Do 31.10 SERWIS PREMIUM za 1zł! ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ Najniższa Cena Online

NT 30/1 Tact Te H (1380W, 30L) profesjonalny odkurzacz Karcher TURBO FULL+ ✔ Do 31.10 SERWIS PREMIUM za 1zł! ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: NT 30/1 Tact Te H (1380W, 30L) profesjonalny odkurzacz Karcher TURBO FULL+ ✔ Do 31.10 SERWIS PREMIUM za 1zł! ✔ZAPLANUJ DOSTAWĘ ✔SKLEP SPECJALISTYCZNY ✔KARTA 0ZŁ ✔POBRANIE 0ZŁ ✔ZWROT 30DNI ✔RATY ✔GWARANCJA D2D ✔LEASING ✔WEJDŹ I KUP NAJTANIEJ
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprawdzony odkurzacz uniwersalny zaprojektowany na nowo z bardziej skutecznym i ciszej pracującym systemem Tact obsługiwanym za pomocą pokrętła. Nowy Tact posiada dwustopniową regulację intensywności oczyszczania filtra – Tact mini i Tact max.

  Płaski, falisty filtr umieszczono w specjalnej kasecie, dzięki temu operator nie ma kontaktu z zanieczyszczeniami, a filtr nie uszkadza się w trakcie wkładania czy mechanicznego oczyszczania. Wejście na wąż ssący zostało przesunięte ze zbiornika na głowicę, co zezwala na znacznie lepsze zastosowanie jego pojemności.

  Odkurzacz wyposażono w nowe, bardziej poręczne akcesoria: kolanka, ssawki, węże i rury. Opcjonalnie można go też wyposażyć w uchwyt prowadzący. Właściwości I mocne strony Podwójny system filtracji współpracujący z systemem czyszczenia filtra sprawność oczyszczania 99,995%.

  rewelacyjna ochrona użytkownika bez poświęcania siły ssącej albo efektywności filtra. Asygnowany do zbierania pyłu azbestowego Odkurzacze przeznaczone do usuwania pyłów klasy H umożliwiają bezpieczne zbieranie pyłu azbestowego zgodnie z technicznymi Wytycznymi odnośnie Pyłów Niebezpiecznych TRGS 519.

  System antystatyczny z elektroprzewodzącymi akcesoriami Ochrona użytkownika przed wyładowaniami elektrostatycznymi (system antystatyczny). Spełnia kryteria dla klasy pyłów H z dodatkowym testem dla zbierania pyłu azbestowego zgodnym z regulacjami technologicznymi dotyczącymi substancji niebezpiecznych (TRGS 519).

  W Niemczech wyłącznie certyfikowane odkurzacze bezpieczne mogą być wykorzystywane do zasysania pyłu zawierającego azbest. Sprawność filtracji 99,9% nadzwyczajna zdolność do usuwania niewielkiego pyłu przekłada się na czyste i bezpieczne miejsce pracy System antystatyczny z elektroprzewodzącymi akcesoriami Ochrona użytkownika przed wyładowaniami elektrostatycznymi (system antystatyczny).

  Gniazdo do przyłączania elektronarzędzi z funkcją automatycznego włączania / wyłączania umożliwia wygodną pracę z elektronarzędziami i odsysanie pyłu powstającego podczas pracy w miejscu jego powstawania Wyposażenie Wąż ssący, 4 m Rura ssąca, 2 szt., 0.55 m Torebka filtracyjna, Fizelina Ssawka podłogowa na mokro/sucho, 360 mm Ssawka szczelinowa Gniazdo do podłączania elektronarzędzi samoczynne włączenie/wyłączenie przez elektronarzędzie System antystatyczny Listwa odbojowa Klasa bezpieczeństwa, I Kółko samonastawne z hamulcem Czyszczenie filtra, System oczyszczania filtra TACTSystem Klasa pyłu, H


Odkurzacz przemysłowy cleantec ctl 26 e marki Festool

Odkurzacz przemysłowy cleantec ctl 26 e marki Festool Najniższa Cena Online

Odkurzacz przemysłowy cleantec ctl 26 e marki Festool - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Festool
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz przemysłowy cleantec ctl 26 e marki Festool
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dane technologiczne:Moc: 350–1200WWielkość przepływu powietrza maks.: 3900l/minPodciśnienie maks.: 24000PaPowierzchnia filtracyjna: 6318cm²przewód zasilania sieciowego, izolowany gumą: 7,5mPojemność zbiornika/worka filtrującego...


NT 70/2 Me odkurzacz profesjonalny Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR

NT 70/2 Me odkurzacz profesjonalny Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR Najniższa Cena Online

NT 70/2 Me odkurzacz profesjonalny Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: NT 70/2 Me odkurzacz profesjonalny Karcher # GWARANCJA DOOR-TO-DOOR
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NT 70/2 to przedstawiciel nowej linii odkurzaczy z możliwością odsysania cieczy. Urządzenia te są przystępne w wersjach z jedną, dwoma albo trzema turbinami. Nowa kolekcja NT, asygnowana do zbierania znacznych ilości brudu charakteryzuje się niezwykle prawidłową ceną w stosunku do oferowanej produktywności.Model NT 70/2 z dwoma turbinami sprawdza się szczególnie należycie w przypadku konieczności zebrania obfitej ilości płynnych zanieczyszczeń. Dkurzacz korzystnie sprawdzi się w warsztatach, myjniach samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych, a także w transporcie i logistyce. NT 70/2 ma dwie turbiny – każda z nich ma oddzielny włącznik i może pracować samodzielnie. Jestprzystosowany do pracy z zestawami szczególnie długich węży. Wyposażenie można komfortowo przechowywać na obudowie odkurzacza w specjalnych uchwytach. Spory zderzak broni urządzenie przed mechanicznymi uszkodzeniami. Wąż spustowy upraszcza opróżnianie wody z obfitego (70l) zbiornika zanieczyszczeń wprost do kratki ściekowej. Filtr główny rodzaju cartridge z pływakiem, przy maksymalnym poziomie napełnienia zbiornika wyłącza ssanie, co chroni turbinę przed zamoczeniem.

  atrybuty i mocne strony

  użyteczny uchwyt:

  NT 70 posiada uchwyt ułatwiający manewrowanie.

  Możliwość przechowywania akcesoriów na obudowie odkurzacza
  konkretny zderzak.

  Zintegrowany wąż spustowy.
  Opróżnianie zbiornika z zassanych cieczy jest ułatwione dzięki węzowi spustowemu.

  konkretny, wytrzymały na uderzenia zderzak
  potężny zderzak zabezpiecza odkurzacz przed uszkodzeniami


  Wyposażenie typowe

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe z poziomem hałasu do 68 dB. Ranking TOP10 modeli

Karcher Odkurzacz przemysłowy nt 70/3 (4039784725386)

Karcher Odkurzacz przemysłowy nt 70/3 (4039784725386) Najniższa Cena Online

Karcher Odkurzacz przemysłowy nt 70/3 (4039784725386) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Odkurzacz przemysłowy nt 70/3 (4039784725386)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NT 70/3 to przedstawiciel nowej linii odkurzaczy z możliwością odsysania cieczy. Urządzenia te są przystępne w wersjach z jedną, dwoma lub trzema turbinami. Nowa kolekcja NT, asygnowana do zbierania pokaźnych ilości brudu znamionuje się szczególnie korzystną ceną w stosunku do oferowanej skuteczności.Model NT 70/3 z trzema turbinami, o wydatku powietrza 156 litrów na sekundę, jest w stanie zebrać na dodatek cięższe zanieczyszczenia. Odkurzacz poprawnie stanie na wysokości zadania w warsztatach, myjniach samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych oraz w transporcie i logistyce. NT 70/3 posiada trzy turbiny – każda z nich ma oddzielny włącznik i może pracować samodzielnie. Jestprzypasowany do pracy z zestawami nad wyraz długich węży. Wyposażenie można komfortowo przechowywać na obudowie odkurzacza w specjalnych uchwytach. Duży zderzak broni urządzenie przed mechanicznymi uszkodzeniami. Wąż spustowy upraszcza opróżnianie wody z dużego (70l) zbiornika skażeń wprost do kratki ściekowej. Filtr główny typu cartridge z pływakiem, przy maksymalnym poziomie napełnienia zbiornika wyłącza ssanie, co chroni turbinę przed zamoczeniem.


  atrybuty i mocne strony


  praktyczny uchwyt
  NT 70 posiada uchwyt ułatwiający manewrowanie.


  Możliwość przechowywania akcesoriów na obudowie odkurzacza
  potężny zderzak.


  Zintegrowany wąż spustowy.
  Opróżnianie zbiornika z zassanych cieczy jest ułatwione dzięki węzowi spustowemu.


  solidny, wytrzymały na uderzenia zderzak
  konkretny zderzak zabezpiecza odkurzacz przed uszkodzeniami  Wyposażenie standardoweKarcher Odkurzacz na sucho i mokro nt 70/2 tc (4039784725393)

Karcher Odkurzacz na sucho i mokro nt 70/2 tc (4039784725393) Najniższa Cena Online

Karcher Odkurzacz na sucho i mokro nt 70/2 tc (4039784725393) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Odkurzacz na sucho i mokro nt 70/2 tc (4039784725393)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz NT 70/2 Tc Kärcher

  Dzięki wyposażeniu w 2 turbiny odkurzacz może bez trudu pracować z zestawami szczególnie długich węży asygnowanych np. Do odkurzania autobusów. Wyśmienicie spełni oczekiwania w warsztatach, myjniach samochodów ciężarowych i autobusów, stacjach diagnostycznych pojazdów i w szeroko pojętym transporcie i logistyce.

  Dzięki wózkowi zaopatrzonemu w pokaźne koła i rolki osoba obsługująca odkurzacz może z łatwością i bez wysiłku ciągnąć go za sobą.

  Uchwyt w przedniej części obudowy pozwala na komfortowe i pewne podniesienie zbiornika w celu opróżnienia. Wychylne zamontowanie zbiornika na ramie wózka upraszcza wylanie skategoryzowanej wody wprost do toalety. Wodę można również opróżnić za pomocą węża spustowego do kratki ściekowej.

  Każda z turbin ma oddzielny włącznik i może pracować samodzielnie. Filtr główny typu cartridge z pływakiem, przy maksymalnym poziomie napełnienia zbiornika wyłącza ssanie, co chroni turbinę przed zamoczeniem.

  atrybuty i mocne strony

  potężny zderzak.

  Możliwość przechowywania akcesoriów na obudowie odkurzacza.

  ergonomiczny uchwyt.
  NT 70/2 Me Tc obszerny uchwyt upraszczający transport.

  Wychylne zamontowanie zbiornika na ramie wózka.
  usprawnia wylanie skategoryzowanej wody wprost do toalety.

  Uchwyt w przedniej części pokrywy.
  umożliwia komfortowe i pewne podniesienie zbiornika w celu opróżnienia.

  Wyposażenie charakterystyczne


PW 30/1 elektryczna głowica czyszcząca do Puzzi 200, 300, 10/2 Adv #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4039784727410)

PW 30/1 elektryczna głowica czyszcząca do Puzzi 200, 300, 10/2 Adv #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4039784727410) Najniższa Cena Online

PW 30/1 elektryczna głowica czyszcząca do Puzzi 200, 300, 10/2 Adv #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4039784727410) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: PW 30/1 elektryczna głowica czyszcząca do Puzzi 200, 300, 10/2 Adv #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4039784727410)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Elektryczna głowica czyszcząca Kärcher PW 30/1 to wyśmienite narzędzie do prania dywanów i wykładzin dywanowych w połączeniu z urządzeniem piorącym Puzzi 10/2 Adv, Puzzi 200 i Puzzi 300.


Puzzi 30/4 E urządzenie piorące Karcher + Akademia Karcher #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4039784727427)

Puzzi 30/4 E urządzenie piorące Karcher + Akademia Karcher #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4039784727427) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe z przewodem do 20 metrów. Ranking TOP10 modeli

Puzzi 30/4 E urządzenie piorące Karcher + Akademia Karcher #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4039784727427) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puzzi 30/4 E urządzenie piorące Karcher + Akademia Karcher #GWARANCJA D2D #NEGOCJACJA CEN ONLINE #KARTA 0ZŁ #POBRANIE 0ZŁ #RATY 0% #LEASING (4039784727427)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Puzzi 30/4 jest nastepcą modeli Puzzi 300 i Puzzi 400. Przeznaczony jest do czyszczenia ekstrakcyjnego wykładzin ubraniowych na powierzchniach powyżej 60 m². W szczególności skierowany jest do branży BSC, ReCa, hotelarstwa i biur.

  akcentuje się pionową, zwartą budową usprawniającą transport, prostą obsługą oraz bardzo cichą pracą. Dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym albo w dwu przejściach roboczych.

  Nowa linia standardowych akcesoriów zagwarantuje jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia, a także staranne odsysanie wody. Wersja bez podgrzewania wody.cechy i mocne stronyZbiornik wody brudnej można łatwo wyjąć.wyjątkowo cicheDla znacznych powierzchniZbiornik o sporej pojemnościWysoka siła ssącaWysokie osiągiRura regulowana na wysokośćGniazdo do podłączenia elektroszczotki PW 30Zbiornik o znacznej objętościDuży wlew usprawnia napełnianie pojemnego zbiornika.

  Gniazdo do podłączenia elektroszczotki PW 30Puzzi 30/4 może czyścić wykładziny tekstylne w połączeniu z elektroszczotką PW 30. Praca z elektroszczotką wpływa na obszerne powiększenie wydajności powierzchniowej urządzenia oraz wzmacnia efekt czyszczenia runa.dane technologiczne:skuteczność teoretyczna (m²/h/m²/h)60 / 75Wydatek powietrza (l/s)74Podciśnienie (mbar)254 / 25,4Wydajność spryskiwania (l/min)3Ciśnienie spryskiwania / tłoczenia (bar)4Zbiornik wody czystej / brudnej (l)30 - 15Moc turbiny (W)1200Moc pompy (W)70Napięcie (V)220 - 240Częstotliwość (Hz)50 - 60Ciężar (kg)26Wymiary (dł.

  x szer. X wys.) (mm)580 x 460 x 930WyposażenieWąż do ekstrakcji ze zintegrowanym złączem, 4 mGniazdo do przyłączenia elektroszczotki, PW 30Wąż do ekstrakcji (m), 4 mDodatkowy uchwytAdapter do szerokiej dyszy podłogowej do powierzchni twardychRękojeśćznaczna dysza podłogowa, kompletna z elastycznymi listwami gumowymi...


Puzzi 10/1 profesjonalny odkurzacz piorący + zestaw bronze doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, spokój i bezpieczeństwo marki Karcher

Puzzi 10/1 profesjonalny odkurzacz piorący + zestaw bronze doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, spokój i bezpieczeństwo marki Karcher Najniższa Cena Online

Puzzi 10/1 profesjonalny odkurzacz piorący + zestaw bronze doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, spokój i bezpieczeństwo marki Karcher - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puzzi 10/1 profesjonalny odkurzacz piorący + zestaw bronze doradztwo => 794037600, gwarancja 2 lata, spokój i bezpieczeństwo marki Karcher
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Puzzi 10/1 to mistrzowskie urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek odzieżowych.


Puzzi 10/1 Profesjonalny odkurzacz piorący Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Puzzi 10/1 Profesjonalny odkurzacz piorący Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO Najniższa Cena Online

Puzzi 10/1 Profesjonalny odkurzacz piorący Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puzzi 10/1 Profesjonalny odkurzacz piorący Karcher DORADZTWO => 794037600, GWARANCJA 2 LATA, SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Puzzi 10/1 to fachowe urządzenia spryskująco-odsysające dedykowane do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek odzieżowych.Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Znane odkurzacze przemysłowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy do 4000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe do 4000 zł cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami do 4000 zł,
 • odkurzacze przemysłowe do 4000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe do 4000 zł, odkurzacz przemysłowy do 4000 zł cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych do 4000 zł, ranking odkurzaczy przemysłowych do 4000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.