Rankingi Odkurzaczy Przemysłowych

Najlepsze odkurzacze przemysłowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz przemysłowy Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy przemysłowych Blaupunkt,
 • TOP5 chętnie kupowanych przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

[TOP10] Odkurzacze przemysłowe Blaupunkt. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z przemysłowymi odkurzaczami Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Odkurzacz vci201 marki Blaupunkt

Odkurzacz vci201 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz vci201 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza przemysłowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz vci201 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Przemysłowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCI201 wielofunkcyjny znaczna moc Odkurzacz Blaupunkt VCI201 wielofunkcyjny przeznaczony jest do odkurzania powierzchni suchych i zabrudzonych cieczami. Jego duża moc efektywny filtr powietrza pozwalają na pracę choćby w najtrudniejszych warunkach.

  Ten model odkurzacza pomoże utrzymać porządek w domu, warsztacie i na tarasie, nawet gdy przeciwnikiem są ciężkie zabrudzenia np. Po pracach remontowo – budowalnych. Model VCI201 bezawaryjny silnik o mocy 1200 W, Dzięki której jest od odpowiedni do czyszczenia każdej powierzchni.

  Zaś dzięki sile ciągu o mocy 16 – 18 kPa oraz przepływie powietrza 1,6 m3/min, poradzi on sobie choćby z najtrudniejszymi zadaniami. Przystępne odkurzanie Odkurzacz Blaupunkt VCI201 wielofunkcyjny został wyekwipowany w dwie ssawko-szczotki do podłogi.

  Uniwersalna wspaniale przylega do podłoża gwarantując wyjątkowo dobrą wydajność zbierania zanieczyszczeń z powierzchni twardych oraz z dywanów. Druga ssawko-szczotka, dostosowana do zbierania wilgoci z powierzchni, została zaopatrzona w delikatne syntetyczne włosie oraz pasek gumowy celem powiększenia sprawności ssania.

  Ten niezwykle funkcjonalny odkurzacz posiada przydatną funkcję nadmuchu. Pozwoli ona nam pousuwać zabrudzenia z trudno przystępnych miejsc, a także oczyścić powierzchnie, jeżeli nie zależy nam na odkurzeniu zanieczyszczeń.

  Filtr HEPA produktywność urządzenia uzupełnia użycie filtra HEPA, który zatrzymuje skutecznie pyły i inne zabrudzenia. Jego pokaźna powierzchnia aktywna zagwarantuje trafny czas pracy między czynnościami konserwacji odkurzacza (np.

  czyszczenie filtra). Odkurzając z modelem VCI201 mamy pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza Blaupunkt VCI201 wielofunkcyjnego, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla nas i naszych bliskich.

  Komfortu obsługi dopełnia zbiornik na kurz o pojemności 10 l, dzięki temu nie ma konieczności zbyt częstego opróżniania. Na dodatek długi kabel o długości 6 m pozwoli wyczyścić obszerne powierzchnie bez wielokrotnego przepinania przewodu.

  Zaś głośność poniżej 80 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Nieskomplikowana obsługa w porównaniu do innych odkurzaczy przemysłowych, odkurzacz Blaupunkt VCI201 wielofunkcyjny jest szczególnie lekki (5,2 kg), dlatego też urządzenie stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla ekip budowlanych albo sprzątających, które nieraz zmieniają miejsce realizowania swej pracy.

  Jego mobilność wspomagana jest przez 4 obrotowe koła w podstawie urządzenia. W pakiecie z odkurzaczem znajdują się dodatkowe akcesoria tj. Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawko-szczotka podłogowa na mokro i na sucho, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich przestrzeni oraz trzy metalowe rury, które po złożeniu w jedną całość, ograniczają konieczność schylania się oraz pozwalają dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  W pakiecie z odkurzaczem znajduję się jeden filtr powietrza, a także papierowy worek na kurz.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze przemysłowe piorące do 4000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Cenione odkurzacze przemysłowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking przemysłowych odkurzaczy budowlanych i warsztatowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz przemysłowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze przemysłowe Blaupunkt cena,
 • ranking z przemysłowymi odkurzaczami Blaupunkt,
 • odkurzacze przemysłowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli przemysłowych odkurzaczy warsztatowych i budowlanych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze przemysłowe Blaupunkt, odkurzacz przemysłowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach przemysłowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy przemysłowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.