Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy z poziomem hałasu do 80 dB. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych z poziomem hałasu do 80 dB,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 80 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Hyundai VC 020

Hyundai VC 020 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 020 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 020
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Hyundai VC 020 O w kolorze pomarańczowo-metalicznym to funkcjonalny odkurzacz pionowy 2 w 1, z możliwością zastosowania jako ręczny lub stojący. Jest genialny do czyszczenia wszelkich typów podłóg, w tym trudno dostępnych miejsc i bezproblemowo radzi sobie odkurzając okruchy z blatu stołu lub szafek kuchennych. Jest lekki, kompaktowy i za każdym razem pod ręką do prędkiego użycia.

  Moc odkurzacza pionowego wynosi 600 W. Radzi sobie z normalnymi skażeniami, pasuje do codziennego sprzątania i normalnego nieporządku.

  Odkurzacz jest bezworkowy, wszystkie skażenia zbiera się w naczyniu zbiorczym o pojemności 0,5 litra. skuteczny filtr HEPA gwarantujący filtrację.

  Odkurzacz pionowy nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ może on być umieszczony w pozycji parkującej, żeby nie przeszkadzał. Ma składany uchwyt do komfortowego przechowywania. Szczególnie długi kabel 7 metrów zezwala na zasięg 8 m.

Philips FC 6722

Philips FC 6722 Najniższa Cena Online

Philips FC 6722 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6722
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6722/01 SpeedPro 18V szybkość i skrupulatne odkurzanie, choćby trudno przystępnych miejsc Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 umożliwia szybkie i dokładne odkurzanie. Jest zaopatrzony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na precyzyjne zbieranie skażeń, choćby w trudno przystępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości właściwości konstrukcyjne: 2 w 1 Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 Silnik PowerBlade technologia PowerCyclone 7 Zmywalny filtr objętość pojemnika na kurz: 0,4l Stacja dokująca montowana wyłapuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o dokładnym i sprawnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, choćby w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości przypasowane do rozmaitych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia prędkości dobrane do różnorodnych typów podłogi i skażeń. Akumulatory litowo-jonowe 18 V pozwalają na sprzątanie przez 30 minut Dzięki sprawnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są wyjątkowo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest rozciągliwy i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o znacznej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą szybkość, produktywną pracę i skrupulatne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zagwarantuje wysoką sprawność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, gwarantując silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technologicznA Projekt cechy konstrukcyjne: 2 w 1 Kolor: Głęboka czerń skuteczność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 użyteczność Uchwyt: Góra strony wariant kółek: Gumowe Nasadki i akcesoria typowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w komplecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Masa i wymiary Waga produktu: 2,43 kg Filtry pojemność pojemnika na kurz: 0,4 l Filtr silnika: Zmywalny filtr*


Beko VRT82821

Beko VRT82821 Najniższa Cena Online

Beko VRT82821 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT82821
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Beko VRT82821DV 21.6V 0,5l 100WOdkurzacz pionowy z funkcją odkurzacza ręcznego. Zaopatrzony w zbiornik na kurz o objętości 0.7 l. Bateria litowo-jonowa pozwalająca na 40 min pracy bezprzewodowej po 4 godzinnym ładowaniu.

  Elektroszczotka z oświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE wariant: Odkurzacz pionowy 2 w 1Czas pracy: 40 minCzas ładowania: 240 minNapięcie baterii: 21,6 VMoc ssąca: 22WMoc: 100WTyp silnika: DCPojemność zbiornika na kurz: 0,5lWskaźnik poziomu bateriiPoziom hałasu: 80 dBaKolor: Niebieski System 2w1Odłączana jednostka centralna pozwoli na przystępne odkurzanie miejsc innych niż podłogi.Nie tylko podłogi - rozsypane okruchy na blacie w kuchni, czy także sierść na tapczanie - łatwo wszystko uprzątniesz wykorzystując funkcję odkurzacza ręcznego.

  perfekcyjny też przy sprzątaniu wnętrza samochodu. Podświetlana elektroszczotkaDodatkowo zasilana elektroszczotka to perfekcyjne rozwiązanie dla dywanów z dłuższym włosiem.chociaż elektroszczotka do złudzenia przypomina turboszczotkę jest od niej o dużo bardziej wydajna.

  Wirowy ruch szczotki jest napędzany dodatkowym silniczkiem, który rozszerza prędkość obrotów. Taka szczotka jest wyjątkowo wydajna zwłaszcza na dywnach z dłuższym włosiem. Dzięki zamontowanemu podświetleniu LED dokładniej odkurzysz dodatkowo słabo widoczne miejsca.

  TrayClean™ - nietrudne opróżnianie pojemnikaOczyszczanie pojemnika na kurz za pomocą jednego przycisku.Łatwy w czyszczeniu pojemnik na kurz. Jednym przyciskiem opróżnisz pojemnik, bez niepożądanego kontaktu z pyłem.

  Wymienna bateria litowo-jonowaWyjmowany akumulator zezwala na jego łatwą zamianę, jeśli zajdzie taka potrzeba.Wyjmowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000mAh pozwala na wymianę w przypadku uszkodzenia albo daje możliwość zaopatrzenia się w drugą rezerwową baterię.

  SPECYFIKACJA technologicznAKluczowe cechyCzas pracy: 40 minNapięcie baterii: 21.6 VMoc ssąca: 22 WCechy/ FunkcjeBateria do ładowaniaWydajność i zużycieCzas pracy: 40 minPojemność: 0.5 LTyp silnika: DCPojemność urządzenia ręcznego: 0.5Czas ładowania: 3 - 4 godzinyWskaźnik poziomu bateriiPoziom hałasu: 80 dBAMoc silnika: 100 WRegulacja mocy ssącej: Regulator na rączceCzęstotliwość: 50 - 60 HzNapięcie: 100 - 240 VWtyczka DesignWyjmowana bateriaŁatwe czyszczenie pojemnika na kurzKolor: NiebieskiWydajność i wagaWysokość: 126 cmSzerokość: 26.5 cmGłębokość: 23.2 cmWaga: 2.36 kgWysokość z opakowaniem: 31 cmSzerokość z opakowaniem: 75.5 cmGłębokość z opakowaniem: 14 cmWaga z opakowaniem: 4.45 kgCo jest w pudełku / Zawartość pudełkaSsawka szczelinowaSsawka tapicerskaSzczotka do kurzu


Bomann BS 1948 CB

Bomann BS 1948 CB Najniższa Cena Online

Bomann BS 1948 CB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bomann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bomann BS 1948 CB
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dopełniające dane:Bezworkowy system filtracji,Zawartość zestawu:Nasadka z włosiem, Odkurzacz, Rura prosta, Ssawka szczotkowa, Szczotka dywanowo-podłogowa, Uchwyt do zamocowania na ścianę,Funkcje i wyposażenie odkurzacza:Funkcja odkurzania na sucho, Sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg, Ssawka szczelinowa,zastosowane technologie:Eko-Cyklon,Klasa reemisji kurzu:E,Klasa wydajności odkurzania dywanów:E,Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A,Kolor główny:Niebieski,Szerokość:230 mm,Wysokość:1300 mm,Głębokość:130 mm,Waga:2,30 kg,Moc:600 W,wariant rury:2-częściowa, Aluminiowa,Model worka:Nie dotyczy,pojemność worka/pojemnika:1000 ml,Filtry:Hepa,Zasięg:7 m,Poziom hałasu:80 dB,Zabezpieczenia:Zabezpieczenie przed przeładowaniem,wariant zasilania:Sieciowe,Długość przewodu sieciowego:6,5 m,Czas pracy na baterii (do):Nie dotyczy,Klasa energetyczna:A,Napięcie zasilania / zasilacza:230 V,rodzaj wtyczki sieciowej:typ E

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe zielone. Ranking TOP10 modeli

Deerma VC01

Deerma VC01 Najniższa Cena Online

Deerma VC01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC01
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC01 Max

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC01max
  skrupulatne sprzątanie bez większego wysiłku? Z Deerma to realne! lepszy odkurzacz z funkcją mopowania VC01max umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Czas pracy do 45 minut i siła ssania do 12 000 Pa pozwalają świetnie posprzątać cały dom. Ulepszony, bezszczotkowy silnik gwarantuje niespotykaną efektywność, a dzięki lekkiej wadze i bezprzewodowej konstrukcji towaru prosto użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz. Z VC01max zadbasz też o zdrowie - do zbiornika na wodę możesz dodać odrobinę preparatu do dezynfekcji i w ten sposób pozbyć się bakterii! wspaniale przemyślana i funkcjonalność odkurzacza zostały docenione nagrodą Red Dot Award.

  Odkurzanie i mycie podłóg w tym samym czasie - z Deerma oszczędzisz czas
  VC01max pozwala nie tylko odkurzać i myć podłogi, ale też wykonywać obie te czynności jednocześnie! To nieprzeciętna oszczędność czasu i energii. Zapomnij o uciążliwym odkurzaniu i następującym tuż po nim spacerze z mopem. Z Deerma bez najmniejszego nawet problemu zachowasz podłogi w swoim domu w doskonałym stanie.

  Twój niezastąpiony sojusznik w walce z brudem
  Nowy, bezszczotkowy silnik odkurzacza zagwarantuje moc o 60% obszerniejszą w porównaniu z poprzednim modelem oraz o 40% obszerniejszą siłę ssania, która wynosi 12000 Pa. Za niedoścignioną sprawność urządzenia odpowiada też jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, że VC01max szybko radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami. Eliminuje nawet brud ukryty w dywanach i szczelinach!

  starannie umyje podłogi w Twoim domu
  Już wkrótce Twoje kafelki czy panele mogą lśnić czystością. Zbiornik na wodę ma pojemność aż 200 ml - VC01max nadaje się zatem równocześnie do niepokaźnych, jak i obfitych mieszkań. Możesz także wlać do niego trochę płynu do dezynfekcji,w trakcie mycia zlikwidować znajdujące się na podłodze zarazki. Mop został produkowany z rewelacyjnej jakości włókna, które świetnie wchłania wodę i zapewnia równomierne czyszczenie, minimalizując jednocześnie ryzyko powstawania zacieków.

  Szczotka, jakiej potrzebujesz
  Podłoga pod meblami też może być wolna od kurzu i plam. Szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, by dało się wygodnie wyczyścić każdy kąt. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwoli na wyczyszczenie zróżnicowanego typu powierzchni pod szafą, między nogami krzeseł albo w rogach pomieszczeń.

  Zadbaj o porządek w każdym zakamarku
  W zestawie znajdziesz także dodatkową szczotkę szczelinową 2w1, przy pomocy której odkurzysz pomiędzy innymi wąskie miejsca takie jak wgłębienia w kanapach, czy również nierówne powierzchnie, na przykład klawiaturę notebooka. To, w połączeniu z możliwością używania VC01max w roli niewiele znaczącego odkurzacza ręcznego i jego bezprzewodową konstrukcją, pozwala Ci dokładnie posprzątać każdy zakamarek. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody, więc bezproblemowo zadbasz o porządek na piętrze, w garażu czy w samochodzie.

  Sprzątaj bez niechcianych przerw
  Odkurzacz został zaopatrzony w nowy, udoskonalony akumulator o pojemności 2500 mAh. Za jego trafne działanie odpowiada inteligentny system zarządzania BMS. Wszystko to przekłada się na czas pracy urządzenia sięgający aż 45 minut! VC01max jest ładowany poprzez port USB-C, więc możesz podłączyć go do źródła zasilania niemal wszędzie. Naładujesz go za pomocą dowolnej ładowarki, powerbanku, a choćby komputera! Na pełne naładowanie konieczne będą 4 godziny.

  W dbałości o Twoje zdrowie
  Odetchnij czystym powietrzem w swoim domu. 3-stopniowa filtracja VC01max zezwala na niesamowicie produktywną eliminację skażeń. Składany filtr H11 produktywnie zatrzymuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za ich blokowanie odpowiada też specjalna, stalowa siatka. Cykloniczna filtracja doskonale radzi sobie natomiast z włosami i rozmaitego typu śmieciami. Odpady trafiają do odkręcanego zbiornika, którego opróżnianie jest wyjątkowo prędkie i proste. Jednocześnie pojemnik, jak i stalową siatkę filtra można myć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność i unikając konieczności ich częstej zamiany. To rozwiązanie przychylne nie tylko dla środowiska, lecz też dla Twojego portfela!

  Odkurzaj bez zmęczenia
  Przekonaj się, iż sprzątanie również może być przyjemne! VC01max zapewni Ci nieporównany komfort używania. Główny moduł odkurzacza waży mniej niżeli 1 kg - z łatwością go podniesiesz, by przenieść go do innego wnętrza lub odkurzyć sufit. Magnetyczny design zbiornika na wodę pozwala na jego prosty i szybki demontaż. Nie musisz nawet się schylać - starczy, że nadepniesz na specjalny przełącznik nożny. Możliwe jest dodatkowo komfortowe, pionowe przechowywanie odkurzacza - pomoże Ci w tym specjalny uchwyt ścienny. To genialny sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu!

  Specyfikacja

  marka Deerma
  Nazwa Handheld wireless vacuum cleaner
  Model VC01 max
  Napięcie znamionowe DC 14,4 V
  Moc znamionowa 100 W
  objętość akumulatora litowego 2500 mAh
  Czas ładowania Ok. 4 h
  Czas pracy ≥45 minut (tryb kanon), ≥20 minut (tryb wysokiej mocy)
  objętość zbiornika na kurz 0,6 l
  Siła ssania Do 8 kPa (tryb standard), do 12 kPa (tryb wysokiej mocy)
  Poziom głośności ≤78 dB
  Materiał ABS
  Waga netto 1,6 kg
  wymiary 210x180x1208 mm


Bosch BBS8214

Bosch BBS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BBS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS8214
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18 V Filtr: Antyalergiczny Czas ładowania: 270 min Czas pracy bezprzewodowej: 65 min Wskaźnik stanu akumulatora 3 poziomy pracy System EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. Wyjątkowo mocny - tak jak odkurzacz przewodowy. Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie | 8 wreszcie pozwala cieszyć się taką samą mocą, jak klasyczny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, lepszemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten nad wyraz konkretny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak efektywny, jak przewodowy odkurzacz¹, gwarantując skrupulatne odkurzanie. Doskonała dla właścicieli zwierząt domowych i szybkiego sprzątania.

  Sierść zwierząt domowych jest zwykle niełatwa do usunięcia. Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt: gwarantuje dokładne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu⁶.

  Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki efektywniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania. Akumulator nowej generacji dla wysokiej sprawności odkurzania i długiego czasu pracy.

  Imponująca produktywność odkurzania, niepokaźna waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest wyekwipowany w najnowsze ogniwa o wielkiej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii¹, ma także kompaktową konstrukcję, rozszerzoną produktywność i dłuższą żywotność.

  mocny i lekki silnik tworzony w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i tworzony poprzez firmę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii skuteczności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce skuteczny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z prędkością do 82 000 obr./min – dla prostej obsługi i imponującej produktywności odkurzania przez cały czas.

  Mini elektroszczotka do łatwego usuwania sierści likwidowanie sierści to prawdziwe utrapienie. Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, żeby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Wyposażona w typowy wałek i drugi, który dodatkowo powoduje,eliminowanie sierści jest nieskomplikowane i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni wydajne zebranie włókien i sierści z tapicerki lub legowisk zwierząt domowych. Przystępne wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatorom. Chcesz posprzątać cały dom unikając niespodzianego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba obszerniejszej rozciągliwości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited proponuje także nieograniczony czas pracy¹, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki. Power For All Alliance. Jeden akumulator dla wszystkich sprzętów w Twoim w domu.

  Większość sprzętów wykorzystuje przeróżne rodzaje akumulatorów, co może konsolidować się z dodatkowymi kosztami wykorzystywania. Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance.

  Oznacza to, iż są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np. Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie, a także wokół niego.

  automatyczne dopasowanie mocy do wszystkich rodzajów podłóg. Koniec z zastanawianiem się nad wyborem optymalnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi. Inteligentny tryb samoczynny różnicuje i dostosowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni.

  gwarantuje jeszcze adekwatną równowagę produktywnością odkurzania a czasem pracy. Ergonomiczny interfejs sterowania z 3 najróżniejszymi trybami pracy. Najróżniejsze czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z przeróżnych ustawień.

  „Turbo" zwiększa produktywność w niełatwych zadaniach, gwarantując taką samą sprawność, co odkurzacz przewodowy¹. „Auto" dopasowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" zagwarantuje wyjątkowo długi, trafny czas pracy do rutynowych zadań związanych z odkurzaniem.

  SPECYFIKACJA technologicznA efektywność Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, znakomita dla właścicieli zwierząt i wszelkich rodzajów podłóg - z dodatkowym wałkiem do bardziej produktywnego usuwania sierści zwierząt.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany aby jeszcze łatwiej usuwać sierść. Ssawka gwarantuje wyśmienite zbieranie włókien z tapicerki a choćby z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wyprodukowany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W pakiecie: 1x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 4.0 Ah: Do 65 min w trybie Eco b

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy nad wyraz praktyczny sprzęt usprawniający nam szybkie dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to,wydajnie oddzielić skażenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Zapewnia to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w wyjątkowo prawidłową klasę energetyczną A+. Oznacza to, iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy wyjątkowo niewiele miejsca do przechowywania.

  zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Wyśmienicie pasuje dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co umożliwia swobodne sprzątanie.

  W pakiecie odnajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do , a także końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Sprawność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa produktywności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔objętość zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz nowoczesnego i gustownego wzornictwa artykuł podkreśla podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki potężnemu silnikowi cyklonowemu oraz załączonym do zestawu akcesoriom - rewelacyjnie nadaje się do czyszczenia podłóg i dywanów, a także szczelin i innych trudno przystępnych powierzchni.

  Jest niezwykle rozciągliwy w działaniu, praktyczny i wszechstronny. Zaopatrzony w wyjmowany i łatwy w czyszczeniu pojemnik na zanieczyszczenia, długi oraz zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący choćby najdrobniejszy pył.

  zaimplementowana technologiaW odkurzaczu został zaimplementowany produktywny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który gwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. W dodatku, urządzenie jest wyposażone w nowoczesny filtr EPA10, który zatrzymuje nawet najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt genialny dla alergików. Wygoda i komfort używania Specjalne wyprofilowania , a także umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, że jest on niesamowicie lekki i komfortowy w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica gwarantuje dodatkowy komfort pracy i pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie praktycznyZastosowana kompozycja 2w1 sprawia, iż odkurzacz pionowy można łatwo przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, spełni oczekiwania nieprzeciętnie przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli i czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi i możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i łatwo odnajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  wyekwipowany w prosty do czyszczenia zbiornik na zanieczyszczenia oraz filtr powietrza przystosowany do mycia pod bieżącą wodą.


Lund 67110

Lund 67110 Najniższa Cena Online

Lund 67110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67110
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis artykułu

  Pionowy odkurzacz bezworkowy z systemem cyklonowym zapewnia staranne odkurzanie różnorodnego rodzaju powierzchni. Wyposażony w filtr HEPA wydajną filtrację powietrza i redukcję zanieczyszczeń. W zestawie dostępne są podstawowe szczotki oraz poręczny mop. Odkurzacz cechują wyjątkowo korzystne parametry pracy, pomiędzy innymi klasa odkurzania podłóg A oraz klasa energetyczna A. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie.

  dane:

  • moc: 800W
  • 220-240V 50/60Hz
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - nietrudne i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • długość przewodu 4,8m zagwarantuje wielki zasięg odkurzania
  • pojemność zbiornika na kurz: 1l
  • ciśnienie: 16kpa
  • technika cyklonowa polegającą na ruchu wirowym skażeń wokół filtra.
  • łatwy i prędki montaż zbiornika z filtrem i innych składników
  • ruchoma głowica upraszcza dostęp do trudno dostępnych miejsc
  • możliwość zawieszenia odkurzacza na uchwycie montowanym na ścianie

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza efektywność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Odkurzacz LUND spełnia normy wprowadzone 1 września 2017 roku dotyczące ekoprojektu dla odkurzaczy. Jest odkurzaczem cyklonowym najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii wydajne i ciche odkurzanie.

  Klasa energetyczna ERP2:

  • poziom hałasu: <78
  • klasa efektywności energetycznej: A
  • klasa odkurzania podłóg twardych: A
  • klasa odkurzania dywanów: C
  • klasa reemisji kurzu: E
  • roczne zużycie energii: 28 kWh

  AKCESORIA:

  • szczotka do podłóg i dywanów z przełącznikiem i kółkami
  • szczotka z mopem z mikrofibry
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z krótkim włosiem
  • uchwyt na ścianę
  • metalowa, teleskopowa rura 70cm

  atuty

  • skuteczność – solidny silnik 800W i technika cyklonowa gwarantują wysoką moc ssania a tym samym wydajne odkurzanie
  • uniwersalność - bogaty zestaw ssawek spełni oczekiwania w czasie odkurzania zróżnicowanych powierzchni i skażeń.
  • wygoda i porządek - długość kabla 4,8m gwarantuje obfity zasięg odkurzania. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie
  • energooszczędność - energooszczędny silnik zagwarantuje niskie zużycie energii o wartości 28 kWh/rok.
  • 3w1 – odkurzacz podłogowy, odkurzacz ręczny i mop w jednym
  atrybuty
  • Częstotliwość [Hz]: 50/60
  • Napięcie [V]: 220-240V
  • Moc [W]: 800
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe białe. Ranking TOP10 modeli

Beko VRT61814

Beko VRT61814 Najniższa Cena Online

Beko VRT61814 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT61814
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Beko VRT61814VR 2w1 0,5l 14,4V Odkurzacz pionowy EasyClean 2w1 o objętości 0,5l, mocy silnika 90W, napięciu baterii 14,4V. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Odkurzacz bezprzewodowy 2w1 Czas pracy: 45 min Napięcie baterii: 14,4 V Moc ssąca: 15W Moc: 90W objętość: 0,5l wariant silnika: DC Czas ładowania: 4-6 godzin Wskaźnik poziomu baterii Poziom hałasu: 80 dBa Składana rączka Kolor: Czerwony System 2w1 Odłączana jednostka centralna pozwoli na nieskomplikowane odkurzanie miejsc innych aniżeli podłogi Nie tylko podłogi - rozsypane okruchy na blacie w kuchni, czy także sierść na tapczanie - łatwo wszystko uprzątniesz wykorzystując funkcję odkurzacza ręcznego.

  świetny jeszcze przy sprzątaniu wnętrza samochodu. Podświetlana elektroszczotka w dodatku zasilana elektroszczotka to wyśmienite rozwiązanie dla dywanów z dłuższym włosiem. Ale elektroszczotka do złudzenia przypomina turboszczotkę jest od niej o mnóstwo bardziej sprawna.

  Wirowy ruch szczotki jest napędzany dodatkowym silniczkiem, który powiększa prędkość obrotów. Taka szczotka jest wyjątkowo wydajna zwłaszcza na dywanach z dłuższym włosiem. Dzięki zamontowanemu podświetleniu LED staranniej odkurzysz ponadto słabo widoczne miejsca.

  Wskaźnik stanu baterii łatwo sprawdzisz stan naładowania baterii. Wskaźnik stanu naładowania baterii poinformuje Cię o aktualnym stanie akumulatora. Koniec z przykrymi niespodziankami rozładowanych akumulatorów.

  Składana rączka Łamana rączka odkurzacza usprawnia jego przechowywanie. Dzięki zaimplementowaniu składanej rączki wielki gabaryt odkurzacza nie musi być przeszkodą. Jednym przyciskiem możesz złamać odkurzacz w połowie i schować go do szafy.

  błyskawicznie i bez zbędnego rozkręcania. SPECYFIKACJA technologicznA Kluczowe atrybuty Czas pracy: 45 min Napięcie baterii: 14.4 V Moc ssąca: 15 W atrybuty/ Funkcje Samo-stojący Bateria do ładowania sprawność i zużycie Czas pracy: 45 min pojemność: 0.5 L typ silnika: DC pojemność urządzenia ręcznego: 0.5 Czas ładowania: 4 - 6 godzin Wskaźnik poziomu baterii Poziom hałasu: 80 dBA Moc silnika: 90 W Częstotliwość: 50 - 60 Hz Napięcie: 100 - 240 V Wtyczka Design Wyjmowana bateria Składana rączka Kolor: Czerwony sprawność i waga Wysokość: 122 cm Szerokość: 27 cm Głębokość: 22 cm Waga: 2.69 kg Wysokość z opakowaniem: 68 cm Szerokość z opakowaniem: 13 cm Głębokość z opakowaniem: 39.5 cm Waga z opakowaniem: 4.25 kg Co jest w pudełku / Zawartość pudełka Ssawka szczelinowa Szczotka do kurzu


Philips FC 6718

Philips FC 6718 Najniższa Cena Online

Philips FC 6718 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6718
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua5000 FC6718/01 prędkość. 3 w 1: odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 5000 zezwala na szybkie i skrupulatne odkurzanie, choćby trudno przystępnych miejsc.

  Jest wyposażony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na precyzyjne zbieranie kurzu oraz unikatowy system do odkurzania i mycia. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Nasadka zasysająca 180° 18 V, do 40 minut działania 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny objętość pojemnika na kurz: 0,4 l pojemność zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 l parametry konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Waga towaru: 2.1 Poziom głośności: 80 dB Czas pracy: 40 min lokalizuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i efektywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, choćby w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dobrane do najróżniejszych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia szybkości dostosowane do różnorodnych typów podłogi i skażeń. System do odkurzania, mycia i odkurzania ręcznego usuwający do 99% bakterii wyjątkowy system odkurzania i mycia pozwala zlikwidować choćby 99% bakterii za jednym razem.

  Kontrolowane uwalnianie wody utrzymuje trafną wilgotność na wszelkich twardych powierzchniach podczas czyszczenia. Wkładki z mikrofibry można myć ręcznie lub w pralce. Do wielu rodzajów zanieczyszczeń, w tym AquaBoost do trudniejszych zabrudzeń Tryb AquaBoost zezwala na szybsze czyszczenie trudniejszych zabrudzeń.

  Akumulatory litowo-jonowe 18 V umożliwiają sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są bardzo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o szerokiej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą szybkość, skuteczną pracę i dokładne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  poręczna budowa pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania Odkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr zagwarantuje wysoką skuteczność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, zapewniając silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technologicznA: stabilny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Nasadki i akcesoria Akcesoria w komplecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Wkładka z mikrofibry, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie, Zbiornik na wodę charakterystyczna nasadka: Odkurzanie i mycie Dodatkowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Filtry objętość pojemnika na kurz: 0,4 Filtr silnika: Zmywalny filtr* funkcjonalność Uchwyt: Góra strony pojemność zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 Detergenty, których można zastosować: przejrzysty detergent lub sama woda wariant kółek: Gumowe Projekt atrybuty konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Masa i rozmiary Waga towaru: 2.1 produktywność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18 V Czas ładowania: 5 h Czas pracy: 40 min Czas działania (w trybie turbo): 22 min Nadmuch (maks.): Do 800 Powierzchnia, którą można wyczyścić na 1 zbiorniku: 60 m kwadratowychInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy z poziomem hałasu do 80 dB opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 80 dB cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 80 dB,
 • odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 80 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 80 dB, odkurzacz pionowy z poziomem hałasu do 80 dB cena, opinie o odkurzaczach pionowych z poziomem hałasu do 80 dB, ranking odkurzaczy pionowych z poziomem hałasu do 80 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *