Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Roidmi,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Roidmi. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Roidmi F8

Roidmi F8 Najniższa Cena Online

Roidmi F8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi F8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ● Silnik cyfrowy o mocy 100 000 obr / min, efektywna moc ssania 115 W, Opcja ssania tornado

  ● efektywność powietrza do 1100 l / min, ciśnienie 18 500 Pa, skuteczne likwidowanie cząstek pyłu

  ● Czterokrotny system filtracji, 99% produktywności oczyszczania, unikając zatkania i utrzymywania długookresowego ssania

  ● Inteligentne połączenie z aplikacją, aby sprawdzić moc, czas czyszczenia, przypomnienie o opróżnieniu kurzu i wymianę filtra itp.

  ● wbudowana lampa sensorowa LED automatycznie oświetla ciemne rogi

  ● postępowe magazynowanie, ładowanie i magazynowanie adsorpcji magnetycznej 2-w-1, oszczędzające miejsce

  ● Uchwyt pod kątem 270 stopni

  ● zaimplementowana bateria litowo-jonowa 2500 mAh, czas czuwania 55 minut

  ● 1,5 kg wagi odkurzacza, przenośny, nieskomplikowany do trzymania i podnoszenia

  ● Wielokrotna redukcja szumów, 75dB poziomu hałasu, ciche i komfortowe sprzątanie

  Xiaomi Roidmi F8

  Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi dysponuje imponującą siłą zasysającą w zestawieniu z jego wymiarami, a także konstrukcją. Genialne wyposażenie rozszerza wydajność, a także funkcjonalność urządzenia. Roidmi F8 nieprzeciętnie sprawdza się w trakcie klasycznego odkurzania lecz i też w nieprzystępnym terenie np. Wnętrza samochodu lub szafek.

  Xiaomi Roidmi F8 konkretny silnik który jest podstawowym elementem systemu pracy cyklonowej. Zasysane powietrze wraz z brudem transportowane jest do pojemnika na skażenia gdzie stale wiruje wokół filtra powietrza. Technologia ta kumuluje skażenia w zbite grupy co zwiększa pojemność kosza. Czyste powietrze poddane filtracji płynnie wydostaje się z powrotem do przestrzeni pracy.

  Silnik o mocy 115 W tworzy pokaźny przepływ powietrza jednocześnie utrzymując wysokie ciśnienie 18500 Pa. Zagwarantuje to wspaniałe efekty pracy oraz brak zapotrzebowania kilkukrotnego odkurzania w jednym miejscu. Odkurzacz ekspresowo pochłonie wszelkie zanieczyszczenia.

  Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi wbudowaną baterie Litowo-jonową o objętości 2600 mAh. Pozwala ona na ok. 60 minut pracy urządzenia w charakterystycznym trybie odkurzania. Roidmi F8 wyekwipowany pozostał także w specjalny inteligentny system zarządzania zasobami baterii, który gwarantuje ekonomiczne rozprowadzanie energii w urządzeniu.

  Wysokiej jakości szczotka, perfekcyjnie zagarnia nawet najdrobniejsze skażenia z podłogi. Produkowana z gęstego włosia transportuje kurz do pojemnika na brud z ogromna precyzją. Szczotkę można wyjąć z głowicy za pomocą jednego przycisku, żeby po sprzątaniu precyzyjnie ją oczyścić. W komplecie znajduje się również gumowa szczotka przeplatana włosiem. Asygnowana jest do większych skażeń lub dywanów.

  Xiaomi Roidmi F8 wykorzystuje czteropoziomowy system oczyszczania powietrza. Głównym jego elementem jest filtr HEPA. System ten ma utrzymywać zanieczyszczenia w pojemniku na kurz, zapobiegając ich wydostaniu się z odkurzacza akumulatorowego wraz z oczyszczonym już powietrzem.

  Xiaomi oferuje swym klientom specjalną aplikacje mobilną za sprawą której użytkownik otrzymuje dostęp do wielu funkcji. Możliwości kontrolowania stanu technologicznego całego urządzenia, w tym: zapełnienia pojemnika na skażenia, stanu czystości filtra powietrza HEPA. Jeśli odkurzacz nie włącza się i "miga tylko światłem", możesz wyświetlić dane o problemie na telefonie.

  W komplecie znajduje się dodatek w postaci magnetycznej stacji ściennej. Wyśmienite rozwiązanie pozwala na szybki dostęp do odkurzacza. Umiejscowienie Xiaomi Roidmi F8 na ścianie nie tylko iż jest on za każdym razem pod ręką (gotowy do użycia)na dodatek nie koliduje w powszednich czynnościach.

  Elektryczna głowica zaimplementowane oświetlenie LED. Specjalne czujniki wykrywają zaciemnione miejsca automatycznie uruchamiając lampę tak by żaden brud nie umknął twojej uwadze.

  Specyfikacja

  firma: ROIDMI

  Model: XCQ01RM

  Materiał: Metal,PVC

  ● Napięcie znamionowe: 29.6V

  ● Moc znamionowa: 415W

  ● objętość baterii: 2500mAh

  ● Czas ładowania: 2.5 godziny

  ● objętość pojemnika na kurz: 0.4L

  ● Napięcie: 220V

  Waga: 2.5kg

  rozmiary: 25.60 x 15.70 x 117.80 cm

  Zawartość:

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe. Ranking TOP10 modeli

Roidmi S1

Roidmi S1 Najniższa Cena Online

Roidmi S1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi S1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Roidmi S1 Special (czerwony)

  Roidmi S1 Special - odkurzacz do zadań specjalnych

  Bezprzewodowy odkurzacz Roidmi S1 Special oszałamia na wielu poziomach - funkcjonalność, lekka, wynosząca jedynie 1,5 kg waga, mocny silnik o szybkości 100 000 rpm i nieśmiertelny design powodują, że sprzątanie z jego pomocą staje się prawdziwą przyjemnością. Jeśli do tej pory odkurzanie kojarzyło Ci się z uciążliwym obowiązkiem, sięgnij po Roidmi S1 Special i przekonaj się, że może być inaczej!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzacz Roidmi S1 Special został zaprojektowany w taki sposób, aby służyć Ci jak najlepiej. Poręczny, wykrzywiony pod kątem 270 stopni uchwyt gwarantuje pewny i komfortowy chwyt.Niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego bezprzewodowość i lekkość. Dzięki czemu możesz z łatwością używać go niemal wszędzie - z jego pomocą sprzątniesz jeszcze miejsca niedostępne dla zwykłych, przewodowych odkurzaczy. Bez problemu odkurzysz więc podłogi, sufit, przestrzeń pod meblami, a nawet laptop czy samochód. Ułatwi Ci to cienka szczotka, którą można swobodnie obracać pod kątem 270 poziomów, dzięki temu bezproblemowo sprzątniesz każdy kąt.

  poręczne tryby

  Sprzątanie ułatwiają potężne tryby, dzięki którym możesz przypasować skuteczność odkurzacza do swoich aktualnych potrzeb. Tryb standardowy umożliwi Ci zrobienie ogólnych porządków w domu. Z kolei tryb max fantastycznie sprawdza się w przypadku trudnych zanieczyszczeń, takich jak uparte drobinki kurzu czy zaplątana w dywan sierść.

  Łatwa obsługa

  Tym, co jeszcze znamionuje Roidmi S1 Special, jest intuicyjna obsługa. Urządzenie uruchomisz i wyłączysz za pomocą jednego przycisku. Możeszłatwo przełączać dostępne tryby, używając czułego przycisku umieszczonego na rączce odkurzacza.

  Zadbaj o swoje mieszkanie

  Skuteczne sprzątanie zapewnią Ci wymienne, nieskomplikowane w czyszczeniu szczotki, które skrupulatne odkurzanie najróżniejszego rodzaju powierzchni. W komplecie odszukasz wielofunkcyjną szczotkę do podłóg, szczotkę szczelinową i małą szczotkę do czyszczenia nierównych albo trudno przystępnych powierzchni. Zaimplementowany wałek czyszczący z miękkiego nylonowego włókna nadzwyczajnie sprawdza się w sprzątaniu drewnianego podłoża, nadając mu efekt polerowania. Jeśli więc chcesz cieszyć się piękną, błyszczącą podłogą, postaw na Roidmi S1 Special.

  Czyste i bezpieczne środowisko

  Roidmi S1 Special zapewni Ci czyste, wolne od alergenów środowisko, jakiego Ci trzeba. Urządzenie filtruje 99% kurzu do wielkości choćby 0,3 μm. Dzięki tak efektownej, pierwszorzędnej filtracji bezproblemowo stworzysz bezpieczny, świetnie wysprzątany dom.

  Imponująca sprawność - cicha praca

  Wybierając Roidmi S1 Special możesz liczyć na wyśmienitą produktywność. Gwarantuje ją bezszczotkowy silnik, który osiąga szybkość choćby 100000 rpm i moc 415 W. Przekłada się to na imponującą moc ssania, która wynosi 110 W i 20000 pa. Wrażenie robi w dodatku wielkość objętościowego strumienia powietrza, która w trybie max wynosi aż 1100 l/min. Dzięki czemu odkurzacz wyśmienicie radzi sobie z zróżnicowanego rodzaju skażeniami i jak tornado zmiata je ze swojej drogi. Jest przy tym istotnie cichy - poziom hałasu wynosi w jego przypadku jedynie 75 dB, dzięki temu możesz pożegnać się z denerwującym, uciążliwym hałasem.

  Wytrzymała bateria

  Roidmi S1 Special to dodatkowo długookresowe działanie. W charakterystycznym trybie naładowany odkurzacz pracuje aż poprzez 50 minut, co pozwoli Ci na generalne sprzątanie mieszkania. Z kolei w trybie max możesz liczyć na 10 minut intensywnego odkurzania. By w pełni naładować urządzenie, wystarczą jedynie 2,5 godziny. Za fantastyczną sprawność Roidmi S1 Special odpowiada osiem litowych baterii o łącznej pojemności 2200 mAH. Dzięki nim zrobisz więcej - zapewnią Ci długie, sprawne odkurzanie.

  Bezproblemowe działanie

  Używając Roidmi S1 Special nie musisz też martwić się o zaplątane w szczotkę włosy, zapychanie filtra czy spadek mocy ssania. Zaimplementowane w urządzeniu rozwiązania technologiczne sprawiają, że wszystkie te problemy znikają. Strumień powietrza w Roidmi S1 Special jest tak silny, że od razu zasysa włosy i inne odpady, nie dopuszczając do ich osiadania wewnątrz urządzenia. Pożegnaj się z uciążliwym czyszczeniem szczotki, wyplątywaniem włosów czy przepychaniem filtra - używając Roidmi S1 Special, nie musisz się tym przejmować.

  Oszczędzaj miejsce i czas

  Przechowywanie Roidmi S1 Special również nie powoduje najmniejszych choćby problemów. Wystarczy zastosować dołączony do zestawu magnetyczny uchwyt. Prosto przymocujesz go do ściany, a następnie przyczepisz do niego odkurzacz. Kiedy tylko zajdzie potrzeba jego wykorzystania, błyskawicznie po niego sięgniesz, a po zakończonym sprzątaniu komfortowo odstawisz go z powrotem. Co więcej, rozwiązanie to pozwala na jednoczesne ładowanie urządzenia z pomocą załączonej do opakowania ładowarki. To wyśmienita oszczędność czasu i miejsca!.

  olśniewający design

  Roidmi S1 Special akcentuje się unikalnym, ergonomicznym designem. Kiedy odkurzacz jest nachylony pod kątem 45 stopni, genialnie zbalansowana waga silnika i baterii pozwala odciążyć użytkownika i zapewnić mu wygodne odkurzanie. Kolorystyka odkurzacza ponadto robi wrażenie - połączenie klasycznej bieli z odważną, energetyczną czerwienią zachwyca i powoduje, że Roidmi S1 Special będzie nie tylko funkcjonalnym, lecz też wysmakowanym uzupełnieniem każdego wnętrza.

  W komplecie

  Odkurzacz ROIDMI S1 Special

  Rura aluminiowa

  Szczotka podłogowa

  Szczotka szczelinowa

  śladowa szczotka

  Narzędzie do czyszczenia

  Dodatkowy filtr

  Magnetyczny uchwyt na ścianę

  Zasilacz

  Instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  • Nazwa produktu: ROIDMI Cordless Vacuum Cleaner S1 Special
  • rodzaj: Bezprzewodowy
  • Waga: 1.5 kg
  • Obroty silnika: 100,000 rpm
  • Czas pracy: 50 min normal / 10 min turbo
  • Siła ssąca: 20,000 Pa
  • Bateria: 2200mAH/65Wh
  • Czas ładowania: 2.5 h
  • pojemność zbiornika: 0.4 l
  • Moc: 415W
  • Kolor: Biało - czerwony

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Eldom. Ranking TOP10 modeli

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X20S

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi
  Przekonaj się, iż sprzątanie może być wygodne! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi jednocześnie odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz większe mieszkanie albo dom? wyśmienicie! Akumulatory o pojemności 2500 mAh (każdy) gwarantują imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z szybkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki temu możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Załączone do zestawu akcesoria sprawdzą się w trakcie czyszczenia najróżniejszego rodzaju powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!


  Urządzenie 2w1
  przy pomocy X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Starczy, iż wymienisz szczotkę na mopa (w pakiecie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z szybkością około 200 rpm, precyzyjnie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia - odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!


  postępowe rozwiązania
  Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki czemu po umyciu powierzchnia prędko schnie, a Ty możesz swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje też możliwość wyboru pomiędzy 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie wyposażono w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z prekursorskich rozwiązań, jakie proponuje Roidmi!


  sprawna szczotka elektryczna
  Szczotka elektryczna do podłóg ma rolkę nowego typu HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki temu nie tylko zbiera pokaźniejsze zanieczyszczenia i włosy, produktywnie usuwa kurz ukryty w szczelinach. Perfekcyjnie sprawdza się na różnorodnego typu powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.


  Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technologia Air-x
  Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z szybkością sięgającą 120,000 rpm, a także progresywną konstrukcją kanału powietrznego sprawiają, iż moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. Dodatkowo, zastosowanie technice Air-x efektywnie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie ograniczając mocy ssania.


  Do 65 min pracy
  System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie wyposażono w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.


  6-stopniowa filtracja
  Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie ma kilkustopniowy system filtracji, który sprawnie oddziela kurz od powietrza. Choćby najmniejsze zanieczyszczenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Gwarantuje to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.


  najróżniejsze scenariusze czyszczenia
  Do zestawu dołączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy produktywnie usuwa alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna sprawdzi się w trakcie czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. By pozbyć się skażeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.


  Strażnik czystości w Twoim domu
  Zainstaluj aplikację, aby zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się poprzez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci także powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz, a także konieczności zamiany filtra.


  Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe
  Uwolnij się od kabli i zyskaj wygodny sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze większego komfortu używania. Wystarczy, że zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Starczy około 2.5 godziny, aby odkurzacz był znów gotowy do pracy.


  przyjazny użytkownikowi design
  X20S został zaprojektowany tak, żeby korzystanie z niego było proste i przyjemne. Dokładnie przemyślana kompozycja zapewnia o 10% niższy poziom hałasu, który w wyniku czego wynosi około 72 dB (A). Progresywna szczotka elektryczna została wyekwipowana w lampę LED, przy pomocy której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie wygodne i dokładne. W dodatku 1.5 kg waga urządzenia pozwala z łatwością wyeliminować kurz z wysokich mebli i zasłon.


  minimalistyczny design
  Design X20S został wyszczególniony licznymi nagrodami. Wykorzystanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu tradycyjnego i równocześnie stylowego wyglądu. Nieprzeciętnie więc wkomponuje się w każde wnętrze.

  W pakiecie
  Odkurzacz
  Rura odkurzacza
  Stacja czyszcząca
  Głowica mopująca x2
  Szczotka mopująca
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do usuwania roztoczy
  Szczotka szczelinowa
  Wielofunkcyjna szczotka
  Filtr
  Ładowarka bezprzewodowa

  Specyfikacja

  producent Roidmi
  Nazwa Cordless Vacuum Cleaner X20 S
  Moc 435 W
  Moc czyszcząca 138 W
  szybkość silnika 120 000 rpm
  Siła ssania 25 kPa
  Czas odkurzania do 65 / 40 / 10 minut
  Czas mopowania do 120 minut
  pojemność akumulatora 8x 2500 mAh
  Waga całego urządzenia 2,6 kg (wliczając główną szczotkę)
  wymiary 1191 x 259 x 158 mm
  Czas ładowania ok. 2,5 h
  pojemność zbiornika na kurz 0,4 l
  Poziom głośności <55/72 dB (A)Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Roborock. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Roidmi cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Roidmi,
 • odkurzacze pionowe Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Roidmi, odkurzacz pionowy Roidmi cena, opinie o odkurzaczach pionowych Roidmi, ranking odkurzaczy pionowych Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *