Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Roidmi,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Roidmi. Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2022. *

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X20S

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi
  Przekonaj się, iż sprzątanie może być wygodne! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi jednocześnie odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz większe mieszkanie albo dom? wyśmienicie! Akumulatory o pojemności 2500 mAh (każdy) gwarantują imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z szybkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki temu możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Załączone do zestawu akcesoria sprawdzą się w trakcie czyszczenia najróżniejszego rodzaju powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!


  Urządzenie 2w1
  przy pomocy X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Starczy, iż wymienisz szczotkę na mopa (w pakiecie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z szybkością około 200 rpm, precyzyjnie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia - odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!


  postępowe rozwiązania
  Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki czemu po umyciu powierzchnia prędko schnie, a Ty możesz swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje też możliwość wyboru pomiędzy 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie wyposażono w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z prekursorskich rozwiązań, jakie proponuje Roidmi!


  sprawna szczotka elektryczna
  Szczotka elektryczna do podłóg ma rolkę nowego typu HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki temu nie tylko zbiera pokaźniejsze zanieczyszczenia i włosy, produktywnie usuwa kurz ukryty w szczelinach. Perfekcyjnie sprawdza się na różnorodnego typu powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.


  Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technologia Air-x
  Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z szybkością sięgającą 120,000 rpm, a także progresywną konstrukcją kanału powietrznego sprawiają, iż moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. Dodatkowo, zastosowanie technice Air-x efektywnie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie ograniczając mocy ssania.


  Do 65 min pracy
  System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie wyposażono w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.


  6-stopniowa filtracja
  Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie ma kilkustopniowy system filtracji, który sprawnie oddziela kurz od powietrza. Choćby najmniejsze zanieczyszczenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Gwarantuje to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.


  najróżniejsze scenariusze czyszczenia
  Do zestawu dołączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy produktywnie usuwa alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna sprawdzi się w trakcie czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. By pozbyć się skażeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.


  Strażnik czystości w Twoim domu
  Zainstaluj aplikację, aby zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się poprzez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci także powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz, a także konieczności zamiany filtra.


  Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe
  Uwolnij się od kabli i zyskaj wygodny sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze większego komfortu używania. Wystarczy, że zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Starczy około 2.5 godziny, aby odkurzacz był znów gotowy do pracy.


  przyjazny użytkownikowi design
  X20S został zaprojektowany tak, żeby korzystanie z niego było proste i przyjemne. Dokładnie przemyślana kompozycja zapewnia o 10% niższy poziom hałasu, który w wyniku czego wynosi około 72 dB (A). Progresywna szczotka elektryczna została wyekwipowana w lampę LED, przy pomocy której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie wygodne i dokładne. W dodatku 1.5 kg waga urządzenia pozwala z łatwością wyeliminować kurz z wysokich mebli i zasłon.


  minimalistyczny design
  Design X20S został wyszczególniony licznymi nagrodami. Wykorzystanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu tradycyjnego i równocześnie stylowego wyglądu. Nieprzeciętnie więc wkomponuje się w każde wnętrze.

  W pakiecie
  Odkurzacz
  Rura odkurzacza
  Stacja czyszcząca
  Głowica mopująca x2
  Szczotka mopująca
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do usuwania roztoczy
  Szczotka szczelinowa
  Wielofunkcyjna szczotka
  Filtr
  Ładowarka bezprzewodowa

  Specyfikacja

  producent Roidmi
  Nazwa Cordless Vacuum Cleaner X20 S
  Moc 435 W
  Moc czyszcząca 138 W
  szybkość silnika 120 000 rpm
  Siła ssania 25 kPa
  Czas odkurzania do 65 / 40 / 10 minut
  Czas mopowania do 120 minut
  pojemność akumulatora 8x 2500 mAh
  Waga całego urządzenia 2,6 kg (wliczając główną szczotkę)
  wymiary 1191 x 259 x 158 mm
  Czas ładowania ok. 2,5 h
  pojemność zbiornika na kurz 0,4 l
  Poziom głośności <55/72 dB (A)


Roidmi X30

Roidmi X30 Najniższa Cena Online

Roidmi X30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X300

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X300


  Sprzątanie może być jeszcze prostsze. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X300 podkreśla się siłą ssania choćby 27 000 Pa, dzięki czemu świetnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 90 minut na jednym ładowaniu. Wbudowany wyświetlacz OLED dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących pracy urządzenia, a wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki pozwolą Ci starannie odkurzyć każdy zakamarek.

  bezusterkowy w walce z brudem


  Odkurzacz został zaopatrzony w niesamowicie wydajny silnik, który pracuje z szybkością nawet 115 000 rpm. Zaimplementowane rozwiązania technologiczne bronią go przed przegrzaniem i zapewniają jego zrównoważone działanie. Wszystko to powoduje, że X300 szybko likwiduje nawet najbardziej uporczywe zanieczyszczenia. Kurz, okruchy, włosy, sierść - nic się przed nim nie ukryje. Pojemność zbiornika na odpady wynosi 0,65 l - to wystarczająco dużo, by za jednym razem odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 500 m2.

  8-stopniowy system filtracji


  Wygraj walkę z brudem. Odkurzacz Roidmi X300 oferuje 8-stopniową filtrację, dzięki której wydajnie zatrzymuje jednocześnie minimalne, jak i obszerniejsze zanieczyszczenia. Co więcej, innowacyjny system multicyklonowy pozwala na zrównoważone utrzymywanie znacznej siły ssania i pozwala zmniejszyć częstotliwość czyszczenia filtra. Na dodatek opróżnianie zbiornika na kurz jest stanowczo proste - starczy nacisnąć przycisk i wysypać odpady do kosza. Nawet nie ubrudzisz sobie rąk!

  Wytrzymały akumulator


  Roidmi X300 został zaopatrzony w wysokiej klasy akumulatory 21700, dzięki którym w pełni naładowany może pracować nawet przez 90 minut. Wchodzący w skład zestawu magnetyczny uchwyt ścienny umożliwia komfortowe ładowanie i przechowywanie urządzenia. Istnieje również możliwość prędkiej zamiany akumulatora - wystarczy jedno kliknięcie! W ten sposób możesz wydłużyć czas pracy X300 do nawet 180 minut. Uwaga: dodatkowy akumulator nie wchodzi w skład zestawu - jest dostępny w sprzedaży oddzielnie.

  3 tryby odkurzania


  dostosuj pracę odkurzacza do swoich potrzeb lub do stopnia zabrudzenia podłogi. X300 pozwala wybierać spośród 3 trybów odkurzania. Tryb Eco zapewnia najdłuższy czas pracy i perfekcyjnie spełni oczekiwania na co dzień. Tryb standard pozwala wyczyścić nieco pokaźniejsze zabrudzenia. Wydajnie eliminuje kurz i inne odpady. Jeśli masz do czynienia z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Boost. Za jego pomocą bezproblemowo doprowadzisz do porządku nawet najistotniej zanieczyszczoną powierzchnię.

  Uniwersalna szczotka do podłóg


  Szczotka do podłóg odkurzacza zezwala na dokładne, a zarazem bezpieczne czyszczenie rozmaitego rodzaju powierzchni - od paneli przez kafelki po dywany. Została zaopatrzona w podświetlenie LED, które włącza się samoczynnie, gdy odkurzasz ciemne obszary - na przykład podłogę pod łóżkiem. Włosie ułożone w kształt litery V pozwala prędko i wydajnie usuwać zanieczyszczenia. Uniemożliwia na dodatek wplątywaniu się w szczotkę włosów. X300 również dywany i automatycznie rozszerza na nich siłę ssania, aby lepiej eliminować ukryte w ich włóknach skażenia.

  uzupełniające szczotki w pakiecie


  W skład zestawu wchodzą dopełniające szczotki, które ułatwią Ci odkurzanie nawet trudno przystępnych zakamarków. Szczotka do materaców usuwa roztocza ze skutecznością sięgającą 99,975% - przyda się istotnie alergikom. Szczotka szczelinowa zezwala na sprzątanie wąskich przestrzeni takich jak kąty i wgłębienia w fotelach - zastosowane podświetlenie LED sprawi, iż nic się przed Tobą nie ukryje. Obszerna szczotka nadaje się do czyszczenia powierzchni mebli. Co więcej, 4-pinowy interfejs sprawia, iż X300 inteligentnie wykrywa akcesoria i dopasowuje do nich tryby pracy.

  przyjazny użytkownikom


  Przekonaj się, iż odkurzanie może być przyjemne. Bezprzewodowy odkurzacz Roidmi X300 jest lekki i komfortowy w obsłudze - za jego pomocą bez wysiłku posprzątasz każdy kąt. Zostałwyposażony w inteligentny ekran OLED, który w czasie rzeczywistym dostarczy Ci wielu przydatnych informacji. Wystarczy rzucić okiem, by poznać aktualny tryb pracy, sprawdzić moc, a choćby dowiedzieć się, ile kalorii spaliliśmy podczas odkurzania. Urządzenie pracuje przy tym wyjątkowo cicho - jego poziom głośności wynosi tylko około 73 dB. Pożegnaj denerwujący szum!

  zobacz, co proponuje aplikacja


  Szukasz dodatkowych możliwości? Zainstaluj asygnowaną aplikację i zyskaj dostęp do wielu przydatnych funkcji. Dzisiaj możesz jeszcze bardziej zoptymalizować sprzątanie! wystarczy kilka kliknięć, by na przykład sprawdzić czas odkurzania i moc urządzenia. Aplikacja przypomni Ci jeszcze o konieczności opróżnienia zbiornika na kurz albo wymiany filtra. Nie musisz się obawiać, iż o tym zapomnisz! Z Roidmi bez trudu sprawisz, iż Twój dom będzie lśnił czystością.

  W zestawie
  Odkurzacz
  Metalowa rura
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do materaców
  wielka szczotka
  Szczotka szczelinowa
  Uchwyt ścienny z funkcją ładowania
  Akumulator
  Filtr MIF
  Filtr HEPA

  Specyfikacja

  producent Roidmi
  Model X300
  Moc znamionowa 585 W
  Moc czyszcząca 207 W
  Siła ssania 27 000 Pa
  szybkość silnika 115 000 rpm
  Czas pracy Tryb Eco: do 90 minut;
  Tryb kanon: do 40 minut;
  Tryb Boost: do 12 minut;
  objętość akumulatora 4000 mAh x7
  wymiary 123,5 x 19 cm


Roidmi X30 Power

Roidmi X30 Power Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roidmi X30 Power - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30 Power
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roidmi X30 Power – bezawaryjny odkurzacz nowej generacji Roidmi X30 Power to nowy, udoskonalony odkurzacz, który zaskoczy Cię swymi możliwościami. Solidny silnik o szybkości 120 000 rpm, siła ssania 26 500 Pa i wytrzymały akumulator gwarantujący do 70 minut pracy – to tylko niektóre atuty tego urządzenia.

  X30 Power pozwala na odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie, jestwyjątkowo lekki i prosty w obsłudze. Wyróżnia go także futurystyczny, stylowy design. Wchodzące w skład zestawu akcesoria ułatwią Ci sprzątanie choćby trudno dostępnych zakamarków.

  Roidmi X30 Power – odkurzacz i mop w jednym! Odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie? To możliwe! Dzięki nowemu, antybakteryjnemu i przystępnemu w konstrukcji zbiornikowi na wodę zwiążesz te dwie czynności i zaoszczędzisz cenny czas.

  Inteligentny system sprawi, iż mop będzie samoczynnie pobierał adekwatną ilość wody, aby zachować wymaganą do produktywnego mycia wilgoć i zapobiegać powstawaniu zacieków. Ciesz się nieograniczoną mobilnością Z bezprzewodowym odkurzaczem Roidmi X30 Power dotrzesz niemal wszędzie.

  Zapomnij o irytującym, plączącym się kablu, który ogranicza Twoją mobilność – ten problem nie będzie Cię już dotyczył. Lekkość urządzenia też działa na Twoją korzyść – łatwo przeniesiesz je pomiędzy pomieszczeniami, wniesiesz na piętro albo podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu.

  Roidmi X30 Power może też służyć Ci równocześnie jako odkurzacz pionowy, jak i niewielki odkurzacz ręczny – wygodnie dostosowuj go do swych potrzeb i ciesz się swobodą. Progresywna szczotka do podłóg Nowa szczotka Nex-V w zarysie litery V pozwoli Ci skutecznie wyczyścić podłogi.

  Wodoodporna, antybakteryjna, obrotowa i wyposażona w system uniemożliwiający zaplątywaniu się w nią włosów – będzie Twoim najkorzystniejszym sprzymierzeńcem w walce o czysty dom. Z jej pomocą precyzyjnie odkurzysz niemal wszystkie typy podłoża – drewniane podłogi, kafelki, wykładziny, a nawet dywany.

  Dzięki swemu unikalnemu kształtowi efektywnie czyści choćby te miejsca, w których zwykła szczotka nieraz pozostawia brud – na przykład przerwy między płytkami. Żadne skażenia się przed nią nie ukryją!

  dopełniające szczotki w zestawie dostosuj odkurzacz do swych potrzeb. Załączone do zestawu Roidmi X30 Power wymienne szczotki umożliwią Ci kompleksowe i komfortowe sprzątanie. Szczotka do materacy pomoże Ci pozbyć się roztoczy – to nadzwyczajne narzędzie dla alergików.

  Szczotka szczelinowa upraszcza odkurzanie trudno przystępnych zakamarków – na przykład wgłębień w fotelach. Miękka szczotka pozwoli między innymi odkurzyć klawiaturę, a szczotka do sierści przyda się opiekunom zwierząt domowych.

  Co więcej, gumowy wąż umożliwia przedłużenie końcówki odkurzacza. Dowiedz się więcej Roidmi X30 Power został wyekwipowany w inteligentny kolorowy wyświetlacz, który dostarczy Ci wszystkich niezbędnych danych.

  Dzięki niemu dowiesz się pomiędzy innymi, ile kalorii spalasz podczas sprzątania, poznasz moc, z jaką pracuje urządzenie i sprawdzisz stan akumulatora i poziom wypełnienia zbiornika na brud. Przydatnych informacji dostarczy Ci jeszcze przeznaczona aplikacja, z którą możesz skonsolidować swój odkurzacz.

  Dzięki niej należycie poznasz Roidmi X30 Power i zoptymalizujesz sprzątanie. Udoskonalona budowa Przekonaj się, jak znaczne możliwości daje bezszczotkowy silnik o szybkości dochodzącej 120 000 rpm oraz siła ssania 26500 pa.

  Niezwykła produktywność odkurzacza umożliwi Ci produktywne i prędkie sprzątanie. Z łatwością pozbędziesz się nawet najmocniej upartych drobinek kurzu, śmieci czy okruchów – Roidmi X30 Power wciągnie je z siłą tornada.

  dodatkowo potrójna redukcja hałasu zagwarantuje cichą pracę odkurzacza. Jego poziom głośności nie przekracza 83 dB. Dzięki czemu możesz pożegnać się z uciążliwym szumem, który zakłóca Twój spokój. Rozszerzona ochrona przed kurzem i bakteriami Z Roidmi stworzysz czyste, wolne od bakterii i alergenów środowisko.

  Poczwórny system sterylizacji ZWSS zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Jonowy filtr antybakteryjny ochroni Cię przed drobnoustrojami, a sześciostopniowa filtracja polikwiduje problem kurzu i krzywdzących skażeń.

  Odkurzacz ma także pojemny, 0,55-litrowy zbiornik na kurz, który można prosto i ekspresowo opróżnić bez konieczności dotykania brudu – wystarczy nacisnąć jeden przycisk! równocześnie pojemnik, jak i części filtra można też myć, by zapewnić im czystość i świeży zapach.

  Nowy, ulepszony akumulator lepszy akumulator litowy zapewnia aż do 70 minut pracy odkurzacza. To wystarczająco dużo,skrupulatnie posprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 450 m² bez konieczności ponownego ładowania.

  Co więcej, wchodzący w skład zestawu magnetyczny uchwyt ułatwi Ci przechowywanie odkurzacza oraz sprawdzi się jako bezprzewodowa ładowarka. Ładuj urządzenie, kiedy go nie używasz i kiedy po prostu stoi ono na swym miejscu – dzięki temu zaoszczędzisz czas i przestrzeń w mieszkaniu!

  W zestawie Odkurzacz Szczotka szczelinowa Wąż przedłużający Szczotka do materacy Szczotka do sierści Uchwyt ścienny do ładowania Zasilacz (długość kabla 1,5 m) Szczoteczka do czyszczenia Dodatkowy filtr HEPA + filtr tylny Moduł zbiornika na wodę Instrukcja obsługi Specyfikacja marka Roidmi Nazwa produktu ROIDMI Cordless Vacuum Cleaner X30 Power (Pro) rodzaj Bezprzewodowy Waga 2,7 kg wymiary 1191 x 259 x 164 mm prędkość silnika 120,000 rpm Czas pracy Do 70 minut Siła ssania 26,500 Pa Moc czyszcząca 150 AW pojemność akumulatora 2500 mAH / 72 Wh Czas ładowania Ok.

  2,5 h pojemność zbiornika na kurz 0,55 l Moc 435 W kolor Biały

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Concept. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na wrzesień 2022

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Roidmi cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Roidmi,
 • odkurzacze pionowe Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Roidmi, odkurzacz pionowy Roidmi cena, opinie o odkurzaczach pionowych Roidmi, ranking odkurzaczy pionowych Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.