Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Roidmi. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Roidmi,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Roidmi. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Roidmi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X20S

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi
  Przekonaj się, iż sprzątanie może być wygodne! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi jednocześnie odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz większe mieszkanie albo dom? wyśmienicie! Akumulatory o pojemności 2500 mAh (każdy) gwarantują imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z szybkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki temu możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Załączone do zestawu akcesoria sprawdzą się w trakcie czyszczenia najróżniejszego rodzaju powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!


  Urządzenie 2w1
  przy pomocy X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Starczy, iż wymienisz szczotkę na mopa (w pakiecie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z szybkością około 200 rpm, precyzyjnie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia - odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!


  postępowe rozwiązania
  Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki czemu po umyciu powierzchnia prędko schnie, a Ty możesz swobodnie poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje też możliwość wyboru pomiędzy 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie wyposażono w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z prekursorskich rozwiązań, jakie proponuje Roidmi!


  sprawna szczotka elektryczna
  Szczotka elektryczna do podłóg ma rolkę nowego typu HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki temu nie tylko zbiera pokaźniejsze zanieczyszczenia i włosy, produktywnie usuwa kurz ukryty w szczelinach. Perfekcyjnie sprawdza się na różnorodnego typu powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.


  Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technologia Air-x
  Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z szybkością sięgającą 120,000 rpm, a także progresywną konstrukcją kanału powietrznego sprawiają, iż moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. Dodatkowo, zastosowanie technice Air-x efektywnie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie ograniczając mocy ssania.


  Do 65 min pracy
  System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie wyposażono w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.


  6-stopniowa filtracja
  Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie ma kilkustopniowy system filtracji, który sprawnie oddziela kurz od powietrza. Choćby najmniejsze zanieczyszczenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Gwarantuje to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.


  najróżniejsze scenariusze czyszczenia
  Do zestawu dołączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy produktywnie usuwa alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna sprawdzi się w trakcie czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. By pozbyć się skażeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.


  Strażnik czystości w Twoim domu
  Zainstaluj aplikację, aby zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się poprzez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci także powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz, a także konieczności zamiany filtra.


  Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe
  Uwolnij się od kabli i zyskaj wygodny sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze większego komfortu używania. Wystarczy, że zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Starczy około 2.5 godziny, aby odkurzacz był znów gotowy do pracy.


  przyjazny użytkownikowi design
  X20S został zaprojektowany tak, żeby korzystanie z niego było proste i przyjemne. Dokładnie przemyślana kompozycja zapewnia o 10% niższy poziom hałasu, który w wyniku czego wynosi około 72 dB (A). Progresywna szczotka elektryczna została wyekwipowana w lampę LED, przy pomocy której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie wygodne i dokładne. W dodatku 1.5 kg waga urządzenia pozwala z łatwością wyeliminować kurz z wysokich mebli i zasłon.


  minimalistyczny design
  Design X20S został wyszczególniony licznymi nagrodami. Wykorzystanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu tradycyjnego i równocześnie stylowego wyglądu. Nieprzeciętnie więc wkomponuje się w każde wnętrze.

  W pakiecie
  Odkurzacz
  Rura odkurzacza
  Stacja czyszcząca
  Głowica mopująca x2
  Szczotka mopująca
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do usuwania roztoczy
  Szczotka szczelinowa
  Wielofunkcyjna szczotka
  Filtr
  Ładowarka bezprzewodowa

  Specyfikacja

  producent Roidmi
  Nazwa Cordless Vacuum Cleaner X20 S
  Moc 435 W
  Moc czyszcząca 138 W
  szybkość silnika 120 000 rpm
  Siła ssania 25 kPa
  Czas odkurzania do 65 / 40 / 10 minut
  Czas mopowania do 120 minut
  pojemność akumulatora 8x 2500 mAh
  Waga całego urządzenia 2,6 kg (wliczając główną szczotkę)
  wymiary 1191 x 259 x 158 mm
  Czas ładowania ok. 2,5 h
  pojemność zbiornika na kurz 0,4 l
  Poziom głośności <55/72 dB (A)Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Sencor. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Roidmi opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Roidmi cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Roidmi,
 • odkurzacze pionowe Roidmi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Roidmi, odkurzacz pionowy Roidmi cena, opinie o odkurzaczach pionowych Roidmi, ranking odkurzaczy pionowych Roidmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *